О признании утратившим силу некоторых решений Экибастузского городского маслихата
Решение маслихата города Экибастуза Павлодарской области от 19 августа 2016 года № 58/9
На основании Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Экибастузский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу некоторые решения Экибастузского городского маслихата согласно приложения.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Экибастузского городского маслихата по обеспечению прав и законных интересов граждан.
Председатель сессии С. Садвакасов
Секретарь городского маслихата Б. Куспеков
Приложение
к решению Экибастузского
городского маслихата
от 19 августа 2016 года № 58/9
Перечень решений Экибастузского городского маслихата,
признанных утратившими силу
1. Решение Экибастузского городского маслихата от 15 апреля 2014 года № 207/26 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан города Экибастуза" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3787 от 4 мая 2014 года, опубликованное 7 мая 2014 года в газете "Отарқа", 7 мая 2014 года в газете "Голос Экибастуза").
2. Решение Экибастузского городского маслихата от 28 октября 2014 года № 285/33 "О внесении изменений и дополнений в решение Экибастузского городского маслихата от 15 апреля 2014 года № 207/26 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан города Экибастуза" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4157 от 17 ноября 2014 года, опубликованное 27 ноября 2014 года в газете "Отарқа", 27 ноября 2014 года в газете "Голос Экибастуза").
3. Решение Экибастузского городского маслихата от 22 июня 2015 года № 329/39 "О внесении изменений и дополнений в решение Экибастузского городского маслихата от 15 апреля 2014 года №207/26 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан города Экибастуза" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4573 от 3 июля 2015 года, опубликованное 16 июля 2015 года в газете "Отарқа", 16 июля 2015 года в газете "Голос Экибастуза").

Екібастұз қаласы мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Павлодар облысы Екібастұз қалалық мәслихатының 2016 жылғы 19 тамыздағы № 58/9 шешімі
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының, Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының негізінде Екібастұз қалалық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Қосымшасына сәйкес Екібастұз қаласы мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Екібастұз қаласы мәслихатының азаматтардың құқықтары мен заңды мүдделерін қамтамасыз ету мәселелері бойынша тұрақты комиссиясына жүктелсін.
Сессия төрағасы С. Садвакасов
Қалалық мәслихат хатшысы Б. Құспеков
Екібастұз қаласы мәслихатының
2016 жылғы 19 тамыздағы
№ 58/9 шешіміне
қосымша
Екібастұз қалалық мәслихаттың күші жойылған шешімдерінің тізімі
1. Екібастұз қалалық мәслихатының 2014 жылғы 15 сәуірдегі "Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және Екібастұз қаласы мұқтаж азаматтарының жекеленген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидаларын бекіту туралы" № 207/26 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2014 жылғы 4 мамырда № 3787 болып тіркелген, 2014 жылғы 7 мамырда "Отарқа" газетінде, 2014 жылғы 7 мамырда "Голос Экибастуза" газетінде жарияланған).
2. Екібастұз қалалық мәслихатының 2014 жылғы 28 қазандағы "Екібастұз қалалық мәслихатының 2014 жылғы 15 сәуірдегі "Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және Екібастұз қаласы мұқтаж азаматтарының жекеленген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидаларын бекіту туралы" № 207/26 шешіміне өзгерістер және толықтырулар енгізу туралы" № 285/33 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2014 жылғы 17 қарашада № 4157 болып тіркелген, 2014 жылғы 27 қарашада № 47 "Отарқа" газетінде, 2014 жылғы 27 қарашада № 47 "Голос Экибастуза" газетінде жарияланған).
3. Екібастұз қалалық мәслихатының 2015 жылғы 22 маусымдағы "Екібастұз қалалық мәслихатының 2014 жылғы 15 сәуірдегі "Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және Екібастұз қаласы мұқтаж азаматтарының жекеленген санаттарының тізбесін айқындаудың Қағидаларын бекіту туралы" № 207/26 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" № 329/39 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2015 жылғы 3 шілдеде № 4573 болып тіркелген, 2015 жылғы 16 шілдеде № 28 "Отарқа" газетінде, 2015 жылғы 16 шілдеде № 28 "Голос Экибастуза" газетінде жарияланған).