О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 30 апреля 2007 года № 352
Постановление Правительства Республики Казахстан от 25 июля 2007 года N 628
Сноска. Заголовок в редакции постановления Правительства РК от 29.01.2013 № 58 (вводится в действие по истечении двадцати одного календарного дня после первого официального опубликования).
Сноска. Заголовок в редакции постановления Правительства РК от 27.12.2011 № 1613 (вводится в действие с 30.01.2012).
В соответствии с законами Республики Казахстан от 12 июня 2003 года " О государственном регулировании производства  и оборота табачных изделий" и от 11 января 2007 года "О лицензировании" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Исключен постановлением Правительства РК от 29.01.2013 № 58 (вводится в действие по истечении двадцати одного календарного дня после первого официального опубликования).
2. Внести в  постановление  Правительства Республики Казахстан от 30 апреля 2007 года N 352 "О внесении изменений и дополнений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан" следующие изменения:
1) в пункте 3 цифры "15," исключить;
2) в изменениях и дополнениях, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных указанным постановлением, пункт 15 исключить.
3. Признать утратившими силу некоторые решения Правительства Республики Казахстан:
1)  постановление  Правительства Республики Казахстан от 3 июня 2004 года N 618 "Об утверждении квалификационных требований и Правил лицензирования деятельности по производству табачных изделий" (САПП Республики Казахстан, 2004 г., N 24, ст. 301);
2)  пункт 16  изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 30 июня 2005 года N 662 "О внесении изменений и дополнений и признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2005 г., N 27, ст. 341).
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении двадцатиоднодневного срока после его официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Утверждены
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 25 июля 2007 года N 628
Правила лицензирования деятельности
по производству табачных изделий
Сноска. Правила исключены постановлением Правительства РК от 27.12.2011 № 1613 (вводится в действие с 30.01.2012).
Утверждены
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 25 июля 2007 года N 628
Квалификационные требования к деятельности
по производству табачных изделий
Сноска. Квалификационные требования исключены постановлением Правительства РК от 29.01.2013 № 58 (вводится в действие по истечении двадцати одного календарного дня после первого официального опубликования).

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 30 сәуірдегі № 352 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 25 шілдедегі N 628 Қаулысы
Ескерту. Тақырып жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 29.01.2013 N 58 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланғанынан кейін күнтізбелік жиырма бір күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының "Темекі өнімдерінің өндірілуі мен айналымын мемлекеттік реттеу туралы"  2003 жылғы 12 маусымдағы және   "Лицензиялау туралы" 2007 жылғы 11 қаңтардағы заңдарына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 29.01.2013 N 58 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланғанынан кейін күнтізбелік жиырма бір күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
2. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 30 сәуірдегі N 352 қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
1) 3-тармақтағы»"15," деген сандар алынып тасталсын;
2) Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістер мен толықтыруларда 15-тармақ алынып тасталсын.
3. Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын:
1) "Темекі өнімдерін өндіру жөніндегі қызметті лицензиялауға қойылатын біліктілік талаптарын және лицензиялау ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 3 маусымдағы N 618 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2004 ж., N 24,
301-құжат);
2) "Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер мен толықтырулар енгізу және Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 30 маусымдағы N 662 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер мен толықтырулардың  16-тармағы  (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2005 ж., N 27, 341-құжат).
4. Осы қаулы ресми жарияланғаннан кейін жиырма бір күн мерзім өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2007 жылғы»25»шілдедегі
N 628 қаулысымен
бекітілген
Темекі өнімдерін өндіру жөніндегі қызметті лицензиялау
ережесі
Ескерту. Ереже алып тасталды - ҚР Үкіметінің 2011.12.27 N 1613 (2012.01.30 бастап қолданысқа енгізіледі) Қаулысымен.
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2007 жылғы»25 шілдедегі
N 628 қаулысымен
бекітілген
Темекі өнімдерін өндіру жөніндегі қызметке қойылатын
біліктілік талаптары
Темекі өнімдерін өндіру жөніндегі қызметке қойылатын біліктілік талаптары мыналардың болуын көздейді:
1) "Темекі өнімдерінің өндірілуі мен айналымын мемлекеттік реттеу туралы" Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 12 маусымдағы Заңының  7-бабының  2-тармағында көзделген талаптарды сақтай отырып, темекі өнімдерін өндіруші әзірлеген және толтырған өндіріс паспортының;
2) техникалық регламенттердің және стандарттау жөніндегі нормативтік құжаттардың;
3) Қазақстан Республикасының техникалық реттеу және өлшем бірлігін қамтамасыз ету саласындағы заңнамасының талаптарына сәйкес келетін жабдықтардың және өлшем құралдарының;
4) темекі өнімдерін өндіруді технологиялық бақылау жөніндегі зертхананың;
5) темекі өнімдерін, өндірістің қосалқы өнімдерін, шикізатты, қосымша материалдарды және ыдыстарды сақтау шарттары нормативтік құқықтық актілердің талаптарына сәйкес келетін қойма үй-жайлардың;
6) барлық тауар белгілерінің дәл және толық атауларын көрсете отырып, өндірілетін өнімдер тізбесінің;
7) темекі өнімдерін өндіру үшін қажетті меншік құқығында немесе өзге де құқықтарда өтініш берушіге тиесілі өндіруге және сақтауға арналған ғимараттар мен үй-жайлардың;
8) санитарлық-гигиеналық нормалар мен техника қауіпсіздігі ережелерінің талаптарына сәйкес жұмыс істейтіндердің еңбек жағдайларын қамтамасыз ететін арнайы киімдердің және басқа да қорғаныш құралдардың.