Вопросы Министерства охраны окружающей среды Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 8 декабря 2007 года N 1201
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Реорганизовать Комитет природоохранного контроля Министерства охраны окружающей среды Республики Казахстан в Комитет экологического регулирования и контроля Министерства охраны окружающей среды Республики Казахстан.
2. Реорганизовать государственные учреждения - территориальные органы Министерства охраны окружающей среды Республики Казахстан в государственные учреждения - территориальные органы Комитета экологического регулирования и контроля Министерства охраны окружающей среды Республики Казахстан согласно приложению 1 к настоящему постановлению.
3. Исключен постановлением Правительства РК от 25.02.2013 № 172.
4. Признать утратившими силу некоторые решения Правительства Республики Казахстан согласно приложению 2 к настоящему постановлению.
5. Министерству охраны окружающей среды Республики Казахстан в установленном законодательством порядке принять необходимые меры по реализации настоящего постановления.
6. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания, за исключением подпункта 3) пункта 3 настоящего постановления и пунктов 2, 5, 6 приложения 2 к настоящему постановлению, которые вводятся в действие по истечении тридцати календарных дней со дня подписания настоящего постановления.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение 1
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 8 декабря 2007 года N 1201
Перечень
реорганизуемых государственных учреждений - территориальных
органов Министерства охраны окружающей среды Республики
Казахстан в государственные учреждения - территориальные
органы Комитета экологического регулирования и контроля
Министерства охраны окружающей среды Республики Казахстан
1. Государственное учреждение "Алматинское городское территориальное управление охраны окружающей среды" Министерства охраны окружающей среды Республики Казахстан и государственное учреждение "Алматинское областное территориальное управление охраны окружающей среды Министерства охраны окружающей среды Республики Казахстан" путем слияния в государственное учреждение "Балхаш-Алакольское управление экологии Комитета экологического регулирования и контроля Министерства охраны окружающей среды Республики Казахстан".
2. Государственное учреждение "Атырауское областное территориальное управление охраны окружающей среды Министерства охраны окружающей среды Республики Казахстан", государственное учреждение "Мангистауское областное территориальное управление охраны окружающей среды Министерства охраны окружающей среды Республики Казахстан" и государственное учреждение "Западно-Казахстанское областное территориальное управление охраны окружающей среды Министерства охраны окружающей среды Республики Казахстан" путем слияния в государственное учреждение "Жайык-Каспийское управление экологии Комитета экологического регулирования и контроля Министерства охраны окружающей среды Республики Казахстан".

Қазақстан Республикасы Қоршаған ортаны қорғау министрлігінің мәселелері
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 8 желтоқсандағы N 1201 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасы Қоршаған ортаны қорғау министрлігінің Табиғатты қорғауды бақылау комитеті Қазақстан Республикасы Қоршаған ортаны қорғау министрлігінің Экологиялық реттеу және бақылау комитеті болып қайта ұйымдастырылсын.
2. Осы қаулыға 1-қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Қоршаған ортаны қорғау министрлігінің мемлекеттік мекемелері - аумақтық органдары Қазақстан Республикасы Қоршаған ортаны қорғау министрлігі Экологиялық реттеу және бақылау комитетінің мемлекеттік мекемелері - аумақтық органдары болып қайта ұйымдастырылсын.
3. Алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 25.02.2013 № 172 қаулысымен.
4. Осы қаулыға 2-қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
5. Қазақстан Республикасы Қоршаған ортаны қорғау министрлігі заңнамада белгіленген тәртіппен осы қаулыны іске асыру жөнінде қажетті шаралар қабылдасын.
6. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап отыз күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізілетін осы қаулының 3-тармағы 3) тармақшасын және осы қаулыға 2-қосымшаның 2, 5, 6-тармақтарын қоспағанда, осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2007 жылғы 8 желтоқсандағы
N 1201 қаулысына
1-қосымша
Қазақстан Республикасы Қоршаған ортаны қорғау министрлігі
Экологиялық реттеу және бақылау комитетінің мемлекеттік
мекемелері - аумақтық органдары болып қайта ұйымдастырылатын
Қазақстан Республикасы Қоршаған ортаны қорғау министрлігі
мемлекеттік мекемелерінің - аумақтық органдарының тізбесі
1. "Қазақстан Республикасы Қоршаған ортаны қорғау министрлігінің Алматы қалалық аумақтық қоршаған ортаны қорғау басқармасы" мемлекеттік мекемесі және "Қазақстан Республикасы Қоршаған ортаны қорғау министрлігінің Алматы облыстық аумақтық қоршаған ортаны қорғау басқармасы" мемлекеттік мекемесі "Қазақстан Республикасы Қоршаған ортаны қорғау министрлігі Экологиялық реттеу және бақылау комитетінің Балқаш-Алакөл экология басқармасы" мемлекеттік мекемесіне қосылу жолымен.
2. "Қазақстан Республикасы Қоршаған ортаны қорғау министрлігінің Атырау облыстық аумақтық қоршаған ортаны қорғау басқармасы" мемлекеттік мекемесі, "Қазақстан Республикасы Қоршаған ортаны қорғау министрлігінің Маңғыстау облыстық аумақтық қоршаған ортаны қорғау басқармасы" мемлекеттік мекемесі және "Қазақстан Республикасы Қоршаған ортаны қорғау министрлігінің Батыс Қазақстан облыстық аумақтық қоршаған ортаны қорғау басқармасы" мемлекеттік мекемесі "Қазақстан Республикасы Қоршаған ортаны қорғау министрлігі Экологиялық реттеу және бақылау комитетінің Жайық-Каспий экология басқармасы" мемлекеттік мекемесіне қосылу жолымен.

3. Государственное учреждение "Павлодарское областное территориальное управление охраны окружающей среды Министерства охраны окружающей среды Республики Казахстан" и государственное учреждение "Восточно-Казахстанское областное территориальное управление охраны окружающей среды Министерства охраны окружающей среды Республики Казахстан" путем слияния в государственное учреждение "Иртышское управление экологии Комитета экологического регулирования и контроля Министерства охраны окружающей среды Республики Казахстан".
4. Государственное учреждение "Жамбылское областное территориальное управление охраны окружающей среды Министерства охраны окружающей среды Республики Казахстан" и государственное учреждение "Южно-Казахстанское областное территориальное управление охраны окружающей среды Министерства охраны окружающей среды Республики Казахстан" путем слияния в государственное учреждение "Шу-Таласское управление экологии Комитета экологического регулирования и контроля Министерства охраны окружающей среды Республики Казахстан".
5. Государственное учреждение "Карагандинское областное территориальное управление охраны окружающей среды Министерства охраны окружающей среды Республики Казахстан" в государственное учреждение "Нура-Сарысуйское управление экологии Комитета экологического регулирования и контроля Министерства охраны окружающей среды Республики Казахстан".
6. Государственное учреждение "Актюбинское областное территориальное управление охраны окружающей среды Министерства охраны окружающей среды Республики Казахстан" и государственное учреждение "Костанайское областное территориальное управление охраны окружающей среды Министерства охраны окружающей среды Республики Казахстан" путем слияния в государственное учреждение "Тобыл-Торгайское управление экологии Комитета экологического регулирования и контроля Министерства охраны окружающей среды Республики Казахстан".
7. Государственное учреждение "Кызылординское областное территориальное управление охраны окружающей среды Министерства охраны окружающей среды Республики Казахстан" в государственное учреждение "Арало-Сырдарьинское управление экологии Комитета экологического регулирования и контроля Министерства охраны окружающей среды Республики Казахстан".
8. Государственное учреждение "Городское территориальное управление охраны окружающей среды города Астаны Министерства охраны окружающей среды Республики Казахстан", государственное учреждение "Северо-Казахстанское областное территориальное управление охраны окружающей среды Министерства охраны окружающей среды Республики Казахстан" и государственное учреждение "Акмолинское областное территориальное управление охраны окружающей среды Министерства охраны окружающей среды Республики Казахстан" путем слияния в государственное учреждение "Есильское управление экологии Комитета экологического регулирования и контроля Министерства охраны окружающей среды Республики Казахстан".
Утверждено
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 8 декабря 2007 года N 1201
Положение
о Министерстве охраны окружающей среды
Республики Казахстан
Сноска. Положение исключено постановлением Правительства РК от 25.02.2013 № 172.
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 8 декабря 2007 года N 1201
Перечень
государственных учреждений - территориальных органов Комитета
экологического регулирования и контроля Министерства охраны
окружающей среды Республики Казахстан
Сноска. Перечень исключен постановлением Правительства РК от 25.02.2013 № 172.
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 8 декабря 2007 года N 1201
Перечень организаций,
находящихся в ведении Министерства охраны окружающей среды
Республики Казахстан
Сноска. Перечень исключен постановлением Правительства РК от 25.02.2013 № 172.
Приложение 2
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 8 декабря 2007 года N 1201
Перечень
утративших силу некоторых решений
Правительства Республики Казахстан

3. "Қазақстан Республикасы Қоршаған ортаны қорғау министрлігінің Павлодар облыстық аумақтық қоршаған ортаны қорғау басқармасы" мемлекеттік мекемесі және "Қазақстан Республикасы Қоршаған ортаны қорғау министрлігінің Шығыс Қазақстан облыстық аумақтық қоршаған ортаны қорғау басқармасы" мемлекеттік мекемесі "Қазақстан Республикасы Қоршаған ортаны қорғау министрлігі Экологиялық реттеу және бақылау комитетінің Ертіс экология басқармасы" мемлекеттік мекемесіне қосылу жолымен.
4. "Қазақстан Республикасы Қоршаған ортаны қорғау министрлігінің Жамбыл облыстық аумақтық қоршаған ортаны қорғау басқармасы" мемлекеттік мекемесі және "Қазақстан Республикасы Қоршаған ортаны қорғау министрлігінің Оңтүстік Қазақстан облыстық аумақтық қоршаған ортаны қорғау басқармасы" мемлекеттік мекемесі "Қазақстан Республикасы Қоршаған ортаны қорғау министрлігі Экологиялық реттеу және бақылау комитетінің Шу-Талас экология басқармасы" мемлекеттік мекемесіне қосылу жолымен.
5. "Қазақстан Республикасы Қоршаған ортаны қорғау министрлігінің Қарағанды облыстық аумақтық қоршаған ортаны қорғау басқармасы" мемлекеттік мекемесі "Қазақстан Республикасы Қоршаған ортаны қорғау министрлігі Экологиялық реттеу және бақылау комитетінің Нұра-Сарысу экология басқармасы" мемлекеттік мекемесіне.
6. "Қазақстан Республикасы Қоршаған ортаны қорғау министрлігінің Ақтөбе облыстық аумақтық қоршаған ортаны қорғау басқармасы" мемлекеттік мекемесі және "Қазақстан Республикасы Қоршаған ортаны қорғау министрлігінің Қостанай облыстық аумақтық қоршаған ортаны қорғау басқармасы" мемлекеттік мекемесі "Қазақстан Республикасы Қоршаған ортаны қорғау министрлігі Экологиялық реттеу және бақылау комитетінің Тобыл-Торғай экология басқармасы" мемлекеттік мекемесіне қосылу жолымен.
7. "Қазақстан Республикасы Қоршаған ортаны қорғау министрлігінің Қызылорда облыстық аумақтық қоршаған ортаны қорғау басқармасы" мемлекеттік мекемесі "Қазақстан Республикасы Қоршаған ортаны қорғау министрлігі Экологиялық реттеу және бақылау комитетінің Арал-Сырдария экология басқармасы" мемлекеттік мекемесіне.
8. "Қазақстан Республикасы Қоршаған ортаны қорғау министрлігінің Астана қаласының қоршаған ортаны қорғау қалалық аумақтық басқармасы" мемлекеттік мекемесі, "Қазақстан Республикасы Қоршаған ортаны қорғау министрлігінің Солтүстік Қазақстан облыстық аумақтық қоршаған ортаны қорғау басқармасы" мемлекеттік мекемесі және "Қазақстан Республикасы Қоршаған ортаны қорғау министрлігінің Ақмола облыстық аумақтық қоршаған ортаны қорғау басқармасы" мемлекеттік мекемесі "Қазақстан Республикасы Қоршаған ортаны қорғау министрлігі Экологиялық реттеу және бақылау комитетінің Есіл экология басқармасы" мемлекеттік мекемесіне қосылу жолымен.
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2007 жылғы 8 желтоқсандағы
N 1201 қаулысымен
бекітілген
Қазақстан Республикасы Қоршаған ортаны қорғау
министрлігі туралы ереже
Ескерту. Ереже алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 25.02.2013 № 172 қаулысымен.
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2007 жылғы 8 желтоқсандағы
N 1201 қаулысымен
бекітілген
Қазақстан Республикасы Қоршаған ортаны қорғау
министрлігінің қарамағындағы ұйымдардың тізбесі
Ескерту. Тізбе алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 25.02.2013 № 172 қаулысымен.
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2007 жылғы 8 желтоқсандағы
N 1201 қаулысымен
бекітілген
Қазақстан Республикасы Қоршаған ортаны қорғау министрлігінің
Экологиялық реттеу және бақылау комитеті мемлекеттік
мекемелерінің - аумақтық органдарының тізбесі
Ескерту. Тізбе алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 25.02.2013 № 172 қаулысымен.
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2007 жылғы 8 желтоқсандағы
N 1201 қаулысына
2-қосымша
Қазақстан Республикасы Үкіметінің күші жойылған кейбір
шешімдерінің тізбесі

1. Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 октября 2004 года N 1113 "Вопросы Министерства охраны окружающей среды Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2004 г., N 40, ст. 524), за исключением пункта 2.
2. Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 октября 2004 года N 1126 "Вопросы Комитета природоохранного контроля Министерства охраны окружающей среды Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2004 г., N 42, ст. 535).
3. Пункт 3 постановления Правительства Республики Казахстан от 21 декабря 2004 года N 1338 "О ликвидации государственного учреждения "Республиканское инспекционное управление охраны окружающей среды" Министерства охраны окружающей среды Республики Казахстан".
4. Пункт 7 Изменений и дополнения, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 27 февраля 2006 года N 134 "О внесении изменений и дополнения в некоторые решения Правительства Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2006 г., N 7, ст. 58).
5. Пункт 14 Изменений и дополнения, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 27 февраля 2006 года N 134 "О внесении изменений и дополнения в некоторые решения Правительства Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2006 г., N 7, ст. 58).
6. Постановление Правительства Республики Казахстан от 22 июня 2006 года N 571 "О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 октября 2004 года N 1126" (САПП Республики Казахстан, 2006 г., N 23, ст. 231).
7. Пункт 4 Изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 11 августа 2006 года N 758 "О реорганизации Республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Казавиамет" Министерства охраны окружающей среды Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2006 г., N 30, ст. 321).

1. 2-тармағын қоспағанда, "Қазақстан Республикасы Қоршаған ортаны қорғау министрлігінің мәселелері" туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 28 қазандағы N 1113 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2004 ж., N 40, 524-құжат).
2. "Қазақстан Республикасы Қоршаған ортаны қорғау министрлігі Табиғатты қорғауды бақылау комитетінің мәселелері" туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 29 қазандағы N 1126 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2004 ж., N 42, 535-құжат).
3. "Қазақстан Республикасы Қоршаған ортаны қорғау министрлігінің Республикалық қоршаған ортаны қорғау инспекциялық басқармасы" мемлекеттік мекемесін тарату туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 21 желтоқсандағы N 1338 қаулысының 3-тармағы.
4. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 27 ақпандағы N 134 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістер мен толықтырудың 7-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2006 ж., N 7, 58-құжат).
5. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 27 ақпандағы N 134 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістер мен толықтырудың 14-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2006 ж., N 7, 58-құжат).
6. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 29 қазандағы N 1126 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 22 маусымдағы N 571 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2006 ж., N 23, 231-құжат).
7. "Қазақстан Республикасы Қоршаған ортаны қорғау министрлігінің "Қазавиамет" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнын қайта ұйымдастыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 11 тамыздағы N 758 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістер мен толықтырулардың 4-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2006 ж., N 30, 321-құжат).