О признании утратившим силу некоторых приказов МВД Республики Казахстан
Приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан от 15 июля 2004 года № 417
В связи завершением процесса передачи исправительных учреждений и следственных изоляторов в ведение Министерства юстиции Республики Казахстан и в целях приведения ведомственных нормативных правовых актов в соответствие с законодательством Республики Казахстан, ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившим силу приказы Министра внутренних дел Республики Казахстан:
от 24.10.1997 года Временное положение «Об условиях и порядке оказания платных бытовых, медицинских, оздоровительных и иных видов услуг лицам, заключенным под стражу и осужденным в следственных изоляторах Министерства внутренних дел Республики Казахстан», зарегистрированный в реестре государственных регистрации правовых актов за № 420 от 14.11.1997 г;
от 15.01.1998 года № 10 Об утверждении и введении в действие Положения «О комиссии исправительного учреждения МВД Республики Казахстан», зарегистрированный в реестре государственных регистрации правовых актов за № 601 от 04.09.1998 года;
от 18 февраля 1999 года № 89 Об утверждении «Положения об уголовно-исполнительной инспекции органов внутренних дел» и «Инструкции о порядке исполнения наказаний в виде исправительных работ, лишения права занимать определенную должность или заниматься определенной деятельностью, а также осуществлении контроля за поведением условно осужденных, осужденных с отсрочкой отбывания наказания беременных женщин и женщин, имеющих малолетних детей», зарегистрированный в Министерстве юстиции Республики Казахстан 4.08.99 г. за № 863.
от 14.12.1999 года № 630 «Об утверждении Правил внутреннего распорядка следственных изоляторов Министерства внутренних дел Республики Казахстан», зарегистрированный в реестре государственных регистрации правовых актов за № 1026 от 14.01.2000 года;
от 25 мая 2000 года № 304 Об утверждении "Инструкции о порядке исполнения наказания в виде привлечения к общественным работам", зарегистрированный в Министерстве юстиции Республики Казахстан за № 1194 13.07.2000 г.;
от 6.09.2000 года № 476 Об утверждении и введении в действие "Правил ңутреннего распорядка исправительных учреждений", зарегистрированный в реестре государственных регистрации правовых актов за № 1250 от 05.10.2000 года;
от 6.09.2000 года № 477 Об утверждении и введении в действие "Правил организации надзора и охраны за лицами, содержащимися в исправительных учреждениях МВД Республики Казахстан", зарегистрированный в реестре государственных регистрации правовых актов за № 1252 от 9.10.2000 года;
от 12.09.2000 года № 488 «Об утверждении Инструкции по организации работы отдела (групп) специального учета исправительных учреждений МВД Республики Казахстан», зарегистрированный в реестре государственных регистрации правовых актов за № 1326 от 15.12.2000 года;
от 30.11.2000 года № 651 Об утверждении "Инструкции по организации воспитательной работы с осужденными, отбывающими наказание в воспитательных колониях МВД Республики Казахстан", зарегистрированный, в реестре государственных регистрации правовых актов за № 1358 от 12.01.2001 года;
от 30.11.2000 года № 650 Об утверждении "Инструкции по организации воспитательной работы с осужденными, отбывающими наказание в исправительных учреждениях МВД Республики Казахстан", зарегистрированный в реестре государственных регистрации правовых актов за № 1359 от 12.01.2001 года;
от 30.01.2001 года № 85 «Об утверждении Правил организации принудительных мер медицинского характера в учреждениях уголовно-исполнительной системы МВД Республики Казахстан», зарегистрированный в реестре государственных регистрации правовых актов за № 1418 от 5.03.2001 года.

Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің кейбір бұйрықтарының күшін жою туралы
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2004 жылғы 15 шілдедегі № 417 бұйрығы
Түзеу мекемелері мен тергеу изоляторларын Қазақстан Республикасы; Әділет министрлігінің қарамағына беру процесінің аяқталуына байланысты және ведомстволық нормативтік құқықтық актілерді Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкестендіру мақсатында БҰЙЫРАМЫН:
1. Қазақстан Республикасының Ішкі істер министрі бұйрықтарының күші жойылды деп танылсын:
құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу реестрінде 1997 жылғы 14 2 қарашада № 420 болып тіркелген «Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің тергеу изоляторларында күзетте ұсталатын және сотталған адамдарға, ақылы тұрмыстық, медициналық, сауықтыру және өзге де қызметтер көрсету түрлерін көрсету шарттары мен тәртібі туралы» 1997 жылғы 24 қазандағы Уақытша ереже;
құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу реестрінде 1998 жылғы 4 қыркүйекте № 601 болып тіркелген «Қазақстан Республикасының Ішкі істер министрлігі түзеу мекемесінің комиссиясы туралы» 1998 жылы № 10 ережені бекіту және қолданысқа енгізу туралы;
құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу реестрінде 1999 жылғы 4 тамызда № 863 болып тіркелген «Ішкі істер органдарының қылмыстық-атқару инспекциясы туралы ережені» «және жазалауды түзеу жұмыстары, белгілі бір лауазымды атқару немесе белгілі бір қызметпен айналысу құқығынан айыру түрінде орындаудың, сондай-ақ шартты түрде сотталғандардың жазасын өтеуді кейінге қалдыру түрінде сотталған мінез-құлқына бақылауды жүзеге асыру тәртібі туралы нұсқаулықты бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 1999 жылғы 18 ақпанда № 89;
құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу реестрінде 2000 жылғы № 1026 14 желтоқсанда болып тіркелген «Қазақстан Республикасының Ішкі Істер министрлігі тергеу изоляторларының ішкі тәртібі ережелерін бекіту туралы», Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 1999 жылғы 14 қаңтардағы № 630;
құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу реестрінде 2000 жылғы 13 шілдеде № 1194 болып тіркелген «Қоғамдық жұмыстарға тарту түріндегі жазаны атқару тәртібі туралы нұсқаулықты бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2000 жылғы 25 мамырда № 304;
құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу реестрінде 2000 жылғы 5 қазанда № 1250 болып тіркелген «Түзеу мекемелерінің ішкі тәртібі ережелерін» бекіту және қолданысқа енгізу туралы 2000 жылғы 6 қыркүйектегі № 476;
құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу реестрінде 2000 жылғы 6 қыркүйекте №1252 болып тіркелген «Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің түзеу мекемелерінде ұсталатын адамдарды, қадағалау мен күзетуді ұйымдастырудың тәртібін бекіту және қолданысқа енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2000 жылғы 9 қазандағы № 477;
құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу реестрінде 2000 жылғы 15 желтоқсанда № 1326 болып тіркелген «Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің түзеу мекемелері арнайы есепке алу бөлімінің (топтарының) жұмысын ұйымдастыру жөніндегі нұсқаулықты бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2000 жылғы 12 қыркүйектегі № 488;
құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу реестрінде 2001 жылғы 12 қаңтарда № 1358 болып тіркелген «Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің тәрбие колонияларында жазасын өтеп жатқан сотталғандармен тәрбие жұмысын ұйымдастыру жөніндегі нұсқаулықты бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2000 жылғы 30 қарашадағы № 651;
құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу реестрінде 2001 жылғы 12 қаңтарда № 1359 болып тіркелген «Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің түзеу мекемелерінде жазасын өтеп жатқан сотталғандармен тәрбие жұмысын ұйымдастыру жөніндегі нұсқаулықты бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2000 жылғы 30 қарашадағы № 650;
құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу реестрінде 2001 жылғы 5 наурыздағы №1418 болып тіркелген «Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің қылмыстық-атқару жүйесі мекемелерінде медициналық сипаттағы мәжбүрлеу шараларын ұйымдастырудың ережелерін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2001 жылғы 30 қаңтардағы № 85;

2. Настоящий приказ объявить руководящему составу органов внутренних дел Республики Казахстан.
Министр                                    З. Турисбеков

2. Осы бұйрық Қазақстан Республикасы ішкі істер органдарының басшы құрамына жариялансын.
Министр                                              Тұрысбеков