О признании утратившими силу некоторых решений Баянаульского районного маслихата
Решение маслихата Баянаульского района Павлодарской области от 20 июля 2016 года № 27/05
В соответствии с пунктом 5 статьи 7 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Закона Республики Казахстан от 06 апреля 2016 года "О правовых актах" и постановлением Правительства Республики Казахстан от 25 августа 2011 года № 964 "Об утверждении Правил проведения правового мониторинга нормативных правовых актов" Баянаульский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторых решений Баянаульского районного маслихата, согласно приложению к настоящему решению.
2. Опубликовать настоящее решение в районном периодическом издании.
Председатель сессии Б. Жанахметов
Секретарь районного маслихата Т. Қасен
Приложение
к решению Баянаульского
районного маслихата
(внеочередная V сессия
VІ созыва) от 20 июля
2016 года № 27/05
О признании утратившими силу некоторых
решений Баянаульского районного маслихата
1. Решение маслихата Баянаульского района от 30 апреля 2014 года № 165/32 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан Баянаульского района" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 05 мая 2014 года за № 3789, опубликованное 23 мая 2014 года в газете "Баянтау" за № 21);
2. Решение маслихата Баянаульского района от 23 октября 2014 года № 214/39 "О внесении изменений в решение Баянаульского районного маслихата (внеочередная ХХХІІ сессия V созыва) от 30 апреля 2014 года № 165/32 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан Баянаульского района" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 10 ноября 2014 года за № 4147, опубликованное 28 ноября 2014 года в газете "Баянтау" за № 48);
3. Решение маслихата Баянаульского района от 23 апреля 2015 года № 263/45 "О внесении изменений и дополнений в решение Баянаульского районного маслихата (внеочередная ХХХІІ сессия V созыва) от 30 апреля 2014 года № 165/32 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан Баянаульского района" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 27 мая 2015 года за № 4495, опубликованное 19 июня 2015 года в газете "Баянтау" за № 25);

Баянауыл аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Павлодар облысы Баянауыл аудандық мәслихатының 2016 жылғы 20 шілдедегі № 27/05 шешімі
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 7-бабы 5-тармағына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 06 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңына және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 25 тамыздағы "Нормативтік құқықтық актілердің құқықтық мониторингін жүргізу қағидасын бекіту туралы" № 964 қаулысына сәйкес Баянауыл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Баянауыл аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім аудандық баспасөз бетінде жариялансын.
Сессия төрағасы Б. Жанахметов
Аудандық мәслихатының хатшысы Т. Қасен
Аудандық мәслихатының
(VІ сайланған кезектен тыс
V сессия) 2016 жылғы
20 шілдедегі № 27/05 шешіміне
қосымша
Баянауыл аудандық мәслихатының кейбір
шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
1. Баянауыл аудандық мәслихатының 2014 жылғы 30 сәуірдегі "Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және Баянауыл ауданының мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидаларын бекіту туралы" № 165/32 шешімі, (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2014 жылғы 05 мамырда № 3789 болып тіркелген, 2014 жылғы 23 мамырдағы № 21 "Баянтау" аудандық газетінде жарияланған);
2. Баянауыл аудандық мәслихатының 2014 жылғы 23 қазандағы "Баянауыл аудандық мәслихатының (V сайланған кезектен тыс ХХХІІ сессиясы) 2014 жылғы 30 сәуірдегі № 165/32 "Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және Баянауыл ауданының мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидаларын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 214/39 шешімі, (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2014 жылғы 10 қарашада № 4147 болып тіркелген, 2014 жылғы 28 қарашадағы № 48 "Баянтау" аудандық газетінде жарияланған);
3. Баянауыл аудандық мәслихатының 2015 жылғы 23 сәуірдегі "Баянауыл аудандық мәслихатының (V сайланған кезектен тыс ХХХІІ сессиясы) 2014 жылғы 30 сәуірдегі № 165/32 "Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және Баянауыл ауданының мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидаларын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" № 263/45 шешімі, (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2015 жылғы 27 мамырда № 4495 болып тіркелген, 2015 жылғы 19 маусымдағы № 25 "Баянтау" аудандық газетінде жарияланған);

4. Решение маслихата Баянаульского района от 03 июля 2015 года № 280/46 "О внесении дополнений в решение Баянаульского районного маслихата (внеочередная ХХХІІ сессия V созыва) от 30 апреля 2014 года № 165/32 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан Баянаульского района" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 08 июля 2015 года за № 4579, опубликованное 31 июля 2015 года в газете "Баянтау" за № 31).

4. Баянауыл аудандық мәслихатының 2015 жылғы 03 шілдедегі "Баянауыл аудандық мәслихатының (V сайланған кезектен тыс ХХХІІ сессиясы) 2014 жылғы 30 сәуірдегі № 165/32 "Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және Баянауыл ауданының мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидаларын бекіту туралы" шешіміне толықтырулар енгізу туралы" № 280/46 шешімі, (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2015 жылғы 08 шілдеде № 4579 болып тіркелген, 2015 жылғы 31 шілдедегі № 31 "Баянтау" аудандық газетінде жарияланған).