О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 2 января 2021 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам восстановления экономического роста"
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 30 января 2021 года № 12-р.
1. Утвердить прилагаемый перечень правовых актов, принятие которых необходимо в целях реализации Закона Республики Казахстан от 2 января 2021 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам восстановления экономического роста" (далее - перечень).
2. Государственным органам Республики Казахстан:
1) разработать и в установленном порядке внести на утверждение Президенту Республики Казахстан и в Правительство Республики Казахстан проекты правовых актов согласно перечню;
2) принять соответствующие ведомственные акты согласно перечню и ежемесячно, не позднее 10 числа следующего месяца, проинформировать Министерство национальной экономики Республики Казахстан о принятых мерах.
3. Министерству национальной экономики Республики Казахстан обобщить представленную информацию по итогам квартала и не позднее 20 числа месяца следующего квартала проинформировать Правительство Республики Казахстан о принятых мерах.
Премьер-Министр А. Мамин
Утвержден
распоряжением Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 30 января 2021 года № 12-р
Перечень
правовых актов, принятие которых необходимо в целях реализации Закона Республики Казахстан от 2 января 2021 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам восстановления экономического роста"
п/п
Наименование правового акта Форма
акта
Государственный орган, ответственный за исполнение Сроки
исполнения
Лицо, ответственное за качество, своевременность разработки и внесения правового акта
1 2 3 4 5 6
1.
О внесении изменений и дополнений в указы Президента Республики Казахстан от 5 августа 2002 года № 917 "Об утверждении Положения о Счетном комитете по контролю за исполнением республиканского бюджета" и от 24 ноября 2017 года № 590 "О рейтинге регионов и городов по легкости ведения бизнеса и присуждении специальной премии по его итогам"
Указ Президента Республики Казахстан
МНЭ
февраль 2021 года
Юсупов М.Б.
2.

"Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне экономикалық өсуді қалпына келтіру мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2021 жылғы 2 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2021 жылғы 30 қаңтардағы 12-ө өкімі.
"Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне экономикалық өсуді қалпына келтіру мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2021 жылғы 2 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы
1. Қоса беріліп отырған "Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне экономикалық өсуді қалпына келтіру мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2021 жылғы 2 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру мақсатында қабылдануы қажет құқықтық актілердің тізбесі (бұдан әрі - тізбе) бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасының мемлекеттік органдары:
1) тізбеге сәйкес құқықтық актілердің жобаларын әзірлесін және белгіленген тәртіппен Қазақстан Республикасының Үкіметіне бекітуге енгізсін;
2) тізбеге сәйкес тиісті ведомстволық актілерді қабылдасын және ай сайын, келесі айдың 10-күнінен кешіктірмей қабылданған шаралар туралы Қазақстан Республикасының Ұлттық экономика министрлігін хабардар етсін.
3. Қазақстан Республикасының Ұлттық экономика министрлігі тоқсанның қорытындысы бойынша ұсынылған ақпаратты жинақтасын және келесі тоқсандағы айдың 20-күнінен кешіктірмей қабылданған шаралар туралы Қазақстан Республикасының Үкіметін хабардар етсін.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
2021 жылғы 30 қаңтардаға
№ 12-ө өкімімен бекітілген
"Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне экономикалық өсуді қалпына келтіру мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2021 жылғы 2 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы
Ескерту. Тізбеге өзгеріс енгізілді - ҚР Премьер-Министрінің 18.05.2021 № 91-ө өкімімен.
Р/с
Құқықтық актінің атауы
Актінің нысаны
Орындалу ына жауапты мемлекеттік орган
Орындалу мерзімі
Құқықтық актілердің сапасына, уақтылы әзірленуі мен енгізілуіне жауапты адам
1
2
3
4
5
6
1.
Қазақстан Республикасы Президентінің "Республикалық бюджеттің атқарылуын бақылау жөніндегі есеп комитеті туралы ережені бекіту туралы" 2002 жылғы 5 тамыздағы 917 және "Бизнесті жүргізу жеңілдігі бойынша өңірлер мен қалалар рейтингі және оның корытындылары бойынша арнайы сыйлық беру туралы" 2017 жылғы 24 қарашадағы 590 жарлықтарына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің Жарлығы
ҰЭМ
2021 жылғы ақпан
М.Б. Юсупов
2.

О внесении изменений и дополнения в Указ Президента Республики Казахстан от 31 декабря 2003 года № 1271 "Об утверждении Положения и структуры Национального Банка Республики Казахстан"
Указ Президента Республики Казахстан
НБ
(по согласованию)
февраль 2021 года
Баймагамбетов А.М.
3.
О внесении изменений в Указ Президента Республики Казахстан от 11 ноября 2019 года № 203 "О дальнейшем совершенствовании системы государственного управления Республики Казахстан"
Указ Президента Республики Казахстан
АРРФР
(по согласованию)
февраль 2021 года
Абдрахманов Н.А.
4.
Об утверждении правил осуществления проектного управления
постановление
Правительства Республики Казахстан
МНЭ
февраль 2021 года
Юсупов М.Б.
5.
Об утверждении правил создания, ведения и использования реестра бизнес-партнеров
постановление
Правительства Республики Казахстан
МНЭ
февраль 2021 года
Юсупов М.Б.
6.
Об утверждении перечня объектов информатизации государственных органов и организаций, подлежащих интеграции с реестром бизнес-партнеров
постановление
Правительства Республики Казахстан
МНЭ
февраль 2021 года
Юсупов М.Б.
7.
Об утверждении правил и условий финансирования организации, пятьдесят и более процентов голосующих акций (долей участия в уставном капитале) которой прямо или косвенно принадлежат государству и (или) национальному управляющему холдингу, для дальнейшего финансирования проектов в обрабатывающей отрасли, направленных на улучшение окружающей среды
постановление
Правительства Республики Казахстан
МИИР
февраль 2021 года
Ержанов А.К.
8.
Об определении уполномоченных операторов по целевому использованию единовременных пенсионных выплат из единого накопительного пенсионного фонда в целях улучшения жилищных условий и (или) оплаты лечения и внесении изменений и дополнений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан
постановление
Правительства Республики Казахстан
МТСЗН
январь 2021 года
Сарбасов А.А.
9.
Об определении оператора национальной платформы искусственного интеллекта
постановление
Правительства Республики Казахстан
МЦРИАП
февраль 2021 года
Оразбек А.Е.
10.
О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 16 августа 2001 года № 1074 "Об утверждении Положения о Министерстве обороны Республики Казахстан"
постановление
Правительства Республики Казахстан
МО
февраль 2021 года
Тортаев Б.К.
11.
О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 28 октября 2004 года№ 1111 "Вопросы Министерства образования и науки Республики Казахстан"
постановление
Правительства Республики Казахстан
МОН
февраль 2021 года
Дауленов М.М.
12.

"Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің ережесін және құрылымын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2003 жылғы 31 желтоқсандағы № 1271 Жарлығына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" Қазақстан Республикасының Президенті Жарлығының жобасы
Қазақстан Республикасы Президентінің Жарлығы
ҰБ (келісу бойынша)
2021 жылғы ақпан
А.М.Баймағамбетов
3.
"Қазақстан Республикасының мемлекеттік басқару жүйесін одан әрі жетілдіру туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2019 жылғы 11 қарашадағы № 203 Жарлығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің жарлығы
КНРДА (келісу бойынша)
2021 жылғы ақпан
Н.А.Әбдірахманов
4.
Жобалық басқаруды іске асыру қағидаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
ҰЭМ
2021 жылғы ақпан
М.Б.Юсупов
5.
Бизнес-әріптестер тізілімін кұру, жүргізу және пайдалану қағидаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
ҰЭМ
2021 жылғы ақпан
М.Б.Юсупов
6.
Бизнес-әріптестер тізілімімен интеграциялануға жататын мемлекеттік органдар мен ұйымдардың ақпараттандыру объектілерінің тізбесін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
ҰЭМ
2021 жылғы ақпан
М.Б.Юсупов
7.
Қоршаған ортаны жақсартуға бағытталған өңдеу саласындағы жобаларды одан әрі қаржыландыру үшін дауыс беретін акцияларының (жарғылық капиталға катысу үлестерінің) елу және одан да көп пайызы тікелей немесе жанама түрде мемлекетке және (немесе) ұлттық басқарушы холдингке тиесілі ұйымды қаржыландыру кағидалары мен талаптарын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
ИИДМ
2021 жылғы ақпан
А.Қ. Ержанов
8.
Бірыңғай жинақтаушы зейнетакы қорынан төленетін біржолғы зейнетақы телемдерін тұрғын үй жағдайларын жақсарту және (немесе) емделуге ақы төлеу мақсатында нысаналы пайдалану жөніндегі уәкілетті операторларды айқындау және Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
Еңбекмині
2021 жылғы қаңтар
А.Ә. Сарбасов
9.
Жасанды интеллектінің ұлттық платформасының операторын айқындау туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
ЦДИАӨМ
2021 жылғы ақпан
А.Е. Оразбек
10.
"Қазақстан Республикасының Қорғаныс министрлігі туралы ережені бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 16 тамыздағы № 1074 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
Қорғанысмині
2021 жылғы ақпан
Б.Қ. Тортаев
11.
"Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің мәселелері" туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 28 қазандағы № 1111 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
БҒМ
2021 жылғы ақпан
М.М. Дәуленов
12.

О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 8 ноября 2007 года № 1061 "Об утверждении Правил перевозки пассажиров и багажа автомобильным транспортом в столице"
постановление
Правительства Республики Казахстан
МИИР
февраль 2021 года
Камалиев Б.С.
13.
О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 23 января 2008 года № 58 "Об утверждении Правил присуждения образовательного гранта для оплаты высшего или послевузовского образования с присуждением степени "бакалавр" или "магистр"
Постановление
Правительства Республики Казахстан
МОН
февраль 2021 года
Дауленов М.М.
14.
О внесении изменений и дополнений в постановления Правительства Республики Казахстан от 9 августа 2011 года № 920 "Об утверждении Правил продажи объектов приватизации" и от 29 июня 2016 года № 382 "Об утверждении Правил привлечения независимого консультанта"
постановление
Правительства Республики Казахстан
МФ
февраль 2021 года
Шолпанкулов Б.Ш.
15. Исключен распоряжением Премьер-Министра РК от 18.05.2021 № 91-р.
16.
О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 8 ноября 2012 года № 1418 "Об утверждении Устава акционерного общества "Фонд национального благосостояния "Самрук- Казына"
постановление
Правительства Республики Казахстан
МНЭ
февраль 2021 года
Шаимова А.А.
17.
О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 17 февраля 2017 года № 71 "О некоторых вопросах министерств здравоохранения и национальной экономики Республики Казахстан"
постановление
Правительства Республики Казахстан
МЗ
февраль 2021 года
Гиният А.
18.
О внесении дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 28 февраля 2012 года № 264 "Об утверждении размеров квоты приема при поступлении на учебу в организации образования, реализующие образовательные программы технического и профессионального, послесреднего и высшего образования"
постановление
Правительства Республики Казахстан
МОН
февраль 2021 года
Дауленов М.М.
19.
О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 2 октября 2013 года № 1042 "Об утверждении Правил осуществления пенсионных выплат из пенсионных накоплений, сформированных за счет обязательных пенсионных взносов, обязательных профессиональных пенсионных взносов из единого накопительного пенсионного фонда, и методики осуществления расчета размера пенсионных выплат"
постановление
Правительства Республики Казахстан
МТСЗН
январь 2021 года
Сарбасов А.А.
20.
О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 18 октября 2013 года № 1116 "Об утверждении Правил и сроков исчисления, удержания (начисления) и перечисления обязательных пенсионных взносов, обязательных профессиональных пенсионных взносов в единый накопительный пенсионный фонд и взысканий по ним"
постановление
Правительства Республики Казахстан
МТСЗН
январь 2021 года
Сарбасов А.А.
21.

"Астанада жолаушыларды және жүкті автомобиль көлігімен тасымалдау ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 8 қарашадағы № 1061 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
ИИДМ
2021 жылғы ақпан
Б.С. Камалиев
13.
"Бакалавр" немесе "магистр" дәрежелері берілетін жоғары немесе жоғары оқу орнынан кейінгі білім алуға ақы төлеу үшін білім беру грантын беру ережелерін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 23 қаңтардағы № 58 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
БҒМ
2021 жылғы ақпан
М.М. Дәуленов
14.
Қазақстан Республикасы Үкіметінің "Жекешелендіру объектілерін сату қағидасын бекіту туралы" 2011 жылғы 9 тамыздағы 920 және "Тәуелсіз консультантты тарту қағидаларын бекіту туралы" 2016 жылғы 29 маусымдағы № 382 қаулыларына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
Қаржымині
2021 жылғы ақпан
Б.Ш.Шолпанқұлов
15.
Алып тасталды - ҚР Премьер-Министрінің 18.05.2021 № 91-ө өкімімен.
16.
"Самұрық-Қазына" ұлттық әл-ауқат қоры" акционерлік қоғамының жарғысын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 8 қарашадағы № 1418 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
ҰЭМ
2021 жылғы ақпан
А.А.Шайымова
17.
"Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және Ұлттық экономика министрліктерінің кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2017 жылғы 17 ақпандағы № 71 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
ДСМ
2021 жылғы ақпан
А. Ғиният
18.
"Техникалык және кәсіптік, орта білімнен кейінгі және жоғары білімнің білім беру бағдарламаларын іске асыратын білім беру ұйымдарына оқуға түсу кезінде қабылдау квотасының мөлшерін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 28 ақпандағы № 264 қаулысына толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
БҒМ
2021 жылғы ақпан
М.М.Дәуленов
19.
"Бірыңғай жинақтаушы зейнетақы қорынан төленетін міндетті зейнетақы жарналары, міндетті кәсіптік зейнетақы жарналары есебінен қалыптасқан зейнетақы жинақтарынан зейнетақы төлемдерін жүзеге асыру қағидаларын жэне зейнетақы төлемдерінің мөлшерін есептеуді жүзеге асыру әдістемесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 2 қазандағы № 1042 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
Еңбекмині
2021 жылғы қаңтар
А.Ә. Сарбасов
20.
"Міндетті зейнетақы жарналарын, міндетті кәсіптік зейнетақы жарналарын есептеу, ұстап қалу (есебіне жазу) және бірыңғай жинақтаушы зейнетақы қорына аудару және олар бойынша өндіріп алу қағидалары мен мерзімдерін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 18 қазандағы № 1116 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
Еңбекмині
2021 жылғы қаңтар
А.Ә. Сарбасов
21.

О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 10 апреля 2014 года № 341 "Об утверждении Правил выполнения гарантий государства получателям пенсионных выплат по сохранности обязательных пенсионных взносов, обязательных профессиональных пенсионных взносов в едином накопительном пенсионном фонде в размере фактически внесенных обязательных пенсионных взносов, обязательных профессиональных, пенсионных взносов с учетом уровня инфляции"
постановление
Правительства Республики Казахстан
МТСЗН
январь 2021 года
Сарбасов А.А.
22.
О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 24 сентября 2014 года № 1011 "Вопросы Министерства национальной экономики Республики Казахстан"
постановление
Правительства Республики Казахстан
МНЭ
февраль 2021 года
Юсупов М.Б.
23.
О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 28 августа 2015 года № 667 "Об определении лицензиара по осуществлению лицензирования деятельности в сфере товарных бирж и признании утратившими силу постановлений Правительства Республики Казахстан от 21 декабря 2012 года № 1653 "О некоторых вопросах лицензирования деятельности товарных бирж, биржевых брокеров и биржевых дилеров" и от 25 февраля 2014 года № 149 "Об утверждении стандартов государственных услуг, оказываемых Министерством экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан, и о внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 21 декабря 2012 года № 1653 "О некоторых вопросах лицензирования деятельности товарных бирж, биржевых брокеров и биржевых дилеров" и признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан"
постановление
Правительства Республики Казахстан
АЗРК
(по согласованию)
февраль 2021 года
Самбетов Б.К.
24.
О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 14 января 2016 года № 13 "О некоторых вопросах реализации государственной поддержки инвестиций"
постановление
Правительства Республики Казахстан
МНЭ
февраль 2021 года
Юсупов М.Б.
25.
О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 6 ноября 2017 года № 710 "Об утверждении перечня объектов, не подлежащих передаче для реализации государственно-частного партнерства, в том числе в концессию"
постановление
Правительства Республики Казахстан
КНБ
(по согласованию)
февраль 2021 года
Колкобаев М.О.
26.
О внесении дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2018 года № 936 "О некоторых вопросах Министерства индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан и внесении изменений и дополнений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан"
постановление
Правительства Республики Казахстан
МИИР
февраль 2021 года
Камалиев Б.С.
27.

"Зейнетақы төлемдерін алушыларға бірыңғай жинақтаушы зейнетақы қорындағы міндетті зейнетақы жарналарының, міндетті кәсіптік зейнетақы жарналарының нақты енгізілген міндетті зейнетақы жарналары, міндетті кәсіптік зейнетақы жарналары мөлшерінде сақталуы бойынша мемлекет кепілдіктерін инфляцияның деңгейін ескере отырып, орындау қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 10 сәуірдегі № 341 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
Еңбекмині
2021 жылғы қаңтар
А.Ә. Сарбасов
22.
"Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігінің мәселелері" туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 24 қыркүйектегі № 1011 қаулысына өзгерістер толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
ҰЭМ
2021 жылғы ақпан
М.Б. Юсупов
23.
"Тауар биржалары саласындағы қызметті лицензиялауды жүзеге асыру жөніндегі лицензиарды айқындау және Қазақстан Республикасы Үкіметінің "Тауар биржаларының, биржалық брокерлер мен биржалық дилерлердің қызметін лицензиялаудың кейбір мәселелері туралы" 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 1653 және "Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрлігі көрсететін мемлекеттік қызметтер стандарттарын бекіту туралы және "Тауар биржаларының, биржалық брокерлер мен биржалық дилерлердің қызметін лицензиялаудың кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 1653 қаулысына өзгерістер енгізу туралы және Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы" 2014 жылғы 25 ақпандағы № 149 қаулыларының күші жойылды деп тану туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 28 тамыздағы № 667 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
БҚДА (келісу бойынша)
2021 жылғы ақпан
Б.Қ. Сәмбетов
24.
"Инвестицияларды мемлекеттік қолдауды іске асырудың кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2016 жылғы 14 қаңтардағы № 13 қаулысына озгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің каулысы
ҰЭМ
2021 жылғы ақпан
М.Б. Юсупов
25.
"Мемлекеттік-жекешелік әріптестікті іске асыру үшін, оның ішінде концессияға беруге жатпайтын объектілер тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2017 жылғы 6 қарашадағы № 710 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
ҰҚК (келісу бойынша)
2021 жылғы ақпан
М.Ө. Қалқабаев
26.
"Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрлігінің кейбір мәселелері және Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер мен толыктырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2018 жылғы 29 желтоқсандағы № 936 қаулысына толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
ИИДМ
2021 жылғы ақпан
Б.С. Камалиев
27.

О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 10 июля 2019 года № 497 "О мерах по реализации Указов Президента Республики Казахстан от 17 июня 2019 года № 17 и от 1 июля 2019 года № 46 "О мерах по дальнейшему совершенствованию системы государственного управления Республики Казахстан"
постановление
Правительства Республики Казахстан
МТИ
февраль 2021 года
Казанбаев Е.К.
28.
О внесении изменений и дополнений в постановления Правительства Республики Казахстан от 12 июля 2019 года № 501 "О мерах по реализации Указа Президента Республики Казахстан от 17 июня 2019 года № 24 "О мерах по дальнейшему совершенствованию системы государственного управления Республики Казахстан" и от 3 сентября 2013 года № 909 "Об утверждении Правил осуществления собственником и (или) оператором, а также третьим лицом мер по защите персональных данных"
постановление
Правительства Республики Казахстан
МЦРИАП
февраль 2021 года
Оразбек А.Е.
29.
О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 18 марта 2016 года № 149 "Об утверждении перечня финансовых инструментов, разрешенных к приобретению за счет пенсионных активов единого накопительного пенсионного фонда"
постановление
Правительства Республики Казахстан
НБ
(по согласованию)
февраль 2021 года
Молдабекова А.М.
30.
Об утверждении методики проведения рейтинга регионов и городов по легкости ведения бизнеса
постановление Счетного комитета по контролю за исполнением республиканского бюджета
Счетный комитет по контролю за исполнением республиканского бюджета (по согласованию)
март 2021 года
Камбарова Х.М.
31.
Об утверждении правил выдачи разрешения на добровольное прекращение деятельности филиала банка-нерезидента Республики Казахстан, а также возврата депозитов физических лиц, их перевода в банк или филиал банка-нерезидента Республики Казахстан, являющиеся участниками системы обязательного гарантирования депозитов
постановление
Правления Агентства Республики Казахстан по регулированию и развитию финансового рынка Республики Казахстан
АРРФР (по согласованию)
март 2021 года
Смоляков О.А.
32.
Об утверждении правил и сроков передачи пенсионных активов в доверительное управление управляющему инвестиционным портфелем и передачи пенсионных активов от одного управляющего инвестиционным портфелем к другому управляющему инвестиционным портфелем или Национальному Банку Республики Казахстан
постановление
Правления Агентства Республики Казахстан по регулированию и развитию финансового рынка
АРРФР
(по согласованию)
март 2021 года
Хаджиева М.Ж.
33.
Об утверждении правил расчета отрицательной разницы между номинальной доходностью пенсионных активов, полученной управляющим инвестиционным портфелем, и минимальным значением доходности пенсионных активов, а также правил и сроков возмещения отрицательной разницы управляющим инвестиционным портфелем за счет собственного капитала
постановление
Правления Агентства Республики Казахстан по регулированию и развитию финансового рынка
АРРФР
(по согласованию)
март 2021 года
Абдрахманов Н.А.
34.
Об утверждении правил и условий выдачи разрешения на создание страховой (перестраховочной) организации, а также требований к содержанию документов, представляемых для получения разрешения на создание страховой (перестраховочной) организации, правил выдачи разрешения на открытие филиала страховой (перестраховочной) организации-нерезидента Республики Казахстан, филиала страхового брокера-нерезидента Республики Казахстан, а также требований к содержанию бизнес-плана, представляемого для получения разрешения на открытие филиала страховой (перестраховочной) организации-нерезидента Республики Казахстан, правил лицензирования страховой (перестраховочной) деятельности и деятельности страхового брокера, а также требований к содержанию документов, представляемых для получения лицензии
постановление
Правления Агентства Республики Казахстан по регулированию и развитию финансового рынка
АРРФР
(по согласованию)
март 2021 года
Хаджиева М.Ж.
35.
Об утверждении правил выдачи разрешения на добровольное прекращение деятельности филиала страховой (перестраховочной) организации-нерезидента Республики Казахстан либо отказа в выдаче указанного разрешения
постановление
Правления Агентства Республики Казахстан по регулированию и развитию финансового рынка
АРРФР
(по согласованию)
март 2021 года
Хаджиева М.Ж.
36.
Об утверждении типовой формы договора о доверительном управлении пенсионными активами, заключенными между единым накопительным пенсионным фондом и управляющим инвестиционным портфелем
постановление
Правления Агентства Республики Казахстан по регулированию и развитию финансового рынка
АРРФР
(по согласованию)
март 2021 года
Хаджиева М.Ж.
37.
Об утверждении типовой формы кастодиального договора, заключенного между единым накопительным пенсионным фондом, управляющим инвестиционным портфелем и банком- кастодианом
постановление
Правления Агентства Республики Казахстан по регулированию и развитию финансового рынка
АРРФР
(по согласованию)
март 2021 года
Хаджиева М.Ж.
38.
Об установлении требований к собственному помещению филиала банка- нерезидента Республики Казахстан с центром обработки данных (сервером)
постановление
Правления Агентства Республики Казахстан по регулированию и развитию финансового рынка Республики Казахстан
АРРФР
(по согласованию)
март 2021 года
Смоляков О.А.
39.
Об установлении нормативных значений и методик расчетов пруденциальных нормативов филиала страховой (перестраховочной) организации-нерезидента Республики Казахстан, филиала исламской страховой (перестраховочной) организации-нерезидента Республики Казахстан и иных обязательных к соблюдению норм и лимитов, в том числе порядка формирования активов филиала страховой (перестраховочной) организации-нерезидента Республики Казахстан, филиала исламской страховой (перестраховочной) организации-нерезидента Республики Казахстан, принимаемых в качестве резерва, и их минимального размера
постановление
Правления Агентства Республики Казахстан по регулированию и развитию финансового рынка Республики Казахстан
АРРФР
(по согласованию)
март 2021 года
Абдрахманов Н.А.
40.
Об установлении пруденциальных нормативов и иных обязательных к соблюдению норм и лимитов для филиалов банков-нерезидентов Республики Казахстан (в том числе филиалов исламских банков- нерезидентов Республики Казахстан), их нормативных значений и методики расчетов, включая порядок формирования активов филиалов банков- нерезидентов Республики Казахстан (в том числе филиалов исламских банков-нерезидентов Республики Казахстан), принимаемых в качестве резерва, и их минимального размера
постановление
Правления Агентства Республики Казахстан по регулированию и развитию финансового рынка Республики Казахстан
АРРФР
(по согласованию)
март 2021 года
Абдрахманов Н.А.
41.
Об утверждении правил представления финансовой отчетности финансовыми организациями
постановление Правления Национального Банка Республики Казахстан
НБ (по согласованию), АРРФР (по согласованию)
март 2021 года
Баймагамбетов А.М.
Абдрахманов Н.А.
42.
Об утверждении перечня, форм, сроков представления отчетности филиалами банков - нерезидентов Республики Казахстан и правил ее представления
постановление Правления Национального Банка Республики Казахстан
НБ (по согласованию), АРРФР (по согласованию)
март 2021 года
Баймагамбетов А.М.
Смоляков О.А.
43.
Об утверждении перечня, форм, сроков отчетности о выполнении пруденциальных нормативов филиалами банков-нерезидентов Республики Казахстан (в том числе филиалов исламских банков- нерезидентов Республики Казахстан) и Правил их представления
постановление Правления Национального Банка Республики Казахстан
НБ (по согласованию), АРРФР (по согласованию)
март 2021 года
Баймагамбетов А.М.
Смоляков О.А.
44.
Об утверждении перечня, форм, сроков представления отчетности филиалами страховых (перестраховочных) организаций-нерезидентов Республики Казахстан и филиалами страховых брокеров-нерезидентов Республики Казахстан и правил ее представления
постановление Правления Национального Банка Республики Казахстан
НБ (по согласованию),
АРРФР (по согласованию)
март 2021 года
Баймагамбетов А.М.
Хаджиева М.Ж.
45.
Об утверждении перечня, форм, сроков представления отчетности о выполнении пруденциальных нормативов филиалами страховых (перестраховочных) организаций-нерезидентов Республики Казахстан и филиалами исламских страховых (перестраховочных) организаций-нерезидентов Республики Казахстан и правил ее представления
постановление Правления Национального Банка Республики Казахстан
НБ (по согласованию),
АРРФР (по согласованию)
март 2021 года
Баймагамбетов А.М.
Хаджиева М.Ж.
46.

Қазақстан Республикасы Үкіметінің "Қазақстан Республикасының мемлекеттік басқару жүйесін одан әрі жетілдіру жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2019 жылғы 17 маусымдағы № 17 және 2019 жылғы 1 шілдедегі № 46 жарлықтарын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2019 жылғы 10 шілдедегі № 497 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
СИМ
2021 жылғы ақпан
Е.Қ. Қазанбаев
28.
Қазақстан Республикасы Үкіметінің "Қазақстан Республикасының мемлекеттік басқару жүйесін одан әрі жетілдіру жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2019 жылғы 17 маусымдағы № 24 Жарлығын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" 2019 жылгы 12 шілдедегі № 501 және "Меншік иесінің және (немесе) оператордың, сондай-ақ үшінші тұлғаның дербес деректерді қорғау жөніндегі шараларды жүзеге асыру қағидаларын бекіту туралы" 2013 жылғы 3 қыркүйектегі № 909 қаулыларына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
ЦДИАӨМ
2021 жылғы ақпан
А.Е. Оразбек
29.
"Бірыңғай жинақтаушы зейнетақы қорының зейнетақы активтері есебінен сатып алуға рұқсат етілген қаржы құралдарының тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2016 жылғы 18 наурыздағы № 149 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
ҰБ (келісу бойынша)
2021 жылғы ақпан
А.М.Молдабекова
30.
Бизнесті жүргізу жеңілдігі бойынша өңірлер мен қалалар рейтингін жүргізу әдістемесін бекіту туралы
Республикалық бюджеттің атқарылуын бақылау жөніндегі есеп комитетінің қаулысы
Республикалық бюджеттің атқарылуын бақылау жөніндегі есеп комитеті (келісу бойынша)
2021 жылғы наурыз
Х.М.Қамбарова
31.
Қазақстан Республикасының бейрезидент-банкі филиалының қызметін ерікті түрде тоқтатуға рұқсат беру, сондай-ақ жеке тұлғалардың депозиттерін қайтару, оларды депозиттерге міндетті кепілдік беру жүйесінің қатысушылары болып табылатын банкке немесе Қазақстан Республикасының бейрезидент-банкінің филиалына аудару қағидаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасының Қаржы нарығын реттеу және дамыту агенттігі Басқармасының қаулысы
ҚНРДА (келісу бойынша)
2021 жылғы наурыз
О.А. Смоляков
32.
Зейнетақы активтерін инвестициялық портфельді басқарушыға сенімгерлік басқаруға беру және зейнетақы активтерін бір инвестициялық портфельді басқарушыдан басқа инвестициялық портфельді басқарушыға немесе Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкіне беру қағидалары мен мерзімдерін бекіту туралы
Қазақстан Республикасының Қаржы нарығын реттеу және дамыту агенттігі Басқармасының қаулысы
ҚНРДА (келісу бойынша)
2021 жылғы наурыз
М.Ж. Хаджиева
33.
Инвестициялық портфельді басқарушы алған зейнетақы активтерінің номиналдық кірістілігі мен зейнетақы активтері кірістілігнің ең аз мәні арасындағы теріс айырманы есептеу қағидаларын, сондай-ақ инвестициялық портфельді басқарушының теріс айырманы меншікті капиталы есебінен өтеу қағидалары мен мерзімдерін бекіту туралы
Қазақстан Республикасының Қаржы нарығын реттеу және дамыту агенттігі Басқармасының қаулысы
ҚНРДА (келісу бойынша)
2021 жылғы наурыз
Н.А.Әбдірахманов
34.
Сақтандыру (қайта сақтандыру) ұйымын құруға рұқсат беру қағидаларын және шарттарын, сондай-ақ сақтандыру (қайта сақтандыру) ұйымын құруға рұқсат алу үшін ұсынылатын құжаттардың мазмұнына қойылатын талаптарды, Қазақстан Республикасының бейрезидент-сақтандыру (қайта сақтандыру) ұйымының филиалын, Қазақстан Республикасының бейрезидент-сақтандыру брокерінің филиалын ашуға рұқсат беру қағидаларын, сондай-ақ Қазақстан Республикасының бейрезидент-сақтандыру (қайта сақтандыру) ұйымының филиалын ашуға рұқсат алу үшін ұсынылатын бизнес- жоспардың мазмұнына қойылатын талаптарды, сақтандыру (қайта сақтандыру) қызметін және сақтандыру брокерінің қызметін лицензиялау қағидаларын, сондай-ақ лицензия алу үшін ұсынылатын құжаттардың мазмұнына қойылатын талаптарды бекіту туралы
Қазақстан Республикасының Қаржы нарығын реттеу және дамыту агенттігі Басқармасының қаулысы
ҚНРДА (келісу бойынша)
2021 жылғы наурыз
М.Ж. Хаджиева
35.
Қазақстан Республикасы бейрезидент-сақтандыру (қайта сақтандыру) ұйымы филиалының қызметін ерікті түрде тоқтатуға рұқсат беру не аталған рұқсатты беруден бас тарту қағидаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасының Қаржы нарығын реттеу және дамыту агенттігі Басқармасының қаулысы
ҚНРДА (келісу бойынша)
2021 жылғы наурыз
М.Ж. Хаджиева
36.
Бірыңғай жинақтаушы зейнетақы қоры мен инвестициялық портфельді басқарушы арасында жасалған зейнетақы активтерін сенімгерлік басқару туралы шарттың үлгі нысанын бекіту туралы
Қазақстан Республикасының Қаржы нарығын реттеу және дамыту агенттігі Басқармасының қаулысы
КҢРДА (келісу бойынша)
2021 жылғы наурыз
М.Ж. Хаджиева
37.
Бірыңғай жинақтаушы зейнетақы қоры, инвестициялық портфельді басқарушы және кастодиан-банк арасында жасалған кастодиандық шарттың үлгілік нысанын бекіту туралы
Қазақстан Республикасының Қаржы нарығын реттеу және дамыту агенттігі Басқармасының қаулысы
ҚНРДА (келісу бойынша)
2021 жылғы наурыз
М.Ж. Хаджиева
38.
Қазақстан Республикасының бейрезидент-банкі филиалының деректерді өңдеу орталығы (сервері) бар меншікті үй-жайына қойылатын талаптарды белгілеу туралы
Қазақстан Республикасының Қаржы нарығын реттеу және дамыту агенттігі Баскармасының қаулысы
ҚНРДА (келісу бойынша)
2021 жылғы наурыз
О.А. Смоляков
38.
Қазақстан Республикасының бейрезидент-банкі филиалының деректерді өңдеу орталығы (сервері) бар меншікті үй-жайына қойылатын талаптарды белгілеу туралы
Қазақстан Республикасының Қаржы нарығын реттеу және дамыту агенттігі Баскармасының қаулысы
ҚНРДА (келісу бойынша)
2021 жылғы наурыз
О.А. Смоляков
39.
Қазақстан Республикасы бейрезидент-сақтандыру (қайта сақтандыру) ұйымы филиалының, Қазақстан Республикасы бейрезидент-исламдық сақтандыру (қайта сақтандыру) ұйымы филиалының пруденциялық нормативтерінің және сақталуы міндетті өзге де нормалар мен лимиттердің нормативтік мәндерін және оларды есептеу әдістемелерін, оның ішінде Қазақстан Республикасы бейрезидент-сақтандыру (қайта сақтандыру) ұйымы филиалының, Қазақстан Республикасы бейрезидент-исламдық сақтандыру (қайта сақтандыру) ұйымы филиалының резерв ретінде қабылданатын активтерін қалыптастыру тәртібін және олардың ең төмен мөлшерін белгілеу туралы
Қазақста Республикасының Қаржы нарығын реттеу және дамыту агенттігі Басқармасының қаулысы
ҚНРДА (келісу бойынша)
2021 жылғы наурыз
Н.А.Әбдірахманов
40.
Қазақстан Республикасы бейрезидент-банктері филиалдарының (оның ішінде Қазақстан Республикасы бейрезидент-ислам банктері филиалдарының) резерв ретінде қабылданатын активтерін қалыптастыру тәртібін және олардың ең төмен мөлшерін қоса алғанда, Қазақстан Республикасы бейрезидент-банктерінің филиалдары (оның ішінде Қазақстан Республикасы бейрезидент-ислам банктерінің филиалдары) үшін пруденциалдық нормативтерді және сақталуы міндетті өзге де нормалар мен лимиттерді, олардың нормативтік мәндерін және есептеу әдістемесін белгілеу туралы
Қазақстан Республикасының Қаржы нарығын реттеу және дамыту агенттігі Басқармасының қаулысы
ҚНРДА (келісу бойынша)
2021 жылғы наурыз
Н.А.Әбдірахманов
41.
Қаржы ұйымдарының қаржылық есептілікті ұсыну қағидаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкі Басқармасының қаулысы
ҰБ (келісу бойынша), ҚНРДА (келісу бойынша)
2021 жылғы наурыз
А.М.Баймағамбетов
Н.А.Әбдірахманов
42.
Қазақстан Республикасы бейрезидент-банктерінің филиалдары есептілігінің тізбесін, нысандарын, мерзімдерін және оны ұсыну қағидаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкі Басқармасының қаулысы
ҰБ (келісу бойынша), ҚНРДА (келісу бойынша)
2021 жылғы наурыз
А.М.Баймағамбетов
О.А. Смоляков
43.
Қазақстан Республикасы бейрезидент-банктері филиалдарының (оның ішінде Қазақстан Республикасы бейрезидент-ислам банктері филиалдарының) пруденциалдық нормативтерді орындауы туралы есептілік тізбесін, нысандарын, мерзімдерін және оны ұсыну қағидаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкі Басқармасының қаулысы
ҰБ (келісу бойынша), ҚНРДА (келісу бойынша)
2021 жылғы наурыз
А.М. Баймағамбетов
О.А. Смоляков
44.
Қазақстан Республикасы бейрезидент-сақтандыру (қайта сақтандыру) ұйымдарының филиалдары және Қазақстан Республикасы бейрезидент-сақтандыру брокерлерінің филиалдары есептілігінің тізбесін, нысандарын, мерзімдерін және оны ұсыну қағидаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкі Басқармасының қаулысы
ҰБ (келісу бойынша), ҚНРДА (келісу бойынша)
2021 жылғы наурыз
А.М.Баймағамбетов М.Ж. Хаджиева
45.
Қазақстан Республикасы бейрезидент-сақтандыру (қайта сақтандыру) ұйымдары филиалдарының және Қазақстан Республикасының бейрезидент-исламдық сақтандыру (қайта сақтандыру) ұйымдары филиалдарының пруденциялық нормативтерді орындауы туралы есептіліктің тізбесін, нысандарын, мерзімдерін және оны ұсыну қағидаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкі Басқармасының қаулысы
ҰБ (келісу бойынша), ҚНРДА (келісу бойынша)
2021 жылғы наурыз
А.М.Баймағамбетов
М.Ж. Хаджиева
46.

О признании утратившим силу постановления Правления Национального Банка Республики Казахстан от 28 ноября 2019 года № 212 "Об утверждении Правил предоставления банками информации по прямому и косвенному участию в уставных капиталах юридических лиц, в которых банки являются крупными участниками"
постановление Правления Национального Банка Республики Казахстан
НБ (по согласованию),
АРРФР (по согласованию)
март 2021 года
Баймагамбетов А.М.
Смоляков О.А.
47.
О внесении изменений и дополнений в некоторые нормативные правовые акты Республики Казахстан по вопросам регулирования рынка ценных бумаг
постановление
Правления Агентства Республики Казахстан по регулированию и развитию финансового рынка
АРРФР (по согласованию)
март 2021 года
Хаджиева М.Ж.
48.
О внесении изменений и дополнений в некоторые нормативные правовые акты Республики Казахстан по вопросам регулирования страховой деятельности
постановление
Правления Агентства Республики Казахстан по регулированию и развитию финансового рынка
АРРФР (по согласованию)
март 2021 года
Хаджиева М.Ж.
49.
О внесении изменений и дополнений в некоторые постановления Правления Национального Банка Республики Казахстан по вопросам ведения бухгалтерского учета
постановление Правления Национального Банка Республики Казахстан
НБ
(по согласованию)
март 2021 года
Баймагамбетов А.М.
50.
О внесении изменения в постановление Правления Национального Банка Республики Казахстан от 26 марта 2012 года № 137 "Об утверждении Правил исчисления ставок вознаграждения в достоверном, годовом, эффективном, сопоставимом исчислении (реальной стоимости) по займам и вкладам"
постановление
Правления Агентства Республики Казахстан по регулированию и развитию финансового рынка
АРРФР (по согласованию)
март 2021 года
Абдрахманов Н.А.
51.
"О внесении изменений и дополнений в постановление Правления Национального Банка Республики Казахстан от 3 февраля 2014 года № 10 "Об утверждении Правил осуществления деятельности по управлению инвестиционным портфелем"
постановление
Правления Агентства Республики Казахстан по регулированию и развитию финансового рынка
АРРФР (по согласованию)
март 2021 года
Хаджиева М.Ж.
52.
О внесении изменений в постановление Правления Национального Банка Республики Казахстан от 23 апреля 2014 года № 67 "Об утверждении форм типовых кастодиальных договоров"
постановление
Правления Агентства Республики Казахстан по регулированию и развитию финансового рынка
АРРФР (по согласованию)
март 2021 года
Хаджиева М.Ж.
53.
О внесении изменений и дополнений в некоторые нормативные правовые акты Республики Казахстан по вопросам регулирования накопительной пенсионной системы, признании утратившими силу постановления Правления Национального Банка Республики Казахстан от 17 июля 2015 года № 137 "Об утверждении Правил заключения и типовой формы договора о пенсионном обеспечении за счет добровольных пенсионных взносов", а также структурных элементов некоторых нормативных правовых актов Республики Казахстан
постановление
Правления Агентства Республики Казахстан по регулированию и развитию финансового рынка
АРРФР (по согласован ию)
март 2021 года
Хаджиева М.Ж.
54.

"Ірі қатысушылары банктер болып табылатын заңды тұлғалардың жарғылық капиталына тікелей және жанама қатысуы жөнінде банктердің ақпарат беру қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкі Басқармасының 2019 жылғы 28 қарашадағы № 212 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкі Басқармасының қаулысы
ҰБ (келісу бойынша), ҚНРДА (келісу бойынша)
2021 жылғы наурыз
А.М.Баймағамбетов
О.А. Смоляков
47.
Қазақстан Республикасының кейбір нормативтік құқықтық актілеріне бағалы қағаздар нарығын реттеу мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасының Қаржы нарығын реттеу жэне дамыту агенттігі Басқармасының қаулысы
ҚНРДА (келісу бойынша)
2021 жылғы наурыз
М.Ж. Хаджиева
48.
Қазақстан Республикасының кейбір нормативтік құқықтық актілеріне сақтандыру қызметін реттеу мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасының Қаржы нарығын реттеу және дамыту агенттігі Басқармасының қаулысы
ҚНРДА (келісу бойынша)
2021 жылғы наурыз
М.Ж. Хаджиева
49.
Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкі Басқармасының кейбір қаулыларына бухгалтерлік есеп жүргізу мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкі Басқармасының қаулысы
ҰБ (келісу бойынша)
2021 жылғы наурыз
А.М.Баймағамбетов
50.
"Қарыздар мен салымдар бойынша шынайы, жылдық, тиімді, салыстырмалы есептеудегі сыйақы мөлшерлемелерін (нақты құнын) есептеу қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкі Басқармасының 2012 жылғы 26 наурыздағы № 137 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасының Қаржы нарығын реттеу және дамыту ағенттігі Басқармасының қаулысы
ҚНРДА (келісу бойынша)
2021 жылғы наурыз
Н.А. Әбдірахманов
51.
"Инвестициялық портфельді басқару жөніндегі қызметті жүзеге асыру қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі Басқармасының 2014 жылғы 3 ақпандағы № 10 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасының Қаржы нарығын реттеу және дамыту агенттігі Басқармасының қаулысы
ҚНРДА (келісу бойынша)
2021 жылғы наурыз
М.Ж. Хаджиева
52.
"Кастодиандық үлгілік шарттар нысандарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық Банк Басқармасының 2014 жылғы 23 сәуірдегі № 67 қаулысына езгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасының Қаржы нарығын реттеу және дамыту агенттігі Басқармасының қаулысы
ҚНРДА (келісу бойынша)
2021 жылғы наурыз
М.Ж. Хаджиева
53.
Қазақстан Республикасының кейбір нормативтік құқықтық актілеріне жинақтаушы зейнетақы жүйесін реттеу мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу, "Ерікті зейнетақы жарналары есебінен зейнетақымен қамсыздандыру туралы шартты жасасу қағидаларын және оның үлгілік нысанын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкі Басқармасының 2015 жылғы 17 шілдедегі № 137 қаулысының, сондай-ақ Қазақстан Республикасының кейбір нормативтік құқықтық актілерінің құрылымдық элементтерінің күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасының Қаржы нарығын реттеу және дамыту агенттігі Басқармасының қаулысы
ҚНРД (келісу бойынша)
2021 жылғы наурыз
М.Ж. Хаджиева
54.

О внесений изменений и дополнений в постановление Правления Национального Банка Республики Казахстан от 29 октября 2018 года № 248 "Об утверждении Правил государственной регистрации выпуска негосударственных облигаций (облигационной программы), регистрации изменений и (или) дополнений в проспект выпуска
негосударственных облигаций (проспект облигационной программы), представления и рассмотрения уведомления об итогах погашения негосударственных облигаций, аннулирования выпуска
негосударственных облигаций, требований к документам для государственной регистрации выпуска негосударственных облигаций (облигационной программы), регистрации изменений и (или) дополнений в проспект выпуска
негосударственных облигаций (проспект облигационной программы), рассмотрения уведомления об итогах погашения негосударственных облигаций, перечня документов для аннулирования выпуска негосударственных облигаций и требований к ним, правил составления и оформления проспекта выпуска
негосударственных облигаций (проспекта облигационной программы), изменений и (или) дополнений в проспект выпуска негосударственных облигаций (проспект облигационной программы), уведомления об итогах погашения негосударственных облигаций
постановление
Правления Агентства Республики Казахстан по регулированию и развитию финансового рынка
АРРФР (по согласованию), МЦРИАП
март 2021 года
Хаджиева М.Ж.
Оспанов А.Е.
55.
О внесении изменений в постановление Правления Агентства Республики Казахстан по регулированию и развитию финансового рынка от 30 марта 2020 года № 36 "Об утверждении Правил выдачи и оснований отказа в выдаче разрешения на открытие банка, Правил лицензирования банковских операций, а также иных операций и деятельности на рынке ценных бумаг, осуществляемых банками"
постановление
Правления Агентства Республики Казахстан по регулированию и развитию финансового рынка
АРРФР (по согласованию)
март 2021 года
Смоляков О.А.
56.
Об утверждении правил присуждения и размещения государственного образовательного кредита
приказ Министра образования и науки Республики Казахстан
МОН
март 2021 года
Дауленов М.М.
57.
Об утверждении правил использования единовременных пенсионных выплат на лечение
приказ
Министра здравоохранения Республики Казахстан
МЗ
март 2021 года
Гиният А.Г.
58.
Об утверждении правил использования единовременных пенсионных выплат для улучшения жилищных условий
приказ
Министра индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан
МИИР
март 2021 года
Ускенбаев К.А.
59.
Об утверждении правил организации и эксплуатации единой системы управления транспортными документами, перечня документов, подлежащих регистрации, учету, обработке и хранению в единой системе управления транспортными документами
приказ
Министра индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан
МИИР
июнь 2021 года
Камалиев Б.С.
60.
Об утверждении правил субсидирования ставок вознаграждения при кредитовании и финансовом лизинге на модернизацию железнодорожных путей
приказ
Министра индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан
МИИР
март 2021 года
Камалиев Б.С.
61.
Об утверждении типового договора на субсидирование ставки вознаграждения при кредитовании и финансовом лизинге на модернизацию железнодорожных путей
приказ
Министра индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан
МИИР
март 2021 года
Камалиев Б.С.
62.
Об утверждении правил предоставления земельного участка во временное безвозмездное пользование по договорам государственно-частного партнерства, в том числе по договору концессии, для строительства, реконструкции и эксплуатации оборонных объектов
приказ
Министра обороны Республики Казахстан
МО
март 2021 года
Тортаев Б.К.
63.
Об утверждении правил отчуждения оборонных объектов по договорам государственно-частного партнерства, в том числе по договору концессии, для возмещения затрат частному партнеру и концессионеру
приказ
Министра обороны Республики Казахстан
МО
март 2021 года
Тортаев Б.К.
64.
Об утверждении типового регламента проектного управления государственных органов
приказ
Министра национальной экономики Республики Казахстан
МНЭ
март 2021 года
Юсупов М.Б.
65.
Об утверждении правил осуществления обследования обеспечения защищенности процессов хранения, обработки и распространения персональных данных ограниченного доступа, содержащихся в электронных информационных ресурсах
приказ
Министра цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан
МЦРИАП,
КНБ (по согласованию)
март 2021 года
Оразбек А.Е.
Ергожин Д.Е.
66.
Об утверждении правил реализации государстве иным предприятием, осуществляющим выращивание молоди осетровых видов рыб, рыбопосадочного материала и особей осетровых видов рыб в живом виде после изъятия из них половых продуктов в воспроизводственных целях
приказ Министра экологии, геологии и природных ресурсов Республики Казахстан
МЭГПР
март 2021 года
Нысанбаев Е.Н.
67.
Об утверждении рыбоводных нормативов по искусственному воспроизводству, товарному выращиванию и транспортировке основных объектов аквакультуры с использованием различных технологий
приказ Министра экологии, геологии и природных ресурсов Республики Казахстан
МЭГПР
март 2021 года
Нысанбаев Е.Н.
68.
Об утверждении правил оказания государственной услуги "Выдача лицензии на право занятия деятельностью товарных бирж"
приказ
Председателя Агентства по защите и развитию конкуренции Республики Казахстан
АЗРК
(по согласованию)
март 2021 года
Самбетов Б.К.
69.
Об утверждении правил представления товарной биржей отчетов антимонопольному органу
приказ
Председателя Агентства по защите и развитию конкуренции Республики Казахстан
АЗРК (по согласованию)
март 2021 года
Самбетов Б.К.
70.
О признании утратившими силу некоторых приказов Министерства национальной экономики Республики Казахстан
приказ
Министра национальной экономики Республики Казахстан
МНЭ
март 2021 года
Юсупов М.Б.
71.

"Мемлекеттік емес облигациялар шығарылымын (облигациялық бағдарламаны) мемлекеттік тіркеу, мемлекеттік емес облигациялар шығарылымы проспектісіне (облигациялық бағдарлама проспектісіне) өзгерістерді және (немесе) толықтыруларды тіркеу, мемлекеттік емес облигацияларды өтеу қорытындылары туралы хабарламаны ұсыну және қарау, мемлекеттік емес облигациялар шығарылымының күшін жою қағидаларын, Мемлекеттік емес облигациялар шығарылымын облигациялар шығарылымы проспектісіне (облигациялық бағдарлама проспектісіне) өзгерістерді және (немесе) толықтыруларды тіркеу, мемлекеттік емес облигацияларды өтеу қорытындылары туралы хабарламаны қарау үшін құжаттарға қойылатын талаптарды, Мемлекеттік емес облигациялар шығарылымының күшін жоюға арналған құжаттардың тізбесін және оларға қойылатын талаптарды, Мемлекеттік емес облигациялар шығарылымының проспектісін (облигациялық бағдарлама проспектісін), мемлекеттік емес облигациялар шығарылымының проспектісіне (облигациялық бағдарлама проспектісіне) өзгерістерді және (немесе) толықтыруларды, мемлекеттік емес облигацияларды өтеу қорытындылары туралы хабарламаны жасау және ресімдеу қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкі Басқармасының 2018 жылғы 29 қазандағы № 248 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасының Қаржы нарығын реттеу және дамыту агенттігі Басқармасының қаулысы
ҚНРДА (келісу бойынша), ЦДИАӨМ
2021 жылғы наурыз
М.Ж. Хаджиева А.Е. Оспанов
55.
"Банк ашуға рұқсат беру қағидалары мен оған рұқсат беруден бас тарту негіздерін, Банк операцияларын, сондай-ақ банктердің жүзеге асыратын өзге де операцияларын және бағалы қағаздар нарығындағы қызметті лицензиялау қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасының Қаржы нарығын реттеу және дамыту агенттігі Басқармасының 2020 жылғы 30 наурыздағы № 36 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасының Қаржы нарығын реттеу және дамыту агенттігі Басқармасының қаулысы
ҚНРДА (келісу бойынша)
2021 жылғы наурыз
О.А. Смоляков
56.
Мемлекеттік білім беру кредитін беру және орналастыру қағидаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің бұйрығы
БҒМ
2021 жылғы наурыз
М.М.Дәуленов
57.
Емделу үшін біржолғы зейнетақы төлемдерін пайдалану қағидаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінң бұйрығы
ДСМ
2021 жылғы наурыз
А. Ғиният
58.
Біржолғы зейнетақы төлемдерін тұрғын үй жағдайларын жақсарту үшін пайдалану қағидаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрінің бұйрығы
ИИДМ
2021 жылғы наурыз
Қ.А. Өскенбаев
59.
Көлік кұжаттарын басқарудың бірыңғай жүйесін ұйымдастыру және пайдалану қағидаларын, Көлік құжаттарын басқарудың бірыңғай жүйесінде тіркеуге, есепке алуға, өңдеуге және сақтауға жататын құжаттардың тізбесін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрінің бұйрығы
ИИДМ
2021 жылғы маусым
Б.С. Камалиев
60.
Теміржолдарды жаңғыртуға кредит беру және қаржы лизингі кезінде сыйақы мөлшерлемелерін субсидиялау қағидаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрінің бұйрығы
ИИДМ
2021 жылғы наурыз
Б.С. Камалиев
61.
Теміржолдарды жаңғыртуға кредит беру және қаржылық лизинг кезінде сыйақы мөлшерлемесін субсидиялауға арналған үлгілік шартты бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрінің бұйрығы
ИИДМ
2021 жылғы наурыз
Б.С. Камалиев
62.
Қорғаныс объектілерін салу, реконструкциялау және пайдалану үшін мемлекеттік-жекешелік әріптестік шарттары, оның ішінде концессия шарты бойынша жер учаскесін уақытша өтеусіз пайдалануға беру кағидаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрінің бұйрығы
Қорғаныс мині
2021 жылғы наурыз
Б.Қ Тортаев
63.
Жекеше әріптес пен концессионердің шығындарын өтеу үшін мемлекеттік-жекешелік әріптестік шарттары, соның ішінде концессия шарты бойынша қорғаныс объектілерін иеліктен шығару қағидаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрінің бұйрығы
Қорғанысмині
2021 жылғы наурыз
Б.Қ.Тортаев
64.
Мемлекеттік орғандарды жобалық басқарудың үлгілік регламентін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің бұйрығы
ҰЭМ
2021 жылғы наурыз
М.Б.Юсупов
65.
Электрондық ақпараттық ресурстардағы қолжетімділігі шектеулі дербес деректерді сақтау, өңдеу және тарату процестерінің қорғалуын қамтамасыз етуге зерттеп- қарауды жүзеге асыру қағидаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі министрінің бұйрығы
ЦДИАӨМ, ҰҚК (келісу бойынша)
2021 жылғы наурыз
А.Е. Оразбек
Д.Е. Ерғожин
66.
Бекіре тұқымдас балық түрлерінің құртшабақтарын өсіруді жүзеге асыратын мемлекеттік кәсіпорынның балық өсіру материалын және бекіре тұқымдас балық түрлерінің дара нұсқаларын өсімді молайту мақсатында олардан жыныстық өнімдер алынғаннан кейін тірі күйінде өткізу қағидаларын бекіту туралы күйінде өткізу қағидаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Экология, геология және табиғи ресурстар министрінің бұйрығы
ЭГТРМ
2021 жылғы наурыз
Е.Н. Нысанбаев
67.
Түрлі технологияларды пайдалана отырып, акваөсіру негізгі объектілерін жасанды жолмен молайту, тауарлық өсіру және тасымалдау жөніндегі балық өсіру нормативтерін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Экология, геология және табиғи ресурстар министрінің бұйрығы
ЭГТРМ
2021 жылғы наурыз
Е.Н. Нысанбаев
68.
"Тауар биржалары қызметімен айналысу құқығына лицензия беру" мемлекеттік қызметін көрсету қағидаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасының Бәсекелестікті қорғау және дамыту агенттігі төрағасының бұйрығы
БҚДА (келісу бойынша)
2021 жылғы наурыз
Б.Қ. Сәмбетов
69.
Тауар биржасының монополияға қарсы органға есептерді ұсыну қағидаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасының Бәсекелестікті қорғау және дамыту агенттігі төрағасының бұйрығы
БҚДА (келісу бойынша)
2021 жылғы наурыз
Б.Қ. Сәмбетов
70.
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігінің кейбір бұйрықтарының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің бұйрығы
ҰЭМ
2021 жылғы наурыз
М.Б. Юсупов
71.

О внесении изменений и дополнений в приказ Министра национальной экономики Республики Казахстан от 22 декабря 2014 года № 157 "О некоторых вопросах планирования и реализации концессионных проектов"
приказ
Министра национальной экономики Республики Казахстан
МНЭ
март 2021 года
Юсупов М.Б.
72.
О внесении изменений и дополнений в приказ исполняющего обязанности Министра по инвестициям и развитию Республики Казахстан от 26 марта 2015 года № 349 "Об утверждении Правил перевозок пассажиров и багажа автомобильным транспортом"
приказ
Министра индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан
МИИР
июнь 2021 года
Камалиев Б.С.
73.
О внесении изменений и дополнений в приказ Министра по инвестициям и развитию Республики Казахстан от 30 апреля 2015 года № 546 "Об утверждении Правил перевозок грузов автомобильным транспортом"
приказ
Министра индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан
МИИР
июнь 2021 года
Камалиев Б.С.
74.
О внесении изменения и дополнений в приказ исполняющего обязанности Министра национальной экономики Республики Казахстан от 25 ноября 2015 года № 725 "О некоторых вопросах планирования и реализации проектов государственно-частного партнерства"
приказ
Министра национальной экономики Республики Казахстан
МНЭ
март 2021 года
Юсупов М.Б.
75.
О внесении изменений в приказ Министра по инвестициям и развитию Республики Казахстан от 30 ноября 2015 года № 1128 "Об утверждении Правил возмещения части затрат субъектов индустриально-инновационной деятельности по продвижению отечественных обработанных товаров, перечня отечественных обработанных товаров, по которым частично возмещаются затраты по их продвижению"
приказ Министра торговли и интеграции Республики Казахстан
МТИ
март 2021 года
Торебаев К.К.
76.
О внесении изменений в приказы и.о. Министра по инвестициям и развитию Республики Казахстан от 28 января 2016 года № 105 "Об утверждении Инструкции по расчету ставки прибыли на регулируемую базу задействованных активов субъектов естественных монополий в области телекоммуникаций и универсальных услуг почтовой связи" и и.о. Министра цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан от 29 июля 2019 года № 181/НК "Об утверждении правил формирования тарифов"
приказ
Министра цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан
МЦРИАП
март 2021 года
Оразбек А.Е.
77.

"Концессиялық жобаларды жоспарлаудың және іске асырудың кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2014 жылғы 22 желтоқсандағы № 157 бұрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республиксы Ұлттық экономика министрінің бұйрығы
ҰЭМ
2021 жылғы
М.Б. Юсупов
72.
"Автомобиль көлігімен жолаушылар мен багажды тасымалдау қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрінің міндетін атқарушының 2015 жылғы 26 наурыздағы № 349 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық даму министріні ң бұйрығы
ИИДМ
2021 жылғы маусым
Б.С. Камалиев
73.
"Автомобиль көлігімен жүктерді тасымалдау қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрінің 2015 жылғы 30 сәуірдегі № 546 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық даму министріні ң бұйрығы
ИИДМ
2021 жылғы маусым
Б.С. Камалиев
74.
"Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларын жоспарлаудың және іске асырудың кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің міндетін атқарушының 2015 жылғы 25 қарашадағы № 725 бұйрығына өзгеріс пен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің бұйрығы
ҰЭМ
2021 жылғы наурыз
М.Б. Юсупов
75.
"Отандық өңделген тауарларды ілгерілету бойынша индустриялық- инновациялық қызмет субъектілері шығындарының бір бөлігін өтеу қағидаларын, оларды ілгерілету бойынша шығындары ішінара өтелетін отандық өңделген тауарлардың тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрінің 2015 жылғы 30 қарашадағы № 1128 бұйрығына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Сауда және интеграция министрінің бұйрығы
СИМ
2021 жылғы наурыз
Қ.Қ. Төребаев
76.
"Тарифтерді қалыптастыру қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасының Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі министрінің міндетін атқарушының 2019 жылғы 29 шілдедегі № 181/НҚ және "Телекоммуникациялар мен пошта байланысының әмбебап көрсетілетін қызметтері саласындағы табиғи монополиялар субъектілерінің қолданысқа енгізілген активтердің реттелетін базасына келетін пайда мөлшерлемесін есептеу женіндегі нұсқаулықты бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрінің міндетін атқарушының 2016 жылғы 28 қаңтардағы № 105 бұйрықтарына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі министрінің бұйрығы
ЦДИАӨМ
2021 жылғы наурыз
А.Е. Оразбек
77.

О внесении изменения в приказ Министра национальной экономики Республики Казахстан от 28 июля 2016 года № 343 "Об утверждении типовой формы договора о предоставлении гарантии"
приказ
Министра индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан
МИИР
март 2021 года
Ускенбаев К.А.
78.
О внесении изменения в приказ Министра по инвестициям и развитию Республики Казахстан от 30 июня 2017 года № 409 "Об утверждении Правил государственной регистрации гражданских воздушных судов Республики Казахстан и прав на них"
приказ
Министра индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан
МИИР
март 2021 года
Камалиев Б.С.
79.
О внесении изменений и дополнений в приказ исполняющего обязанности Министра труда и социальной защиты населения Республики Казахстан от 3 августа 2017 года № 232 "Об утверждении Правил формирования базы данных вкладчиков (получателей) по обязательным пенсионным взносам, обязательным профессиональным пенсионным взносам и единого списка физических лиц, заключивших договор о пенсионном обеспечении за счет обязательных пенсионных взносов, обязательных профессиональных пенсионных взносов, Правил обмена информацией между информационными системами центрального исполнительного органа единого накопительного пенсионного фонда о движениях по индивидуальным пенсионным счетам"
приказ Министра труда и социальной защиты населения Республики Казахстан
МТСЗН
март 2021 года
Сарбасов А.А.
80.
О внесении изменений и дополнений в приказ Министра труда и социальной защиты населения Республики Казахстан от 19 июня 2018 года № 259 "Об утверждении Правил регистрации лиц, ищущих работу, безработных и осуществления трудового посредничества, оказываемого центрами занятости населения"
приказ Министра труда и социальной защиты населения Республики Казахстан
МТСЗН
март 2021 года
Оспанов Е.Д.
81.
О внесении изменений и дополнений в приказ Министра индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан от 30 марта 2019 года № 171 "Об утверждении Правил формирования тарифов"
приказ
Министра индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан
МИИР
март 2021 года
Камалиев Б.С.
82.
О внесении изменений в приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 26 сентября 2019 года № 354 "Об утверждении типового договора купли-продажи земельного участка"
приказ
Министра сельского хозяйства Республики Казахстан
МСХ
март 2021 года
Курманов Р.Ж.
83.
О внесении изменений в приказ Министра национальной экономики Республики Казахстан от 19 ноября 2019 года № 90 "Об утверждении Правил формирования тарифов"
приказ
Министра Национальной экономики Республики Казахстан
МНЭ
март 2021 года
Алпысов Е.А.
84.

"Кепілдік беру туралы шарттың үлгілік нысанын бекіту туралы" Қазақстан Репспубликасы Ұлттық экономика министрінің 2016 жылғы 28 шілдедегі № 343 бұйрығына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық даму министріні ң бұйрығы
ИИДМ
2021 жылғы наурыз
Қ.А. Өскенбаев
78.
"Қазақстан Республикасының азаматтық әуе кемелерін және оларға құқықтарды, мемлекеттік тіркеу қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрінің 2017 жылғы 30 маусымдағы № 409 бұйрығына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық даму министріні ң бұйрығы
ИИДМ
2021 жылғы наурыз
Б.С. Камалиев
79.
"Салымшылардың (алушылардың) міндетті зейнетақы жарналары, міндетті кәсіптік зейнетақы жарналары бойынша дерекқорын қалыптастыру қағидаларын және міндетті зейнетақы жарналары, міндетті кәсіптік зейнетақы жарналары есебінен зейнетақымен қамсыздандыру туралы шарт жасасқан жекетұлғалардың бірыңғай тізімін және Орталық атқарушы орган мен бірыңғай жинақтаушы зейнеақы қорынын ақпараттық жүйелері арасында жеке зейнетақы шоттары бойынша қозғалыстары туралы ақпарат алмасу қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты элеуметтік қорғау министрінің міндетін атқарушының 2017 жылғы 3 тамыздағы № 232 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің бұйрығы
Еңбекмині
2021 жылғы наурыз
А.Ә. Сарбасов
80.
"Жұмыс іздеп жүрген адамдарды, жұмыссыздарды тіркеу және халықты жұмыспен қамту орталықтары көрсететін еңбек делдалдығын жүзеге асыру қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің 2018 жылғы 19 маусымдағы № 259 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің бұйрығы
Еңбекмині
2021 жылғы наурыз
Е.Д. Оспанов
81.
"Тарифтерді қалыптастыру қағидалары бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрінің 2019 жылғы 30 наурыздағы № 171 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрінің бүйрығы
ИИДМ
2021 жылғы наурыз
Б.С. Камалиев
82.
"Жер учаскесін сатып алу- сатудың үлгі шартын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2019 жылғы 26 қыркүйектегі № 354 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашыл ығы министрінің бұйрығы
АШМ
2021 жылғы наурыз
Р.Ж.Қүрманов
83.
"Тарифтерді қалыптастыру қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2019 жылғы 19 қарашадағы № 90 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің бұйрығы
МНЭ
2021 жылғы наурыз
Е.А. Алпысов
84.

О внесении изменений в приказ Министра труда и социальной защиты населения Республики Казахстан от 8 июня 2020 года № 217 "Об утверждении Правил исчисления (определения) размеров социальных выплат, назначения, перерасчета, приостановления, возобновления, прекращения и осуществления социальных выплат из Государственного фонда социального страхования"
приказ Министра труда и социальной защиты населения Республики Казахстан
МТСЗН
март 2021 года
Сарбасов А.А.
Примечание: расшифровка аббревиатур:
МСХ - Министерство сельского хозяйства Республики Казахстан;
МОН - Министерство образования и науки Республики Казахстан ;
АЗРК - Агентство по защите и развитию конкуренции Республики Казахстан;
МЗ - Министерство здравоохранения Республики Казахстан ;
МТСЗН - Министерство труда и социальной защиты населения Республики Казахстан;
МИИР - Министерство индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан;
МФ - Министерство финансов Республики Казахстан;
АРРФР - Агентство Республики Казахстан по регулированию и развитию финансового рынка;
МО - Министерство обороны Республики Казахстан;
МТИ - Министерство торговли и интеграции Республики Казахстан;
НБ - Национальный банк Республики Казахстан;
КНБ - Комитет национальной безопасности Республики Казахстан;
МНЭ - Министерство национальной экономики Республики Казахстан;
МЦРИАП - Министерство цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан;
МЭГПР - Министерство экологии, геологии и природных ресурсов Республики Казахстан.

"Әлеуметтік төлемдердің мөлшерлерін есептеу (айқындау), Мемлекеттік әлеуметтік сақтандыру қорынан төленетін әлеуметтік төлемдерді тағайындау, қайта есептеу, тоқтата түру, қайта бастау, тоқтату және жүзеге асыру қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің 2020 жылғы 8 маусымдағы № 217 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің бұйрығы
Еңбекмині
2021 жылғы наурыз
А.Ә. Сарбасов
Ескертпе: аббревиатуралардың толық жазылуы:
АШМ - Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрлігі; БҒМ - Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігі;
БҚДА - Қазақстан Республикасының Бәсекелестікті қорғау және дамыту агенттігі;
ДСМ - Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі;
Еңбекмині - Қазақстан Республикасының Еңбек және халықты әлеуметтік корғау министрлігі;
ИИДМ - Қазақстан Республикасының Индустрия жэне инфракұрылымдық даму министрлігі;
Қаржымині - Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі;
ҚНРДА - Қазақстан Республикасының Қаржы нарыгын реттеу және дамыту агенттігі;
Қорғанысмині - Қазақстан Республикасының Қорғаныс министрлігі;
СИМ - Қазақстан Республикасының Сауда және интеграция министрлігі;
ҮБ - Қазақстан Республикасының ¥лттық Банкі;
¥ҚК - Қазақстан Республикасының ¥лттық қауіпсіздік комитеті;
¥ЭМ - Қазақстан Республикасының ¥лттық экономика министрлігі;
ЦДИАӨМ - Қазақстан Республикасының Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі министрлігі;
ЭГТРМ - Қазақстан Республикасының Экология, геология және табиғи ресурстар министрлігі.