О признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 27 октября 1998 года № 1087
Во исполнение пункта 4 постановления Правительства Республики Казахстан от 26 июня 1998 года № 608 P980608_ "О ставках акцизов на подакцизные товары, производимые в Республике Казахстан и ввозимые на таможенную территорию Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1998 г., № 20, ст.176) Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Правительства Республики Казахстан согласно прилагаемому перечню.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания и подлежит опубликованию.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства Республики Казахстан от 27 октября 1998 года № 1087
Перечень
утративших силу некоторых решений
Правительства Республики Казахстан
1. Пункт 1 постановления Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 1996 года № 1747 P961747_ "О ставках акцизов на подакцизные товары, производимые в Республике Казахстан, и игорный бизнес" (САПП Республики Казахстан, 1996 г., № 53, ст.516).
2. Постановление Правительства Республики Казахстан от 10 января 1997 года № 41 P970041_ "О внесении дополнений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан".
3. Пункты 1, 2, 3 постановления Правительства Республики Казахстан от 30 мая 1997 года № 907 P970907_ "О ставках акцизов на импортируемые подакцизные товары и нормах провоза физическими лицами через таможенную границу Республики Казахстан подакцизных товаров, которые не подлежат обложению акцизами" (САПП Республики Казахстан, 1997 г., № 23, ст.209).
4. Постановление Правительства Республики Казахстан от 12 июня 1997 года № 960 P970960_ "О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 14 ноября 1996 г. № 1389" P961389_ (САПП Республики Казахстан, 1997 г., № 26, ст.236).
5. Постановление Правительства Республики Казахстан от 18 июня 1997 года № 985 P970985_ "О внесении изменений и дополнений в постановления Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 1996 г. № 1747 P961747_ и от 30 мая 1997 г. № 907" P970907_ (САПП Республики Казахстан, 1997 г., № 28, ст. 247).
6. Пункт 3 постановления Правительства Республики Казахстан от 18 июля 1997 года № 1137 P971137_ "О государственной поддержке развития производства фармацевтической продукции в Республике Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1997 г., № 33, ст.302).

Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің күші жойылған деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің ҚАУЛЫСЫ 1998 жылғы 27 қазан N 1087
"Қазақстан Республикасында өндірілетін және Қазақстан Республикасының кеден аумағына әкелінетін акцизделетін тауарларға арналған акциз ставкалары туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1998 жылғы 26 маусымдағы N 608 P980608_ қаулысының 4-тармағын (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1998 ж., N 20, 176-құжат) орындау үшін Қазақстан Республикасының
Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдері қоса беріліп
отырған тізбеге сәйкес күші жойылған деп танылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді және
жариялануға жатады.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
1998 жылғы 27 қазандағы
N 1087 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы Үкіметінің
күші жойылған кейбір шешімдерінің
ТІЗБЕСІ
1. "Қазақстан Республикасында өндірілетін акцизделетін тауарларға және құмар ойын бизнесіне арналған акциз ставкалары туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1996 жылғы 31 желтоқсандағы N 1747 P961747_ қаулысының 1-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1996 ж., N 53, 516-құжат).
2. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1997 жылғы 10 қаңтардағы N 41 қаулысы.
3. "Акцизделетін тауарлардың импортына арналған акциз ставкалары және жеке адамдардың Қазақстан Республикасының кеден шекарасы арқылы акциздер салуға жатпайтын акцизделетін тауарларды алып өту нормалар туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1997 жылғы 30 мамырдағы N 907 P970907_ қаулысының 1, 2, 3-тармақтары (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1997 ж., N 23, 209-құжат).
4. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1996 жылғы 14 қарашадағы N 1389 қаулысына өзгертулер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1997 жылғы 12 маусымдағы N 960 P970960_ қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1997 ж. , N 26, 236-құжат).
5. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1996 жылғы 31 желтоқсандағы N 1747 және 1997 жылғы 30 мамырдағы N 907 қаулыларына өзгертулер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы 1997 жылғы 18 маусымдағы N 985 p970985_ қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1997 ж., N 28, 247-құжат).
6. "Қазақстан Республикасында фармацевтика өнімдері өндірісін дамытуды мемлекеттік қолдау туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1997 жылғы 18 шілдедегі N 1137 қаулысының P971137_ 3-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1997 ж., N 33, 302-құжат).

7. Постановление Правительства Республики Казахстан от 24 ноября 1997 года № 1644 P971644_ "О внесении изменений и дополнений в постановления Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 1996 г. № 1747 P961747_ и от 30 мая 1997 г. № 907" P970907_ (САПП Республики Казахстан, 1997 г., № 51,
ст.471).
8. Постановление Правительства Республики Казахстан от 13 февраля
1998 года № 108
P980108_
"О внесении изменений в постановления Правительства
Республики Казахстан от 31 декабря 1996 г. № 1747
P961747_
и от 30 мая 1997 г.
№ 907"
P970907_
(САПП Республики Казахстан, 1998 г., № 4, ст.29).
(Корректор:  И.Склярова
Специалист: Э.Жакупова)

7. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1996 жылғы 31 желтоқсандағы N 1747 және 1997 жылғы 30 мамырдағы N 907 қаулыларына өзгертулер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1997 жылғы 24 қарашадағы N 1644 P971644_ қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1997 ж., N 51, 471-құжат).
8. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1996 жылғы 31 желтоқсандағы N 1747 және 1997 жылғы 30 мамырдағы N 907 қаулыларына өзгертулер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1998 жылғы 13 ақпандағы N 108 P980108_ қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1998 ж., N 4, 29-құжат).