Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қалалық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қалалық мәслихатының 2024 жылғы 9 қазандағы № 2 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 15 қазанда № 7807-15 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес, Петропавл қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қалалық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім 2025 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға тиіс.
Петропавл қалалық мәслихат төрағасы А. Бердагулов
Солтүстік Қазақстан облысы
Петропавл қалалық мәслихатының
2024 жылғы 9 қазандағы
№ 2 шешіміне
қосымша
Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қалалық мәслихатының күші жойылды деп танылған кейбір шешімдерінің тізбесі
1. "Азаматтардың жекелеген санаттарына Петропавл қаласында автомобиль көлігінде тегін жол жүруге әлеуметтік көмек көрсету туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қалалық мәслихатының 2009 жылғы 29 шілдедегі № 3 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 13-1-161 болып тіркелді);
2. "Азаматтардың жекелеген санаттарына Петропавл қаласында автомобиль көлігінде тегін жүруге әлеуметтік көмек көрсету туралы" Петропавл қалалық мәслихатының 2009 жылғы 29 шілдедегі № 3 шешіміне өзгеріс енгізу туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қалалық мәслихатының 2012 жылғы 12 сәуірдегі № 3 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 13-1-219 болып тіркелді);
3. "Азаматтардың жекелеген санаттарына Петропавл қаласында автомобиль көлігінде тегін жол жүруге әлеуметтік көмек көрсету туралы" Петропавл қалалық мәслихатының 2009 жылғы 29 шілдедегі № 3 шешіміне толықтыру енгізу туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қалалық мәслихатының 2012 жылғы 3 шілдедегі № 7 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 13-1-227 болып тіркелді);
4. "Азаматтардың жекелеген санаттарына Петропавл қаласында автомобиль көлігінде тегін жол жүруге әлеуметтік көмек көрсету туралы" Петропавл қалалық мәслихатының 2009 жылғы 29 шілдедегі № 3 шешіміне толықтыру енгізу туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қалалық мәслихатының 2014 жылғы 7 қарашадағы № 7 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3005 болып тіркелді);

О признании утратившими силу некоторых решений Петропавловского городского маслихата Северо-Казахстанской области
Решение Петропавловского городского маслихата Северо-Казахстанской области от 9 октября 2024 года № 2. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Северо-Казахстанской области 15 октября 2024 года № 7807-15
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", Петропавловский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Петропавловского городского маслихата Северо-Казахстанской области согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель Петропавловского городского маслихата А. Бердагулов
Приложение
к решению Петропавловского
городского маслихата
Северо-Казахстанской области
от 9 октября 2024 года
№ 2
Перечень признанных утратившими силу некоторых решений Петропавловского городского маслихата Северо-Казахстанской области
1. Решение маслихата города Петропавловска Северо-Казахстанской области от 29 июля 2009 года № 3 "Об оказании социальной помощи отдельным категориям граждан по бесплатному проезду на автомобильном транспорте в городе Петропавловске" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 13-1-161);
2. Решение маслихата города Петропавловска Северо-Казахстанской области от 12 апреля 2012 года № 3 "О внесении изменения в решение Петропавловского городского маслихата от 29 июля 2009 года № 3 "Об оказании социальной помощи отдельным категориям граждан по бесплатному проезду на автомобильном транспорте в городе Петропавловске" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 13-1-219);
3. Решение маслихата города Петропавловска Северо-Казахстанской области от 3 июля 2012 года № 7 "О внесении дополнения в решение Петропавловского городского маслихата от 29 июля 2009 года № 3 "Об оказании социальной помощи отдельным категориям граждан по бесплатному проезду на автомобильном транспорте в городе Петропавловске" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 13-1-227);
4. Решение маслихата города Петропавловска Северо-Казахстанской области от 7 ноября 2014 года № 7 "О внесении дополнения в решение Петропавловского городского маслихата от 29 июля 2009 года № 3 "Об оказании социальной помощи отдельным категориям граждан по бесплатному проезду на автомобильном транспорте в городе Петропавловске" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3005);

5. "Азаматтардың жекелеген санаттарына Петропавл қаласында автомобиль көлігінде тегін жүруге әлеуметтік көмек көрсету туралы" Петропавл қалалық мәслихатының 2009 жылғы 29 шілдедегі № 3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қалалық мәслихатының 2017 жылғы 15 қыркүйектегі № 4 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4339 болып тіркелді).

5. Решение Петропавловского городского маслихата Северо-Казахстанской области от 15 сентября 2017 года № 4 "О внесении изменений в решение Петропавловского городского маслихата от 29 июля 2009 года № 3 "Об оказании социальной помощи отдельным категориям граждан по бесплатному проезду на автомобильном транспорте в городе Петропавловске" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4339).