О признании утратившим силу некоторых приказов Министра юстиции Республики Казахстан
Приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 31 декабря 2015 года № 662
В соответствии со статьей 21-1 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года «О нормативных правовых актах» ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившим силу некоторые приказы Министра юстиции Республики Казахстан согласно приложению к настоящему приказу.
2. Департаменту подзаконных актов обеспечить:
1) направление копии настоящего приказа в Департамент регистрации нормативных правовых актов и в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения «Республиканской центр правовой информации» Министерства юстиции Республики Казахстан для размещения в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан;
2) официальное опубликование настоящего приказа в информационно-правовой системе «Әділет» и размещение на интернет-ресурсе Министерства юстиции Республики Казахстан.
3. Настоящий приказ вводится в действие со дня его подписания.
Министр                                    Б. Имашев
Приложение
к приказу Министра юстиции
Республики Казахстан
от 31 декабря 2015 года № 662
Перечень утративших силу некоторых приказов
Министра юстиции Республики Казахстан
1) приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 9 апреля 2013 года № 120 «Об утверждении Методики оценки эффективности правового обеспечения государственных органов» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 9 апреля 2013 года № 8406);
2) приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 25 февраля 2014 года № 80 «О внесении изменения в приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 9 апреля 2013 года № 120 «Об утверждении Методики оценки эффективности правового обеспечения государственных органов» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 28 февраля 2014 года № 9180, опубликованный «Казахстанская правда» от 21 января 2015 года № 12 (27888); «Егемен Қазақстан» 21 января 2015 года № 12 (28490));
3) приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 20 ноября 2014 года № 325 «О внесении изменения в приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 9 апреля 2013 года № 120 «Об утверждении Методики оценки эффективности правового обеспечения государственных органов» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 28 ноября 2014 года № 9913, опубликованный в информационно-правовой системе «Әділет» 15 декабря 2014 года);

Қазақстан Республикасы Әділет министрінің кейбір бұйрықтарының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2015 жылғы 31 желтоқсандағы № 662 бұйрығы
«Нормативтік құқықтық актілер туралы» 1998 жылғы 24 наурыздағы Қазақстан Республикасы Заңының 21-1-бабына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Осы бұйрыққа қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Әділет министрінің кейбір бұйрықтарының күші жойылды деп танылсын.
2. Заңға тәуелді актілер департаменті:
1) осы бұйрықтың көшірмесін Нормативтік құқықтық актілерді тіркеу департаментіне және Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі «Республикалық құқықтық ақпарат орталығы» РМК-не Қазақстан Республикасының Нормативтiк құқықтық актiлерiнiң эталондық бақылау банкiне орналастыру үшін жіберуді;
2) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің ақпараттық-құқықтық «Әділет» жүйесінде ресми жариялануын және Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық қол қойған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Министр                                           Б. Имашев
Қазақстан Республикасы
Әділет министрінің
2015 жылғы 31 желтоқсандағы
№ 662 бұйрығына қосымша
Қазақстан Республикасы Әділет министрінің кейбір бұйрықтарының
күші жойылды деп тану туралы тізбе
1) «Мемлекеттік органдарды құқықтық қамтамасыз етудің тиімділігін бағалау әдістемесін бекіту туралы» 2013 жылғы 9 сәуірдегі № 120 Қазақстан Республикасы Әділет министрінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2013 жылғы 9 сәуірдегі № 120 № 8406 болып тіркелген) бұйрығы;
2) «Мемлекеттік органдарды құқықтық қамтамасыз етудің тиімділігін бағалау әдістемесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2013 жылғы 9 сәуірдегі № 120 бұйрығына өзгеріс енгізу туралы» 2014 жылғы 25 ақпандағы № 80 Қазақстан Республикасы Әділет министрінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2014 жылғы 28 ақпандағы № 9180 болып тіркелген, 2014 жылғы 1 қаңтарда № 12 (27888) «Казахстанская правда»; «Егемен Қазақстан» 2014 жылғы 1 қаңтарда № 12 (28490) жарияланған) бұйрығы;
3) «Мемлекеттік органдарды құқықтық қамтамасыз етудің тиімділігін бағалау әдістемесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2013 жылғы 9 сәуірдегі № 120 бұйрығына өзгеріс енгізу туралы» 2014 жылғы 20 қарашадағы № 325 Қазақстан Республикасы Әділет министрінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2014 жылғы 28 қарашада № 9913 болып тіркелген, «Әділет» ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2014 жылғы 15 желтоқсанда жарияланған) бұйрығы;

4) приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 25 августа 2015 года № 468 «О внесении изменений и дополнения в приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 9 апреля 2013 года № 120 «Об утверждении Методики оценки эффективности правового обеспечения государственных органов» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 28 августа 2015 года № 11968, опубликованный в информационно-правовой системе «Әділет» 10 сентября 2015 года).

4) «Мемлекеттік органдарды құқықтық қамтамасыз етудің тиімділігін бағалау әдістемесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2013 жылғы 9 сәуірдегі № 120 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2015 жылғы 28 тамыздағы № 11968 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2015 жылғы 28 тамызда № 11968 болып тіркелген, «Әділет» ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2015 жылғы 10 қыркүйекте жарияланған) бұйрығы.