О внесении изменений и дополнений в некоторые распоряжения Премьер-Министра Республики Казахстан
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 19 октября 2023 года № 162-р.
Утвердить прилагаемые изменения и дополнения, которые вносятся в некоторые распоряжения Премьер-Министра Республики Казахстан.
Премьер-Министр А. Смаилов
Утверждены распоряжением
Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 19 октября 2023 года № 162-р
Изменения и дополнения, которые вносятся в некоторые распоряжения Премьер-Министра Республики Казахстан
1. В распоряжении Премьер-Министра Республики Казахстан от 3 мая 2016 года № 33-р "О создании Совета по экономической политике":
в приложении к указанному распоряжению:
в составе Совета по экономической политике:
строку "Министр индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан" исключить;
после строки "заместители Премьер-Министра Республики Казахстан" дополнить строками следующего содержания:
"Министр транспорта Республики Казахстан
Министр промышленности и строительства Республики Казахстан";
строку "Первый Заместитель Руководителя Администрации Президента Республики Казахстан или помощник Президента Республики Казахстан, курирующий социально-экономические вопросы (по согласованию)" изложить в следующей редакции:
"Помощник Президента Республики Казахстан по экономическим вопросам (по согласованию)";
в Положении о Совете по экономической политике, утвержденном указанным распоряжением:
пункт 7 изложить в следующей редакции:
"7. Организация и порядок деятельности СЭП осуществляются в соответствии с Правилами образования, деятельности и упразднения консультативно-совещательных органов при Правительстве Республики Казахстан, утвержденными постановлением Правительства Республики Казахстан от 16 марта 1999 года № 247.".
2. В распоряжении Премьер-Министра Республики Казахстан от 29 сентября 2016 года № 90-р "О некоторых вопросах консультативно-совещательных органов при Правительстве Республики Казахстан":
преамбулу изложить в следующей редакции:
"В соответствии с подпунктом 8) пункта 1 статьи 19 Конституционного закона Республики Казахстан "О Правительстве Республики Казахстан":";
в приложении 2 к указанному распоряжению:
в составе Совета по улучшению инвестиционного климата:
строку "Заместитель Премьер-Министра – Министр торговли и интеграции Республики Казахстан" изложить в следующей редакции:
"Заместитель Премьер-Министра Республики Казахстан";
строку "Министр индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан" исключить;
после строки "Заместитель Премьер-Министра – Министр торговли и интеграции Республики Казахстан" дополнить строками следующего содержания:
"Министр транспорта Республики Казахстан
Министр промышленности и строительства Республики Казахстан
Министр торговли и интеграции Республики Казахстан
Министр водных ресурсов и ирригации Республики Казахстан";
в Положении о Совете по улучшению инвестиционного климата, утвержденном указанным распоряжением:
пункт 7 изложить в следующей редакции:

Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің кейбір өкімдеріне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2023 жылғы 19 қазандағы № 162-ө өкімі.
Қоса беріліп отырған Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің кейбір өкімдеріне енгізілетін өзгерістер мен толықтырулар бекітілсін.
Премьер-Министр Ә. Смайылов
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
2023 жылғы 19 қазандағы
№ 162-ө өкімімен
бекітілген
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің кейбір өкімдеріне енгізілетін өзгерістер мен толықтырулар
1. "Экономикалық саясат жөніндегі кеңес құру туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2016 жылғы 3 мамырдағы № 33-ө өкімінде:
көрсетілген өкімге қосымшада:
Экономикалық саясат жөніндегі кеңестің құрамында:
"Қазақстан Республикасының Индустрия жəне инфрақұрылымдық даму министрі" деген жол алып тасталсын;
"Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасарлары" деген жолдан кейін мынадай мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
"Қазақстан Республикасының Көлік министрі
Қазақстан Республикасының Өнеркәсіп және құрылыс министрі";
"Қазақстан Республикасының Президенті Әкімшілігі Басшысының бірінші орынбасары немесе Қазақстан Республикасы Президентінің әлеуметтік-экономикалық мәселелерге жетекшілік ететін көмекшісі (келісім бойынша)." деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасы Президентінің экономикалық мәселелер жөніндегі көмекшісі (келісу бойынша).";
көрсетілген өкіммен бекітілген Экономикалық саясат жөніндегі кеңес туралы ережеде:
7-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"7. ЭСК-нің қызметін ұйымдастыру және оның тәртібі Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 16 наурыздағы № 247 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің жанындағы консультативтік-кеңесші органдардың құрылуы, қызметі және таратылуы қағидаларына сәйкес жүзеге асырылады.".
2. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің жанындағы консультативтік-кеңесші органдардың кейбiр мәселелерi туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2016 жылғы 29 қыркүйектегі № 90-ө өкімінде:
кіріспе мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының Үкіметі туралы" Қазақстан Республикасы Конституциялық заңының 19-бабы 1-тармағының 8) тармақшасына сәйкес:";
көрсетілген өкімге 2-қосымшада:
Инвестициялық ахуалды жақсарту жөніндегі кеңестің құрамында:
"Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары – Сауда және интеграция министрі" деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары";
"Қазақстан Республикасының Индустрия жəне инфрақұрылымдық даму министрі" деген жол алып тасталсын;
"Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары – Сауда және интеграция министрі" деген жолдан кейін мынадай мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
"Қазақстан Республикасының Көлік министрі
Қазақстан Республикасының Өнеркәсіп және құрылыс министрі
Қазақстан Республикасының Сауда және интеграция министрі
Қазақстан Республикасының Су ресурстары және ирригация министрі";
көрсетілген өкіммен бекітілген Инвестициялық ахуалды жақсарту жөніндегі кеңес туралы ережеде:
7-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:

"7. Организация и порядок деятельности Совета осуществляются в соответствии с Правилами образования, деятельности и упразднения консультативно-совещательных органов при Правительстве Республики Казахстан, утвержденными постановлением Правительства Республики Казахстан от 16 марта 1999 года № 247.".
3. В распоряжении Премьер-Министра Республики Казахстан от 16 ноября 2018 года № 146-р "О Межведомственной комиссии по вопросам регулирования предпринимательской деятельности":
в составе Межведомственной комиссии по вопросам регулирования предпринимательской деятельности, утвержденном указанным распоряжением:
строку "вице-министр индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан" исключить;
после строки "вице-министр юстиции Республики Казахстан" дополнить строкой следующего содержания:
"вице-министр транспорта Республики Казахстан";
после строки "вице-министр финансов Республики Казахстан" дополнить строкой следующего содержания:
"вице-министр промышленности и строительства Республики Казахстан";
в Положении о Межведомственной комиссии по вопросам регулирования предпринимательской деятельности, утвержденном указанным распоряжением:
пункт 7 изложить в следующей редакции:
"7. Организация и порядок деятельности Комиссии осуществляются в соответствии с Правилами образования, деятельности и упразднения консультативно-совещательных органов при Правительстве Республики Казахстан, утвержденными постановлением Правительства Республики Казахстан от 16 марта 1999 года № 247.".
4. В распоряжении Премьер-Министра Республики Казахстан от 7 февраля 2022 года № 24-р "Об образовании Совета отечественных предпринимателей при Правительстве Республики Казахстан":
в приложении 1 к указанному распоряжению:
в составе Совета отечественных предпринимателей при Правительстве Республики Казахстан:
строку "Заместитель Премьер-Министра Республики Казахстан – Министр труда и социальной защиты населения Республики Казахстан" изложить в следующей редакции:
"заместители Премьер-Министра Республики Казахстан";
строки "Заместитель Премьер-Министра – Министр торговли и интеграции Республики Казахстан", "Министр информации и общественного развития Республики Казахстан", "Министр индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан" и "Министр культуры и спорта Республики Казахстан" исключить;
после строки "Министр здравоохранения Республики Казахстан" дополнить строками следующего содержания:
"Министр транспорта Республики Казахстан
Министр культуры и информации Республики Казахстан";
после строки "Министр просвещения Республики Казахстан" дополнить строками следующего содержания:
"Министр промышленности и строительства Республики Казахстан
Министр торговли и интеграции Республики Казахстан
Министр водных ресурсов и ирригации Республики Казахстан";
после строки "Министр по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан" дополнить строкой следующего содержания:
"Министр туризма и спорта Республики Казахстан";
в приложении 2 к указанному распоряжению:
в Положении о Совете отечественных предпринимателей при Правительстве Республики Казахстан:
пункт 7 изложить в следующей редакции:

"7. Кеңес қызметін ұйымдастыру және оның тәртібі Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 16 наурыздағы № 247 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің жанындағы консультативтік-кеңесші органдардың құрылуы, қызметі және таратылуы қағидаларына сәйкес жүзеге асырылады.".
3. "Кәсіпкерлік қызметті реттеу мәселелері жөніндегі ведомствоаралық комиссия туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2018 жылғы 16 қарашадағы № 146-ө өкімінде:
көрсетілген өкіммен бекітілген Кәсіпкерлік қызметті реттеу мәселелері жөніндегі ведомствоаралық комиссияның құрамында:
"Қазақстан Республикасының Индустрия жəне инфрақұрылымдық даму вице-министрі" деген жол алып тасталсын;
"Қазақстан Республикасының Әділет вице-министрі" деген жолдан кейін мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"Қазақстан Республикасының Көлік вице-министрі";
"Қазақстан Республикасының Қаржы вице-министрі" деген жолдан кейін мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"Қазақстан Республикасының Өнеркәсіп және құрылыс вице-министрі";
көрсетілген өкіммен бекітілген Кәсіпкерлік қызметті реттеу мәселелері жөніндегі ведомствоаралық комиссия туралы ережеде:
7-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"7. Комиссия қызметін ұйымдастыру және оның тәртібі Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 16 наурыздағы № 247 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің жанындағы консультативтік-кеңесші органдардың құрылуы, қызметі және таратылуы қағидаларына сәйкес жүзеге асырылады.".
4. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің жанынан Отандық кәсіпкерлер кеңесін құру туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2022 жылғы 7 ақпандағы № 24-ө өкімінде:
көрсетілген өкімге 1-қосымшада:
Қазақстан Республикасы Үкіметінің жанындағы Отандық кәсіпкерлер кеңесінің құрамында:
"Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары – Қазақстан Республикасының Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрі" деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасарлары";
"Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары – Сауда және интеграция министрі", "Қазақстан Республикасының Ақпарат және қоғамдық даму министрі", "Қазақстан Республикасының Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрі" және "Қазақстан Республикасының Мәдениет және спорт министрі" деген жолдар алып тасталсын;
"Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрі" деген жолдан кейін мынадай мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
"Қазақстан Республикасының Көлік министрі
Қазақстан Республикасының Мәдениет және ақпарат министрі";
"Қазақстан Республикасының Оқу-ағарту министрі" деген жолдан кейін мынадай мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
"Қазақстан Республикасының Өнеркәсіп және құрылыс министрі
Қазақстан Республикасының Сауда және интеграция министрі
Қазақстан Республикасының Су ресурстары және ирригация министрі";
"Қазақстан Республикасының Төтенше жағдайлар министрі" деген жолдан кейін мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"Қазақстан Республикасының Туризм және спорт министрі";
көрсетілген өкімге 2-қосымшада:
Қазақстан Республикасы Үкіметінің жанындағы Отандық кәсіпкерлер кеңесі туралы ережеде:
7-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:

"7. Организация и порядок деятельности Совета осуществляются в соответствии с Правилами образования, деятельности и упразднения консультативно-совещательных органов при Правительстве Республики Казахстан, утвержденными постановлением Правительства Республики Казахстан от 16 марта 1999 года № 247.".
5. В распоряжении Премьер-Министра Республики Казахстан от 9 сентября 2022 года № 145-р "О создании Координационного совета по сотрудничеству Правительства Республики Казахстан с международными финансовыми организациями":
в приложении к указанному распоряжению:
в составе Координационного совета по сотрудничеству Правительства Республики Казахстан с международными финансовыми организациями:
строку "Первый Заместитель Руководителя Администрации Президента Республики Казахстан или помощник Президента Республики Казахстан, курирующий социально-экономические вопросы (по согласованию)" изложить в следующей редакции:
"заместители Премьер-Министра Республики Казахстан";
строки "Заместитель Премьер-Министра – Министр труда и социальной защиты населения Республики Казахстан", "Заместитель Премьер-Министра – Министр торговли и интеграции Республики Казахстан" и "Министр индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан" исключить;
строки "Заместитель Премьер-Министра – Министр иностранных дел Республики Казахстан" и "Заместитель Премьер-Министра – Министр финансов Республики Казахстан" изложить в следующей редакции:
"Заместитель Премьер-Министра – Министр финансов Республики Казахстан
Заместитель Премьер-Министра – Министр иностранных дел Республики Казахстан";
после строки "Заместитель Премьер-Министра – Министр иностранных дел Республики Казахстан" дополнить строкой следующего содержания:
"Помощник Президента Республики Казахстан по экономическим вопросам (по согласованию)";
после строки "Министр здравоохранения Республики Казахстан"
дополнить строками следующего содержания:
"Министр труда и социальной защиты населения Республики Казахстан
Министр транспорта Республики Казахстан
Министр промышленности и строительства Республики Казахстан
Министр торговли и интеграции Республики Казахстан
Министр водных ресурсов и ирригации Республики Казахстан".
6. В распоряжении Премьер-Министра Республики Казахстан от 11 октября 2022 года № 167-р "О Координационном совете по целям устойчивого развития":
в приложении к указанному распоряжению:
в составе Координационного совета по целям устойчивого развития:
строку "Заместитель Премьер-Министра – Министр труда и социальной защиты населения Республики Казахстан" изложить в следующей редакции:
"заместители Премьер-Министра Республики Казахстан";
строки "Министр информации и общественного развития Республики Казахстан", "Министр индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан", "Министерство культуры и спорта Республики Казахстан" и "первый вице-министр торговли и интеграции Республики Казахстан" исключить;
после строки "Министр здравоохранения Республики Казахстан" дополнить строками следующего содержания:
"Министр труда и социальной защиты населения Республики Казахстан Министр транспорта Республики Казахстан
Министр культуры и информации Республики Казахстан";
после строки "Министр просвещения Республики Казахстан" дополнить строками следующего содержания:
"Министр промышленности и строительства Республики Казахстан
Министр торговли и интеграции Республики Казахстан
Министр водных ресурсов и ирригации Республики Казахстан";
после строки "Министр по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан" дополнить строкой следующего содержания:
"Министр туризма и спорта Республики Казахстан".

"7. Кеңес қызметін ұйымдастыру және оның тәртібі Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 16 наурыздағы № 247 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің жанындағы консультативтік-кеңесші органдардың құрылуы, қызметі және таратылуы қағидаларына сәйкес жүзеге асырылады.".
5. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің халықаралық қаржы ұйымдарымен ынтымақтастығы жөніндегі үйлестіру кеңесін құру туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2022 жылғы 9 қыркүйектегі № 145-ө өкімінде:
көрсетілген өкімге қосымшада:
Қазақстан Республикасы Үкіметінің халықаралық қаржы ұйымдарымен ынтымақтастығы жөніндегі үйлестіру кеңесінің құрамында:
"Қазақстан Республикасы Президентінің Әкімшілігі Басшысының бірінші орынбасары немесе Қазақстан Республикасы Президентінің әлеуметтік-экономикалық мәселелерге жетекшілік ететін көмекшісі (келісу бойынша)" деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасарлары";
"Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары – Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрі", "Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары – Сауда және интеграция министрі" және "Қазақстан Республикасының Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрі" деген жолдар алып тасталсын;
"Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары – Қаржы министрі" және "Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары – Сыртқы істер министрі" деген жолдардың орыс тіліндегі мәтініне өзгеріс енгізіледі, мемлекеттік тілдегі мәтіні өзгермейді;
"Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары – Сыртқы істер министрі" деген жолдан кейін мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"Қазақстан Республикасы Президентінің экономикалық мәселелер жөніндегі көмекшісі (келісу бойынша)";
"Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрі" деген жолдан кейін мынадай мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
"Қазақстан Республикасының Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрі
Қазақстан Республикасының Көлік министрі
Қазақстан Республикасының Өнеркәсіп және құрылыс министрі
Қазақстан Республикасының Сауда және интеграция министрі
Қазақстан Республикасының Су ресурстары және ирригация министрі".
6. "Орнықты даму мақсаттары жөніндегі үйлестіру кеңесі туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2022 жылғы 11 қазандағы № 167-ө өкімінде:
көрсетілген өкімге қосымшада:
Орнықты даму мақсаттары жөніндегі үйлестіру кеңесінің құрамында:
"Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары – Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрі" деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасарлары";
"Қазақстан Республикасының Ақпарат және қоғамдық даму министрі", "Қазақстан Республикасының Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрі", "Қазақстан Республикасының Мәдениет және спорт министрі" және "Қазақстан Республикасының Сауда және интеграция бірінші вице-министрі" деген жолдар алып тасталсын;
"Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрі" деген жолдан кейін мынадай мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
"Қазақстан Республикасының Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрі
Қазақстан Республикасының Көлік министрі
Қазақстан Республикасының Мәдениет және ақпарат министрі";
"Қазақстан Республикасының Оқу-ағарту министрі" деген жолдан кейін мынадай мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
"Қазақстан Республикасының Өнеркәсіп және құрылыс министрі
Қазақстан Республикасының Сауда және интеграция министрі
Қазақстан Республикасының Су ресурстары және ирригация министрі";
"Қазақстан Республикасының Төтенше жағдайлар министрі" деген жолдан кейін мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"Қазақстан Республикасының Туризм және спорт министрі".

7. В распоряжении Премьер-Министра Республики Казахстан от 11 ноября 2022 года № 181-р "О Комиссии по вопросам совершенствования административно-территориального устройства Республики Казахстан":
в приложении к указанному распоряжению:
в составе Комиссии по вопросам совершенствования административно-территориального устройства Республики Казахстан:
строки "вице-министр информации и общественного развития Республики Казахстан", "вице-министр индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан" и "вице-министр культуры и спорта Республики Казахстан" исключить;
после строки "первый вице-министр труда и социальной защиты населения Республики Казахстан" дополнить строкой следующего содержания:
"вице-министр транспорта Республики Казахстан";
после строки "вице-министр финансов Республики Казахстан" дополнить строкой следующего содержания:
"вице-министр культуры и информации Республики Казахстан";
после строки "вице-министр просвещения Республики Казахстан" дополнить строкой следующего содержания:
"вице-министр промышленности и строительства Республики Казахстан";
после строки "первый вице-министр торговли и интеграции Республики Казахстан" дополнить строкой следующего содержания:
"вице-министр водных ресурсов и ирригации Республики Казахстан";
после строки "вице-министр по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан" дополнить строкой следующего содержания:
"вице-министр туризма и спорта Республики Казахстан";
строку "заместитель руководителя Департамента по обеспечению деятельности судов при Верховном Суде Республики Казахстан (по согласованию)" заменить строкой следующего содержания:
"заместитель руководителя Судебной администрации Республики Казахстан (по согласованию)".
8. В распоряжении Премьер-Министра Республики Казахстан от 18 апреля 2023 года № 64-р "О Совете по агломерациям":
в приложении к указанному распоряжению:
в составе Совета по агломерациям:
строки "вице-министр индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан" и "вице-министр культуры и спорта Республики Казахстан" исключить;
после строки "вице-министр труда и социальной защиты населения Республики Казахстан" дополнить строкой следующего содержания:
"вице-министр транспорта Республики Казахстан";
после строки "вице-министр просвещения Республики Казахстан" дополнить строками следующего содержания:
"вице-министр промышленности и строительства Республики Казахстан
вице-министр водных ресурсов и ирригации Республики Казахстан";
после строки "вице-министр по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан" дополнить строкой следующего содержания:
"вице-министр туризма и спорта Республики Казахстан".
__________________________________________

7. "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысын жетілдіру мәселелері жөніндегі комиссия туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2022 жылғы 11 қарашадағы № 181-ө өкімінде:
көрсетілген өкімге қосымшада:
Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысын жетілдіру мәселелері жөніндегі комиссияның құрамында:
"Қазақстан Республикасының Ақпарат және қоғамдық даму вице-министрі", "Қазақстан Республикасының Индустрия және инфрақұрылымдық даму вице-министрі" және "Қазақстан Республикасының Мәдениет және спорт вице-министрі" деген жолдар алып тасталсын;
"Қазақстан Республикасының Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау бірінші вице-министрі" деген жолдан кейін мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"Қазақстан Республикасының Көлік вице-министрі";
"Қазақстан Республикасының Қаржы вице-министрі" деген жолдан кейін мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"Қазақстан Республикасының Мәдениет және ақпарат вице-министрі";
"Қазақстан Республикасының Оқу-ағарту вице-министрі" деген жолдан кейін мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"Қазақстан Республикасының Өнеркәсіп және құрылыс вице-министрі";
"Қазақстан Республикасының Cауда және интеграция бірінші вице-министрі" деген жолдан кейін мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"Қазақстан Республикасының Су ресурстары және ирригация вице-министрі";
"Қазақстан Республикасының Төтенше жағдайлар вице-министрі" деген жолдан кейін мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"Қазақстан Республикасының Туризм және спорт вице-министрі";
"Қазақстан Республикасы Жоғарғы Сотының жанындағы Соттардың қызметін қамтамасыз ету департаменті басшысының орынбасары (келісу бойынша)" деген жол мынадай мазмұндағы жолмен ауыстырылсын:
"Қазақстан Республикасының Сот әкімшілігі басшысының орынбасары (келісу бойынша)".
8. "Агломерациялар жөніндегі кеңес туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2023 жылғы 18 сәуірдегі № 64-ө өкімінде:
көрсетілген өкімге қосымшада:
Агломерациялар жөніндегі кеңестің құрамында:
"Қазақстан Республикасының Индустрия және инфрақұрылымдық даму вице-министрі" және "Қазақстан Республикасының Мәдениет және спорт вице-министрі" деген жолдар алып тасталсын;
"Қазақстан Республикасының Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау вице-министрі" деген жолдан кейін мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"Қазақстан Республикасының Көлік вице-министрі";
"Қазақстан Республикасының Оқу-ағарту вице-министрі" деген жолдан кейін мынадай мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
"Қазақстан Республикасының Өнеркәсіп және құрылыс вице-министрі
Қазақстан Республикасының Су ресурстары және ирригация вице-министрі";
"Қазақстан Республикасының Төтенше жағдайлар вице-министрі" деген жолдан кейін мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"Қазақстан Республикасының Туризм және спорт вице-министрі".