Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі филиалдарының, екінші деңгейдегі банктердің және банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын ұйымдардың кассалық қызмет көрсету бойынша қызметтер үшін ақы алу ережесін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкі Басқармасының 1999 жылғы 20 сәуірдегі N 82 қаулысы. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 1999 жылғы 30 сәуірде N 746 тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкі Басқармасының 2006 жылғы 27 қазандағы N 114 қаулысымен
Ескерту: Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкі Басқармасының
2006 жылғы 27 қазандағы N 114 қаулысынан
Үзінді:
Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкінің нормативтік құқықтық актілерін жаңа дизайндағы банкнота енгізілуіне байланысты Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі филиалдарының қолма-қол ақшамен жұмысын реттеу бөлігінде жетілдіру мақсатында Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің Басқармасы ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі Басқармасының қосымшаға сәйкес кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы қабылданған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
...
Ұлттық Банк
Төрағасы
Қазақстан Республикасының
Ұлттық Банкі Басқармасының
2006 жылғы 27 қазандағы
N 114 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі Басқармасының
күші жойылған кейбір шешімдерінің тізбесі
1. Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі Басқармасының "Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкі филиалдарының, екінші деңгейдегі банктердің және банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын ұйымдардың кассалық қызмет көрсету бойынша қызметтер үшін ақы алу ережесін бекіту туралы" 1999 жылғы 20 сәуірдегі N 82 қаулысы, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 746 тіркелген.
...
___________________________________________________________
Ескерту. Қаулының атауы жаңа редакцияда - Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі Басқармасының 2003 жылғы 21 тамыздағы  N 300  қаулысымен.
Қолма-қол ақша айналымын ұйымдастыруды жетiлдiру мақсатында және Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкi туралы" Заң күші бар  Жарлығы  негiзiнде Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкiнiң Басқармасы қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкi филиалдарының екiншi деңгейдегi банктерге және банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын ұйымдарға кассалық қызмет көрсеткенi үшiн ақы алуы туралы ережелер бекiтiлсiн және 1999 жылғы 1 мамырдан бастап күшiне енгiзiлсiн.
2. <*>
Ескерту. 2-тармақ алынып тасталды - Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі Басқармасының 2003 жылғы 21 тамыздағы  N 300  қаулысымен.

Об утверждении Правил взимания платы за услуги по кассовому обслуживанию филиалами Национального Банка Республики Казахстан банков второго уровня и организаций, осуществляющих отдельные виды банковских операций
Постановление Правления Национального Банка Республики Казахстан от 20 апреля 1999 года N 82. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 30.04.1999 г. за N 746. Утратило силу постановлением Правления Национального Банка Республики Казахстан от 27 октября 2006 года N 114
Извлечение из постановления Правления Национального Банка
Республики Казахстан от 27 октября 2006 года N 114
В целях совершенствования нормативных правовых актов Национального Банка Республики Казахстан в части регламентации работы филиалов Национального Банка Республики Казахстан с наличными деньгами в связи с вводом банкнот нового дизайна Правление Национального Банка Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Правления Национального Банка Республики Казахстан, согласно приложению.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня принятия.
...
Председатель
Национального Банка                  А. Сайденов
Приложение
к постановлению Правления
Национального Банка
Республики Казахстан
от 27 октября 2006 года N 114
Перечень
утративших силу некоторых решений Правления
Национального Банка Республики Казахстан
1. Постановление Правления Национального Банка Республики Казахстан "Об утверждении Правил взимания платы за услуги по кассовому обслуживанию филиалами Национального Банка Республики Казахстан банков второго уровня и организаций, осуществляющих отдельные виды банковских операций" от 20 апреля 1999 года N 82, зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 746.
...
_______________________________________________________________
<*>
Сноска. Название в новой редакции - постановлением Правления Национального Банка Республики Казахстан от 21 августа 2003 года  N 300
В целях совершенствования организации наличного денежного обращения и на основании  Указа  Президента Республики Казахстан, имеющего силу Закона, "О Национальном Банке Республики Казахстан" Правление Национального Банка Республики Казахстан постановляет:
1. Утвердить прилагаемые Правила взимания платы за услуги по кассовому обслуживанию филиалами Национального Банка Республики Казахстан банков второго уровня и организаций, осуществляющих отдельные виды банковских операций, и ввести их в действие с 1 мая 1999 года.
2.  (Пункт исключен   - постановлением Правления Национального Банка Республики Казахстан от 21 августа 2003 года  N 300 ).

3. <*>
Ескерту. 3-тармақ алынып тасталды - Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі Басқармасының 2003 жылғы 21 тамыздағы  N 300  қаулысымен.
4. Қолма-қол ақшамен жұмыс жүргiзу басқармасы (Мәжитов Д.М.):
1) Заң департаментiмен (Сизова С.И.) бiрлесiп осы қаулыны және Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкi филиалдарының екiншi деңгейдегi банктерге және банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын ұйымдарға кассалық қызмет көрсеткенi үшiн ақы алуы туралы ережелердi Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгiнде тiркеуден өткiзсiн;
2) осы қаулыны және Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі филиалдарының екінші деңгейдегі банктерге және банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын ұйымдарға кассалық қызмет көрсеткені үшін ақы алуы туралы ережелерді Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуден өткізген күннен бастап екі апта мерзімде Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің орталық аппаратының мүдделі бөлімшелері мен филиалдарына жіберсін, оларға жоғарыда аталған нормативтік құқықтық актілерді екінші деңгейдегі банктерге және банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын ұйымдарға жіберуді міндеттесін.
5. Осы қаулының орындалуын бақылау Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі Төрағасының орынбасары Ә.З. Нәлібаевқа жүктелсін.
Ұлттық Банк
Төрағасы
Қазақстан Республикасы
Ұлттық Банкі Басқармасының
1999 жылғы 20 сәуірдегі
N 82 қаулысымен
Бекітілген
Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі
филиалдарының екінші деңгейдегі банктерге және банк
операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
ұйымдарға кассалық қызмет көрсеткені үшін ақы алуы туралы
Ережелер
Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкiнiң (бұдан әрi - Ұлттық банк) екiншi деңгейдегi банктерге және банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын ұйымдарға (бұдан әрi - банктер) кассалық қызмет көрсету жөнiндегi шығынының орнын толтыру мақсатында Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкiнiң филиалдары жасалған шарттардың талаптарына сәйкес және Ұлттық Банк бекiткен тарифтер негiзiнде банктерге ақылы кассалық қызмет көрсетедi.
1. Жалпы ережелер
1. Осы Ережелер Ұлттық Банктiң филиалдарында банктерге кассалық қызмет көрсетiлгенi үшiн ақы алу тәртiбiн белгiлейдi.
2. Ұлттық Банктiң тарифтерiне енгiзiлген жұмсалған шығын құрамына қолма-қол ақшаны қайта есептеу, қалыпқа келтiру және орау бойынша шығыстар кiредi.
3. Ұлттық Банктiң кассалық қызмет көрсету тарифтерiнде қолма-қол ақшаны жасауға, Ұлттық Банктiң филиалдары арасында тасымалдауға, ескiрген ақша белгiлерiн айналымнан шығаруға және оларды жоюға жұмсалған шығынның орнын толтыру көзделмеген.

3.  (Пункт исключен   - постановлением Правления Национального Банка Республики Казахстан от 21 августа 2003 года  N 300 ).
4. Управлению по работе с наличными деньгами (Мажитов Д.М.):
1) совместно с Юридическим департаментом (Сизова С.И.) зарегистрировать настоящее постановление и Правила взимания платы за услуги по кассовому обслуживанию филиалами Национального Банка Республики Казахстан банков второго уровня и организаций, осуществляющих отдельные виды банковских операций в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) в двухнедельный срок со дня государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан довести настоящее постановление и Правила взимания платы за услуги по кассовому обслуживанию филиалами Национального Банка Республики Казахстан банков второго уровня и организаций, осуществляющих отдельные виды банковских операций, до сведения заинтересованных подразделений центрального аппарата и филиалов Национального Банка Республики Казахстан, обязав их довести вышеназванные нормативные правовые акты до банков второго уровня и организаций, осуществляющих отдельные виды банковских операций.
5. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя Председателя Национального Банка Республики Казахстан Налибаева А.З.
Председатель
Национального Банка
Правила
взимания платы за услуги по кассовому обслуживанию
филиалами Национального Банка Республики Казахстан
банков второго уровня и организаций, осуществляющих
отдельные виды банковских операций
В целях возмещения затрат Национального Банка Республики Казахстан (далее - Национальный Банк) по кассовому обслуживанию банков второго уровня и организаций, осуществляющих отдельные виды банковских операций (далее - банки), филиалы Национального Банка предоставляют банкам услуги по кассовому обслуживанию на платной основе, в соответствии с условиями заключенных договоров и на основании утвержденных Национальным Банком тарифов.
1. Общие положения
1. Настоящие Правила устанавливают порядок взимания платы за кассовое обслуживание банков в филиалах Национального Банка.
2. В состав затрат, включенных в тарифы Национального Банка входят затраты по пересчету, формированию и упаковке наличных денег.
3. Тарифами Национального Банка за кассовое обслуживание не предусмотрено возмещение затрат по изготовлению, транспортировке наличных денег между филиалами Национального Банка, изъятию из обращения ветхих денежных знаков и их уничтожению.

3-1. Ұлттық Банк филиалдарының қолма-қол ақшаны қабылдау және беруi Ұлттық Банктiң қолданылып жүрген нормативтiк құқықтық актiлерiне сәйкес жүргiзiледi
Ескерту: 3-1-тармақпен толықьырылды - ҚР Ұлттық банкі Басқармасының 2005 жылғы 12 желтоқсандағы N 158   қаулысымен .
2. Ұлттық Банк филиалдарының қолма-қол ақшаны
қабылдау жөніндегі операцияларының
есебін жүргізу тәртібі
Ескерту: 2-тарау (4-5-тармақтар) алынып тасталды - ҚР Ұлттық банкі Басқармасының 2005 жылғы 12 желтоқсандағы N 158   қаулысымен .
3. Ұлттық Банк филиалдарының қолма-қол ақшаны беру
жөніндегі операцияларының есебін жүргізу тәртібі
Ескерту: 3-тарау (6-7-тармақтар) алынып тасталды - ҚР Ұлттық банкі Басқармасының 2005 жылғы 12 желтоқсандағы N 158   қаулысымен .
4. Ұлттық Банк филиалдарының банктерге кассалық
қызмет көрсету туралы есебін жасау тәртібі
8. Ұлттық Банк филиалының касса меңгерушiсi ай сайын осы Ережелердiң 3-қосымшасында көрсетiлген нысанда "Ұлттық Банк филиалдарының банктерге кассалық қызмет көрсетуi туралы" есебiн (бұдан әрi - кассалық қызмет көрсету туралы есеп) жасайды.
Ескерту: 8-тармаққа өзгерту енгізілді - ҚР Ұлттық банкі Басқармасының 2005 жылғы 12 желтоқсандағы N 158   қаулысымен .
9. Кассалық қызмет көрсету туралы есептi әр банк жеке жасайды және есеп берiлiп отырған айдан кейiнгi айдың бесiнен кешiктiрмей өздерiнде бар байланыс құралдары арқылы электронды жазбада Ұлттық Банктiң қолма-қол ақшамен жұмыс жүргiзу бөлiмшесiне бередi. Есептiң қағазға түсiрілген бiр данасына касса меңгерушiсi мен филиалдың басшысы қол қойып, Ұлттық Банктiң филиалында сақтауға тиiс.
Ескерту: 9-тармаққа өзгерту енгізілді - ҚР Ұлттық Банк Басқармасының 2003 жылғы 26 желтоқсандағы N 455   қаулысымен
10. Ұлттық Банктiң қолма-қол ақшамен жұмыс жүргiзу бөлiмшесi ай сайын есептi айдан кейiнгi айдың тоғызынан кешiктiрмей Ұлттық Банк филиалдарының кассалық қызмет көрсету туралы есептерiнiң негiзiнде Ереженiң 4-қосымшасына сай нысан бойынша банктер бөлiгiнде есептер жиынтығын (бұдан әрi - Банктер бойынша жиынтық) жасайды.
Ескерту: 10-тармақ жаңа редакцияда жазылды - ҚР Ұлттық Банк Басқармасының 2003 жылғы 26 желтоқсандағы N 455   қаулысымен
5. Ұлттық Банк филиалдарының банктерге кассалық қызмет
көрсеткені үшін ақы алу тәртібі
11. Ұлттық Банктiң Қолма-қол ақшамен жұмыс жүргiзу бөлiмшесi:
1) онынан кешiктiрмей Банктер бойынша жиынтықтың негiзiнде банктер бөлiгiнде белгiленген тарифтер бойынша кассалық қызмет көрсету бойынша көрсетiлген қызметтер үшiн ақы төлеу есебiн, банкке ақы төлеу үшiн шот-фактура дайындап, жiбередi;
2) есептi айдан кейiнгi айдың жиырмасынан кешiктiрмей Ұлттық Банктің банктердің корреспонденттік шоттары жүргізілетін бөлiмшесiне банктiк шот шартында белгiленген мерзiмде кассалық қызмет көрсету бойынша қызметке ақы төлемеген банктердiң тiзiмiн (бұдан әрi - Банктердiң тiзiмi) тиiстi шот-фактураларды қоса бере отырып жiбередi.
Ескерту: 11-тармақ жаңа редакцияда жазылды, өзгертулер енгізілді - ҚР Ұлттық Банк Басқармасының 2003 жылғы 26 желтоқсандағы N 455   қаулысымен 2005 жылғы 17 қарашадағы N 147   қаулысымен ,  2005 жылғы 12 желтоқсандағы N 158   қаулысымен .

3-1. Прием и выдача наличных денег филиалами Национального Банка производится в соответствии с действующими нормативными правовыми актами Национального Банка.
Сноска. Правила дополнены пунктом 3-1 -  постановлением  Правления Национального Банка Республики Казахстан от 12 декабря 2005 года N 158.
2. - 3.  <*>
<*>Сноска. Главы 2 и 3 исключены -  постановлением  Правления Национального Банка Республики Казахстан от 12 декабря 2005 года N 158.
4. Порядок составления отчета о кассовом
обслуживании банков филиалами Национального Банка
8. Заведующие кассой филиалов Национального Банка ежемесячно составляют отчет "О кассовом обслуживании банков филиалом Национального Банка" (далее - Отчет о кассовом обслуживании), по форме, указанной в Приложении № 3 к настоящим Правилам.
Сноска. Пункт 8 с изменениями -  постановлением  Правления Национального Банка Республики Казахстан от 12 декабря 2005 года N 158.
9. Отчет о кассовом обслуживании составляется по каждому банку в отдельности и предоставляется на электронном носителе в подразделение по работе с наличными деньгами Национального Банка по имеющимся в их распоряжении средствам связи не позднее пятого числа месяца следующего за отчетным. Отчет на бумажном носителе в одном экземпляре должен быть подписан заведующим кассой и руководителем филиала и храниться в филиале Национального Банка.  <*>
Сноска. Пункт 9 с изменениями - постановлением Правления Национального Банка Республики Казахстан от 26 декабря 2003 года  N 455 .
10. Подразделение по работе с наличными деньгами Национального Банка ежемесячно не позднее девятого числа месяца, следующего за отчетным, на основе Отчетов филиалов Национального Банка о кассовом обслуживании осуществляет свод отчетов в разрезе банков (далее - Свод по банкам) по форме, согласно Приложению 4 к Правилам.  <*>
Сноска. Пункт 10 в новой редакции - постановлением Правления Национального Банка Республики Казахстан от 26 декабря 2003 года  N 455 .
5. Порядок взимания платы за кассовое обслуживание
банков филиалами Национального Банка
11. Подразделение по работе с наличными деньгами Национального Банка:
1) не позднее десятого числа на основе Свода по банкам производит расчет оплаты за оказанные услуги по кассовому обслуживанию по установленным тарифам в разрезе банков, готовит и направляет для оплаты счета-фактуры в банки;
2) не позднее двадцатого числа месяца, следующего за отчетным, направляет в подразделение Национального Банка, в котором ведутся корреспондентские счета банков, список банков, не оплативших услуги по кассовому обслуживанию, в сроки, установленные договором банковского счета (далее - Список банков), с приложением соответствующих счетов-фактур.  <*>
Сноска. Пункт 11 в новой редакции - постановлением Правления Национального Банка Республики Казахстан от 26 декабря 2003 года  N 455 .; с изменениями -  постановлением  Правления Национального Банка Республики Казахстан от 17 ноября 2005 года N 147;

12. Ұлттық Банктің банктердің корреспонденттік шоттары жүргізілетін бөлiмшесi қолма-қол ақшамен жұмыс жүргiзу бөлiмшесiнен Банктердiң тiзiмiн алғаннан кейiн корреспонденттiк шоттың шартында көрсетiлген талаптарға сәйкес банктердiң корреспонденттiк шоттарынан тиiстi шот-фактурада көрсетiлген мөлшерде ақша алады (есептен шығарады).
Ескерту: 12-тармақ жаңа редакцияда жазылды, өзгертулер енгізілді - ҚР Ұлттық Банк Басқармасының 2003 жылғы 26 желтоқсандағы N 455   қаулысымен 2005 жылғы 17 қарашадағы N 147   қаулысымен .
13. <*>
Ескерту: 13-тармақ алынып тасталды - ҚР Ұлттық Банк Басқармасының 2003 жылғы 26 желтоқсандағы N 455   қаулысымен .
6. Қорытынды ережелер
14. Егер Ережелерде көзделген мәліметтерді беру күні жұмыс күні болмаған жағдайда, орындалу күні келесі жұмыс күні болып саналады.
Ұлттық Банк
Төрағасы
Қазақстан Республикасы
Ұлттық Банкі Басқармасының
1999 жылғы 20 сәуірдегі
N 82 қаулысына
N 1 қосымша
Екінші деңгейдегі банктер мен банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын ұйымдардың (бұдан әрі - банктер) кассалық қызмет көрсеткені үшін Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің тарифтері:
1. Банктерден қолма-қол ақшаны қабылдау - Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің филиалдары қабылдаған қолма-қол ақша сомасынан 0,02%.*
2. Банктерге қолма-қол ақшаны беру - Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің филиалдары берген қолма-қол ақша сомасынан 0,02%.*
Ескерту: Ұлттық Банктің филиалының ақша қабылдағаны-өткізгені үшін тариф алынбайды.
Ұлттық Банктiң филиалы құны 1, 3 және 5, 10, 20, 50 теңгелiк банкноттарды қабылдағаны үшiн тарифтiк ақы алмайды.
Ескерту: 2-тармаққа өзгертулер енгізілді - ҚР Ұлттық Банкі Басқармасының 2000 жылғы 9 қазандағы N 381  қаулысымен , 2001 жылғы 31 қаңтардағы N 14  қаулысымен .
Ұлттық Банк
Төрағасы
Қазақстан Республикасының
Ұлттық Банкi филиалдарының
екiншi деңгейдегi банктерге
және банк операцияларының
жекелеген түрлерiн жүзеге
асыратын ұйымдарға кассалық
қызмет көрсеткенi үшiн ақы
алу ережесiне
1-қосымша
Ескерту: 1-қосымша жаңа редакцияда жазылды - ҚР Ұлттық Банк Басқармасының 2003 жылғы 26 желтоқсандағы N 455   қаулысымен .
Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкi_____________________________
(филиалдың атауы)
филиалының_______________________ _________________________________
(банктiң атауы)          (кiрiс құжатының атауы)
қолма-қол ақша қабылдап алғаны туралы 200_ жылғы____ _______N______
Анықтама
___________________________________________________________________
N   |       Номиналы, теңге     |              Кiрiс
|                           |__________________________________
р/с |                           | саны           |    сомасы, теңге
____|___________________________|________________|_________________
1          2                       3                   4
___________________________________________________________________

12. Подразделение Национального Банка, в котором ведутся корреспондентские счета банков, после получения от подразделения по работе с наличными деньгами Списка банков, в соответствии с условиями, предусмотренными договором корреспондентского счета, производит изъятие (списание) денег с корреспондентских счетов банков в размере, указанном в соответствующей счет-фактуре.  <*>
Сноска. Пункт 12 в новой редакции - постановлением Правления Национального Банка Республики Казахстан от 26 декабря 2003 года  N 455 ; с изменениями -  постановлением  Правления Национального Банка Республики Казахстан от 17 ноября 2005 года N 147.
13.  (Пункт исключен - постановлением Правления Национального Банка Республики Казахстан от 26 декабря 2003 года  N 455 ).
6. Заключительные положения
14. В случае, если предусмотренные Правилами даты предоставления данных являются не рабочими днями, днем исполнения считается следующий рабочий день.
Председатель
Национального Банка
Приложение № 1
к постановлению Правления
Национального Банка
Республики Казахстан
от 20 апреля 1999 г. № 82
Тарифы
Национального Банка Республики Казахстан за услуги по кассовому обслуживанию банков второго уровня и организаций, осуществляющих отдельные виды банковских операций (далее - банки):
1. Прием наличных денег от банков - 0,02% от суммы наличных денег, принятых филиалом Национального Банка Республики Казахстан.
2. Выдача наличных денег банкам - 0,02% от суммы наличных денег, выданных филиалом Национального Банка Республики Казахстан.*
Примечание: За прием и выдачу монет филиалом Национального Банка тариф не взимается.
За прием банкнот номиналом 1, 3, 5, 10, 20, 50 тенге филиалом Национального Банка тариф не взимается.
Сноска. Примечание - с изменениями и дополнениями, внесенными постановлением Правления Нацбанка РК от 9 октября 2000 года  N 381 ; постановлением Правления Национального Банка РК от 31 января 2001 года  N 14
Председатель
Национального Банка
Приложение N 1
к Правилам взимания
платы за услуги по кассовому
обслуживанию филиалами
Национального Банка Республики
Казахстан банков второго
уровня и организаций,
осуществляющих отдельные виды
банковских операций  <*>
Сноска. Приложение в новой редакции - постановлением Правления Национального Банка Республики Казахстан от 26 декабря 2003 года  N 455 .
Справка
о приеме наличных денег от ________________________________________
(наименование банка)
____________________филиалом Национального Банка Республики Казахстан
(наименование филиала)
к ________________________________ N________ от "___"_______200___ г.
(наименование приходного документа)
_____________________________________________________________________
N |   Номинал,   |                       Приход
п/п|    тенге     |__________________________________________________
|              |       количество         |       сумма, тенге
___|______________|__________________________|_______________________
_1_|______2_______|____________3_____________|____________4__________

5000
10000
__________________________________________________________________
Банкноттардың жиынтығы:
__________________________________________________________________
Монеталар
1
5
10
20
50
100
__________________________________________________________________
Монеталардың жиынтығы:
__________________________________________________________________
Қолма-қол ақша алуға арналған Өтiнiмде
көрсетiлген сома, теңге
__________________________________________________________________
Касса меңгерушiсi      _______________  _____________________
(қолы)             (фамилиясы)
Филиал директоры       _______________  _____________________
(қолы)             (фамилиясы)
Қазақстан Республикасының Ұлттық
Банкi филиалдарының екiншi
деңгейдегi банктерге және
банк операцияларының жекелеген
түрлерiн жүзеге асыратын
ұйымдарға кассалық қызмет
көрсеткенi үшiн ақы алу ережесiне
3-қосымша
Ескерту: 3-қосымша жаңа редакцияда жазылды - ҚР Ұлттық Банк Басқармасының 2003 жылғы 26 желтоқсандағы N 455   қаулысымен .
Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкiнiң______________________
(филиалдың атауы)
филиалының 200_ жылғы "_"________________банктерге кассалық қызмет
көрсетуi туралы
Есебi
____________________________________________________________________
N  |Банк   |Бас  |   Банкноттар              |  Монеталар
р/с|филиа. |банк.|                           |
|лының  |тің  |                           |
|атауы  |коды |_________________________  |______________________
|       |     | Кіріс,        |Шығыс,     | Кіріс,  | Шығыс,
|       |     | теңге         |теңге      | теңге   | теңге
|       |     |               |           |         |
|       |     |______________ |__________ |_________|
|       |     |1-  |2000-|тоз.|1-  |2000- |         |
|       |     |1000|10000|ған |1000|10000 |         |
___|_______|_____|___ |_____|____|___ |______|_________|____________
1     2      3     4   5     6    7    8       9         10
____________________________________________________________________
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
...
Жиынтығы
___________________________________________________________________
таблицаның жалғасы
_________________________________________
N   |Кассалық қызмет көрсетудің жиынтығы
p/c |____________________________________
|Кіріс    |Шығыс
|(4 жол + |(7жол +
|5 жол    |8 жол +
|+ 6 жол +| +10 жол)
|9 жол)   |
____|_________|__________________________
1      11         12
_________________________________________
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
...
Жиынтығы
________________________________________
Касса меңгерушісі  ____________ ______________________
(қолы)         (фамилиясы)
Филиал директоры   ____________ ______________________
(қолы)         (фамилиясы)
Қазақстан Республикасының Ұлттық
Банкi филиалдарының екiншi
деңгейдегi банктерге
және банк операцияларының
жекелеген түрлерiн жүзеге
асыратын ұйымдарға кассалық
қызмет көрсеткенi үшiн ақы
алу ережесiне
4-қосымша
Ескерту: 4-қосымшамен толықтырылды - ҚР Ұлттық Банк Басқармасының 2003 жылғы 26 желтоқсандағы N 455   қаулысымен
Банктер бөлiгiнде кассалық қызмет
көрсету туралы есептер жинағы
___________________________________________________________________
N p/c| Банктің | Банктiң атауы |Кiрiс бойынша |Шығыс    |  Жиынтығы
| кoды    |               |  тариф       |бойынша  |
|         |               |              |тариф    |
_____|_________|_______________|______________|_________|__________
1      2             3              4             5         6
___________________________________________________________________
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
...
Жиынтығы
___________________________________________________________________
Қолма-қол ақшамен жұмыс жүргiзу
бөлiмшесiнiң басшысы            __________ _________________
(қолы)      (фамилиясы)
Орындаушы                       ________   _________________
(қолы)     (фамилиясы)

5000
10000
Итого банкнот:
______________________________________________________________________
Монеты
1
5
10
20
50
100
Итого монет:
_____________________________________________________________________
Сумма, указанная в Заявке            |
на получение наличных денег, тенге   |
_______________________________________|_____________________________
Заведующий кассой  ____________ __________
(подпись)    (фамилия)
Директор филиала  ____________ __________
(подпись)    (фамилия)
Приложение N 3
к Правилам взимания
платы за услуги по кассовому
обслуживанию филиалами
Национального Банка Республики
Казахстан банков второго
уровня и организаций,
осуществляющих отдельные виды
банковских операций  <*>
Сноска. Приложение в новой редакции - постановлением Правления Национального Банка Республики Казахстан от 26 декабря 2003 года  N 455 .
Отчет
о кассовом обслуживании банков
________________________филиалом
(наименование филиала)
Национального Банка Республики Казахстан
за ______________ 200_______г.
_________________________________________________________________________
N  |Наименование |Код голов-|                  Банкноты                  |
п/п|филиала банка|ного банка|--------------------------------------------|
|             |          |     Приход, тенге    |    Расход, тенге    |
|             |          |----------------------|---------------------|
|             |          |1-1000 |2000- |ветхие |1-1000 | 2000-10000  |
|             |          |       |10000 |       |       |             |
___|_____________|__________|_______|______|_______|_______|_____________|
1 |      2      |     3    |   4   |   5  |   6   |   7   |      8      |
___|_____________|__________|_______|______|_______|_______|_____________|
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
...
Итого
_________________________________________________________________________
Продолжение таблицы
_________________________________________________________________________
N  |         Монеты             |        Итого кассовое обслуживание
п/п|----------------------------|----------------------------------------
|Приход, тенге| Расход, тенге|Приход (стр.4+стр.5 |Расход (стр.7+стр.8
|             |              |+стр.6+стр.9)       |+стр.10)
___|_____________|______________|____________________|___________________
1 |      9      |     10       |         11         |         12
___|_____________|______________|____________________|___________________
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
...
Итого
_________________________________________________________________________
Заведующий кассой  ____________ __________
(подпись)    (фамилия)
Директор филиала  ____________ __________
(подпись)    (фамилия)
Приложение N 4
к Правилам взимания
платы за услуги по кассовому
обслуживанию филиалами
Национального Банка Республики
Казахстан банков второго
уровня и организаций,
осуществляющих отдельные виды
банковских операций  <*>
Сноска. Правила дополнены новым приложением - постановлением Правления Национального Банка Республики Казахстан от 26 декабря 2003 года  N 455 .
Свод отчетов о кассовом обслуживании в разрезе банков
___________________________________________________________
N   | Код  | Наименование | Тариф по| Тариф по|    Итого   |
п/п | банка| банка        | приходу | расходу |            |
____|______|______________|_________|_________|____________|
1 |   2  |      3       |    4    |    5    |      6     |
____|______|______________|_________|_________|____________|
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
...
Итого
____________________________________________________________
Руководитель подразделения
по работе с наличными деньгами _____________   _____________
(подпись)       (фамилия)
Исполнитель ________________ __________________
(подпись)          (фамилия)