О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата Жаркаинского района
Постановление акимата Жаркаинского района Акмолинской области от 24 февраля 2016 года № А-2/66
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах", акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Жаркаинского района "О внесении изменения в постановление акимата Жаркаинского района от 11 февраля 2014 года № А-2/32 "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы на 2014 год" от 14 июля 2014 года № А-7/266 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4309, опубликовано 15 августа 2014 года в районных газетах "Жарқайың тынысы" и "Целинное знамя").
2. Признать утратившим силу постановление акимата Жаркаинского района "Об установлении дополнительного перечня лиц, относящихся к целевым группам населения на 2015 год" от 08 декабря 2014 года № А-12/443 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4541, опубликовано 01 января 2015 года в районных газетах "Жарқайың тынысы" и "Целинное знамя").
3. Признать утратившим силу постановление акимата Жаркаинского района "Об определении спроса и предложения на общественные работы, утверждении перечня организаций, видов, объемов и конкретных условий общественных работ, размеров оплаты труда участников и источников их финансирования по Жаркаинскому району на 2015 год" от 23 декабря 2014 года № А-12/469 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4581, опубликовано 16 января 2015 года в районных газетах "Жарқайың тынысы" и "Целинное знамя").
4. Признать утратившим силу постановление акимата Жаркаинского района "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы на 2015 год" от 10 февраля 2015 года № А-2/21 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4681, опубликовано 13 марта 2015 года в районных газетах "Жарқайың тынысы" и "Целинное знамя").
5. Признать утратившим силу постановление акимата Жаркаинского района "О внесении дополнения в постановление акимата Жаркаинского района от 10 февраля 2015 года № А-2/21 "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы на 2015 год" от 17 июля 2015 года № А-7/214 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4941, опубликовано 21 августа 2015 года в районных газетах "Жарқайың тынысы" и "Целинное знамя").

Жарқайың ауданы әкімдігінің кейбір қаулыларының күштерін жойылғандығын тану туралы
Ақмола облысы Жарқайың ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 24 ақпандағы № А-2/66 қаулысы
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы, "Нормативтік құқықтық актілер туралы" 1998 жылғы 24 наурыздағы Қазақстан Республикасының Заңдарына сәйкес, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "2014 жылға мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы" Жарқайың ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 11 ақпандағы № А-2/32 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" Жарқайың ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 14 шілдедегі № А-7/266 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2014 жылдың 12 тамызында № 4309 болып тіркелген, 2014 жылдың 15 тамызында "Жарқайың тынысы" және "Целинное знамя" аудандық газеттерінде басылып шыққан) қаулысының күші жойылған болып танылсын.
2. "2015 жылға халықтың нысаналы топтарына жататын тұлғалардың қосымша тізбесін белгілеу туралы" Жарқайың ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 08 желтоқсандағы № А-12/443 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2015 жылдың 01 қаңтарында № 4541 болып тіркелген, 2015 жылдың 01 қаңтарында "Жарқайың тынысы" және "Целинное знамя" аудандық газеттерінде басылып шыққан) қаулысының күші жойылған болып танылсын.
3. "Жарқайың ауданы бойынша 2015 жылға қоғамдық жұмыстарға сұраныс пен ұсынысты айқындау, ұйымдардың тізбесін, қоғамдық жұмыстардың түрлерін, көлемі мен нақты жағдайларын, қатысушылардың еңбегіне төленетін ақының мөлшерін және олардың қаржыландыру көздерін бекіту туралы" Жарқайың ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 23 желтоқсандағы № А-12/469 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2015 жылдың 16 қаңтарында № 4581 болып тіркелген, 2015 жылдың 16 қаңтарында "Жарқайың тынысы" және "Целинное знамя" аудандық газеттерінде басылып шыққан) қаулысының күші жойылған болып танылсын.
4. "2015 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы" Жарқайың ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 10 ақпандағы № А-2/21 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4681 болып тіркелген, 2015 жылдың 13 наурызында "Жарқайың тынысы" және "Целинное знамя" аудандық газеттерінде басылып шыққан) қаулысының күші жойылған болып танылсын.
5. "2015 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы" Жарқайың ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 10 ақпандағы № А-2/21 қаулысына толықтыру енгізу туралы" Жарқайың ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 17 шілдедегі № А-7/214 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4941 болып тіркелген, 2015 жылдың 21 тамызында "Жарқайың тынысы" және "Целинное знамя" аудандық газеттерінде басылып шыққан) қаулысының күші жойылған болып танылсын.

6. Настоящее постановление вступает в силу и вводится в действие со дня подписания.
Аким Жаркаинского района А.Уисимбаев

6. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді және қолданысқа енгізіледі.
Жарқайың ауданының әкімі А.Үйсімбаев