О некоторых вопросах организаций, подведомственных Министерству финансов Республики Казахстан и Министерству экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 3 августа 2004 года N 825
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 19 июня 1995 года "О государственном предприятии" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Реорганизовать Республиканское государственное казенное предприятие "Хозяйственное управление Министерства финансов Республики Казахстан", Государственное учреждение "Управление по хозяйственному обслуживанию органов Министерства финансов Республики Казахстан в городе Алматы" и Республиканское государственное казенное предприятие "Хозяйственное управление Министерства экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан" путем их слияния в акционерное общество "Кызмет-Сервис А" (далее - Общество) со стопроцентным участием государства в уставном капитале. <*>
Сноска. В пункт 1 внесены изменения - постановлением Правительства РК от 2 марта 2005 г. N 196 .
2. Комитету государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан в установленном законодательством Республики Казахстан порядке:
1) утвердить Устав Общества, определив основным предметом деятельности осуществление эксплуатации служебных зданий и выполнение снабженческих функций Министерства финансов Республики Казахстан и Министерства экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан;
2) обеспечить государственную регистрацию Общества в органах юстиции;
3) после выполнения мероприятий, указанных в подпунктах 1) и 2) настоящего пункта, передать права владения и пользования государственным пакетом акций создаваемого Общества Министерству финансов Республики Казахстан;
4) принять иные меры, вытекающие из настоящего постановления.
3. Утвердить прилагаемые изменения и дополнения, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня  подписания.
Исполняющий обязанности
Премьер-Министра
Республики Казахстан
Утверждены
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 3 августа 2004 года N 825
Изменения и дополнения,
которые вносятся в некоторые решения
Правительства Республики Казахстан
1. Утратил силу постановлением Правительства РК от 05.08.2013 № 796.
2. (Пункт 2 утратил силу - постановлением Правительства РК от 28 октября 2004 г. N 1119 )
3. В постановлении Правительства Республики Казахстан от 12 апреля 1999 года N 405 "О видах государственной собственности на государственные пакеты акций и государственные доли участия в организациях" (САПП Республики Казахстан, 1999 г., N 13, ст. 124):
в Перечне акционерных обществ и хозяйственных товариществ, государственные пакеты акций и доли которых отнесены к республиканской собственности:
раздел "г. Астана" дополнить строкой, порядковый номер 21-56, следующего содержания:
"21-56   АО "Кызмет".

Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгiне және Қазақстан Республикасының Экономика және бюджеттiк жоспарлау министрлiгiне ведомстволық бағынысты ұйымдардың кейбiр мәселелерi туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 3 тамыздағы N 825 Қаулысы
"Мемлекеттiк кәсiпорын туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 19 маусымдағы  Заңына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Шаруашылық басқармасы" республикалық мемлекеттiк қазыналық кәсiпорны, "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Алматы қаласындағы органдарына шаруашылық қызмет көрсету жөнiндегi басқарма" мемлекеттiк мекемесi және "Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттiк жоспарлау министрлiгiнiң Шаруашылық басқармасы" республикалық мемлекеттiк қазыналық кәсiпорны оларды жарғылық капиталына мемлекет жүз пайыз қатысатын "Қызмет-Сервис А" акционерлiк қоғамына (бұдан әрi - Қоғам) бiрiктiру жолымен қайта ұйымдастырылсын.
Ескерту. 1-тармаққа өзгеріс енгізілді - ҚР Үкіметінің 2005.03.02. N 196  қаулысымен .
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Мемлекеттiк мүлiк және жекешелендiру комитетi Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртiппен:
1) қызметiнiң негiзгi мәнi Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң және Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттiк жоспарлау министрлiгiнiң қызметтiк ғимараттарын пайдалануды жүзеге асыру және жабдықтау функцияларын орындау деп анықтай отырып, Қоғамның Жарғысын бекiтсiн;
2) Қоғамның әдiлет органдарында мемлекеттiк тiркелуiн қамтамасыз етсiн;
3) осы тармақтың 1) және 2) тармақшаларында көрсетiлген iс-шаралар орындалғаннан кейiн құрылатын Қоғам акцияларының мемлекеттiк пакетiн иелену және пайдалану құқығын Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгiне берсiн;
4) осы қаулыдан туындайтын өзге де шараларды қабылдасын.
3. Қоса берiлiп отырған Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгiзiлетiн өзгерiстер мен толықтырулар бекiтiлсiн.
4. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
міндетін атқарушы
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2004 жылғы 3 тамыздағы
N 825 қаулысымен
бекiтiлген
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбір шешімдерiне енгiзiлетiн өзгерiстер мен толықтырулар
1. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 05.08.2013 № 796 қаулысымен.
2. <*>
ЕСКЕРТУ. 2-тармақтың күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2004.10.28. N  1119 қаулысымен.
3. "Акциялардың мемлекеттiк пакеттерiне мемлекеттiк меншiктiң түрлерi және ұйымдарға қатысудың мемлекеттiк үлестерi туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1999 жылғы 12 сәуiрдегi N 405  қаулысында (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1999 ж., N 13, 124-құжат):
Акцияларының мемлекеттiк пакеттерi мен үлестерi республикалық меншiкке жатқызылған акционерлiк қоғамдар мен шаруашылық серiктестiктердiң тiзбесiнде:
"Астана қаласы" деген бөлiм мынадай мазмұндағы реттiк нөмiрi 21-56-жолмен толықтырылсын:
"21-56  "Қызмет" АҚ".

4. В постановлении Правительства Республики Казахстан от 27 мая 1999 года N 659 "О передаче прав по владению и пользованию государственными пакетами акций и государственными долями в организациях, находящихся в республиканской собственности":
в приложении к указанному постановлению:
раздел "Министерству финансов Республики Казахстан" дополнить строкой, порядковый номер 217-6, следующего содержания:
"217-6   АО "Кызмет".
5. В постановлении Правительства Республики Казахстан от 4 сентября 2002 года N 970 "Некоторые вопросы Министерства экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2002 г., N 29, ст. 323):
в Перечне организаций, находящихся в ведении Министерства экономики и бюджетного планирования, утвержденном указанным постановлением:
пункт 1 исключить.

4. "Республикалық меншiктегi ұйымдар акцияларының мемлекеттiк пакеттерi мен мемлекеттiк үлестерiне иелiк ету және пайдалану жөнiндегi құқықтарды беру туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1999 жылғы 27 мамырдағы N 659  қаулысында :
көрсетiлген қаулыға қосымшада:
"Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгiне" деген бөлiм мынадай мазмұндағы реттiк нөмiрi 217-6-жолмен толықтырылсын:
"217-6  "Қызмет" АҚ".
5. "Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттiк жоспарлау министрлiгiнiң кейбiр мәселелерi" туралы Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2002 жылғы 4 қыркүйектегi N 970  қаулысында (Қазақстан Республикасының ПYКЖ-ы, 2002 ж., N 29, 323-құжат):
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттiк жоспарлау министрлiгiнiң қарамағындағы ұйымдардың тiзбесiнде:
1-тармақ алынып тасталсын.