Об утверждении паспортов республиканских бюджетных программ на 2007 год (Агентство Республики Казахстан по борьбе с экономической и коррупционной преступностью (финансовая полиция)
Постановление Правительства Республики Казахстан от 15 декабря 2006 года N 1220 (выписка)
В соответствии с  Бюджетным  кодексом Республики Казахстан от 24 апреля 2004 года Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить паспорта республиканских бюджетных программ на 2007 год:
Агентства Республики Казахстан по борьбе с экономической и коррупционной преступностью (финансовой полиции) согласно приложениям  436,   437,   438,   439,   439-1 440;
Сноска. Пункт 1 c изменениями, внесенными постановлением Правительства РК от 13 июля 2007 г. N  597 .
2. Настоящее постановление вводится в действие с 1 января 2007 года.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Для служебного пользования
ПРИЛОЖЕНИЕ 436
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 15 декабря 2006 года N 1220
Примечание РЦПИ: Приложение с грифом "ДСП" не вводится в базу данных "Закон".
Сноска. Приложение 436 с изменениями, внесенными постановлением Правительства РК от 15 ноября 2007 г. N  1085 .
Для служебного пользования
ПРИЛОЖЕНИЕ 437
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 15 декабря 2006 года N 1220
Примечание РЦПИ: Приложение с грифом "ДСП" не вводится в базу данных "Закон".
ПРИЛОЖЕНИЕ 438
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 15 декабря 2006 года N 1220
618 - Агентство Республики Казахстан по борьбе с экономической и
коррупционной преступностью (финансовая полиция)
Администратор бюджетной программы
ПАСПОРТ
республиканской бюджетной программы
003 "Создание единой автоматизированной
информационно-телекоммуникационной системы"
на 2007 год
1. Стоимость:  314000 тысяч тенге (триста четырнадцать миллионов тенге)
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы:   Бюджетный  кодекс Республики Казахстан от 24 апреля 2004 года N 548,  постановление  Правительства Республики Казахстан от 24 декабря 2004 года N 1355 "О Программе профилактики правонарушений и борьбы с преступностью в Республике Казахстан на 2005-2007 годы".
3. Источники финансирования бюджетной программы:  средства республиканского бюджета
4. Цель бюджетной программы:  повышение эффективности борьбы с экономическими и финансовыми правонарушениями и преступлениями на основе применения современных информационных технологий.
5. Задачи бюджетной программы:  автоматизация процессов оперативно-служебной деятельности органов финансовой полиции по выявлению, пресечению и расследованию экономических и финансовых преступлений и правонарушений; организация межведомственного взаимодействия органов финансовой полиции с другими органами Республики Казахстан в автоматизированном режиме; создание единого информационного банка данных органов финансовой полиции с системой информационной безопасности.

2007 жылға арналған республикалық бюджеттiк бағдарламалардың паспорттарын бекiту туралы (Қазақстан Республикасының Экономикалық қылмысқа және сыбайлас жемқорлыққа қарсы күрес агенттігі)
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 15 желтоқсандағы N 1220 Қаулысы (үзінді)
Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 24 сәуiрдегi Бюджет  кодексiне  сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI :
1. Мыналардың:
436 437 438 439 440-қосымшаларға  сәйкес Қазақстан Республикасы Экономикалық қылмысқа және сыбайлас жемқорлыққа қарсы күрес агенттiгiнiң (қаржы полициясы) 2007 жылға арналған республикалық бюджеттiк бағдарламаларының паспорттары бекiтiлсiн.
2. Осы қаулы 2007 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қызметтiк қолдану үшiн
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң
2006 жылғы 15 желтоқсандағы
N 1220 қаулысына
436-ҚОСЫМША
РҚАО-ның ескертуі. "Қызметтік қолдану үшін" белгісімен Қаулы Деректер базасына енгізілмейді.
Ескерту. 436-қосымшаға өзгерту енгізілді - ҚР Үкіметінің 2007.11.15.  N 1085  Қаулысымен.
Қызметтiк қолдану үшiн
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң
2006 жылғы 15 желтоқсандағы
N 1220 қаулысына
437-ҚОСЫМША
РҚАО-ның ескертуі. "Қызметтік қолдану үшін" белгісімен Қаулы Деректер базасына енгізілмейді
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң
2006 жылғы 15 желтоқсандағы
N 1220 қаулысына
438-ҚОСЫМША
618 - Қазақстан Республикасы Экономикалық қылмысқа және сыбайлас жемқорлыққа қарсы күрес агенттiгi (қаржы полициясы)             Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi
2007 жылға арналған
"Бiрыңғай автоматтандырылған ақпараттық-телекоммуникациялық жүйенi құру" деген 003 республикалық бюджеттiк бағдарламаның
ПАСПОРТЫ
1. Құны : 314000 мың теңге (үш жүз он төрт миллион теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк құқықтық негізі : Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 24 сәуiрдегi Бюджет  кодексi ; "Қазақстан Pеспубликасында құқық бұзушылықтың алдын алу мен қылмысқа қарсы күрестің 2005-2007 жылдарға арналған бағдарламасы туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнің 2004 жылғы 24 желтоқсандағы N 1355  қаулысы .
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi : республикалық бюджеттің қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты :   экономикалық және  қаржылық қылмыстар мен құқық бұзушылықтарға қарсы күрес тиімдiлiгiн қазiргi заманғы ақпараттық технологияларды қолдану негiзiнде арттыру.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi : экономикалық және  қаржылық қылмыстар мен құқық бұзушылықтарды ашу, оның жолын кесу және тергеу бойынша қаржы полициясы органдары жедел-қызмет iс-әрекеттерiнің процесiн автоматтандыру; қаржы полициясы органдарының Қазақстан Республикасының басқа да органдармен ведомствоаралық өзара iс-қимылдарын ұйымдастыру; ақпараттық қауiпсiздiк жүйесiмен бiрге қаржы полициясы органдарының бiрыңғай ақпараттық деректер банкiн құру.

6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
N
п/п
Код
про-
гра-
ммы
Код
под-
про-
гра-
ммы
Наименование
программы
(подпрограммы)
Мероприятия по реализации программы (подпрограмм)
Сроки
реали-
зации
Ответственные
исполнители
1
2
3
4
5
6
7
1
003
Создание
единой автома-
тизированной
информационно-
телекоммуника
ционной сис-
темы
Приобретение услуг
и работ, в том
числе:
1. Услуг по разра-
ботке и тиражиро-
ванию прикладного
программного обес-
печения, обучение
ЕАИТС АБЭКП РК.
2. Услуг по разра-
ботке, внедрению,
обучению и тиражи-
рованию модуля
взаимодействия
ЕАИТС АБЭКП РК и
ЕУСС КПССУ ГП РК.
3. Услуг по разра-
ботке, внедрению,
обучению и тиражи-
рованию модуля
взаимодействия
ЕАИТС АБЭКП РК и
государственной
базы данных "Юри-
дические лица",
"Физические лица".
4. Услуги по раз-
работке, внедре-
нию, обучению и
тиражированию мо-
дуля взаимодейст-
вия ЕАИТС АБЭКП РК
и НК МФ РК.
5. Услуги по раз-
работке, внедре-
нию, обучению и
тиражированию мо-
дуля взаимодейст-
вия ЕАИТС АБЭКП РК
и ИБД МВД РК.
6. Услуги по раз-
работке, внедре-
нию, обучению и
тиражированию мо-
дуля "Учет фальши-
вых денег (ценных
бумаг)" ЕАИТС
АБЭКП РК.
7. Услуг по разра-
ботке, внедрению,
обучению и тиражи-
рованию модуля
"Коррупция" ЕАИТС
АБЭКП РК на сумму.
Приобретение това-
ров относящихся к
основным средст-
вам, в том
числе:
- сервера;
рабочие станции
пользователя;
источники беспере-
бойного питания.
Приобретение нема-
териальных активов
в том числе:
Приобретение
лицензий на обще-
системное базовое
программное обес-
печение систем
управления базами
данных СУБД
ORACLE, программ-
ное обеспечение
Lotus Domino,
Lotus Notes.
Январь-
декабрь
Агентство
Республики
Казахстан
по борьбе с
экономической и
коррупционной
преступностью
(финансовая
полиция)
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы:  увеличение раскрываемости экономических и финансовых преступлений на 50 %, производительности сотрудников АБЭКП РК на 30 %. Коэффициент экономической эффективности 1.23.; повышение раскрываемости экономических и коррупционных преступлений; снижение уровня криминальной экономики; повышение возвратности в бюджет государства средств, скрываемых от налогообложения или вовлеченных в криминальный оборот; снижение уровня экономической и коррупционной преступности.
Для служебного пользования
ПРИЛОЖЕНИЕ 439
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 15 декабря 2006 года N 1220
Примечание РЦПИ: Приложение с грифом "ДСП" не вводится в базу данных "Закон".

6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары :
N
р/с
Бағдарлама коды
Кіші бағдарлама коды
Бағдарламаның (кiші бағдарламаның) атауы
Бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар
Iске асыру мерзiмi
Жауапты орындаушылар
1
2
3
4
5
6
7
1
003
Бiрыңғай автоматтандырылған ақпараттық-телекоммуникациялық жүйенi құру
Қызмет көрсетулер мен жұмыстарды сатып алу, оның ішiнде:
1. қолданбалы бағдарламалық оқытуды әзiрлеу және шығару бойынша қызмет көрсету, ҚР ЭСЖҚА БААТЖ оқыту.
2. ҚР ЭСЖҚА БААТЖ мен ҚР БП ЕУСС КПССУ өзара iс қимыл модулiн әзiрлеу, енгiзу, оқыту және шығару бойынша қызмет көрсету.
3. ҚР ЭСЖҚА БААТЖ мен "Заңды тұлғалар", "Жеке тұлғалар" мемлекеттік дерекқорының өзара iс-қимыл модулiн әзiрлеу, ендiру, оқыту және шығару бойынша қызмет көрсету.
4. ҚР ЭСЖҚА БААТЖ мен ҚР Қаржыминінің СК өзара iс-қимыл модулiн әзiрлеу, енгізу, оқыту және шығару бойынша қызмет көрсету.
5. ҚР ЭСЖҚА БААТЖ мен ҚР IIМ АМБ өзара iс-қимыл модулiн әзiрлеу, енгізу, оқыту және шығару бойынша қызмет көрсету.
6. ҚР ЭСЖҚА БААТЖ "Жалған ақшаларды (құнды қағаздарды) есепке алу" модулiн әзірлеу, енгізу, оқыту және шығару бойынша қызмет көрсету.
7. ҚР ЭСЖҚА БААТЖ сомаға "Сыбайлас жемқорлық" модулiн әзiрлеу, енгізу, оқыту және шығару бойынша қызмет көрсету.
Негізгі құралдарға жататын тауарларды сатып алу, оның iшiнде:
- серверлер; пайдаланушының жұмыс станциялары; үздіксіз қоректендiру көздерi.
Материалды емес активтердi сатып алу, оның iшiнде:
Дерекқорларды жалпы жүйелiк базалық бағдарламалық қамтамасыз ету үшiн СУБД ORACLE лицензиясын алу, Lotus Domino бағдарламалық қамтамасыз ету, Lotus Notes лицензиясын алу.
Қаңтар -желтоқсан
Қазақстан Республикасы Экономикалық қылмысқа және сыбайлас жемқорлыққа қарсы күрес агенттігi (қаржы полициясы)
7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтiлетiн нәтижелер : Экономикалық және қаржылық қылмыстардың ашылуының артуы жылына 50%, ҚР ЭСЖҚА қызметкерлерi жұмысының өнiмдiлiгін 30% арттыру. Экономикалық тиiмдiлiк коэффициентi 1.23; экономикалық және сыбайлас жемқорлық қылмыстарының ашылуын арттыру; криминалды экономиканың деңгейiн түсiру; мемлекет бюджетiне салық салудан жасырылған немесе криминалды айналымға тартылған қаражаттардың қайтарылуын арттыру; экономикалық және сыбайлас жемқорлық қылмыстардың деңгейiн төмендету.
Қызметтiк қолдану үшiн
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң
2006 жылғы 15 желтоқсандағы
N 1220 қаулысына
439-ҚОСЫМША
РҚАО-ның ескертуі. "Қызметтік қолдану үшін" белгісімен Қаулы Деректер базасына енгізілмейді.
Қазақстан Республикасы Үкіметінің
2006 жылғы 15 желтоқсандағы
N 1220 қаулысына

ПРИЛОЖЕНИЕ 439-1
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 15 декабря 2006 года N 1220
Сноска. Постановление дополнено приложением 439-1 в соответствии с постановлением Правительства РК от 13 июля 2007 г. N  597 .
618 - Агентство Республики Казахстан по борьбе с
экономической и   коррупционной преступностью (финансовая полиция)
Администратор бюджетной программы
ПАСПОРТ
республиканской бюджетной программы
007 "Развитие объектов образования"
на 2007 год
1. Стоимость : 162 800 тысяч тенге (сто шестьдесят два миллиона восемьсот тысяч тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы статья 43  Закона Республики Казахстан от 7 июня 1999 года "Об образовании";  статьи 5  и   23  Закона Республики Казахстан от 4 июля 2002 года "Об органах финансовой полиции Республики Казахстан";  постановление  Правительства Республики Казахстан от 15 мая 2001 года N 643 "Некоторые вопросы государственного учреждения "Академия налоговой полиции".
3. Источники финансирования бюджетной программы : средства республиканского бюджета
4. Цель бюджетной программы : эффективное функционирование учебного заведения органов финансовой полиции для подготовки профессиональных кадров с целью обеспечения экономической безопасности государства.
5. Задачи бюджетной программы : создание надлежащих условий учебного процесса в учебном заведении органов финансовой полиции в целях обеспечения высокого профессионального уровня подготовки слушателей.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы :
N
п/п
Код
про-
гра-
ммы
Код
под-
про-
гра-
ммы
Наименование
программы
(подпро-
граммы)
Мероприятия
по реализации
программы
(подпрограммы)
Сроки
реали-
зации
Ответственные
исполнители
1
2
3
4
5
6
7
1
007
Развитие
объектов
образования
Проведение
реконструкции и
капитального
ремонта учебного
корпуса и
прилегающих к
нему помещений
Академии финансо-
вой полиции,
включая затраты
на разработку и
проведение
государственной
экспертизы
проектно-сметной
документации.
Июль-
декабрь
2007
года
Агентство
Республики
Казахстан
по борьбе с
экономической
и коррупцион-
ной
преступностью
(финансовая
полиция),
Академия
финансовой
полиции
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы : Прямые результаты: проведение реконструкции и капитального ремонта учебного корпуса Академии финансовой полиции (100 % - от общего объема необходимых работ).
Конечные результаты: улучшение условий обучения слушателей Академии финансовой полиции.
Своевременность: согласно графику производства работ и заключенным договорам.
Качество: согласно строительным нормам и правилам.
Для служебного пользования
ПРИЛОЖЕНИЕ 440
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 15 декабря 2006 года N 1220
Примечание РЦПИ: Приложение с грифом "ДСП" не вводится в базу данных "Закон".

439-1-ҚОСЫМША
Ескерту. 439-1-қосымшамен толықтырылды - ҚР Үкіметінің 2007.07.13.  N 597  қаулысымен.
618  -  Қазақстан Республикасы Экономикалық қылмысқа және сыбайлас жемқорлыққа қарсы күрес агенттігі (қаржы полициясы)
Бюджеттік бағдарламаның әкімшісі
2007 жылға арналған
007 "Білім беру объектілерін дамыту"
деген республикалық бюджеттік бағдарламаның
ПАСПОРТЫ
1. Құны :   162800 мың теңге (жүз алпыс екі миллион сегіз жүз мың теңге).
2. Бюджеттік бағдарламаның нормативтік құқықтық негізі :   "Білім туралы" Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 7 маусымдағы Заңының 43-бабы; "Қазақстан Республикасының қаржы полициясы органдары туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 4 шілдедегі Заңының 5 және  23-баптары ; "Салық полициясы академиясы" мемлекеттік мекемесінің кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 15 мамырдағы N 643  қаулысы .
3. Бюджеттік бағдарламаны қаржыландыру көздері : республикалық бюджеттің қаражаты.
4. Бюджеттік бағдарламаның мақсаты :   мемлекеттің экономикалық қауіпсіздігін қамтамасыз ету мақсатында кәсіби кадрлар даярлау үшін қаржы полициясы органдары оқу орындарының тиімді іс-қимыл жасауы.
5. Бюджеттік бағдарламаның міндеттері :   тыңдаушыларды даярлаудың жоғары кәсіби деңгейін қамтамасыз ету мақсатында қаржы полициясы органдарының оқу орнының оқу процесіне тиісті жағдайлар жасау.
6. Бюджеттік бағдарламаны іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспары :
N р/с
Бағ- дар- лама коды
Кіші бағ- дар- лама коды
Кіші бағдар- ламалар-дың атауы
Бағдарламаны іске асыру жөніндегі іс-шаралар
Іске асыру мерзімі
Жауапты орындау- шылар
1
2
3
4
5
6
7
1
007
Білім беру объекті-лерін дамыту
Жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеуге және мемлекеттік сараптаманы өткізуге арналған шығындарды қоса алғанда, Қаржы полициясы академиясының оқу корпусын және оның жанындағы үй-жайларды қайта құру және күрделі жөндеу жүргізу.
2007 жыл шілде- желтоқ-сан
Қазақстан Республи- касы Экономика- лық қылмысқа және сыбайлас жемқорлық-қа қарсы күрес агенттігі-нің (қаржы
полициясы-ның) Қаржы
полициясы
академиясы
7 Бюджеттік бағдарламаны орындаудан күтілетін нәтижелер :   Тікелей нәтиже: Қаржы полициясы академиясының оқу корпусын қайта құру және күрделі жөндеу жүргізу (қажетті жұмыстардың жалпы көлемінен 100%).
Түпкілікті нәтиже: Қаржы полициясы академиясы тыңдаушыларының оқу жағдайларын жақсарту.
Уақтылығы: жұмысты жүргізу кестесіне және бекітілген шарттарға сәйкес.
Сапасы: құрылыс нормалары мен ережелерге сәйкес.
Қызметтiк қолдану үшiн
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң
2006 жылғы 15 желтоқсандағы
N 1220 қаулысына
440-ҚОСЫМША
РҚАО-ның ескертуі. "Қызметтік қолдану үшін" белгісімен Қаулы Деректер базасына енгізілмейді.