О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 18 февраля 2002 года N 228
Постановление Правительства Республики Казахстан от 10 апреля 2002 года N 228а
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 1 апреля 1999 года "О бюджетной системе" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 18 февраля 2002 года N 228 P020228_ "Об утверждении паспортов республиканских бюджетных программ Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан на 2002 год" следующие изменения и дополнения:
в пункте 1 цифру "30" заменить цифрой "33";
в приложении 8 к указанному постановлению:
пункт 6 "План мероприятий по реализации бюджетной программы:" изложить в редакции согласно приложению 1;
дополнить приложениями 31-33 согласно приложениям 2-4.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение 1
к постановлению Правительства Республики Казахстан от 10 апреля 2002 года N 228а
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
___________________________________________________________________________
N !Код  !Код  !Наименование!Мероприятия по реализации !Сроки !Ответственные
!про- !под- !программы   !программы (подпрограммы)  !реали-!исполнители
!грам-!про- !(подпрограм-!                          !зации !
!мы   !грам-!мы)         !                          !      !
!     !мы   !            !                          !      !
__!_____!_____!____________!__________________________!______!_____________
1 !  2  !  3  !      4     !              5           !  6   !      7
__!_____!_____!____________!__________________________!______!_____________
1   038        Сохранение   Субсидирование элитного     В те-  Министерство
и развитие   семеноводства и племенного  чение  сельского
элитного     дела в порядке,             года   хозяйства
семеновод-   устанавливаемом                    Республики
ства и       Правительством Республики          Казахстан
племенного   Казахстан, включая:
дела         - субсидирование
производства элитных семян
сельскохозяйственных
культур и выращивания
племенных животных
(частичное удешевление
стоимости элитных семян и
племенной продукции,
реализованных отечественным
сельскохозяйственным
товаропроизводителям);
- возмещение стоимости
животных, приобретенных для
создания коллекционных стад
и спецоборудования для
селекционно-генетических
центров;
- возмещение затрат по
содержанию племенных быков
производителей и хранение
их семени, а также по
содержанию племенной птицы;
- возмещение затрат на
приобретение племенных
быков производителей.
___________________________________________________________________________
Приложение 2
к постановлению Правительства Республики Казахстан от 10 апреля 2002 года N 228а
Приложение 31
к постановлению Правительства Республики Казахстан от 18 февраля 2002 года N 228
Министерство сельского хозяйства Республики Казахстан _____________________________________________________
Администратор бюджетных программ
Паспорт
республиканской бюджетной программы
033 "Защита растений" на 2002 год

Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2002 жылғы 18 ақпандағы N 228 қаулысына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2002 жылғы 10 сәуір N 228а
"Бюджет жүйесi туралы" Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 1
сәуiрдегi
Z990357_
Заңына сәйкес Қазақстан Республикасының Yкiметi қаулы
етеді:
1. "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң
республикалық бюджеттiк бағдарламаларының 2002 жылға арналған паспорттарын
бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2002 жылғы 18 ақпандағы N
228
P020228_
қаулысына мынадай өзгерiстер мен толықтырулар енгiзiлсiн:
1-тармақта "30" деген сан "33" деген санмен ауыстырылсын;
көрсетiлген қаулыға 8-қосымшада:
6 "Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру бойынша iс-шаралар жоспары"
деген тармақ 1-қосымшаға сәйкес редакцияда жазылсын;
2-4-қосымшаларға сәйкес 31-33-қосымшалармен толықтырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2002 жылғы 10 сәуiрдегi
N 228а қаулысына
1-қосымша
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру бойынша iс-шаралар жоспары:
---------------------------------------------------------------------------
N !Бағ. !Кіші !Бағдарлама. ! Бағдарламаны (кіші бағ. ! Іске  !  Жауапты
!дар. !бағ. !ның (кіші   !  дарламаны) іске асыру  ! асыру.!атқарушылар
!лама.!дар. !бағдарлама. !  жөніндегі іс-шаралар   !  дың  !
!ның  !лама.!ның атауы)  !                         !мерзім.!
!коды !ның  !            !                         ! дері  !
!     !коды !            !                         !       !
--!-----!-----!------------!-------------------------!-------!-------------
1 !   2 !   3 !      4     !             5           !    6  !       7
--!-----!-----!------------!-------------------------!-------!-------------
1  038        Элиталық     Элиталық тұқым шаруашылығы  Жыл     Қазақстан
тұқым өсiру  мен мал тұқымын асылдан.    бойында Республика.
және асыл    дыру ісін Қазақстан                 сының
тұқымдандыру Республикасының Yкiметi             Ауыл
iсiн сақтау  бекiтетiн тәртiппен,                шаруашылығы
және дамыту  мыналарды қоса, қаржылан.           министрлігі
дыру:
- элиталық тұқым
шаруашылықтары өндiрiсiн
және асыл тұқымды малдарды
өсiрудi қаржыландыру
(отандық ауыл шаруашылығы
тауарын өндiрушiлер өткiзе.
тін элиталық тұқымды және
асыл тұқым өнiмдерiн
iшiнара арзандату);
- коллекциялық табындар
құру үшiн сатып алынған
малдардың және селекция.
лық-генетикалық орталық.
тарға арналған арнайы
құрал жабдықтардың құнын
өтеу;
- асыл тұқымды бұқаларды
күтiп бағуға және олардың
ұрығын сақтауға, сонымен
қатар асыл тұқымды құстарды
күтiп бағуға кеткен шығын.
дардың орнын толтыру;
- асыл тұқымды бұқаларды
сатып алуға арналған
шығындардың орнын толтыру.
---------------------------------------------------------------------------
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2002 жылғы 10 сәуiрдегi
N 228а қаулысына
2-қосымша
Қазақстан Республикасы
Yкiметiнiң
2002 жылғы 18 ақпандағы
N 228 қаулысына
31-қосымша
Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы министрлiгi
---------------------------------
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмгерi
2002 жылға арналған
"Өсiмдiктердi қорғау" 033
республикалық бюджеттiк бағдарламаның
ПАСПОРТЫ

1. Стоимость: 2 811 836 тысяч тенге (два миллиарда восемьсот одиннадцать миллионов восемьсот тридцать шесть тысяч тенге).
2. Нормативная правовая основа бюджетной программы: статья 4 Закона Республики Казахстан от 12 апреля 1993 года Z931700_ "О кредитовании отраслей агропромышленного комплекса и финансировании государственных мероприятий", постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 13 августа 1993 года N 697 P930697_ "О реализации постановления Верховного Совета Республики Казахстан "О введении в действие Закона Республики Казахстан "О кредитовании отраслей агропромышленного комплекса и финансировании государственных мероприятий", постановление Правительства Республики Казахстан от 22 мая 2000 года N 772 P000772_ "О Республиканской программе по профилактике массового размножения и распространения особо опасных вредителей и болезней сельскохозяйственных культур и борьбе с ними".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства
республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: обеспечение благоприятной фитосанитарной
обстановки в республике.
5. Задачи бюджетной программы: мониторинг выявления очагов массового
развития и распространения особо опасных вредителей и болезней
сельскохозяйственных культур, организация закупа, хранения,
транспортировки пестицидов и проведение химических обработок площадей
заселенных особо опасными вредителями и болезнями растений.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
__________________________________________________________________________
N !Код  !Код  !Наименование!Мероприятия по реализации !Сроки !Ответственные
!про- !под- !программы   !программы (подпрограммы)  !реали-!исполнители
!грам-!про- !(подпрограм-!                          !зации !
!мы   !грам-!мы)         !                          !      !
!     !мы   !            !                          !      !
__!_____!_____!____________!__________________________!______!_____________
1 !  2  !  3  !      4     !              5           !  6   !      7
__!_____!_____!____________!__________________________!______!_____________
033         Защита
Растений
1         030  Мониторинг   Оплата услуг по выполнению  В те-  Министерство
выявления    мероприятий:                чение  сельского
очагов особо - проведение обследований   года   хозяйства
опасных      угодий на наличие                  Республики
вредителей   заселенности (зараженности)        Казахстан
и болезней   особо опасными вредителями
сельскохо-   и болезнями сельскохозяйст-
зяйственных  венных культур с
культур      достоверностью прогноза до
87 процентов на площади
28572 тысяч гектар;
2         031               Оплата услуг по выполнению  1-2    Министерство
мероприятий:                квар-  сельского
Защита       - закупка пестицидов,       талы   хозяйства
растений от  зарегистрированных для             Республики
массовых     применения в республике,           Казахстан
вредителей   обеспечивающих химическую
и болезней   обработку земель на

1. Құны: 2 811 836,0 мың теңге (екi миллиард сегiз жүз он бiр миллион
сегіз жүз отыз алты мың теңге).
2. Бюджеттік бағдарламаның нормативтiк-құқықтық негiзі: "Агроөнеркәсiп кешенi салаларына несие беру және мемлекеттiк iс-шараларды қаржыландыру туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 12 сәуірдегі Заңының Z931700_ 4-бабы; "Агроөнеркәсіп кешені салаларына несие беру туралы" Қазақстан Республикасының Заңын қолданысқа енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Жоғарғы Кеңесiнiң қаулысын iске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетінің 1993 жылғы 13 тамыздағы N 697 P930697_ қаулысы; "Ауыл шаруашылығы дақылдарының аса қауіптi зиянкестерi мен ауруларының жаппай көбеюi мен таралуының алдын алу және оларға қарсы күрес жөнiндегі республикалық бағдарламаны бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2000 жылғы 22 мамырдағы N 772 P000772_ қаулысы.
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландырудың көздерi: республикалық
бюджет қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: республикада қолайлы
фитосанитариялық жағдайды қамтамасыз ету.
5. Бюджеттік бағдарламаның мiндеттерi: ауыл шаруашылығы дақылдарының
аса қауiптi зиянкестерi мен ауруларының жаппай дамуы мен таралу
мониторингінiң ошақтарын анықтау, пестицидтер сатып алуды, сақтауды,
тасымалдауды ұйымдастыру және өсiмдiктердiң аса қауiпті зиянкестерi мен
аурулары жайлаған алаңдарда химиялық өңдеу жүргізу.
6. Бюджеттік бағдарламаны iске асыру бойынша iс-шаралар жоспары:
---------------------------------------------------------------------------
N !Бағ. !Кіші !Бағдарлама. ! Бағдарламаны (кіші бағ. ! Іске  !  Жауапты
!дар. !бағ. !ның (кіші   !  дарламаны) іске асыру  ! асыру.!атқарушылар
!лама.!дар. !бағдарлама. !  жөніндегі іс-шаралар   !  дың  !
!ның  !лама.!ның атауы)  !                         !мерзім.!
!коды !ның  !            !                         ! дері  !
!     !коды !            !                         !       !
--!-----!-----!------------!-------------------------!-------!-------------
1 !   2 !   3 !      4     !             5           !    6  !       7
--!-----!-----!------------!-------------------------!-------!-------------
1  033        Өсiмдiктердi
қорғау
030   Ауыл         Iс-шаралардың орындалуы     жыл     Қазақстан
шаруашылығы  бойынша көрсетiлген         бойында Республика.
дақылдары.   қызметтерге ақы төлеу:              сының
ның аса      - ауыл шаруашылығы                  Ауыл
қауiптi      дақылдарының аса қауiптi            шаруашылығы
зиянкестерi  зиянкестерi мен аурулары            министрлігі
мен аурула.  тарлаған (залалданған)
рын анықтау. 28572 мың. га. алаңда
дың          болжамның 87%-ға дейiнгі
мониторингі  дәлдiгiмен пайдаланылатын
жерде зерттеу жүргiзу.
031   Өсiмдiктердi Iс-шаралардың орындалуы     1-2     Қазақстан
жаппай       бойынша көрсетiлген         тоқсан  Республика.
зиянкестер.  қызметтерге ақы төлеу:              сының

площади 1,5 млн. гектар;
- оформление таможенных     1-2    Министерство
процедур;                   квар-  сельского
талы   хозяйства
Республики
Казахстан
- доставка пестицидов до    в те-  Министерство
места назначения на         чение  сельского
специализированном          года   хозяйства
автотранспорте;                    Республики
Казахстан
- хранение закупаемых       в те-  Министерство
пестицидов в соответст-     чение  сельского
вующих условиях;            года   хозяйства
Республики
Казахстан
- проведение химических     2-3    Министерство
обработок против вредителей квар-  сельского
и болезней, определенных    талы   хозяйства
перечнем, утвержденным             Республики
Правительством Республики          Казахстан
Казахстан, с биологической
эффективностью 80-85
процентов на площади
порядка 3,4 млн. гектар с
учетом остатков пестицидов
2001 года;
- утилизация остатков       3-4    Министерство
запрещенных и пришедших     квар-  сельского
в негодность пестицидов и   талы   хозяйства
тары из-под них в объеме           Республики
268 тысяч литров.                  Казахстан
___________________________________________________________________________
7. Ожидаемые результаты: снижение площадей, заселенных (зараженных)
особо опасными вредителями и болезнями сельскохозяйственных культур и
сохранение урожая.
Приложение 3
к постановлению Правительства Республики Казахстан от 10 апреля 2002 года N 228а
Приложение 32
к постановлению Правительства Республики Казахстан от 18 февраля 2002 года N 228
Министерство сельского хозяйства Республики Казахстан _____________________________________________________
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы
042 "Возмещение ставки вознаграждения
(интереса) по лизингу сельскохозяйственной техники,
осуществляемого за счет средств республиканского
бюджета" на 2002 год
1. Стоимость: 147 000 тысяч тенге (сто сорок семь миллионов тенге).
2. Нормативная правовая основа бюджетной программы: Закон Республики Казахстан от 15 декабря 2001 года Z010273_ "О республиканском бюджете на 2002 год"; постановление Правительства Республики Казахстан от 19 ноября 2001 года N 1491 P011491_ "Об утверждении Правил возмещения ставки вознаграждения (интереса) по лизингу сельскохозяйственной техники, осуществляемому за счет средств республиканского бюджета на 2001 год"; постановление Правительства Республики Казахстан от 29 марта 2001 года N 405 P010405_ "Об утверждении Правил организации лизинга в сельском хозяйстве на 2001 год"; постановление Правительства Республики Казахстан от 2 сентября 2001 года N 1131 P011131_ "О ставке вознаграждения по кредитам, предоставляемым из республиканского бюджета, а также по суммам, отвлеченным из республиканского бюджета в целях выполнения обязательств по государственным гарантиям".

ден және     - 1,5 млн. га алаңда жерді          Ауыл
аурулардан   химиялық өңдеудi қамтамасыз         шаруашылығы
қорғау       ететiн республикада қолдану         министрлігі
үшiн тiркелген пестицид.
тердi сатып алу;
- кедендiк процедураларды
ресiмдеу;
- арнайы автокөлiкпен       1-2     Қазақстан
пестицидтердi белгіленген   тоқсан  Республика.
орынға дейiн жеткiзу;               сының Ауыл
- сатып алынатын пестицид.  жыл     шаруашылығы
тердi тиiсті жағдайларда    бойында министрлігі
сақтау;
- 2001 жылғы пестицидтер.   2-3     Қазақстан
дiң қалдықтарын есепке      тоқсан  Республика.
алып Қазақстан Республика.          сының Ауыл
сының Үкiметi бекiткен              шаруашылығы
тiзiлiмде анықталған                министрлігі
зиянкестер мен ауруларға
қарсы барлығы 3,4 млн.
га алаңда биологиялық
тиiмдiлiк 80-85%
химиялық өңдеу жүргiзу;
- 268 мың литр көлемiндегi  3-4     Қазақстан
тыйым салынған және         тоқсан  Республика.
жарамсыз пестицидтердiң             сының
қалдықтары мен олардың              Ауыл
ыдыстарын кәдеге жарату.            шаруашылығы
министрлігі
---------------------------------------------------------------------------
7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудың күтілетiн нәтижелерi: ауыл
шаруашылығы дақылдарының аса қауiптi зиянкестерi мен аурулары таралған
(залалданған) алаңдарды азайту және егіндi сақтау.
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2002 жылғы 10 сәуiрдегi
N 228а қаулысына
3-қосымша
Қазақстан Республикасы
Yкiметiнiң
2002 жылғы 18 ақпандағы
N 228 қаулысына
32-қосымша
Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы министрлiгi
---------------------------------
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмгерi
2002 жылға арналған
"Республикалық бюджет қаражаты есебiнен жүзеге асырылатын ауыл
шаруашылық техникасының лизингi бойынша сыйақылар (мүдделер)
ставкаларының орнын толтыру" 042 республикалық бюджеттiк
бағдарламаның
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 147 000 мың теңге (бiр жүз қырық жетi миллион теңге).
2. Бюджеттік бағдарламаның нормативтiк-құқықтық негiзi: 2001 жылғы 15 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының 2002 жылға арналған республикалық бюджет туралы Z010273_ Заңы; "2001 жылға арналған республикалық бюджет қаражаты есебiнен жүзеге асырылатын ауыл шаруашылық техникасының лизингі бойынша сыйақы (мүдде) ставкасының орнын толтырудың ережесiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2001 жылғы 19 қарашадағы N 1491 P011491_ қаулысы; "Ауыл шаруашылығында лизинг ұйымдастырудың 2001 жылға арналған ережесiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2001 жылғы 21 наурыздағы N 405 P010405_ қаулысы; "Республикалық бюджеттен берiлетiн несиелер бойынша, сондай-ақ мемлекеттiк кепiлдер бойынша мiндеттемелердi орындау мақсатында республикалық бюджеттен тартылған сомалар бойынша сыйақы ставкасы туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2001 жылғы 2 қыркүйектегi N 1131 P011131_ қаулысы.

3. Источник финансирования бюджетной программы: средства
республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: поддержка сельхозтоваропроизводителей,
повышение эффективности сельскохозяйственного производства.
5. Задачи бюджетной программы: удешевление стоимости
сельскохозяйственной техники для сельхозтоваропроизводителей.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
__________________________________________________________________________
N !Код  !Код  !Наименование!Мероприятия по реализации !Сроки !Ответственные
!про- !под- !программы   !программы (подпрограммы)  !реали-!исполнители
!грам-!про- !(подпрограм-!                          !зации !
!мы   !грам-!мы)         !                          !      !
!     !мы   !            !                          !      !
__!_____!_____!____________!__________________________!______!____________
1   042        Возмещение    Перечисление в             в те-  Уполномочен-
ставки        республиканский бюджет     чение  ная
вознагражде-  ответственным исполнителем года   организация
ния (инте-    (уполномоченной организа-
реса) по      цией) вознаграждения
лизингу       (интереса) по лизингу
сельскохо-    сельскохозяйственной
зяйственной   техники.
техники,
осуществляе-  Возмещение ставки          в те-  Министерство
мого за счет  вознаграждения (интереса)  чение  сельского
средств       в соответствии с Правилами года   хозяйства
республикан-  возмещения ставки                 Республики
ского         вознаграждения (интереса)         Казахстан,
бюджета       по лизингу сельскохозяйст-        уполномочен-
венной техники,                   ная
осуществляемого за счет           организация
средств республиканского
бюджета на 2002 год,
утвержденными постановле-
нием Правительства
Республики Казахстан
и Правилами возмещения
ставки вознаграждения
(интереса) по лизингу
сельскохозяйственной
техники, осуществляемому
за счет средств
республиканского бюджета
на 2001 год, утвержденными
постановлением
Правительства Республики
Казахстан от 19 ноября
2001 года N 1491
P011491_
__________________________________________________________________________
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: возмещение
ставки вознаграждения, снижение стоимости сельскохозяйственной
техники, передаваемой в лизинг.
Приложение 4
к постановлению Правительства Республики Казахстан от 10 апреля 2002 года N 228а
Приложение 33
к постановлению Правительства Республики Казахстан от 18 февраля 2002 года N 228
Министерство сельского хозяйства Республики Казахстан _____________________________________________________
Администратор бюджетной программы
Паспорт
Республиканской бюджетной программы
046 "Возмещение ставки вознаграждения (интереса)
по кредитованию местных бюджетов на
организацию проведения весенне-полевых
и уборочных работ" на 2002 год

3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландырудың көздерi: республикалық
бюджет қаражаты.
4. Бюджеттік бағдарламаның мақсаты: ауыл шаруашылық тауарын
өндiрушiлердi қолдау, ауыл шаруашылық өндiрiсiнiң тиiмдiлігін арттыру.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: ауыл шаруашылық тауарын
өндiрушiлер үшiн ауыл шаруашылық техникасының құнын арзандату.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру бойынша iс-шаралар жоспары:
---------------------------------------------------------------------------
N !Бағ. !Кіші !Бағдарлама. ! Бағдарламаны (кіші бағ. ! Іске  !  Жауапты
!дар. !бағ. !ның (кіші   !  дарламаны) іске асыру  ! асыру.!атқарушылар
!лама.!дар. !бағдарлама. !  жөніндегі іс-шаралар   !  дың  !
!ның  !лама.!ның атауы)  !                         !мерзім.!
!коды !ның  !            !                         ! дері  !
!     !коды !            !                         !       !
--!-----!-----!------------!-------------------------!-------!-------------
1 !  2  !  3  !     4      !            5            !   6   !      7
--!-----!-----!------------!-------------------------!-------!-------------
1  042        Республика.  Ауыл шаруашылығы техникасы. Жыл     Уәкілетті
лық бюджет   ның лизингi бойынша         бойында ұйым
қаражаты     сыйақыны (мүдденi) жауапты
есебiнен     орындаушының (уәкiлеттi
жүзеге       ұйымның) республикалық
асырылатын   бюджетке аударуы.
ауыл
шаруашылық   Қазақстан Республикасы      Жыл     Қазақстан
техникасы.   Үкiметiнiң қаулысымен       бойында Республика.
ның лизингі  бекiтiлген 2002 жылға               сының
бойынша      арналған республикалық              Ауыл
сыйақылар    бюджет есебiнен жүзеге              шаруашылығы
(мүдделер)   асырылатын ауыл шаруашы.            министрлі.
ставкасының  лық техникасының лизингі            гі,
орнын        бойынша сыйақы ставкасы.            Уәкілетті
толтыру.     ның орнын толтырудың                ұйым
ережесiне және Қазақстан
Республикасы Үкiметiнiң
2001 жылғы 19 қарашадағы
N 1491 қаулысымен
бекiтiлген, 2001 жылға
арналған республикалық
бюджет қаражаты есебiнен
жүзеге асырылатын ауыл
шаруашылық техникасының
лизингі бойынша
сыйақыларының (мүдделе.
рiнiң) ставкасының орнын
толтырудың ережесiне
сәйкес ережесiн бекiту.
---------------------------------------------------------------------------
7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудың күтiлетiн нәтижелерi: сыйақы
ставкасын өтеу, лизингке берiлетiн ауыл шаруашылық техникасының құнын
арзандату.
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2002 жылғы 10 сәуiрдегi
N 228а қаулысына
4-қосымша
Қазақстан Республикасы
Yкiметiнiң
2002 жылғы 18 ақпандағы
N 228 қаулысына
33-қосымша
Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы министрлiгi
---------------------------------
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмгерi
2002 жылға арналған
"Көктемгi дала және егiн жинау жұмыстарын жүргiзудi ұйымдастыруға
жергілiктi бюджеттердi несиелендiру бойынша сыйақылар (мүдделер)
ставкаларының орнын толтыру" 046 республикалық бюджеттiк
бағдарламаның
ПАСПОРТЫ

1. Стоимость: 195 000 тысяч тенге (сто девяносто пять миллионов тенге).
2. Нормативная правовая основа бюджетной программы: Закон Республики Казахстан от 15 декабря 2001 года Z010273_ "О республиканском бюджете на 2002 год"; постановление Правительства Республики Казахстан от 20 февраля 2002 года N 229 P020229_ "О некоторых вопросах кредитования местных бюджетов на организацию проведения весенне-полевых и уборочных работ 2002 года".
3. Источник финансирования бюджетной программы: средства
республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: повышение эффективности
сельскохозяйственного производства, поддержание конкурентоспособности
сельскохозяйственной продукции.
5. Задачи бюджетной программы: возмещение сумм вознаграждения
(интереса), уплачиваемых местными бюджетами в республиканский бюджет за
пользование кредитами, выделяемыми из республиканского бюджета.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
__________________________________________________________________________
N !Код  !Код  !Наименование!Мероприятия по реализации !Сроки !Ответственные
!про- !под- !программы   !программы (подпрограммы)  !реали-!исполнители
!грам-!про- !(подпрограм-!                          !зации !
!мы   !грам-!мы)         !                          !      !
!     !мы   !            !                          !      !
__!_____!_____!____________!__________________________!______!_____________
1 !  2  !  3  !      4     !              5           !  6   !      7
__!_____!_____!____________!__________________________!______!_____________
1   046        Возмещение    Перечисление в            до 1    Министерство
ставки        республиканский бюджет    декаб-  сельского
вознагражде-  Акимами соответствующих   ря      хозяйства
ния (инте-    областей вознаграждения   2002    Республики
реса) по      по кредитованию местных   года    Казахстан,
кредитованию  бюджетов                          местные
местных                                         исполнитель-
бюджетов на                                     ные органы
организацию
проведения
весенне-
полевых и                               после
уборочных                               погаше-
работ         Возмещение ставки         ния     Министерство
вознаграждения (интереса) местны- сельского
в соответствии с          ми ис-  хозяйства
Правилами возмещения      полни-  Республики
ставки вознаграждения     тельны- Казахстан
(интереса) по             ми ор-
кредитованию местных      ганами
бюджетов на организацию   основ-
проведения весенне-       ного
полевых и уборочных работ долга и
2002 года, утвержденными  возна-
постановлением            гражде-
Правительства Республики  ния (ин-
Казахстан.                тереса)
по
кредиту
________________________________________________________________________

1. Құны: 195 000 мың теңге (бiр жүз тоқсан бес миллион теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк-құқықтық негiзi: "2002 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 15 желтоқсандағы Z010273_ Заңы; "2002 жылғы көктемгi дала және егiн жинау жұмыстарын жүргiзудi ұйымдастыруға жергiлiктi бюджеттердi несиелендiрудiң кейбiр мәселелерi туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2002 жылғы 20 ақпандағы N 229 P020229_ қаулысы.
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландырудың көздерi: республикалық
бюджет қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: ауыл шаруашылығы өндiрiсiнiң
тиiмдiлігін арттыру, ауыл шаруашылығы өнiмiнiң бәсекеге жарамдылығын
қолдау.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: республикалық бюджеттен
бөлiнетiн несиенi пайдаланғаны үшiн жергілiктi бюджеттердiң республикалық
бюджетке төлейтiн сыйақылар (мүдделер) сомасының орнын толтыру.
6. Бюджеттік бағдарламаны iске асыру бойынша iс-шаралар жоспары:
---------------------------------------------------------------------------
N !Бағ. !Кіші !Бағдарлама. ! Бағдарламаны (кіші бағ. ! Іске  !  Жауапты
!дар. !бағ. !ның (кіші   !  дарламаны) іске асыру  ! асыру.!атқарушылар
!лама.!дар. !бағдарлама. !  жөніндегі іс-шаралар   !  дың  !
!ның  !лама.!ның атауы)  !                         !мерзім.!
!коды !ның  !            !                         ! дері  !
!     !коды !            !                         !       !
--!-----!-----!------------!-------------------------!-------!-------------
1 !  2  !  3  !     4      !            5            !   6   !      7
--!-----!-----!------------!-------------------------!-------!-------------
1  046        Көктемгi     Жергілiктi бюджеттердi      Жыл     Қазақстан
дала және    несиелендiру бойынша        бойында Республика.
егін жинау   сыйақыны тиiсті облыстар.           сының Ауыл
жұмыстарын   дың Әкiмдерiнiң республи.           шаруашылығы
жүргізудi    калық бюджетке аударуы              министрлігі,
ұйымдасты.                                       жергілікті
руға                                             атқарушы
жергiлiктi                                       органдар
бюджеттердi
несиелен.    Қазақстан Республикасы      Жергі.  Қазақстан
дiру         Үкiметiнiң қаулысымен       лікті   Республика.
бойынша      бекiтiлген 2002 жылғы       атқару. сының
сыйақылар    көктемгi дала және егін     шы ор.  Ауыл
(мүдделер)   жинау жұмыстарын            гандар. шаруашылығы
ставкалары.  жүргiзуді ұйымдастыруға     дың     министрлігі
ның орнын    жергiлiктi бюджеттердi      негізгі
толтыру      несиелендiру бойынша        қарызды
сыйақы ставкасының          және
(мүдденiң) құнын өтеудiң    несие
ережесiне сәйкес сыйақы     бойынша
ставкасының (мүдденiң)      сыйақы.
құнын өтеу.                 лар
(мүдде.
лер)
ставка.
лары.
ның
орнын
толтыр.
ғаннан
кейiн
---------------------------------------------------------------------------

7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: возмещение ставки вознаграждения, снижение стоимости кредитных ресурсов в целях поддержки сельхозтоваропроизводителей.
(Специалисты: Абрамова Т.М.,
Цай Л.Г.)

7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудың күтiлетiн нәтижелерi: сыйақы
ставкасының орнын толтыру, ауыл шаруашылығы тауарын өндiрушiлердi қолдау
мақсатында несие ресурстарының құнын арзандату.
Мамандар:
Багарова Ж.А.,
Қасымбеков Б.А.