О внесении изменений и дополнений N 30 в Единую бюджетную классификацию на 2000 год
Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 27 декабря 2000 года N 568 Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 7 февраля 2001 года за N 1387
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 7 июня 1999 года Z990389_ "Об образовании", 30 ноября 2000 года Z000109_ "Об оценочной деятельности в Республике Казахстан" и 22 декабря 2000 года Z000131_ "О республиканском бюджете на 2001 год", постановлениями Правительства Республики Казахстан от 19 июля 1999 года N 999 P990999_ "О Национальном плане действий по улучшению положения женщин в Республике Казахстан", 30 октября 2000 года N 1627 P001627_ "О вопросах формирования информационно-маркетинговой системы Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан" и 5 декабря 2000 года N 1809 P001809_ "Об утверждении правил классификации и перечня автомобильных дорог общего пользования республиканского значения Республики Казахстан" приказываю:
1. Внести в приказ Министерства финансов Республики Казахстан от 30 декабря 1999 года N 715 V991058_ "Об утверждении Единой бюджетной классификации на 2000 год" следующие изменения и дополнения:
в Единую бюджетную классификацию Республики Казахстан на 2000 год, утвержденную указанным приказом:
в функциональной классификации расходов бюджета:
после строки "1.2.105 Аппарат акимов" дополнить строкой следующего содержания:
"1.2.105.57 Обеспечение оценки имущества";
строку "1.2.259.31 Приобретение имущества коммунальной собственности" изложить в следующей редакции:
"1.2.259.31 Приобретение имущества в коммунальную собственность";
строку "2.2.105.32.34 Отряд экстренного реагирования" изложить в следующей редакции:
"2.2.105.32.34 Отряды экстренного реагирования, оперативно- спасательные отряды";
после строки "3.1.251.35 Строительство и капитальный ремонт объектов общественного порядка и безопасности" дополнить строкой следующего содержания:
"3.1.251.36 Эксплуатация оборудования и средств по регулированию дорожного движения в населенных пунктах";
строку "4.2.263.20.32 Специальные школы-интернаты для детей с ограниченными возможностями в развитии и обучении" изложить в следующей редакции:
"4.2.263.20.32 Специальные школы и школы-интернаты для детей с ограниченными возможностями в развитии и обучении";
после строки "4.2.263.20.36 Вечерние (сменные) общеобразовательные школы" дополнить строкой следующего содержания:

2000 жылға арналған Бірыңғай бюджеттік жіктемеге N 30 өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасының Қаржы Министрінің 2000 жылғы 27 желтоқсандағы N 568 бұйрығы ("Қазақстан Республикасы орталық атқарушы және өзге де мемлекеттік органдарының нормативтік құқықтық актілері", 2001 ж. N 6, ст.323) Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2001 жылғы 7 ақпанда тіркелді. N 1387
"Бiлiм беру туралы" Z990389_ 1999 жылғы 7 маусымдағы, "Қазақстан Республикасындағы бағалау қызметi туралы" Z000109_ 2000 жылғы 30 қарашадағы және "2001 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Z000131_ 2000 жылғы 22 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Заңдарына, "Қазақстан Республикасында Әйелдердiң жағдайын жақсарту жөнiндегi Ұлттық iс-қимылдар жоспары туралы" P990999_ 1999 жылғы 19 шiлдедегi N 999 , "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң ақпараттық-маркетингтiк жүйесiн қалыптастыру мәселелерi туралы" P001627_ 2000 жылғы 30 қазандағы N 1627, "Қазақстан Республикасының республикалық маңыздағы жалпы пайдаланымдағы автомобиль жолдарын жiктеу ережесiн және тiзбесiн бекiту туралы" P001809_ 2000 жылғы 5 желтоқсандағы N 1809 Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң қаулыларына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. "2000 жылға арналған Бiрыңғай бюджеттiк жiктеменi бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгінің 1999 жылғы 30 желтоқсандағы N 715 V991058_ бұйрығына мынадай өзгерiстер мен толықтырулар енгiзiлсiн:
шығыстардың бюджеттiк функционалдық жiктемесiнде:
"1.2.105 Әкiмдердiң аппараты" деген жолдан кейiн мынадай редакциядағы жолмен толықтырылсын:
"1.2.105.57 Мүлiктi бағалауды қамтамасыз ету"
"1.2.259.31 Коммуналдық меншiктiң мүлiктерiн сатып алу" деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"1.2.259.31 Мүлiктердi коммуналдық меншiкке сатып алу";
"2.2.105.32.34 Жедел қозғалыс отряды" деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"2.2.105.32.34 Жедел қозғалыс отрядтары, жедел құтқару отрядтары"
"3.1.251.35 Қоғамдық тәртiп пен қауiпсiздiк объектiлерiн салу және күрделі жөндеу" деген жолдан кейін мынадай редакциядағы жолмен толықтырылсын:
"3.1.251.36 Елдi мекендердегi жол қозғалысын реттеу құралдарын және жабдықтарын пайдалану";
"4.2.263.20.32 Оқу және даму мүмкiндiктерi шектеулi балаларға арналған арнайы мектеп-интернаттар" деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"4.2.263.20.32 Оқу және даму мүмкiндiктерi шектеулi балаларға арналған арнайы мектептер мен мектеп-интернаттар";
"4.2.263.20.36 Кешкi (сменалық) жалпы бiлiм беру мектептерi" деген жолдан кейiн мынадай редакциядағы жолмен толықтырылсын:

"4.2.263.20.37 Общеобразовательное обучение в негосударственных организациях образования";
после строки "4.2.263.32 Информатизация системы среднего образования на местном уровне" дополнить строкой следующего содержания:
"4.2.263.37 Приобретение и доставка учебников для обновления библиотечных фондов государственных учреждений среднего образования";
после строки "4.2.263.46 Предоставление начального профессионального образования в межшкольных учебно-производственных комбинатах" дополнить строкой следующего содержания:
"4.2.263.51 Реализация программ дополнительного образования для детей и юношества на местном уровне";
после строки "4.3.263.31.31 Специальные профессионально-технические школы" дополнить строкой следующего содержания:
"4.3.263.31.32 Подготовка кадров в негосударственных организациях начального профессионального образования на местном уровне";
строку "4.4.254.8 Подготовка кадров в средних специальных учебных заведениях на местном уровне" изложить в следующей редакции:
"4.4.254.8 Подготовка специалистов со средним профессиональным образованием на местном уровне";
строку "4.4.263.8 Подготовка кадров в средних специальных учебных заведениях на местном уровне" изложить в следующей редакции:
"4.4.263.8 Подготовка специалистов со средним профессиональным образованием на местном уровне";
после строки "4.5.104.10.30 Переподготовка кадров для выполнения
государственных функций" дополнить строками следующего содержания:
"4.5.105 Аппарат акимов
4.5.105.11 Повышение квалификации и переподготовка кадров на местном
уровне
4.5.105.11.5 Повышение квалификации государственных служащих";
строку "4.5.251.11 Переподготовка кадров на местном уровне" изложить
в следующей редакции:
"4.5.251.11 Повышение квалификации и переподготовка кадров на местном
уровне";
после строки "4.5.254.11 Переподготовка кадров на местном уровне"
дополнить строкой следующего содержания:
"4.5.254.11.6 Повышение квалификации и переподготовка кадров
государственных учреждений";
строку "4.5.254.11 Переподготовка кадров на местном уровне" изложить
в следующей редакции:
"4.5.254.11 Повышение квалификации и переподготовка кадров на местном
уровне";
строку "4.5.263.11 Переподготовка кадров на местном уровне" изложить
в следующей редакции:
"4.5.263.11 Повышение квалификации и переподготовка кадров на местном
уровне";
строку "4.5.263.11.6 Переподготовка кадров государственных
учреждений" изложить в следующей редакции:
"4.5.263.11.6 Повышение квалификации и переподготовка кадров
государственных учреждений";
строку "4.9.263.53 Строительство и капитальный ремонт объектов образования на местном уровне" изложить в следующей редакции:
"4.9.263.53 Строительство объектов образования на местном уровне";
строку "5.3.254.30 Оказание стационарной медицинской помощи больным, страдающим психическими расстройствами" изложить в следующей редакции:
"5.3.254.30 Оказание специализированной медицинской помощи больным, страдающим психическими расстройствами";
строку "5.3.254.32 Оказание стационарной медицинской помощи больным туберкулезом" изложить в следующей редакции:
"5.3.254.32 Оказание специализированной медицинской помощи больным туберкулезом";
строку "5.3.254.47 Оказание стационарной медицинской помощи больным онкологическими заболеваниями" изложить в следующей редакции:
"5.3.254.47 Оказание специализированной медицинской помощи больным онкологическими заболеваниями";
строку "5.3.254.48 Оказание стационарной медицинской помощи больным алкоголизмом, наркоманией и токсикоманией" изложить в следующей редакции:
"5.3.254.48 Оказание специализированной медицинской помощи больным алкоголизмом, наркоманией и токсикоманией";
строку "5.3.254.49 Оказание стационарной медицинской помощи больным кожно-венерологическими заболеваниями" изложить в следующей редакции:
"5.3.254.49 Оказание специализированной медицинской помощи больным кожно-венерологическими заболеваниями";
строку "5.3.254.50 Оказание стационарной медицинской помощи больным инфекционными заболеваниями" изложить в следующей редакции:
"5.3.254.50 Оказание специализированной медицинской помощи больным инфекционными заболеваниями";

"4.2.263.20.37 Мемлекеттiк емес бiлiм беру ұйымдарында жалпы бiлiм беру";
"4.2.263.32 Жергiлiктi деңгейде орта бiлiм жүйесiн ақпараттандыру" деген жолдан кейiн мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"4.2.263.37 Мемлекеттiк орта бiлiм беретiн мекемелердiң кiтапхана қорларын жаңарту үшiн оқулықтарды сатып алу және жеткiзiп беру";
"4.2.263.46 Мектепаралық оқу-өндiрiс комбинаттарында алғашқы кәсiптiк бiлiм беру" деген жолдан кейiн мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"4.2.263.51 Жергiлiктi деңгейде балалар мен жас өспiрiмдерге қосымша бiлiм беру бағдарламасын iске асыру"
"4.3.263.31.31 Арнайы кәсiптiк-техникалық мектептер" деген жолдан кейiн мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"4.3.263.31.32 Жергiлiктi деңгейде алғашқы кәсiби бiлiм берудiң мемлекеттiк емес ұйымдарында кадрларды даярлау";
"4.4.254.8 Жергiлiктi деңгейде орта арнаулы оқу орындарында кадрларды даярлау" деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"4.4.254.8 Жергiлiктi деңгейде орта кәсiби бiлiмдi мамандар даярлау";
"4.4.263.8 Жергiлiктi деңгейде орта арнаулы оқу орындарында кадрларды даярлау" деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"4.4.263.8 Жергiлiктi деңгейде орта кәсiби бiлiмдi мамандар даярлау"
"4.5.104.10.30 Мемлекеттiк функцияларды орындау үшiн кадрларды қайта
даярлау" деген жолдан кейiн мынадай мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
"4.5.105 Әкiмдердiң аппараты
4.5.105.11 Жергiлiктi деңгейде кадрлардың бiлiктiлiгiн көтеру және
қайта даярлау
4.5.105.11.5 Мемлекеттiк қызметкерлердiң бiлiктiлiгiн көтеру";
"4.5.251.11 Жергiлiктi деңгейде кадрларды қайта даярлау" деген жол
мынадай редакцияда жазылсын:
"4.5.251.11 Жергiлiктi деңгейде кадрлардың бiлiктiлiгiн көтеру және
қайта даярлау";
"4.5.254.11 Жергiлiктi деңгейде кадрларды қайта даярлау" деген жолдан
кейiн мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"4.5.254.11.6 Мемлекеттiк мекемелердiң кадрларының бiлiктiлiгiн
көтеру және қайта даярлау";
"4.5.254.11 Жергiлiктi деңгейде кадрларды қайта даярлау" деген жол
мынадай редакцияда жазылсын:
"4.5.254.11 Жергiлiктi деңгейде кадрлардың бiлiктiлiгiн көтеру және
қайта даярлау";
"4.5.263.11 Жергiлiктi деңгейде кадрларды қайта даярлау" деген жол
мынадай редакцияда жазылсын:
"4.5.263.11 Жергiлiктi деңгейде кадрлардың бiлiктiлiгiн көтеру және
қайта даярлау";
"4.5.263.11.6 Мемлекеттiк мекемелердiң кадрларын қайта даярлау" деген
жол мынадай редакцияда жазылсын:
"4.5.263.11.6 Мемлекеттiк мекемелердiң кадрларының бiлiктiлiгiн
көтеру және қайта даярлау";
"4.9.263.53 Жергiлiктi деңгейде бiлiм беру нысандарын салу және қайта
жөндеу" деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"4.9.263.53 Жергiлiктi деңгейде бiлiм беру объектiлерiн салу";
"5.3.254.30 Психикалық ауруларға стационарлық медициналық көмек
көрсету" деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"5.3.254.30 Психикалық ауруларға мамандандырылған медициналық көмек
көрсету";
"5.3.254.32 Туберкулез ауруларына стационарлық медициналық көмек
көрсету" деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"5.3.254.32 Туберкулез ауруларына мамандандырылған медициналық көмек
көрсету";
"5.3.254.47 Онкологиялық ауруларға стационарлық медициналық көмек
көрсету" деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"5.3.254.47 Онкологиялық ауруларға мамандандырылған медициналық көмек
көрсету";
"5.3.254.48 Алкогольдiк, нашақорлық және токсикологиялық тәуелді ауруларға стационарлық медициналық көмек көрсету" деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"5.3.254.48 Алкогольдiк, нашақорлық және токсикологиялық тәуелдi ауруларға мамандандырылған медициналық көмек көрсету";
"5.3.254.49 Терi-венерологиялық ауруларға стационарлық медициналық көмек көрсету" деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"5.3.254.49 Терi-венерологиялық ауруларға мамандандырылған медициналық көмек көрсету";
"5.3.254.50 Жұқпалы ауруларға стационарлық медициналық көмек көрсету" деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"5.3.254.50 Жұқпалы ауруларға мамандандырылған медициналық көмек көрсету";

после строки "5.4.254.46 Оказание первичной медико-санитарной помощи населению в амбулаторно-поликлинических организациях" дополнить строкой следующего содержания:
"5.4.254.54 Оказание первичной медико-санитарной помощи и специализированной амбулаторно-поликлинической помощи";
строку "5.9.254.38 Прочие услуги по охране здоровья населения в области" изложить в следующей редакции:
"5.9.254.38 Прочие услуги по охране здоровья населения на местном уровне";
строку "5.9.254.38.31 Лекарственное обеспечение отдельных категорий граждан по видам заболеваний" изложить в следующей редакции:
"5.9.254.38.31 Лекарственное обеспечение отдельных категорий населения по видам заболеваний";
строку "5.9.254.38.32 Обеспечение специализированными продуктами детского питания отдельных категорий граждан" изложить в следующей редакции:
"5.9.254.38.32 Обеспечение специализированными продуктами детского и лечебного питания отдельных категорий населения";
строку "5.9.254.52 Строительство и капитальный ремонт объектов здравоохранения на местном уровне" изложить в следующей редакции:
"5.9.254.52 Строительство объектов здравоохранения на местном уровне";
после строки "6.1.258 Исполнительный орган труда и социальной защиты населения" дополнить строками следующего содержания:
"6.1.258.31 Специальные государственные пособия
6.1.258.31.30 Семьи погибших (умерших, пропавших без вести) военнослужащих, сотрудников органов внутренних дел и лиц, погибших при ликвидации последствий катастрофы на ЧАЭС
6.1.258.31.31 Лица, награжденные орденами и медалями СССР за самоотверженный труд и безупречную воинскую службу в тылу в годы Великой Отечественной войны
6.1.258.31.32 Участники ликвидации последствий катастрофы на ЧАЭС, эвакуированных из зон отчуждения и отселения в Республику Казахстан, включая детей, которые на день эвакуации находились во внутриутробном состоянии
6.1.258.31.33 Инвалиды I и II групп
6.1.258.31.34 Инвалиды III группы
6.1.258.31.35 Дети-инвалиды до 16 лет
6.1.258.31.36 Многодетные матери, награжденные подвесками "Алтын алка", "Кумис алка" или получившие ранее звание "Мать-героиня" и награжденные орденом "Материнская слава"
6.1.258.31.37 Многодетные семьи, имеющие четырех и более совместно проживающих несовершеннолетних детей
6.1.258.31.38 Жертвы политических репрессий, лица, пострадавшие от
политических репрессий, имеющие инвалидность или являющиеся пенсионерами
6.1.258.31.39 Лица, которым назначены пенсии за особые заслуги перед
Республикой Казахстан";
строку "6.1.258 Исполнительный орган труда и социальной защиты
населения" изложить в следующей редакции:
"6.1.258 Исполнительный орган труда и социальной защиты населения,
финансируемый из местного бюджета";

"5.4.254.46 Амбулаториялық-емханалық мекемелерде халыққа алғашқы дәрiгерлiк-санитарлық көмек көрсету" деген жолдан кейiн мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"5.4.254.54 Алғашқы дәрiгерлiк-санитарлық көмек және мамандандырылған амбулаториялық-емханалық көмек көрсету";
"5.9.254.38 Облыстардағы халықтың денсаулығын сақтау жөнiндегi басқа қызмет көрсетулер" деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"5.9.254.38 Жергiлiктi деңгейде халықтың денсаулығын сақтау жөнiндегi басқа қызмет көрсетулер";
"5.9.254.38.31 Азаматтардың жекелеген санаттарын ауру түрлерi бойынша дәрі-дәрмекпен қамтамасыз ету" деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"5.9.254.38.31 Халықтың жекелеген санаттарын ауру түрлерi бойынша дәрі-дәрмекпен қамтамасыз ету";
"5.9.254.38.32 Азаматтардың жекелеген санаттарын балалар тағамдарының арнаулы өнiмдерiмен қамтамасыз ету" деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"5.9.254.38.32 Халықтың жекелеген санаттарын балалар және емдiк тағамдарының арнаулы өнiмдерiмен қамтамасыз ету";
"5.9.254.52 Жергiлiктi деңгейде денсаулық сақтау нысандарын салу және күрделi жөндеу" деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"5.9.254.52 Жергiлiктi деңгейде денсаулық сақтау объектілерiн салу";
"6.1.258 Еңбек және халықты әлеуметтiк қорғау бойынша атқару органы" деген жолдан кейiн мынадай мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
"6.1.258.31 Арнайы мемлекеттiк жәрдемақылар
6.1.258.31.30 ЧАЭС оқиғасында апат салдарын жою кезiнде қаза болғандардың (қайтыс болғандардың, хабар-ошарсыз кеткендердiң), әскери қызметкерлердiң, iшкi iстер органдары қызметкерлерiнiң және тұлғаларының отбасылары
6.1.258.31.31 Ұлы Отан соғысы жылдарында тылдағы қажырлы еңбек және адал әскери қызметi үшiн ССРО ордендерi және медальдарымен марапатталған тұлғалар
6.1.258.31.32 Көшiру күнi құрсақта болған балаларды қоса алғанда Қазақстан Республикасына шеттету және қоныс аудару аймағынан көшiрiлген ЧАЭС оқиғасында апат салдарын жоюға қатысушылар
6.1.258.31.33 I және II топ мүгедектерi
6.1.258.31.34 III топ мүгедектерi
6.1.258.31.35 16 жасқа дейiнгi мүгедек балалар
6.1.258.31.36 "Алтын алқа" "Күмiс алқа" белгiсiмен марапатталған немесе бұрын "Батыр ана" атағын алған және "Ана даңқы" орденiмен марапатталған көп балалы аналар
6.1.258.31.37 Төрт және одан да көп бiрге тұратын кәмелетке толмаған балалары бар көп балалы отбасылар
6.1.258.31.38 Мүгедек немесе зейнеткер болып табылатын саяси
қуғын-сүргiн құрбандары, саяси қуғын-сүргiннен зиян шеккен тұлғалар
6.1.258.31.39 Қазақстан Республикасының алдында ерекше сiңiрген
еңбегi үшiн зейнетақы тағайындалған тұлғалар";
"6.1.258 Еңбек және халықты әлеуметтiк қорғау бойынша атқару органы"
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"6.1.258 Жергiлiктi бюджеттен қаржыландырылатын еңбек және халықты
әлеуметтiк қорғау бойынша атқару органы";

после строки "6.1.258.32.33 Психоневрологические интернаты" дополнить
строкой следующего содержания:
"6.1.258.32.34 Центр реабилитации и адаптации детей-инвалидов";
после строки "6.1.263.33.32 Приют для несовершеннолетних детей"
дополнить строкой следующего содержания:
"6.1.263.33.33 Детские деревни семейного типа";
строку "6.2.258 Исполнительный орган труда и социальной защиты
населения" изложить в следующей редакции:
"6.2.258 Исполнительный орган труда и социальной защиты населения,
финансируемый из местного бюджета";
строку "6.9.258 Исполнительный орган труда и социальной защиты
населения" изложить в следующей редакции:
"6.9.258 Исполнительный орган труда и социальной защиты населения,
финансируемый из местного бюджета";
после строки "6.9.258.33.30 Областные, городские и районные
медико-социальные экспертные комиссии" дополнить строками следующего
содержания:
"6.9.258.35 Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий
6.9.258.39 Реализация Национального плана действий по улучшению
положения женщин на местном уровне
6.9.258.39.30 Центр социальной адаптации для женщин, подростков и
детей
6.9.258.39.31 Кризисный центр для поддержки жертв насилия";
строку "6.9.258.52 Строительство и капитальный ремонт объектов социального обеспечения" изложить в следующей редакции:
"6.9.258.52 Строительство объектов социального обеспечения";
после строки "7.1.105.73 Обеспечение жильем отдельных категорий
граждан" дополнить строками следующего содержания:
"7.1.131 Аким г.Астаны
7.1.131.35 Строительство жилья для государственных служащих в городе
Астане";
после строки "7.1.274.43.30 Обеспечение жильем особо нуждающихся лиц
населения" дополнить строкой следующего содержания:
"7.1.274.43.31 Капитальный ремонт жилых домов, находящихся в
аварийном состоянии";
после строки "7.3 Водоснабжение" дополнить строками следующего
содержания:
"7.3.114 Аким Атырауской области
7.3.114.30 Проект водоснабжения и санитарии города Атырау
7.3.114.30.85 Реализация проекта на местном уровне за счет внешних
займов на возвратной основе
7.3.129 Аким Южно-Казахстанской области
7.3.129.31 Строительство водопровода в г.Сарыагаш
7.3.130 Аким г.Алматы
7.3.130.33 Реконструкция системы водоснабжения и водоотведения
г.Алматы
7.3.130.33.85 Реализация проекта на местном уровне за счет внешних
займов на возвратной основе";
после строки "7.3.274.41 Функционирование систем водоснабжения"
дополнить строкой следующего содержания:

"6.1.258.32.33 Жүйке аурулар интернаттары" деген жолдан кейiн мынадай
мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"6.1.258.32.34 Мүгедек балаларды оңалту және бейiмдеу орталығы";
"6.1.263.33.32 Кәмелетке толмаған балалар үшiн баспана" деген жолдан
кейiн мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"6.1.263.33.33 Отбасы түрiндегi балалар ауылы";
"6.2.258 Еңбек және халықты әлеуметтiк қорғау бойынша атқару органы"
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"6.2.258 Жергiлiктi бюджеттен қаржыландырылатын еңбек және халықты
әлеуметтiк қорғау бойынша атқару органы";
"6.9.258 Еңбек және халықты әлеуметтiк қорғау бойынша атқару органы"
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"6.9.258 Жергiлiктi бюджеттен қаржыландырылатын еңбек және халықты
әлеуметтiк қорғау бойынша атқару органы";
"6.9.258.33.30 Облыстық, қалалық және аудандық медициналық-әлеуметтiк
сараптама комиссиясы" деген жолдан кейiн мынадай мазмұндағы жолдармен
толықтырылсын:
"6.9.258.35 Жәрдемақы есептеу, төлеу және беру бойынша қызмет
көрсетуге ақы төлеу
6.9.258.39 Жергiлiктi деңгейде әйелдердiң жағдайын жақсарту жөнiндегi
Ұлттық iс-қимыл жоспарын iске асыру
6.9.258.39.30 Әйелдер, жас өспiрiмдер және балалар үшiн әлеуметтiк
бейiмдеу орталығы
6.9.258.39.31 Зорлық құрбандарын қолдау үшiн дағдарыс орталығы";
6.9.258.52 Әлеуметтiк қамтамасыз ету объектiлерiн салу және күрделi
жөндеу" деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"6.9.258.52 Әлеуметтiк қамтамасыз ету объектiлерiн салу";
"7.1.105.73 Азаматтардың жеке санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз
ету" деген жолдан кейiн мынадай мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
"7.1.131 Астана қаласының әкiмi
7.1.131.35 Астана қаласында мемлекет қызметкерлерi үшiн тұрғын үй
салу";
"7.1.274.43.30 Халықтардың аса мұқтаж адамдарын тұрғын үймен
қамтамасыз ету" деген жолдан кейiн мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"7.1.274.43.31 Апаттық жағдайда тұрған тұрғын үйлерге күрделi жөндеу";
"7.3. Сумен жабдықтау" деген жолдан кейiн мынадай мазмұндағы
жолдармен толықтырылсын:
"7.3.114 Атырау облысының әкiмi
7.3.114.30 Атырау қаласының сумен жабдықтау және санитария жобасы
7.3.114.30.85 Қайтарып алу негiзiнде сыртқы заемдар есебiнен
жергiлiктi деңгейде жобаны iске асыру
7.3.129 Оңтүстiк Қазақстан облысының әкiмi
7.3.129.31 Сарыағаш қаласындағы су құбырын салу
7.3.130 Алматы қаласының әкiмi
7.3.130.33 Алматы қаласында су құбыры және суағар жүйесiн қайта салу
7.3.130.33.85 Қайтарып берiлетiн сыртқы заемдар есебiнен жергiлiктi
деңгейде жобаны iске асыру";
"7.3.274.41 Сумен жабдықтау жүйесiнiң жұмыс iстеуi" деген жолдан
кейiн мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:

"7.3.274.51 Обеспечение очистки сточных вод";
строку "8.1.263.39 Проведение спортивных мероприятий на местном
уровне" изложить в следующей редакции:
"8.2.263.39 Проведение спортивных мероприятий на местном уровне";
после строки "8.2 Спорт и туризм" дополнить строками следующего
содержания:
"8.2.263 Исполнительный орган образования, культуры, спорта и
туризма, финансируемый из местного бюджета
8.2.263.57 Мероприятия по туристической деятельности на местном
уровне";
строку "8.9.263.54 Строительство и капитальный ремонт объектов культуры и спорта на местном уровне" изложить в следующей редакции:
"8.9.263.54 Строительство объектов культуры и спорта на местном уровне";
после строки "10.1.257.30 Оказание содействия ветеринарным мероприятиям на местном уровне" дополнить строкой следующего содержания:
"10.1.257.31 Поддержка семенных репродукторов в растениеводстве";
после строки "10.9.257.28 Погашение кредиторской задолженности по зарегистрированным в установленном порядке договорным обязательствам государственных учреждений, финансируемых из местного бюджета" дополнить строкой следующего содержания:
"10.9.257.31 Развитие информационно-маркетинговой системы сельского хозяйства";
после строки 12.1.115.30.82 Реализация проекта за счет трансфертов из
республиканского бюджета" дополнить строкой следующего содержания:
"12.1.115.30.86 Реализация проекта на местном уровне за счет внешних
займов";
строку "12.1.274.49 Строительство автомобильных дорог на местном
уровне" изложить в следующей редакции:
"12.1.274.49 Строительство и реконструкция автомобильных дорог на
местном уровне";
строку "12.1.274.49.30 Реконструкция автомобильных дорог местного
значения" изложить в следующей редакции:
"12.1.274.49.30 Строительство и реконструкция автомобильных дорог
местного значения";
строку "12.1.274.49.31 Строительство дорог внутри населенного пункта"
изложить в следующей редакции:
"12.1.274.49.31 Строительство и реконструкция улиц городов и иных
населенных пунктов";
строку "12.1.274.50 Эксплуатация дорожной системы на местном уровне"
изложить в следующей редакции:
"12.1.274.50 Эксплуатация автомобильных дорог на местном уровне";
после строки "12.1.274.50.12 Обеспечение функционирования автомобильных дорог" дополнить строками следующего содержания:
"12.1.274.50.30 Обеспечение функционирования автомобильных дорог местного значения
12.1.274.50.31 Обеспечение функционирования улиц городов и иных населенных пунктов";
после строки "13.9.105.30 Строительство и капитальный ремонт объектов
коммунальной собственности" дополнить строкой следующего содержания:

"7.3.274.51 Ағынды суды тазалауды қамтамасыз ету"
"8.1.263.39 Жергiлiктi деңгейде спорт шараларын өткiзу" деген жол
мынадай редакцияда жазылсын:
"8.2.263.39 Жергiлiктi деңгейде спорт шараларын өткiзу";
"8.2 Спорт және туризм" деген жолдан кейiн мынадай мазмұндағы
жолдармен толықтырылсын:
"8.2.263 Жергiлiктi бюджеттен қаржыландырылатын бiлiм беру, мәдениет,
спорт және туризм атқарушы органы
8.2.263.57 Жергiлiктi деңгейде туристiк қызмет көрсету жөнiндегi
iс-шаралар";
"8.9.263.54 Жергiлiктi деңгейде мәдениет пен спорт нысандарын салу және күрделі жөндеу" деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"8.9.263.54 Жергiлiктi деңгейде мәдениет және спорт объектiлерiн салу";
"10.1.257.30 Жергiлiктi деңгейде ветеринарлық шараларға қолдау көрсету" деген жолдан кейiн мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"10.1.257.31 Өсiмдiк шаруашылығында тұқымдық репродукторларды қолдау";
"10.9.257.28 Жергiлiктi бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттiк мекемелердiң бекiтiлген тәртiп бойынша тiркелген келiсiмдi мiндеттемелерi бойынша кредиторлық берешектi өтеу" деген жолдан кейiн мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"10.9.257.31 Ауыл шаруашылығының ақпараттық-маркетингтiк жүйесiн дамыту";
"12.1.115.30.82 Республикалық бюджеттен трансферттер есебiнен жобаны
жүзеге асыру" деген жолдан кейiн мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"12.1.115.30.86 Сыртқы заем есебiнен жергiлiктi деңгейде жобаны iске
асыру";
"12.1.274.49 Жергiлiктi деңгейде автомобиль жолдарын салу" деген жол
мынадай редакцияда жазылсын:
"12.1.274.49 Жергiлiктi деңгейде автомобиль жолдарын салу және қайта
жаңарту";
"12.1.274.49.30 Жергiлiктi деңгейде автомобиль жолдарын қайта
жаңарту" деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"12.1.274.49.30 Жергiлiктi деңгейде автомобиль жолдарын салу және
қайта жаңарту";
"12.1.274.49.31 Елдi мекендердiң iшiндегi жолдардың құрылысы" деген
жол мынадай редакцияда жазылсын:
"12.1.274.49.31 Қалалардың және басқа елдi мекендердiң көшелерiн салу
және қайта жаңарту";
"12.1.274.50 Жергiлiктi деңгейде жол жүйесiн пайдалану" деген жол
мынадай редакцияда жазылсын:
"12.1.274.50 Жергiлiктi деңгейде автомобиль жолдарын пайдалану";
"12.1.274.50.12 Автомобиль жолдарының жұмыс iстеуiн қамтамасыз ету" деген жолдан кейiн мынадай мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
"12.1.274.50.30 Жергiлiктi мақсаттағы автомобиль жолдарының жұмыс iстеуiн қамтамасыз ету
12.1.274.50.31 Қалалардың және басқа елдi мекендердiң көшелерiн жұмыс iстеуiн қамтамасыз ету";
"13.9.105.30 Коммуналдық меншiк объектiлерiн салу және күрделi
жөндеу" деген жолдан кейiн мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:

"13.9.105.40 Введение новой системы оплаты труда сотрудников
правоохранительных органов";
после строки "13.9.119 Аким Карагандинской области" дополнить строкой
следующего содержания:
"13.9.119.30 Поддержание инфраструктуры города Приозерска";
после строки "13.9.120 Аким Кызылординской области" дополнить строкой
следующего содержания:
"13.9.120.31 Развитие социальной инфраструктуры Кызылординской
области".
2. Установить, что с 1 января 2001 года расходы не осуществляются по
следующим программам (подпрограммам):
"2.2.105.32.33 Восточно-Казахстанский оперативно-спасательный отряд";
"3.2.105.66 Организация совершения нотариальных действий
3.2.105.66.30 Нотариальные конторы";
"5.4.254.35 Оказание первичной медико-санитарной помощи населению в
амбулаторных организациях сельской местности"
"5.4.254.46 Оказание первичной медико-санитарной помощи населению в
амбулаторно-поликлинических организациях";
"6.2.258.38 Проведение празднования 55-ой годовщины Победы в Великой
Отечественной войне";
"7.3.132.30 Обеспечение условий для экономического развития города,
водоснабжения и канализационных систем г.Атырау
7.3.132.30.82 Реализация проекта за счет трансфертов из
республиканского бюджета
7.3.132.30.83 Реализация проекта за счет софинансирования из местного
бюджета
7.3.132.80 Обеспечение условий для экономического развития города,
водоснабжения и канализационных систем г.Атырау"
"8.1.263.35 Проведение культурных и спортивных мероприятий с детьми
на местном уровне
8.1.263.35.30 Проведение культурных мероприятий с детьми на местном
уровне
8.1.263.35.31 Проведение спортивных мероприятий с детьми на местном
уровне";
"8.1.263.49 Проведение юбилейных мероприятий к 1500-летию города
Туркестан
8.1.263.51 Проведение празднования 55-ой годовщины Победы в Великой
Отечественной войне";
"12.1.115.30.80 Реализация проекта за счет внешних займов";
"12.1.274.39 Обеспечение функционирования дорог внутри населенных
пунктов";
"12.1.274.50.12 Обеспечение функционирования автомобильных дорог";
"13.9.105.56 Развитие специальной экономической зоны";
"15.1.111.18.30 Подготовка к зимнему периоду и завершение мероприятий
по передислокации";
"15.1.119.18.31 Погашение кредиторской задолженности местного
исполнительного органа г.Приозерска";
"15.1.124.18.30 Проект социальной защиты
"15.1.124.18.31 Строительство школы в с.Тендык";
"15.1.129.18.30 Проект социальной защиты
15.1.129.18.31 Строительство объездной автомобильной дороги
г.Туркестан";
"15.1.130.18.30 Строительство метрополитена в г.Алматы

"13.9.105.40 Құқық қорғау органдары қызметкерлерiнiң еңбегiне ақы
төлеу жаңа жүйесiн енгiзу";
"13.9.119 Қарағанды облысының әкiмi" деген жолдан кейiн мынадай
мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"13.9.119.30 Приозерск қаласының инфрақұрылымын қолдау";
"13.9.120 Қызылорда облысының әкiмi" деген жолдан кейiн мынадай
мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"13.9.120.31 Қызылорда облысының әлеуметтiк инфрақұрылымын дамыту".
2. Шығыстар 2001 жылдың 1 қаңтарынан бастап мынадай бағдарламалар
(кiшi бағдарламалар) бойынша жүзеге асырылмайды деп белгiленсiн:
"2.2.105.32.33 Шығыс Қазақстандық оперативті құтқару отряды"
"3.2.105.66 Нотариалдық қызмет жүргiзудi ұйымдастыру
"3.2.105.66.30 Нотариалдық кеңселер";
"5.4.254.35 Ауылдық жерлердегi емханаларда халыққа алғашқы
дәрiгерлiк-санитарлық көмек көрсету";
"5.4.254.46 Емханаларда халыққа алғашқы дәрiгерлiк-санитарлық көмек
көрсету"
"6.1.258.38 Ұлы Отан соғысындағы Жеңiстiң 55 жылдығын мерекелеудi
өткiзу"
"7.3.132.30 Атырау қаласының экономикалық дамуына, сумен
жабдықталуына және канализация жүйелерiне арналған жағдайларды қамтамасыз
ету
7.3.132.30.82 Республикалық бюджеттен трансферттер есебiнен жобаны
жүзеге асыру
7.3.132.30.83 Жергiлiктi бюджеттен қоса қаржыландыру есебiнен жобаны
жүзеге асыру
7.3.132.80 Атырау қаласының экономикалық дамуына, сумен жабдықталуына
және канализация жүйелерiне арналған жағдайларды қамтамасыз ету"
"8.1.263.35 Жергiлiктi деңгейде балалармен мәдени және спорт
шараларын өткiзу
8.1.263.35.30 Жергiлiктi деңгейде балалармен мәдени шараларын өткiзу
8.1.263.35.31 Жергiлiктi деңгейде балалармен спорт шараларын өткiзу";
"8.1.263.49 Түркiстан қаласының 1500 жылдығына арналған мерекелік
шараларды өткiзу
8.1.263.51 Ұлы Отан соғысындағы Жеңiстiң 55 жылдығын мерекелеудi
өткiзу";
"12.1.115.30.80 Сыртқы қарыздар есебiнен жобаны жүзеге асыру";
"12.1.274.39 Елдi мекендердiң iшiндегi жолдардың";
"12.1.274.50.12 Автомобиль жолдарының жұмыс iстеуiн қамтамасыз ету";
"12.1.274.39 Елдi мекендердiң iшiндегi жолдардың жұмысын қамтамасыз
ету";
"13.9.105.56 Арнайы экономикалық аймақты дамыту";
"15.1.111.18.30 Қысқы кезеңге дайындалу және қоныс аудару бойынша
іс-шараларды аяқтау";
"15.1.119.18.31 Приозерск қаласының жергiлiктi атқарушы органының
кредиторлық берешектерiн өтеу";
"15.1.124.18.30
"15.1.111.18.31 Теңдік селосындағы мектептi салу"
"15.1.129.18.30
Ескерту: 15.1.124.18.30 және 15.1.129.18.30 жолдары алынып
тасталынды - ҚР Қаржы министрінің 2001 жылғы 18 мамырдағы
N 259 бұйрығымен.
V011523_
15.1.129.18.31 Түркiстан қаласында айналма автомобиль жолын салу";
"15.1.130.18.30 Алматы қаласындағы метро құрылысы

15.1.130.18.31 Проведение работ по сейсмоусилению объектов социальной
сферы
15.1.130.18.32 Развитие инфраструктуры г.Алматы".
3. В названии, тексте приказа и приложениях к нему слова "на 2000
год" исключить.
4. Департаменту юридической службы (К.Абдикаликов) и Бюджетному
департаменту (Е.Бахмутова) обеспечить государственную регистрацию
настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
5. Настоящий приказ вступает в силу с 1 января 2001 года и не
распространяется на заключительные операции, осуществляемые в счетный
период на 2000 год.
Министр
(Специалисты: Мартина Н.А.,
Цай Л.Г.)

15.1.130.18.31 Әлеуметтiк сала объектiлерiн сейсмикалық күшейту
жөнiндегi жұмыстарды жүргізу
15.1.130.18.32 Алматы қаласының инфрақұрылымын дамыту".
3. Бұйрықтың атауындағы, мәтiнiндегi және оған қосымшалардағы "2000
жылға арналған" деген сөздер алынып тасталсын.
4. Заң қызметі департаменті (Қ. Әбдіқалықов) және Бюджет департаменті
(Е. Бахмутова) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасының Әділет
министрлігінде мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.
5. Осы бұйрық 2001 жылдың 1 қаңтарынан бастап күшіне енеді және 2000
жылға арналған есептеу кезеңінде жүзеге асырылатын қорытынды операцияларға
таратылмайды.
Министр
Мамандар:
Омарбекова А.Т.
Икебаева Ә.Ж.