О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата города Аксу
Постановление акимата города Аксу Павлодарской области от 21 апреля 2016 года № 336/4
В соответствии с подпунктом 2) пункта 2 статьи 46 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат города Аксу ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу постановления акимата города Аксу согласно приложению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима города.
Аким города К. Нукенов
Приложение
к постановлению акимата
города Аксу
от 21 апреля 2016 года № 336/4
Перечень
постановлений акимата города Аксу
признанных утратившими силу
1. Постановление акимата города Аксу от 6 февраля 2013 года № 128/1 "Об установлении дополнительного перечня лиц, относящихся к целевым группам населения города Аксу" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3467, опубликованное 16 марта 2013 года в газетах "Ақсу жолы" № 21 и "Новый путь" № 21);
2. постановление акимата города Аксу от 13 ноября 2013 года № 820/5 "О внесении изменения и дополнения в постановление акимата города Аксу от 6 февраля 2013 года № 128/1 "Об установлении дополнительного перечня лиц, относящихся к целевым группам населения города Аксу" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3620, опубликованное 14 декабря 2013 года в газетах "Ақсу жолы" № 97 и "Новый путь" № 97);
3. постановление акимата города Аксу от 5 мая 2014 года № 334/3 "Об организации общественных работ в городе Аксу" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3836, опубликованное 7 июня 2014 года в газетах "Ақсу жолы" № 43 и "Новый путь" № 43);
4. постановление акимата города Аксу от 3 июня 2015 года № 432/6 "О внесений изменений и дополнений в постановление акимата города Аксу от 5 мая 2014 года № 334/3 "Об организации общественных работ в городе Аксу" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4537, опубликованное 3 июля 2015 года в газетах "Ақсу жолы" № 25 и "Новый путь" № 25).

Ақсу қаласы әкімдігінің кейбір қаулыларының күшi жойылды деп тану туралы
Павлодар облысы Ақсу қалалық әкімдігінің 2016 жылғы 21 сәуірдегі № 336/4 қаулысы
Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актiлер туралы" Заңының 46-бабы 2-тармағының 2) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабы 2-тармағына сәйкес, Ақсу қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қосымшаға сәйкес Ақсу қаласы әкімдігі қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің қадағалайтын орынбасарына жүктелсін.
Қала әкімі Қ. Нүкенов
Ақсу қаласы әкімдігінің
2016 жылғы 21 сәуір № 336/4
қаулысына
қосымша
Ақсу қаласы әкімдігінің
күші жойылған қаулыларының тізбесі
1. Ақсу қаласы әкімдігінің 2013 жылғы 6 ақпандағы "Ақсу қаласы халқының нысаналы топтарына жататын тұлғалардың қосымша тізбесін белгілеу туралы" № 128/1 қаулысының (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3467 болып тіркелген, 2013 жылғы 16 наурыздағы № 21 "Ақсу жолы" және № 21 "Новый путь" газеттерінде жарияланған);
2. Ақсу қаласы әкімдігінің 2013 жылғы 13 қарашадағы "Ақсу қаласы әкімдігінің 2013 жылғы 6 ақпандағы "Ақсу қаласы халқының нысаналы топтарына жататын тұлғалардың қосымша тізбесін белгілеу туралы" № 128/1 қаулысына өзгеріс және толықтыру еңгізу туралы" № 820/5 қаулысының (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3620 болып тіркелген, 2013 жылғы 14 желтоқсандағы № 97 "Ақсу жолы" және № 97 "Новый путь" газеттерінде жарияланған);
3. Ақсу қаласы әкімдігінің 2014 жылғы 5 мамырдағы "Ақсу қаласында қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы" № 334/3 қаулысының (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3836 болып тіркелген, 2014 жылғы 7 маусымдағы № 43 "Ақсу жолы" және № 43 "Новый путь" газеттерінде жарияланған);
4. Ақсу қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 3 маусымдағы "Ақсу қаласы әкімдігінің 2014 жылғы 5 мамырдағы "Ақсу қаласында қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы" № 334/3 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар еңгізу туралы" № 432/6 қаулысының (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4537 болып тіркелген, 2015 жылғы 3 шілдедегі № 25 "Ақсу жолы" және № 25 "Новый путь" газеттерінде жарияланған).