О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата Акмолинской области
Постановление акимата Акмолинской области от 13 июня 2016 года № А-7/280
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат Акмолинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу постановления акимата Акмолинской области согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление акимата Акмолинской области вводится в действие со дня подписания.
Исполняющий обязанности
акима области
К.Отаров
Приложение
к постановлению акимата
Акмолинской области
от 13 июня 2016 года
№ А-7/280
Перечень постановлений акимата Акмолинской области,
признанных утратившими силу
1. Постановление акимата Акмолинской области "Об образовании Общественного совета по средствам массовой информации при акимате Акмолинской области" от 3 августа 2012 года № А-9/384.
2. пункт 5 постановления акимата Акмолинской области "О внесении изменений в некоторые постановления акимата Акмолинской области" от 15 февраля 2013 года № А-2/75.
3. пункт 6 изменений, которые вносятся в некоторые постановления акимата Акмолинской области постановления акимата Акмолинской области "О внесении изменений в некоторые постановления акимата Акмолинской области" от 12 ноября 2013 года № А-10/501.
4. Постановление акимата Акмолинской области "Об утверждении положения о государственном учреждении "Управление земельных отношений Акмолинской области" от 4 сентября 2014 года № А-8/420 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4387, опубликовано 16 октября 2014 года в газетах "Арқа ажары" и "Акмолинская правда").
5. пункт 6 изменений, которые вносятся в некоторые постановления акимата Акмолинской области постановления акимата Акмолинской области "О внесении изменений в некоторые постановления акимата Акмолинской области" от 8 декабря 2014 года № А-11/589.
6. Постановление акимата Акмолинской области "Об утверждении положения о государственном учреждении "Управление государственного архитектурно-строительного контроля Акмолинской области" от 26 января 2015 года № А-1/30 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4631, опубликовано 12 февраля 2015 года в газетах "Арқа ажары" и "Акмолинская правда").
7. Постановление акимата Акмолинской области "О внесении изменений в постановление акимата Акмолинской области от 4 сентября 2014 года № А-8/420 "Об утверждении положения о государственном учреждении "Управление земельных отношений Акмолинской области" 6 мая 2015 года № А-5/202 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4828, опубликовано от 18 июня 2015 года в газетах "Арқа ажары" и "Акмолинская правда").

Ақмола облысы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Ақмола облысы әкімдігінің 2016 жылғы 13 мамырдағы № А-7/280 қаулысы
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес, Ақмола облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Ақмола облысы әкімдігі қаулыларының күші қосымшаға сәйкес жойылды деп танылсын.
2. Ақмола облысы әкімдігінің осы қаулысы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімінің
міндетін атқарушы
Қ.Отаров
Ақмола облысы әкімдігінің
2016жылғы 13 маусымдағы
№ А-7/280 қаулысына
қосымша
Ақмола облысы әкімдігінің күші жойылды деп танылған қаулыларының тізбесі
1. "Ақмола облысы әкімдігінің жанындағы бұқаралық ақпарат құралдары жөніндегі қоғамдық кеңес құру туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2012 жылғы 3 тамыздағы № А-9/384 қаулысы.
2. "Ақмола облысы әкімдігінің кейбір қаулыларына өзгерістер енгізу туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2013 жылғы 15 ақпандағы № А-2/75 қаулысының 5 тармағы.
3. "Ақмола облысы әкімдігінің кейбір қаулыларына өзгерістер енгізу туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2013 жылғы 12 қарашадағы № А-10/501 қаулысының Ақмола облысы әкімдігінің кейбір қаулыларына енгізілетін өзгерістердің 6 тармағына сәйкес.
4. "Ақмола облысының жер қатынастары басқармасы" мемлекеттік мекемесінің ережесін бекіту туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2014 жылғы 4 қыркүйектегі № А-8/420 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4387 болып тіркелген, "Арқа ажары" және "Акмолинская правда" газеттерінде 2014 жылғы 16 қазандағы жарияланған).
5. "Ақмола облысы әкімдігінің кейбір қаулыларына өзгерістер енгізу туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2014 жылғы 8 желтоқсандағы № А-11/589 қаулысының Ақмола облысы әкімдігінің кейбір қаулыларына енгізілетін өзгерістердің 6 тармағы.
6. "Ақмола облысының мемлекеттік сәулет-құрылыс бақылау басқармасы" мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2015 жылғы 26 қаңтардағы № А-1/30 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4631 болып тіркелген, "Арқа ажары" және "Акмолинская правда" газеттерінде 2015 жылғы 12 ақпанда жарияланған).
7. "Ақмола облысының жер қатынастары басқармасы" мемлекеттік мекемесінің ережесін бекіту туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2014 жылғы 4 қыркүйектегі № А-8/420 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2015 жылғы 6 мамырдағы № А-5/202 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4828 болып тіркелген, "Арқа ажары" және "Акмолинская правда" газеттерінде 2015 жылғы 18 маусымда жарияланған).

8. Постановление акимата Акмолинской области "О дополнительных мерах по оказанию помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны" от 6 мая 2015 года № А-5/201 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4818, опубликовано от 11 июня 2015 года газетах "Арқа ажары" и "Акмолинская правда").
9. Постановление акимата Акмолинской области "Об установлении объемов субсидий по районам" 24 июня 2015 года № А-7/295.
10. Постановление акимата Акмолинской области "Об утверждении регламента государственной услуги "Учет иностранных периодических печатных изданий, распространяемых на территории области, города республиканского значения, столицы" от 18 августа 2015 года № А-9/392 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4980, опубликовано от 3 октября 2015 года газетах "Арқа ажары" и "Акмолинская правда").
11. Постановление акимата Акмолинской области "О внесении изменения в постановление акимата Акмолинской области от 26 января 2015 года № А-1/30 "Об утверждении положения о государственном учреждении "Управление государственного архитектурно-строительного контроля Акмолинской области" от 29 июня 2015 года № А-7/309 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4926, опубликовано 3 сентября 2015 года в газетах "Арқа ажары" и "Акмолинская правда").
12. Постановление акимата Акмолинской области "Об утверждении минимальных норм приобретения (использования) под урожай 2016 года семян первой репродукции и гибридов первого поколения" от 4 марта 2016 года № А-3/94 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5283, опубликовано от 12 апреля 2016 года газетах "Арқа ажары" и "Акмолинская правда").
13. Постановление акимата Акмолинской области "О создании коммунального государственного учреждения "Управление делами акима области" при аппарате акима Акмолинской области" от 28 марта 2016 года № А-5/134.
14. Постановление акимата Акмолинской области "О внесении изменения в постановление акимата Акмолинской области от 4 сентября 2014 года № А-8/420 "Об утверждении положения о государственном учреждении "Управление земельных отношений Акмолинской области" от 5 апреля 2016 года № А-5/150 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5346, опубликовано от 25 мая 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет").
15. Постановление акимата Акмолинской области "О внесении изменений в постановление акимата Акмолинской области от 26 января 2015 года № А-1/30 "Об утверждении положения о государственном учреждении "Управление государственного архитектурно-строительного контроля Акмолинской области" от 12 апреля 2016 года № А-5/161 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5347, опубликовано от 25 мая 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет").

8. "Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне көмек көрсету жөніндегі қосымша шаралар туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2015 жылғы 6 мамырдағы № А-5/201 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4818 болып тіркелген, "Арқа ажары" және "Акмолинская правда" газеттерінде 2015 жылғы 2 маусымда жарияланған).
9. "Аудандар бойынша субсидиялардың көлемдерін белгілеу туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2015 жылғы 24 маусымдағы № А-7/295 қаулысы.
10. "Облыстың, республикалық маңызы бар қаланың, астананың аумағында таратылатын шетелдік мерзімді баспасөз басылымдарын есепке алу" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2015 жылғы 18 тамыздағы № А-9/392 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4980 болып тіркелген, "Арқа ажары" және "Акмолинская правда" газеттерінде 2015 жылғы 3 қазанда жарияланған).
11. "Ақмола облысының мемлекеттік сәулет-құрылыс бақылау басқармасы" мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2015 жылғы 26 қаңтардағы № А-1/30 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2015 жылғы 29 маусымдағы № А-7/309 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4926 болып тіркелген, "Арқа ажары" және "Акмолинская правда" газеттерінде 2015 жылғы 3 қыркүйекте жарияланған).
12. "2016 жылғы өніміне бірінші көбейтілген және бірінші ұрпақ будандарының тұқымдарын тұтынудың (пайдаланудың) ең төменгі нормаларын бекіту туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2016 жылғы 4 наурыздағы № А-3/94 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5283 болып тіркелген, "Арқа ажары" және "Акмолинская правда" газеттерінде 2016 жылғы 12 сәуірде жарияланған).
13. "Ақмола облысы әкімі аппаратының жанындағы "Облыс әкімінің іс басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесін құру туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2016 жылғы 28 наурыздағы № А-5/134 қаулысы.
14. "Ақмола облысының жер қатынастары басқармасы" мемлекеттік мекемесінің ережесін бекіту туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2014 жылғы 4 қыркүйектегі № А-8/420 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2016 жылғы 5 сәуірдегі № А-5/150 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5346 болып тіркелген, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2016 жылғы 25 мамырда жарияланған).
15. "Ақмола облысының мемлекеттік сәулет-құрылыс бақылау басқармасы" мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2015 жылғы 26 қаңтардағы № А-1/30 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2016 жылғы 12 сәуірдегі № А-5/161 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5347 болып тіркелген, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2016 жылғы 25мамырда жарияланған).