О признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 1 июля 2011 года № 747
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Правительства Республики Казахстан согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 1 июля 2011 года № 747
Перечень
утративших силу некоторых решений
Правительства Республики Казахстан
1. Постановление Правительства Республики Казахстан от 6 апреля 2001 года № 450 "О Плане мероприятий по реализации Государственной программы функционирования и развития языков на 2001 - 2002 годы" (САПП Республики Казахстан, 2001 г., № 13, ст. 155).
2. Постановление Правительства Республики Казахстан от 9 апреля 2003 года № 344 "О Плане мероприятий на 2003 - 2004 годы по реализации Государственной программы функционирования и развития языков на 2001 - 2010 годы" (САПП Республики Казахстан, 2003 г., № 16, ст. 164).
3. Пункт 12 изменений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 4 марта 2004 года № 272 "О внесении изменений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2004 г., № 11, ст. 146).
4. Постановление Правительства Республики Казахстан от 20 апреля 2004 года № 441 "О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 9 апреля 2003 года № 344" (САПП Республики Казахстан, 2004 г., № 18, ст. 225).
5. Пункт 3 изменений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 24 августа 2004 года № 891 "О внесении изменений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2004 г., № 30, ст. 415).
6. Постановление Правительства Республики Казахстан от 4 ноября 2004 года № 1146 "О Плане мероприятий на 2005 - 2006 годы по реализации Государственной программы функционирования и развития языков на 2001 - 2010 годы" (САПП Республики Казахстан, 2004 г., № 44, ст. 551).
7. Постановление Правительства Республики Казахстан от 14 февраля 2007 года № 108 "О Плане мероприятий на 2007 - 2008 годы по реализации Государственной программы функционирования и развития языков на 2001 - 2010 годы" (САПП Республики Казахстан, 2007 г., № 3, ст. 48).

Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 1 шілдедегі № 747 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулыға қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                  К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2011 жылғы 1 шілдедегі
№ 747 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы Үкіметінің күші жойылған кейбір
шешімдерінің тізбесі
1. "Тілдерді қолдану мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасын іске асыру жөнінде 2001 - 2002 жылдарға арналған іс-шаралардың жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 6 сәуірдегі № 450 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2001 ж., № 13, 155-құжат).
2. "Тілдерді қолдану мен дамытудың 2001 - 2010 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасын іске асыру жөніндегі іс-шаралардың 2003 - 2004 жылдарға арналған жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 9 сәуірдегі № 344 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2003 ж., № 16, 164-құжат).
3. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 4 наурыздағы № 272 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілген өзгерістердің 12-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2004 ж., № 11, 146-құжат).
4. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 9 сәуірдегі № 344 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 20 сәуірдегі № 441 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2004 ж., № 18, 225-құжат).
5. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 24 тамыздағы № 891 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістердің 3-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2004 ж., № 30, 415-құжат).
6. "Тілдерді қолдану мен дамытудың 2001 - 2010 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасын іске асыру жөніндегі 2005 - 2006 жылдарға арналған іс-шаралар жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 4 қарашадағы № 1146 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2004 ж., № 44, 551-құжат).
7. "Тілдерді қолдану мен дамытудың 2001 - 2010 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасын іске асыру жөніндегі 2007 - 2008 жылдарға арналған іс-шаралар жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 14 ақпандағы № 108 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2007 ж., № 3, 48-құжат).

8. Постановление Правительства Республики Казахстан от 21 ноября 2007 года № 1122 "О Концепции расширения сферы функционирования государственного языка, повышения его конкурентоспособности на 2007 - 2010 годы".
9. Постановление Правительства Республики Казахстан от 16 февраля 2008 года № 150 "О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 14 февраля 2007 года № 108" (САПП Республики Казахстан, 2008 г., № 8, ст. 82).
10. Постановление Правительства Республики Казахстан от 24 декабря 2008 года № 1246 "О Плане мероприятий на 2009 - 2010 годы по реализации Государственной программы функционирования и развития языков на 2001 - 2010 годы".
11. Пункт 21 изменений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 30 декабря 2009 года № 2305 "О внесении изменений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2010 г., № 4, ст. 54).

8. "Мемлекеттік тілдің қолданылу аясын кеңейтудің, оның бәсекеге қабілеттілігін арттырудың 2007 - 2010 жылдарға арналған тұжырымдамасы туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 21 қарашадағы № 1122 қаулысы.
9. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 14 ақпандағы № 108 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 16 ақпандағы № 150 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2008 ж., № 8, 82-құжат).
10. "Тілдерді қолдану мен дамытудың 2001 - 2010 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасын іске асыру жөніндегі 2009 - 2010 жылдарға арналған іс-шаралар жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 24 желтоқсандағы № 1246 қаулысы.
11. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 30 желтоқсандағы № 2305 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілген өзгерістердің 21-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2010 ж., № 4, 54-құжат).