Об утрате силы некоторых постановлений акимата Каргалинского района
Постановление акимата Каргалинского района Актюбинской области от 16 мая 2016 года № 190
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 06 апреля 2016 года "О правовых актах", со статьями 31, 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат Каргалинского района ПОСТАНОВИЛ:
1. Утратить силу некоторых постановлений акимата Каргалинского района согласно приложению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима района Байсеупова К.
Исполняющий обязанности акима
Каргалинского района Қ.Ізтілеу
Приложение
к постановлению акимата
№ 190 от 16 мая 2016 года
Перечень утративших силу некоторых постановлений акимата Каргалинского района
1.Постановление акимата Каргалинского района от 31 августа 2011 года № 246 "Об установлении квоты рабочих мест для лиц, освобожденных из мест лишения свободы и несовершеннолетних выпускников интернатных организаций" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3-6-126 от 20 сентября 2011 года, официально опубликованное 29 сентября 2011 года в газете "Қарғалы" за № 55);
2.Постановление акимата Каргалинского района от 12 сентября 2013 года № 183 "Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов в Каргалинском районе" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3648 от 25 сентября 2013 года, официально опубликованное 10 октября 2013 года в газете "Қарғалы" за № 41 (4748));
3.Постановление акимата Каргалинского района от 08 января 2014 года № 25 "Об организации и финансировании общественных работ в Каргалинском районе" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3769 от 29 января 2014 года, официально опубликованное 13 февраля 2014 года в газете "Қарғалы" за № 7 и ИПС "Адилет" 14 февраля 2014 года);
4.Постановление акимата Каргалинского района от 05 марта 2015 года № 63 "Об определении перечня должностей специалистов в области здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4291 от 08 апреля 2015 года, официально опубликованное 23 апреля 2015 года в газете "Қарғалы" за № 20 (4832) и ИПС "Адилет" 13 апреля 2015 года);

Қарғалы ауданы әкімдігінің кейбір қаулылардың күшін жою туралы
Ақтөбе облысы Қарғалы ауданының әкімдігінің 2016 жылғы 16 мамырдағы № 190 қаулысы
Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 06 сәуірдегі "Құқықтық актiлер туралы" Заңының 27 бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31, 37 баптарына сәйкес, Қарғалы ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1.Қарғалы ауданы әкімдігінің қосымшаға сәйкес кейбір қаулылардың күші жойылды деп танылсын.
2.Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімі аппаратының басшысы Қ.Байсеуповке жүктелсін.
Қарғалы ауданы әкімінің
міндетін атқарушы Қ.Ізтілеу
Аудан әкімдігінің
2016 жылғы 16 мамырдағы
№ 190 қаулысына қосымша
Қарғалы ауданы әкімдігінің кейбір қаулылардың күші жойылатын тізімі
1.Қарғалы ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 31 тамыздағы № 246 "Бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған тұлғалар мен интернаттық ұйымдарды бітіруші кәмелетке толмағандар үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2011 жылғы 20 қыркүйекте № 3-6-126 болып тіркелген, "Қарғалы" газетінің 2011 жылғы 29 қыркүйектегі № 55 санында ресми жарияланған);
2.Қарғалы ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 12 қыркүйектегі № 183 "Қарғалы ауданында мүгедектер үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2013 жылғы 25 қыркүйекте № 3648 болып тіркелген, "Қарғалы" газетінің 2013 жылғы 10 қазандағы № 41 (4748) санында ресми жарияланған) қаулысы;
3.Қарғалы ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 08 қаңтардағы № 25 "Қарғалы ауданында қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру және қаржыландыру туралы" (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2014 жылғы 29 қаңтарында № 3769 болып тіркелген, "Қарғалы" газетінің 2014 жылғы 13 ақпандағы № 7 санында және 2014 жылдың 14 ақпанында "Әділет" АҚЖ-де ресми жарияланған) қаулысы;
4.Қарғалы ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 05 наурыздағы № 63 "Азаматтық қызметші болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария саласындағы мамандар лауазымдарының тізбесін айқындау туралы" (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2015 жылғы 08 сәуірінде № 4291 болып тіркелген, "Қарғалы" газетінің 2015 жылғы 23 сәуірдегі № 20 (4832) санында және 2015 жылдың 13 сәуіріндегі "Әділет" АҚЖ-де ресми жарияланған);

5.Постановление акимата Каргалинского района от 12 февраля 2016 года № 50 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Каргалинский районный отдел строительства, архитектуры, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4781 от 14 марта 2016 года, официально опубликованное 31 марта 2016 года в газете "Қарғалы" за № 20 (4890) и ИПС "Адилет" 04 апреля 2016 года).

5.Қарғалы ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 12 ақпандағы № 50 "Қарғалы аудандық құрылыс, сәулет, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2016 жылғы 14 наурыздағы № 4781 болып тіркелген, "Қарғалы" газетінің 2016 жылғы 31 наурызда № 20 (4890) және 2016 жылдың 04 сәуірінде "Әділет" АҚЖ-де ресми жарияланған).