О признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 сентября 2016 года № 546
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Правительства Республики Казахстан согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания и подлежит официальному опубликованию.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Б. Сагинтаев
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 29 сентября 2016 года № 546
Перечень утративших силу некоторых
решений Правительства Республики Казахстан
1. Постановление Правительства Республики Казахстан от 23 апреля 2001 года № 540 "Об образовании постоянно действующей межведомственной комиссии по использованию водных ресурсов Иртышского каскада водохранилищ" (САПП Республики Казахстан, 2001 г., № 14, ст. 189).
2. Постановление Правительства Республики Казахстан от 23 мая 2002 года № 561 "О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 23 апреля 2001 года № 540" (САПП Республики Казахстан, 2002 г., № 14, ст. 154).
3. Постановление Правительства Республики Казахстан от 23 июля 2002 года № 818 "О создании Межведомственного координационного совета по реализации проекта управления водными ресурсами и восстановления земель".
4. Постановление Правительства Республики Казахстан от 15 июня 2004 года № 654 "О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 23 апреля 2001 года № 540" (САПП Республики Казахстан, 2004 г., № 24, ст. 310).
5. Постановление Правительства Республики Казахстан от 25 июня 2005 года № 628 "О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 23 июля 2002 года № 818".
6. Постановление Правительства Республики Казахстан от 25 июня 2005 года № 629 "О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 23 апреля 2001 года № 540" (САПП Республики Казахстан, 2005 г., № 26, ст. 326).
7. Постановление Правительства Республики Казахстан от 5 сентября 2006 года № 839 "О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 23 апреля 2001 года № 540".
8. Постановление Правительства Республики Казахстан от 19 июля 2007 года № 612 "О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 23 июля 2002 года № 818".
9. Постановление Правительства Республики Казахстан от 2 ноября 2007 года № 1029 "О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 23 апреля 2001 года № 540" (САПП Республики Казахстан, 2007 г., № 42, ст. 484).

Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң кейбiр шешiмдерiнің күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2016 жылғы 29 қыркүйектегі № 546 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулыға қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң кейбiр шешiмдерiнің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға тиіс.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Б. Сағынтаев
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2016 жылғы 29 қыркүйектегі № 546 қаулысына қосымша
Қазақстан Республикасы Үкіметінің күші жойылған кейбір шешімдерінің тізбесі
1. "Ертіс су қоймалары құламасының су ресурстарын пайдалану жөніндегі тұрақты жұмыс істейтін ведомствоаралық комиссия құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 23 сәуірдегі № 540 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2001 ж., № 14, 189-құжат).
2. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 23 сәуірдегі № 540 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 23 мамырдағы № 561 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2002 ж., № 14, 154-құжат).
3. "Су ресурстарын басқару және жердi қалпына келтiру жобасын iске асыру жөнiндегi ведомствоаралық үйлестiру кеңесiн құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 23 шілдедегі № 818 қаулысы
4. "Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2001 жылғы 23 сәуiрдегi № 540 қаулысына өзгерiс енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 15 маусымдағы № 654 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2004 ж., № 24, 310-құжат).
5. "Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2002 жылғы 23 шiлдедегi № 818 қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 25 маусымдағы № 628 қаулысы.
6. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 23 сәуірдегі № 540 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 25 маусымдағы № 629 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2005 ж., № 26, 326-құжат).
7. "Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2001 жылғы 23 сәуiрдегi № 540 қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 5 қыркүйектегі № 839 қаулысы.
8. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 23 шілдедегі 818 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 19 шілдедегі № 612 қаулысы.
9. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 23 сәуірдегі № 540 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 2 қарашадағы № 1029 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2007 ж., № 42, 484-құжат).

10. Постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2008 года № 1314 "О создании Консультационного совета по вопросам налогообложения".
11. Постановление Правительства Республики Казахстан от 16 июля 2009 года № 1082 "О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2008 года № 1314".
12. Постановление Правительства Республики Казахстан от 13 декабря 2010 года № 1345 "Об образовании Межведомственной комиссии по профилактике правонарушений при Правительстве Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2011 г., № 5, ст. 59).
13. Постановление Правительства Республики Казахстан от 9 июня 2011 года № 650 "О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 13 декабря 2010 года № 1345 "Об образовании Межведомственной комиссии по профилактике правонарушений при Правительстве Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2011 г., № 41, ст. 536).
14. Постановление Правительства Республики Казахстан от 22 августа 2011 года № 933 "О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2008 года № 1314 "О создании Консультационного совета по вопросам налогообложения".
15. Постановление Правительства Республики Казахстан от 27 августа 2011 года № 978 "О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 13 декабря 2010 года № 1345 "Об образовании Межведомственной комиссии по профилактике правонарушений при Правительстве Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2011 г., № 52, ст. 737).
16. Постановление Правительства Республики Казахстан от 3 декабря 2011 года № 1446 "О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 13 декабря 2010 года № 1345 "Об образовании Межведомственной комиссии по профилактике правонарушений при Правительстве Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 5, ст. 105).
17. Постановление Правительства Республики Казахстан от 17 февраля 2012 года № 236 "О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 13 декабря 2010 года № 1345 "Об образовании Межведомственной комиссии по профилактике правонарушений при Правительстве Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 34, ст. 437).
18. Постановление Правительства Республики Казахстан от 1 марта 2012 года № 275 "О создании Совета по улучшению инвестиционного климата".
19. Пункт 9 изменений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан и распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 26 марта 2012 года № 353 "О внесении изменений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан и распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан".

10. "Салық салу мәселелері жөнінде консультациялық кеңес құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 31 желтоқсандағы № 1314 қаулысы.
11. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 31 желтоқсандағы № 1314 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 16 шілдедегі № 1082 қаулысы.
12. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің жанынан Құқық бұзушылық профилактикасы жөніндегі ведомствоаралық комиссия құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 13 желтоқсандағы № 1345 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2011 ж., № 5, 59-құжат).
13. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің жанынан Құқық бұзушылық профилактикасы жөніндегі ведомствоаралық комиссия құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 13 желтоқсандағы № 1345 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 9 маусымдағы № 650 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2011 ж., № 41, 536-құжат).
14. "Салық салу мәселелері жөнінде консультациялық кеңес құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 31 желтоқсандағы № 1314 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 22 тамыздағы № 933 қаулысы.
15. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің жанынан Құқық бұзушылық профилактикасы жөніндегі ведомствоаралық комиссия құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 13 желтоқсандағы № 1345 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 27 тамыздағы № 978 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2011 ж., № 52, 737-құжат).
16. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің жанынан Құқық бұзушылық профилактикасы жөніндегі ведомствоаралық комиссия құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 13 желтоқсандағы № 1345 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 3 желтоқсандағы № 1446 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж., № 5, 105-құжат).
17. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің жанынан Құқық бұзушылық профилактикасы жөніндегі ведомствоаралық комиссия құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 13 желтоқсандағы № 1345 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 17 ақпандағы № 236 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж., № 34, 437-құжат).
18. "Инвестициялық ахуалды жақсарту жөнінде кеңес құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 1 наурыздағы № 275 қаулысы.
19. "Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешімдеріне және Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң өкiмiне өзгерiстер енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 26 наурыздағы № 353 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне және Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің өкіміне енгізілетін өзгерістердің 9-тармағы.

20. Постановление Правительства Республики Казахстан от 8 мая 2012 года № 590 "О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2008 года № 1314 "О создании Консультационного совета по вопросам налогообложения".
21. Постановление Правительства Республики Казахстан от 7 августа 2012 года № 1031 "О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 23 апреля 2001 года № 540 "Об образовании постоянно действующей межведомственной комиссии по использованию водных ресурсов Иртышского каскада водохранилищ" (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 66, ст. 929).
22. Постановление Правительства Республики Казахстан от 5 сентября 2012 года № 1142 "О создании Совета по конкурентоспособности при Правительстве Республики Казахстан".
23. Постановление, 27 изменений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан и распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 13 ноября 2012 года № 1445 "О внесении изменений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан и распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2013 г., № 79, ст. 1166).
24. Постановление Правительства Республики Казахстан от 23 ноября 2012 года № 1481 "О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 1 марта 2012 года № 275 "О создании Совета по улучшению инвестиционного климата".
25. Постановление Правительства Республики Казахстан от 11 марта 2013 года № 226 "О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 5 сентября 2012 года № 1142 "О создании Совета по конкурентоспособности при Правительстве Республики Казахстан".
26. Постановление Правительства Республики Казахстан от 8 апреля 2013 года № 327 "О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 1 марта 2012 года № 275 "О создании Совета по улучшению инвестиционного климата".
27. Постановление Правительства Республики Казахстан от 15 апреля 2013 года № 355 "О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 23 апреля 2001 года № 540 "Об образовании постоянно действующей межведомственной комиссии по использованию водных ресурсов Иртышского каскада водохранилищ" (САПП Республики Казахстан, 2013 г., № 25, ст. 403).
28. Постановление Правительства Республики Казахстан от 15 апреля 2013 года № 357 "О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 13 декабря 2010 года № 1345 "Об образовании Межведомственной комиссии по профилактике правонарушений при Правительстве Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2013 г., № 25, ст. 404).

20. "Салық салу мәселелері жөнінде консультациялық кеңес құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 31 желтоқсандағы № 1314 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 8 мамырдағы № 590 қаулысы.
21. "Ертіс су қоймалары құламасының су ресурстарын пайдалану жөніндегі тұрақты жұмыс істейтін ведомствоаралық комиссия құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 23 сәуірдегі № 540 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 7 тамыздағы № 1031 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж., № 66, 929-құжат).
22. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің жанынан Бәсекеге қабілеттілік жөніндегі кеңес құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 5 қыркүйектегі № 1142 қаулысы.
23. "Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешімдеріне және Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң өкiмiне өзгерiстер енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 13 қарашадағы № 1445 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне және Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің өкіміне енгізілетін өзгерістердің 1927-тармақтары (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2013 ж., № 79, 1166-құжат).
24. "Инвестициялық ахуалды жақсарту жөнінде кеңес құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 1 наурыздағы № 275 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 23 қарашадағы № 1481 қаулысы.
25. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің жанынан Бәсекеге қабілеттілік жөніндегі кеңес құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 5 қыркүйектегі № 1142 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 11 наурыздағы № 226 қаулысы.
26. "Инвестициялық ахуалды жақсарту жөнінде кеңес құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 1 наурыздағы № 275 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 8 сәуірдегі № 327 қаулысы.
27. "Ертiс су қоймалары құламасының су ресурстарын пайдалану жөнiндегi тұрақты жұмыс iстейтiн ведомствоаралық комиссия құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 23 сәуірдегі № 540 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 15 сәуірдегі № 355 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2013 ж., № 25, 403-құжат).
28. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің жанынан Құқық бұзушылық профилактикасы жөніндегі ведомствоаралық комиссия құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 13 желтоқсандағы № 1345 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 15 сәуірдегі № 357 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж., № 25, 404-құжат).

29. Пункт 4 изменений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан и распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 17 июня 2013 года № 607 "О внесении изменений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан и распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2013 г., № 38, ст. 552).
30. Постановление Правительства Республики Казахстан от 7 августа 2013 года № 801 "О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 1 марта 2012 года № 275 "О создании Совета по улучшению инвестиционного климата".
31. Постановление Правительства Республики Казахстан от 10 октября 2013 года № 1080 "О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2008 года № 1314 "О создании Консультационного совета по вопросам налогообложения".
32. Постановление Правительства Республики Казахстан от 19 октября 2013 года № 1120 "О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 13 декабря 2010 года № 1345 "Об образовании Межведомственной комиссии по профилактике правонарушений при Правительстве Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2013 г., № 62, ст. 836).
33. Постановление Правительства Республики Казахстан от 21 ноября 2013 года № 1249 "О внесении изменений и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 5 сентября 2012 года № 1142 "О создании Совета по конкурентоспособности при Правительстве Республики Казахстан".
34. Постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2013 года № 1522 "Об образовании Комиссии по промышленному развитию Республики Казахстан".
35. Постановление Правительства Республики Казахстан от 5 марта 2014 года № 178 "О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2013 года № 1522 "Об образовании Комиссии по промышленному развитию Республики Казахстан".
36. Пункты 1435455860 и 73 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан и распоряжения Премьер-Министра Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 9 апреля 2014 года № 329 "О внесении изменений и дополнений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан и распоряжения Премьер-Министра Республики Казахстан и признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2014 г., № 26, ст. 212).

29. "Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешімдеріне және Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң өкiмiне өзгерiстер енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 17 маусымдағы № 607 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне және Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің өкіміне енгізілетін өзгерістердің 4-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2013 ж., № 38, 552-құжат).
30. "Инвестициялық ахуалды жақсарту жөнінде кеңес құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 1 наурыздағы № 275 қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 7 тамыздағы № 801 қаулысы.
31. "Салық салу мәселелері жөнінде консультациялық кеңес құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 31 желтоқсандағы № 1314 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 10 қазандағы № 1080 қаулысы.
32. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің жанынан Құқық бұзушылық профилактикасы жөніндегі ведомствоаралық комиссия құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 13 желтоқсандағы № 1345 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 19 қазандағы № 1120 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2013 ж., № 62, 836-құжат).
33. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің жанынан Бәсекеге қабілеттілік жөніндегі кеңес құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 5 қыркүйектегі № 1142 қаулысына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 21 қарашадағы № 1249 қаулысы.
34. "Қазақстан Республикасын өнеркәсіптік дамыту жөніндегі комиссияны құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 31 желтоқсандағы № 1522 қаулысы.
35. "Қазақстан Республикасын өнеркәсіптік дамыту жөніндегі комиссияны құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 31 желтоқсандағы № 1522 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 5 наурыздағы № 178 қаулысы.
36. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне және Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің өкімдеріне өзгерiстер мен толықтырулар енгізу және Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 9 сәуірдегі № 329 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне және Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің өкімдеріне енгізілетін өзгерістер мен толықтырулардың 1435455860 және 73-тармақтары (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2014 ж., № 26, 212-құжат).

37. Постановление Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2014 года № 686 "О создании Комиссии по противодействию теневой экономике в Республике Казахстан".
38. Пункты 133240515364 и 68 изменений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан и распоряжения Премьер-Министра Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 4 сентября 2014 года № 970 "О внесении изменений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан и распоряжения Премьер-Министра Республики Казахстан и признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан и распоряжений Премьер-Министра Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2014 г., № 55-56, ст. 540).
39. Постановление Правительства Республики Казахстан от 9 апреля 2015 года № 211 "О внесении дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2013 года № 1522 "Об образовании Комиссии по промышленному развитию Республики Казахстан".

37. "Қазақстан Республикасында көлеңкелі экономикаға қарсы іс-қимыл жөніндегі комиссия құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 19 маусымдағы № 686 қаулысы.
38. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне және Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің өкімдеріне өзгерістер енгізу және Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің және Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің өкімдерінің күші жойылды деп тану туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 4 қыркүйектегі № 970 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне және Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің өкімдеріне енгізілетін өзгерістер мен толықтырулардың 133240515364 және 68-тармақтары (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2014 ж., № 55-56, 540-құжат).
39. "Қазақстан Республикасын өнеркәсіптік дамыту жөніндегі комиссияны құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 31 желтоқсандағы № 1522 қаулысына толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 9 сәуірдегі № 211 қаулысы.