Қостанай қаласының шегін өзгерту жайында
Қостанай облыстық мәслихаты мен облысы әкімінің міндетін атқарушының (он тоғызыншы сессия) 1999 жылғы 2 шілдедегі шешімі. Қостанай облысының Әділет басқармасында 1999 жылғы 26 тамызда N 110 тіркелді
Ескерту. Мемлекеттік тілдегі бүкіл мәтін бойынша "селолық", "селосының" деген сөздер тиісінше "ауылдық", "ауылының" деген сөздермен ауыстырылды, орыс тіліндегі мәтін өзгермейді - Қостанай облысы әкімдігінің 04.07.2014 № 9 қаулысымен және Қостанай облысы мәслихатының 04.07.2014 № 297 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
«Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы» 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Заңының 11-бабына сәйкес Қостанай облысының әкімі және Қостанай облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
Ескерту. Кіріспе жаңа редакцияда - Қостанай облысы әкімдігінің 11.12.2015 № 7 қаулысымен және Қостанай облысы мәслихатының 11.12.2015 № 472 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасы Үкіметінен мыналар сұралсын:
- Қостанай қаласының шегіне Жамбыл ауылдық округінің "Тепличное" ауылының аумағын, "Ақ-құдұқ" ЖШС 420 гектар жерін және Қостанай ауданы "Майкөл" ӨК 83 гектар қосу;
- Қостанай қаласы мен Қостанай ауданының атқарушы және уәкілетті органдары ұсынған схемалық картасына сәйкес Қостанай қаласы мен Қостанай ауданының жаңа шекараларын бекіту.
Сессия төрағасы  Н. Алашбаев
Қостанай облысы әкімінің міндетін атқарушы В. Мейстер
Қостанай облыстық мәслихатының хатшысы  В. Семенова

Об изменениях черты города Костаная
Решение Костанайского областного Маслихата и исполняющего обязанности Акима Костанайской области (девятнадцатая сессия) от 2 июля 1999 года. Зарегистрировано Управлением юстиции Костанайской области 26 августа 1999 года № 110
Сноска. По всему тексту на государственном языке слова "селолық", "селосының", заменены соответственно словами "ауылдық", "ауылының", текст на русском языке не меняется - постановлением акимата Костанайской области от 04.07.2014 № 9 и решением маслихата Костанайской области от 04.07.2014 № 297 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 11 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года «Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан» аким Костанайской области и Костанайский областной маслихат РЕШИЛИ:
Сноска. Преамбула - в редакции постановления акимата Костанайской области от 11.12.2015 № 7 и решения маслихата Костанайской области от 11.12.2015 № 472 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Просить Правительство Республики Казахстан:
- включить в черту города Костаная территорию села "Тепличное" Жамбылского сельского округа, 420 га земель ТОО "Ак-Кудук" и 83 га земель ПК "Майкольский" Костанайского района;
- утвердить новые границы города Костаная и Костанайского района в соответствии со схематической картой, предоставленной исполнительными и представительными органами города Костаная и Костанайского района.
Председатель сессии  Н. Алашбаев
И.о. акима
Костанайской области В. Мейстер
Секретарь Костанайского
областного маслихата В. Семенова