О внесении изменений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 24 ноября 2005 года N 1158
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемые изменения, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Утверждены
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 24 ноября 2005 года N 1158
Изменения, которые вносятся в некоторые решения
Правительства Республики Казахстан
1. В  постановлении Правительства Республики Казахстан от 7 июля 2005 года N 695 "О заключении Протокола о внесении изменений и дополнений в Договор между Правительством Республики Казахстан и Правительством Российской Федерации об аренде объектов и боевых полей 929 Государственного летно-испытательного центра Российской Федерации, расположенных на территории Республики Казахстан, от 18 октября 1996 года":
в пункте 2 слова "Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан - Министра индустрии и торговли Республики Казахстан Мынбаева Сауата Мухаметбаевича" заменить словами "Министра обороны Республики Казахстан - Алтынбаева Мухтара Капашевича".
2. В  постановлении Правительства Республики Казахстан от 7 июля 2005 года N 697 "О заключении Соглашения между Правительством Республики Казахстан и Правительством Российской Федерации об урегулировании взаимных финансовых вопросов и условиях расчетов в области военного образования и использования испытательных полигонов":
в пункте 2 слова "Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан - Министра индустрии и торговли Республики Казахстан Мынбаева Сауата Мухаметбаевича" заменить словами "Министра обороны Республики Казахстан - Алтынбаева Мухтара Капашевича".
3. В  постановлении Правительства Республики Казахстан от 7 июля 2005 года N 698 "О заключении Протокола о внесении изменений и  дополнений в Договор между Правительством Республики Казахстан и Правительством Российской Федерации об аренде испытательного полигона Эмба от 18 октября 1996 года":
в пункте 2 слова "Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан - Министра индустрии и торговли Республики Казахстан Мынбаева Сауата Мухаметбаевича" заменить словами "Министра обороны Республики Казахстан - Алтынбаева Мухтара Капашевича".
4. В  постановлении Правительства Республики Казахстан от 7 июля 2005 года N 699 "О заключении Протокола о внесении изменений и дополнений в Договор между Правительством Республики Казахстан и Правительством Российской Федерации об аренде испытательного полигона Сары-Шаган от 18 октября 1996 года":
в пункте 2 слова "Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан - Министра индустрии и торговли Республики Казахстан Мынбаева Сауата Мухаметбаевича" заменить словами "Министра обороны Республики Казахстан - Алтынбаева Мухтара Капашевича".

Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбір шешімдеріне өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 24 қарашадағы N 1158 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістер бекітілсін.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2005 жылғы 24 қарашадағы
N 1158 қаулысымен
бекiтілген
Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң
кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерiстер
1. "1996 жылғы 18 қазандағы Қазақстан Республикасының Үкiметi мен Ресей Федерациясы Үкiметінің арасындағы Қазақстан Республикасының аумағына орналасқан Ресей Федерациясының 929 Мемлекеттiк ұшу-сынақ орталығының объектілерi мен жауынгерлiк алаңдарын жалдау туралы шартқа өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы хаттама жасасу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2005 жылғы 7 шілдедегi N 695  қаулысында :
2-тармақтағы "Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнің орынбасары - Қазақстан Республикасының Индустрия және сауда министрi Сауат Мұхаметбайұлы Мыңбаевқа" деген сөздер "Қазақстан Республикасының Қорғаныс министрi Мұхтар Қапашұлы Алтынбаевқа" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. "Қазақстан Республикасының Үкiметi мен Ресей Федерациясының Үкiметi арасында Өзара қаржылық мәселелердi реттеу және әскери бiлiм беру мен сынақ полигондарын пайдалану саласындағы есеп айырысу шарттары туралы келiсiм жасасу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2005 жылғы 7 шiлдедегi N 697  қаулысында :
2-тармақтағы Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнің орынбасары - Қазақстан Республикасының Индустрия және сауда министрi Сауат Мұхаметбайұлы Мыңбаевқа" деген сөздер "Қазақстан Республикасының Қорғаныс министрi Мұхтар Қапашұлы Алтынбаевқа" деген сөздермен ауыстырылсын.
3. "1996 жылғы 18 қазандағы Қазақстан Республикасының Үкiметі мен Ресей Федерациясы Үкiметiнің арасындағы Ембi сынақ полигонын жалдау туралы шартқа өзгерiстер мен толықтырулар енгізу туралы хаттамаға қол қою туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 7 шiлдедегi N 698  қаулысында :
2-тармақтағы Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнің орынбасары - Қазақстан Республикасының Индустрия және сауда министрi Сауат Мұхаметбайұлы Мыңбаевқа" деген сөздер "Қазақстан Республикасының Қорғаныс министрi Мұхтар Қапашұлы Алтынбаевқа" деген сөздермен ауыстырылсын.
4. "1996 жылғы 18 қазандағы Қазақстан Республикасының Үкiметi мен Ресей Федерациясы Үкiметiнің арасындағы Сарышаған сынақ полигонын жалдау туралы шартқа өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы хаттама жасасу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметінің 2005 жылғы 7 шілдедегi N 699  қаулысында :
2-тармақтағы "Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнің орынбасары - Қазақстан Республикасының Индустрия және сауда министрi Сауат Мұхаметбайұлы Мыңбаевқа" деген сөздер "Қазақстан Республикасының Қорғаныс министрi Мұхтар Қапашұлы Алтынбаевқа" деген сөздермен ауыстырылсын.

5. В  постановлении Правительства Республики Казахстан от 7 июля 2005 года N 700 "О заключении Протокола о внесении изменений и дополнений в Договор между Правительством Республики Казахстан и Правительством Российской Федерации об аренде объектов и боевых полей 4 Государственного центрального полигона Российской Федерации, расположенных на территории Республики Казахстан, от 18 октября 1996 года":
в пункте 2 слова "Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан - Министра индустрии и торговли Республики Казахстан Мынбаева Сауата Мухаметбаевича" заменить словами "Министра обороны Республики Казахстан - Алтынбаева Мухтара Капашевича".

5. "1996 жылғы 18 қазандағы Қазақстан Республикасының Үкiметi мен Ресей Федерациясы Үкiметінiң арасындағы Қазақстан Республикасының аумағына орналасқан Ресей Федерациясының 4 Мемлекеттік орталық полигонының объектiлерi мен жауынгерлiк алаңдарын жалдау туралы шартқа өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы хаттама жасасу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнің 2005 жылғы 7 шілдедегi N 700  қаулысында :
2-тармақтағы "Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң орынбасары - Қазақстан Республикасының Индустрия және сауда министрi Сауат Мұхаметбайұлы Мыңбаевқа" деген сөздер "Қазақстан Республикасының Қорғаныс министрi Мұхтар Қапашұлы Алтынбаевқа" деген сөздермен ауыстырылсын.