О признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 15 июня 2017 года № 367.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Правительства Республики Казахстан согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Б. Сагинтаев
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 15 июня 2017 года № 367
Перечень утративших силу некоторых
решений Правительства Республики Казахстан
1. Постановление Правительства Республики Казахстан от 14 декабря 1999 года № 1917 "О совершенствовании системы экспортного контроля в Республике Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1999 г., № 54, ст. 541).
2. Постановление Правительства Республики Казахстан от 3 апреля 2000 года № 489 "О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 14 декабря 1999 года № 1917".
3. Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 июля 2000 года № 1157 "О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 14 декабря 1999 года № 1917".
4. Постановление Правительства Республики Казахстан от 16 октября 2000 года № 1540 "О внесении изменений и дополнений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан по вопросам экспортного контроля" (САПП Республики Казахстан, 2000 г., № 42, ст. 496).
5. Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 ноября 2001 года № 1539 "О внесении изменений и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 14 декабря 1999 года № 1917" (САПП Республики Казахстан, 2001 г., № 41-42, ст. 529).
6. Постановление Правительства Республики Казахстан от 26 марта 2002 года № 355 "О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 14 декабря 1999 года № 1917".
7. Постановление Правительства Республики Казахстан от 31 октября 2002 года № 1155 "О внесении изменений в постановления Правительства Республики Казахстан от 11 августа 1999 года № 1143 и от 14 декабря 1999 года № 1917".
8. Постановление Правительства Республики Казахстан от 6 июня 2003 года № 536 "О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 14 декабря 1999 года № 1917".
9. Постановление Правительства Республики Казахстан от 2 сентября 2003 года № 891 "О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 14 декабря 1999 года № 1917".
10. Постановление Правительства Республики Казахстан от 19 марта 2005 года № 254 "О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 14 декабря 1999 года № 1917" (САПП Республики Казахстан, 2005 г., № 13, ст.142).

Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2017 жылғы 15 маусымдағы № 367 қаулысы.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулыға қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі Б. Сағынтаев
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2017 жылғы 15 маусымдағы
№ 367 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы Үкіметінің күші жойылған
кейбір шешімдерінің тізбесі
1. "Қазақстан Республикасындағы экспорттық бақылау жүйесін жетілдіру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 14 желтоқсандағы № 1917 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1999 ж., № 54, 541-құжат).
2. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 14 желтоқсандағы № 1917 қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 3 сәуірдегі № 489 қаулысы.
3. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 14 желтоқсандағы № 1917 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 28 шілдедегі № 1157 қаулысы.
4. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің экспорттық бақылау мәселелері жөніндегі кейбір шешімдеріне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 16 қазандағы № 1540 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2000 ж., № 42, 496-құжат).
5. "Қазақстан Республикасы Yкiметінiң 1999 жылғы 14 желтоқсандағы № 1917 қаулысына өзгерiстер мен толықтыру енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 28 қарашадағы № 1539 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2001 ж., № 41-42, 529-құжат).
6. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 14 желтоқсандағы № 1917 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 26 наурыздағы № 355 қаулысы.
7. "Қазақстан Республикасы Yкiметінің 1999 жылғы 11 тамыздағы № 1143 және 1999 жылғы 14 желтоқсандағы № 1917 қаулыларына өзгерiстер енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 31 қазандағы № 1155 қаулысы.
8. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 14 желтоқсандағы № 1917 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 6 маусымдағы № 536 қаулысы.
9. "Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 1999 жылғы 14 желтоқсандағы № 1917 қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2003 жылғы 2 қыркүйектегі № 891 қаулысы.
10. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 14 желтоқсандағы № 1917 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 19 наурыздағы № 254 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2005 ж., № 13, 142-құжат).

11. Постановление изменений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан и распоряжения Премьер-Министра Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 28 июня 2005 года № 644 "О внесении изменений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан и распоряжения Премьер-Министра Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2005 г., № 27, ст. 333).
12. Постановление Правительства Республики Казахстан от 21 сентября 2005 года № 936 "О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 14 декабря 1999 года № 1917" (САПП Республики Казахстан, 2005 г., № 35, ст. 486).
13. Постановление Правительства Республики Казахстан от 20 июля 2006 года № 695 "О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 14 декабря 1999 года № 1917" (САПП Республики Казахстан, 2006 г., № 27, ст. 286).
14. Пункт 1 изменений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 29 октября 2007 года № 1006 "О внесении изменений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан и признании утратившими силу некоторых распоряжений Премьер-Министра Республики Казахстан".
15. Постановление Правительства Республики Казахстан от 5 декабря 2008 года № 1161 "О внесении изменений и дополнения в постановления Правительства Республики Казахстан от 14 декабря 1999 года № 1917 и от 10 декабря 2002 года № 1300".
16. Постановление Правительства Республики Казахстан от 10 марта 2010 года № 189 "О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 14 декабря 1999 года № 1917" (САПП Республики Казахстан, 2010 г., № 24, ст. 179).
17. Постановление Правительства Республики Казахстан от 12 июня 2010 года № 558 "О создании Комиссии по вопросам технического регулирования и метрологии".
18. Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 мая 2011 года № 599 "О создании Межведомственной комиссии по развитию логистической системы при Правительстве Республики Казахстан".
19. Постановление Правительства Республики Казахстан от 9 августа 2011 года № 921 "О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 14 декабря 1999 года № 1917 "О совершенствовании системы экспортного контроля в Республике Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2011 г., № 51, ст. 707).
20. Постановление Правительства Республики Казахстан от 10 октября 2011 года № 1156 "О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 12 июня 2010 года № 558 "О создании Комиссии по вопросам технического регулирования и метрологии".

11. "Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне және Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң өкiмдерiне өзгерiстер енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 28 маусымдағы № 644 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне және Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң өкiмдерiне енгізiлетiн өзгерістердің 2-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2005 ж., № 27, 333-құжат).
12. "Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1999 жылғы 14 желтоқсандағы № 1917 қаулысына өзгерiстер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 21 қыркүйектегі № 936 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2005 ж., № 35, 486-құжат).
13. "Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 1999 жылғы 14 желтоқсандағы № 1917 қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 20 шілдедегі № 695 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2006 ж., № 27, 286-құжат).
14. "Қазақстан Республикасының кейбір шешімдеріне өзгерістер енгізу және Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің кейбір өкімдерінің күші жойылды деп тану туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 29 қазандағы № 1006 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістердің 1-тармағы.
15. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 14 желтоқсандағы № 1917 және 2002 жылғы 10 желтоқсандағы № 1300 қаулыларына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 5 желтоқсандағы № 1161 қаулысы.
16. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 14 желтоқсандағы № 1917 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 10 наурыздағы № 189 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2010 ж., № 24, 179-құжат).
17. "Техникалық реттеу және метрология мәселелері жөніндегі комиссия құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 12 маусымдағы № 558 қаулысы.
18. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің жанындағы логистикалық жүйені дамыту жөніндегі ведомствоаралық комиссия құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 30 мамырдағы № 599 қаулысы.
19. "Қазақстан Республикасындағы экспорттық бақылау жүйесін жетілдіру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 14 желтоқсандағы № 1917 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 9 тамыздағы № 921 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2011 ж., № 51, 707-құжат).
20. "Техникалық реттеу және метрология мәселелері жөніндегі комиссия құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 12 маусымдағы № 558 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 10 қазандағы № 1156 қаулысы.

21. Пункт 7 изменений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 13 января 2012 года № 41 "О внесении изменений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 23, ст. 320).
22. Пункт 8 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан и распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 27 октября 2009 года № 151-р, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 2 февраля 2012 года № 194 "О внесении изменений и дополнения в некоторые решения Правительства Республики Казахстан и распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 27 октября 2009 года № 151-р" (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 31, ст. 412).
23. Пункт 8 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 11 марта 2012 года № 314 "О некоторых вопросах Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 36, ст. 482).
24. Постановление Правительства Республики Казахстан от 15 марта 2012 года № 334 "О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 12 июня 2010 года № 558 "О создании Комиссии по вопросам технического регулирования и метрологии".
25. Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 июня 2012 года № 863 "О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 14 декабря 1999 года № 1917 "О совершенствовании системы экспортного контроля в Республике Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 60, ст. 823).
26. Постановление Правительства Республики Казахстан от 23 октября 2012 года № 1342 "О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 30 мая 2011 года № 599 "О создании Межведомственной комиссии по развитию логистической системы при Правительстве Республики Казахстан".
27. Пункты 2 и 24 изменений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан и распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 13 ноября 2012 года № 1445 "О внесении изменений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан и распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 79, ст. 1166).

21. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 13 қаңтардағы № 41 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістердің 7-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж., № 23, 320-құжат).
22. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне және Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2009 жылғы 27 қазандағы № 151-ө өкіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 2 ақпандағы № 194 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне және Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2009 жылғы 27 қазандағы № 151-ө өкіміне енгізілетін өзгерістер мен толықтырулардың 8-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж., № 31, 412-құжат).
23. "Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігінің кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 11 наурыздағы № 314 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістер мен толықтырулардың 8-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж., № 36, 482-құжат).
24. "Техникалық реттеу және метрология мәселелері жөніндегі комиссия құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 12 маусымдағы № 558 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 15 наурыздағы № 334 қаулысы.
25. "Қазақстан Республикасындағы экспорттық бақылау жүйесін жетілдіру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 14 желтоқсандағы № 1917 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 28 маусымдағы № 863 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж., № 60, 823-құжат).
26. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің жанындағы логистикалық жүйені дамыту жөніндегі ведомствоаралық комиссия құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 30 мамырдағы № 599 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 23 қазандағы № 1342 қаулысы.
27. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне және Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң өкiмiне өзгерiстер енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 13 қарашадағы № 1445 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне және Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң өкiмiне енгізілетін өзгерістердің 2 және 24-тармақтары (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж., № 79, 1166-құжат).

28. Пункты 42 и 50 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан и распоряжения Премьер-Министра Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 9 апреля 2014 года № 329 "О внесении изменений и дополнений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан и распоряжения Премьер-Министра Республики Казахстан и признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2014 г., № 26, ст. 212).
29. Пункты 7, 39 и 44 изменений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан и распоряжения Премьер-Министра Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 4 сентября 2014 года № 970 "О внесении изменений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан и распоряжения Премьер-Министра Республики Казахстан и признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан и распоряжений Премьер-Министра Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2014 г., № 55-56, ст. 540).

28. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне және Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің өкімдеріне өзгерiстер мен толықтырулар енгізу және Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 9 сәуірдегі № 329 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне және Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің өкімдеріне енгізілетін өзгерістер мен толықтырулардың 42 және 50-тармақтары (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2014 ж., № 26, 212-құжат).
29. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне және Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің өкімдеріне өзгерістер енгізу және Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің және Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің өкімдерінің күші жойылды деп тану туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 4 қыркүйектегі № 970 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне және Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің өкімдеріне енгізілетін өзгерістердің 7, 39 және 44-тармақтары (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2014 ж., № 55-56, 540-құжат).