О признании утратившим силу постановления акимата Атбасарского района
Постановление акимата Атбасарского района Акмолинской области от 12 апреля 2016 года № а-4/106
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", в целях приведения подзаконных нормативных правовых актов в соответствие с действующим законодательством акимат Атбасарского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановления акимата Атбасарского района согласно приложению.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Аким района А.Никишов
Приложение
к постановлению акимата
Атбасарского района
от "12" апреля 2016 года
№ а-4/106
Перечень постановлений акимата Атбасарского района признанных утратившим силу
1. Постановление акимата Атбасарского района от 18 августа 2010 года № а-8/216 "Об установлении квоты рабочих мест для лиц, освободившихся из мест лишения свободы и для несовершеннолетних выпускников интернатных организаций в Атбасарском районе на 2010 год", зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-5-145, опубликовано от 8 октября 2010 года в районной газете "Атбасар", от 8 октября 2010 года в районной газете "Простор";
2. Постановление акимата Атбасарского района от 29 декабря 2010 года № а-13/352 "О внесении изменений в постановление акимата Атбасарского района от 18 августа 2010 года № а-8/216 "Об установлении квоты рабочих мест для лиц, освободившихся из мест лишения свободы и для несовершеннолетних выпускников интернатных организаций в Атбасарском районе на 2010 год", зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-5-157, опубликовано от 4 февраля 2011 года в районной газете "Атбасар", от 4 февраля 2011 года в районной газете "Простор";
3. Постановление акимата Атбасарского района от 27 августа 2012 года № а-9/515 "О внесении изменений в постановление акимата Атбасарского района от 18 августа 2010 года № а-8/216 "Об установлении квоты рабочих мест для лиц, освободившихся из мест лишения свободы и для несовершеннолетних выпускников интернатных организаций в Атбасарском районе", зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3444, опубликовано от 5 октября 2012 года в районной газете "Атбасар", от 5 октября 2012 года в районной газете "Простор";
4. Постановление акимата Атбасарского района от 17 ноября 2015 года № а-11/378 "Об установлении дополнительного перечня лиц, относящихся к целевым группам населения на 2016 год в Атбасарском районе", зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5109, опубликовано от 18 декабря 2015 года в районной газете "Атбасар", от 18 декабря 2015 года в районной газете "Простор";

Атбасар ауданы әкімдігінің қаулыларының күші жойғандығын тану туралы
Ақмола облысы Атбасар ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 12 сәуірдегі № а-4/106 қаулысы
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес, заң күшіндегі нормативтік құқықтық актілерді қолданыстағы заңнамаға сәйкес келтіру мақсатында Атбасар ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қосымшаға сәйкес Атбасар ауданы әкімдігінің қаулыларын күші жойғандығын тану туралы.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі А.Никишов
Атбасар ауданы әкімдігінің
2016 жылғы "12" сәуірдегі
№ а-4/106 қаулысына
қосымша
Атбасар ауданы әкімдігінің күшін жойғандығы танылған қаулылар тізбесі
1. Атбасар ауданы әкімдігінің 2010 жылғы 18 тамыздағы № а-8/216 "2010 жылға Атбасар ауданында бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған тұлғалар және интернаттық ұйымдарды бітіруші кәмелетке толмағандар үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" қаулысы, нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1-5-145 тіркелді, "Атбасар" аудандық газетінде 2010 жылғы 8 қазанда, "Простор" аудандық газетінде 2010 жылғы 8 қазанда жарияланды;
2. Атбасар ауданы әкімдігінің 2010 жылғы 29 желтоқсандағы № а-13/352 "Атбасар ауданы әкімдігінің 2010 жылғы 18 тамыздағы № а-8/216 "2010 жылға Атбасар ауданында бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған тұлғалар және интернаттық ұйымдарды бітіруші кәмелетке толмағандар үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы" қаулысы, нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1-5-157 тіркелді, "Атбасар" аудандық газетінде 2011 жылғы 4 ақпанда, "Простор" аудандық газетінде 2011 жылғы 4 ақпанда жарияланды;
3. Атбасар ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 27 тамыздағы № а-9/515 "Атбасар ауданы әкімдігінің 2010 жылғы 18 тамыздағы № а-8/216 "2010 жылға Атбасар ауданында бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған тұлғалар және интернаттық ұйымдарды бітіруші кәмелетке толмағандар үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы" қаулысы, нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3444 тіркелді, "Атбасар" аудандық газетінде 2012 жылғы 5 қазанда, "Простор" аудандық газетінде 2012 жылғы 5 қазанда жарияланды;
4. Атбасар ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 17 қарашадағы № а-11/378 "2016 жылға Атбасар ауданында халықтын нысаналы топтарға жататын адамдардың бұған қосымша тізбесін белгілеу туралы" қаулысы, нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5109 тіркелді, "Атбасар" аудандық газетінде 2015 жылғы 18 желтоқсанда, "Простор" аудандық газетінде 2015 жылғы 18 желтоқсанда жарияланды;

5. Постановление акимата Атбасарского района от 15 января 2016 года № а-1/9 "О внесении изменения в постановление акимата Атбасарского района от 17 ноября 2015 года № а-11/378 "Об установлении дополнительного перечня лиц, относящихся к целевым группам населения на 2016 год в Атбасарском районе", зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5239, опубликовано от 12 февраля 2016 года в районной газете "Атбасар", от 12 февраля 2016 года в районной газете "Простор";
6. Постановление акимата Атбасарского района от 16 ноября 2015 года № а-11/377 "Об определении спроса и предложения на общественные работы, утверждении перечня организаций, видов, объемов, конкретных условий общественных работ, размеров оплаты труда участников и источников их финансирования по Атбасарскому району на 2016 год", зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5110, опубликовано от 25 декабря 2015 года в районной газете "Атбасар", от 25 декабря 2015 года в районной газете "Простор".

5. Атбасар ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 15 қаңтардағы № а-1/9 "Атбасар ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 17 қарашадағы № а-11/378 "2016 жылға Атбасар ауданында халықтың нысаналы топтарға жататын адамдардың бұған қосымша тізбесін белгілеу туралы" қаулысына өзгерту енгізу туралы" қаулысы, нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5239 тіркелді, "Атбасар" аудандық газетінде 2016 жылғы 12 ақпанда, "Простор" аудандық газетінде 2016 жылғы 12 ақпанда жарияланды;
6. Атбасар ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 16 қарашадағы № а-11/377 "Атбасар ауданы бойынша 2016 жылға қоғамдық жұмыстарға сұраныс мен ұсынысты айқындау, ұйымдардың тізбесін, қоғамдық жұмыстардың түрлерін, көлемі мен нақты жағдайларын, қатысушылардың еңбегіне төленетін ақының мөлшерін және олардың қаржыландыру көздерін бекіту туралы" қаулысы, нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5110 тіркелді, "Атбасар" аудандық газетінде 2015 жылғы 25 желтоқсанда, "Простор" аудандық газетінде 2015 жылғы 25 желтоқсанда жарияланды.