Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов по Толебийскому району
Решение Толебийского районного маслихата Туркестанской области от 18 августа 2023 года № 4/29-VIII
В соответствии с подпунктами 2) пункта 3 статьи 365 Экологического кодекса Республики Казахстан, приказом Министра экологии, геологии и природных ресурсов Республики Казахстан от 1 сентября 2021 года № 347 "Об утверждении Типовых правил расчета норм образования и накопления коммунальных отходов" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 24212) маслихат Толебийского района РЕШИЛ:
1. Утвердить нормы образования и накопления коммунальных отходов по Толебийскому району согласно приложению к настоящему решению.

Төлеби ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормаларын бекіту туралы
Түркістан облысы Төлеби аудандық мәслихатының 2023 жылғы 18 тамыздағы № 4/29-VIII шешiмi
Қазақстан Республикасының Экология кодексінің 365 бабының 3 тармағының 2) тармақшасына, "Коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормаларын есептеудің үлгілік қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Экология, геология және табиғи ресурстар министрінің 2021 жылғы 1 қыркүйектегі № 347 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 24212 болып тіркелген) сәйкес, Төлеби ауданының мәслихаты ШЕШТІ:
1. Төлеби ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормалары осы шешімнің қосымшасына сәйкес бекітілсін.

2. Признать утратившими силу следующие решения Толебийского районного маслихата:
1) решение Толебийского районного маслихата от 8 ноября 2017 года № 19/103-VI "Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов, тарифов на сбор, вывоз, утилизацию, переработку и захоронение твердых бытовых отходов по Толебийскому району" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4275);

2. Төлеби аудандық мәслихатының келесі шешімдерінің күші жойылды деп танылсын:
1) Төлеби аудандық мәслихатының 2017 жылғы 8 қарашадағы № 19/103- VI "Төлеби ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзiлу және жинақталу нормаларын, тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, әкетуге, кәдеге жаратуға, қайта өңдеуге және көмуге арналған тарифтерді бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4275 болып тіркелген) шешімі;

2) решение Толебийского районного маслихата от 23 июня 2020 года № 53/298-VI "О внесении изменений в решение Толебийского районного маслихата от 8 ноября 2017 года № 19/103-VI "Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов, тарифов на сбор, вывоз, утилизацию, переработку и захоронение твердых бытовых отходов по Толебийскому району" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5726).

2) Төлеби аудандық мәслихатының 2020 жылғы 23 маусымдағы № 53/298-VI "Төлеби аудандық мәслихатының 2017 жылғы 8 қарашадағы № 19/103-VI "Төлеби ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу мен жинақталу нормаларын, тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, әкетуге, кәдеге жаратуға, қайта өңдеуге және көмуге арналған тарифтерді бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5726 болып тіркелген) шешімі.

3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель районного маслихата Н.Койбагаров
Приложение к решению Толебийского
районного маслихата
от "18" августа 2023 года
№ 4/29-VIII
Нормы образования и накопления коммунальных отходов по Толебийскому району
Объект накопления коммунальных отходов
Расчетная единица
Годовая норма накопления, м3
1
Домовладения благоустроенные и неблагоустроенные
1 житель

3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат төрағасы Н.Қойбағаров
Төлеби аудандық мәслихатының
шешіміне қосымша
"18" тамыз 2023 жылғы
№ 4/29-VIII
Төлеби ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормалары
Коммуналдық қалдықтар жинақталатын объектілер
Есептік бірлік
Жылдық жинақталу нормасы, м3
1
Жайлы және жайлы емес үйлер
1 тұрғын