О натуральных нормах обеспечения судебных приставов форменной одеждой (без погон)
Постановление Правительства Республики Казахстан от 27 июня 2011 года № 710. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 17 июня 2015 года № 436
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 17.06.2015 № 436 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 2 статьи 1 Закона Республики Казахстан от 7 июля 1997 года "О судебных приставах" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемые натуральные нормы обеспечения судебных приставов форменной одеждой (без погон).
2. Признать утратившими силу:
1) постановление Правительства Республики Казахстан от 16 ноября 1999 года № 1726 "О форменной одежде и знаках различия судебных приставов";
2) постановление Правительства Республики Казахстан от 22 декабря 2003 года № 1283 "О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 16 ноября 1999 года № 1726".
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
Утверждены
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 27 июня 2011 года № 710
Натуральные нормы
обеспечения судебных приставов форменной одеждой (без погон)
п/п
Наименование предметов
Количество
предметов на
одного
человека
Срок носки
1
2
3
4
1
Кепи
1 шт.
2 года
2
Куртка укороченная с втачными рукавами
2 шт.
3 года
3
Брюки
3 шт.
2 года
4
Сорочка с длинными втачными рукавами
2 шт.
2 года
5
Галстук
2 шт.
2 года
6
Куртка летняя с короткими втачными
рукавами
2 шт.
2 года
7
Куртка зимняя (со съемной подстежкой)
1 шт.
3 года
8
Шарф
1 шт.
3 года
9
Шапка-ушанка из меха цигейки
1 шт.
3 года

Сот приставтарын нысанды киіммен (погонсыз) қамтамасыз етудің заттай нормалары туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 27 маусымдағы № 710 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 17 маусымдағы № 436 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 17.06.2015 № 436 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
«Сот приставтары туралы» Қазақстан Республикасының 1997 жылғы 7 шілдедегі Заңының 1-бабының 2-тармағына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған сот приставтарын нысанды киіммен (погонсыз) қамтамасыз етудің заттай нормалары бекітілсін.
2. Мыналардың күші жойылды деп танылсын:
1) «Сот приставтарының нысандық киімі мен ерекшелік белгілері туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 16 қарашадағы № 1726 қаулысы;
2) «Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 16 қарашадағы № 1726 қаулысына өзгерістер енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 22 желтоқсандағы № 1283 қаулысы.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                    К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2011 жылғы 25 маусымдағы
№ 710 қаулысымен
бекітілген
Сот приставтарын нысанды киіммен (погонсыз) қамтамасыз етудің
заттай нормалары
Р/с
Бұйымдардың атауы
Бір адамға арналған бұйымдардың саны
Кию мерзімі
1
2
3
4
1
Кепка
1 дана
2 жыл
2
Жеңдері қондырмалы қысқа күрте
2 дана
3 жыл
3
Шалбар
3 дана
2 жыл
4
Ұзын қондырма жеңді жейде
2 дана
2 жыл
5
Галстук
2 дана
2 жыл
6
Қысқа қондырма жеңді жазғы күрте
2 дана
2 жыл
7
Қысқы күрте (астары алынатын)
1 дана
3 жыл
8
Шарф
1 дана
3 жыл
9
Қырықпа елтіріден жасалған құлақшын-бөрік
1 дана
3 жыл