Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан 2011 - 2013 жылдарға арналған кепілдендірілген трансферт туралы
Қазақстан Республикасының 2010 жылғы 30 қарашадағы № 358-IV Заңы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасының 2011 жылғы 15 қарашадағы № 491-IV Заңымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР 2011.11.15 N 491-IV (2012.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) Заңымен.
РҚАО-ның ескертпесі!
Осы Заңның қолданысқа енгізілу тәртібін 3-баптан қараңыз.
1-бап. Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан 2011 - 2013 жылдарға арналған республикалық бюджетке кепілдендірілген трансферттің мынадай мөлшері бекітілсін:
2011 жыл – 1 200 000 000 мың теңге;
2012 жыл – 1 200 000 000 мың теңге;
2013 жыл – 1 200 000 000 мың теңге.
2-бап. «Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан 2010 - 2012 жылдарға арналған кепілдендірілген трансферт туралы» 2010 жылғы 8 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының (Қазақстан Республикасы Парламентінің Жаршысы, 2010 ж., № 7, 30-құжат) күші жойылды деп танылсын.
3-бап. Осы Заң 2011 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті                                  Н. Назарбаев

О гарантированном трансферте из Национального фонда Республики Казахстан на 2011 - 2013 годы
Закон Республики Казахстан от 30 ноября 2010 года № 358-IV. Утратил силу Законом Республики Казахстан от 15 ноября 2011 года № 491-IV
Сноска. Закон утратил силу Законом РК от 15.11.2011 № 491-IV (вводится в действие с 01.01.2012)
Статья 1. Утвердить следующие размеры гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан в республиканский бюджет на 2011 - 2013 годы:
2011 год - 1 200 000 000 тысяч тенге;
2012 год - 1 200 000 000 тысяч тенге;
2013 год - 1 200 000 000 тысяч тенге.
Статья 2. Признать утратившим силу Закон Республики Казахстан от 8 апреля 2010 года «О гарантированном трансферте из Национального фонда Республики Казахстан на 2010 - 2012 годы» (Ведомости Парламента Республики Казахстан, 2010 г., № 7, ст. 30).
Статья 3. Настоящий Закон вводится в действие с 1 января 2011 года.
Президент
Республики Казахстан                       Н. Назарбаев