Об утверждении паспортов республиканских бюджетных программ на 2008 год (Агентство Республики Казахстан по борьбе с экономической и коррупционной преступностью (финансовая полиция)
Постановление Правительства Республики Казахстан от 12 декабря 2007 года N 1224 (выписка)
В соответствии с  Бюджетным Кодексом  Республики Казахстан от 24 апреля 2004 года Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить паспорта республиканских бюджетных программ на 2008 год:
Агентства Республики Казахстан по борьбе с экономической и коррупционной преступностью (финансовой полиции) согласно приложениям  398 399 400 401 402 ;
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Для служебного пользования
ПРИЛОЖЕНИЕ 398
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 12 декабря 2007 года N 1224
Примечание РЦПИ: Приложение с грифом "ДСП" не вводится в базу данных "Закон".
Для служебного пользования
ПРИЛОЖЕНИЕ 399
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 12 декабря 2007 года N 1224
Примечание РЦПИ: Приложение с грифом "ДСП" не вводится в базу данных "Закон".
ПРИЛОЖЕНИЕ 400
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 12 декабря 2007 года N 1224
618 - Агентство Республики Казахстан по борьбе с экономической и
коррупционной преступностью (финансовая полиция)
Администратор бюджетной программы
ПАСПОРТ
республиканской бюджетной программы
003 "Создание единой автоматизированной
информационно-телекоммуникационной системы"
на 2008 год
1. Стоимость:  198568 тысяч тенге (сто девяносто восемь миллионов пятьсот шестьдесят восемь тысяч тенге)
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы:   Бюджетный кодекс  Республики Казахстан от 24 апреля 2004 года;  Указ  Президента Республики Казахстан от 10 ноября 2004 года N 1471 "О Государственной программе формирования "электронного правительства" в Республике Казахстан на 2005-2007 годы";  Указ  Президента Республики Казахстан от 23 декабря 2005 года N 1686 "О Государственной программе борьбы с коррупцией на 2006-2010 годы".
3. Источники финансирования бюджетной программы:  средства республиканского бюджета
4. Цель бюджетной программы:  повышение эффективности борьбы с экономическими и финансовыми правонарушениями и преступлениями на основе применения современных информационных технологий.
5. Задачи бюджетной программы:  автоматизация процессов оперативно-служебной деятельности органов финансовой полиции по выявлению, пресечению и расследованию экономических и финансовых преступлении и правонарушений; организация межведомственного взаимодействия органов финансовой полиции с другими органами Республики Казахстан в автоматизированном режиме; создание единого информационного банка данных органов финансовой полиции с системой информационной безопасности.

2008 жылға арналған республикалық бюджеттiк бағдарламалардың паспорттарын бекiту туралы (Қазақстан Республикасының Экономикалық қылмысқа және сыбайлас жемқорлыққа қарсы күрес агенттігі (қаржы полициясы))
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 12 желтоқсандағы N 1224 Қаулысы (үзінді)
Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 24 сәуірдегі Бюджет  кодексіне  сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ :
1. Мыналардың:
398 399 400 401 402-қосымшаларға  сәйкес Қазақстан Республикасы Экономикалық қылмысқа және сыбайлас жемқорлыққа қарсы күрес агенттігінің (қаржы полициясы) 2008 жылға арналған республикалық бюджеттік бағдарламаларының паспорттары бекітілсін.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қызметтік қолдану үшін
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң
2007 жылғы 12 желтоқсандағы
N 1224 қаулысына
398-ҚОСЫМША
РҚАО-ның ескертуі. "Қызметтік қолдану үшін" белгісімен Қаулы Деректер базасына енгізілмейді.
Қызметтік қолдану үшін
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң
2007 жылғы 12 желтоқсандағы
N 1224 қаулысына
399-ҚОСЫМША
РҚАО-ның ескертуі. "Қызметтік қолдану үшін" белгісімен Қаулы Деректер базасына енгізілмейді.
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң
2007 жылғы 12 желтоқсандағы
N 1224 қаулысына
400-ҚОСЫМША
618 - Қазақстан Республикасы Экономикалық қылмысқа және сыбайлас жемқорлыққа қарсы күрес агенттiгi (қаржы полициясы)             Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi
2008 жылға арналған
"Бірыңғай автоматтандырылған
ақпараттық-телекоммуникациялық жүйені құру"
деген 003 республикалық бюджеттік бағдарламаның
ПАСПОРТЫ
1. Құны : 198568 мың теңге (бір жүз тоқсан сегіз миллион бес жүз алпыс сегіз мың теңге).
2. Бюджеттік бағдарламаның нормативтік құқықтық негізі:  Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 24 сәуірдегі Бюджеттік  кодексі ; "Қазақстан Республикасында "электрондық үкімет" қалыптастырудың 2005-2007 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасы туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2004 жылғы 10 қарашадағы N 1471  Жарлығы ; "Сыбайлас жемқорлыққа қарсы күрестің 2006-2010 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасы туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2005 жылғы 23 желтоқсандағы N 1686  Жарлығы .
3. Бюджеттік бағдарламаны қаржыландыру көздері : республикалық бюджеттің қаражаты.
4. Бюджеттік бағдарламаның мақсаты : қазіргі заманғы ақпараттық технологияларды қолдану негізінде экономикалық және қаржылық құқық бұзушылықтарға және қылмыстарға қарсы күрестің тиімділігін арттыру.
5. Бюджеттік бағдарламаның міндеттері : экономикалық және қаржылық қылмыстар мен құқық бұзушылықтарды анықтау, оның жолын кесу және тергеу бойынша қаржы полициясы органдарының жедел-қызметтік іс-әрекеттерінің процестерін автоматтандыру; автоматтандырылған тәртіпте қаржы полициясы органдарының Қазақстан Республикасының басқа органдарымен ведомствоаралық өзара іс-қимылын ұйымдастыру; қаржы полициясы органдарының ақпараттық қауіпсіздік жүйесі бар бірыңғай ақпараттық мәліметтер банкін құру.

6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
N
п/п
Код
про-
гра-
ммы
Код
под-
про-
гра-
ммы
Наименование
программы
(подпрограммы)
Мероприятия по реализации программы (подпрограмм)
Сроки
реали-
зации
Ответственные
исполнители
1
2
3
4
5
6
7
1
003
Создание
единой автома-
тизированной
информационно-
телекоммуника-
ционной
системы
Приобретение услуг
по разработке и ти-
ражированию приклад-
ного программного
обеспечения, обуче-
ние ЕАИТС АБЭКП РК.
Приобретение - рабо-
чих станций в комп-
лекте, Notebook,
сетевых принтеров,
Приобретение немате-
риальных активов, в
том числе:
- система управления
базами данных Oracle
Database Enterprise
Edition 10,
- клиентское
приложение Lotus
Notes 7.x,
- серверное
приложение Lotus
Domino R7.x,
- программное
обеспечение
"АФП-ИДЕНТИФИКАЦИЯ";
- Программное
обеспечение
"АФП-ОБРАЗ++".
Январь-
декабрь
2008
года
Агентство
Республики
Казахстан по
борьбе с эко-
номической и
коррупционной
преступностью
(финансовой
полиции)
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы:  повышение раскрываемости экономических и коррупционных преступлений; снижение уровня криминальной экономики; повышение возвратности в бюджет государства средств, скрываемых от налогообложения или вовлеченных в криминальный оборот; снижение уровня экономической и коррупционной преступности.
Прямой результат: ожидается значительный рост эффективности работы органов финансовой полиции при исполнении возложенных Президентом и Правительством Республики Казахстан задач, что в свою очередь позитивно отразится на экономической стабильности государства и росте общего благосостояния страны.
Конечный результат: интеграция и территориальная централизации автоматизации органов финансовой полиции позволит объединить данные информационных систем государственных органов для достижения максимальной эффективности служебной деятельности органов финансовой полиции.
Для служебного пользования
ПРИЛОЖЕНИЕ 401
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 12 декабря 2007 года N 1224
Примечание РЦПИ: Приложение с грифом "ДСП" не вводится в базу данных "Закон".
Для служебного пользования
ПРИЛОЖЕНИЕ 402
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 12 декабря 2007 года N 1224
Примечание РЦПИ: Приложение с грифом "ДСП" не вводится в базу данных "Закон".

6. Бюджеттік бағдарламаны іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспары :
N
р/с
Бағ-
дар-
лама
коды
Кіші
бағ-
дар-
лама
коды
Бағдар-
ламаның
(кiші
бағдар-
ламаның)
атауы
Бағдарламаны
iске асыру
жөнiндегi
iс-шаралар
Iске
асыру
мерзiмi
Жауапты
орындау-
шылар
1
2
3
4
5
6
7
1
003
Бірыңғай
автомат-
тандырыл-
ған
ақпараттық
-телеком-
муникация-
лық жүйені
құру
Қолданбалы бағ-
дарламалық қамта-
масыз етуді әзір-
леу және басып
шығару, ҚР ЭСЖҚА
БААТЖ оқыту
бойынша қызмет
көрсетуді сатып
алу.
Сатып алу - жиын-
тықталған жұмыс
станциялары,
Notebоок, жүйелік
принтерлер.
Материалдық емес
активтерді сатып
алу, оның ішінде:
- мәліметтер
базасын басқару
жүйесі Оrасlе
Dаtаbаsе Enterp-
rice Edition 10;
- Lotus Notes
7.х тұтынушы
қосымшасы;
- Lotus Domino
R7.х серверлік
қосымша;
- "АФП-ИДЕНТИФИ-
КАЦИЯ" бағдарла-
малық қамтамасыз
ету;
- "АФП-ОБРАЗ++"
бағдарламалық
қамтамасыз ету.
2008
жылғы
қаңтар-
жел-
тоқсан
Қазақстан
Республи-
касы Эко-
номикалық
қылмысқа
және
сыбайлас
жемқорлық-
қа қарсы
күрес
агенттігі
(қаржы
полициясы)
7. Бюджеттік бағдарламаны орындаудан күтілетін нәтижелер : экономикалық және қаржылық қылмыстардың ашылуын арттыру; криминалды экономиканың деңгейін төмендету; салық төлеуден жасырынған немесе криминалды айналымға тартылған қаражатты мемлекеттің бюджетіне қайтаруды арттыру; экономикалық және сыбайлас жемқорлық қылмыстылық деңгейін төмендету.
Тікелей нәтиже: Қазақстан Республикасының Президенті және Үкіметі міндеттеген мақсаттарды орындау кезінде қаржы полициясы органдары жұмысы тиімділігінің елеулі өсуі күтіледі, ол өз кезегінде мемлекеттік экономикалық тұрақтылығына және елдің жалпы әл-ауқатының өсуіне оң ықпал етеді.
Соңғы нәтиже: қаржы полициясы органдарын автоматтандыруды біріктіру және аумақтық орталықтандыру қаржы полициясы органдарының қызметтік іс-әрекетінің ең жоғары тиімділігіне жету үшін мемлекеттік органдардың ақпараттық жүйелерінің мәліметтерін біріктіруге мүмкіндік береді.
Қызметтік қолдану үшін
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң
2007 жылғы 12 желтоқсандағы
N 1224 қаулысына
401-ҚОСЫМША
РҚАО-ның ескертуі. "Қызметтік қолдану үшін" белгісімен Қаулы Деректер базасына енгізілмейді.
Қызметтік қолдану үшін
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң
2007 жылғы 12 желтоқсандағы
N 1224 қаулысына
402-ҚОСЫМША
РҚАО-ның ескертуі. "Қызметтік қолдану үшін" белгісімен Қаулы Деректер базасына енгізілмейді.