О признании утратившими силу некоторых приказов Министра финансов Республики Казахстан
Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 2 марта N 94
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившими силу некоторые приказы Министра финансов Республики Казахстан согласно приложению к настоящему приказу.
2. Комитету казначейства Министерства финансов Республики Казахстан (Тусупбеков А.Н.) направить копию настоящего приказа в Министерство юстиции Республики Казахстан и обеспечить его последующее опубликование в официальных средствах массовой информации в установленном законодательством порядке.
3. Настоящий приказ вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Министр                                    Б. Жамишев
Приложение
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 2 марта 2009 года № 94
Перечень
утративших силу некоторых приказов Министра финансов
Республики Казахстан
1. Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 30 декабря 2004 года № 469 "Об утверждении Правил выдачи разрешений на принятие государственными учреждениями обязательств", зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан за № 3337, опубликованный в Бюллетене нормативных правовых актов центральных исполнительных и иных государственных органов Республики Казахстан, 2005 г., № 20, ст. 184;
2. Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 20 марта 2006 года № 92 "О внесении изменений в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 30 декабря 2004 года № 469 "Об утверждении Правил выдачи разрешений на принятие государственными учреждениями обязательств", зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан за № 4185, опубликованный в Юридической газете от 2 июня 2006 года, № 99-100 (1079-1080);
3. Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 2 апреля 2007 года № 100 "Об утверждении Правил открытия, ведения и закрытия счетов государственных учреждений", зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан за № 4627, опубликованный в Юридической газете от 25 мая 2007 года, № 78 (1281), Собрании актов центральных исполнительных и иных центральных государственных органов Республики Казахстан, 2007 г., март-апрель;
4. Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 18 апреля 2007 года № 133 "О внесении изменений и дополнений в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 30 декабря 2004 года № 469 "Об утверждении Правил выдачи разрешений на принятие государственными учреждениями обязательств", зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан за № 4630, опубликованный в Юридической газете от 8 мая 2007 года, № 68, Собрании актов центральных исполнительных и иных центральных государственных органов Республики Казахстан, 2007 г., март-апрель;

Қазастан Республикасы Қаржы министрінің кейбір бұйрықтарының күші жойылды деп тану туралы
Қазастан Республикасы Қаржы министрінің 2009 жылғы 2 наурыздағы N 94 Бұйрығы.
БҰЙЫРАМЫН:
1. Осы бұйрықтың қосымшасына сәйкес Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің кейбір бұйрықтарының күші жойылды деп танылсын.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті (Ә.Н. Түсіпбековке) Қазақстан Республикасы Әділет министрлігіне осы бұйрықтың көшірмесін жіберіп және оны белгіленген заңнамалық тәртіппен ресми бұқаралық ақпарат құралдарында кейіннен жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күшіне енеді.
Министр                                      Б. Жәмішев
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2009 жылғы 2 наурыздағы
№ 94 бұйрығына қосымша
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің
күшін жойған кейбір бұйрықтарының тізбесі
1. "Мемлекеттік мекемелердің міндеттемелер қабылдауына рұқсаттама беру ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2004 жылғы 30 желтоқсандағы № 469 бұйрығы, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3337 тіркелген, Қазақстан Республикасының орталық атқарушы және өзге де мемлекеттік органдарының нормативтік құқықтық актілері Бюллетенінде 2005 ж., № 20, 184-құжатта жарияланған;
2. "Мемлекеттік мекемелердің міндеттемелер қабылдауына рұқсаттама беру ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2004 жылғы 30 желтоқсандағы № 469 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2006 жылғы 20 наурыздағы № 92 бұйрығы, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4185 тіркелген, Заң газетінде 2006 жылғы 2 маусымда № 99-100 (1079-1080) жарияланған;
3. "Мемлекеттік мекемелердің шоттарын ашудың, жүргізудің және жабудың ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2007 жылғы 25 мамырдағы № 100 бұйрығы, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4672 тіркелген, Заң газетінде 2007 жылғы 25 мамырда № 78 (1281), Қазақстан Республикасының орталық атқарушы және өзге де мемлекеттік органдарының нормативтік құқықтық актілер жинағында 2007 ж., наурыз-сәуірде жарияланған;
4. "Мемлекеттік мекемелердің міндеттемелер қабылдауына рұқсаттама беру ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2004 жылғы 30 желтоқсандағы № 469 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2007 жылғы 18 сәуірдегі № 133 бұйрығы, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4630 тіркелген, Заң газетінде 2007 жылғы 8 мамырда № 68, Қазақстан Республикасының орталық атқарушы және өзге де мемлекеттік органдарының нормативтік құқықтық актілер жинағында 2007 ж., наурыз-сәуірде жарияланған;

5. Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 20 июня 2007 года № 213 "О внесении изменения в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 30 декабря 2004 года № 469 "Об утверждении Правил выдачи разрешений на принятие государственными учреждениями обязательств", зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан за № 4800, опубликованный в Бюллетене нормативных правовых актов центральных исполнительных и иных государственных органов Республики Казахстан, август 2007 г., № 8, ст. 273;
6. Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 25 февраля 2008 года № 87 "О внесении изменений и дополнений в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 2 апреля 2007 года № 100 "Об утверждении Правил открытия, ведения и закрытия счетов государственных учреждений", зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан за № 5170, опубликованный в Юридической газете от 4 апреля 2008 года, № 50 (1450), Собрании актов центральных исполнительных и иных государственных органов Республики Казахстан, 2008 г., № 7.

5. "Мемлекеттік мекемелердің міндеттемелер қабылдауына рұқсаттама беру ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2004 жылғы 30 желтоқсандағы № 469 бұйрығына өзгеріс енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2007 жылғы 20 маусымдағы № 213 бұйрығы, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4800 тіркелген, Қазақстан Республикасының орталық атқарушы және өзге де мемлекеттік органдарының нормативтік құқықтық актілері Бюллетенінде 2007 ж. тамыз, № 8, 273-құжатта жарияланған;
6. "Мемлекеттік мекемелердің шоттарын ашудың, жүргізудің және жабудың ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2007 жылғы 25 мамырдағы № 100 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2008 жылғы 25 ақпандағы № 87 бұйрығы, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5170 тіркелген, Заң газетінде 2008 жылғы 4 сәуірде № 50 (1450), Қазақстан Республикасының орталық атқарушы және өзге де мемлекеттік органдарының нормативтік құқықтық актілер жинағында 2008 ж., № 7 жарияланған.