Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті Төрағасының кейбір бұйрықтары мен бұйрығының құрылымдық элементтерінің күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті Төрағасының 2025 жылғы 13 мамырдағы № 49/қе бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2025 жылғы 15 мамырда № 36113 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының Заңы 27-бабының 1-тармағына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Осы бұйрыққа қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті Төрағасының кейбір бұйрықтары мен құрылымдық элементтерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті Қаржылық және материалдық-техникалық қамтамасыз ету қызметінің Материалдық-техникалық қамтамасыз ету департаменті:
1) осы бұйрықты Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы бұйрық ресми жарияланғаннан кейін оны Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитетінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасы
Ұлттық қауіпсіздік комитетінің Төрағасы
Е. Сагимбаев
Қазақстан Республикасы
Ұлттық қауіпсіздік
комитеті Төрағасының
2025 жылғы 13 мамырдағы
№ 49/қе бұйрығына
қосымша/
Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті Төрағасының күші жойылған кейбір бұйрықтары мен құрылымдық элементтерінің тізбесі
1. "Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті Академиясын бітіргені туралы белгілерінің және ішкі ведомстволық айырым реквизиттерінің сипаттамалары мен нысандарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті Төрағасының 2014 жылғы 26 тамыздағы № 271 бұйрығы (Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9769 болып тіркелген).
2. "Қазақстан Республикасы ұлттық қауіпсіздік органдары қызметкерлерінің күнделікті-далалық киім нысандарының түстерін және әскери қызметшілерінің далалық киім нысанының үлгісі мен түстерін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті Төрағасының 2015 жылғы 16 желтоқсандағы № 99/қбп бұйрығы (Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 12400 болып тіркелген).
3. "Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті Шекара академиясының кеуде белгілерін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті Төрағасының 2016 жылғы 24 маусымдағы № 54 бұйрығы (Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 13999 болып тіркелген).

О признании утратившими силу некоторых приказов и структурных элементов приказа Председателя Комитета национальной безопасности Республики Казахстан
Приказ Председателя Комитета национальной безопасности Республики Казахстан от 13 мая 2025 года № 49/қе. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 15 мая 2025 года № 36113
В соответствии с пунктом 1 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившими силу некоторые приказы и структурные элементы приказа Председателя Комитета национальной безопасности Республики Казахстан согласно приложению к настоящему приказу.
2. Департаменту материально-технического обеспечения Службы финансового и материально-технического обеспечения Комитета национальной безопасности Республики Казахстан обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Комитета национальной безопасности Республики Казахстан после его официального опубликования.
3. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Комитета
национальной безопасности
Республики Казахстан
Е. Сагимбаев
Приложение к приказу
Председателя Комитета
национальной безопасности
Республики Казахстан
от 13 мая 2025 года № 49/қе
Перечень некоторых приказов и структурных элементов приказа Председателя Комитета национальной безопасности Республики Казахстан, признанных утратившими силу
1. Приказ Председателя Комитета национальной безопасности Республики Казахстан от 26 августа 2014 года № 271 "Об утверждении описания и формы внутриведомственных отличительных реквизитов и знаков об окончании Академии Комитета национальной безопасности Республики Казахстан" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан за № 9769).
2. Приказ Председателя Комитета национальной безопасности Республики Казахстан от 16 декабря 2015 года № 99/қбп "Об утверждении фасона и расцветки полевой формы одежды военнослужащих и расцветки повседневно-полевой формы одежды сотрудников органов национальной безопасности Республики Казахстан" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан за № 12400).
3. Приказ Председателя Комитета национальной безопасности Республики Казахстан от 24 июня 2016 года № 54 "Об утверждении нагрудных знаков Пограничной академии Комитета национальной безопасности Республики Казахстан" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан за № 13999).

4. "Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитетінің әскери полициясы органдары әскери қызметшілері арнайы киімінің және айырым белгісінің үлгісін, түсін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті Төрағасының 2017 жылғы 15 наурыздағы № 13/қбп бұйрығы (Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 15004 болып тіркелген).
5. "Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитетінің Академиясын бітіргені туралы белгілерінің және ішкі ведомстволық айырым реквизиттерінің сипаттамалары мен нысандарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті Төрағасының 2014 жылғы 26 тамыздағы № 271 бұйрығына өзгеріс енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті Төрағасының 2017 жылғы 3 сәуірдегі № 17 бұйрығы (Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 15107 болып тіркелген).
6. "Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті Авиация қызметінің және Шекара қызметінің теңіз бөлімшелері әскери қызметшілерінің жеңдегі белгілерін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті Төрағасының 2017 жылғы 17 шілдедегі № 48/қе бұйрығы (Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 15503 болып тіркелген).
7. "Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитетінің әскери полициясы органдары әскери қызметшілері арнайы киімінің және айырым белгісінің үлгісін, түсін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті Төрағасының 2017 жылғы 15 наурыздағы № 13/қбп бұйрығына өзгеріс енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті Төрағасының 2020 жылғы 12 ақпандағы № 5/қбп бұйрығы (Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 20051 болып тіркелген).
8. "Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті Шекара қызметі академиясының кеуде белгілерін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті Төрағасының 2016 жылғы 24 маусымдағы № 54 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті Төрағасының 2021 жылғы 14 сәуірдегі № 37/қе бұйрығы (Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 22564 болып тіркелген).
9. "Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті Төрағасының кейбір бұйрықтарына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті Төрағасының 2021 жылғы 15 қазандағы № 104/қе бұйрығымен бекітілген өзгерістер енгізілетін Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті Төрағасының кейбір бұйрықтары тізбесінің 2-тармағы және 1-қосымшасы (Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 24831 болып тіркелген).

4. Приказ Председателя Комитета национальной безопасности Республики Казахстан от 15 марта 2017 года № 13/қбп "Об утверждении фасона, расцветки специальной одежды и знака различия военнослужащих органов военной полиции Комитета национальной безопасности Республики Казахстан" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан за № 15004).
5. Приказ Председателя Комитета национальной безопасности Республики Казахстан от 3 апреля 2017 года № 17 "О внесении изменения в приказ Председателя Комитета национальной безопасности Республики Казахстан от 26 августа 2014 года № 271 "Об утверждении описания и формы внутриведомственных отличительных реквизитов и знаков об окончании Академии Комитета национальной безопасности Республики Казахстан" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан за № 15107).
6. Приказ Председателя Комитета национальной безопасности Республики Казахстан от 17 июля 2017 года № 48/нс "Об утверждении нарукавных знаков военнослужащих Авиационной службы и морских подразделений Пограничной службы Комитета национальной безопасности Республики Казахстан" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан за № 15503).
7. Приказ Председателя Комитета национальной безопасности Республики Казахстан от 12 февраля 2020 года № 5/қбп "О внесении изменения в приказ Председателя Комитета национальной безопасности Республики Казахстан от 15 марта 2017 года № 13/қбп "Об утверждении фасона, расцветки специальной одежды и знака различия военнослужащих органов военной полиции Комитета национальной безопасности Республики Казахстан" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан за № 20051).
8. Приказ Председателя Комитета национальной безопасности Республики Казахстан от 14 апреля 2021 года № 37/қе "О внесении изменений в приказ Председателя Комитета национальной безопасности Республики Казахстан от 24 июня 2016 года № 54 "Об утверждении нагрудных знаков Академии Пограничной службы Комитета национальной безопасности Республики Казахстан" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан за № 22564).
9. Пункт 2 и приложение 1 перечня некоторых приказов Председателя Комитета национальной безопасности Республики Казахстан, в которые вносятся изменения, утвержденного приказом Председателя Комитета национальной безопасности Республики Казахстан от 15 октября 2021 года № 104/қе "О внесении изменений в некоторые приказы Председателя Комитета национальной безопасности Республики Казахстан" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан за № 24831).

10. "Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитетінің Академиясын бітіргені туралы белгілерінің және ішкі ведомстволық айырым реквизиттерінің сипаттамалары мен нысандарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті Төрағасының 2014 жылғы 26 тамыздағы № 271 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті Төрағасының 2022 жылғы 17 қарашадағы № 81/қе бұйрығы (Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 30657 болып тіркелген).
_____________

10. Приказ Председателя Комитета национальной безопасности Республики Казахстан от 17 ноября 2022 года № 81/қе "О внесении изменений в приказ Председателя Комитета национальной безопасности Республики Казахстан от 26 августа 2014 года № 271 "Об утверждении описания и формы внутриведомственных отличительных реквизитов и знаков об окончании Академии Комитета национальной безопасности Республики Казахстан" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан за № 30657).
_____________