О внесении изменений в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 6 ноября 2001 года N 88 и признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 15 мая 2002 года N 523
В соответствии с распоряжением Президента Республики Казахстан от 19 февраля 2002 года N 303 N020303_ "Об образовании Совета по правовой политике при Президенте Республики Казахстан" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. (Пункт 1 исключен - постановлением Правительства РК от 20 марта 2003 г. N 280 )
2. Признать утратившими силу:
1) постановление Правительства Республики Казахстан от 7 июня 2001 года N 764 P010764_ "Об образовании Межведомственной комиссии по борьбе с преступностью при Правительстве Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2001 г., N 20, ст. 257);
2) постановление Правительства Республики Казахстан от 21 ноября 2001 года N 1502 P011502_ "О внесении изменений и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 7 июня 2001 года N 764" (САПП Республики Казахстан, 2001 г., N 40, ст. 518).
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2001 жылғы 6 қарашадағы N 88 өкіміне өзгерістер енгізу және Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2002 жылғы 15 мамыр N 523
"Қазақстан Республикасы Президентінің жанында Құқықтық саясат жөніндегі кеңес құру туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2002 жылғы 19 ақпандағы N 303 өкіміне сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. <*>
Ескерту. 1-тармақтың күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2003.03.20. N 280 қаулысымен.
2. Мыналардың күші жойылды деп танылсын:
1) "Қазақстан Республикасының Үкіметі жанындағы қылмыспен күрес жөніндегі ведомствоаралық комиссия құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 7 маусымдағы N 764 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2001 ж., N 20, 257-құжат);
2) "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 7 маусымдағы N 764 қаулысына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 21 қарашадағы N 1502 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2001 ж., N 40, 518-құжат).
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі