Об утверждении паспортов республиканских бюджетных программ на 2004 год (Управление делами Президента Республики Казахстан)
Постановление Правительства Республики Казахстан от 26 декабря 2003 года N 1327
Примечание РЦПИ: см. P031327
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 1 апреля 1999 года "О бюджетной системе" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Утвердить паспорта республиканских бюджетных программ на 2004 год:
Управления делами Президента Республики Казахстан согласно приложениям 420, 421, 422, 423, 424, 425, 426, 427, 428.
2. Настоящее постановление вступает в силу с 1 января 2004 года.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение 420
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 26 декабря 2003 года N 1327
694 Управление делами Президента
Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 001
"Обеспечение деятельности Главы государства,
Премьер-Министра и других должностных лиц
государственных органов" на 2004 год
1. Стоимость: 5175766 тысяч тенге (пять миллиардов сто семьдесят пять миллионов семьсот шестьдесят шесть тысяч тенге). <*>
Сноска. Пункт 1 в новой редакции - постановлением Правительства Республики Казахстан от 23 июня 2004 года N 197к .
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: статьи 28 и 30_ Конституционного Закона Республики Казахстан от 26 декабря 1995 года "О Президенте Республики Казахстан"; статья 2 Закона Республики Казахстан от 12 декабря 1995 года "О государственных наградах Республики Казахстан"; статья 42 Закона Республики Казахстан от 19 мая 1997 года "Об охране здоровья граждан в Республике Казахстан"; статьи 15 и 25_ Закона Республики Казахстан от 9 июля 1998 года "О племенном животноводстве"; статьи 3 21_ 22_ 23_ 24_ и 25_ Закона Республики Казахстан от 23 июля 1999 года "О государственной службе"; статьи 4 и 7__ Закона Республики Казахстан от 18 декабря 2000 года "О страховой деятельности"; Закон Республики Казахстан от 8 мая 2003 года "Об информатизации"; статья 1 Закона Республики Казахстан от 5 декабря 2003 года "О республиканском бюджете на 2004 год"; статьи 803 804 809 827 828 831 Гражданского кодекса Республики Казахстан (Особенная часть) от 1 июля 1999 года; Указ Президента Республики Казахстан от 18 мая 1998 года N 3956 "О первоочередных мерах по улучшению состояния здоровья граждан Республики Казахстан"; Указ Президента Республики Казахстан от 21 апреля 2000 года N 378 "О некоторых вопросах Управления Делами Президента Республики Казахстан"; постановление Правительства Республики Казахстан от 27 мая 1999 года N 663 "Об упорядочении эксплуатации служебных автомобилей для транспортного обслуживания государственных органов Республики Казахстан"; распоряжение Президента Республики Казахстан от 8 ноября 1999 года N 90 "Об утверждении Инструкции о порядке представления к награждению государственными наградами Республики Казахстан и их вручения, образцов документов к государственным наградам Республики Казахстан и описания знаков государственных наград Республики Казахстан".

2004 жылға арналған республикалық бюджеттік бағдарламалардың паспорттарын бекіту туралы (Қазақстан Республикасы Президентінің Іс басқармасы)
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 26 желтоқсандағы N 1327 қаулысы
РҚАО-ның ескертуі.  P031327 қаулысын қараңыз.
"Бюджет жүйесi туралы" Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 1 cәуipдегі  Заңына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етемін:
1. 420, 421, 422, 423, 424, 425, 426, 427, 428-қосымшаларға сәйкес Қазақстан Республикасының Президенті Іс басқармасының 2004 жылға арналған республикалық бюджеттiк бағдарламаларының паспорттары бекітілсiн.
2. Осы қаулы 2004 жылғы 1 қаңтардан бастап күшiне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2003 жылғы 26 желтоқсандағы
N 1327 қаулысына
420-қосымша
Ескерту. 420-қосымшаға өзгеріс енгізілді - ҚР Үкіметінің 2004.06.23. N  197K , 2004.12.06. N  197ае қаулыларымен.
694 - Қазақстан Республикасы Президентiнiң Iс басқармасы
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi
2004 жылға арналған
"Мемлекет басшысының Премьер-Министрдiң және мемлекеттiк органдардың басқа да лауазымды тұлғаларының қызметiн қамтамасыз ету"
деген 001 республикалық бюджеттiк бағдарламаның
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 5175766 мың теңге (бес миллиард бiр жүз жетпiс бес миллион жетi жүз алпыс алты мың теңге). <*>
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк құқықтық негiзi: "Қазақстан Республикасының Президентi туралы" 1995 жылғы 26 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Конституциялық Заңының  28 және   30-баптары ; "Қазақстан Республикасының мемлекеттiк наградалары туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 12 желтоқсандағы Заңының  2-бабы ; "Қазақстан Республикасындағы азаматтардың денсаулығын сақтау туралы" 1997 жылғы 19 мамырдағы Қазақстан Республикасы Заңының  42-бабы ; "Асыл тұқымды мал шаруашылығы туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 9 шiлдедегi Заңының  15 және   25-баптары ; "Мемлекеттiк қызмет туралы" Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 23 шiлдедегi  Заңының 3 ,  21,   22,   23,   24 және   25-баптары ; "Сақтандыру қызметi туралы" Қазақстан Республикасының 2000 жылғы 18 желтоқсандағы Заңының  4 және   7-баптары ; "2004 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 5 желтоқсандағы  Заңы ; Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 1 шiлдедегi (Ерекше бөлiгi) Азаматтық кодекстiң  803 ,  804 ,  809 ,  827 ,  828 және  831-баптары ; Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Мемлекеттiк бюджет есебiнен қамтылған, Қазақстан Республикасы органдары жұмысшыларының еңбекақысын төлеудiң бірыңғай жүйесi туралы" 2001 жылғы 25 наурыздағы  Жарлығы ; "Қазақстан Республикасы азаматтарының денсаулық жағдайын жақсарту бойынша бiрінші кезектегi iс-шаралар туралы" 1998 жылғы 18 мамырдағы N 3956 Қазақстан Республикасы Президентiнiң  Жарлығы ; Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Қазақстан Республикасы Президентi Iс Басқармасының кейбiр мәселелерi туралы" 2000 жылғы 21 сәуiрдегi N 378  Жарлығы ; "Қазақстан Республикасының мемлекеттiк органдарына көлiк қызметiн көрсету үшiн қызметтiк жеңіл автомобильдердi пайдалануды ретке келтіру туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 1999 жылғы 27 мамырдағы N 663  қаулысы ; "Қазақстан Республикасының мемлекеттік наградаларымен марапаттауға ұсыну тәртiбi, оларды тапсыру, Қазақстан Республикасы мемлекеттiк наградалары құжаттарының үлгiлерi және Қазақстан Республикасының мемлекеттiк наградалары белгiлерiнiң бейнесi туралы Нұсқаулықты бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1999 жылғы 8 қарашадағы N 90  өкiмi .

3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: обеспечение деятельности Главы государства, Премьер-Министра и других должностных лиц государства, обновление теоретических и практических умений и навыков по образовательным программам в сфере профессиональной деятельности в соответствии с предъявляемыми квалификационными требованиями для эффективности выполнения своих должностных обязанностей и совершенствования профессионального мастерства.
5. Задачи бюджетной программы: обеспечение деятельности центрального аппарата Управления делами Президента Республики Казахстан для достижения максимально эффективного выполнения возложенных на него функций по обеспечению деятельности Главы государства, Премьер-Министра и других должностных лиц государственных органов, повышение профессиональной квалификации государственных служащих.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы.
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
п/!прог-!под- !ние прог- !программ (подпрограмм)   !реали-!венные
п !рамм !прог-!рамм (под-!                         !зации !испол-
!     !рамм !программ) !                         !      !нители
-------------------------------------------------------------------
1 !  2  !  3  !     4    !             5           !   6  !   7
-------------------------------------------------------------------
1   001        Обеспече-
ние дея-
тельности
Главы го-
сударства,
Премьер-
Министра
и других
должност-
ных лиц
государ-
ственных
органов
2         001  Аппарат    1. Содержание централь-   В те-  Управле-
централь-  ного аппарата Управления  чение  ние де-
ного       делами Президента Респуб- года   лами
органа     лики Казахстан в соответ-        Прези-
ствии с утвержденным             дента
лимитом штатной числен-          Респуб-
ности в количестве 149           лики
единиц. Аренда служебных         Казах-
автомашин в количестве 10        стан
единиц.
2. Организация литерных
рейсов Президента, Пре-
мьер-Министра и Госсекре-
таря Республики Казах-
стан, в соответствии с
графиком работы, в коли-
честве 967 часов. Обес-
печение безопасности
литерных рейсов и необхо-
димой связью.
3. Комплексное обслужива-
ние государственных рези-
денций общей площадью
97396,6 кв.м и прилегаю-
щих территорий площадью
240,4 га.
4. Комплексное обслужива-
ние правительственных
зданий общей площадью
52082,8 кв.м и прилегаю-
щих территорий площадью
10,5 га.
5. Заключение договоров
на страхование 7 админи-
стративных зданий и 18
объектов РГП "Дирекция
государственных резиден-
ций" на основании Закона
Республики Казахстан от
18 декабря 2000 года "О
страховой деятельности"
и в соответствии с усло-
виями страхования, пред-
ложенными страховыми
агентами. Выплата стра-
ховых взносов по договору.

3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджеттiң қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: Мемлекет басшысының, Премьер-Министрдiң және мемлекеттiң өзге де лауазымды тұлғаларының қызметiн қамтамасыз ету, қойылатын бiлiктiлiк талаптарына сәйкес лауазымдық мiндеттерiн тиiмдi атқару және кәсіби шеберлiктерiн жетiлдiру мақсатында кәсiптiлiк саласындағы бiлiм беру бағдарламалары бойынша теориялық және тәжiрибелiк iскерлiктерiн жаңарту.
5. Бюджеттік бағдарламаның мiндеттері: Мемлекет басшысының, Премьер-Министрдiң және мемлекеттiк органдардың өзге де лауазымды тұлғаларының қызметiн қамтамасыз ету бойынша жүктелген қызметiн тиiмдi орындауға қол жеткiзу үшiн Қазақстан Республикасы Президентi Іс басқармасының орталық аппаратының қызметiн қамтамасыз ету, мемлекеттiк қызметшiлердiң кәсiби бiлiктiлiгiн арттыру.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары.
____________________________________________________________________
Рет|Бағ.|Кiшi |   Кіші    |   Бағдарламаны   | Іске  |   Жауапты
са.|дар.|бағ. |бағдарлама.|    іске асыру    | асыру | орындаушылар
ны |лама|дар. |  лардың   |    жөніндегі     |мерзімі|
N |коды|лама |  атауы    |    іс-шаралар    |       |
|    |коды |           |                  |       |
____________________________________________________________________
1 |  2 |  3  |     4     |         5        |   6   |      7
____________________________________________________________________
1   001       Мемлекет
басшысының,
Премьер-
Министрдiң
және мемле.
кеттiк
органдардың
басқа да
лауазымды
тұлғаларының
қызметiн
қамтамасыз
ету
2        001  Орталық      1. Қазақстан Респу. Жыл    Қазақстан
органның     бликасы Президенті  бойы   Республикасы
аппараты     Іс басқармасының           Президентінің
бекiтiлген лимитке         Іс Басқармасы
сәйкес саны 149
бiрлiк орталық
аппаратын ұстау.
Қызмет бабындағы 10
автомашинаны жалға
алу.
2. Қазақстан
Республикасы
Президентiнiң,
Премьер-Министрiнiң
және Мемлекеттiк
хатшысының жұмыс
кестесiне сәйкес
саны 967 сағат
литерлiк рейстерiн
ұйымдастыру.
Литерлiк рейстердiң
қауіпсiздiгiн және
қажеттi байланысын
қамтамасыз ету.
3. Жалпы көлемi
97396,6 шаршы метр
мемлекеттiк рези.
денцияларға және
маңайындағы алаңы
240,4 га аумаққа
кешендi қызмет
көрсету.
4. Жалпы көлемi
52082 шаршы метр
Үкiмет ғимаратта.
рына және маңайын.
дағы алаңы 10,5 га
аумаққа кешендi
қызмет көрсету.
5. "Сақтандыру
қызметi туралы"
Қазақстан Республи.
касының 2000 жылғы
18 желтоқсандағы
Заңы негiзiнде және
сақтандыру агент.
терi ұсынған
сақтандыру шартта.
рына сәйкес 7
әкiмшілік ғимара.
тын және "Мемлекет.
тiк резиденциялар
дирекциясы" РМҚ-
ның 18 объектiсiн
сақтандыруға
келiсiм-шарт
бекiту.

6. Закупка услуг по
эксплуатации информа-
ционных систем в коли-
честве 2 единиц, обслужи-
вание персональных компью-
теров в количестве - 853,
серверов - 18, принтеров -
474 и сканеров - 45 еди-
ниц. Телекоммуникационные
услуги в количестве 17
единиц. Закупка расходных
материалов, комплектующих
и запасных частей, а также
сопровождение программных
продуктов.
7. Организация проживания
824 официальных пригла-
шенных лиц; транспортное
обеспечение; обслуживание
официальных мероприятий:
организация и проведение
торжественных и официаль-
ных обедов на 3720 чел.;
встреч и других мероприя-
тий; приобретение и форми-
рование сувениров, памят-
ных подарков от имени
Главы государства и Главы
Правительства.
8. Развитие конного
спорта на базе конно-
спортивного манежа рес-
публиканского государст-
венного предприятия
"Куйгенжар".
9. Изготовление государст-
венных наград и нагрудных
знаков в количестве 318
единиц, 4525 подвесок,
20000 юбилейных медалей "50
лет Целины", 4947 докумен-
тов для награждения граж-
дан в знак признания их
заслуг перед Республикой
Казахстан в соответствии
с заявкой Администрации
Президента Республики
Казахстан; поддержание
накопительного фонда
(резерва наград).
10. Содержание автомашин
охраняемых лиц, в коли-
честве 22 транспортных
единиц, общая площадь
гаража - 2250 кв.м.
3         007  Повышение  Приобретение услуг по     В те-  Управ-
квалифи-   повышению квалификации    чение  ление
кации      государственных служащих  года   делами
государ-   согласно утвержденному           Прези-
ственных   плану повышения квалифи-         дента
служащих   кации, в том числе обуче-        Респуб-
ние государственному             лики
языку. Среднегодовое             Казах-
количество государствен-         стан
ных служащих, проходящих
курсы повышения квалифи-
кации - 78 единиц.
4         009  Мате-      Приобретение: 1) Вычис-   В те-  Управ-
териально- лительное оборудование и  чение  ление
техничес-  технические средства      года   делами
кое осна-  защиты информации - 846          Прези-
щение      единиц, в том числе:             дента
государ-   сервер - 7 единиц, рабочие       Респуб-
ственных   станции пользователей -          лики
органов    313 единиц, рабочие стан-        Казах-
ции специального назначе-        стан
ния - 5 единиц, Notebook
- 16 единиц, монитор - 288
единиц, монитор LCD 30
единиц, принтер - 174 еди-
ницы, сканер офисный - 3
единицы, сканер для поточ-
ного сканирования с авто-
подачей - 4 единицы плот-
тер цветной - 1 единица,
копир А4 - 1 единица, копир
A3 - 3 единицы, техничес-
кое средство защиты инфор-
мации - 1 единица;

6. Саны 2 бiрлiк
ақпараттық жүйенi
пайдалану бойынша
көрсетiлетiн
қызметтi сатып
алу. 18 серверге,
саны 853 бiрлiк
арнайы компьютерге,
474 бiрлiк принтер.
ге, 45 бiрлiк
сканерге қызмет
көрсету. Саны 17
бiрлiк телекоммуни.
кациялық қызмет,
шығын материалдарын,
жинақтаушы және
қосалқы бөлшектердi,
сондай-ақ бағдарла-
малық өнiмдердi сү-
йемелдеудi сатып алу.
7. 824 ресми
шақырылған тұлға.
лардың тұруын
ұйымдастыру; көлiк
қызметiн көрсету;
ресми iс-шараларға
қызмет көрсету;
3720 адамға арналған
салтанатты және
ресми түскi ас,
кездесулер және
басқа да iс-шаралар
ұйымдастыру және
өткiзу; Мемлекет
Басшысы және Үкiмет
басшысы атынан
кәдесыйлар, естелiк
сыйлықтар сатып алу
және құрастыру.
8. "Күйгенжар"
республикалық
мемлекеттiк кәсiп.
орнының атты-спорт
манежi негiзiнде
ат спортын дамыту.
9. 318 бiрлiк
мемлекеттiк награ.
далар мен төс
белгiсiн, 4525 алқа
20000 "Тың игеруге
50 жыл" мерейтойлық
медалiн, Қазақстан
Pecпубликасы
Президентi Әкiмші.
лігiнiң өтiнiмiне
сәйкес Қазақстан
Республикасына
сiңiрген еңбегін
бағалау белгiсi
ретiнде марапаттау
үшiн 4947 құжат
дайындау, жинақтау
қорын (наградалар
резервiн) қолдау.
10. Күзетiлетiн
тұлғалардың саны
22 бiрлiк көлігін
және жалпы алаңы
2250 шаршы метр
гаражын ұстау
3        007  Мемлекеттiк  Бiлiктiлiкті        Жыл    Қазақстан
қызметшiлер. арттыру бойынша     бойы   Республикасы
дiң бiлiк.   бекiтілген мемле.          Президентінің
тiлiгiн      кеттік қызметшiлер.        Іс басқармасы
арттыру      дiң бiлiктiлiгiн
арттыру жөнiндегi,
сондай-ақ мемлекет.
тiк тiлдi үйрету
бойынша көрсетiле.
тiн қызметтердi
сатып алу.
Бiлiктiлiктi артты.
ру курстарынан
өтетiн мемлекеттiк
қызметшiлердiң орта
жылдық саны 78.
4        009  Мемлекеттік  1) Саны 846 бiрлiк  Жыл    Қазақстан
органдарды   есептеу жабдығын    бойы   Республикасы
материалдық- және ақпаратты             Президентінің
техникалық   қорғаудың техникалық       Іс басқармасы
жарақтандыру құралдары, оның
iшiнде: 7 бiрлiк -
сервер, 313 бiрлiк -
пайдаланушылардың
жұмыс станциясы, 5
бiрлiк - арнайы
жұмыс станциялары,
6 бiрлiк - Notebook
288 бiрлiк -
монитор, 30 бiрлiк -
LCD мониторi, 174
бiрлiк - принтер, 3
бiрлiк - офис
сканерi, 4 бiрлiк -
автоматты түрде
берiлетiн үздiксiз
сканерлеуге арнал.
ған сканер, 1
бiрлiк - түрлi-
түстi плоттер, 1
бiрлiк ақпаратты
қорғауды қамтамасыз
ету техникалық
құралы;

2) Лицензионное программ-
ное обеспечение - 201
единица, в том числе
средства управления и мо-
ниторинга сети - 100 еди-
ниц, антивирусная прог-
рамма - 100 единиц, прог-
раммное обновление техни-
ческих средств защиты
информации - 1 единица;
3) Вычислительная техника
и программное обеспечение
в рамках мероприятий по
созданию электронного
Правительства - 1 комп-
лект.
4) Лабораторное оборудо-
вание - 2 единицы;
5) Оборудование для про-
ведения операций - 2
единицы;
6) Лечебно-диагностическое
оборудование - 20 единиц;
7) Оборудование для теле-
медицины - 1 единица;
8) Санитарный транспорт -
1 единица;
9) Оборудование и
программное обеспечение
для создания локальных
вычислительных сетей
общего пользования в
здании Дома Правитель-
ства на левом берегу
р. Есиль, включая
услуги по инсталляции
и обучению персонала
- 1 комплекс;
лабораторно-испытательное
(компьютерное) оборудование
- 1 комплект.
10) Вычислительное оборудо-
вание для минитипографии
Резиденции Президента
Республики Казахстан - 1
комплект; копировально-
множительное оборудование
- 1 комплект; диктостанция
- 1 комплект.
5         010  Предисло-  Содержание Резиденции     В те-  Управ-
кация на   Президента Республики     чение  ление
новый      Казахстан на левом берегу года   делами
админист-  р.Ишим, общая площадь            Прези-
ративный   здания - 64606,5 кв.м.,          дента
центр      прилегающая территория -         Респуб-
города     26,9 га (по проекту              лики
Астаны     строительства).                  Казах-
стан
6         100  Оснащение, Приобретение оборудова-   В те-  Меди-
ремонт и   ния: стоматологическая    чение  цинский
погашение  установка - 1 единица,    года   центр
кредитор-  эндодонтический наконеч-         Управ-
ской  за-  ник - 1 единица, скалер          ления
долженнос- стоматологический - 1            делами
ти санато- единица, установка для           Прези-
рия "Ка-   подводного вертикального         дента
захстан"   вытяжения - 1 единица,           Респуб-
в городе   ингалятор аэрозольный - 2        лики
Есентуки   единицы, анализатор био-         Казах-
химический - 1 единица,          стан
гастроскоп - 2 единицы,
колонофиброскоп - 1 еди-
ница, магнитотерапевти-
ческий комплекс - 1 еди-
ница, аппарат "Этер" - 1
единица, аппарат Ампли-
пульс - 1 единица, ванна
сухая углекислая - 2
единицы, кушетка для
кишечных промываний - 5
единиц, устройство для
кологидротерапии - 1 еди-
ница, аппарат Лимфа - 2
единицы, солярий двусто-
ронний - 1 единица, газо-
камера - 1 единица, ванна
для таласотерапии и грязе-
лечения - 2 единицы.
Проведение текущего ре-
монта здания санатория.
Погашение кредиторской
задолженности по налогам
на землю и имущество.
------------------------------------------------------------------- <*>
Сноска. Пункт 6 с изменениями - постановлениями Правительства Республики Казахстан от 23 июня 2004 года N 197к ; от 6 декабря 2004 г. N 197ае .

2) Саны 201 бiрлiк
лицензиялық бағдар.
ламалық қамтамасыз
ету, оның iшiнде:
100 бiрлiк - жүйенi
басқару және
мониторинг құралы,
100 бiрлiк - вирусқа
қарсы бағдарлама, 1
бiрлiк - ақпаратты
қорғауды қамтамасыз
ету құралын бағдар.
ламалық жаңарту;
3) Электрондық
Үкiмет құру жөнiн.
дегi iс-шаралар
шеңберiнде есептеу
техникасы мен
бағдараламалық
қамтамасыз етудiң
1 жинағын сатып алу;
4) 2 бiрлiк -
лабораториялық
жабдық;
5) 2 бiрлiк -
операцияны жүргiзуге
арналған жабдық;
6) 20 бiрлiк -
емдеу-диагностикалық
жабдық;
7) 1 бiрлiк - теле.
медицинаға арналған
жабдық;
8) 1 бiрлiк -
санитарлық көлiк
сатып алу
9) Есiл өзенiнiң
сол жағалауындағы
Үкiмет Yйiнiң ғимара-
тында жалпы пайдала-
нудың жергілiктi
есептеу желiлерiн
құру үшiн инсталляция
және персоналды оқыту
жөніндегі қызметтер -
1 кешен; зертханалық-
сынау (компьютерлік)
жабдығы - 1 жиынтық
қоса алғанда, жабдықтау
және бағдарламалық
қамтамасыз ету.
10) Қазақстан Респуб-
ликасының Президентi
Резиденциясының шағын
типографиясы үшiн
есептеу жабдығы - 1
жиынтық; көшiру-көбейту
жабдығы - 1 жиынтық;
диктостанция - 1 жиынтық;
5        010  Астана       Жалпы аумағы -      Жыл    Қазақстан
қаласында    64606,5 шаршы метр, бойы   Республикасы
жаңа әкімші. маңайындағы аумағы -       Президентінің
лігі         26,9 га (құрылыс           Іс басқармасы
орталығына   жобасы бойынша) Есiл
көшу         өзенiнiң сол жаға.
лауындағы Қазақстан
Республикасы
Президентiнiң peзи.
денциясын күтiп
ұстау.
6        100  Ессентуки    1 бiрлiк стоматоло. Жыл    Қазақстан
қаласындағы  гиялық жабдық, 1    бойы   Республикасы
"Қазақстан"  бiрлiк эндодонтия.         Президентінің
санаторийiн  лық ұштық, 1 бiрлiк        Іс басқармасы.
жарақтанды.  стоматологиялық            ның Медицина.
ру, жөндеу   скалер, 1 бiрлiк су        лық орталығы
және креди.  астындағы вертикаль.
торлық бере. ды сору жабдығын, 2
шегін өтеу   бiрлiк аэрозольдық
ингалятор, 1 бiрлiк
биохимиялық автомат.
тандырылған анализа.
тор, 2 бiрлiк
гастроскоп, 1
бiрлiк колонофиброс.
коп, 1 бiрлiк магни.
тотерапевтикалық
жинақ, 1 бiрлiк
"Этер" аппаратын, 1
бiрлiк Амплиимпульс
- 5 аппаратын, 2
бiрлiк құрғақ көмiр
қышқыл ваннасын, 5
бiрлiк iшек шаюға
арналған кушетка,
1 бiрлiк кологидро.
терапияға арналған
жабдық, 2 бiрлiк
лимфа аппаратын, 1
бiрлiк екi жақты
солярий, 1 бiрлiк
газ камерасын, 2
бiрлiк таласотера.
пия мен лаймен
емдеуге арналған
ванна сатып алу.
Санаторий ғимара.
тының ағымдағы
жөндеуiн жүргiзу.
Ғимараттың ағымдағы
жөндеуiн жүргiзу.
Жер және мүлiк
салығы бойынша 2004
жылғы 1 қаңтарға
дейiн кредиторлық
қарызды өтеу
___________________________________________________________________

7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: качественное и своевременное выполнение функций, возложенных на Управление делами Президента Республики Казахстан, повышение профессионального уровня государственных служащих согласно требованиям профессиональной государственной службы, в соответствии с современными экономическими условиями.
Приложение 421
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 26 декабря 2003 года N 1327
694 Управление делами Президента
Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 003
"Санитарно-эпидемиологическое благополучие населения
на республиканском уровне" на 2004 год
1. Стоимость: 20441 тысяча тенге (двадцать миллионов четыреста сорок одна тысяча тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: статья 5 Закона Республики Казахстан от 4 декабря 2002 года "О санитарно-эпидемиологическом благополучии населения"; статья 13 Закона Республики Казахстан от 19 мая 1997 года "Об охране здоровья граждан в Республике Казахстан"; Закон Республики Казахстан от 5 декабря 2003 года "О республиканском бюджете на 2004 год"; совместный приказ по Управлению делами Президента Республики Казахстан от 3 сентября 2002 года N уд-08/52 и Министерства здравоохранения Республики Казахстан N 813 "Об утверждении Правил обеспечения медицинской и санитарно-эпидемиологической безопасности визитов охраняемых лиц"; порядок медицинского обеспечения визитов охраняемых лиц в регионы страны, утвержденный руководителем Администрации Президента Республики Казахстан, N 01-58/65 ДСП от 15 мая 2000 года; Указ Президента Республики Казахстан от 21 апреля 2000 года N 378 "О некоторых вопросах Управления Делами Президента Республики Казахстан".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: обеспечение медицинской безопасности и санитарно-эпидемиологического благополучия государственных служащих и охраняемых лиц страны.
5. Задачи бюджетной программы: предупреждение и пресечение нарушений санитарного законодательства, а также выявление и ликвидация неблагоприятных факторов окружающей среды. Обеспечение медицинской безопасности охраняемых лиц и членов официальных делегаций.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы.
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
п/!прог-!под- !ние прог- !программ (подпрограмм)   !реали-!венные
п !рамм !прог-!рамм (под-!                         !зации !испол-
!     !рамм !программ) !                         !      !нители
-------------------------------------------------------------------

7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтiлетiн нәтижелер: Қазақстан Республикасы Президентiнiң Іс басқармасына жүктелген қызметтi сапалы және уақытында орындау, қазiргi заманғы экономикалық жағдайға байланысты кәсiби мемлекеттiк қызметке қойылатын талаптарға сәйкес мемлекеттiк қызметшiлердiң кәсiби деңгейiн арттыру.
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2003 жылғы 26 желтоқсандағы
N 1327 қаулысына
421-қосымша
694 - Қазақстан Республикасы Президентiнiң Iс басқармасы
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi
2004 жылға арналған
"Республикалық деңгейде халықтың
санитарлы-эпидемологиялық әл-аухаты"
деген 003 республикалық бюджеттiк бағдарламаның
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 20441 мың теңге (жиырма миллион төрт жүз қырық бiр мың теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтік құқықтық негiзi: "Халықтың санитарлық-эпидемиологиялық салауаттылығы туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 4 желтоқсандағы Заңының  5-бабы ; "Қазақстан Республикасы азаматтарының денсаулығын қорғау туралы" Қазақстан Республикасының 1997 жылғы 19 мамырдағы Заңының  13-бабы ; "2004 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 5 желтоқсандағы  Заңы ; "Күзетiлетiн тұлғалардың сапарларының медициналық және санитарлық-эпидемиологиялық қауіпсіздігін қамтамасыз ету ережелерiн бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Президентi Іс басқармасының 2002 жылғы 3 қыркүйектегi N уд-08/52 және Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлiгiнiң N 813 бiрлескен бұйрығы; Күзетiлетiн тұлғалардың елiмiздiң аймақтарындағы сапарын медициналық қамтамасыз ету туралы Қазақстан Республикасы Президентi Әкiмшiлiгi Басшысының бекiткен 2000 жылғы 15 мамырдағы тәртiбi N 01-58/65 ҚБП; Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Қазақстан Республикасы Президентi Iс Басқармасының кейбір мәселелері туралы" 2000 жылғы 21 сәуiрдегi N 378  Жарлығы .
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджеттiң қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: Елiмiздiң мемлекеттік қызметшiлерi мен күзетiлетiн тұлғаларының медициналық қауiпсiздiгiн және санитарлық-эпидемиологиялық салауаттылығын қамтамасыз ету.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: Санитарлық заңнаманы бұзушылықтың алдын алу және оған жол бермеу, сонымен қатар қоршаған ортаның қолайсыз факторларын айқындау және жою. Елiмiздiң күзетiлетiн тұлғалары мен ресми делегацияларының сапарларының медициналық қауiпсiздiгiн қамтамасыз ету.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары.
____________________________________________________________________
Рет|Бағ.|Кiшi |   Кіші    |   Бағдарламаны   | Іске  |   Жауапты
са.|дар.|бағ. |бағдарлама.|    іске асыру    | асыру | орындаушылар
ны |лама|дар. |  лардың   |    жөніндегі     |мерзімі|
N |коды|лама |  атауы    |    іс-шаралар    |       |
|    |коды |           |                  |       |
____________________________________________________________________

1 !  2  !  3  !     4    !             5           !   6  !   7
-------------------------------------------------------------------
1   003        Санитарно- Содержание Центра сани-   В те-  Центр
эпидемио-  тарно-эпидемиологической  чение  санитар-
лигическое экспертизы в соответствии года   но-эпи-
благополу- с утвержденным лимитом           демиоло-
чие насе-  штатной численности в            гической
ления на   количестве 28 единиц с           экспер-
республи-  целью выполнения возло-          тизы
канском    женных функций                   Медицин-
уровне                                      ского
центра
Управ-
ления
делами
Прези-
дента
Респуб-
лики
Казах-
стан
-------------------------------------------------------------------
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: отсутствие вспышек инфекционных и профессиональных заболеваний. Стабильная санитарно-эпидемиологическая обстановка на объектах.
Приложение 422
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 26 декабря 2003 года N 1327
694 Управление делами Президента
Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 004
"Оказание медицинской помощи отдельным
категориям граждан" на 2004 год
1. Стоимость: 826382 тысячи тенге (восемьсот двадцать шесть миллионов триста восемьдесят две тысячи тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: статьи 16 25_ 26_ и 42_ Закона Республики Казахстан от 19 мая 1997 года "Об охране здоровья граждан в Республике Казахстан"; Закон Республики Казахстан от 5 декабря 2003 года "О республиканском бюджете на 2004 год"; Указ Президента Республики Казахстан от 18 мая 1998 года N 3956 "О первоочередных мерах по улучшению состояния здоровья граждан Республики Казахстан"; Указ Президента Республики Казахстан от 21 апреля 2000 года N 378 "О некоторых вопросах Управления Делами Президента Республики Казахстан"; приказ Управления делами Президента Республики Казахстан от 21 декабря 1999 года N УД-01/76 "О правилах прикрепления к Медицинскому центру Управления Делами Президента Республики Казахстан".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: сохранение и укрепление здоровья обслуживаемых категорий граждан, прикрепленных к Медицинскому центру Управления делами Президента Республики Казахстан.
5. Задачи бюджетной программы: оказание квалифицированной и специализированной медицинской помощи прикрепленному контингенту.

1 |  2 |  3  |     4     |         5        |   6   |      7
____________________________________________________________________
1   003       Республика.  Жүктелген қызмет.   Жыл    Қазақстан
лық деңгейде тердi орындау       бойы   Республикасы
халықтың     мақсатында штат            Президентi
санитарлы-   саны 28 бiрлiкпен          Iс Басқармасы
эпидемиоло.  бекiтiлген лимитке         Медициналық
гиялық       сәйкес Санитарлық-         орталығының
әл-аухаты    эпидемиологиялық           санитарлық-
сараптама орталығын        эпидемиология.
күтiп ұстау.               лық сараптау
орталығы
____________________________________________________________________
7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтiлетiн нәтижелер: Жұқпалы аурулар мен кәсiби аурулардың ошағын болдырмау. Объектiлерде тұрақты санитарлық-эпидемиологиялық жағдай жасау.
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2003 жылғы 26 желтоқсандағы
N 1327 қаулысына
422-қосымша
694 - Қазақстан Республикасы Президентiнiң Iс басқармасы
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi
2004 жылға арналған
"Азаматтардың жекелеген санаттарына медициналық көмек көрсету"
деген 004 республикалық бюджеттiк бағдарламаның
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 826382 мың теңге (сегiз жүз жиырма алты миллион үш жүз сексен екi мың теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк құқықтық негiзi: "Қазақстан Республикасы азаматтарының денсаулығын қорғау туралы" Қазақстан Республикасының 1997 жылғы 19 мамырдағы  Заңының 16 ,  25,   26 және   42-баптары ; "2004 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 5 желтоқсандағы  Заңы ; "Қазақстан Республикасы азаматтары денсаулығының жағдайын жақсарту бойынша қолданылатын бiрiншi кезектегi iс-шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1998 жылғы 18 мамырдағы N 3956  Жарлығы ; "Қазақстан Республикасы Президентi Iс Басқармасының кейбiр мәселелерi туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2000 жылғы 21 сәуiрдегi N 378  Жарлығы ; "Қазақстан Республикасы Президентi Iс басқармасының Медициналық орталығына тiркеу ережелер туралы" Қазақстан Республикасы Президентi Iс басқармасының 1999 жылғы 21 желтоқсандағы N УД-01/76 бұйрығы.
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджеттiң қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: Қазақстан Республикасы Президентi Iс басқармасының Медициналық орталығына тiркелген және қызмет көрсетiлетiн азаматтар санаттарының денсаулығын сақтау және нығайту.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: тiркелген құрамға бiлiктi және мамандандырылған медициналық көмек көрсету.

1   004        Оказание   Пролечить в стационарах   В те-  Медицин-
медицин-   больниц 6250 пациентов    чение  ский
ской по-   прикрепленного континген- года   центр
мощи от-   та, в том числе обеспече-        Управ-
дельным    ние гарантированного             ления
категориям объема медицинской помощи        делами
граждан    дополнительно прикреплен-        Прези-
ного контингента государ-        дента
ственных служащих катего-        Респуб-
рии С-4. Количество посе-        лики
щений 226500, количество         Казах-
вызовов скорой помощи            стан
6200. Медицинское обслу-
живание официальных деле-
гаций, республиканских и
международных конференций
и совещаний, медицинское
сопровождение охраняемых
лиц государства, в том
числе зарубежных.
-------------------------------------------------------------------
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: снижение заболеваемости обслуживаемых категорий граждан, прикрепленных к Медицинскому центру Управления делами Президента Республики Казахстан.
Приложение 423
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 26 декабря 2003 года N 1327
694 Управление делами Президента
Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 005
"Техническое и информационное обеспечение
медицинских организаций" на 2004 год
1. Стоимость: 24454 тысячи тенге (двадцать четыре миллиона четыреста пятьдесят четыре тысячи тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: Закон Республики Казахстан от 5 декабря 2003 года "О республиканском бюджете на 2004 год"; Указ Президента Республики Казахстан от 21 апреля 2000 года N 378 "О некоторых вопросах Управления Делами Президента Республики Казахстан".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: внедрение современных медицинских технологий в области профилактики, диагностики и лечения, способствующие улучшению объема и качества медицинской помощи прикрепленному контингенту.
5. Задачи бюджетной программы: внедрение современных медицинских технологий в системе подведомственных учреждений и предприятий Медицинского Центра Управления делами Президента Республики Казахстан.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы.
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
п/!прог-!под- !ние прог- !программ (подпрограмм)   !реали-!венные
п !рамм !прог-!рамм (под-!                         !зации !испол-
!     !рамм !программ) !                         !      !нители
-------------------------------------------------------------------

1   004       Азаматтардың Ауруханалардың      Жыл    Қазақстан
жекелеген    стационарларында    бойы   Республикасы
санаттарына  тiркелген құрамның         Президентi
медициналық  6250 пациентiн             Iс Басқармасы.
көмек        емдеу, оның iшiнде         ның Медицина.
көрсету      Қосымша тiркелген          лық орталығы
С-4 санатындағы
мемлекеттiк қызмет.
шiлерге медициналық
көмектiң кепiлдi
көлемiн қамтамасыз
ету. Келiп қаралу
саны - 226500,
жедел жәрдем
шақыру - 6200.
Ресми делегациялар.
ға, pecпубликалық
және халықаралық
конференциялар мен
мәжiлiстерге
медициналық қызмет
көрсету, мемлекет.
тiң, оның iшiнде
шетелдердiң де
күзетiлетiн тұлға.
ларына медициналық
қызмет көрсетуде
ерiп жүру.
____________________________________________________________________
7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтiлетiн нәтижелер: Қазақстан Республикасы Президентi Iс басқармасының Медициналық орталығына тiркелген және қызмет көрсетiлетiн азаматтар санаттарының ауруын төмендету.
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2003 жылғы 26 желтоқсандағы
N 1327 қаулысына
423-қосымша
694 - Қазақстан Республикасы Президентiнiң Iс басқармасы
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi
2004 жылға арналған
"Медициналық ұйымдарды техникалық және ақпараттық
қамтамасыз ету"
деген 005 республикалық бюджеттiк бағдарламаның
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 24454 мың теңге (жиырма төрт миллион төрт жүз елу төрт мың теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк құқықтық негiзi: "2004 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 5 желтоқсандағы  Заңы ; "Қазақстан Республикасы Президентi Iс Басқармасының кейбiр мәселелерi туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2000 жылғы 21 сәуiрдегi N 378  Жарлығы .
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджеттiң қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: тiркелген құрамға көрсетiлетiн медициналық көмектiң көлемi мен сапасын жақсартуға негiз болатын қазiргi заманғы медициналық технологияларды аурудың алдын алу, зерттеу және емдеу салаларына енгiзу.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: Қазақстан Республикасы Президентi Iс басқармасының Медициналық орталығына ведомстволық қарасты мекемелер мен кәсiпорындардың жүйесiне қазiргi заманғы медициналық технологияларды енгiзу.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары.
____________________________________________________________________
Рет|Бағ.|Кiшi |   Кіші    |   Бағдарламаны   | Іске  |   Жауапты
са.|дар.|бағ. |бағдарлама.|    іске асыру    | асыру | орындаушылар
ны |лама|дар. |  лардың   |    жөніндегі     |мерзімі|
N |коды|лама |  атауы    |    іс-шаралар    |       |
|    |коды |           |                  |       |
____________________________________________________________________

1 !  2  !  3  !     4    !             5           !   6  !   7
-------------------------------------------------------------------
1   005        Техничес-  Содержание Центра внедре- В те-  Центр
кое и      ния современных медицин-  чение  внедре-
информа-   ских технологий в соот-   года   ния сов-
ционное    ветствии с утвержденным          ременных
обеспече-  лимитом штатной числен-          медицин-
ние меди-  ности в количестве 29            ских
цинских    единиц с целью выполнения        техноло-
организа-  возложенных функций,             гий
ций        услуги по архивации доку-        Медицин-
ментов.                          ского
центра
Управ-
ления
делами
Прези-
дента
Респуб-
лики
Казах-
стан
-------------------------------------------------------------------
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: повышение уровня информированности подведомственных организаций Медицинского Центра Управления делами Президента Республики Казахстан о новых технологиях; повышение квалификации и качества медицинского обслуживания прикрепленного контингента, на основе обеспечения устойчивого функционирования Медицинского Центра Управления делами Президента Республики Казахстан.
Приложение 424
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 26 декабря 2003 года N 1327
694 Управление делами Президента
Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 006
"Проведение государственной информационной политики"
на 2004 год
1. Стоимость: 61575 тысяч тенге (шестьдесят один миллион пятьсот семьдесят пять тысяч тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: статья 9 Закона Республики Казахстан от 20 июля 2000 года "О Первом Президенте Республики Казахстан"; Закон Республики Казахстан от 5 декабря 2003 года "О республиканском бюджете на 2004 год"; постановление Правительства Республики Казахстан от 17 августа 1999 года N 1178 "О реорганизации государственного учреждения "Телерадиокомплекс Президента Республики Казахстан".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: укрепление позитивного имиджа государства в мире. Информирование населения страны о деятельности Президента и Правительства Республики Казахстан.
5. Задачи бюджетной программы: проведение государственной информационной политики для укрепления имиджа республики.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы.
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
п/!прог-!под- !ние прог- !программ (подпрограмм)   !реали-!венные
п !рамм !прог-!рамм (под-!                         !зации !испол-
!     !рамм !программ) !                         !      !нители
-------------------------------------------------------------------

1 |  2 |  3  |     4     |         5        |   6   |      7
____________________________________________________________________
1   005       Медициналық  Жүктелген қызмет.   Жыл    Қазақстан
ұйымдарды    тердi орындау       бойы   Республикасы
техникалық   мақсатында штат            Президенті
және ақпа.   саны 29 бiрлiкпен          Іс басқармасы
раттық қам.  бекiтiлген лимитке         Медициналық
тамасыз ету  сәйкес Қазiргi             орталығының
заманғы медициналық        Қазiргi
технологияларды            заманғы
енгiзу орталығын           медициналық
күтiп ұстау,               технологиялар.
құжаттарды мұрағат.        ды енгізу
тандыру бойынша            орталығы
қызмет көрсету.
____________________________________________________________________
7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтiлетiн нәтижелер: жаңа технологиялар жөнiнде Қазақстан Республикасы Президентi Iс басқармасының Медициналық орталығына ведомстволық қарасты мекемелердiң ақпараттық хабардар болу деңгейiн көтеру; Қазақстан Республикасы Президентi Іc басқармасының Медициналық орталығының тұрақты қызмет етуiн қамтамасыз ету; тiркелген құрамға медициналық қызмет көрсетудiң бiлiктiлiгi мен сапасын көтеру.
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2003 жылғы 26 желтоқсандағы
N 1327 қаулысына
424-қосымша
694 - Қазақстан Республикасы Президентiнiң Iс басқармасы
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi
2004 жылға арналған
"Мемлекеттiк ақпараттық саясат жүргiзу"
деген 006 республикалық бюджеттiк бағдарламаның
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 61575 мың теңге (алпыс бiр миллион бес жүз жетпiс бес мың теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк құқықтық негiзi: "Қазақстан Республикасының Тұңғыш Президентi туралы" Қазақстан Республикасының 2000 жылғы 20 шiлдедегi Заңының  9-бабы ; "2004 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 5 желтоқсандағы  Заңы ; "Қазақстан Республикасы Президентiнiң Телерадиокешенi" мемлекеттiк мекемесiн қайта ұйымдастыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1999 жылғы 17 тамыздағы N 1178  қаулысы .
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджеттiң қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: Мемлекеттiң әлемдегi дұрыс имиджiн нығайту. Қазақстан Республикасының Президентi мен Yкiметiнiң қызметi туралы халықты хабардар ету.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: Республиканың имиджiн нығайту үшiн мемлекеттiк ақпараттық саясатты жүргiзу.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары.
____________________________________________________________________
Рет|Бағ.|Кiшi |   Кіші    |   Бағдарламаны   | Іске  |   Жауапты
са.|дар.|бағ. |бағдарлама.|    іске асыру    | асыру | орындаушылар
ны |лама|дар. |  лардың   |    жөніндегі     |мерзімі|
N |коды|лама |  атауы    |    іс-шаралар    |       |
|    |коды |           |                  |       |
____________________________________________________________________

1 !  2  !  3  !     4    !             5           !   6  !   7
-------------------------------------------------------------------
1   006        Проведение Подготовка видеоматериа-  В те-  Управ-
государ-   лов по заданной тематике  чение  ление
ственной   на высоком профессиональ- года   делами
информа-   ном уровне. Формирование         Прези-
ционной    архива Президента Респуб-        дента
политики   лики Казахстан на базе           Респуб-
исходных, оригинальных           лики
материалов на профессио-         Казах-
нальных видеокассетах и          стан
лазерных компакт-дисках.
Систематизация архива
Президента Республики
Казахстан по хронологии.
Подготовка видеоматериа-
лов и демонстрация по
республиканским телека-
налам и другим средствам
массовой информации - 320
часов. Пополнение видео-
архива Президента Респуб-
лики Казахстан материа-
лами - 210 часов. Произ-
водство 6 документальных
фильмов о деятельности
Первого Президента
Республики Казахстан.
-------------------------------------------------------------------
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: широкое информирование населения о социально-экономическом, политическом курсе проводимых реформ.
Приложение 425
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 26 декабря 2003 года N 1327
694 Управление делами Президента
Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 007
"Охрана, защита, воспроизводство лесов и животного мира"
на 2004 год
1. Стоимость: 111648 тысяч тенге (сто одиннадцать миллионов шестьсот сорок восемь тысяч тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: статьи 73 74_ Закона Республики Казахстан от 15 июля 1997 года "Об особо охраняемых природных территориях"; Закон Республики Казахстан от 5 декабря 2003 года "О республиканском бюджете на 2004 год"; постановление Правительства Республики Казахстан от 12 августа 2000 года N 1246 "О государственном национальном природном парке "Бурабай".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: сохранение целостности экосистем Боровского горно-лесного массива.
5. Задачи бюджетной программы: проведение мероприятий по сохранению уникального природного комплекса Боровского горно-лесного массива.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы.
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
п/!прог-!под- !ние прог- !программы (подпрограмм)  !реали-!венные
п !раммы!прог-!раммы     !                         !зации !испол-
!     !раммы!(подпрог- !                         !      !нители
!     !     !раммы)    !                         !      !
-------------------------------------------------------------------

1 |  2 |  3  |     4     |         5        |   6   |      7
____________________________________________________________________
1   006       Мемлекеттiк  Берiлген тақырып    Жыл    Қазақстан
ақпараттық   бойынша жоғары      бойы   Республикасы
саясат       кәсiптiк деңгейде          Президентiнiң
жүргiзу      бейнематериалдар           Іс басқармасы
дайындау. Қазақстан
Республикасы
Президентiнiң
мұражайын негiзгi
материалдардың
негiзiнде кәсiби
бейне-кассеталар
мен лазерлiк
компакт-дискiлер
арқылы толықтыру.
Қазақстан Республи.
касы Президентiнiң
мұражайын хроноло.
гия бойынша
жүйелендiру. 320
сағаттық бейне
материалдар
әзiрлеу және
pecпубликалық
телеарналар,
басқа да бұқара.
лық ақпарат
құралдары бойынша
көрсету. Қазақстан
Президентiнiң
бейне мұражайын
210 сағаттық
материалдармен
толықтыру.
Қазақстан
Республикасының
Тұңғыш Президентi.
нiң қызметi
туралы 6 деректi
фильм шығару.
____________________________________________________________________
7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтiлетiн нәтижелер: халықты өткiзiлiп жатқан реформалардың әлеуметтiк-экономикалық, саяси бағытымен кеңiнен хабардар ету.
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2003 жылғы 26 желтоқсандағы
N 1327 қаулысына
425-қосымша
Ескерту. 425-қосымшаға өзгеріс енгізілді - ҚР Үкіметінің   2004.12.06. N  197ае қаулысымен.
694 - Қазақстан Республикасы Президентiнiң Iс басқармасы
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi
2004 жылға арналған
"Ормандар мен жануарлар әлемiн күзету, қорғау, молайту"
деген 007 республикалық бюджеттiк бағдарламаның
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 111648 мың теңге (бiр жүз он бiр миллион алты жүз қырық сегiз мың теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк құқықтық негiзi: "Ерекше қорғалатын табиғи аумақтар туралы" Қазақстан Республикасы Заңының  73,   74-баптары ; "2004 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 5 желтоқсандағы  Заңы ; "Бурабай" мемлекеттiк ұлттық табиғи паркi туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2000 жылғы 12 тамыздағы N 1246  қаулысы .
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджеттiң қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: Бурабай таулы-орман кеңiстiгiнiң экожүйесiнiң тұтастығын сақтау.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: Бурабай таулы-орман кеңiстiгiнiң бiрегей табиғи кешенiн сақтау бойынша iс-шаралар жүргiзу.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары.
____________________________________________________________________
Рет|Бағ.|Кiшi |   Кіші    |   Бағдарламаны   | Іске  |   Жауапты
са.|дар.|бағ. |бағдарлама.|    іске асыру    | асыру | орындаушылар
ны |лама|дар. |  лардың   |    жөніндегі     |мерзімі|
N |коды|лама |  атауы    |    іс-шаралар    |       |
|    |коды |           |                  |       |
____________________________________________________________________

1 !  2  !  3  !     4    !             5           !   6  !   7
-------------------------------------------------------------------
1   007        Охрана,    Содержание государствен-  В те-  Управ-
защита,    ного учреждения "Государ- чение  ление
воспроиз-  ственный национальный     года   делами
водство    природный парк "Бурабай"         Прези-
лесов и    со штатной численностью          дента
животного  264 единицы для выполне-         Респуб-
мира       ния возложенных функций          лики
по охране лесов и живот-         Казах-
ного мира и проведение           стан
штатными сотрудниками
научно-исследовательских
работ в области охраны,
защиты, воспроизводства
лесов, животного мира,
водных ресурсов. Приобре-
тение: пожарная машина -
2 единицы, тракторы - 5
единиц, средства связи
- 1 единица, репитер - 1
единица, компьютер - 1
единица, принтер - 1 еди-
ница, копировально-множи-
тельный аппарат - 1 единица.
------------------------------------------------------------------- <*>
Сноска. Пункт 6 с изменениями - постановлением Правительства Республики Казахстан от 6 декабря 2004 г. N 197ае .
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: обеспечение сохранности природного комплекса и улучшения экосистемы.
Приложение 426
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 26 декабря 2003 года N 1327
694 Управление делами Президента
Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 008
"Строительство и реконструкция объектов
Управления делами Президента Республики Казахстан"
на 2004 год
1. Стоимость: 5061666 тысяч тенге (пять миллиардов шестьдесят один миллион шестьсот шестьдесят шесть тысяч тенге). <*>
Сноска. Пункт 1 в новой редакции - постановлением Правительства Республики Казахстан от 23 июня 2004 года N 197к .
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: Закон Республики Казахстан от 5 декабря 2003 года "О республиканском бюджете на 2004 год"; Указ Президента Республики Казахстан от 21 апреля 2000 года N 378 "О некоторых вопросах Управления Делами Президента Республики Казахстан"; постановление Правительства Республики Казахстан от 24 апреля 2003 года N 395 "О внесении дополнений и изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 13 сентября 2002 года N 1000".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: строительство особо важных государственных объектов.
5. Задачи бюджетной программы: обеспечение строительства и реконструкции объектов Управления делами Президента Республики Казахстан.

1 |  2 |  3  |     4     |         5        |   6   |      7
____________________________________________________________________
1   007       Ормандар     "Бурабай" мемлекет  Жыл    Қазақстан
мен жануар.  тiк ұлттық табиғи   бойы   Республикасы
лар әлемiн   паркi" мемлекеттік         Президентiнiң
күзету,      мекемесiн ұстау            Іс басқармасы
қорғау,      үшiн орман, жануар.
молайту      лар дүниесiн қорғау
бойынша жүктелген
мiндеттердi орындау
үшiн орман, жануар.
лар дүниесiн, су
ресурстарын сақтау,
қорғау және молайту
саласында ғылыми-
зерттеу жұмыстарын
жүргiзу үшiн 264
штат санын ұстау.
2 бiрлiк - өрт
сөндiргiш машинасын,
5 бiрлiк - трактор,
1 бiрлiк - байланыс
құралдарын, 1 бiрлiк
- репитер; 1 бiрлік
- компьютер; 1 бiрлiк
- принтер; 1 бiрлiк
- көшiру-көбейту ап-
паратын сатып алу.
____________________________________________________________________
7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтiлетiн нәтижелер: табиғи кешеннiң сақталуын және экожүйенiң жақсаруын қамтамасыз ету.
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2003 жылғы 26 желтоқсандағы
N 1327 қаулысына
426-қосымша
Ескерту. 426-қосымшаға өзгеріс енгізілді - ҚР Үкіметінің 2004.06.23. N 197K  қаулысымен , 2004.12.24. N 1363  қаулысымен .
694 - Қазақстан Республикасы Президентiнiң Iс басқармасы
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi
2004 жылға арналған
"Қазақстан Республикасы Президентiнiң Іс басқармасының объектiлерiн салу және қайта құру"
деген 008 республикалық бюджеттiк бағдарламаның
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 5061666 мың теңге (бec миллиард алпыс бiр миллион алты жүз алпыс алты мың теңге). <*>
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк құқықтық негiзi: "2004 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 5 желтоқсандағы  Заңы ; "Қазақстан Республикасы Президентi Iс Басқармасының кейбiр мәселелерi туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2000 жылғы 21 сәуiрдегi N 378  Жарлығы ; "Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2002 жылғы 13 қыркүйектегi N 1000 қаулысына толықтырулар мен өзгерiстер енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2003 жылғы 24 сәуiрдегi N 395  қаулысы .
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджеттiң қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: аса маңызды мемлекеттiк объектiлердiң құрылысы.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: Қазақстан Республикасы Президентi Iс басқармасының объектiлерiн салу және қалпына келтiрудi қамтамасыз ету.

6. План мероприятий по реализации бюджетной программы.
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
п/!прог-!под- !ние прог- !программ (подпрограмм)   !реали-!венные
п !рамм !прог-!рамм (под-!                         !зации !испол-
!     !рамм !программ) !                         !      !нители
-------------------------------------------------------------------
1 !  2  !  3  !     4    !             5           !   6  !   7
-------------------------------------------------------------------
1   008        Строитель- 1. Реализация инвести-    В те-  Управ-
ство и     ционных проектов Управле- чение  ление
реконст-   ния делами Президента     года   делами
рукция     Республики Казахстан в           Прези-
объектов   пределах сумм согласно           дента
Управления приложению 2 к постанов-         Респуб-
делами     лению ПРК от 12 декабря          лики
Президента 2003 года N 1260 "О реа-        Казах-
Республики лизации Закона Республи-         стан
казахстан  ки Казахстан "О респуб-
ликанском бюджете на
2004 год" на мероприятия:
1) по строительству
общежития Парламента Рес-
публики Казахстан на 90
квартир в соответствии с
утвержденной в установ-
ленном законодательством
порядке проектно-смет-
ной документацией;
2) по строительству и
реконструкции объектов
государственных резиден-
ций в соответствии с ут-
вержденной в установлен-
ном законодательством
порядке проектно-смет-
ной документацией:
- резиденции "Кызыл-Жар";
- резиденции "Чубары-3В";
- резиденции "Карасу";
- автогараж;
- дирекция государствен-
ных резиденций;
резиденции Президента
Республики Казахстан,
в том числе периметра
ограждения территории и
контрольно-пропускных
пунктов, фонтана,
благоустройства территории;
3) по строительству Дома
Правительства в соответ-
ствии с утвержденной в
установленном законода-
тельством порядке проект-
но-сметной документацией;
4) по строительству
Административного здания
Министерства обороны
Республики Казахстан
(приказ КДС МИТ РК от
03.06.2003 г. N 204-ПИР
об утверждении рабочего
проекта);
5) по строительству
Института стратегических
исследований, офиса и
фонда в г.Алматы,
(заключение Госэкспертизы
по рабочему проекту
от 14.06.04 г.
N 7-253/2004);
6) по завершению
строительства здания
Мажилиса Парламента
Республики Казахстан
с залом совместных
заседаний в соответствии
с утвержденной в
установленном
законодательством
порядке проектно-
сметной документацией;
7) по разработке
проектно-сметной
документации на
строительство объектов;
8) по строительству
Национальной библиотеки
Республики Казахстан
в г. Астане (приказ
КДС МИТ РК от 4.06.03 г.
N 205 ПИР).

6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары.
____________________________________________________________________
Рет|Бағ.|Кiшi |   Кіші    |   Бағдарламаны   | Іске  |   Жауапты
са.|дар.|бағ. |бағдарлама.|    іске асыру    | асыру | орындаушылар
ны |лама|дар. |  лардың   |    жөніндегі     |мерзімі|
N |коды|лама |  атауы    |    іс-шаралар    |       |
|    |коды |           |                  |       |
____________________________________________________________________
1 |  2 |  3  |     4     |         5        |   6   |      7
____________________________________________________________________
1   008       Қазақстан    "2004 жылға арнал.  Жыл    Қазақстан
Республика.  ған республикалық   бойы   Республикасы
сы Президен. бюджет туралы"             Президентi Iс
тiнiң Iс     Қазақстан                  Басқармасы
басқармасы.  Республикасының
ның объектi. Заңын iске асыру
лерiн салу   туралы" 2003
және қайта   жылғы 12 желтоқсан.
құру         дағы N 1260 қаулы.
сының 2-қосымшасына
сәйкес белгiленген
сома шеңберiнде
Қазақстан Республи.
касы Президентi Iс
басқармасының
инвестициялық жоба.
ларын iске асыру,
мынадай iс-шарала.
рына:
1) заңнамада белгi.
ленген тәртiппен
бекiтiлген жобалау-
смета құжаттарына
сәйкес Қазақстан
Республикасы
Парламентiнiң 90
пәтерлi жатақхана.
сын салу бойынша;
2) заңнамада белгi.
ленген тәртiппен
бекiтiлген жобалау-
смета құжаттарына
сәйкес мемлекеттiк
резиденциялар
объектiсiнiң құрылы.
сы және қалпына
келтiру бойынша:
- "Қызыл-Жар"
резиденциясы;
- "Шұбар-3В"
резиденциясы;
- "Қарасу"
резиденциясы;
- автогараж;
- мемлекеттiк
резиденциялар
дирекциясы;
Қазақстан Респуб-
ликасы Президентi-
нiң резиденциясы,
оның iшiнде аумақты
және бақылау-өткiзу
пункттерін қоршау
периметрі, бұрқақ,
аумақты абаттандыру;
3) заңнамада белгi.
ленген тәртiппен
бекiтiлген жобалау-
смета құжаттарына
сәйкес Үкiмет
Үйiнiң құрылысы
бойынша;
4) Қазақстан
Республикасы
Қорғаныс министрлi.
гiнiң Әкiмшiлiк
ғимаратының құры.
лысы бойынша
(Жұмыс жобасын
бекiту туралы ҚР
ИСМ ҚIК 2003 ж.
03.06.
5) Алматы қала-
сындағы Стратегиялық
зерттеулер институтын,
офисi мен қорының
құрылысы бойынша;
(2004 ж. 14.06.
N 7-253/2004 жұмыс
жобасы бойынша Мем-
сараптаманың қоры-
тындысы);
6) заңнамада белгі-
ленген тәртiппен бе-
кiтiлген жобалау-
сметалық құжаттамаға
сәйкес бірлескен
мәжiлiс залымен
Қазақстан Республикасы
Парламентiнiң Мәжiлiсi
ғимаратының құрылысын
аяқтау бойынша;
7) объектiлердi салуға
жобалау-сметалық
құжаттаманы әзiрлеу
бойынша.
8) Астана қаласында
Қазақстан Республикасы
Ұлттық кiтапханасының
құрылысы бойынша (ҚР
ИСМ ҚIК 2003 ж. 4.06.
N 205 ПИР бұйрығы).

2. Погашение задолженнос-
ти по налогу на добавлен-
ную стоимость в сумме
802930 тысяч тенге за
строительство жилья для
государственных служащих,
с одновременным отраже-
нием указанной суммы в
доходной части республи-
канского бюджета.
------------------------------------------------------------------- <*>
Сноска. Пункт 6 с изменениями - постановлением Правительства Республики Казахстан от 23 июня 2004 года N 197к ; от 24 декабря 2004 года N 1363 .
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: завершение строительства административного здания (Дома Правительства) на левом берегу реки Ишим, административного здания Министерства обороны Республики Казахстан, здания общежития Парламента; завершение строительства Национальной библиотеки Республики Казахстан в г.Астане; завершение строительства и реконструкции объектов государственных резиденций; строительство Института стратегических исследований, Офиса и Фонда в г. Алматы. <*>
Сноска. Пункт 7 с дополнениями - постановлением Правительства Республики Казахстан от 23 июня 2004 года N 197к ; от 24 декабря 2004 года N 1363 .
Приложение 427
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 26 декабря 2003 года N 1327
694 Управление делами Президента
Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 009
"Обновление парка автомашин для государственных органов"
на 2004 год
1. Стоимость: 398188 тысяч тенге (триста девяносто восемь миллионов сто восемьдесят восемь тысяч тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: Закон Республики Казахстан от 5 декабря 2003 года "О республиканском бюджете на 2004 год"; Указ Президента Республики Казахстан от 21 апреля 2000 года N 378 "О некоторых вопросах Управления Делами Президента Республики Казахстан".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: централизованное обновление парка автомашин для государственных органов.
5. Задачи бюджетной программы: централизованное приобретение автомашин для государственных органов.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы.
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
п/!прог-!под- !ние прог- !программ (подпрограмм)   !реали-!венные
п !рамм !прог-!рамм (под-!                         !зации !испол-
!     !рамм !программ) !                         !      !нители
-------------------------------------------------------------------
1 !  2  !  3  !     4    !             5           !   6  !   7
-------------------------------------------------------------------

2. Мемлекеттiк
қызметшiлерге
арналған тұрғын
үй салынғандығы
үшiн 802930 сомасын.
дағы қосымша құнға
салынатын салық
бoйынша қарыздарды
өтеу аталған соманы
республикалық
бюджетте бiр мезгiл.
де көрсету арқылы.
___________________________________________________________________
7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтiлетiн нәтижелер: Есiл өзенiнiң сол жақ жағалауындағы әкiмшiлiк ғимаратының (Yкiмет Yйiнiң), Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлiгiнiң әкiмшiлiк ғимаратының, Қазақстан Республикасы Парламентiнiң жатақханасының, Астана қаласында Қазақстан Республикасы Ұлттық кiтапханасының құрылысын аяқтау мемлекеттiк резиденцияда объектiлерiнiң құрылысын аяқтау, Алматы қаласындағы Стратегиялық зерттеулер институтын, Офисi мен Қорын салу. <*>
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2003 жылғы 26 желтоқсандағы
N 1327 қаулысына
427-қосымша
Ескерту. 427-қосымшаға өзгеріс енгізілді - ҚР Үкіметінің 2004.06.23. N 197K  қаулысымен .
694 - Қазақстан Республикасы Президентiнiң Iс басқармасы
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi
2004 жылға арналған
"Мемлекеттiк органдар үшiн автомашиналар паркін жаңарту"
деген 009 республикалық бюджеттiк бағдарламаның
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 398188 мың теңге (үш жүз тоқсан сегiз миллион бір жүз сексен сегiз мың теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк құқықтық негiзi: "2004 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 5 желтоқсандағы  Заңы ; Қазақстан Республикасы Президентi Іс Басқармасының кейбiр мәселелерi туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2000 жылғы 21 сәуiрдегi N 378  Жарлығы .
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздері: республикалық бюджеттiң қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: мемлекеттiк органдар үшiн автомашиналар паркiн орталықтандырып жаңарту.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: мемлекеттiк органдар үшiн автомашиналар паpкiн орталықтандырып сатып алу.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары.
____________________________________________________________________
Рет|Бағ.|Кiшi |   Кіші    |   Бағдарламаны   | Іске  |   Жауапты
са.|дар.|бағ. |бағдарлама.|    іске асыру    | асыру | орындаушылар
ны |лама|дар. |  лардың   |    жөніндегі     |мерзімі|
N |коды|лама |  атауы    |    іс-шаралар    |       |
|    |коды |           |                  |       |
____________________________________________________________________
1 |  2 |  3  |     4     |         5        |   6   |      7
____________________________________________________________________

1   009        Обновление Приобретение автомашин    В те-  Управле-
парка      для государственных орга- чение  ние
автомашин  нов в порядке, определяе- года   делами
для госу-  мом Правительством              Президента
дарствен-  Республики Казахстан.            Респуб-
ных орга-  Выкуп конфискованных             лики
нов        автомашин в количестве 2         Казахстан
единицы.                         ------------------------------------------------------------------ <*>
Сноска. Пункт 6 с изменениями - постановлением Правительства Республики Казахстан от 23 июня 2004 года N 197к .
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: качественное и своевременное централизованное обновление парка автомашин для обеспечения безопасности и транспортного обслуживания государственных органов.
Приложение 428
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 26 декабря 2003 года N 1327
694 Управление делами Президента
Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 010
"Увеличение уставного капитала АО "Куйгенжар"
для погашения обязательств перед государственным
бюджетом" на 2004 год
1. Стоимость: 274798 тысяч тенге (двести семьдесят четыре миллиона семьсот девяносто восемь тысяч тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: Закон Республики Казахстан от 5 декабря 2003 года "О республиканском бюджете на 2004 год"; постановление Правительства Республики Казахстан от 12 декабря 2003 года N 1260 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2004 год"; Указ Президента Республики Казахстан от 21 апреля 2000 года N 378 "О некоторых вопросах Управления Делами Президента Республики Казахстан".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: исполнение обязательств АО "Куйгенжар" по бюджетным кредитам.
5. Задачи бюджетной программы: погашение задолженности АО "Куйгенжар" перед республиканским бюджетом.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы.
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
п/!прог-!под- !ние прог- !программы (подпрограмм)  !реали-!венные
п !раммы!прог-!раммы     !                         !зации !испол-
!     !раммы!(подпрог- !                         !      !нители
!     !     !раммы)    !                         !      !
-------------------------------------------------------------------
1 !  2  !  3  !     4    !             5           !   6  !   7
-------------------------------------------------------------------

1   009       Мемлекеттiк  Қазақстан Республи. Жыл    Қазақстан
органдар     сының Үкiметi       бойы   Республикасы
үшiн авто.   белгiлейтiн тәртiп.        Президентiнің
машиналар    пен мемлекеттiк            Іс басқармасы.
паркiн       органдар үшiн
жаңарту      автомашиналар
сатып алу.
Саны 2 бiрлiк
тәркiленген авто.
машинаны caтып
алу.
____________________________________________________________________
7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтiлетiн нәтижелер: мемлекеттiк органдарға көлiк қызметiн көрсету және қауiпсiздiктi қамтамасыз ету үшiн сапалы және мезгiлiнде автомашиналар паркiн орталықтандырып жаңарту.
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2003 жылғы 26 желтоқсандағы
N 1327 қаулысына
428-қосымша
Ескерту. 428-қосымшаға өзгеріс енгізілді - ҚР Үкіметінің 2004.06.23. N 197K  қаулысымен .
694 - Қазақстан Республикасы Президентiнiң Iс басқармасы
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi
2004 жылға арналған
"Мемлекеттiк бюджеттiң алдындағы мiндеттемелердi өтеу үшiн "Күйгенжар" АҚ жарғылық капиталын ұлғайту"
деген 010 республикалық бюджеттiк бағдарламаның
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 274798 мың теңге (екi жүз жетпiс төрт миллион жетi жүз тоқсан сегiз мың теңге).
2. Бюджеттік бағдарламаның нормативтік құқықтық негізi: "2004 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 5 желтоқсандағы  Заңы ; "2004 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын iске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2003 жылғы 12 желтоқсандағы N 1260  қаулысы ; "Қазақстан Республикасы Президентi Іс Басқармасының кейбiр мәселелерi туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2000 жылғы 21 сәуiрдегі N 378  Жарлығы .
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджеттiң қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: бюджеттік несиелер бойынша "Күйгенжар" АҚ-ның мiндеттемелерiн.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: республикалық бюджет алдындағы "Күйгенжар" АҚ-ның қарыздарын өтеу.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары.
____________________________________________________________________
Рет|Бағ.|Кiшi |   Кіші    |   Бағдарламаны   | Іске  |   Жауапты
са.|дар.|бағ. |бағдарлама.|    іске асыру    | асыру | орындаушылар
ны |лама|дар. |  лардың   |    жөніндегі     |мерзімі|
N |коды|лама |  атауы    |    іс-шаралар    |       |
|    |коды |           |                  |       |
____________________________________________________________________
1 |  2 |  3  |     4     |         5        |   6   |      7
____________________________________________________________________

1   010        Увеличение 1) Увеличение уставного   В те-  Управ-
уставного  капитала АО "Куйгенжар"   чение  ление
капитала   на сумму 274798 тысяч     года   делами
АО "Куй-   тенге;                           Прези-
генжар"    2) Погашение обязательств        дента
для пога-  АО "Куйгенжар" перед рес-        Респуб-
шения      публиканским бюджетом по         лики
обяза-     кредитам, выданным в             Казахстан
тельств    рамках второго транша
перед      Программного займа Азиат-
государ-   ского Банка Развития для
ственным   сельского хозяйства и
бюджетом   Программы лизинга 1998
года, на общую сумму
274 798 тысяч тенге.
------------------------------------------------------------------- <*>
Сноска. Пункт 6 с изменениями - постановлением Правительства Республики Казахстан от 23 июня 2004 года N 197к .
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: улучшение финансового состояния АО "Куйгенжар", исполнение обязательств АО "Кугейнжар" по бюджетным кредитам.

1   010       Мемлекеттiк  1) "Күйгенжар"      Жыл    Қазақстан
бюджеттiң    АҚ-ның жарғылық     бойы   Республикасы
алдындағы    капиталын 274798           Президентінің
мiндеттеме.  мың теңге сомасына         Іс басқармасы
лердi өтеу   ұлғайту;
үшiн "Күй.   2) Азия даму
генжар" АҚ   банкiсiнiң ауылша.
жарғылық     руашылығына арнал.
капиталын    ған бағдарламалық
ұлғайту      заемының екiншi
траншы және 1998
жылғы лизинг
бағдарламасы
шеңберiнде берiл.
ген жалпы, сомасы
274798 мың теңге
несиелер бойынша
республикалық
бюджет алдындағы
"Күйгенжар" АҚ-ның
қарыздарын өтеу.
___________________________________________________________________
7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтiлетiн нәтижелер:
"Күйгенжар" АҚ-ның қаржылық жағдайын жақсарту, бюджеттiк несиелер бойынша "Күйгенжар" АҚ-ның мiндеттемелерiн өтеу.