О признании утратившими силу некоторых приказов Министра обороны Республики Казахстан
Приказ Министра обороны Республики Казахстан от 14 июля 2015 года № 410
1. В соответствии с пунктом 1 статьи 21-1 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года «О нормативных правовых актах», ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившими силу некоторые приказы Министра обороны Республики Казахстан согласно прилагаемому перечню.
2. Начальнику Департамента образования и науки Министерства обороны Республики Казахстан в установленном законодательством порядке:
1) направить копию настоящего приказа в Министерство юстиции Республики Казахстан;
2) обеспечить официальное опубликование настоящего приказа в периодических печатных изданиях и в информационно-правовой системе «Әділет»;
3) разместить настоящий приказ на веб-сайте Министерства обороны Республики Казахстан.
2. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на заместителя Министра обороны Республики Казахстан генерал-майора Мухтарова Т.С.
3. Настоящий приказ вводится в действие со дня подписания.
Министр обороны
Республики Казахстан                       И. Тасмагамбетов
«СОГЛАСОВАН»
Министр образования и науки
Республики Казахстан
_____________ А. Саринжипов
«__»________2015 года
Приложение
к приказу Министра обороны
Республики Казахстан
от 14 июля 2015 года № 410
Перечень утративших силу некоторых приказов Министра обороны
Республики Казахстан
1) приказ Министра обороны Республики Казахстан от 24 июня 2011 года № 276 «Об утверждении Правил приема в Республиканскую школу "Жас улан" имени генерала Нурмагамбетова С.К.» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан 15 августа 2011 года № 7124);
2) приказ Министра обороны Республики Казахстан от 9 сентября 2011 года № 367 «Об утверждении Правил приема в Кадетский корпус Министерства обороны Республики Казахстан имени Шокана Уалиханова» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан 19 октября 2011 года № 7271);
3) приказ Министра обороны Республики Казахстан от 17 марта 2014 года № 109 «Об утверждении Правил приема в высшие военные учебные заведения» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан 2 апреля 2014 года № 9292);
4) приказ Министра обороны Республики Казахстан от 17 июня 2014 года № 256 «Об утверждении Правил приема в военные учебные заведения Министерства обороны Республики Казахстан, реализующие профессиональные учебные программы послевузовского образования» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан 25 июля 2014 года № 9626).

Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрінің кейбір бұйрықтарының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрінің 2015 жылғы 14 шілдедегі № 410 бұйрығы
«Нормативтік құқықтық актілер туралы» 1998 жылғы 24 наурыздағы Қазақстан Республикасының Заңы 21-1-бабының 2-тармағына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Қоса беріліп отырған тізбеге сәйкес Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрінің кейбір бұйрықтарының күші жойылды деп танылсын.
2. Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігі Білім және ғылым департаментінің бастығы заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықтың көшірмесін Қазақстан Республикасының Әділет министрлігіне жолдасын;
2) осы бұйрықты мерзімді баспасөз басылымдарында және «Әділет» ақпараттық-құқықтық жүйесінде ресми түрде жариялауды қамтамасыз етсін;
3) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігінің веб-сайтына орналастырсын.
3. Бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрінің орынбасары генерал-майор Т.Мұхтаровқа жүктелсін.
4. Осы бұйрық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Қорғаныс министрі                              И.Тасмағамбетов
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Білім және ғылым министрі
____________ А.Сәрінжіпов
2015 жылғы _______ ________
Қазақстан Республикасы
Қорғаныс министрінің
2015 жылғы 14 шілдедегі
№ 410 бұйрығына
қосымша
Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрінің
күші жойылған кейбір бұйрықтарының
тізбесі
1) «Генерал С.Қ.Нұрмағамбетов атындағы «Жас ұлан» республикалық мектебіне қабылдау қағидасын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрінің 2011 жылғы 24 маусымдағы № 276 бұйрығы (Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2011 жылғы 15 тамызда № 7124 болып тіркелген);
2) «Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігінің Шоқан Уәлиханов атындағы Кадет корпусына қабылдау қағидасын бекіту туралы» Қазақстан Республикасының Қорғаныс министрінің 2011 жылғы
9 қыркүйектегі № 367 бұйрығы (Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2011 жылы 19 қазанда № 7271 тіркелген);
3) «Жоғары әскери оқу орындарына қабылдау қағидаларын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрінің 2014 жылғы
17 наурыздағы № 109 бұйрығы (Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2014 жылы 2 сәуірде № 9292 тіркелген);
4) «Жоғары оқу орнынан кейінгі білім берудің кәсіптік оқу бағдарламаларын іске асыратын Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігінің әскери оқу орындарына қабылдау қағидаларын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрінің 2014 жылғы 17 маусымдағы № 256 бұйрығы (Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2014 жылы 25 шілдеде № 9626 тіркелген).