О внесении изменений и дополнений и признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 23 июня 2010 года № 632
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемые изменения и дополнения, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан.
2. Признать утратившими силу некоторые решения Правительства Республики Казахстан согласно приложению к настоящему постановлению.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
Утверждены
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 23 июня 2010 года № 632
Изменения и дополнения, которые вносятся в некоторые решения
Правительства Республики Казахстан
1. Утратил силу постановлением Правительства РК от 29.12.2016 № 904.
2. Утратил силу постановлением Правительства РК от 29.12.2016 № 907.
3. Утратил силу постановлением Правительства РК от 09.04.2014 № 329.
4. Утратил силу постановлением Правительства РК от 18.03.2011 № 267.
5. В постановлении Правительства Республики Казахстан от 25 декабря 2009 года № 2208 "Об утверждении Плана мероприятий по реализации Концепции правовой политики Республики Казахстан на период с 2010 до 2020 года на 2010 год":
в Плане мероприятий на 2010 год по реализации Концепции правовой политики Республики Казахстан на период с 2010 до 2020 года, утвержденном указанным постановлением:
в графе 4 аббревиатуры "МКИ", "МЭБП" и "МИТ" заменить соответственно аббревиатурами "МК", "МЭРТ" и "МИНТ";
в графе 5:
в строках, порядковые номера 1, 7, 8 и 9 слова "1 квартал" заменить словами "4 квартал";
в строке, порядковый номер 5 слова "1 квартал" заменить словами "2 квартал";
в строках, порядковые номера 11 и 12 слово "май" заменить словом "сентябрь";
в Примечании: расшифровка аббревиатур:
слова "МКИ - Министерство культуры и информации Республики Казахстан", "МЭБП - Министерство экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан", "МИТ - Министерство индустрии и торговли Республики Казахстан" заменить словами "МК - Министерство культуры Республики Казахстан", "МЭРТ - Министерство экономического развития и торговли Республики Казахстан", "МИНТ - Министерство индустрии и новых технологий Республики Казахстан".
6. В постановлении Правительства Республики Казахстан от 2 марта 2010 года № 162 "О Плане законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 2010 год":
в Плане законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 2010 год, утвержденном указанным постановлением:

Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер мен толықтырулар енгізу және кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 23 маусымдағы № 632 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістер мен толықтырулар бекітілсін.
2. Осы қаулыға қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2010 жылғы 23 маусымдағы
№ 632 қаулысымен
бекітілген
Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістер мен толықтырулар
1. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 29.12.2016 № 904 қаулысымен.
2. Күші жойылды – ҚР Үкіметінің 29.12.2016 № 907 қаулысымен.
3. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 09.04.2014 N 329 қаулысымен.
4. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2011.03.18 № 267 Қаулысымен.
5. "Қазақстан Республикасының 2010 жылдан 2020 жылға дейінгі кезеңге арналған құқықтық саясат тұжырымдамасын іске асыру жөніндегі 2010 жылға арналған іс-шаралар жоспарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 25 желтоқсандағы № 2208 қаулысында:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасының 2010 жылдан 2020 жылға дейінгі кезеңге арналған құқықтық саясат тұжырымдамасын іске асыру жөніндегі 2010 жылға арналған іс-шаралар жоспарында:
4-бағандағы "МАМ", "ЭБЖМ" және "ИСМ" деген аббревиатуралар тиісінше "ММ", "ЭДСМ" және "ИЖТМ" деген аббревиатуралармен ауыстырылсын;
5-бағанда:
реттік нөмірлері 1, 7, 8 және 9-жолдарда "1-тоқсан" деген сөздер "4-тоқсан" деген сөздермен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 5-жолда "1-тоқсан" деген сөздер "2-тоқсан" деген сөздермен ауыстырылсын;
реттік нөмірлері 11 және 12-жолдарда "мамыр" деген сөз "қыркүйек" деген сөзбен ауыстырылсын;
Ескертпеде: аббревиатуралардың толық жазылуында:
"МАМ - Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрлігі", "ЭБЖМ - Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрлігі", "ИСМ - Қазақстан Республикасы Индустрия және сауда министрлігі" деген сөздер "ММ - Қазақстан Республикасы Мәдениет министрлігі", "ЭДСМ - Қазақстан Республикасы Экономикалық даму және сауда министрлігі", "ИЖТМ - Қазақстан Республикасы Индустрия және жаңа технологиялар министрлігі" деген сөздермен ауыстырылсын.
6. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің заң жобалау жұмыстарының 2010 жылға арналған жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 2 наурыздағы № 162 қаулысында:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің заң жобалау жұмыстарының 2010 жылға арналған жоспарында:

строки, порядковые номера 3, 5, 6, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 19, 20 и 21, исключить;
в строках, порядковые номера 16, 17 и 18:
в графе 3 аббревиатуру "МЭБП" заменить аббревиатурой "МФ";
в графе 7 слова "Сулейменов Т.М." заменить словами "Даленов Р.Е.";
дополнить строками, порядковые номера 11-1, 11-2, 21-1, 24-1, 24-2, 24-3, 24-4, 32-1, 32-2 и 43, следующего содержания:
"
11-1
О внесении изменений и
дополнений в Закон
Республики Казахстан
"О нотариате"
МЮ
Январь
Февраль
Апрель
Бекетаев М.Б.
11-2
О внесении изменений и дополнений в некоторые
законодательные акты
Республики Казахстан
по вопросам введения
уголовной ответственности
юридических лиц
АФП
(по
согла-
сованию)
Январь
Февраль
Апрель
Лукин А.И.
21-1
О внесении изменений и
дополнений в некоторые
законодательные акты
Республики Казахстан по
вопросам государственных
предприятий в сфере
образования и здравоохранения
МЭРТ
Апрель
Май
Июнь
Сулейменов Т.М.
24-1
О государственном
регулировании
генно-инженерной
деятельности
МОН
Январь
Февраль
Сентябрь
Жакупов
А.Б.
24-2
О внесении и изменений и
дополнений в некоторые
законодательные акты по
вопросам генно-инженерной
деятельности
МОН
Январь
Февраль
Сентябрь
Жакупов
А.Б.
24-3
О контрольной и надзорной
деятельности в Республике
Казахстан
МЮ
Февраль
Июль
Сентябрь
Куставлетов Д.Р.
24-4
О внесении изменений и
дополнений в некоторые
законодательные акты
Республики Казахстан по
вопросам контрольной и
надзорной деятельности в
Республике Казахстан
МЮ
Февраль
Июль
Сентябрь
Куставлетов Д.Р.
32-1
О статусе Назарбаев
Университета,
Назарбаев Фонда,
Назарбаев
Интеллектуальные школы
МОН
Январь
Февраль
Октябрь
Жакупов
А.Б.
32-2
О внесении изменений и
дополнений в некоторые
законодательные акты
Республики Казахстан по
вопросам образования
МОН
Январь
Февраль
Октябрь
Жакупов
А.Б.
43
О внесении изменений и
дополнений в некоторые
законодательные акты
Республики Казахстан
по вопросам дальнейшего
усиления борьбы с коррупцией
АФП
(по
согла-
сованию)
Сентябрь
Октябрь
Декабрь
Лукин А.И.
";
в графе 3 строки, порядковый номер 24 аббревиатуру "МЭБП" заменить аббревиатурой "МФ";
в графе 3 строки, порядковый номер 28 аббревиатуру "МКИ" заменить на аббревиатуру "МК";
в графе 7 строк, порядковые номера 29, 30 и 31 слова "Касимов А.А." заменить словами "Ташенова А.Д.";
в строке, порядковый номер 32:
в графе 2 аббревиатуру "МЭБП" заменить аббревиатурой "МЭРТ";
в графе 7 слова "Кусаинов М.А." заменить словами "Бишимбаев К.В.";
в строке, порядковый номер 39:
в графе 3 аббревиатуру "МИТ" заменить аббревиатурой "МИНТ";
в графе 7 слова "Раев Н.Т." заменить словами "Абдибеков Н.К.";
в Примечании: расшифровка аббревиатур:
слова "МКИ - Министерство культуры и информации Республики Казахстан", "МИТ - Министерство индустрии и торговли Республики Казахстан", "МЭБП - Министерство экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан" заменить словами "МК - Министерство культуры Республики Казахстан", "МИНТ - Министерство индустрии и новых технологий Республики Казахстан", "МЭРТ - Министерство экономического развития и торговли Республики Казахстан";
после слов "МТСЗН - Министерство труда и социальной защиты населения Республики Казахстан" дополнить словами "МФ - Министерство финансов Республики Казахстан".
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 23 июня 2010 года № 632
Перечень
утративших силу некоторых решений
Правительства Республики Казахстан

реттік нөмірлері 3, 5, 6, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 19, 20 және 21-жолдар алынып тасталсын;
реттік нөмірлері 16, 17 және 18-жолдарда:
3-бағандағы "ЭБЖМ" деген аббревиатура "Қаржымині" деген қысқарған сөзбен ауыстырылсын;
7-бағандағы "Т.М. Сүлейменов" деген сөздер "Р.Е. Дәленов" деген сөздермен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы реттік нөмірлері 11-1, 11-2, 21-1, 24-1, 24-2, 24-3, 24-4, 32-1, 32-2 және 43-жолдармен толықтырылсын:
"
11-1
"Нотариат туралы" Қазақстан Республикасының Заңына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Әділетмині
Қаңтар
Ақпан
Сәуір
М.Б. Бекетаев
11-2
Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне заңды тұлғалардың қылмыстық жауапкершілігін енгізу мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
ҚПА (келісім бойынша)
Қаңтар
Ақпан
Сәуір
А.И. Лукин
21-1
Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне білім және денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік кәсіпорындардың мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
ЭДСМ
Сәуір
Мамыр
Маусым
Т.М. Сүлейменов
24-1
Гендік-инженерлік қызметті мемлекеттік реттеу туралы
БҒМ
Қаңтар
Ақпан
Қыркүйек
А.Б. Жақыпов
24-2
Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне гендік-инженерлік қызмет мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
БҒМ
Қаңтар
Ақпан
Қыркүйек
А.Б. Жақыпов
24-3
Қазақстан Республикасындағы бақылау және қадағалау қызметі туралы
Әділетмині
Ақпан
Шілде
Қыркүйек
Д.Р. Құсдәулетов
24-4
Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне бақылау және қадағалау қызметі мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Әділетмині
Ақпан
Шілде
Қыркүйек
Д.Р. Құсдәулетов
32-1
Назарбаев Университетінің, Назарбаев Қорының, Назарбаев Зияткерлік мектептерінің мәртебесі туралы
БҒМ
Қаңтар
Ақпан
Қазан
А.Б. Жақыпов
32-2
Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне білім беру мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
БҒМ
Қаңтар
Ақпан
Қазан
А.Б. Жақыпов
43
Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне сыбайлас жемқорлыққа қарсы күресті одан әрі күшейту мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
ҚПА (келісім бойынша)
Қыркүйек
Қазан
Желтоқсан
А.И. Лукин
";
реттік нөмірі 24-жолдың 3-бағанындағы "ЭБЖМ" деген аббревиатура "Қаржымині" деген қысқарған сөзбен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 28-жолдың 3-бағанындағы "МАМ" деген аббревиатура "ММ" деген аббревиатурамен ауыстырылсын;
реттік нөмірлері 29, 30 және 31-жолдардың 7-бағанындағы "А.А.Қасымов" деген сөздер "А.Д.Тәшенова" деген сөздермен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 32-жолда:
2-бағанда "ЭБЖМ" деген аббревиатура "ЭДСМ" деген аббревиатурамен ауыстырылсын;
7-бағандағы "М.Ә.Құсайынов" деген сөздер "Қ.У.Бишімбаев" деген сөздермен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 39-жолда:
3-бағандағы "ИСМ" деген аббревиатура "ИЖТМ" деген аббревиатурамен ауыстырылсын;
7-бағандағы "Н.Т.Раев" деген сөздер "Н.Қ.Әбдібеков" деген сөздермен ауыстырылсын;
Ескертпеде: аббревиатуралардың толық жазылуында:
"МАМ - Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрлігі", "ИСМ - Қазақстан Республикасы Индустрия және сауда министрлігі", "ЭБЖМ - Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрлігі" деген сөздер "ММ - Қазақстан Республикасы Мәдениет министрлігі", "ИЖТМ - Қазақстан Республикасы Индустрия және жаңа технологиялар министрлігі", "ЭДСМ - Қазақстан Республикасы Экономикалық даму және сауда министрлігі" деген сөздермен ауыстырылсын;
"Еңбекмині - Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігі" деген сөздерден кейін "Қаржымині - Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі" деген сөздермен толықтырылсын.
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2010 жылғы 23 маусымдағы
№ 632 қаулысымен
бекітілген
Қазақстан Республикасы Үкіметінің күші жойылған кейбір шешімдерінің тізбесі

1. Постановление Правительства Республики Казахстан от 8 июля 2002 года № 738 "Об образовании комиссии по выработке предложений по созданию Свода законов Республики Казахстан".
2. Постановление Правительства Республики Казахстан от 7 октября 2003 года № 1035 "О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 8 июля 2002 года № 738".
3. Пункт 3 изменений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан и распоряжения Премьер-Министра Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 28 июня 2005 года № 644 "О внесении изменений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан и распоряжения Премьер-Министра Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2005 г., № 27, ст. 333).
4. Постановление Правительства Республики Казахстан от 4 октября 2005 года № 1000 "О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 8 июля 2002 года № 738".
5. Постановление Правительства Республики Казахстан от 1 августа 2006 года № 727 "О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 8 июля 2002 года № 738".
6. Пункт 3 изменений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 5 октября 2007 года № 905 "О внесении изменений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2007 г., № 37, ст. 419).
7. Пункт 2 изменений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 7 апреля 2008 года № 323 "О внесении изменений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2008 г., № 19, ст. 172).
8. Пункт 2 изменений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 16 июня 2008 года № 587 "О внесении изменений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2008 г., № 30, ст. 302).
9. Пункт 2 изменений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 15 мая 2009 года № 728 "О внесении изменений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2009 г., № 24-25, ст. 228).
10. Подпункт 2) пункта 1 постановления Правительства Республики Казахстан от 29 октября 2009 года № 1707 "О внесении изменений и признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2009 г., № 46, ст. 438).

1. "Қазақстан Республикасы заңдарының жиынтығын жасау бойынша ұсыныстар әзірлеу жөніндегі комиссия құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 8 шілдедегі № 738 қаулысы.
2. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 8 шілдедегі № 738 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 7 қазандағы № 1035 қаулысы.
3. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне және Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің өкімдеріне өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 28 маусымдағы № 644 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне және Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің өкімдеріне енгізілетін өзгерістердің 3-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2005 ж., № 27, 333-құжат).
4. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 8 шілдедегі № 738 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 4 қазандағы № 1000 қаулысы.
5. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 8 шілдедегі № 738 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 1 тамыздағы № 727 қаулысы.
6. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 5 қазандағы № 905 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістердің 3-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2007 ж., № 37,419-құжат).
7. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 7 сәуірдегі № 323 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістердің 2-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2008 ж., № 19, 172-құжат).
8. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 16 маусымдағы № 587 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістердің 2-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2008 ж., № 30, 302-құжат).
9. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 15 мамырдағы № 728 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістердің 2-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2009 ж., № 24-25, 228-құжат).
10. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер енгізу және күші жойылды деп тану туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 29 қазандағы № 1707 қаулысының 1-тармағының 2) тармақшасы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2009 ж., № 46, 438-құжат).