О признании утратившими силу некоторых приказов Министерства юстиции Республики Казахстан
Приказ и.о. Министра юстиции Республики Казахстан от 8 января 2013 года № 6
В соответствии с пунктом 1 статьи 21-1 Закона Республики Казахстан «О нормативных правовых актах», ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившими силу некоторые приказы Министерства
юстиции Республики Казахстан согласно приложению к настоящему приказу.
2. Настоящий приказ вводится в действие со дня подписания.
И.о. Министра                              Д. Куставлетов
Приложение
к приказу и.о. Министра юстиции
Республики Казахстан
от 8 января 2013 года № 6
Перечень
утративших силу некоторых приказов
Министерства юстиции Республики Казахстан
1) приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 3 апреля 2002 года № 48 «Об утверждении Инструкции по проведению проверок государственных органов Республики Казахстан органами юстиции по соблюдению законодательства, регулирующего издание, применение, государственную регистрацию и опубликование нормативных правовых актов» (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1813);
2) приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 8 февраля 2005 года № 36 «О внесении изменений и дополнений в приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 3 апреля 2002 года № 48 «Об утверждении Инструкции по проведению проверок государственных органов Республики Казахстан органами юстиции по соблюдению законодательства, регулирующего издание, применение, государственную регистрацию и опубликование нормативных правовых актов» (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3432);
3) приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 8 декабря 2005 года № 325 «О внесении изменений и дополнений в приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 3 апреля 2002 года № 48 «Об утверждении Инструкции по проведению проверок государственных органов Республики Казахстан органами юстиции по соблюдению законодательства, регулирующего издание, применение, государственную регистрацию и опубликование нормативных правовых актов» (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3968);
4) приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 4 апреля 2006 года № 105 «О внесении изменений и дополнения в приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 3 апреля 2002 года № 48 «Об утверждении Инструкции по проведению проверок государственных органов Республики Казахстан органами юстиции по соблюдению законодательства, регулирующего издание, применение, государственную регистрацию и опубликование нормативных правовых актов» (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за Ш 4178);

Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің кейбір бұйрықтарының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Әділет министрінің м.а. 2013 жылғы 8 қаңтардағы № 6 бұйрығы
«Нормативтік құқықтық актілер туралы» Қазақстан Республикасы Заңының 21-1 бабының 1-тармағына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Осы бұйрыққа қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің кейбір бұйрықтарының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы бұйрық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Министрдің
міндетін атқарушы                              Д. Құсдәулетов
Қазақстан Республикасы
Әділет министрінің м.а.
2013 жылғы 8 қаңтардағы
№ 6 бұйрығына қосымша
Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің күші жойылған
кейбір бұйрықтарының тізбесі
1) «Әділет органдарының Қазақстан Республикасының мемлекеттік органдарын нормативтік құқықтық актілерді шығаруды, қолдануды, мемлекеттік тіркеу мен жариялауды реттейтін заңнаманы сақтау бойынша тексерулерді жүргізу жөніндегі нұсқаулықты бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2002 жылғы 3 сәуірдегі № 48 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1813 болып тіркелген);
2) «Әділет органдарының Қазақстан Республикасының мемлекеттік органдарын нормативтік құқықтық актілерді шығаруды, қолдануды, мемлекеттік тіркеу мен жариялауды реттейтін заңнаманы сақтау бойынша тексерулерді жүргізу жөніндегі Нұсқаулықты бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2002 жылғы 3 сәуірдегі № 48 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2005 жылғы 8 ақпандағы № 36 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3432 болып тіркелген);
3) «Әділет органдарының Қазақстан Республикасының мемлекеттік органдарын нормативтік құқықтық актілерді шығаруды, қолдануды, мемлекеттік тіркеу мен жариялауды реттейтін заңнаманы сақтау бойынша тексерулерді жүргізу жөніндегі Нұсқаулықты бекіту туралы» Қазакстан Республикасы Әділет министрінің 2002 жылғы 3 сәуірдегі № 48 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2005 жылғы 8 желтоқсандағы № 325 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3968 болып тіркелген);
4) «Әділет органдарының Қазақстан Республикасының мемлекеттік органдарын нормативтік құқықтық актілерді шығаруды, қолдануды, мемлекеттік тіркеу мен жариялауды реттейтін заңнаманы сақтау бойынша тексерулерді жүргізу жөніндегі Нұсқаулықты бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2002 жылғы 3 сәуірдегі № 48 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2006 жылғы 4 сәуірдегі № 105 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4178 болып тіркелген);

5) приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 25 сентября 2006 года № 256 «О внесении изменения в приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 3 апреля 2002 года № 48 «Об утверждении Инструкции по проведению проверок государственных органов Республики Казахстан органами юстиции по соблюдению законодательства, регулирующего издание, применение, государственную регистрацию и опубликование нормативных правовых актов» и признании утратившими силу некоторых приказов Министра юстиции Республики Казахстан» (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4420);
6) приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 13 апреля 2010 года № 113 «О внесении изменений и дополнений в приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 3 апреля 2002 года № 48 «Об утверждении Инструкции по проведению проверок государственных органов Республики Казахстан органами юстиции по соблюдению законодательства, регулирующего издание, применение, государственную регистрацию и опубликование нормативных правовых актов» (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6177);
7) приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 29 января 2011 года № 33 «О внесении изменения в приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 3 апреля 2002 года №. 48 «Об утверждении Инструкции по проведению проверок государственных органов Республики Казахстан органами юстиции по соблюдению законодательства, регулирующего издание, применение, государственную регистрацию и опубликование нормативных правовых актов» (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6762).

5) «Әділет органдарының Қазақстан Республикасының мемлекеттік органдарын нормативтік құқықтық актілерді шығаруды, қолдануды, мемлекеттік тіркеу мен жариялауды реттейтін заңнаманы сақтау бойынша тексерулерді жүргізу жөніндегі Нұсқаулықты бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2002 жылғы 3 сәуірдегі № 48 бұйрығына өзгеріс енгізу және Қазақстан Республикасы Әділет министрінің кейбір бұйрықтарының күші жойылды деп тану туралы» Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2006 жылғы 25 қыркүйектегі № 256 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4420 болып тіркелген);
6) «Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2002 жылғы 3 сәуірдегі N 48 «Әділет органдарының Қазақстан Республикасының мемлекеттік органдарын нормативтік құқықтық актілерді шығаруды, қолдануды, мемлекеттік тіркеу мен жариялауды реттейтін заңнаманы сақтау бойынша тексерулерді жүргізу жөніндегі нұсқаулықты бекіту туралы» бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2010 жылғы 13 сәуірдегі № 113 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6177 болып тіркелген);
7) «Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2002 жылғы 3 сәуірдегі № 48 «Әділет органдарының Қазақстан Республикасының мемлекеттік органдарын нормативтік құқықтық актілерді шығаруды, қолдануды, мемлекеттік тіркеу мен жариялауды реттейтін заңнаманы сақтау бойынша тексерулерді жүргізу жөніндегі нұсқаулықты бекіту туралы» бұйрығына өзгеріс енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2011 жылғы 29 қаңтардағы № 33 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6762 болып тіркелген).