Об утверждении перечня международных спортивных соревнований, размеров и Правил выплат денежных поощрений чемпионам и призерам международных спортивных соревнований, тренерам и членам сборных команд Республики Казахстан по видам спорта (национальных сборных команд по видам спорта)
Постановление Правительства Республики Казахстан от 19 декабря 2014 года № 1345. Утратило силу постановлением Правительства РК от 27 марта 2020 года № 147 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 27.03.2020 № 147 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 4) статьи 6 Закона Республики Казахстан от 3 июля 2014 года "О физической культуре и спорте" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемые:
1) перечень международных спортивных соревнований;
2) Правила выплат денежных поощрений чемпионам и призерам международных спортивных соревнований, тренерам и членам сборных команд Республики Казахстан по видам спорта (национальных сборных команд по видам спорта);
3) размеры денежных поощрений чемпионам и призерам международных спортивных соревнований, тренерам и членам сборных команд Республики Казахстан по видам спорта (национальных сборных команд по видам спорта).
2. Признать утратившими силу некоторые решения Правительства Республики Казахстан согласно приложению к настоящему постановлению.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
К. Масимов
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 19 декабря 2014 года № 1345
Перечень международных спортивных соревнований
Сноска. Перечень с изменением, внесенным постановлением Правительства РК от 28.11.2017 № 786 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 18.07.2017).
1. Олимпийские игры
2. Азиатские игры (всех классификаций)
3. Региональные игры
4. Всемирная Универсиада
5. Юношеские Олимпийские игры
6. Юношеские Азиатские игры
7. Паралимпийские игры
8. Сурдлимпийские игры
9. Международные специальные Олимпийские игры
10. Чемпионаты мира по видам спорта для всех возрастных групп
11. Чемпионат мира среди студентов
12. Отборочные турниры к Олимпийским играм
13. Отборочные турниры к чемпионатам мира
14. Чемпионаты Азии по видам спорта для всех возрастных групп
15. Кубок мира
16. Этапы Кубка мира
17. Соревнования Гран-при
18. Кубок Азии
19. Этапы Кубка Азии
20. Международные соревнования (турниры)
21. Международные матчевые встречи
22. Международные спортивные игры "Дети Азии".
Утверждены
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 19 декабря 2014 года № 1345
Правила выплат денежных поощрений чемпионам
и призерам международных спортивных соревнований,
тренерам и членам сборных команд Республики Казахстан
по видам спорта (национальных сборных команд по видам спорта)
1. Общие положения

Халықаралық спорттық жарыстардың тізбесін, халықаралық спорттық жарыстардың чемпиондары мен жүлдегерлеріне, спорт түрлері бойынша Қазақстан Республикасының құрама командаларының (спорт түрлері бойынша ұлттық құрама командалардың) жаттықтырушылары мен мүшелеріне ақшалай көтермелеу төлемдерінің мөлшерін және оларды төлеу қағидаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 19 желтоқсандағы № 1345 қаулысы. Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2020 жылғы 27 наурыздағы № 147 қаулысымен.
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Үкіметінің 27.03.2020 № 147 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
"Дене шынықтыру және спорт туралы" 2014 жылғы 3 шілдедегі Қазақстан Республикасының Заңы 6-бабының 4) тармақшасына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған:
1) халықаралық спорттық жарыстардың тізбесі;
2) Халықаралық спорттық жарыстардың чемпиондары мен жүлдегерлеріне, спорт түрлері бойынша Қазақстан Республикасының құрама командаларының (спорт түрлері бойынша ұлттық құрама командалардың) жаттықтырушылары мен мүшелеріне ақшалай көтермелеуді төлеу қағидалары;
3) Халықаралық спорттық жарыстардың чемпиондары мен жүлдегерлеріне, спорт түрлері бойынша Қазақстан Республикасының құрама командаларының (спорт түрлері бойынша ұлттық құрама командалардың) жаттықтырушылары мен мүшелеріне ақшалай көтермелеу мөлшері бекітілсін.
2. Осы қаулыға қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2014 жылғы 19 желтоқсандағы
№ 1345 қаулысымен
бекітілген
Халықаралық спорттық жарыстардың тізбесі
Ескерту. Тізбеге өзгеріс енгізілді - ҚР Үкіметінің 28.11.2017 № 786 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
1.
Олимпиада ойындары
2.
Азия ойындары (барлық сыныптамаларда)
3.
Өңірлік ойындар
4.
Дүниежүзілік Универсиада
5.
Жасөспірімдердің Олимпиада ойындары
6.
Жасөспірімдердің Азия ойындары
7.
Паралимпиада ойындары
8.
Сурдлимпиада ойындары
9.
Халықаралық арнаулы олимпиадалық ойындар
10.
Барлық жас топтарына арналған спорт түрлерінен әлем чемпионаттары
11.
Студенттер арасындағы әлем чемпионаты
12.
Олимпиада ойындарына іріктеу турнирлері
13.
Әлем чемпионаттарына іріктеу турнирлері
14.
Барлық жас топтарына арналған спорт түрлерінен Азия чемпионаттары
15.
Әлем кубогі
16.
Әлем кубогінің кезеңдері
17.
Гран-при жарыстары
18.
Азия кубогі
19.
Азия кубогінің кезеңдері
20.
Халықаралық жарыстар (турнирлер)
21.
Халықаралық матчтық кездесулер
22.
"Азия балалары" халықаралық спорттық ойындары
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2014 жылғы 19 желтоқсандағы
№ 1345 қаулысымен
бекітілген
Халықаралық спорттық жарыстардың чемпиондары мен
жүлдегерлеріне, спорт түрлері бойынша Қазақстан Республикасының
құрама командаларының (спорт түрлері бойынша ұлттық құрама
командалардың) жаттықтырушылары мен мүшелеріне ақшалай
көтермелеуді төлеу қағидалары
1. Жалпы ережелер

1. Настоящие Правила выплат денежных поощрений чемпионам и призерам международных спортивных соревнований, тренерам и членам сборных команд Республики Казахстан по видам спорта (национальных сборных команд по видам спорта) (далее – Правила) разработаны в соответствии с подпунктом 4) статьи 6 Закона Республики Казахстан от 3 июля 2014 года "О физической культуре и спорте" и определяют порядок выплат денежных поощрений чемпионам и призерам международных спортивных соревнований, тренерам и членам сборных команд Республики Казахстан по видам спорта (национальных сборных команд по видам спорта).
2. К тренерам, принимавшим участие в подготовке чемпионов и призеров международных спортивных соревнований, членов сборных команд Республики Казахстан по видам спорта (национальных сборных команд по видам спорта) относятся:
1) первый тренер – тренер, который осуществляет подготовку (не менее трех лет) спортсмена на начальных (ранних) этапах подготовки спортсменов высокого класса в детско-юношеских спортивных школах, школах-интернатах для одаренных в спорте детей;
2) личный тренер – тренер, который осуществляет подготовку (не менее трех лет) спортсмена, направленную на выполнение им индивидуального плана подготовки в период его нахождения вне сборной команды Республики Казахстан;
3) тренер в командных видах спорта (игровые виды спорта, групповые упражнения, эстафеты) – тренер, имеющий спортивное профессиональное образование, осуществляющий учебно-тренировочный процесс (не менее двух лет) спортсменов в определенной области подготовки (специальная, технико-тактическая, обще-физическая) и/или дополнительно осуществляющий подготовительный процесс с главным тренером сборной команды Республики Казахстан по виду спорта (национальной сборной команды по виду спорта) для достижения спортивных результатов;
4) главный тренер сборной команды Республики Казахстан по виду спорта (национальной сборной команды по виду спорта) – тренер, отвечающий за руководство, подготовку, формирование и выступление сборной команды Республики Казахстан по виду спорта (национальной сборной команды по виду спорта) в чемпионатах мира, Олимпийских, Паралимпийских, Сурдлимпийских играх и других международных соревнованиях.
Сноска. Пункт 2 с изменением, внесенным постановлением Правительства РК от 09.06.2016 № 342 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).

1. Осы Халықаралық спорттық жарыстардың чемпиондары мен жүлдегерлеріне, спорт түрлері бойынша Қазақстан Республикасының құрама командаларының (спорт түрлері бойынша ұлттық құрама командалардың) жаттықтырушылары мен мүшелеріне ақшалай көтермелеуді төлеу қағидалары (бұдан әрі – Қағидалар) "Дене шынықтыру және спорт туралы" 2014 жылғы 3 шілдедегі Қазақстан Республикасының Заңы 6-бабының 4) тармақшасына сәйкес әзірленді және халықаралық спорттық жарыстардың чемпиондары мен жүлдегерлеріне, спорт түрлері бойынша Қазақстан Республикасының құрама командаларының (спорт түрлері бойынша ұлттық құрама командалардың) жаттықтырушылары мен мүшелеріне ақшалай көтермелеуді төлеу тәртібін айқындайды.
2. Халықаралық спорттық жарыстардың чемпиондары мен жүлдегерлерін, спорт түрлері бойынша Қазақстан Республикасының құрама командаларының (спорт түрлері бойынша ұлттық құрама командалардың) мүшелерін дайындауға қатысқан жаттықтырушыларға мыналар:
1) алғашқы жаттықтырушы – спортшыны жоғары дәрежедегі спортшыларды дайындаудың бастапқы (ерте) кезеңдерінде балалар-жасөспірімдер спорт мектептерінде, спортта дарынды балаларға арналған мектеп-интернаттарда дайындауды жүзеге асыратын (кемінде үш жыл) жаттықтырушы;
2) жеке жаттықтырушы – жеке дайындық жоспарын орындауға бағытталған спортшыны Қазақстан Республикасы құрама командасынан тыс жерде дайындауды жүзеге асыратын (кемінде үш жыл) жаттықтырушы;
3) командалық спорт түрлерінен (спорттың ойын түрлері, топтық жаттығулар, эстафеталар) жаттықтырушы – спорттық кәсіби білімі бар, дайындықтың белгілі бір кезеңінде (арнаулы, техникалық-тактикалық, жалпы дене дайындығы) спортшылардың оқу-жаттығу процесін жүзеге асыратын (кемінде екі жыл) және/немесе спорттық нәтижелерге қол жеткізу үшін спорт түрі бойынша Қазақстан Республикасының ұлттық құрама командасының (спорт түрлері бойынша ұлттық құрама команданың) бас жаттықтырушысымен қосымша дайындық процесін жүзеге асыратын жаттықтырушы;
4) спорт түрі бойынша Қазақстан Республикасы құрама командасының (спорт түрі бойынша ұлттық құрама команданың) бас жаттықтырушысы – спорт түрi бойынша Қазақстан Республикасының құрама командасына (спорт түрі бойынша ұлттық құрама командаға) басшылық жасауға, оның даярлығына, қалыптастырылуына және әлем чемпионаттарына, Олимпиада, Паралимпиада, Сурдлимпиада ойындарына және басқа да халықаралық жарыстарға қатысуына жауап беретiн жаттықтырушы.
Ескерту. 2-тармаққа өзгеріс енгізілді - ҚР Үкіметінің 09.06.2016 № 342 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.

3. К членам сборных команд Республики Казахстан по видам спорта (национальных сборных команд по видам спорта), претендующим на получение денежного поощрения, относятся спортсмены и команды, занявшие четвертое, пятое, шестое места в Олимпийских, Паралимпийских, Сурдлимпийских играх, а также спортсмены и команды, установившие рекорды мира по олимпийским видам спорта.
2. Порядок выплат денежных поощрений чемпионам и призерам
международных спортивных соревнований, тренерам и членам
сборных команд Республики Казахстан по видам спорта
(национальных сборных команд по видам спорта)
4. Выплаты денежных поощрений чемпионам и призерам международных спортивных соревнований, членам сборных команд Республики Казахстан по видам спорта (национальных сборных команд по видам спорта) в индивидуальных видах спорта осуществляются каждому спортсмену в стопроцентном (100 %) размере денежного поощрения за каждое занятое место.
5. Выплаты денежных поощрений тренерам, принявшим участие в подготовке чемпионов и призеров международных спортивных соревнований, членов сборных команд Республики Казахстан по видам спорта (национальных сборных команд по видам спорта) в индивидуальных видах спорта, устанавливаются в следующих соотношениях за каждое занятое место:
1) первый тренер – 10 % от общего размера денежного поощрения тренеров;
2) личный тренер – 80 % от общего размера денежного поощрения тренеров;
3) главный тренер сборной команды Республики Казахстан по виду спорта (национальной сборной команды по виду спорта) – 10 % от общего размера денежного поощрения тренеров.
6. В случае подготовки нескольких чемпионов и призеров международных спортивных соревнований, членов сборных команд Республики Казахстан по видам спорта (национальных сборных команд по видам спорта) одним из тренеров, указанных в пункте 2 настоящих Правил, в индивидуальных видах спорта, тренер (первый, личный, главный) получает денежное поощрение за каждого спортсмена в отдельности.
7. В случае, если первый тренер является одновременно личным тренером чемпионов и призеров международных спортивных соревнований, членов сборных команд Республики Казахстан по видам спорта (национальных сборных команд по видам спорта) в индивидуальных видах спорта, размеры денежного поощрения тренера суммируются.
8. В случае, если личный тренер является одновременно главным тренером чемпионов и призеров международных спортивных соревнований, членов сборных команд Республики Казахстан по видам спорта (национальных сборных команд по видам спорта) в индивидуальных видах спорта, размеры денежного поощрения тренера суммируются.

3. Ақшалай көтермелеуді алуға үміткер Қазақстан Республикасының құрама командаларының (спорт түрлері бойынша ұлттық құрама командалардың) мүшелеріне Олимпиада, Паралимпиада, Сурдолимпиада ойындарында төртінші, бесінші, алтыншы орын алған спортшылар мен командалар, сондай-ақ олимпиадалық спорт түрінен әлем рекордтарын орнатқан спортшылар мен командалар жатады.
2. Халықаралық спорттық жарыстардың чемпиондары мен
жүлдегерлеріне, спорт түрлері бойынша Қазақстан Республикасының
құрама командаларының (спорт түрлері бойынша ұлттық құрама
командалардың) жаттықтырушылары мен мүшелеріне ақшалай
көтермелеуді төлеу тәртібі
4. Халықаралық спорттық жарыстардың чемпиондары мен жүлдегерлеріне, спорт түрлері бойынша Қазақстан Республикасының құрама командаларының (спорт түрлері бойынша ұлттық құрама командалардың) мүшелеріне спорттың түрлерінде ақшалай көтермелеуді төлеу әр спортшыға алған әрбір орны үшін ақшалай көтермелеудің жүз пайызы (100 %-ы) мөлшерінде жүзеге асырылады.
5. Халықаралық спорттық жарыстардың чемпиондары мен жүлдегерлерін, спорт түрлері бойынша Қазақстан Республикасының құрама командаларының (спорт түрлері бойынша ұлттық құрама командалардың) мүшелерін спорттың жеке түрлерінде дайындауға қатысқан жаттықтырушыларға ақшалай көтермелеуді төлеу әрбір спортшының алған орны үшін мынадай қатынастарда белгіленеді:
1) алғашқы жаттықтырушы – жаттықтырушыларды ақшалай көтермелеудің жалпы мөлшерінің 10 %-ы;
2) жеке жаттықтырушы – жаттықтырушыларды ақшалай көтермелеудің жалпы мөлшерінің 80 %-ы;
3) спорт түрі бойынша Қазақстан Республикасының ұлттық құрама командасының (спорт түрі бойынша ұлттық құрама команданың) бас жаттықтырушысы – жаттықтырушыларды ақшалай көтермелеудің жалпы мөлшерінің 10 %-ы.
6. Осы Қағидалардың 2-тармағында көрсетілген жаттықтырушының бірі спорттың жеке түрлерінде халықаралық спорттық жарыстардың бірнеше чемпионы мен жүлдегерін, спорт түрлері бойынша Қазақстан Республикасы құрама командаларының (спорт түрлері бойынша ұлттық құрама командалардың) бірнеше мүшесін дайындаған жағдайда, жаттықтырушы (алғашқы, жеке, бас) жекелей алғанда әр спортшы үшін ақшалай көтермелеу алады.
7. Егер алғашқы жаттықтырушы бір мезгілде спорттың жеке түрлерінде халықаралық спорттық жарыстардың чемпиондары мен жүлдегерлерінің, спорт түрлері бойынша Қазақстан Республикасының құрама командалары (спорт түрлері бойынша ұлттық құрама командалар) мүшелерінің жеке жаттықтырушысы болған жағдайда, жаттықтырушының ақшалай төлемінің мөлшері жинақталады.
8. Егер жеке жаттықтырушы бір мезгілде спорттың жеке түрлерінде халықаралық спорттық жарыстардың чемпиондары мен жүлдегерлерінің, спорт түрлері бойынша Қазақстан Республикасының құрама командалары (спорт түрлері бойынша ұлттық құрама командалар) мүшелерінің бас жаттықтырушысы болған жағдайда, жаттықтырушының ақшалай төлемінің мөлшері жинақталады.

9. В случае, если первый тренер является одновременно главным тренером чемпионов и призеров международных спортивных соревнований, членов сборных команд Республики Казахстан по видам спорта (национальных сборных команд по видам спорта) в индивидуальных видах спорта, размеры денежного поощрения тренера суммируются.
10. Выплаты денежных поощрений чемпионам и призерам международных спортивных соревнований, членам сборных команд Республики Казахстан по видам спорта (национальных сборных команд по видам спорта) в командных видах спорта (игровые виды спорта, групповые упражнения, эстафеты), осуществляются каждому спортсмену в 100 % размере денежного поощрения.
11. В командных видах спорта (игровые виды спорта, групповые упражнения, эстафеты) выплаты денежных поощрений получают главный тренер сборной команды Республики Казахстан по виду спорта (национальной сборной команды по виду спорта) и два тренера, указанные в подпункте 3) пункта 2 настоящих Правил, за исключением случаев когда команда состоит из двух спортсменов.
12. Тренеры в командных видах спорта (игровые виды спорта, групповые упражнения, эстафеты), указанные в подпункте 3) пункта 2 настоящих Правил, определяются приказом уполномоченного органа в области физической культуры и спорта.
13. Выплата денежного поощрения главному тренеру сборной команды Республики Казахстан (национальной сборной команды по виду спорта) в командных видах спорта (игровые виды спорта, групповые упражнения, эстафеты) осуществляется в 100 % размере денежного поощрения.

9. Егер алғашқы жаттықтырушы бір мезгілде спорттың жеке түрлерінде халықаралық спорттық жарыстардың чемпиондары мен жүлдегерлерінің, спорт түрлері бойынша Қазақстан Республикасының құрама командалары (спорт түрлері бойынша ұлттық құрама командалар) мүшелерінің бас жаттықтырушысы болған жағдайда, жаттықтырушының ақшалай төлемінің мөлшері жинақталады.
10. Командалық спорт түрлерінде (спорттың ойын түрлері, топтық жаттығулар, эстафеталар) халықаралық спорттық жарыстардың чемпиондары мен жүлдегерлеріне, спорт түрлері бойынша Қазақстан Республикасының құрама командаларының (спорт түрлері бойынша ұлттық құрама командалардың) жаттықтырушылары мен мүшелеріне ақшалай көтермелеуді төлеу әр спортшыға ақшалай көтермелеудің 100 %-ы мөлшерінде жүзеге асырылады.
11. Командалық спорт түрлерінде (спорттың ойын түрлері, топтық жаттығулар, эстафеталар) ақшалай көтермелеу төлеміне спорт түрі бойынша Қазақстан Республикасының құрама командасының (спорт түрі бойынша ұлттық құрама команданың) бас жаттықтырушысы және команда екі спортшыдан құралған жағдайларды қоспағанда, осы Қағидалардың 2-тармағының 3) тармақшасында көрсетілген екі жаттықтырушы ала алады.
12. Осы Қағидалардың 2-тармағының 3) тармақшасында көрсетілген командалық спорт түрлеріндегі (спорттың ойын түрлері, топтық жаттығулар, эстафеталар) жаттықтырушылар дене шынықтыру және спорт саласындағы уәкілетті органның бұйрығымен айқындалады.
13. Командалық спорт түрлерінде (спорттың ойын түрлері, топтық жаттығулар, эстафеталар) Қазақстан Республикасының құрама командасының (спорт түрі бойынша ұлттық құрама команданың) бас жаттықтырушысына ақшалай көтермелеуді төлеу ақшалай көтермелеудің 100%-ы мөлшерінде жүзеге асырылады.

14. Выплата денежного поощрения тренерам в командных видах спорта (игровые виды спорта, групповые упражнения, эстафеты) осуществляется в 100 % размере денежного поощрения.
15. Выплаты денежных поощрений чемпионам и призерам международных спортивных соревнований, тренерам и членам сборных команд Республики Казахстан по видам спорта (национальных сборных команд по видам спорта) осуществляются за счет республиканского бюджета.

14. Командалық спорт түрлерінде (спорттың ойын түрлері, топтық жаттығулар, эстафеталар) жаттықтырушыларға ақшалай көтермелеуді төлеу ақшалай көтермелеудің 100%-ы мөлшерінде жүзеге асырылады.
15. Халықаралық спорттық жарыстардың чемпиондары мен жүлдегерлеріне, спорт түрлері бойынша Қазақстан Республикасының құрама командаларының (спорт түрлері бойынша ұлттық құрама командалардың) жаттықтырушылары мен мүшелеріне ақшалай көтермелеуді төлеу республикалық бюджет есебінен жүзеге асырылады.

16. Выплаты денежных поощрений чемпионам и призерам международных спортивных соревнований, тренерам и членам сборных команд Республики Казахстан по видам спорта (национальных сборных команд по видам спорта) осуществляются уполномоченным органом в области физической культуры и спорта на основании достижения высоких результатов.
17. Выплаты денежных поощрений чемпионам и призерам международных спортивных соревнований, тренерам и членам сборных команд Республики Казахстан по видам спорта (национальных сборных команд по видам спорта) перечисляются на текущий счет или карт-счет банков второго уровня уполномоченным органом в области физической культуры и спорта.

16. Халықаралық спорттық жарыстардың чемпиондары мен жүлдегерлеріне, спорт түрлері бойынша Қазақстан Республикасының құрама командаларының (спорт түрлері бойынша ұлттық құрама командалардың) жаттықтырушылары мен мүшелеріне ақшалай көтермелеу төлеуді дене шынықтыру және спорт саласындағы уәкілетті орган жүзеге асырады.
17. Халықаралық спорттық жарыстардың чемпиондары мен жүлдегерлеріне, спорт түрлері бойынша Қазақстан Республикасының құрама командаларының (спорт түрлері бойынша ұлттық құрама командалардың) жаттықтырушылары мен мүшелеріне ақшалай көтермелеу төлемдерін дене шынықтыру және спорт саласындағы уәкілетті орган екінші деңгейдегі банктердің ағымдағы шотына немесе карт-шотына аударады.

1. Постановление Правительства Республики Казахстан от 22 октября 2010 года № 1098 "Об утверждении размеров поощрений за высокие результаты членов национальных сборных команд Республики Казахстан на международных соревнованиях" (САПП Республики Казахстан, 2010 г., № 37, ст. 553).
2. Постановление Правительства Республики Казахстан от 27 сентября 2011 года № 1097 "О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 22 октября 2010 года № 1098 "Об утверждении размеров поощрений за высокие результаты членов национальных сборных команд Республики Казахстан на международных соревнованиях" (САПП Республики Казахстан, 2011 г., № 54, ст. 779).
3. Постановление Правительства Республики Казахстан от 4 февраля 2014 года № 53 "О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 22 октября 2010 года № 1098 "Об утверждении размеров поощрений за высокие результаты членов национальных сборных команд Республики Казахстан на международных соревнованиях" и признании утратившим силу постановления Правительства Республики Казахстан от 19 февраля 2008 года № 167 "О некоторых вопросах материального стимулирования спортсменов и тренеров сборных команд Республики Казахстан за высокие спортивные результаты на Паралимпийских играх" (САПП Республики Казахстан, 2014 г., № 4, ст. 38).

1. "Қазақстан Республикасының ұлттық құрама командаларының мүшелерін халықаралық жарыстардағы жоғары нәтижелері үшін көтермелеу мөлшерін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 22 қазандағы № 1098 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2010 ж., № 37, 553-құжат).
2. "Қазақстан Республикасының ұлттық құрама командаларының мүшелерін халықаралық жарыстардағы жоғары нәтижелері үшін көтермелеу мөлшерін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 22 қазандағы № 1098 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 27 қыркүйектегі № 1097 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2011 ж., № 54, 779-құжат).
3. "Қазақстан Республикасының ұлттық құрама командаларының мүшелерін халықаралық жарыстардағы жоғары нәтижелері үшін көтермелеу мөлшерін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 22 қазандағы № 1098 қаулысына өзгеріс енгізу және "Қазақстан Республикасы құрама командаларының спортшылары мен жаттықтырушыларын Паралимпиялық ойындардағы жоғары спорттық нәтижелерi үшiн материалдық ынталандырудың кейбiр мәселелерi туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2008 жылғы 19 ақпандағы № 167 қаулысының күшi жойылды деп тану туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 4 ақпандағы № 53 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2014 ж., № 4, 38-құжат).