Об установлении ставок платежей за лесные пользования
Решение маслихата Алматинской области N 3-19 от 25 декабря 2003 года. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 28 января 2004 года за N 1467. Утратило силу решением маслихата Алматинской области от 07 декабря 2012 N 12-72
Сноска. Утратило силу решением маслихата Алматинской области от 07.12.2012 N 12-72.
На основании п.3 ст.14 ст.88 , п.3 ст.104 ст.105 Лесного кодекса РК, п.1 ст.473 гл. 85 Кодекса РК "О налогах и других обязательных платежах в бюджет", ст.6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении Республики Казахстан" и в соответствии с Постановлением Правительства РК "Об утверждении Правил образования и использования средств государственных учреждений лесного хозяйства" N 1003 от 30.09.2003 года, Алматинский областной Маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить ставки платежей за лесные пользования согласно приложений N 1, 2, 3, 4, 5.
2. Признать утратившим силу приложение N 4 Решения Алматинского областного Маслихата "Об установлении ставок по отдельным платежам в бюджет области" N 16-106 от 20 ноября 2001 года (зарегистрированное в Управлении юстиции Алматинской области N 528 от 25.12.2001 г.) с внесенным дополнением N 34-199 от 30 мая 2003 года (зарегистрированное в Управлении юстиции Алматинской области N 1198 от 11.06.2003 г.).
Председатель сессии
областного Маслихата           А. Зияданов
Секретарь
областного Маслихата            А. Сыдык
Приложение N 1
к решению Алматинского
областного Маслихата
N 3-19 от 25 декабря 2003 г.
Плата за пользование лесными ресурсами на территории
государственного лесного фонда Заготовка второстепенных древесных ресурсов
ч.1 п.3 ст.88 Лесного кодекса Республики Казахстан
N
Наименование
Единица измерения
Плата в тенге
1
Заготовка: коры ели,
коры ивы, березы и т.д.
кг
кг

Орманды пайдалану үшін төлем ақы мөлшерін белгілеу туралы
Алматы облыстық мәслихатының 2003 жылғы 25 желтоқсандағы N 3-19 шешімі. Алматы облыстық Әділет департаментінде 2004 жылы 28 қаңтарда N 1467 тіркелген. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты шешімнің күші жойылды - Алматы облысы мәслихатының 2012 жылғы 07 желтоқсандағы N 12-72 шешімімен
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты шешімнің күші жойылды - Алматы облысы мәслихатының 07.12.2012 N 12-72 шешімімен.
Қазақстан Республикасының Орман кодексінің 14 бабының 3 тармағына88 бабына104 бабының 3 тармағына, 105 бабына, ҚР "Салық бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Кодексінің 85 бөлімінің 473 бабының 1 тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Заңының 6 бабының негізінде және ҚР Үкіметінің 2003 жылғы 30 қыркүйектегі "Орман шаруашылығы мемлекеттік мекемелерінің қаражатын құру және пайдалану Ережесін бекіту туралы" N 1003 қаулысына сәйкес Алматы облысының мәслихаты ШЕШІМ қабылдады:
1. Орманды пайдаланғаны үшін төлемақы мөлшері N 12345 қосымшағасәйкес бекітілсін;
2. Алматы облыстық мәслихатының 2001 жылғы 20 қарашадағы "Облыс бюджетіне жекелеген төлем ақы мөлшерін белгілеу туралы" N 16-106 шешімінің N 4 қосымшасы (2001 жылы 25-ші желтоқсанда Алматы облысының Әділет басқармасында N 528-ші болып тіркелген), 2003 жылғы 30 мамырдағы N 34-199-шы енгізілген толықтыруларымен (2003 жылы 11 маусымда Алматы облысының Әділет басқармасында N 1198 болып тіркелген) қоса күші жойылған деп танылсын.
Облыстық мәслихат
сессиясының төрағасы                       А.Зияданов
Облыстық мәслихат
хатшысы                                    А.Сыдық
Алматы
облыстық мәслихатының
2003 ж. 25 желтоқсан
N 3-19 шешiмiне
N 1 қосымша
Мемлекеттiк орман қоры аумағындағы орман ресурстарын пайдалану төлемдерi
Екiншi кезектегi ағаш ресурстарын дайындау
ҚР Орман кодексi
88 бабының 1 тармағының 4 тармақшасы
N
Атаулары
Өлшем бiрлiктерi
Төлемақы теңгемен
1
Дайындау: шырша қабығы үйеңкi, қайың т.б.ағаш қабықтары
кг
кг

2-70
40-00
2
ветвей для изготовления веников, метел и т.д.
кг
20-00
3
прута для плетения и других хозяйственных нужд
кг
35-00
4
юртовой палочки
скл. м 3
150-00
5
хвойной лапки
кг
11-00
Приложение N 2
к решению Алматинского
областного Маслихата
N 3-19 от 25 декабря 2003 г.
Плата за пользование лесными ресурсами на территории
государственного лесного фонда Побочные лесные пользования ч.1 п.4 ст.88 Лесного кодекса Республики Казахстан
Сноска. Приложение N 2 - с изменениями, внесенными решениями Алматинского областного Маслихата N 5-44 от 13 апреля 2004 года, N 7-54 от 24 июня 2004 года, N 18-136 от 1 июля 2005 года.
N
Наименование
Единица измерения
Плата за сверхнормативный сбор в тенге
1
Сенокосные угодья:
урожайность до 5 ц/га
урожайность от 5 до 10 ц/га
урожайность от 10 ц/га и свыше
га
га
га

2-70
40-00
2
сыпырғыш, монша сыпыртқысын дайындауға алынатын бұтақтар
кг
20-00
3
шаруашылық құралдарын тоқуға керектi шыбық
кг
35-00
4
киiз үй таяқтары
м 3
(қаланған)
150-00
5
шырша бұтақтары
кг
11-00
Алматы
облыстық мәслихатының
2003 ж.25 желтоқсан
N 3-19 шешiмiне
N 2 қосымша
Мемлекеттiк орман қоры аумағында орман ресурстарын пайдалану төлемдері
Орманды жанама пайдаланудың ҚР Орман кодексінің
88 бабы 4 тармағының тармақшасы
Ескерту. 2 қосымшаның 3, 4-тармақшалары алынып тасталды - Алматы облыстық мәслихатының 2004 жылғы 13 сәуірдегі N 5-44 шешімімен; өзгерістер енгізілді - Алматы облыстық мәслихатының 2004 жылғы 24 маусымдағы N 7-54 шешімімен.
N
Атаулары
Өлшем
бiрлiгі
Нормадан тыс жинағаны үшін төлемақы теңге есебімен
1
Шабындық алқаптар:
өнiмi 5 ц/га дейiн
өнiмi 5-тен 10 ц/га дейiн
өнiмi 10 ц/га. және одан жоғары
га
га
га

27-00
22-00
22-00
24-00
27-00
Приложение N 3
к решению Алматинского
областного Маслихата
N 3-19 от 25 декабря 2003 г.
Плата за пользование лесными ресурсами
на территории государственного лесного фонда Пользование участками государственного лесного фонда для нужд охотничьего хозяйства ч.1 п.5 ст.88 Лесного кодекса Республики Казахстан
Примечание РЦПИ. Приложение на государственном языке утратило силу решением Маслихата Алматинской области от 10 апреля 2008 года за N 8-57 .
Приложение N 4
к решению Алматинского
областного Маслихата
N 3-19 от 25 декабря 2003 г.
Плата за пользование лесными ресурсами на территории
государственного лесного фонда Пользование участками государственного лесного фонда для научно-исследовательских целей ч.1 п.6 ст.88 Лесного кодекса Республики Казахстан
N
Наименование
Единица измерения
Плата в тенге,
за год
1
- пользование участками государственного лесного фонда для научно-исследовательских целей
га
По ставкам земельного налога, исчисляемого в соответствии с пунктом 2 статьи 336 и пунктом 1 статьи 338 Налогового кодекса.
Приложение N 5
к решению Алматинского
областного Маслихата
N 3-19 от 25 декабря 2003 г.
Плата за пользование лесными ресурсами на территории
государственного лесного фонда Пользование участками государственного лесного фонда для культурно-оздоровительных, рекреационных, туристических и спортивных целей ч.1 п.7 ст.88 Лесного кодекса Республики Казахстан
N
Наименование
Единица измерения
Плата в тенге,
за год
1
- пользование участками государственного лесного фонда для культурно-оздоровительных, рекреационных, туристических и спортивных целей
га
По ставкам земельного налога, исчисляемого в соответствии с пунктом 2 статьи 336 и пунктом 1 статьи 338 Налогового кодекса.

27-00
22-00
22-00
24-00
27-00
Ескерту:<*>
Ескерту. N 2 қосымшада "Ескерту" алынып тасталды - Алматы облыстық Мәслихатының 2005 жылғы 1 шілдедегі N 18-136 шешімімен.
Алматы
облыстық мәслихатының
2003 ж. 25 желтоқсан
N 3-19 шешiмiне
N 3 қосымша
Мемлекеттiк орман қорынан аң шаруашылығына қажеттi учаскелерiн пайдалану
ҚР Орман кодексi
88 бабының 5 тармағының 1 тармақшасы
Ескерту. N 3 қосымшаның күші жойылды - Алматы облысы мәслихатының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы N 8-57 шешімімен.
Алматы
облыстық мәслихатының
2003 ж. 25 желтоқсан
N 3-19 шешiмiне
N 4 қосымша
Мемлекеттiк орман қорының учаскелерін ғылыми-зерттеу мақсаттарына пайдалану
Қазақстан Республикасы Орман кодексiнiң
88 бабының 6 тармағының 1 тармақшасы
N
Атаулары
Өлшем
бiрлiгi
Төлемi теңгемен
(1 жылға)
1.
Мемлекеттiк орман қорының учаскелерін ғылыми-зерттеу мақсаттарына пайдалану
га
Салық кодексiнiң 336 бабының 2 тармағына және 338 бабының 1 тармағына сәйкес есептелетiн жер салығының мөлшері бойынша
Алматы
облыстық мәслихатының
2003 ж. 25 желтоқсан
N 3-19 шешiмiне
N 5 қосымша
Мемлекеттiк орман қорының учаскелерін
туристік және спорттық мәдени - сауықтыру,
демалу мақсаттарына пайдалану
N
Атаулары
Өлшем
бiрлiгi
Төлемі теңгемен
(1 жылға)
1.
Мемлекеттiк орман қорының учаскелерін туристік және спорттық мәдени -  сауықтыру, демалу мақсаттарына пайдалану
га
Салық кодексiнiң 336 бабының 2 тармағына және 338 бабының 1 тармағына сәйкес есептелетiн жер салығының мөлшері бойынша