Об установлении минимальных розничных цен на водки и водки особые, крепкие ликероводочные изделия и признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 16 марта 2015 года № 143
В соответствии с подпунктом 5-1) статьи 3-1 Закона Республики Казахстан от 16 июля 1999 года «О государственном регулировании производства и оборота этилового спирта и алкогольной продукции» Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить минимальные розничные цены на водки и водки особые, крепкие ликероводочные изделия на 2015 год в размере 1300 тенге за литр.
2. Признать утратившими силу некоторые решения Правительства Республики Казахстан согласно приложению к настоящему постановлению.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 16 марта 2015 года № 143
Перечень
утративших силу некоторых решений Правительства
Республики Казахстан
1. Постановление Правительства Республики Казахстан от 23 октября 1999 года № 1592 «Об установлении минимальных цен на алкогольную продукцию» (САПП Республики Казахстан, 1999 г., № 49, ст. 475).
2. Постановление Правительства Республики Казахстан от 8 ноября 2000 года № 1683 «О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 23 октября 1999 года № 1592 и признании утратившим силу постановления Правительства Республики Казахстан от 16 июня 1998 года № 543» (САПП Республики Казахстан, 1998 г., № 18, ст. 159).
3. Постановление Правительства Республики Казахстан от 16 марта 2007 года № 201 «О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 23 октября 1999 года № 1592» (САПП Республики Казахстан, 2007 г., № 8, ст. 94).
4. Постановление Правительства Республики Казахстан от 3 декабря 2008 года № 1130 «О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 23 октября 1999 года № 1592» (САПП Республики Казахстан, 2008 г., № 45, ст. 517).
5. Постановление Правительства Республики Казахстан от 23 февраля 2011 года № 173 «О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 23 октября 1999 года № 1592» (САПП Республики Казахстан, 2011 г., № 21, ст. 261).
6. Постановление Правительства Республики Казахстан от 9 июня 2012 года № 771 «О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 23 октября 1999 года № 1592 «Об установлении минимальных цен на алкогольную продукцию» (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 56, ст. 766).

Арақтарға және айрықша арақтарға, күштілігі жоғары ликер-арақ бұйымдарына ең төмен бөлшек сауда бағаларын белгілеу және Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 16 наурыздағы № 143 қаулысы
«Этил спирті мен алкоголь өнімінің өндірілуін және айналымын мемлекеттік реттеу туралы» 1999 жылғы 16 шілдедегі Қазақстан Республикасының Заңы 3-1-бабының 5-1) тармақшасына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Арақтарға және айрықша арақтарға, күштілігі жоғары ликер-арақ бұйымдарына 2015 жылға литріне 1300 теңге мөлшерінде ең төмен бөлшек сауда бағалары белгіленсін.
2. Осы қаулыға қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                           К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2015 жылғы 16 наурыздағы
№ 143 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы Үкіметінің күші жойылған кейбір шешімдерінің тізбесі
1. «Алкоголь өніміне ең төменгі бағалар белгілеу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 23 қазандағы № 1592 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1999 ж., № 49, 475-құжат).
2. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 23 қазандағы № 1592 қаулысына өзгеріс енгізу және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1998 жылғы 16 маусымдағы № 543 қаулысының күші жойылды деп тану туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 8 қарашадағы № 1683 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1998 ж., № 18, 159-құжат).
3. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 23 қазандағы № 1592 қаулысына өзгерістер енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 16 наурыздағы № 201 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2007 ж., № 8, 94-құжат).
4. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 23 қазандағы № 1592 қаулысына өзгеріс енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 3 желтоқсандағы № 1130 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2008 ж., № 45, 517-құжат).
5. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 23 қазандағы № 1592 қаулысына өзгеріс енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 23 ақпандағы № 173 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2011 ж., № 21, 261-құжат).
6. «Алкоголь өніміне ең төменгі бағалар белгілеу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 23 қазандағы № 1592 қаулысына өзгеріс енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 9 маусымдағы № 771 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж., № 56, 766-құжат).

7. Постановление Правительства Республики Казахстан от 3 февраля 2014 года № 44 «О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 23 октября 1999 года № 1592 «Об установлении минимальных цен на алкогольную продукцию» (САПП Республики Казахстан, 2014 г., № 4, ст. 31).

7. «Алкоголь өніміне ең төменгі бағалар белгілеу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 23 қазандағы № 1592 қаулысына өзгеріс енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 3 ақпандағы № 44 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2014 ж., № 4, 31-құжат).