О внесении изменений в некоторые решения Коллегии Евразийской экономической комиссии
Решение Коллегии Евразийской экономической комиссии от 24 ноября 2020 года № 155.
В соответствии с пунктом 5 статьи 105, пунктом 5 статьи 147, пунктами 1, 3, 4 и 6 статьи 112, пунктом 3 статьи 260 и пунктом 2 статьи 263 Таможенного кодекса Евразийского экономического союза, Коллегия Евразийской экономической комиссии решила:
1. Внести в решения Коллегии Евразийской экономической комиссии изменения согласно приложению.
2. Настоящее Решение вступает в силу по истечении 30 календарных дней с даты его официального опубликования.
Председатель Коллегии
Евразийской экономической комиссии
М. Мясникович
ПРИЛОЖЕНИЕ
к Решению Коллегии
Евразийской экономической
комиссии
от 24 ноября 2020 г. № 155
ИЗМЕНЕНИЯ,
вносимые в решения Коллегии Евразийской экономической комиссии
1. В абзаце втором пункта 2 Решения Коллегии Евразийской экономической комиссии от 22 января 2019 г. № 8 "О внесении изменений в Решение Коллегии Евразийской экономической комиссии от 10 декабря 2013 г. № 289" слова "с 1 января 2021 г." заменить словами "с 1 апреля 2021 г.".
2. В абзаце втором пункта 4 Решения Коллегии Евразийской экономической Комиссии от 23 июля 2019 г. № 124 "О таможенном декларировании товаров для личного пользования" слова "с 1 февраля 2021 г." заменить словами "с 1 апреля 2021 г.".
3. В пункте 2 Решения Коллегии Евразийской экономической комиссии от 19 ноября 2019 г. № 199 "О сертификате обеспечения исполнения обязанности по уплате таможенных пошлин, налогов" слова "с 1 декабря 2021 г." заменить словами "с 1 апреля 2022 г.".
4. Утратил силу решением Коллегии Евразийской экономической комиссии от 19.03.2024 № 21 (вступает в силу с 01.04.2025).
5. В пункте 2 Решения Коллегии Евразийской экономической комиссии от 16 апреля 2020 г. № 47 "О внесении изменений в Решение Коллегии Евразийской экономической комиссии от 22 января 2019 г. № 9" слова "с 1 февраля 2021 года" заменить словами "с 1 апреля 2021 г".
6. В пункте 2 Решения Коллегии Евразийской экономической комиссии от 16 апреля 2020 г. № 48 "О внесении изменений в Решение Коллегии Евразийской экономической комиссии от 28 августа 2018 г. № 142" слова "с 1 февраля 2021 г." заменить словами "с 1 апреля 2021 г.".

Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының кейбір шешімдеріне өзгерістер енгізу туралы
Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2020 жылғы 24 қарашадағы № 155 шешімі
Еуразиялық экономикалық одақтың Кеден кодексінің 105-бабының 5-тармағына, 147-бабының 5-тармағына, 112-бабының 1, 2, 3 және 6-тармақтарына, 260-бабының 3-тармағына және 263-бабының 2-тармағына сәйкес Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасы шешті:
1. Қосымшаға сәйкес Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының шешімдеріне өзгерістер енгізілсін.
2. Осы Шешім ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік 30 күн өткен соң күшіне енеді.
Еуразиялық экономикалық комиссия
Алқасының Төрағасы
М. Мясникович
Еуразиялық экономикалық
комиссия Алқасының
2020 жылғы 24 қарашадағы
№ 155 шешіміне
ҚОСЫМША
Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының шешімдеріне енгізілетін ӨЗГЕРІСТЕР
1. Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының "Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2013 жылғы 10 желтоқсандағы № 289 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2019 жылғы 22 қаңтардағы № 8 шешімінің 2-тармағының екінші абзацында "2021 жылғы 1 қаңтардан" деген сөздер "2021 жылғы 1 сәуірден" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының "Жеке пайдалануға арналған тауарларды кедендік декларациялау туралы" 2019 жылғы 23 шілдедегі № 124 шешімінің 4-тармағының екінші абзацында "2021 жылғы 1 ақпаннан" деген сөздер "2021 жылғы 1 сәуірден" деген сөздермен ауыстырылсын.
3. Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының "Кедендік баждарды, салықтарды төлеу бойынша міндеттердің орындалуын қамтамасыз ету сертификаты туралы" 2019 жылғы 19 қарашадағы № 199 шешімінің 2-тармағында "2021 жылғы 1 желтоқсаннан" деген сөздер "2022 жылғы 1 сәуірден" деген сөздермен ауыстырылсын.
4. Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының "Кедендік баждарды, салықтарды төлеу бойынша міндеттердің орындалуын қамтамасыз ету сертификатының құрылымы мен форматы туралы" 2020 жылғы 14 қаңтардағы № 3 шешімінің 2-тармағында "2021 жылғы 1 желтоқсаннан" деген сөздер "2022 жылғы 1 сәуірден" деген сөздермен ауыстырылсын.
5. Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының "Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2019 жылғы 22 қаңтардағы № 9 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2020 жылғы 16 сәуірдегі № 47 шешімінің 2-тармағында "2021 жылғы 1 ақпаннан" деген сөздер "2021 жылғы 1 сәуірден" деген сөздермен ауыстырылсын.
6. Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының "Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2018 жылғы 28 тамыздағы № 142 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2020 жылғы 16 сәуірдегі № 48 шешімінің 2-тармағында "2021 жылғы 1 ақпаннан" деген сөздер "2021 жылғы 1 сәуірден" деген сөздермен ауыстырылсын.

7. В пункте 2 Решения Коллегии Евразийской экономической комиссии от 16 апреля 2020 г. № 49 "О внесении изменений в Решение Коллегии Евразийской экономической комиссии от 16 октября 2018 г. № 158" слова "с 1 февраля 2021 г." заменить словами "с 1 апреля 2021 г.".
8. В пункте 2 Решения Коллегии Евразийской экономической Комиссии от 12 мая 2020 г. № 63 "О структуре и формате пассажирской таможенной декларации" слова "с 1 февраля 2021 г." заменить словами "с 1 апреля 2021 г.".

7. Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының "Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2018 жылғы 16 қазандағы № 158 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2020 жылғы 16 сәуірдегі № 49 шешімінің 2-тармағында "2021 жылғы 1 ақпаннан" деген сөздер "2021 жылғы 1 сәуірден" деген сөздермен ауыстырылсын.
8. Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының "Жолаушылар кедендік декларациясының құрылымы мен форматы туралы" 2020 жылғы 12 мамырдағы № 63 шешімінің 2-тармағында "2021 жылғы 1 ақпаннан" деген сөздер "2021 жылғы 1 сәуірден" деген сөздермен ауыстырылсын.