Сайрам аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Түркістан облысы Сайрам аудандық мәслихатының 2024 жылғы 27 маусымдағы № 17-133/VIII шешiмi. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2024 жылғы 28 маусымда № 6546-13 болып тiркелдi
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 27-бабына сәйкес, Сайрам аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Сайрам аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат төрағасы Ш. Халмурадов
Сайрам аудандық мәслихатының
2024 жылғы 27 маусымдағы
№17-133/VIII шешіміне қосымша
Сайрам аудандық мәслихатының күші жойылды деп танылған кейбір шешімдерінің тізбесі
1. Сайрам аудандык мәслихатының 2017 жылғы 26 қыркүйектегі №19-128/VI "Сайрам аудандық мәслихатының 2016 жылғы 21 қыркүйектегі №7-44/VІ" "Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидасын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4239 болып тіркелген).
2. Сайрам аудандык мәслихатының 2018 жылғы 20 наурыздағы №25-169/VI "Сайрам аудандық мәслихатының 2016 жылғы 21 қыркүйектегі №7-44/VІ" "Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидасын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4521 болып тіркелген).
3. Сайрам аудандық мәслихатының 2020 жылғы 31 наурыздағы №52-317/VІ "Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидасын бекіту туралы" Сайрам аудандық мәслихатының 2016 жылғы 21 қыркүйектегі №7-44/VІ шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5567 болып тіркелген);
4. Сайрам аудандық мәслихатының 2020 жылғы 5 мамырдағы №54-330/VІ "Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидасын бекіту туралы" Сайрам аудандық мәслихатының 2016 жылғы қыркүйектегі №7-44/VІ шешіміне өзгеріс енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5604 болып тіркелген).

О признании утратившими силу некоторых решений Сайрамского районного маслихата
Решение Сайрамского районного маслихата Туркестанской области от 27 июня 2024 года № 17-133/VIII. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Туркестанской области 28 июня 2024 года № 6546-13
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", Сайрамский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Сайрамского районного маслихата согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель маслихата Ш. Халмурадов
Приложение к решению
№17-133/VIII Сайрамского
районного маслихата
от 27 июня 2024 года
Перечень некоторых решений признанных утратившими силу Сайрамского районного маслихата
1. Решение Сайрамского районного маслихата от 26 сентября 2017 года №19-128/VІ "О внесении изменений в решение Сайрамского районного маслихата от 21 сентября 2016 года №7-44/VI "Об утверждении правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №4239).
2. Решение Сайрамского районного маслихата от 20 марта 2018 года №25-169/VІ "О внесении изменений в решение Сайрамского районного маслихата от 21 сентября 2016 года №7-44/VI "Об утверждении правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №4521).
3. Решение Сайрамского районного маслихата от 31 марта 2020 года №52-317/VІ "О внесении изменений и дополнений в решение Сайрамского районного маслихата от 21 сентября 2016 года №7-44/VI "Об утверждении правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №5567);
4. Решение Сайрамского районного маслихата от 5 мая 2020 года №54-330/VІ "О внесении изменений решение Сайрамского районного маслихата от 21 сентября 2016 года №7-44/VI "Об утверждении правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №5604).