О внесении изменений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан и признании утратившим силу постановления Правительства Республики Казахстан от 26 июля 2000 года N 1111
Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2000 года N 1951
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Утвердить прилагаемый Перечень изменений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан.
2. Признать утратившим силу постановление Правительства Республики Казахстан от 26 июля 2000 года N 1111 P001111_ "О выделении средств из резерва Правительства Республики Казахстан".
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Первый заместитель
Премьер-Министра
Республики Казахстан
Утверждены
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 29 декабря 2000 года N 1951
Изменения, вносимые в некоторые решения
Правительства Республики Казахстан
1. В постановлении Правительства Республики Казахстан от 28 февраля 2000 года N 310 P000310_ "О выделении средств из резерва Правительства Республики Казахстан":
в пункте 1 слова "54 (пятьдесят четыре) миллиона тенге" заменить словами "35 049 (тридцать пять миллионов сорок девять) тысяч тенге".
2. В постановлении Правительства Республики Казахстан от 21 апреля 2000 года N 614 P000614_ "О выделении средств из резерва Правительства Республики Казахстан":
в пункте 1 слова "50 (пятьдесят)" заменить словами "25 (двадцать пять)".
3. В постановлении Правительства Республики Казахстан от 22 апреля 2000 года N 630 P000630_ "О выделении средств из резерва Правительства Республики Казахстан для участия в военном параде в городе Москве в честь 55-летия Победы в Великой Отечественной войне 1941-1945 годов представителей организации ветеранов Великой Отечественной войны от Республики Казахстан":
в пункте 1 слова "1 088 505 (один миллион восемьдесят восемь тысяч пятьсот пять) тенге" заменить словами "384 300 (триста восемьдесят четыре тысячи триста) тенге".
4. В постановлении Правительства Республики Казахстан от 27 мая 2000 года N 804 P000804_ "О передислокации Комитета культуры Министерства культуры, информации и общественного согласия Республики Казахстан в город Астану":
пункт 2 исключить.
5. В постановлении Правительства Республики Казахстан от 4 июля 2000 года N 1016 P001016_ "О выделении средств из резерва Правительства Республики Казахстан":
в пункте 1 слова "20 (двадцать)" заменить словами "10 (десять)".
6. В постановлении Правительства Республики Казахстан от 2 августа
2000 года N 1171
P001171_
"О выделении средств из резерва Правительства
Республики Казахстан":
в пункте 1:

Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер енгізу және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 26 шілдедегі N 1111 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2000 жылғы 29 желтоқсан N 1951
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қоса беріліп отырған Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір
шешімдеріне енгізілетін өзгерістер бекітілсін.
2. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің резервінен қаражат беру туралы"
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 26 шілдедегі N 1111
P001111_
қаулысының күші жойылды деп танылсын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
бірінші орынбасары
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2000 жылғы 29 желтоқсандағы
N 1951 қаулысымен
бекітілген
Қазақстан Республикасы Үкіметінің
кейбір шешімдеріне енгізілетін
өзгерістердің тізбесі
1. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің резервінен қаражат бөлу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 28 ақпандағы N 310 P000310_ қаулысында:
1-тармақтағы "54 (елу төрт) миллион теңге" деген сөздер "35 049 (отыз бес миллион қырық тоғыз)" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің резервінен қаражат бөлу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 21 сәуірдегі N 614 P000614_ қаулысында:
1-тармақтағы "50 (елу)" деген сөздер "25 (жиырма бес)" деген сөздермен ауыстырылсын.
3. "Қазақстан Республикасынан Ұлы Отан соғысының ардагерлері ұйымы өкілдерінің 1941-1945 жылдардағы Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 55 жылдығы құрметіне Мәскеу қаласында өтетін әскери парадқа қатысуы үшін Қазақстан Республикасы Үкіметінің резервінен қаражат бөлу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 22 сәуірдегі N 630 P000630_ қаулысында:
1-тармақтағы "1 088 505 (бір миллион сексен сегіз мың бес жүз бес) теңге" деген сөздер "384 300 (үш жүз сексен төрт мың үш жүз) теңге" деген сөздермен ауыстырылсын.
4. "Қазақстан Республикасының Мәдениет, ақпарат және қоғамдық келісім министрлігінің Мәдениет комитетін Астана қаласына көшіру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 27 мамырдағы N 804 P000804_ қаулысында:
2-тармақ алынып тасталсын.
5. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің резервінен қаражат бөлу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 4 шілдедегі N 1016 P001016_ қаулысында:
1-тармақтағы "20 (жиырма)" деген сөздер "10 (он)" деген сөздермен ауыстырылсын.
6. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің резервінен қаражат бөлу туралы"
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 2 тамыздағы N 1171
P001171_
қаулысында:
1-бапта:

в абзаце первом слова "58 (пятьдесят восемь)" заменить словами "30
(тридцать)";
в абзаце третьем слова "3 (три) миллиона тенге" заменить словами "1
(один) миллион тенге";
в абзаце четвертом слова "17 (семнадцать) миллионов тенге" заменить
словами "3 (три) миллиона тенге";
в абзаце пятом:
слова "7 (семь) миллионов тенге" заменить словами "2 (два) миллиона
тенге";
слова "3 (три) миллиона тенге" заменить словами "1 (один) миллион
тенге";
в абзаце седьмом слова "10 (десять)" заменить словами "7 (семь)";
в абзаце девятом слова "2 (два) миллиона тенге" заменить словами "1
(один) миллион тенге";
в абзаце десятом слова "6 (шесть) миллионов тенге" заменить словами
"3 (три) миллиона тенге".
7. В постановлении Правительства Республики Казахстан от 8 августа
2000 года N 1217
P001217_
"О создании Республиканского государственного
предприятия "Канал имени Каныша Сатпаева" (САПП Республики Казахстан, 2000
г., N 34, ст. 416):
пункт 5 исключить.
8. В постановлении Правительства Республики Казахстан от 10 ноября
2000 года N 1696
P001696_
"Об урегулировании спора между Министерством
юстиции Республики Казахстан и Немецким обществом по техническому
сотрудничеству":
пункт 2 исключить.
(Специалисты: Склярова И.В.,
Умбетова А.М.)

бірінші абзацтағы "58 (елу сегіз)" деген сөздер "30 (отыз)" деген
сөздермен ауыстырылсын;
үшінші абзацтағы "3 (үш) миллион теңге" деген сөздер "1 (бір)
миллион теңге" деген сөздермен ауыстырылсын;
төртінші абзацтағы "17 (он жеті) миллион теңге" деген сөздер "3 (үш)
миллион теңге" деген сөздермен ауыстырылсын;
бесінші абзацта:
"7 (жеті) миллион теңге" деген сөздер "2 (екі) миллион теңге" деген
сөздермен ауыстырылсын;
"3 (үш) миллион теңге" деген сөздер "1 (бір) миллион теңге" деген
сөздермен ауыстырылсын;
жетінші абзацтағы "10 (он)" деген сөздер "7 (жеті) деген сөздермен
ауыстырылсын;
тоғызыншы абзацтағы "2 (екі) миллион теңге" деген сөздер "1 (бір)
миллион теңге" деген сөздермен ауыстырылсын;
оныншы абзацтағы "6 (алты) миллион теңге" деген сөздер "3 (үш)
миллион теңге" деген сөздермен ауыстырылсын.
7. "Қаныш Сәтпаев атындағы канал" республикалық мемлекеттік
кәсіпорнын құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы
8 тамыздағы N 1217
P001217_
қаулысында (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы,
2000 ж., N 34, 416-құжат):
5-тармақ алынып тасталсын.
8. "Қазақстан Республикасының Әділет министрлігі мен Техникалық
ынтымақтастық жөніндегі неміс қоғамының арасындағы дауды реттеу туралы"
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 10 қарашадағы N 1696
P001696_
қаулысында:
2-тармақ алынып тасталсын.
Мамандар:
Багарова Ж.А.
Қасымбеков Б.А.