О признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 27 июля 2005 года N 778
В целях реализации Указа Президента Республики Казахстан от 16 мая 2005 года N 1573 "О внесений изменений и дополнений в Указ Президента Республики Казахстан от 7 мая 1996 года N 2975 и признании утратившими силу некоторых актов Президента Республики Казахстан" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Правительства Республики Казахстан согласно приложению.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 27 июля 2005 года N№778
Перечень
утративших силу некоторых решений Правительства
Республики Казахстан
1. Постановление Правительства Республики Казахстан от 4 декабря 1998 года N 1240 "О мерах по выполнению Указа Президента Республики Казахстан от 16 ноября 1998 года N 4153 "О Государственной программе "Здоровье народа" (САПП Республики Казахстан, 1998 г., N 45, ст. 407).
2. Постановление Правительства Республики Казахстан от 17 апреля 1999 года N 423 "О создании межведомственной комиссии по реализации мероприятий, изложенных в Государственной программе "Здоровье народа".
3. Постановление Правительства Республики Казахстан от 21 марта 2003 года N 289 "Об утверждении Плана мероприятий по реализации Государственной программы "Здоровье народа" на 2003-2005 годы" (САПП Республики Казахстан, 2003 г.,№N 13, ст. 141).
4. Постановление Правительства Республики Казахстан от 26 сентября 2003 года N 982 "О внесении дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 21 марта 2003 года N 289" (САПП Республики Казахстан, 2003 г., N 39, ст. 399).
5. Постановление Правительства Республики Казахстан от 8 апреля 2004 года N 388 "О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 21 марта 2003 года N 289" (САПП Республики Казахстан, 2004 г., N 16, ст. 204).

Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiнiң күшi жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 27 шілдедегі N 778 Қаулысы
"Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1996 жылғы 7 мамырдағы N 2975  Жарлығына  өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы және Қазақстан Республикасы Президентiнiң кейбiр актiлерiнiң күшi жойылды деп тану туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2005 жылғы 16 мамырдағы N 1573  Жарлығын  iске асыру мақсатында Қазақстан Республикасының Yкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiнiң күшi жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2005 жылғы 27 шiлдедегi
N 778 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң күшi жойылған
кейбiр шешiмдерiнiң тiзбесi
1. "Халық денсаулығы" мемлекеттiк бағдарламасы туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1998 жылғы 16 қарашадағы
N 4153 Жарлығын орындау жөнiндегi шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1998 жылғы 4 желтоқсандағы N 1240  қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1998 ж., N 45, 407-құжат).
2. "Халық денсаулығы" мемлекеттiк бағдарламасында көрсетiлген шараларды iске асыру жөнiнде ведомствоаралық комиссия құру туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 1999 жылғы 17 сәуiрдегi N 423  қаулысы .
3. "Халық денсаулығы" мемлекеттiк бағдарламасын іске асыру жөнiндегі 2003-2005 жылдарға арналған iс-шаралар жоспарын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2003 жылғы 21 наурыздағы N 289  қаулысы  (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2003 ж., N 13, 141-құжат).
4. "Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2003 жылғы 21 наурыздағы N 289 қаулысына толықтыру енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2003 жылғы 26 қыркүйектегi N 982  қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2003 ж., N 39, 399-құжат).
5. "Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2003 жылғы 21 наурыздағы N 289 қаулысына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2004 жылғы 8 сәуiрдегi
N 388  қаулысы  (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2004 ж., N 16, 204-құжат).