О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 31 августа 2004 года N 917
Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 декабря 2004 года N 1433
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 31 августа 2004 года  N 917  "О Среднесрочном плане социально-экономического развития Республики Казахстан на 2005-2007 годы" следующие изменения и дополнения:
в Среднесрочном плане социально-экономического развития Республики Казахстан на 2005-2007 годы, утвержденном указанным постановлением:
1) в Перечне действующих и разрабатываемых государственных и отраслевых (секторальных) программ на 2005-2007 годы (раздел 4):
в главе "Канцелярия Премьер-Министра Республики Казахстан":
в параграфе "Разрабатываемые государственные и отраслевые (секторальные) программы":
в строке, порядковый номер 1, в графе 6 цифры "56,0" заменить цифрами "77,197";
дополнить главой, параграфом, строкой, порядковый номер 1-1, следующего содержания:
"Генеральная Прокуратура Республики Казахстан
Разрабатываемые государственные и отраслевые (секторальные) программы
"1-1 Программа развития   2005-  ГП (по               2582,5 2231,3
государственной       2007г. согла-
правовой                     сованию)
статистики и
специальных учетов
в Республике
Казахстан на
2005-2007 годы                                             ";
главу "Верховный Суд Республики Казахстан", параграф "Разрабатываемые государственные и отраслевые (секторальные) программы", строку, порядковый номер 2,
исключить;
в главе "Министерство внутренних дел Республики Казахстан":
в параграфе "Разрабатываемые государственные и отраслевые (секторальные) программы":
в строке, порядковый номер 4:
в графах 2 и 3 цифры "2006" заменить цифрами "2007";
в графе 6 цифры "1208,3" заменить цифрами "1925,6";
в графе 7 цифры "2400,9" заменить цифрами "2400,881";
графу 8 дополнить цифрой "4567,34";
в главе "Министерство здравоохранения Республики Казахстан":
в параграфе "Действующие государственные и отраслевые (секторальные) программы":
в строке, порядковый номер 5:
в графе 6 цифры "8056,802" заменить цифрами "6791,8";
в графе 7 цифры "7573,058" заменить цифрами "6472,9";
графу 9 дополнить цифрами "79739,9";
графу 10 дополнить цифрами "98274,4";

Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2004 жылғы 31 тамыздағы N 917 қаулысына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 30 желтоқсандағы N 1433 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. "Қазақстан Республикасының әлеуметтік-экономикалық дамуының 2005-2007 жылдарға арналған орта мерзiмдi жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2004 жылғы 31 тамыздағы N 917 қаулысына мынадай өзгерiстер мен толықтырулар енгiзiлсiн:
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Қазақстан Республикасының әлеуметтiк-экономикалық дамуының 2005-2007 жылдарға арналған орта мерзiмдi жоспарында:
1) 2005-2007 жылдарға арналған қолданыстағы және әзiрленiп жатқан мемлекеттiк және салалық (секторалдық) бағдарламалардың тiзбесiнде (4-бөлiм):
"Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң Кеңсесi" деген бөлiмде:
"Әзiрленетiн мемлекеттiк және салалық (секторалдық) бағдарламалар" деген параграфта:
реттiк нөмiрi 1-жолда 6-бағандағы "56,0" деген сандар "77,197" деген сандармен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы тараумен, параграфпен, реттік нөмiрi 1-1-жолмен толықтырылсын:
"Қазақстан Республикасының Бас Прокуратурасы
Әзiрленетiн мемлекеттiк және салалық (секторалдық) бағдарламалар
"1-1  Қазақстан           2005-    БП            2582,5     2231,3
Республикасында     2007    (келiсiм
мемлекеттiк          жж.    бойынша)
құқықтық
статистика мен
арнайы есепке
алуды дамытудың
2005-2007
жылдарға арналған
бағдарламасы                                               ";
"Қазақстан Республикасының Жоғарғы Соты" деген тарау, "Әзiрленетiн мемлекеттiк және салалық (секторалдық) бағдарламалар" деген параграф, реттiк нөмiрi 2-жол алынып тасталсын;
"Қазақстан Республикасының Iшкi істер министрлігі" деген тарауда:
"Әзiрленетiн мемлекеттiк және салалық (секторалдық) бағдарламалар" деген параграфта:
реттiк нөмiрi 4-жолда:
2 және 3-бағандардағы "2006" деген сандар "2007" деген сандармен ауыстырылсын;
6-бағандағы "1208,3" деген сандар "1925,6" деген сандармен ауыстырылсын;
7-бағандағы "2400,9" деген сандар "2400,881" деген сандармен ауыстырылсын;
8-баған "4567,34" деген сандармен толықтырылсын;
"Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі" деген тарауда:
"Қолданыстағы мемлекеттiк және салалық (секторалдық) бағдарламалар" деген параграфта:
реттік нөмірі 5-жолда:
6-бағандағы "8056,802" деген сандар "6791,8" деген сандармен ауыстырылсын;
7-бағандағы "7573,058" деген сандар "6472,9" деген сандармен ауыстырылсын;
9-баған "79739,9" деген сандармен толықтырылсын;
10-баған "98274,4" деген сандармен толықтырылсын;

в строке, порядковый номер 7, графу 11 дополнить цифрами "92,6";
в строке, порядковый номер 8:
в графе 6 цифры "476,6" заменить цифрами "405,4";
в графе 7 цифры "572,0" заменить цифрами "416,5";
дополнить строкой, порядковый номер 8-1, следующего содержания:
"8-1 Государст-          2005-   МЗ    32680,0  54985,4  46880,7  10116,4
венная программа     2010г.
реформирования и
развития
здравоохранения
Республики
Казахстан на
2005-2010 годы
(Указ Президента
Республики
Казахстан
от 13 сентября
2004 года  N 1438 ,
постановление
Правительства
Республики
Казахстан
от 13 октября
2004 года
N 1050 )                                                       ";
____________________________________________________________________
(продолжение таблицы)
---!---------------------------------------------------------------
1 !  9    !   10  !   11  !   12  !    13  !   14  !   15  !  16
--------------------------------------------------------------------
8-1 11471,3 13653,
____________________________________________________________________
в параграфе "Разрабатываемые государственные и отраслевые (секторальные) программы", строку, порядковый номер 9, исключить;
в наименовании главы "Министерство информации Республики Казахстан" слово "информации" заменить словами "культуры, информации и спорта";
в параграфе "Действующие государственные и отраслевые (секторальные) программы":
в графе 4 аббревиатуру "Мининформ" заменить аббревиатурой "МКИС";
в строке, порядковый номер 10:
в графе 5 цифры "11,1" заменить цифрами "11,15";
в графе 6 цифры "60,8" заменить цифрами "60,78";
в строке, порядковый номер 11:
в графе 6 цифры "7155,8" заменить цифрами "7155,77";
в графе 7 цифры "7513,6" заменить цифрами "7513,55";
дополнить строками, порядковые номера 11-1, 11-2, 11-3, 11-4, 11-5, следующего содержания:
"11-1 Государственная     1998-  МКИС,   67,63  72,0  75,6   79,23
программа Республики  2012г. МОН,
Казахстан "Возрож-           МТК,
дение исторических           акимы
центров Шелкового            заин-
пути, сохранение и           тере-
преемственное развитие       сован-
культурного наследия         ных
тюркоязычных государств,     облас-
создание инфраструктуры      тей
туризма"
(Указ Президента
Республики Казахстан
от 27 февраля 1998 года
N 3859, постановление
Правительства Республики
Казахстан от 28 октября
1998 года  N 1096 )
11-2 Государственная      2001-  МКИС    100,0  355,34 368,47
программа             2010 г.
функционирования и
развития языков на
2001-2010 годы
(Указ Президента
Республики
Казахстан
от 7 февраля 2001
года  N 550 ,
постановление,
Правительства
Республики
Казахстан от
9 апреля 2003 года
N 344 )
11-3 Государственная      2004-  МКИС    663,53 749,42 786,9
программа "Культур-   2006 г.
ное наследие" на
2004-2006 годы
(Указ Президента
Республики
Казахстан
от 13 января 2004
года  N 1277 , поста-
новление Правитель-
ства Республики
Казахстан от 12
февраля 2004 года
N 171 ).

реттік нөмiрi 7-жолда 11-баған "92,6" деген сандармен толықтырылсын;
реттiк нөмiрi 8-жолда:
6-бағандағы "476,6" деген сандар "405,4" деген сандармен ауыстырылсын;
7-бағандағы "572,0" деген сандар "416,5" деген сандармен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы реттік нөмiрi 8-1-жолмен толықтырылсын:
"8-1 Қа-  2005- ДСМ 32680,0 54985,4 46880,7 10116,4 11471,3 13653,1
зақ- 2010
стан  жж.
Респуб-
лика-
сының
денсау-
лық
сақтау
ісін
рефор-
малау
мен
дамы-
тудың
2005-
2010
жыл-
дарға
арнал-
ған
мемле-
кеттік
бағдар-
ламасы
(Қазақ-
стан
Респуб-
ликасы
Прези-
денті-
нің
2004
жылғы
13 қыр-
күйек-
тегі
N 1438
Жарлығы ,
Қазақ-
стан
Респуб-
ликасы
Үкiме-
тiнiң
2004
жылғы
13 қа-
зандағы
N 1050
қаулысы )                                                   ";
"Әзірленетін мемлекеттiк және салалық (секторалдық) бағдарламалар" деген параграфта реттiк нөмiрi 9-жол алынып тасталсын;
"Қазақстан Республикасының Ақпарат министрлiгi" деген тараудың атауында "Ақпарат" деген сөз "Мәдениет, ақпарат және спорт" деген сөздермен ауыстырылсын;
"Қолданыстағы мемлекеттiк және салалық (секторалдық) бағдарламалар" деген параграфта:
4-бағандағы "Ақпминi" деген аббревиатура "МАСМ" деген аббревиатурамен ауыстырылсын;
реттiк нөмiрi 10-жолда:
5-бағандағы "11,1" деген сандар "11,15" деген сандармен ауыстырылсын;
6-бағандағы "60,8" деген сандар "60,78" деген сандармен ауыстырылсын;
реттiк нөмiрi 11-жолда:
6-бағандағы "7155,8" деген сандар "7155,77" деген сандармен ауыстырылсын;
7-бағандағы "7513,6" деген сандар "7513,55" деген сандармен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы реттiк нөмiрлерi 11-1, 11-2, 11-3, 11-4, 11-5-жолдармен толықтырылсын:
"11-1 "Жiбек жолының   1998-  MACM, 67,63   72,0   75,6   79,23
тарихи орта-     2012   БҒМ,
лықтарын қайта    жж.   ККМ,
өркендету,              мүд-
түркі тілдес            делi
мемлекеттердiң          об-
мәдени мұрасын          лыс-
сақтау және             тар-
сабақтастыра            дың
дамыту, туризм          әкiм-
инфрақұрылымын          дерi
жасау" атты
Қазақстан
Республикасының
мемлекеттік
бағдарламасы
(Қазақстан
Республикасы
Президентiнiң
1998 жылғы
27 ақпандағы
N 3859  Жарлығы ,
Қазақстан
Республикасы
Үкіметінің
1998 жылғы
28 қазандағы
N 1096  қаулысы )
11-2  Тiлдердi қолдану 2001-  МАСМ          100,0  355,34 368,47
мен дамытудың    2010
2001-2010 жыл-   жж.
дарға арналған
мемлекеттік
бағдарламасы
(Қазақстан
Республикасы
Президентінiң
2001 жылғы
7 ақпандағы
N 550  Жарлығы ,
Қазақстан
Республикасы
Yкiметінің
2003 жылғы
9 сәуiрдегі
N 344
қаулысы )
11-3  2004-2006        2004-  МАСМ          663,53 749,42 786,9
жылдарға         2006
арналған          жж.
"Мәдени
мұра"
мемлекеттік
бағдарламасы
(Қазақстан
Республикасы
Президентiнiң
2004 жылғы
13 қаңтардағы
N 1277 Жарлы-
ғы, Қазақстан
Республикасы
Үкiметiнiң
2004 жылғы
12 ақпандағы
N 171  қаулысы )

11-4 Государственная      2001-  МКИС,   3292,0  3447,1
программа развития    2005г. акимы
физической культуры и        областей,
спорта в Республике          гг. Астаны
Казахстан на                 и Алматы
2001-2005 годы (Указ
Президента Республики
Казахстан от 12 марта
2001 года  N 570 ,
постановление
Правительства
Республики
Казахстан от
6 апреля 2001
года  N 462 )
11-5 Программа развития   2001-  МКИС    34,0    22,0
архивного дела в      2005г.
Республике Казахстан на
2001-2005 годы
(постановление
Правительства Республики
Казахстан от
11 июня 2001 года  N 797 )                                          ";
дополнить параграфом, строками, порядковые номера 11-6, 11-7, 11-8, следующего содержания:
"Разрабатываемые государственные и отраслевые (секторальные) программы
11-6 Государственная   2005-    МКИС,            742,3 779,4 816,8
программа          2007 г.  МИД
поддержки
соотечественников,
проживающих за
рубежом на
2005-2007 годы
(разрабатывается
в соответствии с
пунктом 6.5.10.
Плана  мероприятий
по реализации
Программы
Правительства
Республики
Казахстан на
2003-2006 годы)
11-7 Государственная   2006-    МКИС
программа развития 2008 гг.
физической
культуры и спорта
в Республике
Казахстан  на
2006-2008 годы
(разрабатывается
в соответствии с
пунктом 6.6.9.
Плана мероприятий
по реализации
Программы
Правительства
Республики
Казахстан на
2003-2006 годы)
11-8 Программа по      2006-    МКИС
совершенствованию  2008 гг.
казахстанской
модели этнического
и конфессиональ-
ного согласия на
2006-2008 годы                                                 ";
в главе "Министерство индустрии и торговли Республики Казахстан":
в параграфе "Действующие государственные и отраслевые (секторальные)
программы":
в строке, порядковый номер 12:
в графе 5 цифры "21847,5" заменить цифрами "24667,12";
в графе 6 цифры "27175,7" заменить цифрами "26896,544";
в строке, порядковый номер 13:
в графе 5 цифры "159,1" заменить цифрами "151,12";
в графе 6 цифры "274,1" заменить цифрами "274,12";
в графе 7 цифры "235,5" заменить цифрами "235,53";
в строке, порядковый номер 16:
в графе 5 цифры "73,8" заменить цифрами "251,602";
в графе 6 цифры "667,3" заменить цифрами "205,435";
в графе 7 цифры "700,6" заменить цифрами "186,004";
в строке, порядковый номер 17:

11-4  Қазақстан        2001-  МАСМ,         3292,0 3447,1
Республика-      2005   облыс-
сында дене        жж.   тар-
шынықтыруды             дың,
және спортты            Астана
дамытудың               және
2001-2005               Алматы
жылдарға                қала-
арналған                лары-
мемлекеттік             ның
бағдарламасы            әкiм-
(Қазақстан              дері
Республикасы
Президенті-
нiң 2001
жылғы 12
наурыздағы
N 570
Жарлығы ,
Қазақстан
Республикасы
Yкiметінiң
2001 жылғы
6 сәуiрдегі
N 462
қаулысы )
11-5  Қазақстан        2001-  MACМ          34,0   22,0
Республика-      2005
сында мұра-      жж.
ғат iсiн
дамытудың
2001-2005
жылдарға
арналған
бағдарла-
масы (Қа-
зақстан
Республи-
касы Үкi-
метiнiң
2001 жылғы
11 маусымдағы
N 797  қаулысы )                                          ";
мынадай мазмұндағы параграфпен реттік нөмiрлерi 11-6, 11-7, 11-8-жолдармен толықтырылсын:
"Әзiрленетiн мемлекеттік және салалық (секторалдық) бағдарламалар
11-6  Шетелде          2005-  МАСМ,         742,3  779,4  816,8
тұратын          2007   СІМ
отандас-          жж.
тарды
қолдаудың
2005-2007
жылдарға
арналған
мемлекеттік
бағдарламасы
(Қазақстан
Республикасы
Үкiметiнiң
2003-2006
жылдарға
арналған
бағдарламасын
іске асыру
жөнiндегі
іс-шаралар
жоспарының
6.5.10-тар-
мағына сәйкес
әзірленеді)
11-7  Қазақстан        2006-  MACM
Республика-      2008
сында             жж.
дене шынықтыру
және спортты
дамытудың
2006-2008
жылдарға
арналған
мемлекеттік
бағдарламасы
(Қазақстан
Республикасы
Yкiметінiң
2003-2006
жылдарға
арналған
бағдарламасын
іске асыру
жөнiндегі іс-
шаралар
жоспарының
6.6.9-тарма-
ғына сәйкес
әзiрленуде)
11-8  Этникалық және   2006-  MACM
конфессионалдық  2008
келiсiмнiң        жж.
қазақстандық
моделін жетіл-
діру жөнiндегi
2006-2008
жылдарға арнал-
ған бағдарлама                                           ";
"Қазақстан Республикасының Индустрия және сауда министрлiгi" деген тарауда:
"Қолданыстағы мемлекеттiк және салалық (секторалдық) бағдарламалар" деген параграфта:
реттік нөмiрi 12-жолда:
5-бағандағы "21847,5" деген сандар "24667,12" деген сандармен ауыстырылсын;
6-бағандағы "27175,7" деген сандар "26896,544" деген сандармен ауыстырылсын;
реттiк нөмiрi 13-жолда:
5-бағандағы "159,1" деген сандар "151,12" деген сандармен ауыстырылсын;
6-бағандағы "274,1" деген сандар "274,12" деген сандармен ауыстырылсын;
7-бағандағы "235,5" деген сандар "235,53" деген сандармен ауыстырылсын;
реттiк нөмiрi 16-жолда:
5-бағандағы "73,8" деген сандар "251,602" деген сандармен ауыстырылсын;
6-бағандағы "667,3" деген сандар "205,435" деген сандармен ауыстырылсын;
7-бағандағы "700,6" деген сандар "186,004" деген сандармен ауыстырылсын;
реттiк нөмiрi 17-жолда:

в графе 5 цифры "248,9" заменить цифрами "455,0";
в графе 6 цифры "477,6" заменить цифрами "1692,14";
в графе 7 цифры "501,5" заменить цифрами "1162,652";
дополнить строкой, порядковый номер 17-1, следующего содержания:
"17-1 Программа развития  2003-  МИТ,    34,0   39,6  131,4  142,9
туристской отрасли    2005г. заин-
на 2003-2005 годы            тере-
(постановление               сован-
Правительства                ные
Республики                   минис-
Казахстан от                 терства
29 декабря 2002 года         и агент-
N 1445 )                      ства,
акимы
областей,
гг.
Астаны
и Алматы                          ";
в параграфе "Разрабатываемые государственные и отраслевые (секторальные) программы":
в строке, порядковый номер 19:
графу 6 дополнить цифрами "6654,9";
графу 7 дополнить цифрами "10728,33";
графу 8 дополнить цифрами "7403,53";
в строке, порядковый номер 22:
в графе 2 слова "на 2005-2010 годы (I этап - 2005-2007 годы, II этап - 2008-2010 годы)" заменить словами "на 2006-2011 годы (I этап - 2006-2008 годы, II этап - 2009-2011 годы)";
в графе 3 слова "2005-2010 гг." заменить словами "2006-2011 гг.";
в строке, порядковый номер 23:
в графе 2 цифры "2005-2007" заменить цифрами "2006-2008";
в графе 3 слова "2005-2007 гг." заменить словами "2006-2008 гг.";
строки, порядковые номера 24, 25, исключить;
дополнить строками, порядковые номера 23-1, 23-2, следующего содержания:
"23-1 Программа развития  2006-  МИТ, МИД,     41,6  43,6
туристской отрасли    2008г. МКИС, МЗ,
на 2006-2008 годы            МВД, MOOC,
(разрабатывается в           КНБ (по
соответствии с               согласо-
пунктом 6.6.12.              ванию),
Плана  мероприятий по         МЧС, АС,
реализации Программы         МФ, МТК,
Правительства                МСХ, МОН,
Республики Казахстан         ОАО
на 2003-2006 годы)           "Нацио-
нальная
компания
"Шелковый
путь-
Казахстан"
23-2 Государственная      2006-  МИТ,
программа развития    2008г. акимы
инфраструктуры               областей,
поддержки                    гг. Астаны
предпринимательства          и Алматы
в Республике
Казахстан
на 2006-2008 годы                                               ";
главу "Министерство культуры Республики Казахстан", параграф "Действующие государственные и отраслевые (секторальные) программы", строки, порядковые номера 26, 27, 28, 29, параграф "Разрабатываемые государственные и отраслевые (секторальные) программы", строки, порядковые номера 30, 31, 32, исключить;
в главе "Министерство образования и науки Республики Казахстан":
в параграфе "Действующие государственные и отраслевые (секторальные) программы":
строку, порядковый номер 33, исключить;
в строке, порядковый номер 34:

5-бағандағы "248,9" деген сандар "455,0" деген сандармен ауыстырылсын;
6-бағандағы "477,6" деген сандар "1692,14" деген сандармен ауыстырылсын;
7-бағандағы "501,5" деген сандар "1162,652" деген сандармен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы реттiк нөмiрi 17-1-жолмен толықтырылсын:
"17-1  Туризм     2003- ИСМ, мүдделі  34,0   39,6  131,4  142,9
саласын    2005  министрліктер
дамытудың   жж.  мен агенттiк-
2003-2005        тер, облыс-
жылдарға         тардың, Ас-
арналған         тана және
бағдарла-        Алматы
масы             қалаларының
(Қазақс-         әкiмдерi
тан Рес-
публика-
сы Үкiме-
тiнiң
2002 жылғы
29 желтоқ-
сандағы
N 1445
қаулысы )                                                ";
"Әзiрленетiн мемлекеттiк және салалық (секторалдық) бағдарламалар" деген параграфта:
реттiк нөмiрi 19-жолда:
6-баған "6654,9" деген сандармен толықтырылсын;
7-баған "10728,33" деген сандармен толықтырылсын;
8-баған "7403,53" деген сандармен толықтырылсын;
реттiк нөмiрi 22-жолда:
2-бағандағы "2005-2010 жылдарға арналған бағдарламасы
(І кезең - 2005-2007 жылдар, II кезең - 2008-2010 жылдар)" деген сөздер "2006-2011 жылдарға арналған бағдарламасы (І кезең - 2006-2008 жылдар, II кезең - 2009-2011 жылдар)" деген сөздермен ауыстырылсын;
3-бағандағы "2005-2010 жж." деген сөздер "2006-2011 жж." деген сөздермен ауыстырылсын;
реттік нөмiрi 23-жолда:
2-бағандағы "2005-2007" деген сандар "2006-2008" деген сандармен ауыстырылсын;
3-бағандағы "2005-2007 жж." деген сөздер "2006-2008 жж." деген сөздермен ауыстырылсын;
реттiк нөмiрлерi 24, 25-жолдар алынып тасталсын;
мынадай мазмұндағы реттiк нөмiрлерi 23-1, 23-2-жолдармен толықтырылсын:
"23-1 Туристiк саланы дамытудың  2006-    ИСМ, СIМ,   41,6  43,6
2006-2008 жылдарға         2008     МАСМ,
арналған бағдарламасы      жж.      ДСМ, IIM,
(Қазақстан Республика-              ҚОҚМ, ҰҚК
сы Үкiметінің 2003-2006             (келiсiм
жылдарға арналған                   бойынша),
бағдарламасын iске асыру            ТЖМ, СА,
жөнiндегi iс-шаралар                Қарм, ККМ,
жоспарының 6.6.12-                  АШМ, БҒМ,
тармағына сәйкес                    "Жiбек жолы
әзірленуде)                         - Қазақс-
тан" ұлттық
компаниясы"
ААҚ
23-2  Қазақстан Республикасында  2006-    ИСМ,
кәсiпкерлiкті қолдау       2008     облыстардың,
инфрақұрылымын дамытудың    жж.     Астана және
2006-2008 жылдарға                  Алматы
арналған мемлекеттік                қалаларының
бағдарламасы                        әкiмдерi             ";
"Қазақстан Республикасының Мәдениет министрлiгі" деген тарау, "Қолданыстағы мемлекеттiк және салалық (секторалдық) бағдарламалар" деген параграф, реттiк нөмiрлерi 26, 27, 28, 29-жолдар, "Әзiрленетiн мемлекеттiк және салалық (секторалдық) бағдарламалар" деген параграф, реттiк нөмiрлерi 30, 31, 32-жолдар алынып тасталсын;
"Қазақстан Республикасының Бiлiм және ғылым министрлiгi" деген тарауда:
"Қолданыстағы мемлекеттiк және салалық (секторалдық) бағдарламалар" деген параграфта:
реттiк нөмiрi 33-жол алынып тасталсын;
реттiк нөмiрi 34-жолда:

в графе 5 цифры "629,3" заменить цифрами "632,707";
в графе 6 цифры "949,3" заменить цифрами "679,943";
в графе 7 цифры "660,8" заменить цифрами "671,799";
в строке, порядковый номер 45:
в графе 5 цифры "3237,8" заменить цифрами "3262,514";
в графе 6 цифры "3282,7" заменить цифрами "3297,181";
в главе "Министерство транспорта и коммуникаций Республики Казахстан":
в параграфе "Действующие государственные и отраслевые (секторальные) программы":
в строке, порядковый номер 49, в графе 4 аббревиатуру "АТК" заменить аббревиатурой "МФ";
в параграфе "Разрабатываемые государственные и отраслевые (секторальные) программы":
в строке, порядковый номер 52, в графах 2 и 3 цифру "2008" заменить цифрой "2010";
в главе "Министерство труда и социальной защиты населения Республики Казахстан":
в параграфе "Действующие государственные и отраслевые (секторальные) программы":
в строке, порядковый номер 53:
графу 9 дополнить цифрами "937,4";
графу 10 дополнить цифрами "1 796,7";
дополнить строкой, порядковый номер 53-1, следующего содержания:
"53-1 Программа           2005-  МТСЗН   239007,9
дальнейшего           2007 г.               274972,6
углубления                                        306042,3
социальных реформ
в Республике
Казахстан на
2005-2007 годы
(постановление
Правительства
Республики
Казахстан от
30 ноября 2004
года  N 1241 )                                                    ";
в параграфе "Разрабатываемые государственные и отраслевые (секторальные) программы":
в строке, порядковый номер 54:
графу 10 дополнить цифрами "3219,7";
графу 11 дополнить цифрами "3606,7";
графу 12 дополнить цифрами "3726,0";
строку, порядковый номер 55, исключить;
в строке, порядковый номер 56:
графу 6 дополнить цифрами "64,4";
графу 7 дополнить цифрами "79,4";
графу 8 дополнить цифрами "31,0";
в главе "Министерство финансов Республики Казахстан":
в параграфе "Действующие государственные и отраслевые (секторальные) программы":
дополнить строкой, порядковый номер 57-1, следующего содержания:
"57-1 Программа развития  2004-  МФ      3549,0  4100,7
таможенной службы   2006г.                      4218,0
Республики
Казахстан на
2004-2006 годы
(постановление
Правительства
Республики
Казахстан
от 3 октября
2003 года
N 1019 )                                              ";
в параграфе "Разрабатываемые государственные и отраслевые (секторальные) программы":
дополнить строкой, порядковый номер 58-1, следующего содержания:

5-бағандағы "629,3" деген сандар "632,707" деген сандармен ауыстырылсын;
6-бағандағы "949,3" деген сандар "679,943" деген сандармен ауыстырылсын;
7-бағандағы "660,8" деген сандар "671,799" деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 45-жолда:
5-бағандағы "3237,8" деген сандар "3262,514" деген сандармен ауыстырылсын;
6-бағандағы "3282,7" деген сандар "3297,181" деген сандармен ауыстырылсын;
"Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігі" деген тарауда:
"Қолданыстағы мемлекеттік және салалық (секторалдық) бағдарламалар" деген параграфта:
реттік нөмiрi 49-жолда 4-бағандағы "КБА" деген аббревиатура "ҚарМ" деген аббревиатурамен ауыстырылсын;
"Әзірленетін мемлекеттік және салалық (секторалдық) бағдарламалар" деген параграфта:
реттiк нөмiрi 52-жолда 2 және 3-бағандардағы "2008" деген сандар "2010" деген сандармен ауыстырылсын;
"Қазақстан Республикасының Еңбек және халықты әлеуметтiк қорғау министрлiгi" деген тарауда:
"Қолданыстағы мемлекеттiк және салалық (секторалдық) бағдарламалар" деген параграфта:
реттiк нөмiрi 53-жолда:
9-баған "937,4" деген сандармен толықтырылсын;
10-баған "1796,7" деген сандармен толықтырылсын;
мынадай мазмұндағы реттік нөмiрi 53-1-жолмен толықтырылсын:
"53-1 Қазақстан   2005-  ЕХӘҚМ    239007,9  274972,6  306042,3
Республика- 2007
сындағы      жж.
әлеуметтiк
реформалар-
ды одан
әрi терең-
детудің
2005-2007
жылдарға
арналған
бағдарла-
масы
(Қазақстан
Республи-
касы Үкiме-
тiнiң 2004
жылғы 30
қарашадағы
N 1241
қаулысы )                                                 ";
"Әзiрленетiн мемлекеттiк және салалық (секторалдық) бағдарламалар" деген параграфта:
реттiк нөмірі 54-жолда:
10-баған "3219,7" деген сандармен толықтырылсын;
11-баған "3606,7" деген сандармен толықтырылсын;
12-баған "3726,0" деген сандармен толықтырылсын;
реттiк нөмiрi 55-жол алынып тасталсын;
реттік нөмiрi 56-жолда:
6-баған "64,4" деген сандармен толықтырылсын;
7-баған "79,4" деген сандармен толықтырылсын;
8-баған "31,0" деген сандармен толықтырылсын;
"Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi" деген тарауда:
"Қолданыстағы мемлекеттiк және салалық (секторалдық) бағдарламалар" деген параграфта:
мынадай мазмұндағы реттiк нөмiрі 57-1-жолмен толықтырылсын:
"57-1 Қазақстан      2004-  ҚарМ   3549,0   4100,7    4218,0
Республика-    2006
сының кеден     жж.
қызметiн
дамытудың
2004-2006
жылдарға
арналған
бағдарламасы
(Қазақстан
Республикасы
Үкiметінің
2003 жылғы
3 қазандағы
N 1019  қаулысы )                                         ";
"Әзiрленетiн мемлекеттiк және салалық (секторалдық) бағдарламалар" деген параграфта:
мынадай мазмұндағы реттiк нөмiрi 58-1-жолмен толықтырылсын:

"58-1 Программа развития  2006-  МФ
системы государ-    2008
ственных закупок    гг.
Республики
Казахстан на
2006-2008 годы
(разрабатывается
в соответствии с
пунктом 9.3.10.
Плана мероприятий
по реализации
Программы
Правительства
Республики Казахстан
на 2003-2006 годы)                                    ";
в главе "Министерство экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан":
в параграфе "Действующие государственные и отраслевые (секторальные) программы":
в строке, порядковый номер 61:
в графе 5 цифры "5725,6" заменить цифрами "6352,948";
в графе 6 цифры "7886,8" заменить цифрами "8181,427";
в графе 7 цифры "1989,3" заменить цифрами "1989,349";
в параграфе "Разрабатываемые государственные и отраслевые (секторальные) программы":
дополнить строкой, порядковый номер 64-1, следующего содержания:
"64-1 Программа по        2005-  МЭБП    1 337,295
комплексному          2007г.                853,059
решению проблем                                   280,0
бывшего Семипала-
тинского испыта-
тельного ядерного
полигона на
2005-2007 годы                                          ";
в главе "Министерство энергетики и минеральных ресурсов Республики Казахстан":
в параграфе "Действующие государственные и отраслевые (секторальные) программы":
в строке, порядковый номер 65:
в графе 5 цифры "550,0" заменить цифрами "868,9";
в графе 6 цифры "652,7" заменить цифрами "652,8";
графу 7 дополнить цифрами "500,0";
графу 8 дополнить цифрами "500,0";
в строке, порядковый номер 67:
в графе 6 цифры "435,0" заменить цифрами "464,984";
в графе 7 цифры "456,7" заменить цифрами "488,233";
в графе 8 цифры "343,0" заменить цифрами "512,645";
в строке, порядковый номер 68:
в графе 6 цифры "3018,1" заменить цифрами "2920,82";
в графе 7 цифры "3164,0" заменить цифрами "3056,919";
в графе 8 цифры "3327,5" заменить цифрами "3210,415";
в строке, порядковый номер 69, в графе 5 цифры "25,0" заменить цифрами "20,0";
в строке, порядковый номер 70:
в графе 6 цифры "4500,0" заменить цифрами "8006,8";
графу 7 дополнить цифрами "5200,0";
в главе "Министерство юстиции Республики Казахстан":
в параграфе "Действующие государственные и отраслевые (секторальные) программы":
в строке, порядковый номер 74, в графе 4 аббревиатуры "Мининформ, АРЕМЗК, Минкультуры" заменить аббревиатурами "МКИС, МИТ";

"58-1 Қазақстан     2006-   ҚарМ
Республика-   2008
сының мемле-   жж.
кеттiк сатып
алу жүйесін
дамытудың
2006-2008
жылдарға
арналған
бағдарламасы
(Қазақстан
Республикасы
Үкiметінiң
2003-2006
жылдарға
арналған
бағдарламасын
iске асыру
жөнiндегі
іс-шаралар
жоспарының
9.3.10-тарма-
ғына сәйкес
әзірленуде)                                                ";
"Қазақстан Республикасының Экономика және бюджеттiк жоспарлау министрлiгi" деген тарауда:
"Қолданыстағы мемлекеттiк және салалық (секторалдық) бағдарламалар" деген параграфта:
реттiк нөмiрi 61-жолда:
5-бағандағы "5725,6" деген сандар "6352,948" деген сандармен ауыстырылсын;
6-бағандағы "7886,8" деген сандар "8181,427" деген сандармен ауыстырылсын;
7-бағандағы "1989,3" деген сандар "1989,349" деген сандармен ауыстырылсын;
"Әзірленетін мемлекеттiк және салалық (секторалдық) бағдарламалар" деген параграфта:
мынадай мазмұндағы реттiк нөмiрi 64-1-жолмен толықтырылсын:
"64-1 Бұрынғы Семей ядролық  2005- ЭБЖМ  1337,295  853,059  280,0
сынақ полигонының      2007
проблемаларын кешендi   жж.
шешу жөнiндегі
2005-2007 жылдарға
арналған бағдарлама                                        ";
"Қазақстан Республикасы Энергетика және минералдық ресурстар министрлігі" деген тарауда:
"Қолданыстағы мемлекеттiк және салалық (секторалдық) бағдарламалар" деген параграфта:
реттiк нөмiрi 65-жолда:
5-бағандағы "550,0" деген сандар "868,9" деген сандармен ауыстырылсын;
6-бағандағы "652,7" деген сандар "652,8" деген сандармен ауыстырылсын;
7-баған "500,0" деген сандармен толықтырылсын;
8-баған "500,0" деген сандармен толықтырылсын;
реттiк нөмiрi 67-жолда:
6-бағандағы "435,0" деген сандар "464,984" деген сандармен ауыстырылсын;
7-бағандағы "456,7" деген сандар "488,233" деген сандармен ауыстырылсын;
8-бағандағы "343,0" деген сандар "512,645" деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмiрi 68-жолда:
6-бағандағы "3018,1" деген сандар "2920,82" деген сандармен ауыстырылсын;
7-бағандағы "3164,0" деген сандар "3056,919" деген сандармен ауыстырылсын;
8-бағандағы "3327,5" деген сандар "3210,415" деген сандармен ауыстырылсын;
реттiк нөмiрi 69-жолда 5-бағандағы "25,0" деген сандар "20,0" деген сандармен ауыстырылсын;
реттiк нөмiрi 70-жолда:
6-бағандағы "4500,0" деген сандар "8006,8" деген сандармен ауыстырылсын;
7-баған "5200,0" деген сандармен толықтырылсын;
"Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлігі" деген тарауда:
"Қолданыстағы мемлекеттiк және салалық (секторалдық) бағдарламалар" деген параграфта:
реттiк нөмiрi 74-жолда 4-бағандағы "Ақпминi, ТМРБҚА, Мәдениетминi" деген сөздер аббревиатура "МАСМ, ИСМ" деген аббревиатуралармен ауыстырылсын;

в строке, порядковый номер 75, в графе 7 цифры "3047,9" заменить цифрами "3047,85";
в параграфе "Разрабатываемые государственные и отраслевые (секторальные) программы":
в строке, порядковый номер 76, в графе 4 аббревиатуру "Минкультуры" заменить аббревиатурой "МКИС";
главу "Агентство Республики Казахстан по государственным закупкам", параграф "Разрабатываемые государственные и отраслевые (секторальные) программы", строку, порядковый номер 77, исключить;
в главе "Агентство Республики Казахстан по информатизации и связи":
в параграфе "Действующие государственные и отраслевые (секторальные) программы":
строку, порядковый номер 78, исключить;
дополнить строкой, порядковый номер 79-1, следующего содержания:
"79-1 Государственная     2005-  АИС,    4500,0
программа фор-        2007   другие         25300,0
мирования             гг.    заинте-              22100,0
"электронного                ресо-
правительства"               ванные
в Республике                 госу-
Казахстан на                 дарст-
на 2005-2007                 венные
годы (Указ                   органы
Президента
Республики
Казахстан
от 10 ноября
2004 года  N 1471 ,
постановление
Правительства
Республики
Казахстан
от 8 декабря
2004 года
N 1286 )                                                 ";
в параграфе "Разрабатываемые государственные и отраслевые (секторальные) программы":
строку, порядковый номер 80, исключить;
в главе "Агентство Республики Казахстан по статистике":
в параграфе "Разрабатываемые государственные и отраслевые (секторальные) программы":
в строке, порядковый номер 84, в графах 2 и 3 цифру "2010" заменить цифрой "2008";
главу "Агентство таможенного контроля Республики Казахстан", параграф "Действующие государственные и отраслевые (секторальные) программы", строку, порядковый номер 85, исключить;
главу "Агентство Республики Казахстан по туризму и спорту", параграф "Действующие государственные и отраслевые (секторальные) программы", строки, порядковые номера 86, 87, параграф "Разрабатываемые государственные и отраслевые (секторальные) программы", строки, порядковые номера 88, 89, исключить;
в главе "Агентство Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами":
в параграфе "Разрабатываемые государственные и отраслевые (секторальные) программы":
в строке, порядковый номер 90:
в графе 6 цифры "821,7" заменить цифрами "1474,669";
в графе 7 цифры "862,8" заменить цифрами "1905,685";
в графе 8 цифры "1437,6" заменить цифрами "1274,964";
в строке, порядковый номер 91:

реттiк нөмiрi 75-жолда 7-бағандағы "3047,9" деген сандар "3047,85" деген сандармен ауыстырылсын;
"Әзiрленетiн мемлекеттiк және салалық (секторалдық) бағдарламалар" деген параграфта:
реттiк нөмiрi 76-жолда 4-бағандағы "Мәдениетминi" деген сөз "МАСМ" деген аббревиатурамен ауыстырылсын;
"Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк сатып алу жөнiндегі агенттiгі" деген тарау, "Әзiрленетiн мемлекеттiк және салалық (секторалдық) бағдарламалар" деген параграф, реттік нөмiрi 77-жол алынып тасталсын;
"Қазақстан Республикасының Ақпараттандыру және байланыс жөнiндегi агенттiгi" деген тарауда:
"Қолданыстағы мемлекеттiк және салалық (секторалдық) бағдарламалар" деген параграфта:
реттiк нөмiрi 78-жол алынып тасталсын;
мынадай мазмұндағы реттiк нөмiрi 79-1-жолмен толықтырылсын:
"79-1 Қазақстан       2005- АБА, басқа  4500,0  25300,0  22100,0
Республикасында 2007  мүдделi
"электронды      жж.  мемлекеттiк
үкімет"               органдар
қалыптастырудың
2005-2007
жылдарға арнал-
ған мемлекеттік
бағдарламасы
(Қазақстан
Республикасы
Президентiнiң
2004 жылғы 10
қарашадағы
N 1471  Жарлығы ,
Қазақстан
Республикасы
Үкіметінің
2004 жылғы
8 желтоқсан-
дағы N 1286
қаулысы )                                                 ";
"Әзiрленетiн мемлекеттiк және салалық (секторалдық) бағдарламалар" деген параграфта:
реттiк нөмiрi 80-жол алынып тасталсын;
"Қазақстан Республикасының Статистика жөнiндегi агенттігі" деген тарауда:
"Әзiрленетiн мемлекеттiк және салалық (секторалдық) бағдарламалар" деген параграфта:
реттік нөмiрi 84-жолда 2 және 3-бағандардағы "2010" деген сандар "2008" деген сандармен ауыстырылсын;
"Қазақстан Республикасының Кедендiк бақылау агенттігi" деген тарау, "Қолданыстағы мемлекеттiк және салалық (секторалдық) бағдарламалар" деген параграф, реттiк нөмiрi 85-жол алынып тасталсын;
"Қазақстан Республикасының Туризм және спорт жөнiндегі агенттiгi" деген тарау, "Қолданыстағы мемлекеттiк және салалық (секторалдық) бағдарламалар" деген параграф, реттiк нөмiрлерi 86, 87-жолдар, "Әзiрленетiн мемлекеттік және салалық (секторалдық) бағдарламалар" деген параграф, реттiк нөмiрлерi 88, 89-жолдар алынып тасталсын;
"Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару жөнiндегі агенттігі" деген тарауда:
"Әзiрленетiн мемлекеттiк және салалық (секторалдық) бағдарламалар" деген параграфта:
реттiк нөмiрi 90-жолда:
6-бағандағы "821,7" деген сандар "1474,669" деген сандармен ауыстырылсын;
7-бағандағы "862,8" деген сандар "1905,685" деген сандармен ауыстырылсын;
8-бағандағы "1437,6" деген сандар "1274,964" деген сандармен ауыстырылсын;
реттiк нөмiрi 91-жолда:

в графе 6 цифры "214,4" заменить цифрами "214,412";
в графе 7 цифры "191,8" заменить цифрами "225,132";
в графе 8 цифры "201,4" заменить цифрами "236,387";
главу "Агентство Республики Казахстан по миграции и демографии", параграф "Разрабатываемые государственные и отраслевые (секторальные) программы", строку, порядковый номер 92, исключить;
в главе "Агентство Республики Казахстан по чрезвычайным ситуациям":
наименование главы изложить в следующей редакции:
"Министерство по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан";
параграф "Действующие государственные и отраслевые (секторальные) программы", строку, порядковый номер 93, исключить;
в параграфе "Разрабатываемые государственные и отраслевые (секторальные) программы":
в строке, порядковый номер 94:
в графе 4 аббревиатуру "АЧС" заменить аббревиатурой "МЧС";
в графе 6 цифры "2218,2" заменить цифрами "2191,46";
в графе 7 цифры "1821,2" заменить цифрами "1793,156";
в графе 8 цифры "1912,2" заменить цифрами "1882,738";
в главе "Агентство Республики Казахстан по регулированию и надзору финансовых рынков и финансовых организаций":
дополнить параграфом, строкой, порядковый номер 95-1, следующего содержания:
"Разрабатываемые государственные и отраслевые (секторальные) программы
95-1 Программа развития   2005-  АРНФРФО 35,688
накопительной         2007г. (по            182,5
пенсионной системы           согла-
Республики Казахстан         сованию),
на 2005-2007 годы            МТСЗН,
(разрабатывается             МФ,
в соответствии               МЭБП
с поручением
Президента
Республики
Казахстан
от 12 августа
2004 года N 3274,
распоряжением
Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 27 сентября
2004 года  N 281-р )                                      ";
в главе "Агентство Республики Казахстан по борьбе с экономической коррупционной преступностью (финансовая полиция)":
в параграфе "Разрабатываемые государственные и отраслевые (секторальные) программы":
в строке, порядковый номер 96, в графе 6 цифры "80,6" исключить;
в главе "Аким г. Астаны":
в параграфе "Действующие государственные и отраслевые (секторальные) программы":
в графе 6 цифры "45682,5" заменить цифрами "41037,2";
в графе 7 цифры "34999,9" исключить;
графу 10 дополнить цифрой "1 919,8";
графу 11 дополнить цифрой "2 107,2";
графу 12 дополнить цифрой "2360,1";
в главе "Аким г. Алматы":
в параграфе "Действующие государственные и отраслевые (секторальные) программы":

6-бағандағы "214,4" деген сандар "214,412" деген сандармен ауыстырылсын;
7-бағандағы "191,8" деген сандар "225,132" деген сандармен ауыстырылсын;
8-бағандағы "201,4" деген сандар "236,387" деген сандармен ауыстырылсын;
"Қазақстан Республикасының Көшi-қон және демография агенттiгi" деген тарау, "Әзiрленетін мемлекеттiк және салалық (секторалдық) бағдарламалар" деген параграф, реттiк нөмiрі 92-жол алынып тасталсын;
"Қазақстан Республикасының Төтенше жағдайлар жөнiндегi агенттiгi" деген тарауда:
тараудың атауы мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлiгi";
"Қолданыстағы мемлекеттік және салалық (секторалдық) бағдарламалар" деген параграф, реттiк нөмiрі 93-жол алынып тасталсын;
"Әзiрленетiн мемлекеттiк және салалық (секторалдық) бағдарламалар" деген параграфта:
реттiк нөмiрi 94-жолда:
4-бағандағы "ТЖА" деген аббревиатура "ТЖМ" деген аббревиатурамен ауыстырылсын;
6-бағандағы "2218,2" деген сандар "2191,46" деген сандармен ауыстырылсын;
7-бағандағы "1821,2" деген сандар "1793,156" деген сандармен ауыстырылсын;
8-бағандағы "1912,2" деген сандар "1882,738" деген сандармен ауыстырылсын;
"Қазақстан Республикасының Қаржы нарығы мен қаржы ұйымдарын реттеу және қадағалау жөнiндегi агенттiгi" деген тарауда:
мынадай мазмұндағы параграфпен, реттiк нөмiрi 95-1-жолмен толықтырылсын:
"Әзiрленетiн мемлекеттiк және салалық (секторалдық) бағдарламалар
95-1 Қазақстан Республикасының  2005-  ҚНРА (келiсiм  35,688   182,5
жинақтаушы зейнетақы       2007   бойынша),
жүйесiн дамытудың           жж.   ЕХӘҚМ, ҚарМ,
2005-2007 жылдарға                ЭБЖМ
арналған бағдарламасы
(Қазақстан Республикасы
Президентінің 2004 жылғы
12 тамыздағы N 3274
тапсырмасына, Қазақстан
Республикасы Премьер-
Министрiнiң 2004 жылғы
27 қыркүйектегi N 281-ө
өкімiне сәйкес
әзірленуде)                                                ";
"Қазақстан Республикасының Экономикалық және сыбайлас жемқорлық қылмысқа қарсы күрес жөнiндегi агенттiгi (қаржы полициясы)" деген тарауда:
"Әзiрленетiн мемлекеттiк және салалық (секторалдық) бағдарламалар" деген параграфта:
реттiк нөмiрi 96-жолда 6-бағандағы "80,6" деген сандар алынып тасталсын;
"Астана қаласының әкімi" деген тарауда:
"Қолданыстағы мемлекеттiк және салалық (секторалдық) бағдарламалар" деген параграфта:
6-бағандағы "45682,5" деген сандар "41037,2" деген сандармен ауыстырылсын;
7-бағандағы "34999,9" деген сандар алынып тасталсын;
10-баған "1919,8" деген сандармен толықтырылсын;
11-баған "2107,2" деген сандармен толықтырылсын;
12-баған "2360,1" деген сандармен толықтырылсын;
"Алматы қаласының әкiмi" деген тарауда:
"Қолданыстағы мемлекеттiк және салалық (секторалдық) бағдарламалар" деген параграфта:

в графе 6 цифры "6665,7" заменить цифрами "17962,6";
в графе 7 цифры "16104,5" заменить цифрами "31943,5";
графу 8 дополнить цифрами "28720,6";
в графе 10 цифры "3924" заменить цифрами "2694,0";
в графе 11 цифры "3924" заменить цифрами "3021,0";
графу 12 дополнить цифрами "3519,0";
в подразделе "Научно-технические программы":
в главе "Министерство индустрии и торговли Республики Казахстан":
в параграфе "Действующие научно-технические программы":
в строке, порядковый номер 101, в графе 6 цифры "136,8" заменить цифрами "136,75";
в строке, порядковый номер 102, в графе 6 цифры "162,8" заменить цифрами "162,75";
в строке, порядковый номер 103:
в графе 5 цифры "46,1" заменить цифрами "46,11";
в графе 7 цифры "50,8" заменить цифрами "50,82";
в главе "Министерство образования и науки Республики Казахстан":
в параграфе "Действующие научно-технические программы":
в строке, порядковый номер 105:
в графе 5 цифры "142,5" заменить цифрами" 142,46";
в графе 6 цифры "144,8" заменить цифрами "144,83";
строку, порядковый номер 110, исключить;
в строке, порядковый номер 111:
в графе 6 цифры "63,9" заменить цифрами "63,94";
в строке, порядковый номер 112:
в графе 5 цифры "557,0" заменить цифрами "164,20";
в графе 7 цифры "324,1" заменить цифрами "577,0";
в графе 8 цифры "340,3" заменить цифрами "578,90";
2) Перечень приоритетных бюджетных инвестиционных проектов (программ) на 2005-2007 годы в разрезе действующих и разрабатываемых государственных и отраслевых (секторальных) программ (раздел 5) изложить в новой редакции согласно приложению.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 30 декабря 2004 года N 1433
Раздел 5.
ПЕРЕЧЕНЬ ПРИОРИТЕТНЫХ БЮДЖЕТНЫХ ИНВЕСТИЦИОННЫХ ПРОЕКТОВ
(ПРОГРАММ) НА 2005-2007 ГОДЫ В РАЗРЕЗЕ ДЕЙСТВУЮЩИХ И РАЗРАБАТЫВАЕМЫХ
ГОСУДАРСТВЕННЫХ И ОТРАСЛЕВЫХ (СЕКТОРАЛЬНЫХ) ПРОГРАММ
АСТАНА, 2004 г.
ПЕРЕЧЕНЬ ПРИОРИТЕТНЫХ РЕСПУБЛИКАНСКИХ БЮДЖЕТНЫХ ИНВЕСТИЦИОННЫХ
ПРОЕКТОВ (ПРОГРАММ) НА 2005-2007 ГОДЫ
тыс.тенге
___________________________________________________________________
N |   Наименование проекта  | Админист- | Период   |Общая    |до
|                         |  ратор    | реализа- |стоимость|2005
|                         |бюджетной  | ции      |         |года
|                         |программы  |          |         |
--------------------------------------------------------------------
1|             2           |    3      |    4     |    5    |  6
--------------------------------------------------------------------
Государственная программа "Образование"

6-бағандағы "6665,7" деген сандар "17962,6" деген сандармен ауыстырылсын;
7-бағандағы "16104,5" деген сандар "31943,5" деген сандармен ауыстырылсын;
8-баған "28720,6" деген сандармен толықтырылсын;
10-бағандағы "3924" деген сандар "2694,0" деген сандармен ауыстырылсын;
11-бағандағы "3924" деген сандар "3021,0" деген сандармен ауыстырылсын;
12-баған "3519,0" деген сандармен толықтырылсын;
"Ғылыми-техникалық бағдарламалар" деген кiшi бөлiмде:
"Қазақстан Республикасының Индустрия және сауда министрлігі" деген тарауда:
"Қолданыстағы ғылыми-техникалық бағдарламалар" деген параграфта:
реттiк нөмiрi 101-жолда 6-бағандағы "136,8" деген сандар "136,75" деген сандармен ауыстырылсын;
реттiк нөмiрi 102-жолда 6-бағандағы "162,8" деген сандар "162,75" деген сандармен ауыстырылсын;
реттiк нөмiрi 103-жолда:
5-бағандағы "46,1" деген сандар "46,11" деген сандармен ауыстырылсын;
7-бағандағы "50,8" деген сандар "50,82" деген сандармен ауыстырылсын;
"Қазақстан Республикасының Бiлiм және ғылым министрлiгi" деген тарауда:
"Қолданыстағы ғылыми-техникалық бағдарламалар" деген параграфта:
реттiк нөмiрi 105-жолда:
5-бағандағы "142,5" деген сандар "142,46" деген сандармен ауыстырылсын;
6-бағандағы "144,8" деген сандар "144,83" деген сандармен ауыстырылсын;
реттiк нөмiрi 110-жол алынып тасталсын;
реттiк нөмiрi 111-жолда:
6-бағандағы "63,9" деген сандар "63,94" деген сандармен ауыстырылсын;
реттiк нөмiрi 112-жолда:
5-бағандағы "557,0" деген сандар "164,20" деген сандармен ауыстырылсын;
7-бағандағы "324,1" деген сандар "577,0" деген сандармен ауыстырылсын;
8-бағандағы "340,3" деген сандар "578,90" деген сандармен ауыстырылсын;
2) Қолданыстағы және әзiрленетiн мемлекеттiк және салалық (секторалдық) бағдарламалар бөлiгiндегi 2005-2007 жылдарға арналған басымдық бюджеттік инвестициялық жобалардың (бағдарламалардың) тiзбесi (5-бөлім) қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң
2004 жылғы 30 желтоқсандағы
N 1433 қаулысына
ҚОСЫМША
5-бөлiм. 2005-2007 ЖЫЛДАРҒА АРНАЛҒАН ҚОЛДАНЫСТАҒЫ
ЖӘНЕ ӘЗIРЛЕНЕТIН МЕМЛЕКЕТТIК ЖӘНЕ САЛАЛЫҚ
(СЕКТОРАЛДЫҚ) БАҒДАРЛАМАЛАР БӨЛIНIСIНДЕГI БАСЫМДЫ
БЮДЖЕТТIК ИНВЕСТИЦИЯЛЫҚ ЖОБАЛАРДЫҢ (БАҒДАРЛАМАЛАРДЫҢ)
ТIЗБЕСI
ACTAHA, 2004 ж.
2006-2007 ЖЫЛДАРҒА АРНАЛҒАН БАСЫМДЫ
РЕСПУБЛИКАЛЫҚ БЮДЖЕТТIК ИНВЕСТИЦИЯЛЫҚ ЖОБАЛАРДЫҢ
(БАҒДАРЛАМАЛАРДЫҢ) ТIЗБЕСI
т. мың теңге
___________________________________________________________________
N |  Жобаның атуы    |Бюджет-|Іске асыру |Жалпы құны | 2005 жылға
|                  |тік    |   кезеңі  |           |  дейін
|                  |бағдар-|           |           |
|                  |ламаның|           |           |
|                  |әкімші-|           |           |
|                  |сі     |           |           |
___________________________________________________________________
1         2             3        4            5           6
___________________________________________________________________
"Бiлiм беру" мемлекеттiк бағдарламасы

1  Подготовка специалистов    МОН       2005-2007   62497989
со средним, высшим и
послевузовским профессио-
нальным образованием
2  Подготовка специалистов в
области здравоохранения     МЗ       2005-2007    7591499
____________________________________________________________________
ИТОГО по Программе:
продолжение таблицы
____________________________________________________________________
|                Прогноз                      |  после
|---------------------------------------------|  2007 года
N   | 2005 год   |   2006 год    |      2007 год  |
--------------------------------------------------------------------
1  |       7    |      8        |          9     |      10
--------------------------------------------------------------------
1     20184782        20672945          21640262
2      2598966         2571447           2421086
____________________________________________________________________
Итого
по Прог-
рамме:  22783748        23244392          24061348
____________________________________________________________________
1|             2           |    3      |    4     |    5     |  6
--------------------------------------------------------------------
Государственная программа развития образования
в Республике Казахстан на 2005-2010 годы
3  Строительство общежития
на 500 мест Евразийского
национального университета
имени Л.Н.Гумилева            МОН      2004-2005     760000 494000
4  Строительство
Республиканской школы-
интерната для одаренных
детей в городе Астане         МОН      2005-2007     960000
5  Строительство образова-
тельного центра для
детей-сирот с обучением
на казахском языке            МОН      2004-2007    6293433 300000
6  Реконструкция и строитель-
ство объектов республикан-
ского эстрадно-циркового
колледжа имени Ж.Елебекова    МОН      2005           94800
7  Строительство объектов
второй очереди универси-
тетского городка
Казахского национального
университета имени Аль-
Фараби                        МОН      2005-2008    7209602
8  Строительство школы-
интерната для детей с
проблемами зрения в
городе Караганде на
250 мест                      МОН      2005-2006     550000
9  Строительство школы-
интерната для детей с
проблемами зрения в
городе Алматы на
250 мест                      МОН      2005-2006     550000
10  Строительство библио-
теки Евразийского
национального универ-
ситета имени Л. Гумилева      МОН      2005-2006    1110400
11  Информатизация системы
образования                   МОН      2002-2007   1199187 498987
_____________________________________________________________________
ИТОГО по Программе
_____________________________________________________________________
продолжение таблицы
_____________________________________________________________________
1  |       7         |        8           |       9        |   10
---------------------------------------------------------------------

1   Орта, жоғары және  БҒМ     2005-2007    62497989
жоғары оқу орнынан
кейiнгі кәсiбін
білімді мамандар
даярлау
2   Денсаулық сақтау   ДСМ     2005-2007    7591499
саласында мамандар
даярлау
Бағдарлама бойынша
ЖИЫНЫ:
__________________________________________________________________
Таблицаның жалғасы:
__________________________________________________________________
N   |               Болжам                       |   2007 жылдан
|____________________________________________|      кейін
|   2005 жыл   |   2006 жыл   |   2007 жыл   |
__________________________________________________________________
1         7             8              9                 10
__________________________________________________________________
1      20184782       20672945        21640262
2      2598966        2571447         2421086
Бағ-
дар-
лама
бой-
ынша
ЖИЫНЫ: 22783748       23244392        24061348
__________________________________________________________________
Қазақстан Республикасында бiлiм берудi дамытудың
2005-2010 жылдарға арналған мемлекеттiк бағдарламасы
3   Астана қаласында   БҒМ     2004-2005    760000      494000
Л.Н.Гумилев
атындағы Еуразия
ұлттық университе-
тiнiң 500 орындық
жатақханасын салу
4   Астана қаласында   БҒМ     2005-2007    960000
дарынды балаларға
арналған республи-
калық мектеп-ин-
тернат салу
5   Астана қаласында   БҒМ     2004-2007    6293433
жетiм балаларға
арналған қазақ
тiлiнде оқытатын
білім беру
орталығын салу
6   Алматы қаласында   БҒМ     2005         94800
Ж. Елебеков
атындағы респуб-
ликалық эстрада-
цирк колледжiнің
объектiлерiн
қайта жаңарту
және салу
7   Әл-Фараби атын-    БҒМ     2005-2007    7209602
дағы Қазақ ұлттық
университетiнің
университеттiк
қалашығының
екiншi кезектегі
объектілерін салу
8   Қарағанды қала-    БҒМ     2005-2006    550000
сында көру қабi-
летiнде проблема-
лары бар бала-
ларға арналған
250 орындық
мектеп-интернат
салу
9   Алматы қаласында   БҒМ     2005-2006    550000
көру қабiлетiнде
проблемалары бар
балаларға арналған
250 орындық
мектеп-интернат
салу
10  Л.Гумилев атын-    БҒМ     2005-2006    1110400
дағы Еуразия
ұлттық универси-
тетінің кітапхана-
сын салу
11  Білiм беру жүйесiн БҒМ     2002-2007    1199187     498987
ақпараттандыру
Бағдарлама бойынша
ЖИЫНЫ:
__________________________________________________________________
Таблицаның жалғасы:
__________________________________________________________________
N   |               Болжам                       |   2007 жылдан
|____________________________________________|      кейін
|   2005 жыл   |   2006 жыл   |   2007 жыл   |
__________________________________________________________________
1         7             8              9                 10
__________________________________________________________________

3        266000
4        195500            414500             350000
5       2000000           2996717             996716
6         94800
7        804112           3986066            1798664          620760
8        215000            335000
9        215000            335000
10       562497            547903
11        80200            270000             350000
_____________________________________________________________________
Итого
по Прог-
рамме:  4433109           8885186            3495380           620760
______________________________________________________________________
______________________________________________________________________
1 |             2           |    3      |    4     |    5     |   6
----------------------------------------------------------------------
Государственная программа реформирования и развития здравоохранения
Республики Казахстан на 2005-2010 годы
12  Строительство НИИ скорой
медицинской помощи на 240
коек со станцией скорой
помощи в городе Астане      МЗ        2005-2007    7326324
13  Строительство Республи-
канского научного центра
материнства и детства на
500 коек в городе Астане    МЗ       2004-2005    17832000 6601000
14  Строительство республи-
канского детского реаби-
литационного центра в
городе Астане               МЗ       2004-2006     6200000  200000
15  Расширение и реконструк-
ция Казахской государст-
венной медицинской ака-
демии по улице Бейбит-
шилик в городе Астане       МЗ       2005-2006     1469200
16  Строительство лечебного
корпуса на 150 коек при
РГКП "Научный центр
педиатрии и детской
хирургии" в городе
Алматы                      МЗ       2005-2008     2257550
17  Строительство республи-
канского научного центра
нейрохирургии на 220
коек в городе Астане        МЗ       2005-2006     8360000
18  Строительство диагности-
ческого центра на 500
посещений в смену в
городе Астане               МЗ       2005-2006     3123000
19  Строительство спального
корпуса Республиканского
детского реабилитацион-
ного центра "Балбулак"
на 125 коек в городе
Алматы                      МЗ          2005        159770
20  Строительство малокомп-
лектной школы при Респуб-
ликанском детско-подрост-
ковом туберкулезном
санатории "Боровое" в
Акмолинской области         МЗ          2005         84420
21  Приобретение и осущест-
вление привязки к мест-
ности проектно-сметной
документации по проекту
строительства служебного
жилья для медицинских
работников и строитель-
ство данного объекта        МЗ          2005        769000
22  Создание информационных
систем здравоохранения      МЗ       2002-2007     6435214  55714
_____________________________________________________________________
ИТОГО по Программе:
_____________________________________________________________________
продолжение таблицы
_____________________________________________________________________
1  |       7         |        8           |       9        |   10
---------------------------------------------------------------------

3      266000
4      195500         414500         350000
5      2000000        2996717        996716
6      94800
7      804112         3986066        1798664        620760
8      215000         335000
9      215000         335000
10     562497         547903
11     80200          270000         350000
Бағ-
дар-
лама
бой-
ынша
ЖИЫНЫ: 4433109        8885186        3495380        620760
__________________________________________________________________
Қазақстан Республикасының денсаулық сақтауды реформалаудың
және дамытудың 2005-2010 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасы
12  Астана қаласында   ДСМ     2005-2007    7326324
240 төсекке арнал-
ған жедел жәрдем
станциясы бар
жедел медициналық
көмектің ҒЗИ салу
13  Астана қаласында   ДСМ     2004-2005    18601000    6601000
500 төсекке арнал-
ған республикалық
аналар мен бала-
лардың ғылыми
орталығын салу
14  Астана қаласында   ДСМ     2004-2006    6200000     200000
Республикалық
балаларды оңалту
орталығын салу
15  Астана қаласы      ДСМ     2005-2006    1469200
Бейбiтшілiк
көшесінің бойын-
дағы Қазақ мем-
лекеттiк медицина
академиясын
кеңейту және
қайта жаңарту
16  Алматы қаласын-    ДСМ     2005-2007    2257550
дағы РМҚК "Педиа-
трия және балалар
хирургиясы ғылыми
орталығы"
жанындағы 150
төсекке арналған
емдік корпусын
салу
17  Астана қаласында   ДСМ     2005-2006    8360000
220 төсекке ар-
налған республи-
калық нейрохирур-
гия ғылыми орта-
лығын салу
18  Астана қаласында   ДСМ     2005-2006    3123000
бiр ауысымда 500
адам қабылдайтын
диагностикалық
орталық салу
19  Алматы қаласында   ДСМ     2005         159770
"Балбұлақ" рес-
публикалық бала-
ларды оңалту
орталығының 125
төсекке арналған
демалыс корпусын
салу
20  "Бурабай" респуб-  ДСМ     2005         84420
ликалық балалар-
жеткіншектер
туберкулез сана-
торийiнің жанынан
шағын жинақталған
мектеп салу
21  Медицина қызмет-   ДСМ     2005         769000
керлері арналған
қызметтік тұрғын
үй салу жобасы
бойынша жобалау-
сметалық құжатта-
маны елді мекенге
бекiтіп берудi
сатып алу және
жүзеге асыру
және осы объекті
салу
22  Денсаулық сақтау-  ДСМ     2005-2007    6435214     55714
дың ақпараттық
жүйелерiн құру
Бағдарлама бойынша
ЖИЫНЫ:
__________________________________________________________________
Таблицаның жалғасы:
__________________________________________________________________
N   |               Болжам                       |   2007 жылдан
|____________________________________________|      кейін
|   2005 жыл   |   2006 жыл   |   2007 жыл   |
__________________________________________________________________
1         7             8              9                 10
__________________________________________________________________

12      1265000           3000000             3061324
13     11231000
14      3000000           3000000
15       600000            869200
16        68000            664000              700000          825550
17       610000           7750000
18       284500           2838500
19        50000            109770
20        84420
21       769000
22       300000           3184500             2895000
_____________________________________________________________________
Итого
по Прог-
рамме: 18261920          21415970             6656324          825550
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
1 |             2           |    3      |    4     |    5   |    6
---------------------------------------------------------------------
Государственная программа развития сельских территорий
на 2004-2010 годы
23  Развитие телемедицины и
мобильной медицины в
сельском здравоохранении     МЗ       2004-2007    3582320 250000
_____________________________________________________________________
ИТОГО по Программе:
_____________________________________________________________________
продолжение таблицы
_____________________________________________________________________
1  |       7         |        8           |       9        |  10
---------------------------------------------------------------------

12     1265000        3000000        3061324
13     11231000
14     3000000        3000000
15     600000         869200
16     68000          664000         700000         825550
17     610000         7750000
18     284500         2838500
19     50000          109770
20     84420
21     769000
22     300000         3184500        2895000
Бағ-
дар-
лама
бой-
ынша
ЖИЫНЫ: 18261920       21415970       6656324        825550
__________________________________________________________________
Ауылдық аумақтарды дамытудың 2004-2010 жылдарға мемлекеттік бағдарламасы
23  Ауылдық денсаулық  ДСМ     2004-2007    3582320     250000
сақтауда ұтқыр
және телемедицина-
ны дамыту
Бағдарлама бойынша
ЖИЫНЫ:
__________________________________________________________________
Таблицаның жалғасы:
__________________________________________________________________
N   |               Болжам                       |   2007 жылдан
|____________________________________________|      кейін
|   2005 жыл   |   2006 жыл   |   2007 жыл   |
__________________________________________________________________
1         7             8              9                 10
__________________________________________________________________

23       400000           1332000              1600000
_____________________________________________________________________
Итого
по Прог-
рамме:   400000           1332000              1600000
______________________________________________________________________
______________________________________________________________________
1 |             2           |    3      |    4     |    5     | 6
----------------------------------------------------------------------
Государственная программа развития жилищного строительства
в Республике Казахстан на 2005-2007 годы
24  Обеспечение финансовой
устойчивости АО "Жилищ-
ный строительный
сберегательный банк
Казахстана"                  МИТ      2006-2007  1900000
_____________________________________________________________________
ИТОГО по Программе:
_____________________________________________________________________
продолжение таблицы
_____________________________________________________________________
1  |       7         |        8           |       9        |   10
---------------------------------------------------------------------
24                         280000              1620000
_____________________________________________________________________
Итого
по Прог-
рамме:                     280000              1620000
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
1 |             2           |    3      |    4     |    5     |  6
---------------------------------------------------------------------
Государственная программа развития автодорожной
отрасли Республики Казахстан на 2001-2005 годы
25  Реабилитация автодороги
Алматы-Караганда-Астана-
Боровое на участках
Алматы - Гульшад и
Акчатау - Караганда          МТК      1999-2005   22659364 21863099
26  Реабилитация автодороги
Боровое-Кокшетау-
Петропавловск - граница
Российской Федерации         МТК      2003-2007   13017150    73937
27  Проект развития авто-
дорожной отрасли (Алматы-
Бишкек)                      МТК      2001-2006   14187720  9075619
28  Реконструкция автодороги
граница Российской
Федерации - Уральск -
Актобе                       МТК      2002-2006   12867124  3047680
29  Реконструкция дорожной
сети в Западном Казахстане   МТК      2001-2006   38912621 24959328
30  Реконструкция автодороги
Карабутак-Иргиз - граница
Кызылординской области       МТК      2002-2008    9405869  1720799
31  Реконструкция автодороги
Актау-Атырау                 МТК      2003-2007   32620456   378224
32  Реконструкция автодороги
Омск-Павлодар-Майкапшагай    МТК      2002-2008   47301504   136355
33  Реконструкция автодороги
Астана-Костанай-Челябинск    МТК      2003-2008   32215936  5700043
34  Прикладные научные иссле-
дования в области
транспорта и коммуникаций    МТК      2005-2007     244700
______________________________________________________________________
ИТОГО по Программе:
______________________________________________________________________
продолжение таблицы
______________________________________________________________________
1  |       7         |        8           |       9        |   10
----------------------------------------------------------------------

23     400000         1332000        1600000
Бағ-
дар-
лама
бой-
ынша
ЖИЫНЫ: 400000         1332000        1600000
__________________________________________________________________
Қазақстан Республикасында тұрғын үй құрылысын дамытудың
2005-2007 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасы
24  "Қазақстанның тұр- ИСМ     2006-2007    1900000
ғын үй құрылыс
жинақ банкi"
AҚ-ның қаржылық
тұрақтылығын
қамтамасыз ету
__________________________________________________________________
Таблицаның жалғасы:
__________________________________________________________________
N   |               Болжам                       |   2007 жылдан
|____________________________________________|      кейін
|   2005 жыл   |   2006 жыл   |   2007 жыл   |
__________________________________________________________________
1         7             8              9                 10
__________________________________________________________________
24                    280000         1620000
Бағ-
дар-
лама
бой-
ынша
ЖИЫНЫ:  0             280000         1620000
_________________________________________________________________
Қазақстан Республикасының автокөлiк саласын дамытудың
2001-2005 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасы
25  Алматы-Гульшад     ККМ     1999-2005    22659364    21863099
және Ақшатау-
Қарағанды учаске-
лерiнде Алматы-
Қарағанды-Астана
-Бурабай
автожолдарын оңалту
26  Бурабай-Көкшетау   ККМ     2003-2007    13017150    73937
-Петропавл-Ресей
Федерациясының
шекарасы авто-
жолын оңалту
27  Автожол саласын    ККМ     2001-2006    14187720    9075619
(Алматы-Бішкек)
дамыту жобасы
28  Ресей Федерация-   ККМ     2002-2006    12867124    3047680
сының шекарасы
- Орал - Ақтөбе
автожолын қайта
жаңарту
29  Батыс Қазақстан-   ККМ     2001-2006    38912621    24959328
дағы жол желiсiн
қайта жаңарту
30  Қарабұлақ-Ырғыз    ККМ     2002-2008    9405869     1720799
-Қызылорда облы-
сының шекарасы
автожолын қайта
жаңарту
31  Ақтау-Атырау       ККМ     2003-2007    32620456    378224
автожолын қайта
жаңарту
32  Омбы-Павлодар      ККМ     2002-2008    47301504    136355
-Майқапшағай
автожолын қайта
жаңарту
33  Астана-Қостанай    ККМ     2003-2008    32215936    5700043
-Челябi автожолын
қайта жаңарту
34  Көлiк және комму-  ККМ     2005-2007    244700
никация саласын-
дағы қолданбалы
ғылыми зерттеулер
Бағдарлама бойынша
ЖИЫНЫ:
__________________________________________________________________
Таблицаның жалғасы:
__________________________________________________________________
N   |               Болжам                       |   2007 жылдан
|____________________________________________|      кейін
|   2005 жыл   |   2006 жыл   |   2007 жыл   |
__________________________________________________________________
1         7             8              9                 10
__________________________________________________________________

25       796265
26                        7027189              5916024
27      3974061           1138040
28      7259958           2559486
29     12708330           1244963
30                        1233919              3000000       3451151
31      4077941          16242405             11921886
32                        1080890              5200000      40884259
33     10522621           6360000              8000000       1633272
34        83400             82400                78900
_____________________________________________________________________
Итого
по Прог-

25     796265
26                    7027189        5916024
27     3974061        1138040
28     7259958        2559486
29     12708330       1244963
30                    1233919        3000000        3451151
31     4077941        16242405       11921886
32                    1080890        5200000        40884259
33     10522621       6360000        8000000        1633272
34     83400          82400          78900
Бағ-
дар-
лама
бой-
ынша

рамме: 39422576          36969292             34116810        45968682
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
1 |             2           |    3      |    4     |    5     |  6
---------------------------------------------------------------------
Государственная программа формирования "электронного
правительства" в Республике Казахстан на 2005-2007 годы
35  Развитие информационной
системы "Государственный
реестр налогоплательщиков
и объектов налого-
обложения"                    МФ      2001-2007     583369 540369
36  Развитие интегрированной
налоговой информационной
системы (ИНИС)                МФ      2001-2007    7300937 4141558
37  Развитие таможенной
информационной системы
"ТАИС"                        МФ      2002-2007    1344030  496670
38  Развитие информационной
системы по государствен-
ным закупкам                  МФ      2002-2007     306238  144379
39  Создание информационной
системы "Электронная
таможня"                      МФ      2005-2007    1655000
40  Создание государственных
баз данных                   АИС      2002-2007    2290060  654054
41  Создание единой системы
электронного документо-
оборота государственных
органов                      АИС      2001-2007    1785766 1035110
42  Создание информационной
инфраструктуры государ-
ственных органов             АИС      2002-2007    2895171  595169
43  Создание единой
транспортной среды госу-
дарственных органов          АИС      2001-2007   32238980  261301
44  Создание автоматизирован-
ной информационной
системы Государственного
земельного кадастра          АЗР      2002-2007    2807169  883169
45  Создание ситуационной
системы государственного
управления                  МЭБП      2003-2007     507213  382213
______________________________________________________________________
продолжение таблицы
______________________________________________________________________
1  |       7         |        8           |       9        |   10
----------------------------------------------------------------------

ЖИЫНЫ: 39422576       36969292       34116810       45968682
__________________________________________________________________
Қазақстан Республикасында "электронды үкімет" қалыптастырудың
2005-2007 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасы
35  Салық төлеушiлер-  ҚарМ    2001-2007    583369      540369
дiң және салық
салу объектілерi-
нің мемлекеттік
тiзiлiмiнiң
ақпараттық жүй-
есiн дамыту
36  Бiрiктірiлген      ҚарМ    2001-2007    7300937     4141558
салықтық ақпа-
раттық жүйенi
дамыту (БСАЖ)
37  "КAAЖ" кедендiк    ҚарМ    2002-2007    1344030     496670
ақпараттық жүйе-
сiн дамыту
38  Мемлекеттік        ҚарМ    2002-2007    306238      144379
сатып алу жөнiн-
дегі ақпараттық
жүйенi дамыту
39  "Электрондық       ҚарМ    2005-2007    1655000
кеден" ақпарат-
тық жүйесiн құру
40  Мемлекеттік        АБА     2002-2007    2290060     654054
дерекқор құру
41  Мемлекеттік        АБА     2001-2007    1785766     1035110
органдардың
бірыңғай элект-
ронды құжат
айналымы жүйе-
сін құру
42  Мемлекеттік        АБА     2002-2007    2895171     595169
органдардың
ақпараттық
инфрақұрылымын
құру
43  Мемлекеттік        АБА     2001-2007    32238980    261301
органдардың
бiрыңғай кө-
лiктік ортасын
құру
44  Мемлекеттік        ТСА     2002-2007    2807169     883169
жер кадастрының
автоматтанды-
рылған ақпарат-
тық жүйесін құру
45  Мемлекеттік        ЭБЖМ    2003-2007    507213      382213
басқарудың ахуал-
дық жүйесiн құру
Бағдарлама бойынша
ЖИЫНЫ:
__________________________________________________________________
Таблицаның жалғасы:
__________________________________________________________________
N   |               Болжам                       |   2007 жылдан
|____________________________________________|      кейін
|   2005 жыл   |   2006 жыл   |   2007 жыл   |
__________________________________________________________________
1         7             8              9                 10
__________________________________________________________________

35        13000             15000                15000
36       954477           1049255              1155647
37       256000            281600               309760
38        48900             53790                59169
39       500000            550000               605000
40       463244            665673               507089
41       401836            348820
42       216800           1345476               737726
43      1060422          16279366             14637891
44       600000           1000000               324000

35     13000          15000          15000
36     954477         1049255        1155647
37     256000         281600         309760
38     48900          53790          59169
39     500000         550000         605000
40     463244         665673         507089
41     401836         348820
42     216800         1345476        737726
43     1060422        16279366       14637891
44     600000         1000000        324000

45        25000             50000                50000
_____________________________________________________________________
Итого
по Прог-
рамме:  4539679          21638980             18401282             -
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
1 |             2           |    3      |    4     |    5     |  6
---------------------------------------------------------------------
Государственная агропродовольственная программа
на 2003-2005 годы
46  Совершенствование управ-
ления водными ресурсами
и восстановление земель
(1 этап)                      МСХ     1998-2005    7128544 6129396
47  Второй этап проекта
"Постприватизационная
поддержка сельского
хозяйства"                    МСХ     2005-2009    9178971
48  Проект "Повышение
конкурентоспособности
сельскохозяйственной
продукции"                    МСХ     2006-2010   10333165
49  Усовершенствование
ирригационных и дренажных
систем                        МСХ        2005       83435
50  Строительство
Национального хранилища
генетических ресурсов
растений и животных           МСХ     2005-2007    1677330
51  Создание информационно-
маркетинговой системы
Министерства сельского
хозяйства Республики
Казахстан                     МСХ     2002-2007    800601  235087
52  Реконструкция самонапор-
ной части магистрального
трубопровода Нурлы
Алматинской области           МСХ     2003-2005    69475    33000
53  Реконструкция магистраль-
ного канала Аса-Талас,
Жамбылский район Жамбыл-
ской области                  МСХ     2003-2006    90377    28330
54  Реконструкция гидротех-
нических сооружений
подпитывающего канала на
реке Аспара Меркенского
района Жамбылской области     МСХ     2003-2006   238850     6660
55  Реконструкция Таласской
плотины на р. Талас
Байзакского, Жамбылского,
Таласского районов
Жамбылской области            МСХ     2003-2006    36859     5870
56  Реконструкция магистраль-
ного канала Талас-Аса
Жамбылского района
Жамбылской области            МСХ     2003-2005    40400    30650
57  Реконструкция левой ветки
магистрального канала
Уюкской оросительной
системы Таласского района
Жамбылской области            МСХ     2003-2006    81330    32090
58  Реконструкция Жаныбекской
насосной станции,
магистральных и распреде-
лительных каналов в
Жанибекском районе
Западно-Казахстанской
области                       МСХ     2003-2005    92420    66150
59  Реконструкция Сергеевского
гидроузла (1-я очередь) в
Костанайском районе
Костанайской области          МСХ     2003-2005    71354    24170
60  Реконструкция Казалинского
ЛМК Казалинского района
Кызылординской области с
ПК 137+ 12 по ПК              МСХ     2003-2006   162750     2550
61  Реконструкция Шидертин-
ского магистрального
канала в Павлодарской
области                       МСХ     2003-2005   153660    52170
62  Реконструкция Петропав-
ловского гидроузла с
водохранилищем на реке
Ишим (I-я очередь) Северо-
Казахстанской области         МСХ     2003-2005    49567    40830
63  Реконструкция каналов
К-30 и К-ЗОа, системы
межреспубликанского канала
"Достык" I-очередь в
Мактааральском районе
Южно-Казахстанской области    МСХ     2003-2005   122571   107660
64  Реконструкция Туркестан-
ского магистрального канала
с ПК 8 по ПК 33 (I-очередь)
в Ордабасинском районе
Южно-Казахстанской области    МСХ     2003-2006   135021    36660
65  Реконструкция водозаборного
узла "Косдиирмен" на
реке Бадам в городе
Шымкенте Южно-Казахстанской
области                       МСХ     2003-2005   185305    62550
66  Прикладные научные
исследования в области
агропромышленного комплекса   МСХ     2005-2007  6317610
_____________________________________________________________________
ИТОГО по Программе :
_____________________________________________________________________
продолжение таблицы
_____________________________________________________________________
1  |       7         |        8           |       9        |   10
---------------------------------------------------------------------

45     25000          50000          50000
Бағ-
дар-
лама
бой-
ынша
ЖИЫНЫ: 4539679        21638980       18401282
__________________________________________________________________
2003-2005 жылдарға арналған мемлекеттік
аграрлық азық-түлік бағдарламасы
46  Су ресурстарын     AШМ     1998-2005    7128544     6129396
басқаруды же-
тiлдiру және
жерлердi
қалпына келтіру
(1-кезең)
47  "Ауыл шаруашы-     AШМ     2005-2009    9178971
лығын жекешелен-
дiруден кейiнгі
қолдау" жобасы-
ның екiншi кезеңі
48  "Ауыл шаруашылы-   AШМ     2006-2010    10333165
ғы өнiмiнiң бә-
секеге қабiлетті-
лігін арттыру"
жобасы
49  Ирригациялық және  AШМ     2005         83435
дренаждық жүйе-
лерді жетілдiру
50  Өсiмдiктер мен     AШМ     2005-2007    1677330
жануарлардың
генетикалық
ресурстарының
ұлттық қоймасын
салу
51  Қазақстан Респуб-  AШМ     2002-2007    800601      235087
ликасы Ауыл шаруа-
шылығы министр-
лігінің ақпарат-
тық-маркетингтiк
жүйесiн құру
52  Алматы облысының   AШМ     2003-2005    69475       33000
Нұрлы магистраль-
ды су құбырының
дербес тегеурінді
бөлігін қайта
жаңарту
53  Жамбыл облысы      AШМ     2003-2006    90377       28330
Жамбыл ауданы
Аса-Талас
магистральды
каналын қайта
жаңарту
54  Жамбыл облысы      AШМ     2003-2006    238850      6660
Мерке ауданы
Аспара өзенінде
су сiңiру
каналының
гидротехникалық
құрылыстарын
қайта жаңарту
55  Жамбыл облысы      AШМ     2003-2006    36859       5870
Байзақ, Жамбыл,
Талас аудандары
Талас өзенiнде
Талас бөгетiн
қайта жаңарту
56  Жамбыл облысы      AШМ     2003-2005    40400       30650
Жамбыл ауданының
Талас-Аса магис-
тральды каналын
қайта жаңарту
57  Жамбыл облысы      AШМ     2003-2006    81330       32090
Талас ауданы
Ұйық суармалы
жүйесiнiң
магистральды
каналының сол
бөлiгін қайта
жаңарту
58  Батыс Қазақстан    AШМ     2003-2005    92420       66150
облысы Жәнiбек
ауданында Жәнiбек
сорғы станциясын,
магистральды және
таратушы
каналдарды қайта
жаңарту
59  Қостанай облысы    AШМ     2003-2006    71354       24170
Қостанай ауда-
нында Сергеев
гидроторабын
(1-кезек) қайта
жаңарту
60  Қызылорда облысы   AШМ     2003-2006    162750      2550
Қазалы ауданының
Қазалы сол жаға-
лау магистральды
каналын ПК 137+
12-ден бастап
ПК-ге дейiн қайта
жаңарту
61  Павлодар облысы    AШМ     2003-2006    153660      52170
Шiдертi магист-
ральды каналын
қайта жаңарту
62  Солтүстік Қазақ-   AШМ     2003-2005    49567       40830
стан облысы
Петропавл гидро-
торабын Есiл
өзеніндегі су
қоймасымен бiрге
қайта жаңарту
(I-кезек)
63  Оңтүстiк Қазақ-    AШМ     2003-2005    122571      107660
стан облысы
Мақтаарал ауда-
нында К-30 және
К-30а каналдарын,
республикааралық
"Достық" каналы
жүйесiн қайта
жаңарту, 1-кезек
64  Оңтүстiк Қазақ-    AШМ     2003-2006    135021      36660
стан облысы
Ордабасы ауданы
Түркiстан маги-
стральды каналын
ПК 8-ден ПК
33-ке дейiн
(1-кезек)
қайта жаңарту
65  Оңтүстiк Қазақ-    AШМ     2003-2005    185305      62550
стан облысы
Шымкент қаласын-
да Бадам өзенiн-
дегі "Қос диiр-
мен" су тарту
торабын қайта
жаңарту
66  Агроөнеркәсiп      AШМ     2005-2007    6317610
кешенi саласын-
дағы қолданбалы
ғылыми зерттеулер
Бағдарлама бойынша
ЖИЫНЫ:
__________________________________________________________________
Таблицаның жалғасы:
__________________________________________________________________
N   |               Болжам                       |   2007 жылдан
|____________________________________________|      кейін
|   2005 жыл   |   2006 жыл   |   2007 жыл   |
__________________________________________________________________
1         7             8              9                 10
__________________________________________________________________

46       999148
47       741830           1842882              1801043        4793216
48       361416           2442285              3795818        3733646
49        83435
50        48190            750000               879140
51       170850            187935               206729
52        36475
53        42050             19997
54                         232190
55                          32989
56         9750
57        32910             16330
58        26270
59        35060             12124
60        24353            135847
61        40300             61190

46     999148
47     741830         1842882        1801043        4793216
48     361416         2442285        3795818        3733646
49     83435
50     48190          750000         879140
51     170850         187935         206729
52     36475
53     42050          19997
54                    232190
55                    32989
56     9750
57     32910          16330
58     26270
59     35060          12124
60     24353          135847
61     40300          61190

62         8737
63        14911
64        35000            63361
65        40000            82755
66      2004000          2104200               2209410
____________________________________________________________________
Итого
по Прог-
рамме:   4754685          7984085               8892140       8526862
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
1 |             2           |    3      |    4     |    5     | 6
---------------------------------------------------------------------
Государственная программа "Развитие космической деятельности
в Республике Казахстан"
67  Создание на космодроме       МОН        2005
"Байконур" космического
ракетного комплекса
"Байтерек"
____________________________________________________________________
ИТОГО по Программе:
____________________________________________________________________
продолжение таблицы
_____________________________________________________________________
1  |       7         |        8           |       9        |   10
---------------------------------------------------------------------
67      6585000
_____________________________________________________________________
Итого
по Прог-
рамме:  6585000
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
1 |             2           |    3      |    4     |    5     |  6
---------------------------------------------------------------------
Государственная программа социально-экономического
развития города Астаны на период до 2005 года
"Расцвет Астаны - расцвет Казахстана"
68  Строительство инженерных
сетей и инфраструктуры
Дипломатического городка
в городе Астане              МИД      2001-2005   3426453  3143463
69  Строительство Государст-
венного музея археологии
и этнографии в городе
Астане                       МКИС     2003-2007   1070000    19502
70  Строительство международ-
ного аэропорта в городе
Астане                       МТК      1998-2006  36641330 33648523
71  Строительство республи-
канского велотрека в
городе Астане                МКИС     2005-2007   3188713
72  Строительство Дома
Министерств в городе
Астане (Корпорация "Куат")    УДП
73  Строительство Дворца Мира
и Согласия                    УДП     2005-2007   5600000
74  Строительство выставоч-
ного центра в городе
Астане                        УДП     2005-2007   4286680
75  Строительство стадиона в
городе Астане (левый
берег)                        УДП     2005-2007   5107631
76  Строительство крытого
гаража на 400 легковых
автомобилей с вспомога-
тельными помещениями на
левом берегу реки Ишим
в городе Астане              УДП      2004-2006    646400   23722
_____________________________________________________________________
ИТОГО по Программе :
_____________________________________________________________________
продолжение таблицы
_____________________________________________________________________
1  |       7         |        8           |       9        |   10
---------------------------------------------------------------------

62     8737
63     14911
64     35000          63361
65     40000          82755
66     2004000        2104200        2209410
Бағ-
дар-
лама
бой-
ынша
ЖИЫНЫ: 4754685        7984085        8892140        8526862
__________________________________________________________________
"Қазақстан Республикасында ғарыш қызметін дамыту"
мемлекеттік бағдарламасы
67  "Байқоңыр" ғарыш   ККМ     2005
айлағында   "Бәйте-
рек" зымыран-ға-
рыштық кешенін
құру
__________________________________________________________________
Таблицаның жалғасы:
__________________________________________________________________
N   |               Болжам                       |   2007 жылдан
|____________________________________________|      кейін
|   2005 жыл   |   2006 жыл   |   2007 жыл   |
__________________________________________________________________
1         7             8              9                 10
__________________________________________________________________
67     6585000
Бағ-
дар-
лама
бой-
ынша
ЖИЫНЫ: 6585000
__________________________________________________________________
"Астананың гүлденуі - Қазақстанның гүлденуі" 2005 жылға
дейінгі кезеңге арналған Астана қаласының
әлеуметтік-экономикалық дамуының мемлекеттік бағдарламасы
68  Астана қаласында   СІМ     2001-2005    3426453     3143463
Дипломатиялық қа-
лашықтың инженер-
лік желілері мен
инфрақұрылымын
салу
69  Астана қаласында   МАСМ    2003-2007    1070000     19502
Мемлекеттiк архео-
логия және этно-
графия мұражайын
салу
70  Астана қаласында   ККМ     1998-2006    36641330    33648523
халықаралық әуе-
жай салу
71  Астана қаласында   МАСМ    2005-2007    3188713
республикалық
велотрек салу
72  Астана қаласында   ПІБ     2005         8000000
Министрлiктер
үйiн салу ("Қуат"
корпорациясы)
73  Астана қаласында   УДП     2005-2007    5600000
Бейбiтшiлiк және
Келiсiм сарайын
салу
74  Астана қаласында   ПІБ     2005-2007    4286680
көрме орталығын
салу
75  Астана қаласында   ПІБ     2005-2007    5107631
стадион салу
(сол жағалау)
76  Астана қаласында   ПІБ     2005-2006    646400      23722
Есiл өзенiнiң
сол жағалауында
қосалқы үй-жай-
лары бар 400
жеңіл автомо-
бильге арналған
жабық гараж салу
Бағдарлама бойынша
ЖИЫНЫ:
__________________________________________________________________
Таблицаның жалғасы:
__________________________________________________________________
N   |               Болжам                       |   2007 жылдан
|____________________________________________|      кейін
|   2005 жыл   |   2006 жыл   |   2007 жыл   |
__________________________________________________________________
1         7             8              9                 10
__________________________________________________________________

68       283000
69                         450000               600498
70      2805135            187672
71       900000           1500000               788713
72      8000000
73      1500000           2000000              2100000
74       902500           2000000              1384180
75       800000           2200000              2107630
76       200000           422678
_____________________________________________________________________
Итого
по Прог-
рамме : 15390635           8760350              6981021
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
1 |             2           |    3     |    4     |    5     |  6
---------------------------------------------------------------------
Государственная программа развития города Алматы
на 2003-2010 годы
77  Реконструкция комплекса
зданий Республиканского
государственного казен-
ного предприятий
"Центральная научная
библиотека"                  МОН      2005-2006   810000
78  Строительство республи-
канской базы олимпийской
подготовки в Алматинской
области                      МКИС     2003-2006  5320000   212800
79  Строительство республи-
канской школы-интерната
для одаренных в спорте
детей в микрорайоне
"Шанырак" в городе Алматы    МКИС     2003-2005   700320   425160
_____________________________________________________________________
ИТОГО по Программе:
_____________________________________________________________________
продолжение таблицы
_____________________________________________________________________
1  |       7         |        8           |       9        |   10
---------------------------------------------------------------------
77       126638            341681               341681
78      2000000           3107200

68     283000
69                    450000         600498
70     2805135        187672
71     900000         1500000        788713
72     8000000
73     1500000        2000000        2100000
74     902500         2000000        1384180
75     800000         2200000        2107630
76     200000         422678
Бағ-
дар-
лама
бой-
ынша
ЖИЫНЫ: 15390635       8760350        6981021
__________________________________________________________________
Алматы қаласын дамытудың 2003-2010 жылдарға арналған
мемлекеттік бағдарламасы
77  "Орталық ғылыми    БҒМ     2005-2006    810000
кітапхана"   респуб-
ликалық мемлекет-
тік қазыналық
кәсіпорнының
ғимараттар кеше-
нін қайта жаңарту
78  Алматы облысында   ТСА     2003-2006    5320000     212800
олимпиадалық
дайындықтың
республикалық
базасын салу
79  Алматы қаласында   ТСА     2003-2005    700320      425160
"Шаңырақ" шағын
ауданында спортта
дарынды балаларға
арналған респуб-
ликалық мектеп-
интернат салу
Бағдарлама бойынша
ЖИЫНЫ:
__________________________________________________________________
Таблицаның жалғасы:
__________________________________________________________________
N   |               Болжам                       |   2007 жылдан
|____________________________________________|      кейін
|   2005 жыл   |   2006 жыл   |   2007 жыл   |
__________________________________________________________________
1         7             8              9                 10
__________________________________________________________________
77     126638         341681         341681
78     2000000        3107200

79       275160
_____________________________________________________________________
Итого по
Прог-
рамме :  2401798           3448881               341681
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
1 |             2           |    3     |    4     |    5     |   6
---------------------------------------------------------------------
Отраслевая программа "Питьевые воды"
80  Отраслевой проект
развития водоснабжения и
канализации сельских
территорий                   МСХ      2004-2009    7497241 222488
81  Водоснабжение Казалинска
(Новоказалинска)
Кызылординской области       МСХ      2003-2005     745454  32404
82  Водоснабжение сельских
населенных пунктов в
Республике Казахстан         МСХ        2005        695418
83  Реконструкция Селетинско-
го группового водопровода
Акмолинской области          МСХ      2003-2006     195739  50000
84  Кояндинский групповой
водопровод в Курмангазин-
ском районе Атырауской
области (II-я очередь
строительства)               МСХ      2003-2006     413276 121000
85  Строительство водопровода
Коскулак - Тасшагыл
Кызылкугинского района
Атырауской области           МСХ      2004-2006     160888   9000
86  Реконструкция Бельагач-
ского группового водопро-
вода в Восточно-
Казахстанской области
(II-я очередь)               МСХ      2005-2007     790053
87  Строительство комплекса
станций по обработке
питьевой воды Каменского
группового водопровода в
Западно-Казахстанской
области                      МСХ      2004-2005     250000 100000
88  Строительство Арало-
Сарыбулакского группового
водопровода (IV очередь)
в Кызылординской области     МСХ      2003-2006    1384000 450000
89  Строительство Арало-
Сарыбулакского группового
водопровода (V очередь)
в Кызылординской области     МСХ      2005-2008    2262500
90  Строительство Октябрь-
ского группового водо-
провода Кызылординской
области                      МСХ      2005-2008     864600
91  Строительство Жиделинско-
го группового водопровода
и ветки подключения к нему
в Кызылординской области     МСХ      1991-2006    1001500 352000
92  Реконструкция Булаевского
группового водопровода
(II-я очередь) в Северо-
Казахстанской области        МСХ      2003-2006     782500 278300
93  Реконструкция Ишимского
группового водопровода
(II-я очередь) в Северо-
Казахстанской области        МСХ      2003-2006     652641 277000
94  Реконструкция Соколов-
ского группового водо-
провода (II-я очередь) в
Северо-Казахстанской
области                      МСХ      2003-2005     416200 166200
95  Реконструкция Преснов-
ского группового водопро-
вода в Северо-Каэахстан-
ской области (I-я и
II-я очереди)                МСХ      2003-2005     495600 220000
96  Реконструкция Кокшетау-
ского промводопровода в
Северо-Казахстанской
области                      МСХ      2004-2005     394389 200000
97  Кентау-Туркестанский
групповой водопровод в
Южно-Казахстанской
области                      МСХ      2002-2006    1817160 651100
_____________________________________________________________________
ИТОГО по Программе:
_____________________________________________________________________
продолжение таблицы
_____________________________________________________________________
1  |       7         |        8           |       9        |   10
---------------------------------------------------------------------

79     275160
Бағ-
дар-
лама
бой-
ынша
ЖИЫНЫ: 2401798        3448881        341681
__________________________________________________________________
"Ауыз су" салалық бағдарламасы
80  Ауылдық аумақтар-  АШМ     2004-2009    7497241     222488
ды сумен жабдық-
тауды және кәріз-
дендіруді дамыту-
дың салалық жо-
басы
81  Қызылорда облысы   АШМ     2003-2005    745454      32404
Қазалыны
(Жаңақазалыны)
сумен жабдықтау
82  Қазақстан Респуб-  АШМ     2005         695418
ликасындағы ауыл-
дық елдi мекен-
дердi сумен
жабдықтау
83  Ақмола облысы      АШМ     2003-2006    195739      50000
Сiлетi топты су
құбырын қайта
жаңарту
84  Атырау облысы      АШМ     2003-2006    413276      121000
Құрманғазы
ауданындағы
Қоянды топты
су құбыры
(құрылыстың
ІІ кезегі)
85  Атырау облысы      АШМ     2004-2006    160888      9000
Қызылқоға
ауданы Қос-
құлақ-Тасшағыл
су құбырын салу
86  Шығыс Қазақстан    АШМ     2005-2007    790053
облысы Белағаш
топты су құбырын
қайта жаңарту
(екiншi кезегі)
87  Батыс Қазақстан    АШМ     2004-2005    250000      100000
облысының
Камен топты су
құбырының ауыз
суды өңдеу
жөнiндегі
станциялар
кешенiн салу
88  Қызылорда облы-    АШМ     2003-2006    1384000     450000
сында Арал-Сары-
бұлақ топты су
құбырын салу
(ІV кезек)
89  Қызылорда облы-    АШМ     2005-2008    2262500
сында Арал-Сары-
бұлақ топты су
құбырын салу
(V кезегі)
90  Қызылорда облы-    АШМ     864600
сында Октябрь
топты су құбы-
рын салу
91  Қызылорда облы-    АШМ     1991-2006    1001500     352000
сында Жиделi
топты су құбырын
және оған қосылу
бөлігін салу
92  Солтүстiк Қазақ-   АШМ     2003-2006    782500      278300
стан облысында
Булаев топты су
құбырын қайта
жаңарту
(ІI кезек)
93  Солтүстiк Қазақ-   АШМ     2003-2006    652641      277000
стан облысы Есiл
топты су құбырын
қайта жаңарту
(ІІ кезек)
94  Солтүстiк Қазақ-   АШМ     2003-2005    416200      166200
стан облысы Соко-
лов топты су құ-
бырын (ІІ кезек)
қайта жаңарту
95  Солтүстiк Қазақ-   АШМ     2003-2005    495600      220000
стан облысында
Преснов топты су
құбырын қайта
жаңарту (І және
ІІ кезектерi)
96  Солтүстік Қазақ-   АШМ     2004-2005    394389      200000
стан облысында
Көкшетау өнер-
кәсiптiк су құбы-
рын қайта жаңарту
97  Оңтүстiк Қазақ-    АШМ     2002-2006    1817160     651100
стан облысы Кен-
тау-Түркiстан
топты су құбыры
Бағдарлама бойынша
ЖИЫНЫ:
__________________________________________________________________
Таблицаның жалғасы:
__________________________________________________________________
N   |               Болжам                       |   2007 жылдан
|____________________________________________|      кейін
|   2005 жыл   |   2006 жыл   |   2007 жыл   |
__________________________________________________________________
1         7             8              9                 10
__________________________________________________________________

93       255341            120300
94       250000
95       275600
96       194389
97       400000            766060
_____________________________________________________________________
Итого по
Прог-
рамме :  4891976           5141819              2279640        5766232
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
1 |             2           |    3     |    4     |    5     |  6
---------------------------------------------------------------------
Программа по комплексному решению проблем Приаралья
на 2004-2006 годы
98  Строительство станции
биологической очистки
сточных вод в городе
Кызылорде                    МООС     2003-2005    1676730 1000000
99  Регулирование русла реки
Сырдарьи и сохранение
северной части Аральского
моря                          МСХ     2001-2006   11773987 6103066
100  Водоснабжение и санита-
рия населенных пунктов
региона Аральского моря      МСХ     2002-2005    1666622 1350247
______________________________________________________________________
ИТОГО по Программе:
______________________________________________________________________
продолжение таблицы
______________________________________________________________________
1  |       7         |        8           |       9        |      10
----------------------------------------------------------------------
98       676730
99      3681572           1989349
100      316375
______________________________________________________________________
Итого по
Прог-
рамме :  4674677           1989349
______________________________________________________________________
1 |             2           |    3     |    4     |    5     |   6
----------------------------------------------------------------------
Программа развития отрасли гражданской авиации на 2003-2005 годы
101  Реконструкция взлетно-
посадочной полосы в
городе Актобе               МТК      2004-2005    2755260 1516000
______________________________________________________________________
ИТОГО по Программе:
продолжение таблицы
______________________________________________________________________
1  |       7         |        8           |       9        |      10
----------------------------------------------------------------------
101     1239260
______________________________________________________________________
Итого по
Прог-
рамме:  1239260
______________________________________________________________________
1 |             2           |    3     |    4     |    5     |  6
----------------------------------------------------------------------
Отраслевая программа "Развитие таможенной службы

93     255341         120300
94     250000
95     275600
96     194389
97     400000         766060
Бағ-
дар-
лама
бой-
ынша
ЖИЫНЫ: 4891976        5141819        2279640        5766232
__________________________________________________________________
Арал өңірінің проблемаларын кешенді шешу жөніндегі
2004-2006 жылдарға арналған бағдарламасы
98  Қызылорда қала-    ҚОҚМ    2003-2005    1676730     1000000
сында сарқынды
суларды биология-
лық тазарту стан-
циясын салу
99  Сырдария өзенi-    АШМ     2001-2006    11773987    6103066
нiң арнасын ретке
келтіру және Арал
теңiзiнiң солтүс-
тік бөлiгiн сақтау
100 Арал теңiзi өңi-   АШМ     2002-2005    1666622     1350247
рiнiң елді
мекендерiн
сумен жабдықтау
және оның сани-
тариясы
Бағдарлама бойынша
ЖИЫНЫ:
__________________________________________________________________
Таблицаның жалғасы:
__________________________________________________________________
N   |               Болжам                       |   2007 жылдан
|____________________________________________|      кейін
|   2005 жыл   |   2006 жыл   |   2007 жыл   |
__________________________________________________________________
1         7             8              9                 10
__________________________________________________________________
98     676730
99     3681572        1989349
100    316375
Бағ-
дар-
лама
бой-
ынша
ЖИЫНЫ: 4674677        1989349
__________________________________________________________________
Азаматтық авиация саласын дамытудың 2003-2005 жылдарға
арналған бағдарламасы
101 Ақтөбе қаласында   ККМ     2004-2005    2755260     1516000
ұшу-қону алаңын
қайта жаңарту
Бағдарлама бойынша
ЖИЫНЫ:
__________________________________________________________________
Таблицаның жалғасы:
__________________________________________________________________
N   |               Болжам                       |   2007 жылдан
|____________________________________________|      кейін
|   2005 жыл   |   2006 жыл   |   2007 жыл   |
__________________________________________________________________
1         7             8              9                 10
__________________________________________________________________
101    1239260
Бағ-
дар-
лама
бой-
ынша
ЖИЫНЫ: 1239260
__________________________________________________________________
"Қазақстан Республикасының кеден қызметін дамытудың

Республики Казахстан на 2004-2006 годы"
102  Развитие и строительство
приграничных таможенных
постов, единых
контрольно-пропускных
пунктов, объектов тамо-
женной инфраструктуры       МФ       2004-2006    4342673 1207368
103  Строительство единых
контрольно-пропускных
пунктов на железнодорож-
ных пунктах пропуска        МФ       2004-2008   10454520  372000
104  Строительство учебно-
методического центра в
городе Алматы               МФ       2004-2005     996481  500000
105  Строительство жилья для
работников таможенной
службы таможни "Достык"     МФ       2004-2005     496400  248000
______________________________________________________________________
ИТОГО по Программе:
______________________________________________________________________
продолжение таблицы
______________________________________________________________________
1  |       7         |        8           |       9        |      10
----------------------------------------------------------------------
102     1265546           1869489
103      669849            862050               957376         7593246
104      496481
105      248400
______________________________________________________________________
Итого по
Прог-
рамме:   2680276           2731539               957376         7593246
______________________________________________________________________
______________________________________________________________________
1 |             2           |    3     |    4     |    5     |   6
----------------------------------------------------------------------
Программа развития государственной системы обеспечения
единства измерений на 2004-2006 годы
106  Строительство Эталонного
центра в городе Астане      МИТ      2003-2006    2141683  242490
______________________________________________________________________
ИТОГО по Программе:
______________________________________________________________________
продолжение таблицы
______________________________________________________________________
1  |       7         |        8           |       9        |      10
----------------------------------------------------------------------
106     1200000            699193
______________________________________________________________________
Итого по
Прог-
рамме : 1200000            699193
______________________________________________________________________
______________________________________________________________________
1 |             2           |    3     |    4     |    5     |   6
----------------------------------------------------------------------

2004-2006 жылдарға арналған салалық бағдарламасы"
102 Шекаралас кеден    ҚарМ    2004-2006    4342673     1207368
бекеттерін, бi-
рыңғай бақылау-
өткiзу бекет-
терiн, кедендiк
инфрақұрылым
объектiлерiн
дамыту және салу
103 Темiр жол өткiзу   ҚарМ    2004-2008    10454520    372000
бекеттерiнде
бiрыңғай бақылау-
өткiзу бекетте-
рін салу
104 Алматы қаласында   ҚарМ    2004-2005    996481      500000
оқу-әдістемелік
орталық салу
105 "Достық" кеден     ҚарМ    2004-2005    496400      248000
қызметінің кеден
қызметкерлеріне
тұрғын үй салу
Бағдарлама бойынша
ЖИЫНЫ:
__________________________________________________________________
Таблицаның жалғасы:
__________________________________________________________________
N   |               Болжам                       |   2007 жылдан
|____________________________________________|      кейін
|   2005 жыл   |   2006 жыл   |   2007 жыл   |
__________________________________________________________________
1         7             8              9                 10
__________________________________________________________________
102    1265546        1869489
103    669849         862050         957376         7593246
104    496481
105    248400
Бағ-
дар-
лама
бой-
ынша
ЖИЫНЫ: 2680276        2731539        957376         7593246
__________________________________________________________________
Қазақстан Республикасының өлшем бірлігін қамтамасыз ету
мемлекеттік жүйесін дамытудың 2004-2006 жылдарға арналған
бағдарламасы
106 Астана қаласында   ИСМ     2003-2006    2141683     242490
Эталондық орталық
салу
Бағдарлама бойынша
ЖИЫНЫ:
__________________________________________________________________
Таблицаның жалғасы:
__________________________________________________________________
N   |               Болжам                       |   2007 жылдан
|____________________________________________|      кейін
|   2005 жыл   |   2006 жыл   |   2007 жыл   |
__________________________________________________________________
1         7             8              9                 10
__________________________________________________________________
106    1200000        699193
Бағ-
дар-
лама
бой-
ынша
ЖИЫНЫ: 1200000        699193
__________________________________________________________________

рамме:   992295            508059
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
1 |             2           |    3     |    4     |    5     |   6
---------------------------------------------------------------------
Программа дальнейшего развития уголовно-исполнительной
системы Республики Казахстан на 2004-2006 годы
110  Реконструкция учреждения
ЛА-155/12 под исправи-
тельную колонию строгого
режима на 1500 мест
в поселке Заречный Алма-
тинской области             МЮ       2001-2006    1729320 215250
111  Реконструкция учреждения
РУ-170/3 под исправи-
тельную колонию строгого
режима на 900 мест в
Западно-Казахстанской
области в городе Уральске   МЮ       2001-2007     684000  30570
112  Реконструкция наркологи-
ческого диспансера и
завода стеновых материалов
под исправительную
колонию общего режима на
1000 мест в городе
Кызылорде                   МЮ       2001-2005    1044000 760200
113  Реконструкция производ-
ственной базы ТОО "Лейла"
под женскую исправитель-
ную колонию в городе
Атырау                      МЮ       2001-2005     387000 243800
114  Реконструкция психоневро-
логического дома-интерната
под исправительную колонию
общего режима на 1200
мест в городе Таразе
Жамбылской области          МЮ       2001-2005     862300 665000
115  Реконструкция производст-
венных корпусов N 822 и
823 ОАО "Химпром" под
исправительную колонию
особого режима на 1500
мест в городе Павлодаре     МЮ       2004-2007    3792280  33700
116  Создание информационной
системы уголовно-исполни-
тельной системы             МЮ       2002-2005      57042  52042
_____________________________________________________________________
ИТОГО по Программе:
_____________________________________________________________________
продолжение таблицы
_____________________________________________________________________
1  |       7         |        8           |       9        |   10
---------------------------------------------------------------------
110      700000            814070
111                        279480              373950
112      283800
113      143200
114      197300
115      350000            411300              600000         2397280
116        5000
_____________________________________________________________________
Итого по
Прог-
рамме:  1679300           1504850              973950          2397280
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
1 |             2           |    3     |    4     |    5     |  6
---------------------------------------------------------------------
Программа профилактики правонарушений и борьбы с преступностью

ЖИЫНЫ: 992295         508059
__________________________________________________________________
Қазақстан Республикасының қылмыстық-атқару жүйесін одан әрі
дамытудың 2004-2006 жылдарға арналған бағдарламасы
110 Алматы облысы      ӘдМ     2001-2006    1729320     215250
Заречное кентінде
ЛА-155/12
мекемесін 1500
орындық қатаң
режимдегі түзеу
колониясы етіп
қайта жаңарту
111 Батыс Қазақстан    ӘдМ     2001-2007    684000       30570
облысы Орал
қаласында PУ-
170/3 мекемесiн
900 орындық қатаң
режимдегі түзеу
колониясы етіп
қайта жаңарту
112 Қызылорда          ӘдМ     2001-2005    1044000      760200
қаласында нарко-
диспансерді және
қабырға материал-
дары зауытын
1000 орындық
жалпы режимдегі
түзеу колониясы
етіп қайта жаңарту
113 Атырау қаласында   ӘдМ     2001-2005    387000      243800
"Лейла" ЖШС-нiң
өндiрiстік база-
сын әйелдер түзеу
колониясы етіп
қайта жаңарту
114 Жамбыл облысы      ӘдМ     2001-2005    862300      665000
Тараз қаласында
психоневроло-
гиялық интернат-
үйін 1200
орындық жалпы
режимдегі түзеу
колониясы етіп
қайта жаңарту
115 Павлодар қала-     ӘдМ     2004-2007    3792280     33700
сында "Химөнер-
кәсiп" ААҚ-ның
N 822 және 823
өндірістік кор-
пустарын 1500
орындық ерекше
режимдегі түзеу
колониясы етіп
қайта жаңарту
116 Қылмыстық-ат-      ӘдМ     2002-2005    57042       52042
қару жүйесінің
ақпараттық
жүйесiн құру
Бағдарлама бойынша
ЖИЫНЫ:
__________________________________________________________________
Таблицаның жалғасы:
__________________________________________________________________
N   |               Болжам                       |   2007 жылдан
|____________________________________________|      кейін
|   2005 жыл   |   2006 жыл   |   2007 жыл   |
__________________________________________________________________
1         7             8              9                 10
__________________________________________________________________
110    700000         814070
111                   279480         373950
112    283800
113    143200
114    197300
115    350000         411300         600000         2397280
116    5000
Бағ-
дар-
лама
бой-
ынша
ЖИЫНЫ: 1679300        1504850        973950         2397280
__________________________________________________________________
Құқық бұзушылықтардың алдын алу және қылмысқа қарсы

на 2005-2006 годы
117  Строительство питомника
служебно-розыскных собак
в городе Астане             МВД         2005        12300
118  Государственный проект 3
(фаза 3)                    МВД      2005-2008    7950549
119  Строительство госпиталя
с поликлиникой в городе
Астане                      МВД      2004-2007    3859604  30000
120  Строительство спортивно-
тренировочного комплекса
для подразделения специ-
ального назначения "Сункар"
Министерства внутренних
дел Республики Казахстан    МВД        2005        200000
121  Завершение строительства
объектов комплекса зданий
Карагандинского юридичес-
кого института
Министерства внутренних
дел Республики Казахстан
("Пристройка к учебному
корпусу" и "59-квартирный
жилой дом")                 МВД        2005         17300
_____________________________________________________________________
ИТОГО по Программе:
_____________________________________________________________________
продолжение таблицы
_____________________________________________________________________
1  |       7         |        8           |       9        |    10
---------------------------------------------------------------------
117       12300
118     1500000           2000881              2852538        1597130
119                        400000              1714802        1714802
120      200000
121       17300
_____________________________________________________________________
Итого по
Прог-
рамме:  1729600           2400881              4567340         3311932
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
1 |             2           |    3     |    4     |    5     |   6
---------------------------------------------------------------------
Программы силовых органов
122  Строительство типового
военного городка с жилым
домом для военнослужащих
внутренних войск в
городе Астане               МВД      2006-2008    1720000
123  Строительство и развитие
учебно-материальной базы
в Петропавловском высшем
военном училище             МВД        2005         49650
124  Строительство баз хране-
ния (в городах Алматы,
Караганде, Шымкенте,
Актобе)                     МВД      2005-2006     154296
125  Строительство объектов
ведомственной связи
Внутренних войск            МВД        2005         49214
126  Строительство учебного
центра по горной под-
готовке внутренних войск
Министерства внутренних
дел Республики Казахстан
в городе Шымкенте           МВД      2005-2006     116050
127  Строительство учебного
центра боевой и методи-
ческой подготовки
Министерства внутренних
дел Республики Казахстан
в Алматинской области       МВД      2006-2007     165000
128  Строительство жилого
комплекса на 120 квартир
в городе Астане              МО      2005-2006     627240
129  Строительство объектов
военного городка в
городе Актау Мангистау-
ской области                 МО      2003-2006    2499360 1059446
130  Строительство объектов
военного городка в
городе Шымкенте региональ-
ного командования "Юг"       МО      2005-2008    2719420
131  Строительство объектов
военного сектора аэродрома
в городе Астане              МО      2005-2008    3275190
132  Строительство объектов
военного сектора аэродрома
в городе Актау Мангистау-
ской области                 МО      2005-2007     830315
133  Строительство комплекса
объектов отдельной радио-
локационной роты в городе
Атырау                       МО      2006-2007     220827
134  Развитие систем связи
вооруженных сил Республики
Казахстан                    МО      2003-2007     937462  511757
______________________________________________________________________
ИТОГО по программе:
______________________________________________________________________
продолжение таблицы
______________________________________________________________________
1  |       7         |        8           |       9        |    10
----------------------------------------------------------------------

күрестің 2005-2006 жылдарға арналған бағдарламасы
117 Астана қаласында   ІІМ     2005         12300
қызметтік-іздеу
иттерінің питом-
нигін салу
118 3-мемлекеттік      ІІМ     2005-2008    7950549
жоба (3 фаза)
119 Астана қаласында   ІІМ     2004-2007    3859604     30000
емханасы бар
госпиталь салу
120 Қазақстан Респуб-  ІІМ     2005         200000
ликасы Ішкі iстер
министрлiгінiң
"Сұңқар" арнаулы
мақсаттағы бөлім-
шесі үшiн спорт-
жаттығу кешенін
салу
121 Қазақстан Респуб-  ІІМ     2005         17300
ликасы Iшкi iстер
министрлiгi
Қарағанды заң
институтының
ғимараттар
кешені объекті-
лерін салуды
аяқтау ("Оқу
корпусына қосымша
құрылыс" және
"59 пәтерлі
тұрғын үй")
Бағдарлама бойынша
ЖИЫНЫ:
__________________________________________________________________
Таблицаның жалғасы:
__________________________________________________________________
N   |               Болжам                       |   2007 жылдан
|____________________________________________|      кейін
|   2005 жыл   |   2006 жыл   |   2007 жыл   |
__________________________________________________________________
1         7             8              9                 10
__________________________________________________________________
117    12300
118    1500000        2000881        2852538        1597130
119                   400000         1714802        1714802
120    200000
121    17300
Бағ-
дар-
лама
бой-
ынша
ЖИЫНЫ: 1729600        2400881        4567340        3311932
__________________________________________________________________
Әлуетті органдардың бағдарламалары
122 Астана қаласында   ІІМ     2006-2008    1720000
ішкі әскерлердің
әскери қызметші-
леріне арналған
тұрғын үй бар
типтік әскери
қалашық салу
123 Петропавл жоғары   ІІМ     2005         49650
әскери училище-
сiнде оқу-матери-
алдық базасын
салу және дамыту
124 Сақтау базаларын   ІІМ     2005-2006    154296
салу (Алматы,
Қарағанды, Шым-
кент, Ақтөбе
қалаларында)
125 Iшкi әскерлердiң   ІІМ     2005         49214
ведомстволық бай-
ланыс объекті-
лерін салу
126 Шымкент қаласында  ІІМ     2005-2006    116050
Қазақстан Респуб-
ликасы Iшкі iстер
министрлiгi iшкi
әскерлерiнiң тау
дайындығы жөнiн-
дегi оқу
орталығын салу
127 Алматы облысында   ІІМ     2006-2009    165000
Қазақстан Респуб-
ликасы Ішкі істер
министрлігінің
жауынгерлік және
әдістемелік дайын-
дығының оқу орта-
лығын салу
128 Астана қаласында   ҚорМ    2005-2006    627240
120 пәтерлік
тұрғын үй кешенiн
салу
129 Маңғыстау облысы   ҚорМ    2003-2006    2499360
Ақтау қаласында
әскери қалашық
объектілерін салу
130 Шымкент қаласында  ҚорМ    2005-2008    2719420
"Юг" өңiрлiк қол-
басшылығының әс-
кери қалашық
объектiлерiн салу
131 Астана қаласында   ҚорМ    2005-2008    3275190
аэродром әскери
секторының
объектілерін салу
132 Маңғыстау облысы   ҚорМ    2005-2007    830315
Ақтау қаласында
аэродром әскери
секторының объек-
тілерін салу
133 Атырау қаласында   ҚорМ    2006-2007    220827
жеке радиоло-
каторлық рота
объектілерінің
кешенін салу
134 Қазақстан Респуб-  ҚорМ    2003-2007    937462      511757
ликасы Қарулы
Күштерiнің бай-
ланыс жүйелерiн
дамыту
Бағдарлама бойынша
ЖИЫНЫ:
__________________________________________________________________
Таблицаның жалғасы:
__________________________________________________________________
N   |               Болжам                       |   2007 жылдан
|____________________________________________|      кейін
|   2005 жыл   |   2006 жыл   |   2007 жыл   |
__________________________________________________________________
1         7             8              9                 10
__________________________________________________________________

122                         86000              1032000          602000
123       49650
124       98400            55896
125       49214
126       76500            39550
127                       105000                 60000
128      420925           206315
129     1266478           173436
130      200000          1063000                900000          556420
131      250000           985000                990000         1050190
132      250000           380315                200000
133                       123893                 96934

122                   86000          1032000        602000
123    49650
124    98400          55896
125    49214
126    76500          39550
127                   105000         60000
128    420925         206315
129    1266478        173436
130    200000         1063000        900000         556420
131    250000         985000         990000         1050190
132    250000         380315         200000
133                   123893         96934

134      425675
______________________________________________________________________
Итого по
Прог-
рамме:  3086842          3218405                3278934         2208610
______________________________________________________________________
______________________________________________________________________
1 |             2           |    3     |    4     |    5     |   6
----------------------------------------------------------------------
Вне программ
135  Создание информационных
систем органов внутрен-
них дел                     МВД      2002-2007     684823  318700
136  Подготовка специалистов
для системы внутренних
дел                         МВД                   5514183     -
137  Прикладные научные
исследования в области
здравоохранения              МЗ      2005-2007    4641287
138  Строительство и приобре-
тение в собственность в
Республики Казахстан
объектов недвижимости за
рубежом                     МИД      2003-2005   12122088 10736650
139  Развитие информационной
системы экспортного
контроля                    МИТ      2004-2007      41670    18500
140  Развитие информационной
системы по поддержке        МИТ      2002-2005      45200    40733
предпринимательства
141  Прикладные научные
исследования в области
строительства               МИТ      2005-2007      79443
142  Прикладные научные
исследования технологи-
ческого характера           МИТ      2005-2007    2217479
143  Прикладные научные
исследования в области
стандартизации, сертифи-
кации, метрологии и
систем качества             МИТ      2005-2007      33101
144  Развитие Парка информа-
ционных технологий          МИТ        2005        550500
145  Прикладные научные
исследования в области     МКИС      2005-2007     178383
культуры, информации
и спорта
146  Строительство Националь-
ного университета обороны
в городе Астане              МО      2006-2009    2137000
147  Создание информационной
системы вооруженных сил      МО      2001-2006    2770746 1275902
148  Приобретение зданий и
сооружений                   МО        2005        487000
149  Модернизация и приобрете-
ние вооружения, военной и
иной техники, систем связи   МО        2005       5308282
150  Прикладные научные иссле-
дования и опытно-конструк-
торские работы оборонного
характера                    МО      2005-2007     274451
151  Подготовка специалистов
для оборонного комплекса     МО      2005-2007   10573104
152  Фундаментальные и приклад-
ные научные исследования    МОН      2005-2007   19650132
153  Прикладные научные иссле-
дования в области
образования                 МОН      2005-2007     285481
154  Разработка и апробация
учебников и учебно-
методических комплексов
для организаций образова-
ния, издание и доставка
учебной литературы для
республиканских организа-
ций, предоставляющих
услуги в области образо-
вания, и казахской
диаспоры за рубежом         МОН      2005-2007    1675800
155  Создание и развитие
информационной системы     МООС      2004-2006     127148   41048
охраны окружающей
среды
156  Проект реабилитации
залежных земель Шетского
района Карагандинской
области                    МООС      2003-2007     889805  370121
157  Научные исследования в
области охраны окружаю-
щей среды                  МООС      2005-2007     788125
158  Реабилитация и управле-
ние окружающей среды
бассейна рек Нура и Ишим    МСХ      2004-2009    8140847  368775
159  Реконструкция главного
коллектора (ГКС)
Акдалинского массива
орошения Балхашского
района Алматинской
области                     МСХ      2004-2007     209220
160  Повышение сейсмоустойчи-
вости плотины Терс-
Ащибулакского водохрани-
лища Жамбылской области     МСХ      2003-2006     678280  195230
161  Реконструкция основного
технологического оборудо-
вания насосных станций
N 7 (3-й агрегат), 11
(1), 12 (3), 15 (4),
18 (3), 19 (1), 22 (3)
"Канала имени Каныша
Сатпаева" в
Карагандинской области      МСХ      2004-2006     931110  381040
162  Сохранение биоразнообра-
зия Западного Тянь-Шаня     МСХ      1999-2005      72319   23953
163  Сохранение лесов и уве-
личение лесистости
территории республики       МСХ      2004-2005      17388     516
164  Реконструкция Урало-
Каспийского канала          МТК      2004-2005     827352  477352
165  Строительство железно-
дорожной линии
Алтынсарин-Хромтау          МТК      2001-2005   33036320 20641960
166  Создание информационной
системы Министерства
труда и социальной
защиты Республики
Казахстан по миграции и
демографии                 МТСЗН     2002-2006      35980    22637
167  Развитие информационной
системы Государственного
центра по выплате пенсий   МТСЗН     2004-2007     712011   165861
168  Развитие информационной
базы данных занятости,     МТСЗН     2005-2006    1012799
бедности
169  Прикладные научные
исследования в области
охраны труда               МТСЗН     2005-2007     136900
170  Создание и развитие
информационных систем
органов Министерства
финансов Республики
Казахстан                    МФ      1996-2007    7626581  5263241
171  Формирование активов
Национального фонда          МФ      2004-2007   46960654  9309668
172  Создание информационных
систем Министерства
экономики и бюджетного
планирования Республики
Казахстан                   МЭБП     2002-2007     499042   439354
173  Перспективное обучение
специалистов в государ-
ственном секторе
экономики                   МЭБП     2005-2007     426135
174  Повышение квалификации
руководящих работников
в сфере экономики           МЭБП     2005-2007     378949
175  Создание в Евразийском
национальном университете
имени Л.Н. Гумилева
междисциплинарного научно-
исследовательского
комплекса на базе ускори-
теля тяжелых ионов          МЭМР     2003-2005    1803311  1069105
176  Создание Центра ядерной
медицины и биофизики        МЭМР     2006-2008    4089500
177  Создание технопарка
"Центр ядерных технологий"
в городе Курчатов           МЭМР     2006-2008    5925000
178  Прикладные научные
исследования в области      МЭМР     2005-2007     276700
геологии и использования
недр
179  Прикладные научные
исследования технологи-
ческого характера в
области топливно-
энергетического комплекса,
нефтехимии и минеральных
ресурсов                    МЭМР     2005-2007    1965269
180  Создание электронного
архива исторических
сейсмограмм ядерных
взрывов и землетрясений,
зарегистрированных стан-
циями специального
контроля                    МЭМР       2005          5080
181  Создание информационных
систем органов юстиции      МЮ       2002-2006     143073   79233
182  Подготовка специалистов
юридических специальнос-
тей                         МЮ       2005-2007     427325
183  Строительство общежития
Академии финансовой         АБЭКП
полиции на 300 мест         (АФП)      2005        250000
184  Подготовка специалистов     АБЭКП
для системы финансовой      (АФП)    2005-2007     573046
полиции
185  Создание автоматизиро-
ванной информационно-
телекоммуникационной
системы Агентства
Республики Казахстан
по борьбе с экономи-
ческой и коррупционной
преступностью               АБЭКП
(Финансовая полиция)         (АФП)    2002-2005     337474   256827
186  Прикладные научные
исследования в области
государственного управ-
ления и государственной     АДГС     2005-2007      15763
службы
187  Создание системы мони-
торинга радиочастотного
спектра                      АИС     2002-2005    1197439  1087439
188  Прикладные научные
исследования в области
информатизации и связи       АИС     2005-2007      87387
189  Создание электронных баз
данных по мониторингу
деятельности монополистов   АРЭМ     2004-2006     449928   104364
190  Создание информационной
системы органов государ-
ственной статистики           АС     1999-2007     270699   230979
191  Прикладные научные
исследования в области
государственной
статистики                    АС     2005-2007      72678
192  Строительство таможенного
поста "Актобе-Центр
таможенного оформления"       МФ     2004-2005     137680    85562
193  Строительство республи-
канской лыжной базы в
городе Щучинске в
Акмолинской области          МКИС    2005-2007    3565397
194  Подготовка специалистов
в области туризма и
спорта                       МКИС    2005-2007     346370
195  Прикладные научные
исследования в области
управления земельными
ресурсами                    АЗР     2005-2007     123157
196  Строительство селезадер-
живающей плотины на реке
Талгар в Алматинской
области                      МЧС     1999-2005    3577400  3094000
197  Подготовка специалистов
для учреждений
Министерства по чрезвы-
чайным ситуациям
Республики Казахстан         МЧС     2005-2007     605074
198  Создание единой автомати-
зированной информационно-
аналитической системы
органов судебной системы
Республики Казахстан          ВС     2002-2005     330458   247958
199  Создание информационной
системы Комитета по
правовой статистике и
специальным учетам Гене-
ральной прокуратуры
Республики Казахстан          ГП     2002-2006     732448   308248
200  Строительство общежития
Республиканской гвардии
Республики Казахстан для
военнослужащих по
контракту в городе Астане     РГ       2005        564599
201  Создание и развитие
информационной базы данных
по объектам финансового     Счетный
контроля                    комитет  2003-2007      47708    15677
202  Строительство Института
стратегических исследова-
ний, офиса и фонда в
городе Алматы               УДП      2002-2005    1836601  1269001
203  Переподготовка и специа-
лизация врачей за рубежом   УДП      2005-2007      22323
204  Создание автоматизирован-   ХОЗУ
ной системы мониторинга     Парла-
законопроектов              мента    2003-2010      50459    12606
205  Создание автоматизирован-
ной информационной системы
"Сайлау"                    ЦИК      2003-2005    3926400  2013200
_______________________________________________________________________
ИТОГО по вне программ:
ВСЕГО:
_______________________________________________________________________
продолжение таблицы
_______________________________________________________________________
1  |       7         |        8           |       9        |      10
-----------------------------------------------------------------------

134    425675
Бағ-
дар-
лама
бой-
ынша
ЖИЫНЫ: 3086842        3218405        3278934        2208610
__________________________________________________________________
Бағдарламалардан тыс
135 Iшкi істер орган-  ІІМ     2002-2007    684823      318700
дарының ақпарат-
тық жүйелерiн
құру
136 Iшкi iстер жүйесi  ІІМ                  5514183     0
үшiн мамандар
даярлау
137 Денсаулық сақтау   ДСМ     2005-2007    4641287
саласындағы қол-
данбалы ғылыми
зерттеулер
138 Шетелде Қазақстан  СІМ     2003-2005    12122088    10736650
Республикасының
меншiгiне жылжы-
майтын мүлiк
объектiлерiн салу
және сатып алу
139 Экспорттық бақы-   ИСМ     2004-2007    41670       18500
лаудың ақпараттық
жүйесiн дамыту
140 Кәсiпкерлiкті      ИСМ     2002-2005    45200       40733
қолдау жөнiндегi
ақпараттық жүйенi
дамыту
141 Құрылыс саласын-   ИСМ     2005-2007    79443
дағы қолданбалы
ғылыми зерттеулер
142 Технологиялық      ИСМ     2005-2007    2217479
сипаттағы қолдан-
балы ғылыми
зерттеулер
143 Стандарттау, сер-  ИСМ     2005-2007    33101
тификаттау, мет-
рология және сапа
жүйесі саласын-
дағы қолданбалы
ғылыми зерттеулер
144 Ақпараттық техно-  ИСМ     2005         550500
логиялар паркiн
дамыту
145 Мәдениет, ақпарат  ӘдМ     2005-2007    178383
және спорт сала-
сындағы қолдан-
балы ғылыми
зерттеулер
146 Астана қаласында   ҚорМ    2006-2009    2137000
Ұлттық қорғаныс
университетiн
салу
147 Қарулы күштердiң   ҚорМ    2001-2006    2770746     1275902
ақпараттық жүйе-
сiн құру
148 Ғимараттар мен     ҚорМ    2005         487000
құрылыстар сатып
алу
149 Қару-жарақты,      ҚорМ    2005         5308282
әскери және өзге
де техниканы,
байланыс жүйесiн
жаңғырту және
сатып алу
150 Қорғаныс сипатын-  ҚорМ    2005-2007    274451
дағы қолданбалы
ғылыми зерттеулер
және тәжірибелік
-конструкторлық
жұмыстар
151 Қорғаныс кешені    ҚорМ    2005-2007    10573104
үшін мамандар
даярлау
152 Iргелi және қол-   БҒМ     2005-2007    19650132
данбалы ғылыми
зерттеулер
153 Бiлiм беру         БҒМ     2005-2007    285481
саласындағы қол-
данбалы ғылыми
зерттеулер
154 Бiлiм беру ұйым-   БҒМ     2005-2007    1675800
дары үшiн оқу-
лықтар мен оқу-
әдiстемелiк ке-
шендерiн әзiрлеу
және сынақтан
өткiзу, бiлiм
беру саласында
қызмет көрсете-
тiн республикалық
ұйымдар және ше-
телдегі қазақ
диаспорасы үшiн
оқу әдебиетін
шығару және
жеткізу
155 Қоршаған ортаны    ҚОҚМ    2004-2006    127148      41048
қорғаудың ақпарат-
тық жүйесiн құру
және дамыту
156 Қарағанды облысы   ҚОҚМ    2003-2007    889805      370121
Шет ауданының
тыңайған жерлерiн
оңалту жобасы
157 Қоршаған ортаны    ҚОҚМ    2005-2007    788125
қорғау саласында-
ғы ғылыми зерт-
теулер
158 Нұра және Есiл     АШМ     2004-2009    8140847     368775
өзендері бассей-
нiнің қоршаған
ортасын оңалту
және басқару
159 Алматы облысы      АШМ     2004-2007    209220
Балқаш ауданы
Ақдала суару
алқабының бас
коллекторын
(БКЖ) қайта
жаңарту
160 Жамбыл облысы      АШМ     2003-2006    678280      195230
Tepіс-Ащыбұлақ
су қоймасы
бөгетiнiң
сейсмикалық
тұрақтылығын
арттыру
161 Қарағанды          АШМ     2004-2006    931110      381040
облысында "Қ.
Сәтпаев атындағы
каналдың"
NN 7 (3-агре-
гат), 11 (1),
12 (3), 15 (4),
18 (3), l9 (1),
22 (3) сорғы
станцияларының
негізгі техноло-
гиялық жабдығын
қайта жаңарту
162 Батыс Тянь-Шань    АШМ     1999-2005    72319       23953
биологиялық
әралуандығын
сақтау
163 Ормандарды сақ-    АШМ     2004-2005    17388       516
тау және респуб-
лика аумағындағы
орманды жерлерді
көбейту
164 Орал-Каспий кана-  ККМ     2004-2005    827352      477352
лын қайта жаңарту
165 Алтынсарин-Хром-   ККМ     2001-2005    33036320    20641960
тау темiр жол
желiсiн салу
166 Қазақстан Респуб-  ЕХӘҚМ   2002-2006    35980       22637
ликасы Еңбек және
халықты әлеумет-
тiк қорғау ми-
нистрлiгiнің
көші-қон және
демография
жөнiндегі ақпа-
раттық жүйесін
құру
167 Мемлекеттік        ЕХӘҚМ   2004-2007    712011      165861
зейнетақы төлеу
жөніндегі орта-
лықтың ақпараттық
жүйесiн дамыту
168 Жұмыспен қамту     ЕХӘҚМ   2005-2006    1012799
және кедейшiлiк
ақпараттық
дерекқорын дамыту
169 Еңбекті қорғау     ЕХӘҚМ   2005-2007    136900
саласындағы
қолданбалы ғы-
лыми зерттеулер
170 Қазақстан Респуб-  ҚарМ    1996-2007    7626581     5263241
ликасы Қаржы ми-
нистрлігі орган-
дарының ақпарат-
тық жүйелерiн
құру және дамыту
171 Ұлттық қордың      МФ      2004-2007    46960654    9309668
активтерiн қа-
лыптастыру
172 Қазақстан Респуб-  ЭБЖМ                             439354
ликасы Экономика
және бюджеттiк
жоспарлау ми-
нистрлiгiнің
ақпараттық
жүйелерін құру
173 Экономиканың       ЭБЖМ    2005-2007    426135
мемлекеттік
секторында маман-
дарды перспекти-
валы оқыту
174 Экономика сала-    ЭБЖМ    2005-2007    378949
сында басшы қыз-
меткерлердiң
бiлiктiлiгiн
арттыру
175 Л.Н.Гумилев        ЭМРМ    2003-2005    1803311     1069105
атындағы
Еуразия ұлттық
университетінде
ауыр иондарды
жеделдетуші
базасында
пәнаралық ғы-
лыми-зерттеу
кешенін құру
176 Ядролық            ЭМРМ    2006-2008    4089500
медицина мен
биофизика
орталығын құру
177 Курчатов қала-     ЭМРМ    2006-2008    5925000
сында "Ядролық
технологиялар
орталығы"
технопаркін
құру
178 Геология және      ЭМРМ    2005-2007    276700
жер қойнауын
пайдалану
саласындағы
қолданбалы
ғылыми
зерттеулер
179 Отын-энерге-       ЭМРМ    2005-2007    1965269
тикалық кешен,
мұнай-химия
және минералдық
ресурстар сала-
сындағы техноло-
гиялық қолдан-
балы ғылыми
зерттеулер
180 Арнайы бақылау     ЭМРМ    2005         5080
станцияларында
тiркелген ядро-
лық жарылыстар
мен жер сілкі-
ністерінің
тарихи сейсмо-
граммаларының
электрондық
мұрағатын құру
181 Әділет орган-      ӘдМ     2002-2006    143073      79233
дарының ақпарат-
тық жүйесін жасау
182 Заңгер мамандық-   ӘдМ     2005-2007    427325
тары бойынша
мамандар даярлау
183 Қаржы полициясы    ЭСЖҚҚА  2005         250000
академиясының       (ҚП)
300 орындық
жатақханасын салу
184 Қаржы полициясы    ЭСЖҚҚА  2005-2007    573046
жүйесі үшін         (ҚП)
мамандар даярлау
185 Қазақстан          ЭСЖҚҚА  2002-2005    337474      256827
Республикасы        (ҚП)
Экономикалық
қылмысқа және
сыбайлас жемқор-
лыққа қарсы
күрес агенттігi-
нiң (қаржы
полициясы)
автоматтанды-
рылған ақпарат-
тық-телекоммуни-
кациялық жүйесін
құру
186 Мемлекеттік бас-    МҚА    2005-2007    15763
қару және мемле-
кеттiк қызмет
саласындағы қол-
данбалы ғылыми
зерттеулер
187 Радиожиілік        АБА     2002-2005    1197439     1087439
спектрінің мони-
торингі жүйесін
жасау
188 Ақпараттандыру     АБА     2005-2007    87387
және байланыс
саласындағы
қолданбалы
ғылыми зерттеулер
189 Монополистердің    ТМРА    2004-2006    449928      104364
қызметі монито-
рингі бойынша
электрондық
дерекқор құру
190 Мемлекеттік ста-   СА      1999-2007    270699      230979
тистика орган-
дарының ақпарат-
тық жүйесін құру
191 Мемлекеттік ста-   СА      2005-2007    72678
тистика саласын-
дағы қолданбалы
ғылыми зерттеулер
192 "Ақтөбе-Кедендік   КБА     2004-2005    137680      85562
рәсiмдеу
орталығы" кеден
бекетiн салу
193 Ақмола облысы      ТСА     2005-2007    3565397
Щучинск қаласында
республикалық
шаңғы базасын салу
194 Туризм және спорт  ТСА     2005-2007    346370
саласында мамандар
даярлау
195 Жер ресурстарын    ЖРА     2005-2007    123157
басқару саласын-
дағы қолданбалы
ғылыми зерттеулер
196 Алматы облысы      ТЖМ     1999-2005    3577400     3094000
Талғар өзенінде
сел ұстайтын
бөгет салу
197 Қазақстан Респуб-  ТЖМ     2005-2007    605074
ликасы Төтенше
жағдайлар мини-
стрлігінің меке-
мелері үшін
мамандар даярлау
198 Қазақстан Респуб-  ЖС      2002-2005    330458      247958
ликасы сот жүйесі
органдарының
бірыңғай ақпарат-
тық-талдамалық
жүйесін құру
199 Қазақтан Респуб-   БП      2002-2006    732448      308248
ликасы Бас проку-
ратурасының
құқықтық статис-
тика және арнайы
есепке алу
комитетінің ақпа-
раттық жүйесін
құру
200 Астана қаласында   РҰ      2005         564599
келісім-шарт
бойынша әскери
қызметшілер үшін
Қазақстан Респуб-
ликасының
Республикалық
Ұлан жатақханасын
салу
201 Қаржылық бақылау   Санақ   2003-2007    47708       15677
объектілері        коми-
бойынша ақпарат-   теті
тық дерекқор
құру және
дамыту
202 Алматы қаласында   ПІБ     2002-2005    1836601     1269001
Стратегиялық
зерттеулер инсти-
тутын, Офисі мен
Қорын салу
203 Дәрігерлерді       ПІБ     2005-2007    22323
шетелде қайта
даярлау және
мамандандыру
204 Заң жобалары       Парла-  2003-2010    50459       12606
мониторингінің     мент-
автоматтанды-      тің
рылған жүйесін     Шаруа-
құру               шалық
басқар-
масы
205 "Сайлау" авто-     ОСК     2003-2005    3926400     2013200
маттандырылған
ақпараттық
жүйесiн құру
__________________________________________________________________
Таблицаның жалғасы:
__________________________________________________________________
N   |               Болжам                       |   2007 жылдан
|____________________________________________|      кейін
|   2005 жыл   |   2006 жыл   |   2007 жыл   |
__________________________________________________________________
1         7             8              9                 10
__________________________________________________________________

135      114630            126093               125400
136     1749146           1836603              1928434
137     1472256           1545869              1623162
138     1385438
139        7000              7700                 8470
140        4467
141       25200             26460                27783
142      965322            610808               641349
143       10500             11025                11576
144      550500
145      134331             21580                22472
146                        187000               700000         1250000
147      536612
148      487000
149     5308282
150       87001             91531                95919
151     3348155           3524365              3700584
152     6078894           6785619              6785619
153       90557             95085                99839
154      532000            558600               585200
155       41000             45100
156      166014            179595               174075
157      250000            262500               275625
158      486205           3759720              2821507          704640
159       50000             50000                59220
160      200000            283050
161      400000            150070
162       48366
163       16872
164      350000
165      439190
166        6354              6989
167      165000            181500               199650
168       50000             55000
169       43425             45596                47879
170      714000            785400               863940
171    12881986          11900000             12869000
172       32718             12100                14870
173      426135
174      123771            126310               128868
175      658135             76071
176                        180600              1930800         1978100
177                       3810000              1580000          535000
178       88100             92000                96600
179      623400            654570               687299
180        5080
181       30400             33440
182      135551            142329               149445
183      250000
184      181775            190864               200407
185       80647
186        5000              5250                 5513
187      110000
188       27720             29106                30561
189      104400            114840               126324
190       12000             13200                14520
191       23054             24207                25417
192       52118
193      153760           1500000              1911637
194      109965            115442               120963

135    114630         126093         125400
136    1749146        1836603        1928434
137    1472256        1545869        1623162
138    1385438
139    7000           7700           8470
140    4467
141    25200          26460          27783
142    965322         610808         641349
143    10500          11025          11576
144    550500
145    134331         21580          22472
146                   187000         700000         1250000
147    536612
148    487000
149    5308282
150    87001          91531          95919
151    3348155        3524365        3700584
152    6078894        6785619        6785619
153    90557          95085          99839
154    532000         558600         585200
155    41000          45100
156    166014         179595         174075
157    250000         262500         275625
158    486205         3759720        2821507        704640
159    50000          50000          59220
160    200000         283050
161    400000         150070
162    48366
163    16872
164    350000
165    439190
166    6354           6989
167    165000         181500         199650
168    50000          55000
169    43425          45596          47879
170    714000         785400         863940
171    12881986       11900000       12869000
172    32718          12100          14870
173    426135
174    123771         126310         128868
175    658135         76071
176                   180600         1930800        1978100
177                   3810000        1580000        535000
178    88100          92000          96600
179    623400         654570         687299
180    5080
181    30400          33440
182    135551         142329         149445
183    250000
184    181775         190864         200407
185    80647
186    5000           5250           5513
187    110000
188    27720          29106          30561
189    104400         114840         126324
190    12000          13200          14520
191    23054          24207          25417
192    52118
193    153760         1500000        1911637
194    109965         115442         120963

195       39066             41020                43071
196      483400
197      191935            201531               211608
198       82500
199      202000            222200
200      564599
201        9677             10645                11709
202      567600
203        7086              7440                 7797
204       11436             12580                13838
205     1913200
_____________________________________________________________________
Итого
по вне
прог-
рамм:  46501931          40748603             40977950         4467740
Всего:
188228677         192933872            159236417       81686894
_____________________________________________________________________
ПЕРЕЧЕНЬ ПРИОРИТЕТНЫХ МЕСТНЫХ БЮДЖЕТНЫХ ИНВЕСТИЦИОННЫХ ПРОЕКТОВ
(ПРОГРАММ), ФИНАНСИРУЕМЫХ ЗА СЧЕТ ЦЕЛЕВЫХ ТРАНСФЕРТОВ НА РАЗВИТИЕ И

195    39066          41020          43071
196    483400
197    191935         201531         211608
198    82500
199    202000         222200
200    564599
201    9677           10645          11709
202    567600
203    7086           7440           7797
204    11436          12580          13838
205    1913200
Бағ-
дар-
лама
лар-
дан
тыс
ЖИЫНЫ: 46501931       40748603       40977950       4467740
Бар-   188228677      192933872      159236417      81686894
лығы:
__________________________________________________________________
РЕСПУБЛИКАЛЫҚ БЮДЖЕТТЕН ДАМЫТУҒА ЖӘНЕ КРЕДИТТЕР
БЕРУГЕ АРНАЛҒАН МАҚСАТТЫ ТРАНСФЕРТТЕРДIҢ
ЕСЕБIНЕН ҚАРЖЫЛАНДЫРЫЛАТЫН БАСЫМДЫ ЖЕРГІЛІКТІ
БЮДЖЕТТІК ИНВЕСТИЦИЯЛЫҚ ЖОБАЛАРДЫҢ (БАҒДАРЛАМАЛАРДЫҢ)

КРЕДИТОВАНИЯ ИЗ РЕСПУБЛИКАНСКОГО БЮДЖЕТА, НА 2005-2007 ГОДЫ
тыс.тенге
_____________________________________________________________________
N |   Наименование проекта  |  Админи-  | Период   |Общая     | до
|                         |  стратор  | реализа- |стоимость | 2005
|                         |бюджетной  | ции      |          |года
|                         |программы  |          |          |
---------------------------------------------------------------------
1|             2           |    3      |    4     |    5     |   6
---------------------------------------------------------------------
Государственная программа развития образования в Республике
Казахстан на 2005-2010 годы
1  Строительство общеобразо-
вательной школы на 1 200
мест в городе Кокшетау
Акмолинской области           МОН        2008        573200
2  Строительство казахской
средней школы на 520
ученических мест в городе
Есиль Есильского района
Акмолинской области           МОН      2006-2008     343600
3  Строительство школы имени
Райымбека на 550 мест в
городе Есик Енбекшиказах-
ского района Алматинской
области                       МОН      2007-2008     250000
4  Пристройка к средней
школе N 9 на 180 мест в
городе Кульсары Жылыойского
района Атырауской области     МОН        2008        139320
5  Строительство средней
школы на 1000 мест с
государственным языком
обучения города Усть-
Каменогорск Восточно-
Казахстанской области         МОН        2008        600000
6  Строительство средней
школы на 960 мест с
государственным языком
обучения в поселке
Восточное города
Семипалатинск Восточно-
Казахстанской области         МОН      2005-2007     670000
7  Строительство школы на
180 мест в городе Шу
Жамбылской области            МОН        2007         91320
8  Строительство средней
школы на 1029 мест в
микрорайоне комплексной
застройки по улице
Толе-би города Тараз
Жамбылской области            МОН      2005-2007     617330
9  Строительство средней
школы на 1296 мест с
государственным языком
обучения в городе
Уральск Западно-
Казахстанской области         МОН      2007-2008     810800
10  Завершение строительства
средней школы на 704
места с государственным
языком обучения в 7-мом
микрорайоне города
Жезказган Карагандинской
области                      МОН      2005-2006     278430
11  Строительство средней
школы на 1300 мест в
городе Темиртау
Карагандинской области       МОН        2005        430000
12  Строительство средней
школы с казахским языком
обучения на 1700 мест в
городе Сатпаев
Карагандинской области       МОН      2004-2005     594160  200000
13  Строительство средней
школы с государственным
языком обучения на 900
учащихся в городе
Костанае Костанайской
области                      МОН      2005-2007     540000
14  Строительство средней
школы с государственным
языком обучения на 400
мест в городе Рудном
Костанайской области         МОН        2008        320000
15  Реконструкция начальной
казахской школы N 24а в
городе Костанае
Костанайской области         МОН      2005-2006     212700
16  Строительство средней
школы на 864 места в
городе Аральск
Аральского района
Кызылординской области       МОН      2004-2005     266250  200000
17  Строительство средней
школы на 150 мест в
городе Аральск Кызыл-
ординской области            МОН        2008         95850
18  Строительство школы с
государственным языком
обучения на 1078 мест в
городе Павлодаре
Павлодарской области         МОН      2005-2007     800000
19  Строительство школы с
государственным языком
обучения на 420 мест в
городе Павлодаре
Павлодарской области         МОН      2006-2008     410000
20  Строительство средней
школы на 624 места в
поселке Жетыбай
Каракиянского района         МОН      2004-2005     468010  283990
Мангистауской
области
21  Строительство школы с
государственным языком
обучения на 1 100 мест
с оздоровительным
комплексом в 19 микро-
районе города
Петропавловска Северно-
Казахстанской области        МОН      2005-2007     835870
22  Строительство школы на
260 мест с государствен-
ным языком обучения и
интерната на 100 мест
городе Мамлютка
Мамлютского района
Северо-Казахстанской
области                      МОН        2008        420700
23  Строительство средней
школы на 1200 мест в
микрорайоне "Нурсат" в
городе Шымкент Южно-
Казахстанской области        МОН      2005-2007     497010
24  Строительство школы на
1000 мест в микрорайоне
Шанырак города Алматы        МОН      2005-2007     632000
25  Строительство школы на
1000 мест в микрорайоне
Таугуль города Алматы        МОН      2005-2007     553000
26  Строительство средней
школы на 1200 мест в
районе улиц Чернышев-
ского-Ушакова города
Астаны                       МОН      2005-2006     900000
27  Строительство школы на
1200 мест, левый берег,
в первом жилом районе

2005-2007 ЖЫЛДАРҒА АРНАЛҒАН ТIЗБЕСI
___________________________________________________________________
N |  Жобаның атуы    |Бюджет-|Іске асыру |Жалпы құны | 2005 жылға
|                  |тік    |   кезеңі  |           |  дейін
|                  |бағдар-|           |           |
|                  |ламаның|           |           |
|                  |әкімші-|           |           |
|                  |сі     |           |           |
___________________________________________________________________
1         2             3        4            5           6
___________________________________________________________________
Қазақстан Республикасында білім беруді дамытудың
2005-2010 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасы
1   Ақмола облысының   БҒМ     2008         573200
Көкшетау қала-
сында 1200 орын-
дық жалпы бiлiм
беру мектебiн
салу
2   Есiл ауданының     БҒМ     2006-2008    343600
Есiл қаласында
520 оқушы орындық
қазақ орта мекте-
бiн салу
3   Алматы облысы      БFM     2007-2008    250000
Еңбекшіқазақ
ауданының Есiк
қаласында 550
орындық Райымбек
атындағы мектеп
салу
4   Атырау облысы      БҒМ     2008         139320
Жылыой ауданы
Құлсары қаласын-
дағы N 9 орта
мектепке 180
орындық қосымша
құрылыс
5   Шығыс Қазақстан    БҒМ     2008         600000
облысының Өскемен
қаласында 1000
орындық мемлекет-
тiк тiлде оқытатын
орта мектеп салу
6   Шығыс Қазақстан    БFM     2005-2007    670 000
облысының Семей
қаласының Восточ-
ное кентiнде 960
орындық мемлекет-
тiк тiлде оқыта-
тын орта мектеп
салу
7   Жамбыл облысының   БҒМ     2007         91320
Шу қаласында 180
орындық мектеп
салу
8   Шығыс Қазақстан    БҒМ     2005-2007    617330
облысының Тараз
қаласында Төлеби
көшесі бойынша
кешенді құрылыс
шағын ауданында
1029 орынға
арналған орта
мектеп салу
9   Батыс Қазақстан    БҒМ     2007-2008    810800
облысының Орал
қаласында 1296
орынға арналған
мемлекеттік
тiлде оқытатын
орта мектеп салу
10  Қарағанды облысы-  БҒM     2005-2006    278430
ның Жезқазған
қаласында 704
орындық мемлекет-
тiк тiлде оқыта-
тын орта мектеп-
тiң құрылысын
аяқтау
11  Қарағанды облы-    БҒM     2005         430000
сының Темiртау
қаласында 1300
орындық орта
мектеп салу
12  Қарағанды облы-    БҒМ     2004-2005    594160      200000
сының Сәтпаев
қаласында қазақ
тілінде оқытатын
1700 орындық орта
мектеп салу
13  Қостанай облысы-   БҒM     2005-2007    540000
ның Қостанай қа-
ласында 900
орындық мемлекет-
тiк тiлде оқыта-
тын орта мектеп
салу
14  Қостанай облысы-   БҒM     2008         320000
ның Рудный қала-
сында 400 орындық
мемлекеттiк тiлде
оқытатын орта
мектеп салу
15  Қостанай облысы-   БҒM     2005-2006    212700
ның Қостанай қа-
ласында N 24а
бастауыш қазақ
мектебiн салу
16  Қызылорда облысы   БҒM     2004-2005    266250      200000
Арал ауданының
Арал қаласында
864 орындық
орта мектеп салу
17  Қызылорда облы-    БҒM     2008         95850
сының Арал қала-
сында 150 орындық
орта мектеп салу
18  Павлодар облысы-   БҒM     2005-2007    800000
ның Павлодар қа-
ласында 1078
орындық мемлекет-
тiк тiлде оқыта-
тын орта мектеп
салу
19  Павлодар облысы-   БҒM     2006-2008    410000
ның Павлодар қа-
ласында 420
орындық мемлекет-
тiк тiлде оқыта-
тын орта мектеп
салу
20  Маңғыстау облысы   БҒM     2004-2005    468010     283990
Қарақия ауданының
Жетiбай кентiнде
624 орындық
мемлекеттiк тiлде
оқытатын орта
мектеп салу
21  Солтүстiк Қазақ-   БҒM     2005-2007    835870
стан облысының
Петропавл қаласы-
ның 19-20 шағын
аудандарында
1100 орындық
қазақ тiлiнде
оқытатын орта
мектеп салу
22  Солтүстiк          БҒM     2008         420700
Қазақстан облы-
сының Мамлютка
ауданының
Мамлютка қала-
сында 260 орындық
мемлекеттік тiлде
оқытатын мектеп
және 100 орынға
арналған интернат
салу
23  Оңтүстiк Қазақ-    БҒM     2005-2007    497010
стан облысының
Шымкент қаласының
"Нұрсәт" шағын
ауданында 1200
орындық орта
мектеп салу
24  Алматы қаласының   БҒM     2005-2007    632000
Шаңырақ шағын
ауданында 1000
орынға арналған
мектеп салу
25  Алматы қаласының   БҒM     2005-2007    553000
Таугүл ауданында
1000 орынға
арналған мектеп
салу
26  Астана қаласының   БҒM     2005-2006    900000
Чернышевский-
Ушаков көшелері
ауданында 1200
орындық мектеп
салу
27  Астана қаласының   БҒM     2007         1500000

микрорайонов N 3, 4
города Астаны                МОН        2007       1500000
28  Строительство коррек-
ционной школы-интерната
на 375 мест в городе
Астане                       МОН        2006       1500000
29  Строительство школы на
1200 мест, левый берег,
южнее улицы N 19 города
Астаны                       МОН      2005-2006    1500000
30  Строительство школы на
1200 мест в районе улиц
Челюскинцев-Красной
звезды города Астаны         МОН        2005        999830
31  Строительство средней
школы на 1200 мест в
районе улиц Жанибека-
Иманбаевой города
Астаны                       МОН        2005        950000
32  Строительство средней
школы на 400 мест в
поселке Казгородок
(ул. Литейная) города
Астаны                       МОН        2005        500000
33  Строительство школы на
1200 мест в микрорайоне
"Юго-Восток" города
Астаны                      МОН      2004-2005     721460  512060
34  Строительство школы на
1200 мест в районе
магистральной улицы N 13
города Астаны                МОН      2004-2005     705100  281100
______________________________________________________________________
ИТОГО по Программе:
______________________________________________________________________
продолжение таблицы
______________________________________________________________________
|                     Прогноз                           |  после
|-------------------------------------------------------|  2007

N 3, 4 шағын
аудандардың
бірінші тұрғын
ауданында 1200
орындық мектеп
салу, сол
жағалау
28  Астана қаласында   БҒM     2006         1500000
375 орындық
түзету мектеп-
интернатын салу
29  Астана қаласын-    БҒМ     2005-2006    1500000
да 1200 орындық
мектеп салу,
сол жағалау
(N 19 көшенің
оңтүстігіне
қарай)
30  Астана қаласында   БҒМ     2005         999830
1200 орындық
мектеп салу
Челюскиншiлер
- Қызыл жұлдыз
көшесі)
31  Астана қаласында   БҒМ     2005         950000
Жәнiбек-Иманбаева
көшесi ауданында
1200 орындық
мектеп салу
32  Астана қаласында   БҒМ     2005         500000
Казгородок кен-
тiнде 400 орындық
орта мектеп салу
(Литейная көшесі)
33  Астана қаласында   БҒM     2004-2005    721460      512060
"Оңтүстік-Шығыс"
шағын ауданында
1200 орындық
мектеп салу
34  Астана қаласының   БҒM     2004-2005    705100      281100
N 13 магистральды
көшесi ауданында
1200 орындық
мектеп салу
Бағдарлама
бойынша ЖИЫНЫ:
__________________________________________________________________
Таблицаның жалғасы:
__________________________________________________________________
N   |               Болжам                       |   2007 жылдан
|____________________________________________|      кейін

N   |      2005 год   |      2006 год      |      2007 год  |  года
----------------------------------------------------------------------
1  |       7         |        8           |       9        |    10
----------------------------------------------------------------------
1                                                               573200
2                          100000               142930          100670
3                                               100000          150000
4                                                               139320
5                                                               600000
6        150000            270240               249760
7                                                91320
8        150000            250000               217330
9                                               150000          660800
10       100000            178430
11       430000
12       394160
13       100000            250000               190000
14                                                              320000
15       100000            112700
16        66250
17                                                               95850
18       150000            250000               400000
19                         101980               103000          205020
20       184020
21       150000            300000               385870
22                                                              420700
23       125570            286650                84790
24       200000            200000               232000
25       200000            200000               153000
26        36400            863600
27                                             1500000

|   2005 жыл   |   2006 жыл   |   2007 жыл   |
__________________________________________________________________
1         7             8              9                 10
__________________________________________________________________
1                                                   573200
2                     100000         142930         100670
3                                    100000         150000
4                                                   139320
5                                                   600000
6      150000         270240         249760
7                                    91320
8      150000         250000         217330
9                                    150000         660800
10     100000         178430
11     430000
12     394160
13     100000         250000         190000
14                                                  320000
15     100000         112700
16     66250
17                                                  95850
18     150000         250000         400000
19                    101980         103000         205020
20     184020
21     150000         300000         385870
22                                                  420700
23     125570         286650         84790
24     200000         200000         232000
25     200000         200000         153000
26     36400          863600
27                                   1500000

28                        1500000
29        52400           1447600
30       999830
31       950000
32       500000
33       209400
34       424000
______________________________________________________________________
Итого по
Прог-
рамме:   5672030           6311200              4000000         3265560
______________________________________________________________________
______________________________________________________________________
1 |             2           |    3     |    4     |    5     |   6
----------------------------------------------------------------------
Государственная программа реформирования и развития здравоохранения
на 2005-2010 годы
35  Строительство детского
отделения на 70 коек
Акмолинского областного
противотуберкулезного
диспансера Акмолинской
области                      МЗ       2005-2006     226530
36  Строительство корпуса
родильного отделения на
50 коек Акмолинского
областного перинатального
центра в городе Кокшетау
Акмолинской области          МЗ       2008-2009     175230
37  Строительство туберкулез-
ного диспансера на 80
коек в городе Талдыкорган
Алматинской области          МЗ         2009        450000
38  Строительство туберкулез-
ной больницы на 100 коек
в городе Атырау Атырауской
области                      МЗ       2004-2006     919760 150000
39  Строительство радиологи-
ческого центра областного
онкодиспансера в городе
Семипалатинске Восточно-
Казахстанской области        МЗ       2004-2006     889000 100000
40  Строительство центра
лучевой терапии при
онкологическом диспансере
в городе Усть-Каменогорске
Восточно-Казахстанской
области                      МЗ       2005-2009    1457940
41  Строительство туберкулез-
ной больницы на 80 коек в
городе Шу Шуского района
Жамбылской области           МЗ       2007-2008     472260
42  Строительство онкологи-
ческого диспансера в
городе Уральске Западно-
Казахстанской области        МЗ       2005-2009    1325600
43  Строительство туберкулез-
ной больницы на 80 коек в
городе Шахтинск Карагандин-
ской области                 МЗ       2006-2007     584570
44  Строительство туберкулез-
ной больницы на 30 коек в
городе Приозерск Караган-
динской области              МЗ       2005-2006     335600
45  Строительство туберкулез-
ной больницы на 120 коек в
городе Балхаш Карагандин-
ской области                 МЗ       2007-2008     806360
46  Строительство туберкулез-
ной больницы на 30 коек в
городе Каражал Карагандин-
ской области                 МЗ         2008        201590
47  Строительство родильного
дома на 100 коек в городе
Темиртау Карагандинской
области                      МЗ         2009        600000
48  Строительство областного
перинатального центра на
120 коек в городе Караганде
Карагандинской области       МЗ         2009        600000
49  Реконструкция областной
детской больницы на 310
коек в городе Костанае
Костанайской области         МЗ       2004-2005     394690 150000
50  Строительство женской
консультации на 320
посещений в смену в городе
Костанае Костанайской        МЗ       2005-2006     342400
области
51  Строительство детско-
подросткового корпуса при
ГУ "Областной туберкулезный
диспансер" в городе
Костанае Костанайской
области                      МЗ       2007-2008     520000
52  Строительство родильного
дома на 100 коек в городе
Павлодаре Павлодарской
области                      МЗ       2007-2008     842300
53  Строительство поликлиники
в городе Экибастузе
Павлодарской области         МЗ       2005-2007     576690
54  Строительство противо-
туберкулезного диспансера
на 210 коек и 100 посеще-
ний в смену в городе
Павлодаре Павлодарской
области                      МЗ       2008-2009     800000
55  Строительство лечебного
корпуса на 100 коек на
территории областного
туберкулезного диспансера
в городе Петропавловске
Северо-Казахстанской
области                      МЗ       2004-2005     446930 100000
56  Строительство детской
областной больницы на
300 коек с поликлиникой
на 240 посещений в смену
в городе Шымкент Южно-
Казахстанской области        МЗ       2005-2008    2200000
57  Строительство корпуса и
реконструкция городского
онкологического диспан-
сера в городе Астане         МЗ       2005-2006     780000
58  Строительство много-
профильного стационара
на 360 коек (левый берег)
в городе Астане              МЗ       2005-2007    2769000
59  Строительство
амбулаторно-поликлини-
ческого комплекса
(взрослая поликлиника на
350 посещений в смену,
детская поликлиника на
150 посещений, Юго-Восток)
в городе Астане              МЗ       2005-2006     902500
60  Строительство амбулаторно-
поликлинического комплекса
(взрослая поликлиника на
350 посещений в смену,
детская поликлиника на 150
посещений, на левобережье)
в городе Астане              МЗ       2005-2006     902500
______________________________________________________________________
ИТОГО по Программе:
______________________________________________________________________
продолжение таблицы
______________________________________________________________________
1  |       7         |        8           |       9        |      10
----------------------------------------------------------------------

28                    1500000
29     52400          1447600
30     999830
31     950000
32     500000
33     209400
34     424000
Бағ-
дар-
лама
бой-
ынша
ЖИЫНЫ: 5672030        6311200        4000000        3265560
__________________________________________________________________
Денсаулық сақтауды реформалаудың және дамытудың
2005-2010 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасы
35  Ақмола облысының   ДСМ     2005-2006    226530
70 төсектік
К. Құрманбаев
атындағы Ақмола
облыстық туберку-
лезге қарсы
диспансерінің ба-
лалар бөлiмшесiн
салу
36  Ақмола облысы      ДСМ     2008-2009    175230
Көкшетау қаласында
Ақмола облыстық
перинаталдық
орталықтың 50
төсектiк перзент-
хана бөлiмi
корпусын салу
37  Алматы облысы      ДСМ     2009         450000
Талдықорған қала-
сында 80 төсектiк
туберкулез дис-
пансерін салу
38  Атырау облысының   ДСМ     2004-2006    919760      150000
Атырау қаласында
100 төсекке
арналған туберку-
лез ауруханасын
салу
39  Шығыс Қазақстан    ДСМ     2004-2006    889000      100000
облысының Семей
қаласында облыстық
онкодиспансердiң
радиологиялық
орталығын салу
40  Шығыс Қазақстан    ДСМ     2005-2009    1457940
облысының Өскемен
қаласындағы
онкологиялық
диспансердiң
жанындағы сәулелi
терапия орталығын
салу
41  Жамбыл облысы Шу   ДСМ     2007-2008    472260
ауданының Шу қала-
сында 80 төсектiк
туберкулез ауру-
ханасын салу
42  Батыс Қазақстан    ДСМ     2005-2009    1325600
облысының Орал
қаласында онколо-
гиялық диспансер
салу
43  Қарағанды облысы-  ДСМ     2006-2007    584570
ның Шахтинск қа-
ласында 80 төсек-
тiк туберкулез
ауруханасын салу
44  Қарағанды облы-    ДСМ     2005-2006    335600
сының Приозерск
қаласында 30
төсектік тубер-
кулез ауруханасын
салу
45  Қарағанды облысы-  ДСМ     2007-2008    806360
ның Балқаш қала-
сында 120 төсек-
тік туберкулез
ауруханасын салу
46  Қарағанды облысы   ДСМ     2008         201590
Қаражал қаласында
30 төсектiк
туберкулез ауру-
ханасын салу
47  Қарағанды облысы   ДСМ     2009         600000
Темiртау қаласын-
да 100 төсектiк
перзентхана салу
48  Қарағанды облысы   ДСМ     2009         600000
Қарағанды қала-
сында 120 төсек-
тiк облыстық
перинаталдық
орталық салу
49  Қостанай облысы-   ДСМ     2004-2005    394690      150000
ның Қостанай қа-
ласында 310 тө-
сектiк облыстық
балалар ауруха-
насын қайта
жаңарту
50  Қостанай облысы-   ДСМ     2005-2006    342400
ның Қостанай
қаласында ауы-
сымда 320 адам
қабылдайтын
әйелдер консуль-
тациясын салу
51  Қостанай облысы-   ДСМ     2007-2008    520000
ның Қостанай
қаласында "Облыс-
тық туберкулез
диспансерi" ММ
жанындағы бала-
лар-жасөспiрiм-
дер корпусын
салу
52  Павлодар облысы-   ДСМ     2007-2008    842300
ның Павлодар
қаласында 100
төсектік пер-
зентхана салу
53  Павлодар облысы    ДСМ     2005-2007    576690
Екiбастұз қала-
сында емхана
салу
54  Павлодар облысы    ДСМ     2008-2009    800000
Павлодар қала-
сында 210 төсек-
тік және ауы-
сымда 100 адам
қабылдайтын
туберкулезге
қарсы диспансер
салу
55  Солтүстiк Қазақ-   ДСМ     2004-2005    446930      100000
стан облысының
Петропавл қала-
сындағы облыстық
туберкулез дис-
пансерiнің аума-
ғында 100 төсек-
тiк емдеу корпу-
сын салу
56  Оңтүстiк Қазақс-   ДСМ     2005-2008    2200000
тан облысының
Шымкент қаласында
300 төсектік 240
адам қабылдайтын
облыстық балалар
ауруханасын салу
57  Астана қаласында   ДСМ     2005-2006    780000
қалалық онколо-
гиялық диспан-
сердің корпусын
салу және қайта
жаңарту
58  Астана қаласында   ДСМ     2005-2007    2769000
360 төсектік көп
бейінді стацио-
нарды салу
(сол жақ жағалау)
59  Астана қаласында   ДСМ     2005-2006    902500
амбулаторлық-
емханалық кешен
(ауысымда 350
адам қабылдайтын
ересектер емха-
насы және ауысым-
да 150 адам қа-
былдайтын Оңтүс-
тiк Шығыс балалар
поликлиникасы)
60  Астана қаласында-  ДСМ     2005-2006    902500
ғы амбулаторлық-
поликлиникалық
кешен (ауысымда
350 адам қабыл-
дайтын ересектер
емханасы және
ауысымда 150 адам
қабылдайтын сол-
түстiк жағалау-
дағы балалар
емханасы)
Бағдарлама
бойынша ЖИЫНЫ:
__________________________________________________________________
Таблицаның жалғасы:
__________________________________________________________________
N   |               Болжам                       |   2007 жылдан
|____________________________________________|      дейін
|   2005 жыл   |   2006 жыл   |   2007 жыл   |
__________________________________________________________________
1         7             8              9                 10
__________________________________________________________________

35       100000            126530
36                                                              175230
37                                                              450000
38       372980            396780
39       390000            399000
40       150000            253560               349770          704610
41                                              100000          372260
42       150000            200000               325000          650600
43                         184360               400210
44       235600            100000
45                                              224770          581590
46                                                              201590
47                                                              600000
48                                                              600000
49       244690
50       150000            192400
51                                              100000          420000
52                                              251700          590600
53       150000            200000               226690

35     100000         126530
36                                                  175230
37                                                  450000
38     372980         396780
39     390000         399000
40     150000         253560         349770         704610
41                                   100000         372260
42     150000         200000         325000         650600
43                    184360         400210
44     235600         100000
45                                   224770         581590
46                                                  201590
47                                                  600000
48                                                  600000
49     244690
50     150000         192400
51                                   100000         420000
52                                   251700         590600
53     150000         200000         226690

ностью 9,5 км в поселке
Жетибай Каракиянского
района Мангистауской
области                     МСХ        2005         88124
343  Реконструкция разводя-
щей сети и сооружений
в селе Иртышск Иртыш-
ского района                МСХ      2004-2005     150002   69050
Павлодарской области
344  Реконструкция разводя-
щей сети водопровода и
сооружений в селе
Успенка Успенского
района                      МСХ      2004-2005     155700   70000
Павлодарской области
345  II очередь локальной
системы организации
водоснабжения населен-
ных пунктов в
Павлодарской области,
города Аксу (сельская
зона), село Акжол,
водоснабжение с             МСХ        2005         10164
комплексным блок-
модулем
346  Реконструкция и рас-
ширение водопроводных
сетей в селе Кашир
Качирского района
Павлодарской области
(II-я очередь)              МСХ      2005-2006     349314
347  Локальная система
строительства водо-
снабжения поселка
Ленинский площадки
N 1, N 2, N 3 город
Павлодар (сельская
зона).                      МСХ      2004-2005      58425   39690
Пункты водоснабжения
348  Локальная система
строительства водо-
снабжения села Мойылды
город Павлодар
(сельская зона).
Пункты водоснабжения        МСХ      2004-2005      16151    7920
349  Реконструкция водо-
вода в селе Песчаное
Павлодарской области        МСХ      2005-2007     293913
350  Водоснабжение
сельских населенных
пунктов Уалихановского
и Акжарского районов
(П-я очередь) Северо-
Казахстанской области       МСХ      2004-2007     461000   19000
351  Строительство кустовых
скважинных водозаборов
в Жамбылском районе
(II-я очередь)              МСХ      2004-2007     388930   16400
Северо-Казахстанской
области
352  Водоснабжение села
Абай и близлежащих
аулов Сарыагашского
района Южно-                МСХ      2004-2005     233847  110000
Казахстанской области
353  Водоснабжение села
Жибек жолы Сайрамского
района Южно-
Казахстанской области       МСХ      2005-2006     141200
354  Реконструкция водо-
снабжения села Торткуль
Ордабасинского района
Южно-Казахстанской          МСХ        2006         60000
области
355  Водоснабжение населен-
ного пункта Шаульдер
Отырарского района
Южно-Казахстанской          МСХ        2005         46329
области
356  Строительство водо-
проводов населенных
пунктов Арыс, Шойманов,
Темир, Когам, Кокмардан,
Кызыл-Ту. Поселок Темир
Южно-                       МСХ      2005-2006      76465
Казахстанской области
357  Строительство водо-
проводов населенных
пунктов Арыс, Шойманов,
Темир, Когам, Кокмардан,
Кызыл-Ту.                   МСХ      2005-2006      59642
Поселок Кокмардан Южно-
Казахстанской области
358  Строительство водопро-
водов населенных пунктов
Арыс, Шойманов, Темир,
Когам, Кокмардан,           МСХ        2005         31973
Кызыл-Ту. Поселок Арыс
Южно-Казахстанской
области
359  Строительство водопро-
водов населенных пунктов
Арыс, Шойманов, Темир,
Когам, Кокмардан,
Кызыл-Ту.
Поселок Кызыл-Ту Южно-
Казахстанской области       МСХ        2005         13362
360  Строительство водопро-
водов населенных пунктов
Арыс, Шойманов, Темир,
Когам, Кокмардан,
Кызыл-Ту. Поселок
Шойманов                    МСХ        2005         28540
361  Строительство водопро-
водов населенных пунктов
Арыс, Шойманов, Темир,
Когам, Кокмардан,
Кызыл-Ту. Поселок Когам
Южно-Казахстанской
области                     МСХ        2005         24872
362  Водоснабжение населен-
ного пункта Аметбек
Отырарского района
Южно-Казахстанской
области                     МСХ        2005         26149
_____________________________________________________________________
ИТОГО по Программе:
_____________________________________________________________________
продолжение таблицы
---------------------------------------------------------------------
|                Прогноз                      |  после
|---------------------------------------------|  2007 года

дығы 9,5 км жер
асты сутартқышын
салу
343 Павлодар облысы     АШМ     2004-2005   150002      69050
Ертiс ауданынан
Ертiс ауылында
таратушы желi
мен құрылыстарды
қайта жаңарту
344 Павлодар облысы     АШМ     2004-2005   155700      70000
Успенск ауданының
Успенка ауылында
су құбырының
таратушы желiсi
мен құрылыстарын
қайта жаңарту
345 Павлодар облысын-  АШМ     2005         10164
дағы елдi мекен-
дердi сумен жаб-
дықтауды ұйымдас-
тырудың жергi-
ліктi жүйесiнiң
ІІ кезегі. Ақсу
селосы (селолық
аймақ), Ақжол
селосы КБМ-мен
сумен жабдықтау
346 Павлодар облысы    АШМ     2005-2006    349314
Қашыр ауданының
Қашыр ауылында
су құбыры желi-
лерiн қайта
жаңарту және
кеңейту (ІІ
кезек)
347 Ленинский кентiн   АШМ     2004-2005   58425       39690
сумен жабдықтау
құрылысының
жергілiкті жүйесi
N 1, N 2, N 3
алаңдар Павлодар
қаласы (селолық
аймақ). Сумен
жабдықтау
пункттерi
348 Мойылды селосын    АШМ     2004-2005    16151      7920
сумен жабдықтау
құрылысының
жергiліктi жүйесi
Павлодар қаласы
(селолық аймақ).
Сумен жабдықтау
пункттерi
349 Павлодар облысы    АШМ     2005-2007    293913
Песчаное село-
сында су тарат-
қышын қайта
жаңарту
350 Солтүстiк Қазақ-   АШМ     2004-2007    461000      19000
стан облысы
Уәлиханов және
Ақжар ауданда-
рынын ауылдық
елдi мекендерiн
сумен жабдықтау
(II кезек)
351 Солтүстiк Қазақ-   АШМ     2004-2007    388930      16400
стан облысының
Жамбыл ауданында
шоғырланған
ұңғыма сутарт-
қыштарын салу
352 Оңтүстiк Қазақ-    АШМ     2004-2005    233847      110000
стан облысы
Сарыағаш ауда-
нының Абай
ауылын және
жақын орналас-
қан ауылдарын
сумен жабдықтау
353 Оңтүстiк Қазақ-    АШМ     2005-2006    141200
стан облысы
Сайрам ауданының
Жiбек жолы ауылын
сумен қамту
354 Оңтүстiк Қазақ-    АШМ     2006         60000
стан облысы
Ордабасы ауда-
нының Төрткүл
ауылын сумен
жабдықтауды
қайта жаңарту
355 Оңтүстiк Қазақ-    АШМ     2005         46329
стан облысы
Отырар ауданы
Шәуілдiр елдi
мекенiн сумен
қамту
356 Оңтүстiк Қазақ-    АШМ     2005-2006    76465
стан облысы
Арыс, Шойманов,
Темiр, Коғам,
Көкмардан,
Қызыл-Ту
елдi мекен-
дерiнiң су
құбырларын
салу. Темiр
кентi
357 Оңтүстiк Қазақ-    АШМ     2005-2006    59642
стан облысы Арыс,
Шойманов, Темiр,
Қоғам, Көкмардан,
Қызыл-Ту елдi
мекендерiнiң су
құбырларын салу.
Көкмардан кентi
358 Оңтүстiк Қазақ-    АШМ     2005         31973
стан облысы Арыс,
Шойманов, Темiр,
Қоғам, Көкмардан,
Қызыл-Ту елдi
мекендерiнiң су
құбырларын салу.
Арыс кентi.
359 Оңтүстiк Қазақ-    АШМ     2005         13362
стан облысы Арыс,
Шойманов, Темiр,
Қоғам, Көкмардан,
Қызыл-Ту елдi
мекендерiнiң су
құбырларын салу.
Қызыл-Ту
360 Оңтүстiк Қазақ-    АШМ     2005         28540
стан облысы Арыс,
Шойманов, Темiр,
Қоғам Көкмардан,
Қызыл-Ту елдi
мекендерiнiң су
құбырларын салу.
Шойманов кентi
361 Оңтүстiк Қазақ-    АШМ     2005         24872
стан облысы Арыс,
Шойманов, Темiр,
Қоғам, Көкмардан,
Қызыл-Tу елдi
мекендерiнiң су
құбырларын салу.
Қоғам кентi.
362 Оңтүстiк Қазақ-    АШМ     2005         26149
стан облысы
Отырар ауданы
Әметпек елдi
мекенiн сумен
қамту
Бағдарлама
бойынша ЖИЫНЫ:
__________________________________________________________________
Таблицаның жалғасы:
__________________________________________________________________
N   |               Болжам                       |   2007 жылдан
|____________________________________________|      дейін

N   | 2005 год   |   2006 год    |      2007 год  |
---------------------------------------------------------------------
1  |     7      |      8        |       9        |      10
---------------------------------------------------------------------
61       200300
62       182750
63                          50000               300000         116200
64       155000
65        52080            125140
66                                                             312600
67                                                             130250
68                                                             142720
69       100000             69340
70        95370
71       262460             77625
72       138420
73        54160
74       100000            148430
75       200000            140210
76                          64875                77625
77                         102600
78                         102600
79                                               24975          77625
80                                                             142500
81                                                             102600
82                                                             228000
83                                                             228000
84       202590
85       215290
86                         200000               264400
87       100000            380080
88                                              100000         209600
89                                              100000         209600
90                         309600
91                                              100000          93500
92                                              100000          93500
93                                              100000          39320
94                                               50000          89320
95                                                             139320
96                                                             139320
97                                                             309600
98       129580
99        77600
100      100000             76530
101      118600
102                         53150                77600
103                        130750
104                                              72700
105                                              94140
106                                                             94140
107                                              94140
108                                              94140
109                                              94140

|   2005 жыл   |   2006 жыл   |   2007 жыл   |
__________________________________________________________________
1         7             8              9                 10
__________________________________________________________________
61     200300
62     182750
63                    50000          300000         116200
64     155000
65     52080          125140
66                                                  312600
67                                                  130250
68                                                  142720
69     100000         69340
70     95370
71     262460         77625
72     138420
73     54160
74     100000        148430
75     200000        140210
76                   64875           77625
77                   102600
78                   102600
79                                   24975          77625
80                                                  142500
81                                                  102600
82                                                  228000
83                                                  228000
84     202592
85     215290
86                    200000         264400
87     100000         380080
88                                   100000         209600
89                                   100000         209600
90                    309600
91                                   100000         93500
92                                   100000         93500
93                                   100000         39320
94                                   50000          89320
95                                                  139320
96                                                  139320
97                                                  309600
98     129580
99     77600
100    100000         76530
101    118600
102                   53150          77600
103                   130750
104                                  72700
105                                  94140
106                                                 94140
107                                  94140
108                                  94140
109                                  94140

110                                              98530
111       94320
112                         94320
113      100000            181070
114                                                            131000
115                        272170
116      200000            102940
117                                              50000         103250
118                        147000
119                        106560
120      383800
121       96450
122       59830
123       50000            141750
124                        103170               280230
125                         43660               100000         239740
126                         40000               140000          75600
127                                                            255600
128                         40000               119750
129                                              75800
130                                                            454800
131                                                            151600
132                                                            159750
133                                                            159750
134                                                            115020
135                                                            115020
136     284000              86000
137     539470
138                        266400
139     100000             200000               107880
140      70500
141                        111780
142     170000             200000               293230
143     160770
144      28100
145      22800
146      22900
147     152970
148     112740
149     140020
150     100000             126620
151     150000              23640
152      80000             291900
153     100000             157160
154      80720             273830               388250
155     116410
156     100000              94480
157                        154750
158                        154740
159                        154740
160                        157750
161                        100000               147600
162                        142640               113360
163                                                            111420
164                                             111420
165                                             111420
166                                             111420
167                                             154750
168                                             111420
169                                             154750
170                                             111420

110                                  98530
111    94320
112                   94320
113    100000         181070
114                                                 131000
115                   272170
116    200000         102940
117                                  50000          103250
118                   147000
119                   106560
120    383800
121    96450
122    59830
123    50000          141750
124                   103170         280230
125                   43660          100000         239740
126                   40000          140000         75600
127                                                 255600
128                   40000          119750
129                                  75800
130                                                 454800
131                                                 151600
132                                                 159750
133                                                 159750
134                                                 115020
135                                                 115020
136    284000         86000
137    539470
138                   266400
139    100000         200000         107880
140    70500
141                   111780
142    170000         200000         293230
143    160770
144    28100
145    22800
146    22900
147    152970
148    112740
149    140020
150    100000         126620
151    150000         23640
152    80000          291900
153    100000         157160
154    80720          273830         388250
155    116410
156    100000         94480
157                   154750
158                   154740
159                   154740
160                   157750
161                   100000         147600
162                   142640         113360
163                                                 111420
164                                  111420
165                                  111420
166                                  111420
167                                  154750
168                                  111420
169                                  154750
170                                  111420

363     6300000           6300000              6300000
364    42000000          42000000             42000000
_____________________________________________________________________
Итого: 48300000          48300000             48300000
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
1 |             2           |    3     |    4     |    5     |  6
---------------------------------------------------------------------
Государственная программа социально-экономического
развития города Астаны на период до 2005 года
"Расцвет Астаны - расцвет Казахстана"
365  Строительство 1 очереди
водно-зеленого бульвара
нового административного
центра в городе Астане      МИТ      2001-2005    4136700 3760990
366  Строительство главной
площади в городе Астане     МИТ      2003-2005    8830326 5730000
367  Инженерная защита от
подтопления, дренаж,
понижение уровня грунто-
вых вод левобережной
территории застройки в
городе Астане               МИТ      2002-2008   11374980  900880
368  Реконструкция русла
реки Ишим в городе
Астане                      МИТ      2002-2007    5592400 2133000
369  Ликвидация накопителя
сточных вод Талдыколь
с рекультивацией (1 и
2 очереди) в городе
Астане                      МИТ      2002-2006    3020100 1619530
370  Благоустройство реки
Ак-Булак на участке от
проспекта Абылай-хана
до железной дороги в
городе Астане               МИТ      2004-2005     986181  700000
371  Строительство инженер-
ных сетей и дорог к
проектируемым и строя-
щимся жилым комплексам
в городе Астане             МИТ      2004-2007    6980110  980110
372  Зона кратковременного
отдыха для жителей
города Астаны на водо-
хранилище реки Коянды       МКИС     2005-2006    1200000
373  Развитие системы ливне-
вой канализации             МИТ      2005-2010   19635722
374  Строительство парка на
набережной реки Ак-Булак
в городе Астане             МИТ        2005        400000
375  Водоснабжение и водо-
отведение г. Астаны         МИТ      2004-2008   35886000  3482649
376  Строительство парка по
улице Сары-Арка в
районе административного
здания ЗАО НК
"Казмунайгаз" в городе
Астане                      МИТ        2005        400000
377  Строительство здания
цирка на 2000 мест в
городе Астане               МК       2001-2005    5279035  4246700
378  Комплекс объектов
развлечений "Думан" в
городе Астане               МК       2000-2005    8259149  7585650
379  Президентский парк в
городе Астане               МИТ      2005-2008    6902000
380  Строительство магист-
ральной автодороги в
городе Астане с авто-
дорожным мостом через
реку Ишим                   МТК      2002-2005   10222606  7417600
381  Строительство авто-
дорожного моста через
реку Ак-Булак на
продолжении проспекта
Абая в городе Астане        МТК        2005        200000
382  Строительство проспекта
Абая от улиц Можайского
(включая строительство
моста) до микрорайона
"Юго-Восток"
(с частичным выносом
инженерных сетей с
асфальтобетонным
покрытием)                  МТК      2004-2005    1291002  700000
383  Строительство автомо-
бильных дорог в новом
административном центре
в городе Астане             МТК      2004-2008    6138460 1261450
384  Реконструкция проспекта
Богенбая от улицы
Пушкина до улицы
Валиханова в городе
Астане                      МТК        2005       1068305 147510
385  Расширение и рекон-
струкция ТЭЦ-2, тепло-
вых сетей и энергосете-
вых объектов города
Астаны                      МЭМР     2003-2007   22477880 5902280
386  Строительство ПС "Новая"
на левобережной части
города Астаны               МЭМР     2006-2007    1096500
_____________________________________________________________________
Итого по программе:                                       5432640
_____________________________________________________________________
продолжение таблицы
_____________________________________________________________________
1  |       7         |        8           |       9        |   10
---------------------------------------------------------------------

363    6300000        6300000        6300000
364    42000000       42000000       42000000
Бағ-
дар-
лама
бой-
ынша
ЖИЫНЫ: 48300000       48300000       48300000
__________________________________________________________________
"Астананың гүлденуі - Қазақстанның гүлденуі" 2005 жылға дейінгі кезеңге арналған Астана қаласының әлеуметтік-экономикалық
365 Астана қаласында   ИСМ     2001-2005    4136700     3760990
жаңа әкiмшілiк
орталығының су-
жасыл бульварының
1-кезегiн салу
366 Астана қаласында   ИСМ     2003-2005    8830326     5730000
бас алаң салу
367 Астана қаласының   ИСМ     2002-2008    11374980    900880
сол жағалау аума-
ғының құрылысын
топырақтық сулар-
дың басуынан
инженерлiк қор-
ғау, дренаж, ыза
судың деңгейiн
төмендету
368 Астана қаласында   ИСМ     2002-2007    5592400     2133000
Есiл өзенiнiң
арнасын қайта
жаңарту
369 Астана қаласында   ИСМ     2002-2006    3020100     1619530
Талдыкөл сарқынды
су жинақтаушысын
қалпына келтi-
румен жою (1 және
2 кезектерi)
370 Астана қаласында   ИСМ     2004-2005    986181      700000
Абылайхан даңғы-
лынан бастап
темiр жолға
дейiнгi учаске-
дегі "Aқ бұлақ"
өзенiн көркейту
371 Астана қаласында   ИСМ     2004-2007    6980110     980110
жобаланатын және
салынып жатқан
тұрғын үй кешен-
дерiнiң инженер-
лiк желілерiн
және жолдарын
салу
372 Астана қаласының   ИСМ     2005-2006    1200000
тұрғындарына
арналған Қоянды
өзенiндегi су
қоймасы бойын-
дағы демалу
аймағы
373 Нөсер кәрiзi       ИСМ     2005-2010    19635722
жүйесiн дамыту
374 Астана қаласында   ИСМ     2005         400000
Ақ Бұлақ өзенi-
нiң жағалауында
парк салу
375 Астана қаласын     ИСМ     2004-2008    35886000    3482649
сумен жабдықтау
және оған су
тарту (JBIC)
376 Астана қаласында   ИСМ     2005         400000
Сары-Арқа көшесi
бойында парк салу
377 Астана қаласында   АқМ     2001-2005    5279035     4246700
2000 орындық цирк
ғимаратын салу
378 Астана қаласында   АқМ     2000-2005    8259149     7585650
"Думан" ойын-
сауық объектiлерi
кешенi
379 Астана қаласында   АқМ     2005-2008    6902000
Президент паркі
380 Астана қаласында   ККМ     2002-2005    10222606    7417600
Есiл өзенi арқылы
автожол көпiрi
бар магистральды
автожол салу
381 Абай даңғылының    ККМ     2005         200000
жалғасуында Ақ-
Бұлақ өзені
арқылы автожол
көпiрiн салу
382 Можайский көшесi-  ККМ     2004-2005    1291002     700000
нен (көпiр салуды
қоса алғанда)
"Оңтүстiк-Шығыс"
шағын ауданына
дейiн (асфальт-
бетон жабылған
инженерлік желi-
лердiң бiр
бөлiгiн шығара
отырып) Абай
көшесiн салу
383 Астана қаласында   ККМ     2004-2008    6138460     1261450
және әкімшiлік
орталығында
автомобиль
жолдарын салу
384 Астана қаласында   ККМ     2005         1068305     147510
Бөгенбай даң-
ғылын Пушкин
көшесiнен бастап
Уәлиханов көше-
сiне дейiн қайта
жаңарту
385 Астана қаласының   ЭМРМ    2003-2007    22477880    5902280
ЖЭО-2, жылу
желілерi мен
энергожелi
объектiлерiн
кеңейту және
қайта жаңарту
386 Астана қаласының   ЭМРМ    2006-2007    1096500
сол жағалау
бөлiгiнде "Жаңа"
шағын станциясын
салу
Бағдарлама
бойынша ЖИЫНЫ:                                      5432640
__________________________________________________________________
Таблицаның жалғасы:
__________________________________________________________________
N   |               Болжам                       |   2007 жылдан
|____________________________________________|      кейін
|   2005 жыл   |   2006 жыл   |   2007 жыл   |
__________________________________________________________________
1         7             8              9                 10
__________________________________________________________________

365      375710
366     3100300
367      457000             1000000            4000000       5017100
368      555000             1000000            1904400
369     1350000               50570
370      286181
371     1200000             2500000            2300000
372      500000              700000
373     1251600             6624700            5460000       6299422
374      400000
375     2890790             7035500            8483800      13993261
376      400000
377     1032335
378      673449
379      350000             2276000            2276000       2000000

365    375710
366    3100300
367    457000         1000000        4000000        5017100
368    555000         1000000        1904400
369    1350000        50570
370    286181
371    1200000        2500000        2300000
372    500000         700000
373    1251600        6624700        5460000        6299422
374    400000
375    2890790        7035500        8483800        13993261
376    400000
377    1032335
378    673449
379    350000         2276000        2276000        2000000

380     2805006
381      200000
382      591002
383      653400             1500000            2000000        723610
384      866600               54195
385     5664000             5957700            4923900
386       44200              500000             552300
____________________________________________________________________
Итого по
Прог-
рамме: 25646573            29198665           31900400       28033393
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
1 |             2           |    3     |    4     |    5     |   6
--------------------------------------------------------------------
Государственная программа развития города Алматы
на 2003-2010 годы
387  Строительство инженерных
сетей и дорог к проекти-
руемым и строящимся жилым
комплексам в городе
Алматы                      МИТ        2005       2000000
388  Строительство и рекон-
струкция водопроводных,
канализационных
сетей и сооружений в
районах массовой инди-
видуальной застройки
города Алматы               МИТ      2003-2005     650300 450300
389  Строительство транспорт-
ной развязки на пересече-
нии улиц Саина-проспект
Райымбека в городе
Алматы                      МТК      2001-2005    6200394 4929600
390  Строительство автомобиль-
ных дорог в микрорайонах
малой застройки города
Алматы                      МТК      2003-2005     826230  526230
391  Строительство первой
очереди метрополитена в
городе Алматы               МТК      1988-2010  101286000  1809000
392  Сейсмоусиление объектов
образования и здраво-
охранения                   МОН,                           1000000
МЗ
_______________________________________________________________________
ИТОГО по программе:                                        8715130
_______________________________________________________________________
продолжение таблицы
_______________________________________________________________________
1  |       7         |        8           |       9        |      10
-----------------------------------------------------------------------
387     2000000
388      200000
389      585310            685484
390      300000
391     5268000          18000000             18000000        58209000
392     1000000
______________________________________________________________________
Итого по
Прог-
рамме:  9353310          18685484             18000000        58209000
______________________________________________________________________
______________________________________________________________________
1 |             2           |    3     |    4     |    5     |   6
----------------------------------------------------------------------
Отраслевая программа "Питьевые воды"
393  Реконструкция сетей
водоснабжения города
Макинска Буландынского
района Акмолинской
области                     МСХ      2004-2005     105397   70000
394  Реконструкция водовода
и сетей города
Державинска Жаркаинского
района Акмолинской
области (II-очередь)        МСХ        2005        207940
395  Реконструкция Нуринского
группового водопровода
(II-я очередь)
Акмолинской области         МСХ      2003-2005     408500   68500
396  Реконструкция группово-
го водопровода Кульсары-
Тургузба-Шокпартугай-
Аккизтогай Атырауской
области                     МСХ      2004-2005     244647  100000
397  Водоснабжение города
Риддер Восточно-
Казахстанской области
из подземного источника     МСХ      2003-2005     477987  286270
398  Строительство второй
нитки водовода Токрау-
Балхаш от площадки ГНС
до площадки резервуаров
на отметке 425
Карагандинской области      МСХ      2004-2007    1446060
399  Реконструкция городских
водопроводных сетей
города Приозерска
Карагандинской области      МСХ      2005-2007     367976
400  Реконструкция и оптими-
зация водопроводных
систем населенных пунктов
Абайского района
Карагандинской области
(Абай, Карабас)
II очередь                 МСХ        2005        220140
401  Реконструкция Ащи-
Тастинского магистрального
водовода Костанайской
области                     МСХ      2004-2006     754188  80000
402  Водовод в поселке Тайынша
(I-й и II-й этап поселка
Киялы - поселка
Чермошнянка - поселка
Тайынша) в Северо-
Казахстанской области       МСХ      2005-2007     491070
403  Водоснабжение города
Туркестан Южно-             МСХ      2005-2006     644087
Казахстанской области
_____________________________________________________________________
ИТОГО по Программе:
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
продолжение таблицы
_____________________________________________________________________
1  |       7         |        8           |       9        |   10
---------------------------------------------------------------------

380    2805006
381    200000
382    591002
383    653400         1500000        2000000        723610
384    866600         54195
385    5664000        5957700        4923900
386    44200          500000         552300
Бағ-
дар-
лама
бой-
ынша
ЖИЫНЫ: 25646573       29198665       31900400       28033393
__________________________________________________________________
Алматы қаласын дамытудың 2003-2010 жылдарға
арналған мемлекеттік бағдарламасы
387 Жобаланатын жаңа   ИСМ     2005         2000000
салынып жатқан
тұрғын үй кешен-
дерiнiң инженер-
лiк желілерiн
және жолдарын
салу
388 Алматы қаласын-    АШМ     2003-2005    650300      450300
дағы жаппай жеке
құрылыстар жүрiп
жеткен аудандарда
су құбырлары,
кәрiз желiлерi
мен құрылыстарын
салу және қайта
жаңарту
389 Алматы қаласында   ККМ     2001-2005    6200394     4929600
Саин көшесi мен
Райымбек даңғылы-
ның қиылысында
көлiк айрығын
салу
390 Алматы қаласын-    ККМ     2003-2005    826230      526230
дағы шағын құры-
лысты шағын
аудандарда авто-
мобиль жолдарын
салу
391 Алматы қаласында   ККМ     1988-2010    101286000   1809000
метрополитеннiң
бiрiншi кезегiн
салу
392 Бiлiм беру және    БҒМ,                             1000000
денсаулық сақтау   ДСМ
объектiлерiн
сейсмокүшейту
Бағдарлама
бойынша ЖИЫНЫ:                                      8715130
__________________________________________________________________
Таблицаның жалғасы:
__________________________________________________________________
N   |               Болжам                       |   2007 жылдан
|____________________________________________|      кейін
|   2005 жыл   |   2006 жыл   |   2007 жыл   |
__________________________________________________________________
1         7             8              9                 10
__________________________________________________________________
387    2000000
388    200000
389    585310         685484
390    300000
391    5268000        18000000       18000000       58209000
392    1000000
Бағ-
дар-
лама
бой-
ынша
ЖИЫНЫ: 9353310        18685484       18000000       58209000
__________________________________________________________________
"Ауыз су" салалық бағдарламасы
393 Ақмола облысы      АШМ     2004-2005    105397      70000
Бұланды ауданының
Макинка қаласында
сумен жабдықтау
желiлерiн қайта
жаңарту
394 Ақмола облысы      АШМ     2005         207940
Жарқайың ауда-
нының Державинск
қаласында
тарату желiлерiн
қайта жаңарту
395 Ақмола облысының   АШМ     2003-2005    408500      68500
Нұра топты су
құбырын қайта
жаңарту (ІІ кезегі)
396 Атырау облысының   АШМ     2004-2005    244647      100000
Құлсары-Тұрғызба
-Шоқпартоғай-
Аққызтағай
топты су құбырын
қайта жаңарту
397 Шығыс Қазақстан    АШМ     2003-2005    477987      286270
облысының Риддер
қаласын жер асты
көзiнен сумен
жабдықтау
398 Қарағанды облысы   АШМ     2004-2007    1446060
"Тоқырауын
Балқаш" су аққы-
сының екiншi
бөлiгін БСС
алаңынан 425-
белгідегі резер-
вуарлар алаңына
дейін салу
399 Қарағанды облысы   АШМ     2005-2007    367976
Приозерск
қаласының су
құбыры желiлерiн
қайта жаңарту
400 Қарағанды облысы   АШМ     2005         220140
Абай ауданы елдi
мекендерiнiң су
құбыры желілерін
қайта жаңарту
және оңтайландыру
(Абай, Қарабас)
II кезек
401 Қостанай облысы    АШМ     2004-2006    754188      80000
Ащы-Тасты магис-
тральды су тарат-
қышын қайта
жаңарту
402 Солтүстiк Қазақ-   АШМ     2005-2007    491070
стан облысы
Тайынша кентiн-
дегі су таратқыш
(I және ІІ кезең
Қиялы кенті -
Черномошнянка
кентi - Тайынша
кентi)
403 Солтүстiк Қазақ-   АШМ     2005-2006    644087
стан облысының
Tүpкістан қаласын
сумен жабдықтау
Бағдарлама
бойынша ЖИЫНЫ:
__________________________________________________________________
Таблицаның жалғасы:
__________________________________________________________________
N   |               Болжам                       |   2007 жылдан
|____________________________________________|      кейін
|   2005 жыл   |   2006 жыл   |   2007 жыл   |
__________________________________________________________________
1         7             8              9                 10
__________________________________________________________________

393       35397
394       80000             127940
395      120000             220000
396      144647
397      191717
398                         600000              610840        235220
399       90000             150000              127976
400      220140
401      150000             524188
402       77198             200000              213872
403      100000             544087
____________________________________________________________________
Итого по
Прог-
рамме:  1209099            2366215              952688
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
1 |             2           |    3     |    4     |    5     |  6
--------------------------------------------------------------------
Программа "Охрана окружающей среды на 2005-2007 годы"
404  Проведение технического
перевооружения на
очистных сооружениях
канализации города
Петропавловска с произ-
водством пусконаладочных
работ                       МООС       2005         51374
405  Реконструкция напорного
коллектора от реки Ишим
до канализационных
очистных сооружений
города Петропавловска
Северо-Казахстанской
области                     МООС       2005        101252
406  Сбор и транспортировка
ливневых стоков северной
части города Петропавлов-
ска в МК-5                  МООС       2005        182515
407  Очистные сооружения
дождевой канализации в
города Петропавловске       МООС       2005        518216
____________________________________________________________________
ИТОГО по Программе:
____________________________________________________________________
продолжение таблицы
____________________________________________________________________
1  |       7         |        8           |       9        |   10
--------------------------------------------------------------------
404       51374
405      101252

393    35397
394    80000          127940
395    120000         220000
396    144647
397    191717
398                   600000         610840         235220
399    90000          150000         127976
400    220140
401    150000         524188
402    77198          200000         213872
403    100000         544087
Бағ-
дар-
лама
бой-
ынша
ЖИЫНЫ: 1209099        2366215        952688
__________________________________________________________________
"Қоршаған ортаны қорғаудың 2005-2007 жылдарға
арналған" бағдарламасы
404 Iске қосу-жөндеу   ҚОҚМ    2005         51374
жұмыстарын
жүргізе отырып,
Петропавл қаласы
кәрiзiнiң тазарту
құрылыстарында
техникалық қайта
жарақтандыруды
жүргiзу
405 Солтүстiк Қазақ-   ҚОҚМ    2005         101252
стан облысы
Петропавл қаласы-
ның Есiл өзенінің
кәрiздiк тазарту
құрылыстарына
дейiн итергіш
коллекторын қайта
жаңарту
406 5-МА Петропавл     ҚОҚМ    2005         182515
қаласының солтүс-
тiк белiгiндегі
жауын ағындыла-
рын жинау және
тасымалдау
407 Петропавл қала-    ҚОҚМ    2005         518216
сындағы жауын
кәрiзiнiң тазарту
құрылыстары
Бағдарлама
бойынша ЖИЫНЫ:
__________________________________________________________________
Таблицаның жалғасы:
__________________________________________________________________
N   |               Болжам                       |   2007 жылдан
|____________________________________________|      кейін
|   2005 жыл   |   2006 жыл   |   2007 жыл   |
__________________________________________________________________
1         7             8              9                 10
__________________________________________________________________
404    51374
405    101252

406      182515
407      518216
____________________________________________________________________
Итого по
Прог-
рамме:   853357
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
1 |             2           |    3     |    4     |    5     |  6
--------------------------------------------------------------------
Программа развития малых городов на 2004-2006 годы
408  Реконструкция водовода
и сетей водоснабжения
в городе Державинске
Жаркаинского района
Акмолинской области         МЭБП     2004-2006      75000 15000
409  Реконструкция водо-
проводных сетей в городе
Степняк Енбекшильдер-
ского района                МЭБП     2004-2006      75000 15000
Акмолинской области
(1 - этап)
410  Реконструкция тепло-
трассы нижней части
города Алги Актюбинской
области                     МЭБП       2005         15000
411  Строительство автоном-
ных котельных для
обеспечения теплом
многоэтажных жилых домов    МЭБП       2006         30000
города Алги Актюбинской
области
412  Реконструкция тепло-
трассы протяженностью
1,9 км в городе Шалкар
Актюбинской области         МЭБП       2005          5400
413  Реконструкция 4 котель-
ных бюджетных организа-
ций города с установкой
новых котлов автономных
систем отопления в
городе Шалкар               МЭБП       2005         18100
Актюбинской области
414  Установка котлов авто-
номных систем отопления
для обеспечения теплом
бюджетных организаций и
многоэтажных жилых домов    МЭБП       2006         30000
города Шалкара
Актюбинской области
415  Реконструкция и оптими-
зация водопроводных сетей
города Абая
Карагандинской области      МЭБП     2004-2006      75000  15000
416  Реконструкция системы
теплоснабжения города
Каркаралинска
Карагандинской области      МЭБП      2004-2006     75000  15000
417  Реконструкция разводящих
сетей водопровода с
учетом оптимизации
города Аркалыка             МЭБП      2004-2006     75000  15000
Костанайской области
418  Реконструкция тепловых
сетей с учетом оптимиза-
ции города Житикара
Костанайской области        МЭБП     2004-2006      75000  15000
419  Реконструкция головного
резервуара для хранения
питьевой воды, рекон-
струкция и расширение
внутриквартальных
водопроводных сетей,
реконструкция и расшире-
ние наружных сетей          МЭБП     2004-2006      75000  15000
канализации, тепло-
снабжения городе Аральска
Кызылординской области
420  Магистральный водовод

406    182515
407    518216
Бағ-
дар-
лама
бой-
ынша
ЖИЫНЫ: 853357
__________________________________________________________________
Шағын қалаларды дамытудың 2004-2006 жылдарға арналған бағдарламасы
408 Ақмола облысы      ЭБЖМ    2004-2006    75000       15000
Жарқайың ауданы
Державинск қ.
су аққысы мен
сумен жабдықтау
желiсiн қайта
жаңарту
409 Ақмола облысы      ЭБЖМ    2004-2006    75000       15000
Еңбекші ауданы
Степняк қ. су
құбыры желiлерiн
қайта жаңарту
(1-кезең)
410 Ақтөбе облысы      ЭБЖМ    2005         15000
Алға қаласында
төменгi жағындағы
жылу трассасын
қайта жаңарту
411 Ақтөбе облысы      ЭБЖМ    2006         30000
Алға қ. көп
қабатты тұрғын
үйлерiн жылумен
қамтамасыз ету
үшiн автономдық
қазандық салу
412 Ақтөбе облысы      ЭБЖМ    2005         5400
Шалқар қ. ұзын-
дығы 1,9 шақырым
жылу трассасын
қайта жаңарту
413 Ақтөбе облысы      ЭБЖМ    2005         18100
Шалқар қ. авто-
номды жылу
жүйесiнiң
жаңа қазандық-
тарын орнатып
қаланың бюджет-
тiк ұйымдарының
4 қазандығын
қайта жаңарту
414 Ақтөбе облысы      ЭБЖМ    2006         30000
Шалқар қаласының
бюджеттiк ұйым-
дары мен көп
қабатты тұрғын
үйлерiн жылумен
қамтамасыз ету
үшiн автономды
жылу жүйесiнiң
қазандықтарын
орнату
415 Қарағанды облысы   ЭБЖМ    2004-2006    75000       15000
Абай қаласының
су құбыры желiле-
рiн қайта жаңарту
және оңтайландыру
416 Қарағанды облысы   ЭБЖМ    2004-2006    75000       15000
Қарқаралы қала-
сының жылумен
жабдықтау жүйесiн
қайта жаңарту
417 Қостанай облысы    ЭБЖМ    2004-2006    75000       15000
Арқалық қ. оңтай-
ландыруды есепке
алғанда, су құбы-
рының тарату
желілерiн қайта
жаңарту
418 Қостанай облы-     ЭБЖМ    2004-2006    75000       15000
сында оңтайлан-
дыруды ескере
отырып, Жетiқара
жылу желiлерiн
қайта жаңарту
419 Қызылорда облы-    ЭБЖМ    2004-2006    75000       15000
сының Арал қ.
ауыз суды сақтау
үшiн арналған
бec резервуарын
қайта жаңарту,
iшкi кварталдық
су құбырлар желi-
сiн қайта жаңарту
және кеңейту,
кәрiздің, жылумен
жабдықтаудың сыртқы
желiлерiн қайта
жаңарту және
кеңейту
420 Маңғыстау          ЭБЖМ    2004-2006    75000       15000
облысының Кетiк-
Форт-Шевченко -

421     3506750
____________________________________________________________________
Итого по
Прог-
рамме:  3506750
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
1 |             2           |    3     |    4     |    5     |  6
--------------------------------------------------------------------
Вне программ
422  Строительство и приобре-
тение жилья для работ-
ников государственных
органов и государственных
учреждений                  АГС        2005
423  Строительство мостового
перехода через реку Урал
в городе Атырау             МТК      2003-2006    6990000 1300000
424  Строительство моста
через реку Иртыш в городе
Семипалатинске Восточно-
Казахстанской области       МТК      1997-2006   30321684 27246569
_______________________________________________________________________
ИТОГО по Программе:
ВСЕГО:
_______________________________________________________________________
продолжение таблицы
_______________________________________________________________________
1  |       7         |        8           |       9        |      10
-----------------------------------------------------------------------
422      616472
423      250000
424      100000
_______________________________________________________________________
Итого по
Прог-
рамме:   966472
Всего: 114618591         124916564            120946994       122061884
БЮДЖЕТНЫЕ ИНВЕСТИЦИИ НА ФОРМИРОВАНИЕ И УВЕЛИЧЕНИЕ
УСТАВНОГО КАПИТАЛА ЮРИДИЧЕСКИХ ЛИЦ
тыс. тенге
___________________________________________________________________
N |Наименование |Администратор| 2005 год |     Цель
|предприятия  | бюджетной   |          |
|             | программы   |          |
-------------------------------------------------------------------
1 |       2     |       3     |     4    |        5
-------------------------------------------------------------------
Государственная агропродовольственная программа на 2003-2005 годы
1  АО "Аграрная                             215 250   тыс. тенге  для
кредитная                               участия в уставных
корпорация"       МСХ          5610000    капиталах сельских
кредитных товариществ;
5 394 750   тыс. тенге
на кредитование
сельских кредитных
товариществ.
2  АО "КазАгро-                             5 950 000   тыс. тенге
Финанс"           МСХ          8950000   на цели обеспечения
на лизинговой основе
сельскохозяйственной
техникой,
технологическим обору-
дованием и специальной
техникой субьектов
животноводства;
1 000 000   тыс. тенге
на цели кредитования
лизинга оборудования
для предприятий по                                            переработке сельско-
хозяйственной продукции;
2 000 000   тыс. тенге  на
цели обеспечения создания
и финансирования машино-
технологических станций
(сервис-центров).
3  АО "Мал                                 На кредитование закупа
онімдері                                животноводческой продукции
корпорациясы"     МСХ          1500000    и ее экспорта
4  АО "Продо-                              На организацию проведения
вольственная                            весенне-полевых и
контрактная                             уборочных работ
корпорация"       МСХ          7000000
5  АО "Фонд
гарантирования
исполнения
обязательств                            На обеспечение исполнения
по зерновым                             обязательств по зерновым
распискам"        МСХ           300000   распискам
____________________________________________________________________
Итого по программе:           23360000
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
1 |       2     |       3     |     4    |        5
--------------------------------------------------------------------
Государственная программа жилищного строительства

421    3506750
Бағ-
дар-
лама
бой-
ынша
ЖИЫНЫ: 3506750
__________________________________________________________________
Бағдарламадан тыс
422 Астана қаласының   MCA     2005
бюджетіне мемле-
кеттік органдар-
дың және мемле-
кеттік мекеме-
лердің қызметкер-
леріне тұрғын үй
салуға және сатып
алуға үлестiк
қатысуға берiле-
тiн нысаналы даму
423 Атырау қаласында   ККM     2003-2006    6990000     1300000
Орал өзенi арқылы
өтетiн көпiр
өткелiн салу
424 Шығыс Қазақстан    ККM     1997-2006    30321684    27246569
облысы Семей
қаласында Ертiс
өзенi арқылы
өтетiн көпiр салу
Бағдарлама
бойынша ЖИЫНЫ:
__________________________________________________________________
Таблицаның жалғасы:
__________________________________________________________________
N   |               Болжам                       |   2007 жылдан
|____________________________________________|      кейін
|   2005 жыл   |   2006 жыл   |   2007 жыл   |
__________________________________________________________________
1         7             8              9                 10
__________________________________________________________________
422    616472
423    250000
424    100000
Бағ-
дар-
лама
бой-
ынша
ЖИЫНЫ: 966472
__________________________________________________________________
Бар-
лығы:  114618591      124916564      120946994      122061884
ЗАҢДЫ ТҰЛҒАЛАРДЫҢ ЖАРҒЫЛЫҚ КАПИТАЛЫН
ҚАЛЫПТАСТЫРУҒА ЖӘНЕ ҰЛҒАЙТУҒА АРНАЛҒАН
БЮДЖЕТТIК ИНВЕСТИЦИЯЛАР
мың теңге
___________________________________________________________________
N |Кәсіпорынның атауы|Бюджеттік| 2005 жыл |     Мақсаты
|                  |бағдарла-|          |
|                  |  маның  |          |
|                  |әкімшісі |          |
___________________________________________________________________
1          2             3          4               5
___________________________________________________________________
2003-2005 жылдарға арналған аграрлық азық-түлік
мемлекеттiк бағдарлама
1  "Аграрлық кредит     АШМ      5610000    Ауылдық кредиттiк
корпорациясы" АҚ                         серiктестердiң жарғылық
капиталына қатысу үшiн
- 215200 мың теңге;
Ауылдық кредиттiк
ceрiктестерге кредит
беру үшiн - 5394750 мың
теңге.
2  "ҚазАгроҚаржы" АҚ    АШМ      8950000    Мал шаруашылығының
субъектiлерiн лизингтiк
негiзде ауыл шаруашылығы
техникасымен,
технологиялық жабдық
және арнайы техникамен
қамтамасыз етуге -
5950000 мың теңге;
ауыл шаруашылығы өнiмiн
қайта өңдеу жөнiндегi
кәсiпорындар үшiн
жабдықтар лизингiне
кредит беру мақсатына -
1000000 мың теңге;
машина-технологиялық
стансаларын жасау мен
қаржыландыруды
қамтамасыз ету
мақсаттарына - 2000000
мың теңге.
3  "Мал өнiмдерi        АШМ      1500000    Мал шаруашылығы өнiмiн
корпорациясы" АҚ                         сатып алуға және оның
экспортына кредит беруге
4  "Азық-түлiк          АШМ      7000000    Көктемгi егiс және егiн
келiсiм-шарт                             жинау жұмыстарын
корпорациясы" АҚ                         жүргізудi ұйымдастыруға
5  "Астық қолхаттары    АШМ      300000     Астық қолхаттары бойынша
бойынша мiндет-                          мiндеттемелердi
темелердi орын-                          орындауды қамтамасыз
дауды кепiлдендiру                       етуге.
қоры" АҚ
Бағдарлама бойынша
жиыны:                        23360000
Қазақстан Pecпубликасында тұрғын үй құрылысын дамытудың

системы на 2005-2010 годы
19  АО "Казпочта"    АИС          1444709     329 709 тыс. тенге  на
развитие инфраструктуры в
городах;
47 500 тыс. тенге  на
совершенствование системы
магистральных перевозок;
331 600 тыс. тенге  на
развитие почтово-сбере-
гательных услуг;
735 900 тыс. тенге  на
развитие инфраструктуры в
сельской местности
( в рамках Государст-
венной программы развития
сельских территорий на
2004-2006 годы)
_____________________________________________________________________
Итого по программе:          1444709
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
1 |       2     |       3     |     4    |        5
---------------------------------------------------------------------
Вне программ
20  Создание                               На создание межгосудар-
межгосударст-      МФ        13170000    ственного инвестиционного
венного                                банка
инвестицион-
ного банка
21  АО "Республи-                          На приобретение телеви-
канская теле-    МКИС         1387248    зионного оборудования
радиокорпорация
"Казахстан"
22  АО "Казтеле-                           На приобретение передатчи-
радио"           МКИС          542139    ков для расширения зоны
охвата вещания
23  Приобретение                           На выполнение обязательств
акций между-                           по своевременной оплате
народных                               членских взносов междуна-
финансовых         МФ          491551    родным финансовым органи-
организаций                            зациям
24  ЗАО "Каз-                              На освоение Амангельдинской
мунайгаз"        МЭМР         4500000    группы месторождений газа
______________________________________________________________________
Итого вне программ:          20090938
ВСЕГО:                     88296814

Почта-жинақ жүйесiн дамытудың 2005-2010 жылдарға арналған
бағдарламасы
19 "Қазпочта" АҚ        АБА      1444709    Қалалардағы
инфрақұрылымды дамытуға
- 329709 мың теңге;
Магистралдық
тасымалдаулар жүйесiн
жетілдiруге - 47500 мың
теңге;
почта-жинақ қызметтерiн
көрсетудi дамытуға -
331600 мың теңге;
ауылдық жерлердегi
инфрақұрылымды дамытуға
- 735900 мың теңге;
(ауылдық аумақтарды
дамытудың 2004-2006
жылдарға арналған
мемлекеттік
бағдарламасы шеңберінде)
Бағдарлама бойынша
жиыны:                        1444709
Бағдарламадан тыс
20 Мемлекетаралық       ҚарМ     13170000   Мемлекетаралық
инвестициялық банк                       инвестициялық банк
құру                                     құруға
21 "Қазақстан" респуб-  АқМ      1387248    Теледидар жабдықтарын
ликалық телерадио-                       сатып алуға
корпорациясы" АҚ
22 "Қазтелерадио" АҚ    АқМ      542139     Хабарлар тарату аймағын
кеңейту үшiн
таратқыштарды сатып
алуға
23 Халықаралық қаржы    ҚарМ     491551     Халықаралық қаржы
ұйымдарының                              ұйымдарына мүшелiк
акцияларын сатып                         жарналарды уақытылы
алу                                      төлеу жөнiндегi
мiндеттемелердi
орындауға
24 "ҚазМұнайГаз" ЖАҚ    ЭMPM     4500000    Амангелдi газ кен орнын
игеруге
Бағдарламалардан
тыс, ЖИЫНЫ:                   20090938
Барлығы:                      88296814