О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата области
Постановление акимата Костанайской области от 16 ноября 2015 года № 482
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 статьи 40 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах", акимат Костанайской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу постановления акимата Костанайской области согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Аким области А. Мухамбетов
Приложение
к постановлению акимата
от 16 ноября 2015 года
№ 482
Перечень утративших силу постановлений акимата Костанайской области
1. Постановление акимата Костанайской области от 15 апреля 2014 года № 144 "Об утверждении регламентов государственных услуг в области культуры" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4742, опубликовано 12 июня 2014 года в Информационно-правовой системе "Әділет");
2. Постановление акимата Костанайской области от 15 апреля 2014 года № 145 "Об утверждении регламентов государственных услуг" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4712, опубликовано 2 июня 2014 года в Информационно-правовой системе "Әділет");
3. Постановление акимата Костанайской области от 23 апреля 2014 года № 166 "Об утверждении регламентов государственных услуг" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4732, опубликовано 5 июня 2014 года в Информационно-правовой системе "Әділет");
4. Постановление акимата Костанайской области от 30 апреля 2014 года № 183 "Об утверждении регламентов государственных услуг" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4784, опубликовано 21 июня 2014 года в газете "Қостанай таңы");
5. Постановление акимата Костанайской области от 30 апреля 2014 года № 184 "Об утверждении регламента государственной услуги "Регистрация договора залога права недропользования на разведку, добычу общераспространенных полезных ископаемых" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4794, опубликовано 24 июня 2014 года в газете "Қостанай таңы");
6. Постановление акимата Костанайской области от 30 апреля 2014 года № 186 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере религиозной деятельности" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4810, опубликовано 25 и 27 июня 2014 года в газете "Қостанай таңы");

Облыс әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Қостанай облысы әкімдігінің 2015 жылғы 16 қарашадағы № 482 қаулысы
"Нормативтiк құқықтық актiлер туралы" 1998 жылғы 24 наурыздағы Қазақстан Республикасы Заңының 40-бабы 2-тармағының 4) тармақшасына сәйкес Қостанай облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Қостанай облысы әкімдігі қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі А. Мұхамбетов
Әкімдіктің
2015 жылғы 16 қарашадағы
№ 482 қаулысына қосымша
Қостанай облысы әкімдігінің күші жойылған қаулыларының тізбесі
1. Қостанай облысы әкімдігінің 2014 жылғы 15 сәуірдегі № 144 "Мәдениет саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенттерін бекіту туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4742 болып тіркелген, 2014 жылғы 12 маусымда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған);
2. Қостанай облысы әкімдігінің 2014 жылғы 15 сәуірдегі № 145 "Мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенттерін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4712 болып тіркелген, 2014 жылғы 2 маусымда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған);
3. Қостанай облысы әкімдігінің 2014 жылғы 23 сәуірдегі № 166 "Мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенттерін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4732 болып тіркелген, 2014 жылғы 5 маусымда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған);
4. Қостанай облысы әкімдігінің 2014 жылғы 30 сәуірдегі № 183 "Мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенттерін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4784 болып тіркелген, 2014 жылғы 21 маусымда "Қостанай таңы" газетінде жарияланған);
5. Қостанай облысы әкімдігінің 2014 жылғы 30 сәуірдегі № 184 "Кең таралған пайдалы қазбаларды барлауға, өндіруге жер қойнауын пайдалану құқығының кепіл шартын тіркеу" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4794 болып тіркелген, 2014 жылғы 24 маусымда "Қостанай таңы" газетінде жарияланған);
6. Қостанай облысы әкімдігінің 2014 жылғы 30 сәуірдегі № 186 "Діни қызмет саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4810 болып тіркелген, 2014 жылғы 25 және 27 маусымда "Қостанай таңы" газетінде жарияланған);

7. Постановление акимата Костанайской области от 30 апреля 2014 года № 187 "Об утверждении регламента государственной услуги "Выдача решения о строительстве культовых зданий (сооружений), определении их месторасположения, а также перепрофилировании (изменении функционального назначения) зданий (сооружений) в культовые здания (сооружения)" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4793, опубликовано 12 июня 2014 года в Информационно-правовой системе "Әділет");
8. Постановление акимата Костанайской области от 23 мая 2014 года № 230 "Об утверждении регламентов государственных услуг" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4904, опубликовано 29 и 30 июля 2014 года в газете "Қостанай таңы");
9. Постановление акимата Костанайской области от 2 июня 2014 года № 244 "Об утверждении регламентов государственных услуг" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4920, опубликовано 31 июля 2014 года в Информационно-правовой системе "Әділет");
10. Постановление акимата Костанайской области от 9 июня 2014 года № 252 "Об утверждении регламента государственной услуги" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4926, опубликовано 2 августа 2014 года в газете "Қостанай таңы");
11. Постановление акимата Костанайской области от 9 июня 2014 года № 253 "Об утверждении регламентов государственных услуг" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4921, опубликовано 31 июля 2014 года в Информационно-правовой системе "Әділет");
12. Постановление акимата Костанайской области от 9 июня 2014 года № 259 "Об утверждении регламентов государственных услуг" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4924, опубликовано 31 июля 2014 года в Информационно-правовой системе "Әділет");
13. Постановление акимата Костанайской области от 9 июня 2014 года № 265 "Об утверждении регламента государственной услуги "Учет иностранных периодических печатных изданий, распространяемых на территории области, города республиканского значения, столицы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4932, опубликовано 31 июля 2014 года в Информационно-правовой системе "Әділет");
14. Постановление акимата Костанайской области от 9 июня 2014 года № 268 "Об утверждении регламентов государственных услуг" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4939, опубликовано 16 августа 2014 года в газете "Қостанай таңы");

7. Қостанай облысы әкімдігінің 2014 жылғы 30 сәуірдегі № 187 "Ғибадат үйлерін (ғимараттарын) салу және олардың орналасатын жерін айқындау, сондай-ақ үйлерді (ғимараттарды) ғибадат үйлері (ғимараттары) етіп қайта бейіндеу (функционалдық мақсатын өзгерту) туралы шешім беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4793 болып тіркелген, 2014 жылғы 12 маусымда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған);
8. Қостанай облысы әкімдігінің 2014 жылғы 23 мамырдағы № 230 "Мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенттерін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4904 болып тіркелген, 2014 жылғы 29 және 30 шілдеде "Қостанай таңы" газетінде жарияланған);
9. Қостанай облысы әкімдігінің 2014 жылғы 2 маусымдағы № 244 "Мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенттерін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4920 болып тіркелген, 2014 жылғы 31 шілдеде "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған);
10. Қостанай облысы әкімдігінің 2014 жылғы 9 маусымдағы № 252 "Мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4926 болып тіркелген, 2014 жылғы 2 тамызда "Қостанай таңы" газетінде жарияланған);
11. Қостанай облысы әкімдігінің 2014 жылғы 9 маусымдағы № 253 "Мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенттерін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4921 болып тіркелген, 2014 жылғы 31 шілдеде "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған);
12. Қостанай облысы әкімдігінің 2014 жылғы 9 маусымдағы № 259 "Мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенттерін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4924 болып тіркелген, 2014 жылғы 31 шілдеде "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған);
13. Қостанай облысы әкімдігінің 2014 жылғы 9 маусымдағы № 265 "Облыстық, республикалық маңызы бар қаланың, астананың аумағында таралатын шетелдік мерзімді баспасөз басылымдарын есепке алу" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4932 болып тіркелген, 2014 жылғы 31 шілдеде "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған);
14. Қостанай облысы әкімдігінің 2014 жылғы 9 маусымдағы № 268 "Мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенттерін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4939 болып тіркелген, 2014 жылғы 16 тамызда "Қостанай таңы" газетінде жарияланған);

15. Постановление акимата Костанайской области от 25 июня 2014 года № 284 "Об утверждении регламента государственной услуги" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4938, опубликовано 2 августа 2014 года в газете "Қостанай таңы");
16. Постановление акимата Костанайской области от 25 июня 2014 года № 285 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере сельского хозяйства" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4959, опубликовано 23 августа 2014 года в газете "Қостанай таңы");
17. Постановление акимата Костанайской области от 25 июня 2014 года № 288 "Об утверждении регламентов государственных услуг, оказываемых в сфере поддержки предпринимательской деятельности" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4962, опубликовано 23 августа 2014 года в газете "Қостанай таңы");
18. Постановление акимата Костанайской области от 30 июня 2014 года № 307 "Об утверждении регламента государственной услуги "Аттестация производителей оригинальных, элитных семян, семян первой, второй и третьей репродукций и реализаторов семян" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4973, опубликовано 23 августа 2014 года в газете "Қостанай таңы");
19. Постановление акимата Костанайской области от 8 июля 2014 года № 322 "Об утверждении регламента государственной услуги "Предоставление туристской информации, в том числе о туристском потенциале, объектах туризма и лицах, осуществляющих туристскую деятельность" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4969, опубликовано 29 августа 2014 года в Информационно-правовой системе "Әділет");
20. Постановление акимата Костанайской области от 14 июля 2014 года № 333 "Об утверждении регламента государственной услуги "Выдача лицензии, переоформление, выдача дубликатов лицензии на медицинскую деятельность" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5019, опубликовано 27 августа 2014 года в газете "Қостанай таңы");
21. Постановление акимата Костанайской области от 14 июля 2014 года № 335 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере фармацевтической деятельности" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5006, опубликовано 3, 5 и 9 сентября 2014 года в газете "Қостанай таңы");
22. Постановление акимата Костанайской области от 14 июля 2014 года № 336 "О внесении изменения и дополнений в постановление акимата от 30 апреля 2014 года № 183 "Об утверждении регламентов государственных услуг" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4998, опубликовано 23 августа 2014 года в газете "Қостанай таңы");

15. Қостанай облысы әкімдігінің 2014 жылғы 25 маусымдағы № 284 "Мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4938 болып тіркелген, 2014 жылғы 2 тамызда "Қостанай таңы" газетінде жарияланған);
16. Қостанай облысы әкімдігінің 2014 жылғы 25 маусымдағы № 285 "Ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенттерін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4959 болып тіркелген, 2014 жылғы 23 тамызда "Қостанай таңы" газетінде жарияланған);
17. Қостанай облысы әкімдігінің 2014 жылғы 25 маусымдағы № 288 "Кәсіпкерлік қызметті қолдау саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4962 болып тіркелген, 2014 жылғы 23 тамызда "Қостанай таңы" газетінде жарияланған);
18. Қостанай облысы әкімдігінің 2014 жылғы 30 маусымдағы № 307 "Бірегей, элиталық тұқым, бірінші, екінші және үшінші көбейтілген тұқым өндірушілерді және тұқым өткізушілерді аттестаттау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4973 болып тіркелген, 2014 жылғы 23 тамызда "Қостанай таңы" газетінде жарияланған);
19. Қостанай облысы әкімдігінің 2014 жылғы 8 шілдедегі № 322 "Туристiк ақпаратты, оның iшiнде туристiк әлеует, туризм объектiлерi және туристiк қызметтi жүзеге асыратын тұлғалар туралы ақпарат беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4969 болып тіркелген, 2014 жылғы 29 тамызда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған);
20. Қостанай облысы әкімдігінің 2014 жылғы 14 шілдедегі № 333 "Медициналық қызметке лицензия беру, қайта ресімдеу, лицензияның телнұсқасың беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5019 болып тіркелген, 2014 жылғы 27 тамызда "Қостанай таңы" газетінде жарияланған);
21. Қостанай облысы әкімдігінің 2014 жылғы 14 шілдедегі № 335 "Фармацевтикалық қызмет саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5006 болып тіркелген, 2014 жылғы 3, 5 және 9 қыркүйекте "Қостанай таңы" газетінде жарияланған);
22. Қостанай облысы әкімдігінің 2014 жылғы 14 шілдедегі № 336 "Әкімдіктің 2014 жылғы 30 сәуірдегі № 183 "Мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенттерін бекіту туралы" қаулысына өзгеріс пен толықтырулар енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4998 болып тіркелген, 2014 жылғы 23 тамызда "Қостанай таңы" газетінде жарияланған);

23. Постановление акимата Костанайской области от 14 июля 2014 года № 337 "О внесении изменения и дополнений в постановление акимата Костанайской области от 30 апреля 2014 года № 187 "Об утверждении регламента государственной услуги "Выдача решения о строительстве культовых зданий (сооружений), определении их месторасположения, а также перепрофилировании (изменении функционального назначения) зданий (сооружений) в культовые здания (сооружения)" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4999, опубликовано 23 августа 2014 года в газете "Қостанай таңы");
24. Постановление акимата Костанайской области от 22 июля 2014 года № 355 "Об утверждении регламентов государственных услуг в области технической инспекции" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5036, опубликовано 9, 10 и 12 сентября 2014 года в газете "Қостанай таңы");
25. Постановление акимата Костанайской области от 22 июля 2014 года № 356 "Об утверждении регламента государственной услуги "Прием документов в организации технического и профессионального, послесреднего образования" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5040, опубликовано 3, 5 и 9 сентября 2014 года в газете "Қостанай таңы");
26. Постановление акимата Костанайской области от 31 июля 2014 года № 368 "Об утверждении регламентов государственных услуг" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5060, опубликовано 16 и 17 сентября 2014 года в газете "Қостанай таңы");
27. Постановление акимата Костанайской области от 5 августа 2014 года № 376 "Об утверждении регламентов государственных услуг" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5063, опубликовано 18 сентября 2014 года в Информационно-правовой системе "Әділет");
28. Постановление акимата Костанайской области от 18 августа 2014 года № 402 "Об утверждении регламентов государственных услуг" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5073, опубликовано 26 сентября 2014 года в Информационно-правовой системе "Әділет");
29. Постановление акимата Костанайской области от 18 августа 2014 года № 406 "Принятие местными исполнительными органами области решения по закреплению охотничьих угодий и рыбохозяйственных водоемов и (или) участков за пользователями животным миром и установлению сервитутов для нужд охотничьего и рыбного хозяйства" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5098, опубликовано 11 октября 2014 года в газете "Қостанай таңы");

23. Қостанай облысы әкімдігінің 2014 жылғы 14 шілдедегі № 337 "Қостанай облысы әкімдігінің 2014 жылғы 30 сәуірдегі № 187 "Ғибадат үйлерін (ғимараттарын) салу және олардың орналасатын жерін айқындау, сондай-ақ үйлерді (ғимараттарды) ғибадат үйлері (ғимараттары) етіп қайта бейіндеу (функционалдық мақсатын өзгерту) туралы шешім беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" қаулысына өзгеріс пен толықтырулар енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4999 болып тіркелген, 2014 жылғы 23 тамызда "Қостанай таңы" газетінде жарияланған);
24. Қостанай облысы әкімдігінің 2014 жылғы 22 шілдедегі № 355 "Техникалық инспекция саласында мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенттерін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5036 болып тіркелген, 2014 жылғы 9, 10 және 12 қыркүйекте "Қостанай таңы" газетінде жарияланған);
25. Қостанай облысы әкімдігінің 2014 жылғы 22 шілдедегі № 356 "Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беретін ұйымдарға құжаттар қабылдау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5040 болып тіркелген, 2014 жылғы 3, 5 және 9 қыркүйекте "Қостанай таңы" газетінде жарияланған);
26. Қостанай облысы әкімдігінің 2014 жылғы 31 шілдедегі № 368 "Мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенттерін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5060 болып тіркелген, 2014 жылғы 16 және 17 қыркүйекте "Қостанай таңы" газетінде жарияланған);
27. Қостанай облысы әкімдігінің 2014 жылғы 5 тамыздағы № 376 "Мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенттерін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5063 болып тіркелген, 2014 жылғы 18 қыркүйекте "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған);
28. Қостанай облысы әкімдігінің 2014 жылғы 18 тамыздағы № 402 "Мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенттерін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5073 болып тіркелген, 2014 жылғы 26 қыркүйекте "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған);
29. Қостанай облысы әкімдігінің 2014 жылғы 18 тамыздағы № 406 "Облыстың жергілікті атқарушы органдарының жануарлар дүниесін пайдаланушыларға аңшылық алқаптар мен балық шаруашылығы су айдындарын және (немесе) учаскелерін бекітіп беру мен аңшылық және балық шаруашылықтарының қажеттіліктері үшін сервитуттарды белгілеу жөнінде шешімдер қабылдауы" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5098 болып тіркелген, 2014 жылғы 11 қазанда "Қостанай таңы" газетінде жарияланған);

30. Постановление акимата Костанайской области от 18 августа 2014 года № 407 "Об утверждении регламента государственной услуги "Выдача лесорубочного и лесного билета" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5066, опубликовано 18 сентября 2014 года в Информационно-правовой системе "Әділет");
31. Постановление акимата Костанайской области от 18 августа 2014 года № 408 "Об утверждении регламента государственной услуги "Выдача разрешения на использование подземных вод питьевого качества для целей, не связанных с питьевым и хозяйственно-бытовым водоснабжением на территориях, где отсутствуют поверхностные водные объекты, но имеются достаточные запасы подземных вод питьевого качества" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5096, опубликовано 26 сентября 2014 года в Информационно-правовой системе "Әділет");
32. Постановление акимата Костанайской области от 21 августа 2014 года № 413 "Об утверждении регламента государственной услуги "Выдача заключений государственной экологической экспертизы для объектов II, III и IV категорий" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5097, опубликовано 29 сентября 2014 года в Информационно-правовой системе "Әділет");
33. Постановление акимата Костанайской области от 25 августа 2014 года № 426 "Об утверждении регламента государственной услуги "Выдача разрешений на эмиссии в окружающую среду для объектов II, III и IV категорий" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5100, опубликовано 21 и 22 октября 2014 года в газете "Қостанай таңы");
34. Постановление акимата Костанайской области от 25 августа 2014 года № 429 "Об утверждении регламентов государственных услуг в области здравоохранения" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5102, опубликовано 16 октября 2014 года в Информационно-правовой системе "Әділет");
35. Постановление акимата Костанайской области от 25 августа 2014 года № 431 "Об утверждении регламента государственной услуги "Выдача разрешения на размещение объектов наружной (визуальной) рекламы в полосе отвода автомобильных дорог общего пользования областного и районного значения, а также в населенных пунктах" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5107, опубликовано 25 октября 2014 года в газете "Қостанай таңы");
36. Постановление акимата Костанайской области от 2 сентября 2014 года № 434 "О внесении изменений и дополнений в постановление акимата от 30 апреля 2014 года № 186 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере религиозной деятельности" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5109, опубликовано 16 октября 2014 года в Информационно-правовой системе "Әділет");

30. Қостанай облысы әкімдігінің 2014 жылғы 18 тамыздағы № 407 "Ағаш кесу және орман билетін беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5066 болып тіркелген, 2014 жылғы 18 қыркүйекте "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған);
31. Қостанай облысы әкімдігінің 2014 жылғы 18 тамыздағы № 408 "Жерүсті су объектілері жоқ, бірақ ауызсу сапасындағы жерасты суларының жеткілікті қоры бар аумақтарда ауызсу және шаруашылық-тұрмыстық сумен жабдықтауға байланысы жоқ мақсаттар үшін ауызсу сапасындағы жерасты суларын пайдалануға рұқсат беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5096 болып тіркелген, 2014 жылғы 26 қыркүйекте "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған);
32. Қостанай облысы әкімдігінің 2014 жылғы 21 тамыздағы № 413 "II, III және IV санаттағы объектілерге мемлекеттік экологиялық сараптама қорытындысын беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5097 болып тіркелген, 2014 жылғы 29 қыркүйекте "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған);
33. Қостанай облысы әкімдігінің 2014 жылғы 25 тамыздағы № 426 "II, III және IV санат объектілер үшін қоршаған ортаға эмиссияға рұқсаттар беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5100 болып тіркелген, 2014 жылғы 21 және 22 қазанда "Қостанай таңы" газетінде жарияланған);
34. Қостанай облысы әкімдігінің 2014 жылғы 25 тамыздағы № 429 "Денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5102 болып тіркелген, 2014 жылғы 16 қазанда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған);
35. Қостанай облысы әкімдігінің 2014 жылғы 25 тамыздағы № 431 "Облыстық және аудандық маңызы бар, сондай-ақ елді мекендердегі жалпы пайдаланымдаңы автомобиль жолдарының бөлінген белдеуінде сыртқы (көрнекі) жарнама объектісін орналастыруға рұқсат беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5107 болып тіркелген, 2014 жылғы 25 қазанда "Қостанай таңы" газетінде жарияланған);
36. Қостанай облысы әкімдігінің 2014 жылғы 2 қыркүйектегі № 434 "Діни қызмет саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" әкімдіктің 2014 жылғы 30 сәуірдегі № 186 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5109 болып тіркелген, 2014 жылғы 16 қазанда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған);

37. Постановление акимата Костанайской области от 2 сентября 2014 года № 440 "Об утверждении регламента государственной услуги "Постановка на учет и очередность, а также принятие местными исполнительными органами решения о предоставлении жилища гражданам, нуждающимся в жилище из государственного жилищного фонда или жилище, арендованном местным исполнительным органом в частном жилищном фонде" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5105, опубликовано 16 октября 2014 года в Информационно-правовой системе "Әділет");
38. Постановление акимата Костанайской области от 20 октября 2014 года № 517 "Об утверждении регламента государственной услуги "Выдача документов о прохождении подготовки, повышении квалификации и переподготовке кадров отрасли здравоохранения" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5150, опубликовано 21 ноября 2014 года в Информационно-правовой системе "Әділет");
39. Постановление акимата Костанайской области от 29 октября 2014 года № 535 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере семеноводства" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5191, опубликовано 20 декабря 2014 года в газете "Қостанай таңы");
40. Постановление акимата Костанайской области от 29 октября 2014 года № 536 "Об утверждении регламентов государственных услуг в области растениеводства" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5193, опубликовано 20 декабря 2014 года в газете "Қостанай таңы");
41. Постановление акимата Костанайской области от 29 октября 2014 года № 537 "Об утверждении регламентов государственных услуг в области животноводства" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5192, опубликовано 23 и 24 декабря 2014 года в газете "Қостанай таңы");
42. Постановление акимата Костанайской области от 2 декабря 2014 года № 605 "Об утверждении регламентов государственных услуг в области ветеринарии" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5265, опубликовано 14 и 20 января 2015 года в газете "Қостанай таңы");
43. Постановление акимата Костанайской области от 26 декабря 2014 года № 640 "Об утверждении регламента государственной услуги "Предоставление водных объектов в обособленное или совместное пользование на конкурсной основе" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5264, опубликовано 14 января 2015 года в газете "Қостанай таңы");

37. Қостанай облысы әкімдігінің 2014 жылғы 2 қыркүйектегі № 440 "Мемлекеттік тұрғын үй қорынан берілетін тұрғын үйге немесе жеке тұрғын үй қорынан жергілікті атқарушы орган жалдаған тұрғын үйге мұқтаж азаматтарды есепке алу және кезекке қою, сондай-ақ жергілікті атқарушы органдардың тұрғын үй беру туралы шешім қабылдауы" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5105 болып тіркелген, 2014 жылғы 16 қазанда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған);
38. Қостанай облысы әкімдігінің 2014 жылғы 20 қазандағы № 517 "Денсаулық сақтау саласының кадрларын даярлықтан өткізу, олардың біліктілігін арттыру және қайта даярлау туралы құжаттарды беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5150 болып тіркелген, 2014 жылғы 21 қарашада "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған);
39. Қостанай облысы әкімдігінің 2014 жылғы 29 қазандағы № 535 "Тұқым шаруашылығы саласында мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенттерін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5191 болып тіркелген, 2014 жылғы 20 желтоқсанда "Қостанай таңы" газетінде жарияланған);
40. Қостанай облысы әкімдігінің 2014 жылғы 29 қазандағы № 536 "Өсімдік шаруашылығы саласында мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенттерін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5193 болып тіркелген, 2014 жылғы 20 желтоқсанда "Қостанай таңы" газетінде жарияланған);
41. Қостанай облысы әкімдігінің 2014 жылғы 29 қазандағы № 537 "Мал шаруашылығы саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенттерін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5192 болып тіркелген, 2014 жылғы 23 және 24 желтоқсанда "Қостанай таңы" газетінде жарияланған);
42. Қостанай облысы әкімдігінің 2014 жылғы 2 желтоқсандағы № 605 "Ветеринария саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенттерін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5265 болып тіркелген, 2015 жылғы 14 және 20 қаңтарда "Қостанай таңы" газетінде жарияланған);
43. Қостанай облысы әкімдігінің 2014 жылғы 26 желтоқсандағы № 640 "Су объектілерін конкурстық негізде оқшауланған немесе бірлесіп пайдалануға беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5264 болып тіркелген, 2015 жылғы 14 қантарда "Қостанай таңы" газетінде жарияланған);

44. Постановление акимата Костанайской области от 23 февраля 2015 года № 60 "О внесении изменения в постановление акимата от 5 августа 2014 года № 376 "Об утверждении регламентов государственных услуг" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5468, опубликовано 3 апреля 2015 года в газете "Қостанай таңы");
45. Постановление акимата Костанайской области от 3 марта 2015 года № 75 "О внесении изменения в постановление акимата от 18 августа 2014 года № 406 "Об утверждении регламента государственной услуги "Принятие местными исполнительными органами области решения по закреплению охотничьих угодий и рыбохозяйственных водоемов и (или) участков за пользователями животным миром и установлению сервитутов для нужд охотничьего и рыбного хозяйства" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5508, опубликовано 14 апреля 2015 года в газете "Қостанай таңы");
46. Постановление акимата Костанайской области от 27 марта 2015 года № 115 "О внесении изменений в постановление акимата от 25 июня 2014 года № 288 "Об утверждении регламентов государственных услуг, оказываемых в сфере поддержки предпринимательской деятельности" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5575, опубликовано 13 мая 2015 года в газете "Қостанай таңы");
47. Постановление акимата Костанайской области от 2 апреля 2015 года № 120 "О внесении изменений в постановление акимата от 22 июля 2014 года № 355 "Об утверждении регламентов государственных услуг в области технической инспекции" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5549, опубликовано 13 мая 2015 года в газете "Қостанай таңы");
48. Постановление акимата Костанайской области от 2 апреля 2015 года № 126 "О внесении изменения в постановление акимата от 2 декабря 2014 года № 605 "Об утверждении регламентов государственных услуг в области ветеринарии" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5576, опубликовано 15 мая 2015 года в газете "Қостанай таңы");
49. Постановление акимата Костанайской области от 2 апреля 2015 года № 130 "О внесении изменения в постановление акимата от 25 июня 2014 года № 285 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере сельского хозяйства" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5580, опубликовано 13 мая 2015 года в газете "Қостанай таңы").

44. Қостанай облысы әкімдігінің 2015 жылғы 23 ақпандағы № 60 "Әкімдіктің 2014 жылғы 5 тамыздағы № 376 "Мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенттерін бекіту туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5468 болып тіркелген, 2015 жылғы 3 сәуірде "Қостанай таңы" газетінде жарияланған);
45. Қостанай облысы әкімдігінің 2015 жылғы 3 наурыздағы № 75 "Әкімдіктің 2014 жылғы 18 тамыздағы № 406 "Облыстық жергілікті атқарушы органдарының жануарлар дүниесін пайдаланушыларға аңшылық алқаптар мен балық шаруашылығы су айдындарын және (немесе) учаскелерін бекітіп беру мен аңшылық және балық шаруашылықтарының қажеттіліктері үшін сервитуттарды белгілеу жөнінде шешімдер қабылдауы" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5508 болып тіркелген, 2015 жылғы 14 сәуірде "Қостанай таңы" газетінде жарияланған);
46. Қостанай облысы әкімдігінің 2015 жылғы 27 наурыздағы № 115 "Әкімдіктің 2014 жылғы 25 маусымдағы № 288 "Кәсіпкерлік қызметті қолдау саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5575 болып тіркелген, 2015 жылғы 13 мамырда "Қостанай таңы" газетінде жарияланған);
47. Қостанай облысы әкімдігінің 2015 жылғы 2 сәуірдегі № 120 "Әкімдіктің 2014 жылғы 22 шілдедегі № 355 "Техникалық инспекция саласында мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенттерін бекіту туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5549 болып тіркелген, 2015 жылғы 13 мамырда "Қостанай таңы" газетінде жарияланған);
48. Қостанай облысы әкімдігінің 2015 жылғы 2 сәуірдегі № 126 "Әкімдіктің 2014 жылғы 2 желтоқсандағы № 605 "Ветеринария саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенттерін бекіту туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5576 болып тіркелген, 2015 жылғы 15 мамырда "Қостанай таңы" газетінде жарияланған);
49. Қостанай облысы әкімдігінің 2015 жылғы 2 сәуірдегі № 130 "Әкімдіктің 2014 жылғы 25 маусымдағы № 285 "Ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенттерін бекіту туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5580 болып тіркелген, 2015 жылғы 13 мамырда "Қостанай таңы" газетінде жарияланған).