Об утверждении лимитов штатной численности
Постановление Правительства Республики Казахстан от 26 ноября 2004 года N 1240. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 24 января 2005 г. N 47 (вступает в силу с 1 января 2005 г.) (P050047).
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 24.01.2005 № 47 (вступает в силу с 01.01.2005).
В соответствии с Конституционным законом Республики Казахстан от 18 декабря 1995 года "О Правительстве Республики Казахстан" и Указом Президента Республики Казахстан от 29 сентября 2004 года N 1449 "О мерах по дальнейшему совершенствованию системы государственного управления Республики Казахстан" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемые:
1) лимиты штатной численности работников министерств, агентств и ведомств;
2) лимиты штатной численности работников территориальных органов министерств, агентств и ведомств.
2. Признать утратившими силу некоторые решения Правительства Республики Казахстан согласно приложению.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Утверждены
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 26 ноября 2004 года N 1240
Лимиты штатной численности работников
министерств, агентств и ведомств
N
п/п
Наименование
Лимит
штатной
численности
1
2
3
1
Министерство иностранных дел Республики Казахстан:
- Центральный аппарат министерства, за исключением ведомств
кроме того:
- Аппарат органов в других странах (посольства, представительства, консульства и дипломатические миссии)
299
299

Штат санының лимиттерін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 26 қарашадағы N 1240 Қаулысы. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2005 жылғы 24 қаңтардағы N 47 қаулысымен.
"Қазақстан Республикасының Yкіметi туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 18 желтоқсандағы Конституциялық  заңына және Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Қазақстан Республикасының мемлекеттік басқару жүйесін одан әрi жетілдіру жөнiндегi шаралар туралы" 2004 жылғы 29 қыркүйектегi N 1449  Жарлығына  сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Қоса берілiп отырған:
1) министрлiктердiң, агенттiктер мен ведомстволардың қызметкерлерi штат санының лимиттерi;
2) министрлiктердiң, агенттіктер мен ведомстволардың аумақтық органдары қызметкерлерi штат санының лимиттері бекiтiлсiн.
2. Қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбір шешімдерінің күшi жойылды деп танылсын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Pecпубликасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2004 жылғы 26 қарашадағы
N 1240 қаулысымен
бекiтілген
Министрліктердің, агенттiктер мен
ведомстволардың қызметкерлерi штат
санының лимиттерi
Р/с
N
Атауы
Штат
санының
лимиті
1
2
3
1
Қазақстан Республикасы Сыртқы iстер министрлiгi:
- ведомстволарды қоспағанда, министрлiктiң
орталық аппараты
бұдан басқа:
- Басқа елдердегi органдар аппараты (елшіліктер, өкiлдiктер, консулдықтар мен
дипломатиялық миссиялар)
299
299

2. Подпункт 2) пункта 5 постановления Правительства Республики Казахстан от 16 июня 2004 года N 662 "О некоторых вопросах Комитета по делам сельских территорий Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2004 г. N 24, ст. 314).
3. Пункт 3 постановления Правительства Республики Казахстан от 7 июля 2004 года N 743 "Вопросы Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий и защите конкуренции" (САПП Республики Казахстан, 2004 г., N 27, ст. 350).

2. "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгi Ауылдық аумақтар iстерi жөніндегі комитетiнің кейбip мәселелерi туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2004 жылғы 16 маусымдағы N 662  қаулысы  (Қазақстан Республикасының ПYКЖ-ы, 2004 ж., N 24, 314-құжат) 5-тармағының 2) тармақшасы.
3. "Қазақстан Республикасы Tабиғи монополияларды реттеу және бәсекелестiктi қорғау жөніндегi агенттігінің мәселелері" туралы Қазақстан Республикасы Үкіметiнiң 2004 жылғы 7 шілдедегі N 743  қаулысының  (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2004 ж., N 27, 350-құжат) 3-тармағы.