О внесении изменений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан и признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 августа 2016 года № 488
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемые изменения в некоторые решения Правительства Республики Казахстан.
2. Признать утратившими силу некоторые решения Правительства Республики Казахстан согласно приложению к настоящему постановлению.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                    К. Масимов
Утверждены
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 29 августа 2016 года № 488
Изменения, которые вносятся в некоторые решения
Правительства Республики Казахстан
1. В постановлении Правительства Республики Казахстан от 18 марта 2002 года № 323 «О назначении представителей Республики Казахстан в Советах Управляющих»:
подпункты 1)2)4)5) пункта 1 изложить в следующей редакции:
«1) Международного Валютного Фонда:
Управляющим – Председателя Национального Банка Республики Казахстан Акишева Данияра Талгатовича (по согласованию),
заместителем Управляющего – вице-министра финансов Республики Казахстан Даленова Руслана Ерболатовича;
2) Международного Банка Реконструкции и Развития:
Управляющим – Министра национальной экономики Республики Казахстан Бишимбаева Куандыка Валихановича,
заместителем Управляющего – вице-министра национальной экономики Республики Казахстан Абылкасымову Мадину Ерасыловну;»;
«4) Азиатского Банка Развития:
Управляющим – Министра национальной экономики Республики Казахстан Бишимбаева Куандыка Валихановича,
заместителем Управляющего – вице-министра финансов Республики Казахстан Даленова Руслана Ерболатовича;
5) Исламского Банка Развития:
Управляющим – Министра по инвестициям и развитию Республики Казахстан Касымбека Жениса Махмудулы,
заместителем Управляющего – вице-министра финансов Республики Казахстан Даленова Руслана Ерболатовича.».
2. В постановлении Правительства Республики Казахстан от 21 декабря 2002 года № 1337 «О реализации Соглашения о техническом сотрудничестве между Правительством Республики Казахстан и Международным Банком Реконструкции и Развития по разработке и реализации Программы совместных экономических исследований»:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
«1. Уполномочить Бишимбаева Куандыка Валихановича – Министра национальной экономики Республики Казахстан утверждать от имени Правительства Республики Казахстан Ежегодные программы технического сотрудничества и административные финансовые сметы в рамках Программы совместных экономических исследований.».
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 29 августа 2016 года № 488
Перечень утративших силу некоторых решений
Правительства Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерiстер енгізу және Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2016 жылғы 29 тамыздағы № 488 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістер бекітілсін.
2. Осы қаулыға қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                      К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2016 жылғы 29 тамыздағы
№ 488 қаулысымен
бекітілген
Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір
шешімдеріне енгізілетін өзгерістер
1. «Басқарушылар кеңестерiндегі Қазақстан Республикасының өкiлдерiн тағайындау туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 18 наурыздағы № 323 қаулысында:
1-тармақтың 1), 2), 4), 5) тармақшалары мынадай редакцияда жазылсын:
«1) Халықаралық Валюта Қорының:
Басқарушы – Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің Төрағасы Данияр Талғатұлы Ақышев (келісім бойынша),
Басқарушының орынбасары – Қазақстан Республикасының Қаржы вице-министрі Руслан Ерболатұлы Дәленов;
2) Халықаралық Қайта Құру және Даму Банкінің:
Басқарушы – Қазақстан Республикасының Ұлттық экономика министрі Қуандық Уәлиханұлы Бишімбаев,
Басқарушының орынбасары – Қазақстан Республикасының Ұлттық экономика вице-министрі Мәдина Ерасылқызы Әбілқасымова;»;
«4) Азия Даму Банкiнiң:
Басқарушы – Қазақстан Республикасының Ұлттық экономика министрі Қуандық Уәлиханұлы Бишімбаев,
Басқарушының орынбасары – Қазақстан Республикасының Қаржы вице-министрі Руслан Ерболатұлы Дәленов;
5) Ислам Даму Банкiнiң:
Басқарушы – Қазақстан Республикасының Инвестициялар және даму министрі Жеңіс Махмұдұлы Қасымбек,
Басқарушының орынбасары – Қазақстан Республикасының Қаржы вице-министрі Руслан Ерболатұлы Дәленов тағайындалсын.».
2. «Қазақстан Республикасының Yкiметi мен Халықаралық Қайта Құру және Даму Банкі арасындағы Бірлескен экономикалық зерттеулер бағдарламасын әзiрлеу және іске асыру жөнiндегi Техникалық ынтымақтастық туралы келiсiмдi iске асыру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 21 желтоқсандағы № 1337 қаулысында:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
«1. Қазақстан Республикасының Ұлттық экономика министрі Қуандық Уәлиханұлы Бишімбаевқа Бiрлескен экономикалық зерттеулер бағдарламасының шеңберiнде жыл сайынғы техникалық ынтымақтастық бағдарламалары мен әкiмшiлiк қаржы сметаларын Қазақстан Республикасының Үкiметi атынан бекiтуге өкiлеттiк берiлсiн.».
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2016 жылғы 29 тамыздағы
№ 488 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң күшi жойылған
кейбiр шешiмдерiнiң тiзбесi

1. Постановление Правительства Республики Казахстан от 27 марта 2002 года № 357 «О назначении Национального координатора от Республики Казахстан по программе TACIS».
2. Подпункт 2) пункта 1 постановления Правительства Республики Казахстан от 20 сентября 2002 года № 1041 «О внесении изменений в постановления Правительства Республики Казахстан от 18 марта 2002 года № 323 и от 27 марта 2002 года № 357».
3. Подпункт 2) пункта 1 постановления Правительства Республики Казахстан от 12 ноября 2003 года № 1132 «О внесении изменений в постановления Правительства Республики Казахстан от 18 марта 2002 года № 323 и от 27 марта 2002 года № 357».
4. Постановление Правительства Республики Казахстан от 19 октября 2005 года № 1047 «Об образовании Координационного совета по вопросам эффективности планирования, привлечения и использования грантов».
5. Подпункт 2) пункта 1 постановления Правительства Республики Казахстан от 20 марта 2006 года № 190 «О внесении изменений в постановления Правительства Республики Казахстан от 18 марта 2002 года № 323 и от 27 марта 2002 года № 357».
6. Подпункт 3) пункта 1 изменений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 13 июля 2006 года № 668 «О внесении изменений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан».
7. Постановление Правительства Республики Казахстан от 16 февраля 2007 года № 118 «О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 27 марта 2002 года № 357».
8. Подпункт 2) пункта 1 изменений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 20 марта 2007 года № 224 «О внесении изменений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2007 г., № 9, ст. 107).
9. Подпункт 2) пункта 1 постановления Правительства Республики Казахстан от 26 сентября 2007 года № 838 «О внесении изменений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан».
10. Подпункт 2) пункта 1 постановления Правительства Республики Казахстан от 25 января 2008 года № 66 «О внесении изменений в постановления Правительства Республики Казахстан от 18 марта 2002 года № 323 и от 27 марта 2002 года № 357».
11. Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 мая 2008 года № 513 «О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 27 марта 2002 года № 357».
12. Пункт 2 изменений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 августа 2010 года № 851 «О внесении изменений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан».

1. «TACIS бағдарламасы бойынша Қазақстан Республикасынан Ұлттық үйлестірушіні тағайындау туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 27 наурыздағы № 357 қаулысы.
2. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 18 наурыздағы № 323 және 2002 жылғы 27 наурыздағы № 357 қаулыларына өзгеріс енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 20 қыркүйек № 1041 қаулысының 1-тармағының 2) тармақшасы.
3. «Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2002 жылғы 18 наурыздағы № 323 және 2002 жылғы 27 наурыздағы № 357 қаулыларына өзгерiстер енгiзу туралы» Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2003 жылғы 12 қарашадағы № 1132 қаулысының 1-тармағының 2) тармақшасы.
4. «Гранттарды жоспарлау, тарту және пайдалану тиімділігi мәселелері жөнiндегі үйлестiру кеңесін құру туралы» Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2005 жылғы 19 қазандағы № 1047 қаулысы.
5. «Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2002 жылғы 18 наурыздағы № 323 және 2002 жылғы 27 наурыздағы № 357 қаулыларына өзгерiстер енгiзу туралы» Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2006 жылғы 20 наурыдағы № 190 қаулысының 1-тармағының 2) тармақшасы.
6. «Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне өзгерiстер енгiзу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 13 шілдедегі № 668 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістердің 1-тармағының 3) тармақшасы.
7. «Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2002 жылғы 27 наурыздағы № 357 қаулысына өзгерiс енгiзу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 16 ақпандағы № 118 қаулысы.
8. «Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне өзгерiстер енгiзу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 20 наурыздағы № 224 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістердің 1-тармағының 2) тармақшасы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2007 ж., № 9, 107-құжат).
9. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер енгізу туралы» Қазақстан Республкикасы Үкіметінің 2007 жылғы 26 қыркүйектегі № 838 қаулысының 1-тармағының 2) тармақшасы.
10. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 18 наурыздағы № 323 және 2002 жылғы 27 наурыздағы № 357 қаулыларына өзгерістер енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 25 қаңтардағы № 66 қаулысының 1-тармағының 2) тармақшасы.
11. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 27 наурыздағы № 357 қаулысына өзгеріс енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 29 мамырдағы № 513 қаулысы.
12. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 31 тамыздағы № 851 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістердің 2-тармағы.

13. Пункт 2 изменений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан и распоряжения Премьер-Министра Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 24 июня 2011 года № 705 «О внесении изменений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан и распоряжения Премьер-Министра Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2011 г., № 43, ст. 566).
14. Пункт 1 изменений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 13 декабря 2011 года № 1516 «О внесении изменений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан».
15. Пункты 2 и 3 изменений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан и распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 26 марта 2012 года № 353 «О внесении изменений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан и распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан».
16. Пункт 9 изменений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан и распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 13 ноября 2012 года № 1445 «О внесении изменений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан и распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 79, ст. 1166).
17. Подпункт 2) пункта 1 постановления Правительства Республики Казахстан от 19 декабря 2012 года № 1615 «О внесении изменений в постановления Правительства Республики Казахстан от 18 марта 2002 года № 323 «О назначении представителей Республики Казахстан в Советах Управляющих» и от 27 марта 2002 года № 357 «О назначении Национального координатора от Республики Казахстан по программе TACIS».
18. Подпункт 2) пункта 1 постановления Правительства Республики Казахстан от 8 мая 2013 года № 470 «О внесении изменений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан».
19. Пункт 22 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан и распоряжения Премьер-Министра Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 9 апреля 2014 года № 329 «О внесении изменений и дополнений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан и распоряжения Премьер-Министра Республики Казахстан и признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2014 г., № 26, ст. 212).

13. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне және Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің өкімдеріне өзгерістер енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 24 маусымдағы № 705 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне және Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің өкімдеріне енгізілетін өзгерістердің 2-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2011 ж., № 43, 566-құжат).
14. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 13 желтоқсандағы № 1516 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістердің 1-тармағы.
15. «Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешімдеріне және Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң өкiмiне өзгерiстер енгiзу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 26 наурыздағы № 353 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне және Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің өкіміне енгізілетін өзгерістердің 2 және 3-тармақтары.
16. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне және Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң өкiмiне өзгерiстер енгiзу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 13 қарашадағы № 1445 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне және Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің өкімдеріне енгізілетін өзгерістердің 9-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж., № 79, 1166-құжат).
17. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің «Басқарушылар кеңестерiндегі Қазақстан Республикасының өкiлдерiн тағайындау туралы» 2002 жылғы 18 наурыздағы № 323 және «TACIS бағдарламасы бойынша Қазақстан Республикасынан Ұлттық үйлестірушіні тағайындау туралы» 2002 жылғы 27 наурыздағы № 357 қаулыларына өзгерістер енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 19 желтоқсандағы № 1615 қаулысының 1-тармағының 2) тармақшасы.
18. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 8 мамырдағы № 470 қаулысының 1-тармағының 2) тармақшасы.
19. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне және Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің өкімдеріне өзгерiстер мен толықтырулар енгізу және Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 9 сәуірдегі № 329 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне және Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің өкімдеріне енгізілетін өзгерістер мен толықтырулардың 22-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2014 ж., № 26, 212-құжат).