О внесении изменений и признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 16 июля 2002 года № 789. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 2 марта 2022 года № 102.
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 02.03.2022 № 102 (вводится в действие со дня его подписания и подлежит официальному опубликованию).
Во исполнение подпункта 3) пункта 6 Указа Президента Республики Казахстан от 25 марта 2001 года N 575 U010575_ "О единой системе оплаты труда работников органов Республики Казахстан, содержащихся за счет государственного бюджета", а также в целях приведения ранее принятых решений Правительства Республики Казахстан в соответствие с действующим законодательством Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Утвердить прилагаемые изменения, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан.
2. Признать утратившими силу некоторые решения Правительства Республики Казахстан согласно приложению.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Утверждены
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 16 июля 2002 года N 789
Изменения, которые вносятся в некоторые
решения Правительства Республики Казахстан
1. (Пункт 1 утратил силу - постановлением Правительства РК от 21 апреля 2003 г. N 373 )
2. В постановление Правительства Республики Казахстан от 19 марта 1997 года N 365 P970365_ "Об утверждении Положения о порядке и условиях обязательного государственного страхования судей и их имущества, медицинского обслуживания и санаторно-курортного лечения" (САПП Республики Казахстан, 1997 г., N 13, ст. 90):
в Положении о порядке и условиях обязательного государственного страхования судей и их имущества, медицинского обслуживания и санаторно-курортного лечения, утвержденном указанным постановлением:
в пункте 56 слова ", а также судьи, освобожденные от должности в порядке отставки" исключить;
в пункте 57 слова "с оплатой стоимости проезда к месту отдыха и обратно в пределах Республики Казахстан" исключить;
пункт 58 исключить.
3. Утратил силу постановлением Правительства РК от 24.02.2014 № 129 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 16 июля 2002 года N 789
Перечень
утративших силу некоторых решений
Правительства Республики Казахстан
1. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 10 января 1992 года N 21 P920021_ "Об отмене предельного размера заработка для начисления коэффициентов к заработной плате" (САПП Республики Казахстан, 1992 г., N 1, ст. 17).

Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне өзгерiстер енгiзу және олардың күшi жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 16 шілдедегі N 789 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2022 жылғы 2 наурыздағы № 102 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 02.03.2022 № 102 қаулысымен.
Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Қазақстан Республикасының мемлекеттiк бюджет есебiнен қамтылған органдары қызметкерлерiне еңбекақы төлеудiң бiрыңғай жүйесi туралы" 2001 жылғы 25 наурыздағы N 575 Жарлығының 6-тармағының 3) тармақшасын орындау үшiн, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң бұрын қабылданған шешiмдерiн қолданылып жүрген заңнамаға сәйкес келтiру мақсатында Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. Қоса беріліп отырған Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгiзiлетiн өзгерiстер бекiтiлсiн.
2. Қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiнiң күшi жойылды деп танылсын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
2002 жылғы 16 шілдедегі
N 789 қаулысымен
БЕКIТIЛГЕН
Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң
кейбiр шешiмдерiне енгізілетiн өзгерiстер
1. <*>
Ескерту. 1-тармақтың күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2003.04.21. N 373 қаулысымен .
2. "Судьяларды және олардың мүлкін мiндеттi мемлекеттiк сақтандырудың, оларға медициналық қызмет көрсету мен санаторий-курорттық емдеудiң тәртiбi мен шарттары туралы Ереженi бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнің 1997 жылғы 19 наурыздағы N 365 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1997 ж., N 13, 90-құжат):
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Судьяларды және олардың мүлкiн мiндеттi мемлекеттiк сақтандырудың, оларға медициналық қызмет көрсету мен санаторий-курорттық емдеудiң тәртiбi мен шарттары туралы ережеде:
56-тармақтағы ", сондай-ақ лауазымынан отставка тәртiбiмен босатылған судьялар," деген сөздер алынып тасталсын;
57-тармақтағы "демалыс орнына және керi қарай Қазақстан Республикасының шегiнде жол жүру құнын төлей отырып," деген сөздер алынып тасталсын;
58-тармақ алынып тасталсын.
3. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 24.02.2014 № 129 қаулысымен. (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасы
Yкiметiнiң
2002 жылғы 16 шілдедегi
N 789 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы Үкiметінің
кейбiр шешімдерiнiң күшi жойылды деп тану туралы
1. "Жалақыға коэффициенттер есептеу үшiн жалақының шектi мөлшерiн жою туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1992 жылғы 10 қаңтардағы N 21 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1992 ж., N 1, 17-құжат).

2. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 27 мая 1992 года N 466 P920466_ "О размере пособия на погребение" (САПП Республики Казахстан, 1992 г., N 21, ст. 341).
3. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 8 июля 1992 года N 584 P920584_ "О мерах по государственной поддержке малообеспеченных групп населения" (САПП Республики Казахстан, 1992 г., N 28, ст. 416).
4. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 22 декабря 1992 года N 1062 P921062_ "О распространении действия постановления Кабинета Министров Казахской ССР от 15 ноября 1991 года N 708 на военнослужащих, лиц рядового и начальствующего состава Республики Казахстан".
5. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 27 октября 1993 года N 1067 P931067_ "О материально-техническом обеспечении высшего арбитражного суда Республики Казахстан".
6. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 5 мая 1994 года N 479 P940479_ "Об увеличении должностных окладов работников органов Комитета национальной безопасности Республики Казахстан".
7. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 26 мая 1994 года N 565 P940565_ "О льготах (денежных компенсациях) военнослужащим, лицам рядового и начальствующего состава органов внутренних дел и лицам, уволенным с военной службы и из органов внутренних дел" (САПП Республики Казахстан, 1994 г., N 23, ст. 246).
8. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 10 марта 1995 года N 239 P950239_ "Об утверждении Положения о денежном содержании лиц рядового и начальствующего состава органов внутренних дел Республики Казахстан".
9. Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 25 мая 1995 года N 189 R950189_ .
10. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 4 октября 1995 года N 1298 P951298_ "О применении районных коэффициентов, коэффициентов за работу в высокогорных, пустынных и безводных местностях к должностным окладам и окладам по воинским званиям военнослужащих".
11. Пункт 10 изменений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 9 августа 1996 года N 987 P960987_ "О внесении изменений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1996 г., N 33, ст. 313).
12. Постановление Правительства Республики Казахстан от 12 ноября 1997 года N 1554 "Об установлении должностных окладов военнослужащих, сотрудников органов Государственного следственного комитета, органов внутренних дел, отдельных категорий лиц, не имеющих воинских и специальных званий".

2. "Жерлеуге арналған жәрдемақының мөлшерi туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1992 жылғы 27 мамырдағы N 466 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1992 ж., N 21, 341-құжат).
3. "Халықтың табысы аз топтарына мемлекеттiк қолдау жасау жөнiндегi шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1992 жылғы 8 шiлдедегi N 584 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1992 ж., N 28, 416-құжат).
4. "Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1991 жылғы 15 қарашадағы N 708 қаулысының күшiн Қазақстан Республикасының әскери қызметшiлерiне қолдану туралы туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1992 жылғы 22 желтоқсандағы N 1062 қаулысы .
5. "Қазақстан Республикасының жоғары төрелiк сотын материалдық-техникалық жағынан қамтамасыз ету туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1993 жылғы 27 қазандағы N 1067 қаулысы .
6. "Қазақстан Республикасының Ұлттық қауiпсiздiк комитетi органдары қызметкерлерiнiң лауазымдық жалақысын көбейту туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1994 жылғы 5 мамырдағы N 479 қаулысы .
7. "Әскери қызметшiлерге, iшкi iстер органдарының қатардағы және басшы құрамдағы адамдары мен әскери қызметтен және iшкi iстер органдарынан босатылған адамдарға берiлетiн жеңілдiктер (ақшалай өтемақылар) туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1994 жылғы 26 мамырдағы N 565 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1994 ж., N 23, 246-құжат).
8. "Қазақстан Республикасы iшкi iстер, Әдiлет министрлiгiнiң қылмыстық-атқару жүйесi органдарының қатардағы және басшы құрамындағы адамдарға ақшалай төлем жасау туралы ереженi бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995 жылғы 10 наурыздағы N 239 қаулысы .
9. Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң 1995 жылғы 25 мамырдағы N 189 өкiмi .
10. "Әскери қызметшiлердiң лауазымдық жалақыларына және әскери атақтары бойынша жалақыларына аудандық коэффициенттердi, биiк таулы, шөлейт және сусыз мекендерде жұмыс iстегенi үшiн коэффициенттердi қолдану туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995 жылғы 4 қазандағы N 1298 қаулысы.
11. "Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбір шешiмдерiне өзгертулер енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1996 жылғы 9 тамыздағы N 987 қаулысымен бекiтiлген Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгiзiлетiн өзгерiстердiң 10-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1996 ж., N 33, 313-құжат).
12. "Әскери қызметшiлердiң, Мемлекеттiк тергеу комитетiнiң органдары, iшкі iстер органдары қызметкерлерiнiң, әскери және арнайы атақтары жоқ жекелеген санаттағы адамдардың лауазымдық жалақыларын белгiлеу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы 12 мамырдағы N 1554 қаулысы.

13. Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 декабря 1998 года N 1343 P981343_ "О внесении дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 12 ноября 1997 года N 1554".

13. "Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы 12 қарашадағы N 1554 қаулысына толықтыру енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1998 жылғы 28 желтоқсандағы N 1343 қаулысы.