Егіндікөл аудандық мәслихатының 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 6С55-3 "Егіндікөл ауданында бейбіт жиналыстарды ұйымдастыру және өткізу үшін арнайы орындарды, бейбіт жиналыстарды ұйымдастыру және өткізу үшін арнайы орындарды пайдалану тәртібін, олардың шекті толу нормаларын, сондай-ақ бейбіт жиналыстарды ұйымдастыру және өткізу үшін арнайы орындарды материалдық-техникалық және ұйымдастырушылық қамтамасыз етуге қойылатын талаптарды және пикеттеуді өткізуге тыйым салынған іргелес аумақтардың шекараларын айқындау туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Егіндікөл аудандық мәслихатының 2025 жылғы 27 ақпандағы № 8C27-2 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2025 жылғы 6 наурызда № 8896-03 болып тіркелді
Егіндікөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Егіндікөл аудандық мәслихатының "Егіндікөл ауданында бейбіт жиналыстарды ұйымдастыру және өткізу үшін арнайы орындарды, бейбіт жиналыстарды ұйымдастыру және өткізу үшін арнайы орындарды пайдалану тәртібін, олардың шекті толу нормаларын, сондай-ақ бейбіт жиналыстарды ұйымдастыру және өткізу үшін арнайы орындарды материалдық-техникалық және ұйымдастырушылық қамтамасыз етуге қойылатын талаптарды және пикеттеуді өткізуге тыйым салынған іргелес аумақтардың шекараларын айқындау туралы" 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 6С55-3 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8288 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1, 2, 3 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Егіндікөл аудандық мәслихатының төрағасы К.Шинтемиров
Егіндікөл аудандық
мәслихатының
2025 жылғы 27 ақпандағы
№ 8C27-2 шешіміне
1-қосымша
Егіндікөл аудандық
мәслихатының
2020 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 6С55-3 шешіміне
1-қосымша
Егіндікөл ауданында бейбіт жиналыстарды ұйымдастыру және өткізу үшін арнайы орындар
1. Егіндікөл ауданында бейбіт жиналыстарды ұйымдастыру және өткізу үшін арнайы орындар:
1) орталық алаң, Егіндікөл ауылы, Победы көшесі, 6;
2) орталық саябақ, Егіндікөл ауылы, Победы көшесі, 11;
3) бейбіт жиналыстарды өткізу үшін жүру маршруты: Егіндікөл ауылы, Победы көшесінен Школьная көшесіне дейін;
4) "Егіндікөл ауданы Абай ауылы әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдындағы аумақ, Абай ауылы, Дружбы көшесі, 4;
5) бейбіт жиналыстарды өткізу үшін жүру маршруты: Абай ауылы, Дружбы көшесінен Наурыз көшесіне дейін;

О внесении изменений в решение Егиндыкольского районного маслихата от 25 декабря 2020 года № 6С55-3 "Об определении специализированных мест для организации и проведения мирных собраний, порядка использования специализированных мест для организации и проведения мирных собраний, нормы их предельной заполняемости, а также требования к материально-техническому и организационному обеспечению специализированных мест для организации и проведения мирных собраний и границ прилегающих территорий, в которых запрещено проведение пикетирования в Егиндыкольском районе"
Решение Егиндыкольского районного маслихата Акмолинской области от 27 февраля 2025 года № 8C27-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 6 марта 2025 года № 8896-03
Егиндыкольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Егиндыкольского районного маслихата "Об определении специализированных мест для организации и проведения мирных собраний, порядка использования специализированных мест для организации и проведения мирных собраний, нормы их предельной заполняемости, а также требования к материально-техническому и организационному обеспечению специализированных мест для организации и проведения мирных собраний и границ прилегающих территорий, в которых запрещено проведение пикетирования в Егиндыкольском районе" от 25 декабря 2020 года № 6С55-3 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 8288) следующие изменения:
приложения 1, 2, 3 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Егиндыкольского
районного маслихата
К.Шинтемиров
Приложение 1 к решению
Егиндыкольского районного маслихата
от 27 февраля 2025 года
№ 8C27-2
Приложение 1 к решению
Егиндыкольского районного маслихата
от 25 декабря 2020 года
№ 6С55-3
Специализированные места для организации и проведения мирных собраний в Егиндыкольском районе
1. Специализированные места для организации и проведения мирных собраний в Егиндыкольском районе:
1) центральная площадь, село Егиндыколь, улица Победы, 6;
2) центральный парк, село Егиндыколь, улица Победы, 11;
3) маршрут следования для проведения мирных собраний: село Егиндыколь, от улицы Победы до улицы Школьная;
4) территория перед зданием государственного учреждения "Аппарат акима села Абай Егиндыкольского района", село Абай, улица Дружбы, 4;
5) маршрут следования для проведения мирных собраний: село Абай, от улицы Дружбы до улицы Наурыз;

6) алаң, Бауман ауылы, Бауман көшесі, 11А;
7) бейбіт жиналыстарды өткізу үшін жүру маршруты: Бауман ауылы, Бауман көшесінен Степан Разин көшесіне дейін;
8) "Егіндікөл ауданы Буревестник ауылы әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдындағы аумақ, Буревестник ауылы, Орталық көшесі, 2;
9) бейбіт жиналыстарды өткізу үшін жүру маршруты: Буревестник ауылы, Орталық көшесінен Абай Құнанбаев көшесіне дейін;
10) "Егіндікөл ауданы Жалманқұлақ ауылдық округінің әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдындағы аумақ, Жалманқұлақ ауылы, Ленин көшесі, 11;
11) бейбіт жиналыстарды өткізу үшін жүру маршруты: Жалманқұлақ ауылы, Ленин көшесінен Мәншүк Мәметова көшесіне дейін;
12) "Егіндікөл ауданы Қоржынкөл ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдындағы аумақ, Қоржынкөл ауылы, Ленин көшесі, 21;
13) бейбіт жиналыстарды өткізу үшін жүру маршруты: Қоржынкөл ауылы, Ленин көшесінен Мира көшесіне дейін;
14) "Егіндікөл ауданы Алакөл ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдындағы аумақ, Полтавское ауылы, Центральная көшесі, 10;
15) бейбіт жиналыстарды өткізу үшін жүру маршруты: Полтавское ауылы, Целинная көшесінен Центральная көшесіне дейін;
16) "Егіндікөл ауданы Спиридоновка ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдындағы аумақ, Спиридоновка ауылы, Горький көшесі, 3;
17) бейбіт жиналыстарды өткізу үшін жүру маршруты: Спиридоновка ауылы, Горький көшесінен Мира көшесіне дейін;
18) "Егіндікөл ауданы Ұзынкөл ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдындағы аумақ, Ұзынкөл ауылы, Школьная көшесі, 31;
19) бейбіт жиналыстарды өткізу үшін жүру маршруты: Ұзынкөл ауылы, Школьная көшесінен Южная көшесіне дейін.
Егіндікөл аудандық
мәслихатының
2025 жылғы 27 ақпандағы
№ 8C27-2 шешіміне
2-қосымша
Егіндікөл аудандық
мәслихатының
2020 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 6С55-3 шешіміне
2-қосымша
Егіндікөл ауданында бейбіт жиналыстарды ұйымдастыру және өткізу үшін арнайы орындарды пайдалану тәртібі, олардың шекті толу нормалары, сондай-ақ бейбіт жиналыстарды ұйымдастыру және өткізу үшін арнайы орындарды материалдық-техникалық және ұйымдастырушылық қамтамасыз етуге қойылатын талаптар
1. Осы Егіндікөл ауданында бейбіт жиналыстарды ұйымдастыру және өткізу үшін арнайы орындарды пайдалану тәртібі, олардың шекті толу нормалары, сондай-ақ бейбіт жиналыстарды ұйымдастыру және өткізу үшін арнайы орындарды материалдық-техникалық және ұйымдастырушылық қамтамасыз етуге қойылатын талаптар "Қазақстан Республикасында бейбіт жиналыстарды ұйымдастыру және өткізу тәртібі туралы" Қазақстан Республикасының Заңына (бұдан әрі – Заң) сәйкес әзірленді.

6) площадь, село Бауманское, улица Баумана, 11А;
7) маршрут следования для проведения мирных собраний: село Бауманское, от улицы Баумана до улицы Степана Разина;
8) территория перед зданием государственного учреждения "Аппарат акима села Буревестник Егиндыкольского района", село Буревестник, улица Орталык, 2;
9) маршрут следования для проведения мирных собраний: село Буревестник, от улицы Орталык до улицы Абая Кунанбаева;
10) территория перед зданием государственного учреждения "Аппарат акима Жалманкулакского сельского округа Егиндыкольского района", село Жалманкулак, улица Ленина, 11;
11) маршрут следования для проведения мирных собраний: село Жалманкулак, от улицы Ленина до улицы Маншук Маметовой;
12) территория перед зданием государственного учреждения "Аппарат акима села Коржинколь Егиндыкольского района", село Коржинколь, улица Ленина, 21;
13) маршрут следования для проведения мирных собраний: село Коржинколь, от улицы Ленина до улицы Мира;
14) территория перед зданием государственного учреждения "Аппарат акима Алакольского сельского округа Егиндыкольского района", село Полтавское, улица Центральная, 10;
15) маршрут следования для проведения мирных собраний: село Полтавское, от улицы Целинная до улицы Центральная;
16) территория перед зданием государственного учреждения "Аппарат акима села Спиридоновка Егиндыкольского района", село Спиридоновка, улица Горького, 3;
17) маршрут следования для проведения мирных собраний: село Спиридоновка, от улицы Горького до улицы Мира;
18) территория перед зданием государственного учреждения "Аппарат акима Узынкольского сельского округа Егиндыкольского района", село Узынколь, улица Школьная, 31;
19) маршрут следования для проведения мирных собраний: село Узынколь, от улицы Школьная до улицы Южная.
Приложение 2 к решению
Егиндыкольского районного маслихата
от 27 февраля 2025 года
№ 8C27-2
Приложение 2 к решению
Егиндыкольского районного маслихата
от 25 декабря 2020 года
№ 6С55-3
Порядок использования специализированных мест для организации и проведения мирных собраний, нормы их предельной заполняемости, а также требования к материально-техническому и организационному обеспечению специализированных мест для организации и проведения мирных собраний в Егиндыкольском районе
1. Настоящий порядок использования специализированных мест для организации и проведения мирных собраний, нормы их предельной заполняемости, а также требования к материально-техническому и организационному обеспечению специализированных мест для организации и проведения мирных собраний в Егиндыкольском районе разработан в соответствии с Законом Республики Казахстан "О порядке организации и проведения мирных собраний в Республике Казахстан" (далее – Закон).

2. Арнайы орындар санитариялық нормалар мен өрт қауіпсіздігі қағидаларын сақтай отырып пайдаланылады. Арнайы орындарда жоспарланған басқа да ресми, мәдени, ойын-сауық мәдени-бұқаралық, дене шынықтыру-сауықтыру, спорттық және өзге де іс-шараларды өткізу, құрылыс-монтаждау жұмыстарын жүзеге асыру туралы ақпарат болмаған жағдайда, бейбіт жиналыстарды өткізуге жол беріледі.
Егіндікөл ауданының әкімдігі Заңның 8-бабы 3-тармағының 10) тармақшасына сәйкес өзінің интернет ресурсында бейбіт жиналыстарды ұйымдастыру және өткізу үшін мамандандырылған орындардың тізбесін, сондай-ақ олардың жұмыспен қамтылуы туралы ақпаратты орналастырады.
3. Бейбіт жиналыстар өткізуді материалдық-техникалық және ұйымдастырушылық қамтамасыз етуді оларды ұйымдастырушы мен оларға қатысушылар өз қаражаты есебінен, сондай-ақ осы бейбіт жиналыстарды өткізу үшін жиналған және (немесе) берілген қаражат пен мүлік есебінен, егер Заңда және Қазақстан Республикасының өзге де заңдарында өзгеше белгіленбесе, жүзеге асырады.
4. Егіндікөл ауданында бейбіт жиналыстарды ұйымдастыру және өткізу үшін арнайы орындардың шекті толу нормалары:
1) орталық алаң, Егіндікөл ауылы, Победы көшесі, 6, шекті толу нормасы 50 адам;
2) орталық саябақ, Егіндікөл ауылы, Победы көшесі, 11, шекті толу нормасы 50 адам;
3) бейбіт жиналыстарды өткізу үшін жүру маршруты: Егіндікөл ауылы, Победы көшесінен Школьная көшесіне дейін, шекті толу нормасы 50 адам;
4) "Егіндікөл ауданы Абай ауылы әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдындағы аумақ, Абай ауылы, Дружбы көшесі, 4, шекті толу нормасы 10 адам;
5) бейбіт жиналыстарды өткізу үшін жүру маршруты: Абай ауылы, Дружбы көшесінен Наурыз көшесіне дейін, шекті толу нормасы 10 адам;
6) алаң, Бауман ауылы, Бауман көшесі, 11А, шекті толу нормасы 20 адам;
7) бейбіт жиналыстарды өткізу үшін жүру маршруты: Бауман ауылы, Бауман көшесінен Степан Разин көшесіне дейін, шекті толу нормасы 20 адам;
8) "Егіндікөл ауданы Буревестник ауылы әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдындағы аумақ, Буревестник ауылы, Орталық көшесі, 2, шекті толу нормасы 10 адам;
9) бейбіт жиналыстарды өткізу үшін жүру маршруты: Буревестник ауылы, Орталық көшесінен Абай Құнанбаев көшесіне дейін, шекті толу нормасы 10 адам;
10) "Егіндікөл ауданы Жалманқұлақ ауылдық округінің әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдындағы аумақ, Жалманқұлақ ауылы, Ленин көшесі, 11, шекті толу нормасы 10 адам;

2. Специализированные места используются с соблюдением санитарных норм и правил пожарной безопасности. Допускается проведение мирных собраний в случае отсутствия информации о проведении в специализированных местах других запланированных официальных, культурных, зрелищных культурно-массовых, физкультурно-оздоровительных, спортивных и иных мероприятий, осуществлении строительно-монтажных работ.
Акимат Егиндыкольского района в соответствии с подпунктом 10) пункта 3 статьи 8 Закона размещает на своем интернет-ресурсе перечень специализированных мест для организации и проведения мирных собраний, а также информацию об их занятости.
3. Материально-техническое и организационное обеспечение проведения мирных собраний осуществляется их организатором и участниками за счет собственных средств, а также за счет средств и имущества, собранных и (или) переданных для проведения данных мирных собраний, если Законом и иными законами Республики Казахстан не установлено иное.
4. Нормы предельной заполняемости специализированных мест для организации и проведения мирных собраний в Егиндыкольском районе:
1) центральная площадь, село Егиндыколь, улица Победы, 6, норма предельной заполняемости 50 человек;
2) центральный парк, село Егиндыколь, улица Победы, 11, норма предельной заполняемости 50 человек;
3) маршрут следования для проведения мирных собраний: село Егиндыколь, от улицы Победы до улицы Школьная, норма предельной заполняемости 50 человек;
4) территория перед зданием государственного учреждения "Аппарат акима села Абай Егиндыкольского района", село Абай, улица Дружбы, 4, норма предельной заполняемости 10 человек;
5) маршрут следования для проведения мирных собраний: село Абай, от улицы Дружбы до улицы Наурыз, норма предельной заполняемости 10 человек;
6) площадь, село Бауманское, улица Баумана, 11А, норма предельной заполняемости 20 человек;
7) маршрут следования для проведения мирных собраний: село Бауманское, от улицы Баумана до улицы Степана Разина, норма предельной заполняемости 20 человек;
8) территория перед зданием государственного учреждения "Аппарат акима села Буревестник Егиндыкольского района", село Буревестник, улица Орталык, 2, норма предельной заполняемости 10 человек;
9) маршрут следования для проведения мирных собраний: село Буревестник, от улицы Орталык до улицы Абая Кунанбаева, норма предельной заполняемости 10 человек;
10) территория перед зданием государственного учреждения "Аппарат акима Жалманкулакского сельского округа Егиндыкольского района", село Жалманкулак, улица Ленина, 11, норма предельной заполняемости 10 человек;

11) бейбіт жиналыстарды өткізу үшін жүру маршруты: Жалманқұлақ ауылы, Ленин көшесінен Мәншүк Мәметова көшесіне дейін, шекті толу нормасы 10 адам;
12) "Егіндікөл ауданы Қоржынкөл ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдындағы аумақ, Қоржынкөл ауылы, Ленин көшесі, 21, шекті толу нормасы 10 адам;
13) бейбіт жиналыстарды өткізу үшін жүру маршруты: Қоржынкөл ауылы, Ленин көшесінен Мира көшесіне дейін, шекті толу нормасы 10 адам;
14) "Егіндікөл ауданы Алакөл ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдындағы аумақ, Полтавское ауылы, Центральная көшесі, 10, шекті толу нормасы 20 адам;
15) бейбіт жиналыстарды өткізу үшін жүру маршруты: Полтавское ауылы, Целинная көшесінен Центральная көшесіне дейін, шекті толу нормасы 20 адам;
16) "Егіндікөл ауданы Спиридоновка ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдындағы аумақ, Спиридоновка ауылы, Горький көшесі, 3, шекті толу нормасы 20 адам;
17) бейбіт жиналыстарды өткізу үшін жүру маршруты: Спиридоновка ауылы, Горький көшесінен Мира көшесіне дейін, шекті толу нормасы 20 адам;
18) "Егіндікөл ауданы Ұзынкөл ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдындағы аумақ, Ұзынкөл ауылы, Школьная көшесі, 31, шекті толу нормасы 20 адам;
19) бейбіт жиналыстарды өткізу үшін жүру маршруты: Ұзынкөл ауылы, Школьная көшесінен Южная көшесіне дейін, шекті толу нормасы 20 адам.
5. Жергілікті атқарушы органның келісімінсіз бейбіт жиналыстар ұйымдастыру және өткізу үшін арнайы орындарда киіз үйлер, шатырлар, өзге де құрылысжайлар орнатуға жол берілмейді.
6. Дәл сол бір жерде және (немесе) дәл сол бір жүру маршруты бойынша не дәл сол бір уақытта бейбіт жиналыс өткізуге бір мезгілде бірнеше бейбіт жиналыстарды ұйымдастырушы үміткер болған жағдайда, көрсетілген орынды пайдалану кезектілігін жергілікті атқарушы орган бейбіт жиналыстарды ұйымдастырушыдан тиісті хабарламаны немесе өтінішті алған уақытын негізге ала отырып айқындайды.
7. Әлеуметтік қашықтықты сақтау мақсатында, пикеттеуден басқа, бейбіт жиналысқа қатысатын адамдардың арасындағы ең аз жол берілетін қашықтық 1,5 метрді құрайды.
8. Пикет өткізуді жүзеге асыратын адамдар арасындағы ең аз жол берілетін қашықтық кемінде 100 метрді құрайды.
9. Бейбіт жиналыстарды бейбіт жиналыстар өткізілетін күні Егіндікөл ауданының жергілікті уақыты бойынша сағат 9-дан ерте бастауға және сағат 20-дан кеш аяқтауға болмайды.
Егіндікөл аудандық
мәслихатының

11) маршрут следования для проведения мирных собраний: село Жалманкулак, от улицы Ленина до улицы Маншук Маметовой, норма предельной заполняемости 10 человек;
12) территория перед зданием государственного учреждения "Аппарат акима села Коржинколь Егиндыкольского района", село Коржинколь, улица Ленина, 21, норма предельной заполняемости 10 человек;
13) маршрут следования для проведения мирных собраний: село Коржинколь, от улицы Ленина до улицы Мира, норма предельной заполняемости 10 человек;
14) территория перед зданием государственного учреждения "Аппарат акима Алакольского сельского округа Егиндыкольского района", село Полтавское, улица Центральная, 10, норма предельной заполняемости 20 человек;
15) маршрут следования для проведения мирных собраний: село Полтавское, от улицы Целинная до улицы Центральная, норма предельной заполняемости 20 человек;
16) территория перед зданием государственного учреждения "Аппарат акима села Спиридоновка Егиндыкольского района", село Спиридоновка, улица Горького, 3, норма предельной заполняемости 20 человек;
17) маршрут следования для проведения мирных собраний: село Спиридоновка, от улицы Горького до улицы Мира, норма предельной заполняемости 20 человек;
18) территория перед зданием государственного учреждения "Аппарат акима Узынкольского сельского округа Егиндыкольского района", село Узынколь, улица Школьная, 31, норма предельной заполняемости 20 человек;
19) маршрут следования для проведения мирных собраний: село Узынколь, от улицы Школьная до улицы Южная, норма предельной заполняемости 20 человек.
5. Не допускается установление юрт, палаток, иных сооружений в специализированных местах для организации и проведения мирных собраний без согласия местного исполнительного органа.
6. В случае если на проведение мирного собрания в одном и том же месте и (или) по одному и тому же маршруту следования либо в одно и то же время одновременно претендует несколько организаторов мирных собраний, очередность использования указанного места определяется местным исполнительным органом исходя из времени получения им соответствующего уведомления или заявления от организатора мирных собраний.
7. Минимальное допустимое расстояние между лицами, принимающими участие в мирном собрании, кроме пикетирования, составляет 1,5 метра, в целях сохранения социальной дистанции.
8. Минимальное допустимое расстояние между лицами, осуществляющими пикетирование, составляет не менее 100 метров.
9. Мирные собрания не могут начинаться ранее 9 часов и заканчиваться позднее 20 часов по местному времени Егиндыкольского района в день проведения мирных собраний.
Приложение 3 к решению
Егиндыкольского районного маслихата

2025 жылғы 27 ақпандағы
№ 8C27-2 шешіміне
3-қосымша
Егіндікөл аудандық
мәслихатының
2020 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 6С55-3 шешіміне
3-қосымша
Егіндікөл ауданында пикеттеуді өткізуге тыйым салынған іргелес аумақтардың шекаралары
1. Егіндікөл ауданының аумағында іргелес аумақтардың шекарасынан 400 метрден жақын жерде пикет өткізуге жол берілмейді:
1) жаппай жерлеу орындарында;
2) теміржол, су, әуе және автомобиль көлігі объектілерінде және оларға іргелес жатқан аумақтарда;
3) мемлекеттің қорғаныс қабілетін, қауіпсіздігін және халықтың тыныс- тіршілігін қамтамасыз ететін ұйымдарға іргелес жатқан аумақтарда;
4) қауіпті өндірістік объектілерге және пайдалануы арнайы қауіпсіздік техникасы қағидаларын сақтауды талап ететін өзге де объектілерге іргелес жатқан аумақтарда;
5) магистральдық теміржол желілерінде, магистральдық құбыржолдарда, ұлттық электр желісінде, магистральдық байланыс желілерінде және оларға іргелес жатқан аумақтарда.

от 27 февраля 2025 года
№ 8C27-2
Приложение 3 к решению
Егиндыкольского районного маслихата
от 25 декабря 2020 года
№ 6С55-3
Границы прилегающих территорий, в которых запрещено проведение пикетирования в Егиндыкольском районе
1. На территории Егиндыкольского района не допускается проведение пикетирования ближе 400 метров от границы прилегающих территорий:
1) в местах массовых захоронений;
2) на объектах железнодорожного, водного, воздушного и автомобильного транспорта и прилегающих к ним территориях;
3) на территориях, прилегающих к организациям, обеспечивающим обороноспособность, безопасность государства и жизнедеятельность населения;
4) на территориях, прилегающих к опасным производственным объектам и иным объектам, эксплуатация которых требует соблюдения специальных правил техники безопасности;
5) на магистральных железнодорожных сетях, магистральных трубопроводах, национальной электрической сети, магистральных линиях связи и прилегающих к ним территориях.