Об утверждении паспортов республиканских бюджетных программ на 2005 год (Хозяйственное управление Парламента Республики Казахстан)
Постановление Правительства Республики Казахстан от 22 декабря 2004 года N 1354
В соответствии с Бюджетным кодексом  Республики Казахстан от 24 апреля 2004 года Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить паспорта республиканских бюджетных программ на 2005 год:
Хозяйственного управления Парламента Республики Казахстан согласно приложениям 5, 6.
2. Настоящее постановление вступает в силу с 1 января 2005 года.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение 5
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 22 декабря 2004 года N 1354
102 - Хозяйственное управление Парламента Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
ПАСПОРТ
республиканской бюджетной программы
001 "Обеспечение деятельности Парламента Республики Казахстан"
на 2005 год
1. Стоимость: 5636279 тысяч тенге (пять миллиардов шестьсот тридцать шесть миллионов двести семьдесят девять тысяч тенге). <*>
Сноска. Пункт 1 - в редакции постановления Правительства РК от 25 мая 2005 г. N 509 .
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: Конституционный Закон  Республики Казахстан от 16 октября 1995 года "О Парламенте Республики Казахстан и статусе его депутатов"; Бюджетный кодекс  Республики Казахстан (Особенная часть) от 24 апреля 2004 года; статьи 21_ , 22_ , 23_ , 24_  и 25_  Закона Республики Казахстан от 23 июля 1999 года "О государственной службе"; статьи 4__  и 7__  Закона Республики Казахстан от 18 декабря 2000 года "О страховой деятельности"; Закон  Республики Казахстан от 8 мая 2003 года "Об информатизации"; Указ  Президента Республики Казахстан от 22 января 1999 года N 29 "О мерах по дальнейшей оптимизации системы государственных органов Республики Казахстан"; Указ  Президента Республики Казахстан от 17 января 2004 года N 1282 "Об утверждении Реестра должностей административных государственных служащих"; Указ  Президента Республики Казахстан от 17 января 2004 года N 1284 "О единой системе оплаты труда работников органов Республики Казахстан, содержащихся за счет государственного бюджета и сметы (бюджета) Национального банка Республики Казахстан"; постановление  Правительства Республики Казахстан от 27 мая 1999 года N 663 "Об упорядочении эксплуатации служебных автомобилей для транспортного обслуживания государственных органов Республики Казахстан"; Положение "О Хозяйственном управлении Парламента Республики Казахстан" утвержденное приказом Управления Делами Президента Республики Казахстан от 29 ноября 2000 года N УД 01/42.

2005 жылға арналған республикалық бюджеттік бағдарламалардың паспорттарын бекiту туралы (Қазақстан Республикасы Парламентiнің Шаруашылық басқармасы)
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 22 желтоқсандағы N 1354 Қаулысы
Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 24 сәуірдегі Бюджет  кодексiне  сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Мыналардың:
5, 6-қосымшаларға сәйкес Қазақстан Республикасының Парламентi Шаруашылық басқармасының 2005 жылға арналған республикалық бюджеттiк бағдарламаларының паспорттары бекiтiлсiн.
2. Осы қаулы 2005 жылғы 1 қаңтардан бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң
2004 жылғы 22 желтоқсандағы
N 1354 қаулысына
5-ҚОСЫМША
Ескерту. 5-қосымшаға өзгерту енгізілді - ҚР Үкіметінің 2005.05.25. N  509  қаулысымен.
102 - Қазақстан Республикасы Парламентiнiң
Шаруашылық басқармасы
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшісi
2005 жылға арналған
"Қазақстан Республикасы Парламентiнiң қызметiн
қамтамасыз ету"
деген 001 республикалық бюджеттiк бағдарламаның
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 5636279 мың теңге (бес миллиард алты жүз отыз алты миллион екi жүз жетпiс тоғыз мың теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк құқықтық негiзi: "Қазақстан Республикасының Парламентi және оның депутаттарының мәртебесi туралы" 1995 жылғы 16 қазандағы Қазақстан Республикасының Конституциялық  заңы ; 2004 жылғы 24 сәуiрдегі Қазақстан Республикасының Бюджет  Кодексiнiң  (Негiзгi бөлiм); "Мемлекеттiк қызмет туралы" 1999 жылғы 23 шiлдедегi Қазақстан Республикасының Заңының  21,   22,   23,   24 және   25-баптары ; "Сақтандыру қызметi туралы" 2000 жылғы 18 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Заңының  4 және   7-баптары ; "Ақпараттандыру туралы" 2003 жылғы 8 мамырдағы Қазақстан Республикасының  Заңы ; "2005 жылға арналған Республикалық бюджет туралы" 2004 жылғы 2 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы  Заңы ; Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Қазақстан Республикасының мемлекеттiк органдары жүйесiн одан әрi оңтайландыру жөнiндегi шаралар туралы" 1999 жылғы 22 қаңтардағы N 29  Жарлығы ; "Мемлекеттiк әкiмшiлiк қызметшiлер лауазымдарының санаттары бойынша тiзiлiмiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2004 жылғы 17 қаңтардағы N 1282  Жарлығы , "Қазақстан Республикасының мемлекеттiк бюджетi және Ұлттық Банкiнiң сметасы (бюджетi) есебiнен қамтылған Қазақстан Республикасы органдарының қызметкерлерiне еңбекақы төлеудiң бiрыңғай жүйесi туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2004 жылғы 17 қаңтардағы N 1284  Жарлығы ; "Қазақстан Республикасының мемлекеттiк органдарына көлiк қызметiн көрсету үшiн қызмет автомобильдерiн пайдалануды ретке келтіру туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1999 жылғы 27 мамырдағы N 663  қаулысы ; Қазақстан Республикасы Президентiнiң Iс Басқармасының бұйрығымен бекiтiлген "Қазақстан Республикасы Парламентiнiң Шаруашылық басқармасы туралы" 2000 жылғы 29 қарашадағы N IБ 01/42 Ереже.

3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: обеспечение эффективной деятельности Парламента Республики Казахстан, для достижения максимально эффективного выполнения возложенных функций, обновление теоретических и практических знаний, умений и навыков по образовательным программам в сфере профессиональной деятельности в соответствии с предъявляемыми квалификационными требованиями для эффективного выполнения своих должностных обязанностей и совершенствования профессионального мастерства.
5. Задачи бюджетной программы: содержание Парламента Республики Казахстан, создание условий для проживания и работы депутатов Парламента, повышение эффективности законотворческой деятельности Парламента, укрепление и расширение международных связей с Парламентами других стран и международными организациями, совершенствование информационно-технической базы Парламента, повышение профессиональной квалификации государственных служащих, приобретение информационно-вычислительных услуг, страхование административных зданий, приобретение мебели, бытовой техники и прочих предметов интерьера для служебного жилья депутатов и общежития Парламента.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы.
__________________________________________________________________________
N  |Код  |Код  |Наименова-|Мероприятия по реализации|Сроки |Ответственные
п/п|прог-|под- |ние прог- |программы (подпрограмм)  |реали-|исполнители
|раммы|прог-|раммы     |                         |зации |
|     |раммы|(подпрог- |                         |      |
|     |     |раммы)    |                         |      |
--------------------------------------------------------------------------
1 |  2  |  3  |     4    |             5           |   6  |     7
--------------------------------------------------------------------------
1   001        Обеспече-
ние дея-
тельности
Парламента
Республики
Казахстан
2         001  Аппарат     Содержание 116           В       Хозяйственное
централь-   депутатов, 379 единиц    тече-   управление
ного        аппаратов Сената и       ние     Парламента
органа      Мажилиса, 29 единиц      года    Республики
Хозяйственного управления        Казахстан
Парламента Республики
Казахстан. Оплата десяти
чартерных рейсов согласно
договору. Оплата услуг
за проживание депутатов
до получения служебного
жилья. Оплата услуг по
разработке проектов
законов, подготовка
исследовательских мате-
риалов по практике
законодательной деятель-
ности, проведение социо-
логических и экспертных
опросов, мониторинга по
проблемам законодатель-
ного регулирования.
Страхование администра-
тивных зданий.
Приобретение услуг по
обслуживанию деятель-
ности Парламента в
части проведения пленар-
ных заседаний, заседаний
бюро, комитетов и других
заседаний, оказания
полиграфических услуг,
фото и видео услуг,
обеспечения кабельным
телевидением и синхрон-
ным переводом.
Проведение спортивно-оздо-
ровительных мероприятий.
Приобретение юбилейных
медалей и документов к ним,
монет, значков в честь
празднования 10-летия
Парламента Республики
Казахстан.

3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздері: республикалық бюджеттiң қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: жүктелген функцияларды барынша тиiмдi орындауға қол жеткiзу үшiн Қазақстан Республикасы Парламентiнiң тиiмдi қызметiн қамтамасыз ету, өзiнiң лауазымдық міндеттерiн тиiмдi орындау мен кәсiби шеберлiгiн жетiлдiру үшiн ұсынылатын бiлiктiлiк талаптарына сәйкес кәсіптік қызмет саласындағы бiлiм беру бағдарламалары бойынша теориялық және практикалық білiмдi, шеберлік пен дағдыны жаңарту.
Жүктелген функцияларды барынша тиiмдi орындауға қол жеткiзу үшiн Қазақстан Республикасы Парламентiнiң тиiмдi қызметiн қамтамасыз ету, өзiнiң лауазымдық мiндеттерiн тиiмдi орындау мен кәсiби шеберлiгiн жетiлдiру үшiн ұсынылатын бiлiктiлiк талаптарына сәйкес кәсiптiк қызмет саласындағы бiлiм беру бағдарламалары бойынша теориялық және практикалық бiлiмдi, шеберлiк пен дағдыны жаңарту.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: Қазақстан Республикасының Парламентiн ұстау, Парламент депутаттарының тұруы мен жұмысы үшiн жағдай жасау, Парламенттiң заң шығару қызметінің тиiмдiлiгiн арттыру, басқа елдер Парламенттерiмен және халықаралық ұйымдармен халықаралық байланысты нығайту және кеңейту, Парламенттiң ақпараттық-техникалық базасын жетiлдiру, мемлекеттiк қызметшiлердiң кәсiби бiлiктiлiгiн арттыру, ақпараттық-есептеу қызметiн сатып алу, әкiмшiлiк ғимараттарды сақтандыру, Парламент депутаттарының қызметтiк тұрғын үйi мен жатақханасы үшiн жиһаз, тұрмыстық техника және басқа да интерьер заттарын сатып алу.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөніндегі iс-шаралар жоспары.
____________________________________________________________________
N |Бағ.|Кiшi |   Кіші    |   Бағдарламаны   | Іске  |   Жауапты
п/п|дар.|бағ. |бағдарлама.|    іске асыру    | асыру | орындаушылар
|лама|дар. |  лардың   |    жөніндегі     |мерзімі|
|коды|лама |  атауы    |    іс-шаралар    |       |
|    |коды |           |                  |       |
____________________________________________________________________
1 |  2 |  3  |     4     |         5        |   6   |      7
____________________________________________________________________
1  001        Қазақстан
Республика-
сы Парла-
ментiнiң
қызметiн
қамтамасыз
ету
2       001   Орталық     Қазақстан Респуб-   Жыл    Қазақстан
органның    ликасы Парламен-    бойы   Республикасы
аппараты    тiнiң 116 депута-          Парламентiнiң
тын, Сенат пен             Шаруашылық
Мәжiлiс аппаратта-         басқармасы
рының 379 қызмет-
керiн, Шаруашылық
басқармасының 29
қызметкерiн ұстау.
Келiсiм шартқа
сәйкес он чартер-
лiк рейс үшiн кө-
лiктiк төлем жа-
сау. Қызметтік
тұрғын үй алғанша
депутаттардың қо-
нақ үйде тұру
қызметіне ақы
төлеу.
Заң жобаларын
әзiрлеу, заң шығару
қызметiнiң прак-
тикасы бойынша
зерттеу материал-
дарын даярлау,
социологиялық және
сараптамалық сау-
алдар, заң шыға-
руды реттеу про-
блемалары бойынша
мониторинг жүргізу
жөнiндегi қызмет
көрсетулерге
төлем жасау.
Әкiмшілiк ғимарат-
тарды сақтандыру.
Парламент жұмы-
сына, оның iшiнде
пленарлық отырыс-
тар өткiзу, бюро,
комитеттер оты-
рыстары мен басқа
да отырыстарды
өткiзу, полигра-
фиялық қызмет
көрсету, фото-
және бейне-
қызметтерiн,
кабельдiк теле-
дидармен және
iлеспе аударма-
мен қамтамасыз
ету бойынша
қызметтер
сатып алу.
Спорттық-сау-
ықтыру іс-шара-
ларын жүргiзу.
Қазақстан
Республикасы
Парламентiнiң
10 жылдығын
мерекелеу құр-
метiне мерей-
тойлық медальдар
мен оларға құжаттар,
монеталар, омырауға
тағатын белгiлер
сатып алу.

3         007  Повышение   Приобретение услуг по    В       Хозяйственное
квалифи-    повышению квалификации   тече-   управление
кации го-   государственных служащих ние     Парламента
сударствен- согласно утвержденному   года    Республики
ных слу-    плану повышения квалифи-         Казахстан
жащих       кации, в том числе
обучение государствен-
ному языку.  Количество
слушателей 85 единиц.
4         009  Материаль-  1. Оснащение мебелью,    В       Хозяйственное
но-техни-   бытовой техникой и       тече-   управление
ческое      прочих предметов         ние     Парламента
оснащение   интерьера для вновь      года    Республики
государст-  построенного служебного          Казахстан
венных      жилья:
органов     Приобретение стенок -
140 единиц, наборов
мягкой мебели -
2 единицы, диванов -
133 единицы, наборов
мебели для спальни -
30 единиц, комодов
для белья - 132 единицы,
детских гарнитуров -
95 единиц, кухонных
гарнитуров - 140
единиц, телевизоров -
20 единиц, тумбочек
под телевизор - 140
единиц, журнальных
столиков - 140 единиц,
столов раздвижных -
140 единиц, книжных
шкафов - 95 единиц,
столов письменных -
140 единиц, компьютерных
столов - 95 единиц,
стульев полумягких -
840 единиц, кресел
рабочих - 140 единиц,
люстр - 647 единиц,
комплектов штор с
карнизами - 507 единиц,
настольных ламп - 227
единиц, воздухо-
очистителей для кухни -
140 единиц, холодиль-
ников - 20 единиц,
микроволновых печей -
20 единиц, стульев
для кухни - 560 единиц,
стиральных машин -
20 единиц, наборов
мебели для прихожей -
140 единиц, шкафов-
купе - 140 единиц,
пылесосов - 20 единиц,
радиоприемников -
140 единиц и телефонных
аппаратов - 140 единиц.
2. Оснащение мебелью,
бытовой техникой и
прочих предметов
интерьера для вновь
построенного общежития
для Парламента,
приобретение:
а) шкафов-купе -
90 единиц, диванов
раздвижных - 90 единиц,
телевизоров - 90 единиц,
журнальных столиков -
90 единиц, тумбочек под
телевизор - 90 единиц,
столов раздвижных -
90 единиц, стульев
полумягких - 360
единиц, кухонных
гарнитуров - 90 единиц,
холодильников - 90
единиц, столов кухонных -
90 единиц, стульев
для кухни - 360 единиц,
наборов прихожей мебели-
90 единиц, комплектов
штор с карнизами -
180 единиц, светильников -
270 единиц, наборов для
ванной комнаты -
90 единиц, стиральных
машин - 2 единицы,
сушки для белья -
1 единица, телефонных
аппаратов - 90 единиц;
б) мягкого инвентаря:
одеял - 180 единиц,
пледов - 180 единиц,
подушек - 180 единиц,
комплектов постельного
белья - 180 единиц;
в) 1 комплекта
оборудования для буфета:
витрины холодильной -
1 единица, пристенной
витрины - 1 единица,
стола производственного
из нержавеющей стали -
1 единица, холодильного
агрегата - 1 единица,
жарочной поверхности -
1 единица, электроплиты
двухкомфорочной -
1 единица, жарочного
шкафа - 1 единица,
стеллажа для кухонной
посуды - 1 единица,
тележки для сбора
посуды - 1 единица,
мойки - 1 единица,
электросковороды -
1 единица, электро-
сушилки - 1 единица,
морозильной камеры -
1 единица.

3       007   Мемлекет-   Бекiтiлген бiлiк-   Жыл    Қазақстан
тiк қыз-    тiлiктi көтеру      бойы   Республикасы
метшiлер-   жоспарына сәйкес           Парламентінің
дiң бiлiк-  мемлекеттiк қыз-           Шаруашылық
тiлiгiн     метшiлердiң                басқармасы
арттыру     бiлiктiлiгiн
арттыру жөнiндегі
қызметтi сатып
алу, соның iшiнде
мемлекеттiк тiлдi
оқыту. Тыңдаушылар
саны 85.
4       009   Мемлекет-   1. Жаңадан салын-   Жыл    Қазақстан
тiк ор-     ған қызметтiк       бойы   Республикасы
гандарды    тұрғын үйлерді             Парламентінің
матери-     жиһазбен, тұрмыс-          Шаруашылық
алдық-тех-  тық техникамен             басқармасы
никалық     және басқа да
жарақтан-   интерьер заттары-
дыру        мен жарақтау:
140 дана қабырға
жиһаздың, 2 дана
жұмсақ жиһаз
жиынтығын, 133
дана дивандар,
30 дана жатын
бөлме жиһаз
жиынтығын, 132
дана көйлек-көн-
шек комодын, 95
дана балалар гар-
нитурын, 140 дана
ас үй жиһазын, 20
дана теледидар,
140 дана теледидар
тумбаларын, 140
дана жорнал үс-
телдерін, 140 дана
жылжымалы үстел-
дер, 95 дана кітап
шкафтарын, 140 да-
на жазу үстелде-
рін, 95 дана ком-
пьютер үстелде-
рін, 840 дана жар-
тылай жұмсақ
орындықтар, 140
дана жұмыс крес-
лоларын, 647
дана люстралар,
507 дана перде-
карниз жиынтығын,
227 дана үстел
лампасын, 140
дана ас үй ауа
тазалағышын, 20
дана тоңазытқыш,
20 дана микро-
волновка, 560 ас
үй орындығын,
20 дана кiр жуа-
тын машина, 140
дана дәлiз жиһазы
жиынтығын, 140
дана шкаф-купе,
20 дана шаңсор-
ғыш, 140 дана
радиоқабылдағыш-
тар, 140 дана
телефон аппарат-
тарын сатып алу.
2. Парламенттiң
жаңадан салынған
жатақханасын
жиһазбен, тұрмыс-
тық техникамен
және басқа да
интерьер затта-
рымен жарақтау:
а) 90 дана шкаф-
купе, 90 дана
жылжымалы диван-
дар, 90 дана
жорнал үстелде-
рін, 90 дана
теледидар қоятын
тумбалар, 90 дана
жылжымалы үстел-
дер, 360 дана
жартылай жұмсақ
орындықтар, 90
дана ас үй гарни-
турін, 90 дана
тоңазытқыштар,
90 дана ас үй
үстелдерiн, 360
дана ас үй орын-
дықтарын, 90
дана дәлiз жиһа-
зының жиынтығын,
180 дана перде-
карниз жиынтығын,
270 дана шырағдан-
дар, 90 дана ван-
на бөлмесi жинақ-
талымын, 2 дана
кiр жуу машинасын,
1 дана көйлек-
көншек кептiргiш;
90 дана телефон
аппараттарын;
б) жұмсақ инвен-
тарь:
180 дана одеял-
дар, 180 дана
пледтер, 180 дана
жастықтар, 180
дана төсек жиынты-
ғын;
в) 1 дана буфет
жиынтығын:
1 дана тоңазытқыш
витрина, 1 дана
қабырғаға қойыла-
тын витрина, 1
дана тотталмайтын
болаттан жасалған
өндiрiстiк үстел,
1 дана тоңазытқыш
агрегат, 1 дана
қуыратын үстi
тегiс аппарат, 1
дана екi комфоралы
электр плита, 1
дана қуыру шкафы,
1 дана ас үй ыдыс-
тарын қоятын стел-
лаж, 1 дана ыдыс
жинайтын арбаша,
1 дана ыдыс жуғыш,
1 дана электр ско-
вородасы, 1 дана
электр кептiргiш,
1 дана мұздату
камерасын сатып
алу.

3. Приобретение арочных
металлодетекторов в
количестве 5 штук для
здания Мажилиса Парламента
Республики Казахстан;
4. Приобретение автомашин:
легковых - 10 единиц,
автобусов - 3 единицы.
5         017  Обеспе-     Приобретение услуг:      В       Хозяйственное
чение       а) по сопровождению      тече-   управление
функциони-  программного обеспече-   ние     Парламента
рования     ния по законотвор-       года    Республики
информа-    ческой и организа-               Казахстан
ционных     ционно-хозяйственной
систем      деятельности Парламента
и информа-  в количестве 26 единиц;
ционно-     б) сопровождению и
техни-      администрированию
ческое      информационно-техни-
обеспе-     ческих систем Парламента;
чение го-   в) по обучению работе
сударст-    на ПЭВМ новым информа-
венных      ционным технологиям и
органов     оказанию консультаций.
Приобретение компьютеров
с мониторами в комплекте -
235 единиц, принтеров -
65 единиц.
6         100  Приобрете-  Приобретение 140         В       Хозяйственное
ние слу-    квартир с 120 гаражами.  тече-   управление
жебного                              ние     Парламента
жилья для                            года    Республики
депутатов                                    Казахстан
Парламента
Республики
Казахстан
__________________________________________________________________________ <*>
Сноска. В пункт 6 внесены изменения - постановлением Правительства РК от 25 мая 2005 г. N 509 .
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: качественное и своевременное выполнение возложенных на Хозяйственное управление Парламента Республики Казахстан функций для обеспечения эффективной деятельности Парламента Республики Казахстан, повышение профессионального уровня государственных служащих согласно требованиям профессиональной государственной службы, в соответствии с современными экономическими условиями.
Приложение 6
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 22 декабря 2004 года N 1354
102 - Хозяйственное управление Парламента Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
ПАСПОРТ
республиканской бюджетной программы
002 "Создание автоматизированной системы мониторинга законопроектов"
на 2005 год
1. Стоимость: 11436 тысяч тенге (одиннадцать миллионов четыреста тридцать шесть тысяч тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: Бюджетный кодекс  Республики Казахстан (Особенная часть) от 24 апреля 2004 года; Закон  Республики Казахстан от 16 мая 2002 года "О государственных закупках"; Закон  Республики Казахстан от 7 января 2003 года "Об электронном документе и электронной цифровой подписи"; Закон  Республики Казахстан от 8 мая 2003 года "Об информатизации"; Указ  Президента Республики Казахстан от 31 июля 2000 года N 427 "О мерах по улучшению работы государственного аппарата, борьбе с бюрократизмом и сокращению документооборота"; постановление  Правительства РК от 5 октября 2000 года N 1501 "О вопросах информатизации государственных органов"; Положение "О Хозяйственном управлении Парламента Республики Казахстан, утвержденное приказом Управления Делами Президента Республики Казахстан от 29 ноября 2000 года N УД 01/42.

3. Қазақстан Рес-
публикасының Пар-
ламентi Мәжiлiсi-
нiң ғимараты үшін
саны 5 дана аркалы
металл детектор-
ларын сатып алу.
4. Автомашиналар
сатып алу: жеңiл
көлiк - 10 бiрлiк,
автобустар - 3
бiрлiк.
5       017   Ақпараттық  Қызметтер сатып     Жыл    Қазақстан
жүйелердiң  алу:                бойы   Республикасы
жұмыс iс-   а) Парламенттiң            Парламентінің
теуiн қам-  заң шығару және            Шаруашылық
тамасыз     ұйымдастыру-ша-            басқармасы
ету және    руашылық қызмет-
мемлекет-   терiн бағдарла-
тiк ор-     малық жағынан
гандарды    қамтамасыз етудi
ақпарат-    жүргiзу бойынша
тық-техни-  - 26 дана қызмет,
калық қам-  б) Парламенттiң
тамасыз     ақпараттық-тех-
ету         никалық желiлерiн
жүргiзу және оған
әкiмшiлiк ету;
в) ПЭВМ-да жаңа
ақпараттық тех-
нологияларды және
кеңес беру жұмысын
жасауды оқып
үйрену.
235 дана монитор-
мен қоса жинақтал-
ған компьютерлер-
дi, 65 принтердi
сатып алу.
6       100   Қазақстан   120 гаражымен       Жыл    Қазақстан
Республи-   140 пәтер сатып     бойы   Республикасы
касы Пар-   алу                        Парламентінің
ламентiнiң                             Шаруашылық
депутатта-                             басқармасы
рына қыз-
меттiк
тұрғын үй
сатып алу
____________________________________________________________________
7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтiлетiн нәтижелер: Қазақстан Республикасы Парламентiнiң тиiмдi заң шығарушылық қызметiн қамтамасыз ету үшiн Қазақстан Республикасы Парламентiнiң Шаруашылық басқармасына жүктелген функцияларды сапалы және уақтылы орындау, парламeнтаралық байланыстарды нығайту, қазіргі экономикалық шарттарға сәйкес, кәсiби мемлекеттік қызмет талаптарына сәйкес мемлекеттiк қызметшілердің кәсiби деңгейiн көтеру.
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң
2004 жылғы 22 желтоқсандағы
N 1354 қаулысына
6-ҚОСЫМША
102 - Қазақстан Республикасы Парламентiнiң
Шаруашылық басқармасы
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшісi
2005 жылға арналған
"Заң жобалары мониторингiнiң
автоматтандырылған жүйесiн құру"
деген 002 республикалық бюджеттiк бағдарламаның
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 11436 мың теңге (он бiр миллион төрт жүз отыз алты мың теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк құқықтық негiзi: 2004 жылғы 24 сәуiрдегі Қазақстан Республикасы Бюджет  Кодексiнiң (Негiзгi бөлiм); "Мемлекеттiк сатып алу туралы" 2002 жылғы 16 мамырдағы Қазақстан Республикасының  Заңы ; "Электрондық құжаттар және электрондық таңбалық қол қою туралы" 2003 жылғы 7 қаңтардағы Қазақстан Республикасының  Заңы ; "Ақпараттандыру туралы" 2003 жылғы 8 мамырдағы Қазақстан Республикасының  Заңы ; "2005 жылға арналған Республикалық бюджет туралы" 2004 жылғы " " желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Заңының  1-бабы ; Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Мемлекеттiк аппарат жұмысын жақсарту, бюрократизмге қарсы күрес және құжат айналымын қысқарту жөнiндегi шаралар туралы" 2000 жылғы 31 шiлдедегi N 427  Жарлығы ; "Мемлекеттiк органдарды ақпараттандыру мәселелерi туралы" 2000 жылғы 5 қазандағы N 1501 ҚР Yкiметiнiң  қаулысы ; Қазақстан Республикасы Президентiнiң Іс Басқармасы бекiткен "Қазақстан Республикасы Парламентiнiң Шаруашылық басқармасы туралы" 2000 жылғы 29 қарашадағы N IБ 01/42 Ереже.

3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: Повышение эффективности, качества, а также   прозрачности законотворческой и организационной деятельности Парламента Республики Казахстан на основе использования современных информационных технологий.
5. Задачи бюджетной программы: внедрение подсистем "Законопроект" 1 этап в составе блока "Контрольная карта прохождения законопроектов", "Информационный фонд" 1 этап и "Связь с электоратом" 1 этап в составе двух блоков "Опрос" и "Форум".
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы.
__________________________________________________________________________
N  |Код  |Код  |Наименова-|Мероприятия по реализации|Сроки |Ответственные
п/п|прог-|под- |ние прог- |программы (подпрограмм)  |реали-|исполнители
|раммы|прог-|раммы     |                         |зации |
|     |раммы|(подпрог- |                         |      |
|     |     |раммы)    |                         |      |
--------------------------------------------------------------------------
1 |  2  |  3  |     4    |             5           |   6  |     7
--------------------------------------------------------------------------
1   002        Создание    Создание автоматизиро-   В       Хозяйственное
автомати-   ванной системы           тече-   управление
зированной  "Мониторинг Парламента   ние     Парламента
системы     Республики Казахстан":   года    Республики
монито-     1) приобретение услуг:           Казахстан
ринга       а) по опытной эксплуа-
законо-     тации и внедрению:
проектов    - "Законопроект"
(первый этап);
- "Информационный фонд"
(первый этап);
- "Связь с электоратом"
(первый этап);
б) приобретение услуг
по развитию Интернет-
портала;
2) приобретение
планшетных компьютеров с
оснасткой для апробации
эскизных технических
решений для подсистемы
"Заседание" - 14 единиц
__________________________________________________________________________
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: Демократизация общества, повышение прозрачности Парламентской деятельности, повышение качества принимаемых Законов.
Приложение 6-1
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 22 декабря 2004 года N 1354 <*>
Сноска. Дополнено приложением 6-1 - постановлением Правительства РК от 25 мая 2005 г. N 509 .
102 - Хозяйственное управление Парламента Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
ПАСПОРТ
республиканской бюджетной программы
003 "Строительство и реконструкция объектов ХОЗУ
Парламента Республики Казахстан" на 2005 год

3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджеттiң қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: Қазақстан Республикасы Парламентiнiң заң шығару және ұйымдастыру қызметтерiнiң тиiмдiлiгін, сапасын, сонымен қатар қазiргi заманғы ақпараттық технологияларды пайдалану негiзiнде айқындылығын арттыру.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: "Заң жобасын жүргiзудiң бақылау картасы" блогы құрамында 1 кезең, "Ақпараттық xop" 1-кезең және "Электоратпен байланыс": "Пiкiр сұрау" мен "Форум" екi блок құрамындағы 1 кезеңдi енгiзу.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары.
____________________________________________________________________
N |Бағ.|Кiшi |   Кіші    |   Бағдарламаны   | Іске  |   Жауапты
п/п|дар.|бағ. |бағдарлама.|    іске асыру    | асыру | орындаушылар
|лама|дар. |  лардың   |    жөніндегі     |мерзімі|
|коды|лама |  атауы    |    іс-шаралар    |       |
|    |коды |           |                  |       |
____________________________________________________________________
1 |  2 |  3  |     4     |         5        |   6   |      7
____________________________________________________________________
1  002        Заң жобала- "Қазақстан Респуб-  Жыл    Қазақстан
ры монито-  ликасы Парламен-    бойы   Республикасы
рингiнiң    тiнiң мониторингi"         Парламентiнiң
aвтомат-    автоматтандырыл-           Шаруашылық
тандырыл-   ған жүйенi құру:           басқармасы
ған жүйесiн 1) қызмет көрсету-
құру        дi сатып алу:
а) тәжiрибелiк
пайдалану және
өндiрiске енгiзу:
- "Заң жобасы"
(бiрiншi кезең) -
"Ақпараттық қор"
(бiрiншi кезең) -
"Электоратпен
байланыс" (бiрiншi
кезең);
б) Интернет-портал-
ды дамыту жөнiндегi
қызметті сатып алу;
2) "Отырыс" кiшi
жүйесi үшiн кескiн-
дiк техникалық
шешiмдердi сынауға
арналған 14 дана
планшеттi компью-
терлердi жабдығымен
қоса сатып алу.
____________________________________________________________________
7. Бюджеттік бағдарламаны орындаудан күтілетін нәтижелер: Қоғамды демократияландыру, парламент қызметінің айқындығын арттыру, жаңадан қабылданған заңдардың сапасын арттыру.
Қазақстан Республикасы
Yкiметiнің
2004 жылғы 22 желтоқсандағы
N 1354 қаулысына
6-1-қосымша
Ескерту. 6-1-қосымшамен толықтырылды - ҚР Үкіметінің 2005.05.25. N  509  қаулысымен.
102 - Қазақстан Республикасы Парламентiнiң Шаруашылық басқармасы
Бюджеттік бағдарламаның әкiмшiсi
2005 жылға арналған
003 "Қазақстан Республикасы Парламентiнiң Шаруашылық
басқармасы объектiлерiн салу және қайта жаңарту"
республикалық бюджеттiк бағдарламаның
ПАСПОРТЫ

1. Стоимость: 184875 тысяч тенге (сто восемьдесят четыре миллиона восемьсот семьдесят пять тысяч тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: Конституционный Закон  Республики Казахстан от 16 октября 1995 года "О Парламенте Республики Казахстан и статусе его депутатов"; Бюджетный Кодекс  Республики Казахстан от 24 апреля 2004 года; Положение "О Хозяйственном управлении Парламента Республики Казахстан", утвержденное Управлением делами Президента Республики Казахстан от 29 ноября 2000 года N УД 01/42.
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: эффективное функционирование объекта ХОЗУ Парламента Республики Казахстан.
5. Задачи бюджетной программы: обеспечение завершения строительства здания Сената
Парламента Республики Казахстан в г. Астане.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
N
п/п
Код
про-
гра-
ммы
Код
под-
про-
гра-
ммы
Наимено-
вание
программы
(подпро-
граммы)
Мероприятия
по реализации
программы
(подпрограммы)
Сроки
реали-
зации
Ответст-
венные
исполни-
тели
1
2
3
4
5
6
7
1
003
Строитель-
ство и ре-
конструкция
объектов
ХОЗУ Парла-
мента
Республики
Казахстан
Реализация ин-
вестиционных
проектов по
перечню и в
пределах сумм
согласно при-
ложению 2 к
постановлению
Правительства
Республики
Казахстан от
8 декабря 2004
года N 1289
"О реализации
Закона Респуб-
лики Казахстан
"О республи-
канском бюдже-
те на 2005 год", в том
числе на за-
вершение
строительства
здания Сената
для выполнения
дополнительныхработ в соот-
ветствии с заключением Государствен-
ной экспертизы
от 28.02.2005г.
N 2-104/05.
В тече-
ние
второго
полуго-
дия
2005
года
Хозяйст-
венное
управление
Парламента
Республики
Казахстан
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: сдача и ввод в эксплуатацию здания Сената Парламента Республики Казахстан в г. Астане.

1. Құны: 184875 мың теңге (бiр жүз сексен төрт миллион сегіз жүз жетпiс бес мың теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк-құқықтық негiзi: "Қазақстан Республикасының Парламентi және оның депутаттарының мәртебесi туралы" 1995 жылғы 16 қазандағы Қазақстан Республикасының Конституциялық  заңы ; 2004 жылғы 24 сәуiрдегi Қазақстан Республикасының Бюджет  Кодексi ; Қазақстан Республикасы Президентiнiң Іс Басқармасы бекiткен "Қазақстан Республикасы Парламентiнiң Шаруашылық басқармасы туралы" 2000 жылғы 29 қарашадағы N IБ 01/42 Ереже.
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджет қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: Қазақстан Республикасы Парламентiнiң Шаруашылық басқармасы объектілерiнiң тиiмдi жұмыс iстеуi.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: Астана қаласындағы Қазақстан Республикасы Парламентi Сенатының ғимараты құрылысын бiтiрудi қамтамасыз ету.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары:
____________________________________________________________________
N |Бағ-|Кiшi |Бағдарлама-|    Бағдарламаны    | Іске  |   Жауапты
|дар-|бағ- | ның (кіші |     іске асыру     | асыру |орындаушылар
|ла- |дар- |бағдарлама-|     жөніндегі      |мерзімі|
|ма- |лама-|ның) атауы |     іс-шаралар     |       |
|ның |ның  |           |                    |       |
|коды|коды |           |                    |       |
___|____|_____|___________|____________________|_______|____________
1 |  2 |  3  |     4     |          5         |   6   |     7
____________________________________________________________________
1   003      Қазақстан     "2005 жылға арналған  2005   Қазақстан
Республикасы  республикалық бюджет жылдың  Республикасы
Парламентi-   туралы" Қазақстан    екiншi  Парламентi-
нiң           Республикасының      жарты   нің
Шаруашылық    Заңын iске асыру     жылды-  Шаруашылық
басқармасы    туралы" Қазақстан    ғы      басқармасы
объектіле-    Республикасы
рiн салу      Үкiметінің 2004
және қайта    жылғы 8 желтоқсан-
жаңарту       дағы N 1289 қаулы-
сының 2 қосымшасына
сәйкес инвестиция-
лық жобаларды тiзбе
бойынша және бөлiн-
ген сома шеңберiнде
iске асыру, оның
iшінде 28.02.2005
ж. N 2-104/05
мемлекеттiк сарап-
таманың қорытындысы-
на сәйкес қосымша
жұмыстарды орындау
үшін Сенат ғимараты-
ның құрылысын
аяқтауға.
____________________________________________________________________
7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудың ықтимал нәтижелерi:
Астана қаласындағы Қазақстан Республикасы Парламентi Сенатының
ғимаратын тапсыру және пайдалануға беру.